Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa - CAF African Championship U20
17:00 Senegal U20 - Gambia U20 - - - - 2:2 Finished
Africa - CAF Champions League
14:00 Bantu United - Nkana - - - - 0:1 Finished
14:00 PWD de Bamenda - Kaizer Chiefs - - - 1 0:1 Finished
16:00 CR Belouizdad - Al Nasr - - - 26 2:0 Finished
16:00 Racing Club d'Abidjan - ASKO Kara - - - - 1:0 Finished
16:00 Rahimo - Enyimba - - - - 0:1 Finished
16:30 Armed Forces - Teungueth FC - - - - 1:1 Finished
Africa - CAF Confederation Cup
15:00 AshantiGold SC - Salitas - - - 2 0:0 Finished
15:30 Unisport de Sokode - Cotonsport Garoua - - - - 0:2 Finished
16:00 Yeelen Olympique - Gendarmerie Nationale - - - - 0:1 Finished
Albania - Kategoria Superiore
12:45 Kastrioti - KF Tirana - - - - 1:1 Finished
15:45 Partizani Tirana - Skenderbeu - - - - 4:0 Finished
15:45 Vllaznia Shkoder - Kukesi - - - 1 2:4 Finished
Andorra - Premier Division
10:00 FC Santa Coloma - UE Engordany - - - - 2:2 Finished
17:00 CE Carroi - Penya Encarnada - - - - 1:0 Finished
Argentina - Primera A Women
20:10 Independiente (W) - El Porvenir (W) - - - 1 3:0 Finished
20:10 Rosario Central (W) - Defensores de Belgrano (W) - - - 1 5:1 Finished
Argentina - Primera B Metropolitana
19:30 Acassuso - Argentino de Quilmes - - - 2 1:0 Finished
Argentina - Primera B Nacional
12:00 San Martin De Tucuman - Tigre - - - 1 0:1 Finished
20:10 Defensores de Belgrano - Gimnasia Mendoza - - - - 0:0 Finished
20:10 Estudiantes De Caseros - Agropecuario - - - - 3:1 Finished
21:00 San Martin SJ - Nueva Chicago - - - 3 1:0 Finished
Argentina - Superliga Cup
00:30 Godoy Cruz - Banfield - - - 2 0:0 Finished
00:30 Rosario Central - River Plate - - - 5 0:2 Finished
20:10 Defensa Y Justicia - Central Cordoba SDE - - - 1 2:3 Finished
22:20 Boca Juniors - Newell`s Old Boys - - - 10 2:0 In Play
Austria - Bundesliga
13:30 LASK Linz - SCR Altach - - - 15 3:0 Finished
13:30 Wolfsberger AC - SV Ried - - - 9 1:1 Finished
16:00 Rapid Vienna - Austria Vienna - - - 2 1:1 Finished
Austria - Erste Liga
09:30 Klagenfurt - SC Austria Lustenau - - - 4 2:1 Finished
Azerbaijan - Premier League
10:00 Keshla FK - Sabah (AZR) - - - 1 1:1 Finished
12:00 Sabail FC - Garabagh Agdam - - - 2 1:1 Finished
Belarus - Reserve League
11:00 Belshina Bobruisk (R) - FC Rukh Brest (R) - - - - 2:2 Finished
Belgium - First Division A
12:30 KV Mechelen - Beerschot Wilrijk - - - 10 2:3 Finished
15:00 AA Gent - Zulte Waregem - - - 5 0:3 Finished
17:15 Anderlecht - Standard Liege - - - 9 0:0 Finished
19:45 Kortrijk - KV Oostende - - - 4 3:1 Finished
Belgium - First Division B
15:00 KVSK United Overpelt-Lommel - Molenbeek Brussel - - - 2 4:0 Finished
19:00 RFC Seraing - Union Saint-Gilloise - - - 5 1:0 Finished
Bolivia - Liga Nacional B
19:30 Independiente Petroleros - Quebracho Villa Montes - - - 1 3:1 Finished
Bosnia and Herzegovina - Premier League
14:00 Radnik Bijeljina - FK Krupa - - - 4 1:1 Finished
Brazil - Copa Gaucho
14:00 Passo Fundo - Nova Prata RS - - - 2 6:0 Finished
18:00 FC Marau - E.C Santo Angelo - - - 2 2:5 Finished
Brazil - Copa Paulista
18:00 Atibaia - XV de Piracicaba - - - 4 1:1 Finished
20:00 Ferroviaria SP - Botafogo SP B - - - 1 1:0 Finished
Brazil - Gaucho Women
22:00 Internacional (W) - Brasil Farroupilha (W) - - - - - Delayed
22:00 SERC Brazil (W) - Internacional (W) - - - 1 - Delayed
Brazil - Paulista Serie B
13:00 Osvaldo Cruz - Bandeirante SP - - - - 1:0 Finished
Brazil - Sul-Matogrossense
20:00 Costa Rica EC - SER Chapadao MS - - - - 2:1 Finished
Bulgaria - First Professional League
12:00 Ludogorets - Botev Vratsa - - - 3 2:1 Finished
17:00 CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia - - - 1 2:0 Finished
Bulgaria - Second Professional League
10:00 Sportist Svoge - Septemvri Sofia - - - - 5:1 Finished
China - FA Cup
07:35 Guangzhou R&F - Suzhou Dongwu - - - 2 6:1 Finished
11:35 Shandong Luneng - Hangzhou Lucheng - - - 8 2:0 Finished
Chinese Taipei - Premier League
08:00 Hang Yuen FC - Taipower - - - - 1:3 Finished
08:00 Ming Chuan University - Taichung Futuro - - - - 1:0 Finished
08:00 Taicheng Lions - NTUPES - - - - 1:2 Finished
08:00 Tatung - Tainan City - - - - 3:1 Finished
Colombia - Primera A
01:00 Atletico Nacional - America de Cali - - - 6 0:3 Finished
22:30 Independente Santa Fe - Deportivo Pasto - - - 2 2:0 In Play
Colombia - Primera B
20:00 Llaneros - Quindio - - - - 0:0 Finished
20:00 Valledupar - Bogota - - - 1 1:0 Finished
Costa Rica - Segunda Division
01:00 Escazucena - Guanacasteca - - - - 0:1 Finished
22:00 Puerto Golfito - Cariari Pococi - - - - 2:0 In Play
Croatia - 1 HNL
16:05 HNK Rijeka - NK Osijek - - - 4 1:1 Finished
16:05 NK Dinamo Zagreb - HNK Hajduk Split - - - - - Postponed
Croatia - 2 HNL
12:30 Bijelo Brdo - NK Inter Zapresic - - - 1 1:0 Finished
12:30 Dinamo Zagreb II - Kustosija - - - 2 1:1 Finished
12:30 Hajduk Split II - Medimurje - - - 2 4:0 Finished
Cyprus - 1st Division
14:00 AE Pafos - Doxa Katokopias - - - 2 2:0 Finished
16:30 Apollon Limassol - AEL Limassol FC - - - 1 1:2 Finished
Czech Republic - 1st League
13:00 FK Jablonec - Bohemians 1905 - - - - - Postponed
15:00 FC Teplice - AC Sparta Praha - - - 15 0:1 Finished
17:30 Slavia Prague - FC Zbrojovka Brno - - - 12 1:1 Finished
Denmark - 1st Division
14:00 Hobro - Hvidovre - - - 5 3:4 Finished
Denmark - Superligaen
13:00 AC Horsens - Vejle BK - - - 7 3:1 Finished
15:00 Sonderjyske - FC Copenhagen - - - 8 1:3 Finished
17:00 FC Nordsjælland - Aarhus GF - - - 5 3:1 Finished
Dominican Republic - Premier League
21:00 Universidad O&M - Atletico San Cristobal - - - - 2:1 Finished
Ecuador - Serie A
01:30 El Nacional - Guayaquil City - - - - - Not started
18:00 Aucas - Orense - - - - 4:1 Finished
20:30 LDU Portoviejo - Universidad Catolica Del Ecuador - - - 3 2:1 Finished
23:00 Barcelona Guayaquil - Macara - - - 6 0:0 In Play
El Salvador - Liga Feminina
18:00 CD FAS (R) - Municipal Limeno (W) - - - - - Delayed
El Salvador - Primera Division
20:30 Jocoro - CD Sonsonate - - - 3 0:0 Finished
21:00 11 Deportivo - CD Fas - - - 2 4:2 Finished
21:00 Atletico Marte - CD Isidro-Metapan - - - 1 1:1 Finished
21:00 LA Firpo - CD Chalatenango - - - - 0:0 Finished
El Salvador - Reserve League
19:00 AD Chalatenago (R) - AD Isidro Metapan (R) - - - - - Delayed
El Salvador - Segunda Division
21:00 Vendaval - Destroyers - - - 1 1:2 Finished
England - EFL Championship
12:00 Nottingham Forest - Swansea City - - - 6 0:1 Finished
England - FA-Cup
13:30 AFC Wimbledon - Crawley Town - - - - 1:2 Finished
13:30 Barnet - Milton Keynes Dons - - - 1 0:1 Finished
13:30 Bristol Rovers - Darlington - - - 3 6:0 Finished
13:30 Carlisle United - Doncaster Rovers - - - 2 1:2 Finished
13:30 Mansfield Town - Dagenham & Redbridge - - - - 2:1 Finished
13:30 Shrewsbury Town - Oxford City - - - 1 1:0 Finished
13:30 Stevenage Borough - Hull City - - - 1 1:1 Finished
13:30 Stockport County - Yeovil Town - - - 1 3:2 Finished
14:45 Marine - Havant & Waterlooville - - - - 1:0 Finished
England - Premier League
14:00 Southampton - Manchester United - - - 36 2:3 Finished
16:30 Chelsea - Tottenham Hotspur - - - 45 0:0 Finished
19:15 Arsenal - Wolves - - - 39 1:2 Finished
Estonia - Esiliiga
16:00 Maardu Linnameeskond - JK Vaprus Parnu - - - - 2:1 Finished
16:00 Nõmme United - Elva - - - 4 1:0 Finished
Estonia - Meistriliiga
11:00 Paide Linnameeskond - FC Flora Tallinn - - - 2 1:7 Finished
13:00 JK Nomme Kalju - Levadia Tallinn - - - 4 0:2 Finished
Estonia - P-Offs
11:00 Tabasalu FC Charma - Parnu - - - 1 1:3 Finished
Fiji - Fiji Cup
01:00 Labasa FC - Suva - - - - - Postponed
France - Ligue 1
12:00 Lyonnais - Stade Reims - - - 21 3:0 Finished
14:00 AS Monaco - Nimes Olympique - - - 11 3:0 Finished
14:00 FC Lorient - Montpellier HSC - - - 6 0:1 Finished
14:00 Metz - Stade Brest - - - 6 0:2 Finished
14:00 RC Lens - Angers SCO - - - 5 1:3 Finished
16:00 Nice - Dijon - - - 11 1:3 Finished
20:00 AS Saint-Etienne - Lille - - - 17 1:1 Finished
Georgia - Erovnuli Liga 2
08:00 Merani Martvili - Gagra - - - - 0:0 Finished
08:00 Shukura - WIT Georgia Tbilisi - - - - 0:1 Finished
Germany - 2 Bundesliga
12:30 FC Heidenheim 1846 - Hamburger SV - - - 12 3:2 Finished
12:30 FC Nürnberg - SpVgg Greuther Fürth - - - 10 2:3 Finished
12:30 Hannover 96 - Holstein Kiel - - - 10 0:3 Finished
Germany - 3. Liga
12:00 Duisburg - Dynamo Dresden - - - 2 0:3 Finished
13:00 1. FC Saarbrücken - FC Kaiserslautern - - - 6 1:1 Finished
Germany - Bundesliga
14:30 Bayer Leverkusen - Hertha BSC - - - 56 0:0 Finished
17:00 FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim - - - 14 1:1 Finished
Germany - Regionalliga West
13:00 Alemannia Aachen - Rot-Weiss Essen - - - 2 1:1 Finished
Ghana - Premier League
15:00 Aduana Stars - Bechem Chelsea - - - - 0:0 Finished
15:00 Ebusua Dwarfs - Berekum Chelsea - - - - 1:0 Finished
15:00 Karela - Dreams FC (GHA) - - - - 2:1 Finished
18:00 Inter Allies - Hearts of Oak - - - - 1:0 Finished
Greece - Superleague
13:00 Panathinaikos - Panaitolikos - - - 5 2:1 Finished
15:00 Ofi Kreta - PAS Giannena - - - 5 2:1 Finished
15:15 Lamia - PAOK Salonika - - - 8 0:2 Finished
17:30 Asteras Tripolis - AEK Athens - - - 1 1:2 Finished
Guatemala - Liga Nacional
17:00 Municipal - Iztapa - - - - 6:0 Finished
19:05 Deportivo Achuapa - CSD Comunicaciones - - - - 0:1 Finished
21:10 Guastatoya - Antigua GFC - - - 2 2:2 Finished
Guatemala - Liga Nacional Women
18:00 Club Deportivo Xela (W) - Deportivo Malacateco (W) - - - - 9:0 Finished
Guatemala - Primera Division
17:00 Carcha - Zacapa - - - 2 1:0 Finished
17:00 CD Petapa - Siquinala - - - - 0:0 Finished
17:00 Chimaltenango - Aurora (GUA) - - - - 1:0 Finished
17:00 San Pedro - Quiche - - - - 2:0 Finished
17:00 Solola - Nueva Concepcion - - - - 2:0 Finished
17:00 Suchitepequez - Puerto San Jose - - - - 0:1 Finished
Haiti - Championnat National D1
20:00 America des Cayes - Triomphe Athletic Club - - - - 1:0 Finished
20:00 Cosmopolites - Juventus des Cayes - - - - 1:0 Finished
22:00 Baltimore SC - Violette AC - - - - 1:0 In Play
Honduras - Primera Division
22:00 Olimpia - Honduras Progreso - - - - - Delayed
22:00 Olimpia - Honduras Progreso - - - 5 4:0 In Play
23:00 Real Espana - Motagua - - - 2 0:0 In Play
Hong Kong - HKFA 1st Division
05:30 Dreams Metro Gallery - North District FC - - - 3 0:4 Finished
05:30 Wofoo Tai Po - Sham Shui Po - - - 1 1:1 Finished
07:30 South China - Shatin - - - 3 0:1 Finished
07:30 Wing Yee - Central & Western - - - 1 2:1 Finished
07:30 Wong Tai Sin - Eastern District - - - 1 0:5 Finished
Hong Kong - HKFA 2nd Division
05:30 Fu Moon - Tung Sing - - - - 2:3 Finished
05:30 Kwong Wah - Chelsea SS - - - - 0:0 Finished
05:30 Yau Tsim Mong - Wanchai - - - - 0:2 Finished
07:30 Kowloon City - Lucky Mile - - - - 3:2 Finished
07:30 Leaper St Joseph - Kwai Tsing - - - 1 1:1 Finished
07:30 Tuen Mun SA - Kwun Tong - - - - 1:2 Finished
Hong Kong - HKFA Premier Division
07:00 Kitchee - Happy Valley - - - 5 1:1 Finished
09:30 Lee Man FC - Eastern Long Lions - - - 1 2:3 Finished
Hungary - NB I
13:05 Mezokovesd-Zsory - Diosgyori VTK - - - 2 2:1 Finished
17:45 Budapest Honved - Puskas Academy - - - 5 0:1 Finished
Hungary - NB II
12:00 Dorogi - Kaposvar - - - 2 3:0 Finished
12:00 DVSC-DEAC - Budaorsi SC - - - - 2:3 Finished
12:00 Elore FC Bekescsaba - Gyirmot SE - - - - 0:1 Finished
12:00 Gyori ETO - Vasas - - - 1 0:1 Finished
12:00 Soroksar - Pecs Mfc - - - 3 2:2 Finished
12:00 Szentlorinc - Bfc Siofok - - - - 1:0 Finished
15:15 Szombathelyi Haladas - Debreceni VSC - - - 1 0:0 Finished
16:00 Csakvar TK - Szolnoki Mav-Mondi - - - 2 2:2 Finished
16:00 Kbsc FC Kft Kazincbaricika - Szeged 2011 - - - - 0:1 Finished
16:00 Nyiregyhaza Spartacus - Ajkai - - - 2 1:2 Finished
Hungary - NB III
10:00 Paksi SE II - Kozarmisleny - - - - 2:1 Finished
10:00 Ujpest II - Taksony SE - - - - 0:0 Finished
12:00 Debreceni VSC II - Diosgyori VTK II - - - - 3:0 Finished
12:00 Rakosmenti KSK - Dunakanyar Vac - - - - 1:3 Finished
15:00 Kecskemeti TE - Ferencvarosi TC II - - - - 3:1 Finished
India - Indian Super League
11:30 Jamshedpur - Odisha FC - - - - 2:2 Finished
14:00 Chennai Titans - Kerala Blasters - - - - 0:0 Finished
Iran - 1st Division
11:15 Baderan Tehran - Kheybar - - - - 1:0 Finished
11:15 FC Chokay Talesh - Malavan - - - - 0:2 Finished
11:15 Khoosheh Talai - Esteghal Khuzestan - - - - 1:2 Finished
11:15 Navad Urmia - Gol Reyhan - - - - 0:0 Finished
11:15 Qashqai - Arman Gohar - - - - 0:1 Finished
11:15 Sanat Mes Kerman FC - Shahin - - - - 1:0 Finished
11:45 Esteghlal Molasani - Havadar SC - - - - - Postponed
11:45 Pars Jonoubi Jam - Rayka Babol - - - - 2:1 Finished
Israel - Premier League
18:00 Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona - - - 1 0:0 Finished
18:45 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba - - - 2 3:0 Finished
Italy - Italy Cup
13:30 Empoli - Brescia Calcio - - - - - Postponed
Italy - Serie A
11:30 Lazio - Udinese - - - 41 1:3 Finished
14:00 AC Milan - Fiorentina - - - 36 2:0 Finished
14:00 Bologna - Crotone - - - 20 1:0 Finished
17:00 Cagliari - Spezia Calcio - - - 19 2:2 Finished
19:45 Napoli - AS Roma - - - 51 4:0 Finished
Italy - Serie B
14:00 Reggiana - Cremonese - - - 5 1:1 Finished
20:00 Cosenza - Salernitana - - - 7 0:1 Finished
Italy - Serie C Group A
11:30 Olbia - Juventus U23 - - - 2 2:1 Finished
14:00 Alessandria - Pro Vercelli - - - 2 2:1 Finished
14:00 GIANA Erminio - Carrarese - - - 5 1:2 Finished
14:00 Novara Calcio - Albinoleffe - - - 2 0:0 Finished
14:00 Pro Patria - Grosseto - - - - 0:0 Finished
14:00 Pro Sesto - Lecco - - - 1 1:0 Finished
16:30 Livorno - Pontedera - - - 1 0:0 Finished
16:30 Pistoiese - Lucchese - - - 1 2:0 Finished
Italy - Serie C Group B
14:00 Alto Adige Sud Tirol - Perugia - - - - 1:1 Finished
14:00 Fano Calcio - Virtus Verona - - - 2 1:2 Finished
14:00 Gubbio - Feralpisalo - - - - 1:1 Finished
14:00 Sambenedettese - Legnago Salus - - - 5 1:1 Finished
16:30 AC Cesena - Modena - - - 1 0:0 Finished
16:30 Carpi - Triestina Calcio - - - 2 2:2 Finished
16:30 Fermana - Matelica - - - 1 1:1 Finished
16:30 Mantova - Ravenna Calcio - - - 4 2:1 Finished
16:30 Padova Calcio - Vis Pesaro - - - 1 5:3 Finished
Italy - Serie C Group C
14:00 Bari - Catanzaro - - - 2 1:0 Finished
14:00 Palermo - Monopoli Srl - - - 2 3:0 Finished
14:00 Virtus Francavilla - Teramo Calcio - - - 1 1:1 Finished
14:00 Viterbese Castrense - US Foggia - - - 2 0:1 Finished
16:30 Avellino - Catania - - - 1 1:2 Finished
16:30 Bisceglie - Potenza - - - 1 1:1 Finished
16:30 Cavese - Casertana - - - 1 0:1 Finished
16:30 Juve Stabia - Paganese Calcio - - - 1 1:1 Finished
Italy - Serie D Group A
13:30 Caronnese - ASD Imperia - - - - 0:0 Finished
13:30 Derthona - Fossano Calcio - - - - 1:0 Finished
13:30 Lavagnese - AC Legnano - - - - 2:3 Finished
13:30 USD Castellanzese - Casale - - - - 2:3 Finished
13:30 Varese - Vado - - - 1 0:2 Finished
Italy - Serie D Group B
13:30 Caravaggio - AC Crema 1908 - - - - 2:3 Finished
13:30 Ponte San Pietro - Seregno - - - - 2:1 Finished
Italy - Serie D Group D
13:30 Fiorenzuola - Forli - - - - - Canceled
13:30 Real Forte Querceta - Lentigione - - - - 0:1 Finished
13:30 Rimini Calcio - Aglianese - - - 1 1:3 Finished
Italy - Serie D Group E
13:30 ASD Grassina - UC Sinalunghese - - - 1 0:0 Finished
13:30 Pianese - Montespaccato - - - - 1:2 Finished
13:30 Tiferno Lerchi - Ostia Mare Lidocalcio - - - - 2:0 Finished
Italy - Serie D Group F
13:30 Aprilia - Vastese - - - - 3:3 Finished
Italy - Serie D Group G
13:30 Lanusei Calcio - Latina - - - - 0:1 Finished
13:30 Muravera - Giugliano - - - - - Canceled
13:30 Nocerina - SS Nola 1925 - - - - 4:0 Finished
13:30 Team Nuova Florida - SSD Insieme Formia - - - - 1:0 Finished
13:30 Vis Artena - Latte Dolce - - - - 1:2 Finished
Italy - Serie D Group H
13:30 AS Aversa Normanna - Nardo - - - 1 0:0 Finished
13:30 Virtus Casarano - Taranto Sport - - - 1 1:1 Finished
Italy - Serie D Group I
13:30 Gelbison - ASD Santagata - - - - 1:1 Finished
13:30 Roccella - Troina - - - - 1:0 Finished
Japan - Football League
04:00 Honda FC - FC Maruyasu Okazaki - - - - 2:3 Finished
04:00 Nara Club - Biwako Shiga - - - - 3:0 Finished
04:00 Tokyo Musashino - Matsue City FC - - - - 1:0 Finished
04:00 Veertien Mie - Kochi United - - - - 0:1 Finished
Japan - J1 League
05:00 Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare - - - 5 1:1 Finished
06:00 Cerezo Osaka - Yokohama FC - - - 3 1:0 Finished
06:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds - - - 3 4:0 Finished
08:00 Gamba Osaka - Sagan Tosu - - - 2 1:1 Finished
Japan - J2 League
04:00 Ryukyu - Tokyo Verdy - - - 2 4:0 Finished
05:00 Avispa Fukuoka - Omiya Ardija - - - 1 1:0 Finished
05:00 Ehime - Mito Hollyhock - - - - 2:1 Finished
05:00 Jef United Chiba - Jubilo Iwata - - - - 1:2 Finished
05:00 Matsumoto Yamaga - Kyoto Purple Sanga - - - 2 0:0 Finished
05:00 Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis - - - 3 3:4 Finished
07:00 Machida Zelvia - Thespa Kusatsu - - - 2 0:3 Finished
07:00 Tochigi SC - Renofa Yamaguchi FC - - - - 2:0 Finished
07:00 Ventforet Kofu - Montedio Yamagata - - - - 0:0 Finished
Japan - J3 League
04:00 Fukushima United FC - Azul Claro Numazu - - - - 1:0 Finished
04:00 Grulla Morioka - Kagoshima United FC - - - - 0:1 Finished
04:00 Vanraure Hachinohe - YSCC - - - - 1:1 Finished
05:00 AC Nagano Parceiro - Imabari - - - - 1:0 Finished
05:00 Kataller Toyama - Cerezo Osaka U23 - - - - 2:1 Finished
06:00 Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita - - - - 2:4 Finished
Kenya - KPL
10:00 Nairobi City Stars - Nzoia United - - - - 2:0 Finished
10:00 Posta Rangers - KCB - - - 1 0:3 Finished
10:00 Western Stima - Bidco United - - - - 0:0 Finished
12:00 Kariobangi Sharks - Wazito FC - - - - 4:0 Finished
Kosovo - 1st Division
12:00 KF Vitia - KF 2 Korriku - - - - 1:2 Finished
Kosovo - Superleague
12:30 KF Gjilani - Drita (KOS) - - - - 2:3 Finished
Kuwait - Premier League
13:00 Al Jahra - Al Salmiya - - - - 1:2 Finished
15:30 Al Kuwait SC - Al Qadissiyah - - - - 1:2 Finished
15:30 Al Nasr - Yarmouk - - - 1 5:0 Finished
Latvia - Higher League
10:30 BFC Daugavpils - Spartaks - - - - 1:3 Finished
10:30 FS Metta/Lu - Valmiera - - - - 1:2 Finished
10:30 Jelgava - SK Liepajas Metalurgs - - - - 0:7 Finished
10:30 Riga FC - Ventspils - - - - - Not started
10:30 Tukums 2000/Tss - Rigas FS - - - - 0:2 Finished
Malawi - Super League
12:30 CIVO United - Silver Strikers - - - - 2:1 Finished
12:30 Mzuzu University - Be Forward Wan - - - - 1:1 Finished
12:30 Ntopwa United - Moyale Barracks - - - - 3:0 Finished
Malta - Challenge League
13:00 Zebbug Rangers - Swieqi United - - - - 1:3 Finished
17:15 Vittoriosa Stars - Qrendi - - - - 1:1 Finished
Malta - Premier Division
13:00 Balzan Youths - Senglea Athletic - - - - 1:1 Finished
13:00 Hamrun Spartans - Zejtun Corinthians - - - - 4:0 Finished
17:15 Floriana - Mosta - - - 2 0:2 Finished
17:15 Tarxien Rainbows - Valletta - - - - 3:1 Finished
Mexico - Liga MX
01:00 Leon - Puebla - - - 8 2:0 Finished
03:06 CF America - Guadalajara - - - 11 1:2 Finished
18:00 Pumas - Pachuca - - - 5 0:0 Finished
Mexico - Liga Premier Serie A
21:00 CD Cuautla - Cafetaleros de Chiapas - - - 1 1:2 Finished
Mexico - Liga Premier Serie B
21:00 Deportivo Dongu - Deportivo Cafessa - - - 3 0:1 Finished
Moldova - National Division
11:00 Dinamo Auto - CSCA Buiucani - - - 1 1:1 Finished
14:00 Zimbru Chisinau - Sfintul Gheorghe Suruceni - - - - 2:3 Finished
Montenegro - Druga liga Crne Gore
11:00 Ibar Rozaje - Kom - - - - 1:1 Finished
11:00 Jedinstvo Bijelo Polje - Bokelj Kotor - - - - 1:1 Finished
11:00 Mornar - Berane - - - - 0:0 Finished
12:00 Drezga - Grbalj Radanovici - - - - 0:2 Finished
12:00 Igalo - Arsenal Tivat - - - - 2:0 Finished
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
12:00 Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja - - - 1 4:2 Finished
13:00 Mladost Lješkopolje - Zeta - - - 1 0:1 Finished
Netherlands - Eerste Divisie
11:15 Eindhoven - De Graafschap - - - 3 3:2 Finished
Netherlands - Eredivisie
11:15 Vitesse - Fortuna Sittard - - - 19 2:0 Finished
13:30 Feyenoord - Utrecht - - - 9 1:1 Finished
13:30 Groningen - Willem II - - - 9 1:0 Finished
15:45 Heracles Almelo - AZ Alkmaar - - - 9 1:2 Finished
19:00 PSV - Sparta Rotterdam - - - 26 1:0 Finished
New Zealand - Premier League
01:00 Auckland City - Hawkes Bay United - - - 1 2:1 Finished
03:00 Canterbury United - Hamilton Wanderers AFC - - - - 2:3 Finished
Nicaragua - Primera Division
19:00 Las Sabanas FC - Brumas Jinotega - - - - 3:0 Finished
21:00 Chinandega - Real Esteli - - - 3 2:2 Finished
Nicaragua - Segunda Division
21:00 America JDE - Municipal - - - - 4:1 Finished
North Macedonia - Prva Liga
12:00 Belasica Strumica - Rabotnicki - - - 4 2:2 Finished
12:00 FK Makedonija Gjorce Petrov - Shkupi - - - - 0:0 Finished
12:00 Pelister - Sileks - - - - 1:2 Finished
12:00 Renova - Borec - - - - 1:0 Finished
Norway - Eliteserien
17:00 Bodo/Glimt - Rosenborg - - - 10 5:1 Finished
17:00 Kristiansund - Stromsgodset - - - 4 2:1 Finished
17:00 Mjondalen - Stabaek - - - 2 0:1 Finished
17:00 Molde - Haugesund - - - 7 3:1 Finished
17:00 Sandefjord - Odd Ballklubb - - - - - Postponed
19:00 Valerenga - Sarpsborg Sparta - - - 8 1:1 Finished
Norway - League U19
12:30 Tiller U19 - Stjordals Blink U19 - - - 2 7:2 Finished
Palestine - West Bank League
12:30 Shabab Al-Thahriyeh - Markaz Balatah - - - - 1:2 Finished
Panama - Premier League
20:00 Alianza - Universitario - - - 4 0:0 Finished
23:00 Costa Del Este FC - Plaza Amador - - - - 0:0 In Play
Paraguay - Primera Division
00:15 Libertad - Octubre - - - 2 3:0 Finished
21:30 Cerro Porteno - General Diaz - - - 3 2:1 In Play
23:45 Guarani Asuncion - Sportivo Luqueno 1.81 3.74 5.25 5 - Not started
Poland - 1st League
11:40 Widzew Lodz - Arka Gdynia - - - 3 2:1 Finished
Poland - 2nd League
11:45 GKS Katowice - Motor Lublin - - - 2 2:1 Finished
Poland - 3rd League
10:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki - Legionovia Legionowo - - - 5 2:2 Finished
10:15 KS Pelikan Lowicz - Swit Nowy Dwor Mazowiecki - - - 3 2:2 Finished
11:30 LKS Lagow - Stal Stalowa Wola - - - 1 1:4 Finished
12:00 Mks Kluczbork - Pniowek Pawlowice - - - - 0:3 Finished
12:00 Ruch Wysokie Mazowiecki - KS Wasilkow - - - - 1:0 Finished
12:00 TKP Elena Torun - KP Chemik Police - - - - 6:0 Finished
Poland - Ekstraklasa
14:00 KS Rakow Czestochowa - Warta Poznan - - - 6 1:0 Finished
16:30 Legia Warszawa - GKS Piast Gliwice - - - 10 2:2 Finished
Poland - Regional League
16:00 Polonia Warsaw II - Wisla Drzencinow - - - - 4:2 Finished
Portugal - Campeonato de Portugal
11:00 Amora - Louletano DC - - - 1 - Postponed
11:00 Anadia - Recreio D. Agueda - - - 1 0:0 Finished
11:00 Belenenses B - Estrela Amadora - - - - 0:1 Finished
11:00 Brito SC - Sao Martinho - - - - 1:2 Finished
11:00 CD Pinhalnovense - Juventude Evora - - - - 1:1 Finished
11:00 Cerveira - SC Maria da Fonte - - - - 1:0 Finished
11:00 Coimbroes - Leca - - - - 2:5 Finished
11:00 FC Alverca - Pero Pinheiro - - - - 2:0 Finished
11:00 Gondomar - Pedras Rubras - - - 1 2:0 Finished
11:00 GRAP - Carapinheirense - - - 2 2:2 Finished
11:00 Loures - Lourinhanense - - - - 0:2 Finished
11:00 Lusitania FC Lourosa - Vila Cortez - - - - 5:1 Finished
11:00 Merelinense - Vidago FC - - - 2 2:0 Finished
11:00 Mondinense - Berco SC - - - 1 1:3 Finished
11:00 Mortagua - ARC Oleiros - - - - 1:1 Finished
11:00 Olimpico Montijo - CD Rabo Peixe - - - 1 0:3 Finished
11:00 Oliveira Hospital - Benfica Castelo - - - - 1:3 Finished
11:00 Salgueiros - CD Trofense - - - - 0:1 Finished
11:00 Sao Joao Ver - Castro Daire - - - - 1:1 Finished
11:00 SC Olhanense - Moncarapachense - - - - 1:0 Finished
11:00 Sertanense - CD Alcains - - - - 0:0 Finished
11:00 Sintrense - Sacavenense - - - - - Delayed
11:00 Valadares Gaia FC - CF Canelas 2010 - - - - - Postponed
15:00 Oriental Dragon - Ideal - - - 1 4:1 Finished
16:00 GD Fontinhas - Clube Oriental Lisboa - - - 1 2:1 Finished
16:00 SC Praiense - Real SC - - - 1 1:0 Finished
Portugal - League U23
11:00 Maritimo Funchal U23 - Estoril Praia U23 - - - 2 3:3 Finished
Portugal - Primeira Liga
15:00 Gil Vicente - Rio Ave - - - 4 2:0 Finished
15:00 Portimonense SC - Nacional Madeira - - - 6 1:0 Finished
17:30 Boavista - Belenenses Lissabon - - - 3 0:0 Finished
20:00 Sporting Braga - Farense - - - 11 1:0 Finished
Portugal - Segunda Division
11:15 Academica Coimbra - Sporting Covilha - - - 3 2:1 Finished
14:00 Estoril Praia - Vizela - - - 2 2:2 Finished
15:00 Arouca - Porto II - - - 4 2:3 Finished
Qatar - League U23
15:00 Al-Kharitiyath SC U23 - Al Duhail U23 - - - - 0:2 Finished
15:00 Al-Sadd SC U23 - Umm Salal U23 - - - - 7:0 Finished
Rep. Ireland - FAI Cup
14:00 Shamrock Rovers - Sligo Rovers - - - 1 2:0 Finished
19:05 Athlone Town - Dundalk - - - 5 0:11 Finished
Romania - League U19
10:00 Gaz Metan Medias U19 - CFR Cluj U19 - - - - 1:1 Finished
Romania - Romanian Cup
10:15 Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu - - - 1 1:5 Finished
11:30 Husana Husi - Universitatea Cluj - - - 1 2:8 Finished
15:30 Voluntari - Gaz Metan Medias - - - 3 0:6 Finished
18:30 Politehnica Iasi - CFR Cluj - - - 3 1:0 Finished
Russia - 1st Division
10:00 FK Yenisey - Tekstilshchik - - - 3 1:0 Finished
11:00 FC Krasnodar II - Akron Tolyatti - - - - 1:1 Finished
11:00 Orenburg - Krylya Sovetov Samara - - - 1 2:1 Finished
11:00 Spartak Moscow II - Irtys Omsk - - - - 1:2 Finished
11:00 Veles - Shinnik Yaroslavl - - - - 4:2 Finished
12:00 Alania Vladikavkaz - FC Nizhny Novgorod - - - 2 0:0 Finished
12:00 Chertanovo - Neftekhimik Nizhnekamsk - - - 1 1:0 Finished
12:00 Volgar-Astrakhan - FC Chayka Peschanokopskoye - - - - 2:1 Finished
13:00 Dinamo Bryansk - Tom Tomsk - - - 1 1:0 Finished
13:00 Fakel - SKA Khabarovsk - - - 1 3:0 Finished
15:00 Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva - - - 2 0:0 Finished
Russia - Premier League
09:00 Ural Ekaterinburg - FK Sochi 04 - - - 8 1:0 Finished
11:00 Ufa - FC Tambov - - - 4 4:0 Finished
13:30 Rubin Kazan - CSKA Moscow - - - 7 1:0 Finished
16:00 Spartak Moscow - Rotor Volgograd - - - 4 2:0 Finished
Saudi Arabia - 1st Division
14:20 Al-Thuqbah - Al Hazm - - - - 1:2 Finished
Saudi Arabia - Professional League
15:10 Al Wahda Mecca - Al Baten - - - - 3:2 Finished
16:40 Al Ahli Jeddah - Al Faisaly Harmah - - - - 2:1 Finished
Scotland - League Cup
14:00 Celtic - Ross County - - - 7 0:2 Finished
17:00 Falkirk - Rangers - - - 7 0:4 Finished
Serbia - First League
12:00 FK Trajal - Borac Cacak - - - 2 0:4 Finished
12:00 Kolubara Lazarevac - Teleoptik Zemun - - - 1 1:1 Finished
12:00 Radnicki Sr. Mitrovica - FK Graficar Beograd - - - 2 3:1 Finished
Serbia - League U19
10:00 OFK Belgrade U19 - FK Trayal Krusevac U19 - - - - 2:0 Finished
10:00 Radnicki Nis U19 - Mladost Lucani U19 - - - 3 2:1 Finished
10:00 Vojvodina U19 - Rad Belgrad U19 - - - - 1:1 Finished
11:00 FK Radnicki U19 - IMT Novi Beograd U19 - - - - 1:1 Finished
12:30 Partizan Beograd U19 - FK Vozdovac U19 - - - - 3:0 Finished
Serbia - Super Liga
14:00 Cukaricki - Napredak Krusevac - - - 2 3:0 Finished
14:00 Metalac - Zlatibor - - - 3 2:0 Finished
14:00 Novi Pazar - Backa Palanka - - - 1 0:0 Finished
14:00 Vozdovac - Mladost Lucani - - - 3 3:2 Finished
16:00 FK Backa Topola - Partizan Beograd - - - 4 0:4 Finished
18:00 Crvena Zvezda - Rad Beograd - - - 7 3:0 Finished
Singapore - S League
09:30 Albirex Niigata S - Tampines Rovers - - - 3 1:4 Finished
09:30 Young Lions - Home United - - - 1 0:4 Finished
Slovakia - 1st League
13:00 AS Trencin - Sered - - - 4 1:0 Finished
14:00 Senica - Slovan Bratislava - - - 4 0:3 Finished
Slovakia - 2nd League
09:30 Petrzalka - Slovan Bratislava II - - - 1 2:0 Finished
11:30 FC STK 1914 Samorin - Dukla Banska Bystrica - - - 2 0:1 Finished
Slovenia - Prva Liga
12:15 ASK Bravo Publikum - Celje - - - 7 2:1 Finished
14:15 Aluminij - HIT Gorica - - - 4 2:1 Finished
16:15 BST Domzale - Olimpija Ljubljana - - - 10 3:1 Finished
South Africa - Premier League
13:30 Chippa United - Tshakhuma - - - 1 1:1 Finished
South Korea - K League 2
06:00 Suwon City - Gyeongnam - - - 2 1:1 Finished
Spain - La Liga
13:00 Barcelona - Osasuna - - - 37 4:0 Finished
15:15 Getafe CF - Athletic Bilbao - - - 19 1:1 Finished
17:30 Celta Vigo - Granada CF - - - 22 3:1 Finished
20:00 Real Sociedad - Villarreal CF - - - 40 1:1 Finished
Spain - Segunda B G.1
11:00 Coruxo - CD Guijuelo - - - - 2:1 Finished
11:00 Covadonga - Sporting Gijon B - - - - 2:0 Finished
11:00 Lealtad - Real Oviedo II - - - 1 0:0 Finished
16:00 Marino de Luanco - Langreo - - - 2 1:0 Finished
16:00 Salmantino - Celta De Vigo B - - - 2 0:3 Finished
16:30 Cultural Leonesa - Burgos - - - 1 1:1 Finished
16:30 Zamora - UD Salamanca - - - - 0:2 Finished
18:00 Deportivo La Coruna - Racing Ferrol - - - 4 1:0 Finished
Spain - Segunda B G.2
10:30 Portugalete - Laredo - - - 2 0:1 Finished
11:00 Ejea - SD Logrones - - - - 0:0 Finished
11:00 Tudelano - Mutilvera - - - - 1:3 Finished
15:30 CD Calahorra - Tarazona - - - 1 1:1 Finished
16:00 Arenas de Getxo - Real Sociedad II - - - 1 1:1 Finished
16:00 Haro - Ebro - - - - 1:2 Finished
Spain - Segunda B G.3
10:30 CF Villarreal B - CF Valencia B - - - 1 1:1 Finished
10:30 Orihuela CF - Pena Deportiva - - - 1 1:0 Finished
11:00 CF Badalona - Espanyol B - - - 2 0:1 Finished
11:00 Gimnastic De Tarragona - L'Hospitalet - - - 1 5:0 Finished
11:00 Levante II - Atzeneta - - - - 3:1 Finished
11:00 UD Ibiza - Hercules Alicante CF - - - 2 1:0 Finished
16:30 La Nucia - CD Alcoyano - - - - 0:0 Finished
17:00 Barcelona B - Unio Esportiva De Lleida - - - 3 2:1 Finished
17:00 Cornella - Llagostera - - - 1 0:0 Finished
Spain - Segunda B G.4
11:00 Granada II - Real Betis B - - - - 0:0 Finished
11:00 Linense - Las Palmas II - - - - 0:0 Finished
11:00 UCAM Murcia CF - Lorca Deportiva - - - 1 1:0 Finished
12:00 Marino - Atletico Sanluqueno - - - - 0:1 Finished
12:00 UD Tamaraceite - Cadiz II - - - - 1:0 Finished
16:00 Linares Deportivo - CF Cordoba - - - - 2:0 Finished
16:00 Yeclano - Real Murcia - - - 1 1:2 Finished
16:30 Sevilla II - El Ejido - - - 1 1:1 Finished
17:00 Marbella - Recreativo Huelva - - - - 2:0 Finished
Spain - Segunda B G.5
11:00 Atletico Madrid B - Getafe II - - - - - Postponed
11:00 Internacional - Rayo Majadahonda - - - - 1:2 Finished
11:00 Melilla - Socuellamos - - - - 1:2 Finished
11:00 Navalcarnero - Atletico Baleares - - - 1 3:3 Finished
11:00 Poblense - Real Madrid Castilla - - - - 2:2 Finished
11:00 SS Reyes - Las Rozas - - - - 3:1 Finished
11:00 Talavera - CD Badajoz - - - - 0:3 Finished
11:00 Villarrobledo - Villarrubia - - - 1 1:2 Finished
16:00 CF Villanovense - Extremadura UD - - - - 2:1 Finished
16:00 Merida AD - Don Benito - - - - 0:0 Finished
Spain - Segunda Division
13:00 Albacete Balompie - CD Tenerife - - - 4 0:2 Finished
15:00 RCD Espanyol - Real Zaragoza - - - 15 2:0 Finished
17:15 Ponferradina - Leganes - - - 11 3:2 Finished
17:15 RCD Mallorca - UD Logrones - - - 10 4:0 Finished
20:00 Las Palmas - Sporting Gijon - - - 9 3:2 Finished
Spain - Segunda Division Women
11:00 Seccio Esportiva AEM (W) - Espanyol B (W) - - - - 6:0 Finished
15:00 Pozuelo Alarcon (W) - CD Parquesol CF (W) - - - - 1:3 Finished
Spain - Tercera Div. Group 1
11:00 Polvorin - Paiosaco - - - - 1:0 Finished
15:00 Racing Villalbes - SD Fisterra - - - - 3:2 Finished
15:30 Arzua - Viveiro CF - - - - 4:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 10
11:00 Cordoba II - Castilleja CF - - - - 0:0 Finished
11:00 Sevilla III - Coria CF - - - - 1:0 Finished
11:00 Xerez CD - CD Rota - - - - 1:0 Finished
16:00 Arcos - Cabecense - - - - 0:1 Finished
16:00 CD Ciudad de Lucena - CD Utrera - - - - 4:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 11
10:30 Llosetense - CE Esporles - - - 1 1:0 Finished
11:00 Portmany - CE Andratx - - - - 1:2 Finished
11:00 RCD Mallorca B - San Rafael - - - - 0:0 Finished
11:30 Santanyi - Formentera - - - 1 1:0 Finished
16:00 CD Cardassar - CD Genova - - - - 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 12
12:00 Atletico Victoria - Atletico Union Guimar - - - 1 2:0 Finished
12:00 CD Buzanada - CD Atletico Paso - - - - 0:2 Finished
12:00 Vera - CD Tenerife B - - - - 3:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 13
11:00 Aguilas CF - SFC Minerva - - - - 5:0 Finished
11:00 EDMF Churra - Olimpico Totana - - - - 0:1 Finished
11:00 La Hoya Lorca CF II - Ciudad de Murcia - - - - 1:2 Finished
15:00 Mar Menor CF - Huercal-Overa - - - - 3:0 Finished
15:30 Racing Murcia - Mazarron - - - - 3:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 14
11:00 Cacereno - CF Trujillo - - - 2 1:0 Finished
11:00 Fuente de Cantos - Olivenza - - - - 1:3 Finished
15:00 CD Diocesano - Arroyo - - - 3 2:0 Finished
16:00 RCP Valverdeno - Azuaga - - - - 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 16
11:00 Berceo - Alfaro - - - - - Postponed
11:00 UD Logrones B - Naxara - - - - 2:1 Finished
11:00 Yague - Pradejon - - - - 2:1 Finished
15:30 Oyonesa - CDFC La Calzada - - - - 3:0 Finished
15:30 River Ebro - Racing Rioja CF - - - 1 0:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 17
10:30 Real Zaragoza II - Atletico Monzon - - - - 1:1 Finished
11:00 Sarinena - Robres - - - - 3:2 Finished
15:00 CD Carinena - Huesca B - - - - 2:4 Finished
15:00 CD Villanueva - Calamocha - - - - 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 18
11:00 Puertollano - Albacete II - - - - 1:0 Finished
16:00 Manchego Ciudad - La Roda - - - - - Postponed
Spain - Tercera Div. Group 2
11:00 CD Vallobin - Real Aviles - - - 1 0:1 Finished
16:00 Caudal - Navarro - - - 1 3:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 3
11:00 Cultural Guarnizo - Selaya - - - - 0:1 Finished
14:30 Cayon - SD Revilla - - - - 3:1 Finished
16:30 FC Rinconeda Polanco - Racing Santander B - - - - 1:4 Finished
Spain - Tercera Div. Group 4
10:15 Santutxu - JD Somorrostro - - - 1 2:1 Finished
10:30 Real Sociedad III - Aurrera - - - - 4:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 5
11:00 Castelldefels - Santfeliuenc - - - - 1:2 Finished
11:00 Sant Andreu - Girona II - - - - 2:2 Finished
11:00 UA Horta - Cerdanyola del Valles - - - - 1:2 Finished
11:15 UE Sants - UE Figueres - - - 1 0:1 Finished
16:00 CF Igualada - Atletico San Cristobal - - - 1 1:2 Finished
16:00 Terrassa - Europa - - - - 0:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 6
11:00 Torrent - Silla CF - - - - 1:0 Finished
15:00 Elche II - Crevillente - - - - 3:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 7
10:30 Alcorcon II - Parla - - - - 3:0 Finished
10:30 CD Alcala - Santa Ana - - - - 0:0 Finished
10:30 CD El Alamo - Trival Valderas - - - 1 1:1 Finished
10:30 San Fernando de Henares - Union Adarve - - - - 0:1 Finished
10:30 Villaverde Boetticher CF - Real Aranjuez - - - - 2:0 Finished
11:00 Leganes II - Mostoles - - - - 1:1 Finished
11:00 Mostoles - Atletico Pinto - - - - 1:2 Finished
11:00 Pozuelo Alarcon - RSD Alcala - - - - 0:0 Finished
15:00 ED Moratalaz - Torrejon - - - - 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 8
11:00 Burgos - Numancia II - - - - 4:0 Finished
14:30 CD Mirandes II - La Granja - - - - 3:0 Finished
15:00 Becerril - Salamanca II - - - - - Postponed
15:30 Bembibre - Atletico Tordesillas - - - - 0:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 9
11:00 Malaga II - Motril - - - - 3:0 Finished
14:00 Velez - Alhaurino - - - 1 2:1 Finished
16:00 Antequera - El Palo - - - - 5:0 Finished
Spain - Youth League
10:00 Barcelona U19 - CF Damm U19 - - - - 1:0 Finished
10:30 Real Betis U19 - Recreativo Huelva U19 - - - - 2:0 Finished
11:00 Alboraya UD U19 - Levante U19 - - - - 1:3 Finished
11:00 Conxo Santiago U19 - Lugo U19 - - - - 1:1 Finished
11:00 Real Valladolid U19 - Mostoles U19 - - - - 2:0 Finished
11:30 Marina Sport U19 - CD Arenal U19 - - - - 3:1 Finished
12:00 CD Leonesa U19 - Alcorcon U19 - - - - 1:1 Finished
15:00 Torre Levante U19 - Castellon U19 - - - - 0:2 Finished
15:30 Villarreal U19 - Hercules U19 - - - - 1:0 Finished
Sweden - 1st Division Norra
13:00 FBK Karlstad - Frej - - - 2 4:2 Finished
13:00 IFK Haninge/Brandbergen - Karlslund - - - 1 3:1 Finished
13:00 IFK Lulea - Sylvia - - - 3 1:2 Finished
13:00 Nykoping - Gefle - - - 2 0:2 Finished
13:00 Orebro Syrianska - IFK Berga - - - - 6:0 Finished
13:00 Taby IS - Sandviken - - - - 0:3 Finished
13:00 Tegs - Sollentuna United - - - - 1:5 Finished
13:00 Vasalunds - Brommapojkarna - - - - 1:3 Finished
Sweden - Allsvenskan
13:30 Helsingborgs IF - Falkenberg - - - 5 0:0 Finished
13:30 Ostersunds - IFK Göteborg - - - 2 0:4 Finished
13:30 Varberg - Malmö FF - - - 6 3:2 Finished
16:30 BK Hacken - Örebro SK - - - 6 3:0 Finished
16:30 Mjällby AIF - Djurgarden - - - 8 2:1 Finished
16:30 Sirius - IF Elfsborg - - - 13 1:1 Finished
Sweden - Superettan
13:30 Norrby - Dalkurd - - - 3 2:0 Finished
16:30 IK Brage - AFC Eskilstuna - - - 4 1:3 Finished
Switzerland - Super League
15:00 FC Lausanne Sport - BSC Young Boys - - - 2 0:3 Finished
15:00 FC Zurich - FC St Gallen - - - 1 - Postponed
15:00 Lugano - Basel - - - 2 1:0 Finished
Tanzania - Premier League
11:00 Tanzania Prisons - Mwadui - - - - 2:0 Finished
13:00 Polisi Tanzania - Coastal Union - - - - 1:1 Finished
13:00 Ruvu Shooting - Kagera Sugar - - - - 0:0 Finished
Thailand - Thai League I
10:00 Prachuap - Trat FC - - - 4 4:2 Finished
11:00 Bangkok United - Police Tero - - - 3 1:1 Finished
11:30 Buriram PEA - Samut Prakan City - - - 3 1:3 Finished
Thailand - Thai League II
11:00 Lampang FC - Samut Sakon FC - - - - 3:1 Finished
11:00 Nakhon Pathom - Udon Thani - - - - 4:3 Finished
12:00 Phrae United - Uthai Thani Forest - - - 1 1:1 Finished
12:00 Siam Navy FC - Chiangmai United - - - 2 0:1 Finished
Thailand - Thai League III
08:45 ACDC FC - Chantaburi FC - - - - 2:2 Finished
08:45 Assumption Thonburi - Rajpracha-BTU - - - - 0:1 Finished
08:45 Banbueng - Royal Thai Fleet FC - - - - 1:0 Finished
08:45 Inter Bangkok - Royal Thai Army - - - - 0:0 Finished
08:45 Kanjanapat Group - Singha GB Kanchanaburi - - - - 0:1 Finished
08:45 Kasembundit FC - Thonburi United FC - - - - 1:2 Finished
08:45 Mahasarakam United - Surin FC - - - 1 4:2 Finished
08:45 Phram Bangkok FC - Bangkok FC - - - - 1:1 Finished
08:45 Watbot - Uttaradit FC - - - - 1:2 Finished
09:00 Ang Thong FC - Saraburi - - - - 2:0 Finished
09:00 Khonkaen Mordindang - Yasothon Utd - - - - 1:3 Finished
09:00 Nakhon Si United - Phattalung FC - - - - 4:3 Finished
09:00 North Bangkok University - Chamchuri - - - - 2:0 Finished
09:00 Satun United - Jalor City - - - - 3:0 Finished
09:00 Surin City FC - Nakhon Ratchasima - - - - 1:1 Finished
11:00 Patong City FC - Surat Thani FC - - - - 0:0 Finished
Turkey - TFF 1. League
10:30 Bandirmaspor - Balikesirspor - - - 2 1:0 Finished
10:30 Keciorengucu - Adana Demirspor - - - 1 1:0 Finished
13:00 Eskisehirspor - Altinordu - - - 4 0:2 Finished
16:00 Samsunspor - Tuzlaspor - - - 5 2:0 Finished
Turkey - TFF 2. League
10:00 Afjet Afyonspor - Amed SK - - - 1 2:2 Finished
10:00 Corumspor - 24 Erzincanspor - - - - 2:2 Finished
10:00 Etimesgut Belediyespor - 1922 Konyaspor FK - - - - 4:1 Finished
10:00 Gumushanespor - Utas Usakspor - - - 1 0:3 Finished
10:00 Kirsehir Belediyespor - Bodrumspor - - - - 3:0 Finished
10:00 Kocaelispor - Kahramanmarasspor - - - - 3:0 Finished
10:00 Mamak - Karacabey Belediyespor - - - - 0:2 Finished
10:00 Manisa BBSK - Hekimoglu Trabzon - - - - 6:1 Finished
10:00 Nigde Belediyespor - Ankara Demirspor - - - - 0:2 Finished
10:00 Pendikspor - Sakaryaspor - - - - 0:2 Finished
10:00 Serik Belediyespor - Kırklarelispor - - - - 1:1 Finished
10:00 Sivas Belediyespor - Kastamonuspor - - - - 2:0 Finished
10:00 Turgutluspor - Eyupspor - - - - 2:1 Finished
10:00 Zonguldak Komurspor - Hacettepe SK - - - - 4:1 Finished
Turkey - TFF 3 League
10:00 1954 Kelkit Belediyespor - Bursa Yildirimspor - - - 1 1:1 Finished
10:00 Muglaspor - Adiyamanspor - - - - 1:1 Finished
Turkey - Turkcell Super League
10:30 BB Erzurumspor - Antalyaspor - - - 1 2:2 Finished
13:00 Alanyaspor - Konyaspor - - - 11 1:0 Finished
13:00 Kasimpasa - Genclerbirligi - - - 1 2:0 Finished
16:00 Fenerbahce - Besiktas - - - 8 3:4 Finished
Ukraine - 1st League
11:00 FC Polissya Horodnytsya - FK Agrobiznes Volochisk - - - - 1:3 Finished
11:00 Veres Rivne - Obolon Kyiv - - - - 1:0 Finished
11:00 Vpk Agro Magdalinovka - Alliance Lipova Dolina - - - - 1:3 Finished
Ukraine - Premier League
12:00 Minai - Zorya Lugansk - - - 6 0:3 Finished
15:00 Kolos Kovalivka - Desna Chernigov - - - 4 1:1 Finished
17:30 Inhulets - Olimpik Donetsk - - - 6 2:1 Finished
United Arab Emirates - Reserve League
14:00 Al Wahda (R) - Al Ain (R) - - - - 1:1 Finished
Uruguay - League Women
19:00 River Plate (W) - CA Atenas (W) - - - - 2:4 Finished
Uruguay - Primera Division
13:00 CA Progreso - Cerro Largo - - - - 2:2 Finished
20:00 River Plate(URU) - Defensor - - - 7 1:1 Finished
23:00 Boston River - Nacional M - - - 4 0:0 In Play
Uruguay - Segunda Division
00:30 Rampla Juniors - Juventud de Las Piedras - - - - 1:0 Finished
USA - MLS
20:00 Orlando City SC - New England - - - 4 1:3 Finished
Uzbekistan - PFL
09:00 Andizhan - Kokand - - - - 0:1 Finished
09:00 Buxoro - Mash`al Mubarek - - - - 1:3 Finished
09:00 Metallurg Bekabad - Termez Surkhon - - - - 1:0 Finished
09:00 Sogdiyona Jizzax - Qyzylqum Zarafshon - - - - 1:1 Finished
09:30 Bunyodkor Tashkent - Nasaf Qarsi - - - - 0:1 Finished
09:30 Nawbahor Namangan - FC AGMK - - - - 0:0 Finished
11:15 Lokomotiv Tashkent - Pakhtakor Tashkent - - - 1 0:1 Finished
Venezuela - Primera Division
01:00 Deportivo La Guaira - Estudiantes Merida - - - - 1:1 Finished
19:00 Carabobo - Academia Puerto Cabello - - - 3 0:3 Finished
21:00 Caracas - Deportivo Tachira - - - 2 0:0 Finished
23:00 Mineros De Guayana - Deportivo Lara - - - 1 0:0 In Play
Venezuela - Segunda Division
16:00 Hermanos Colmenares - Urena - - - - 1:1 Finished
Vietnam - League U21
08:00 Da Nang U21 - Dak Lak U21 - - - - 0:0 Finished
08:00 Song Lam Nghe An U21 - Cong An Nhan Dan U21 - - - - 0:1 Finished
10:00 Hoang Anh Gia Lai U21 - Tay Ninh U21 - - - 1 2:0 Finished
10:15 Pho Hien U21 - Sanna Khanh Hoa U21 - - - - 2:0 Finished
Wales - Premier League
14:30 Penybont - Newi Cefn Druids - - - 1 1:1 Finished
Wales - Premier League Women
14:00 Briton Ferry (W) - Cascade YC (W) - - - 1 3:2 Finished
14:00 Cardiff City LFC (W) - Aberystwyth (W) - - - 2 2:0 Finished
14:00 Cyncoed LFC (W) - Port Talbot (W) - - - 1 1:1 Finished
14:00 Swansea (W) - Cardiff Met LFC (W) - - - 1 1:0 Finished
World - Club Friendlies
07:00 Peninsula Power - Brisbane Roar - - - 1 1:7 Finished
Zambia - Premier League
11:00 Buildcon - Lumwana Radiants - - - - 1:2 Finished
13:00 Indeni FC - Power Dynamos - - - - 1:0 Finished
13:00 Zesco United - Green Buffaloes - - - - 1:1 Finished