Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Argentina - Primera Division
00:30 River Plate - C.A. Aldosivi - - - 8 1:0 Finished
18:00 Belgrano - Newell`s Old Boys - - - 4 2:1 Finished
20:10 Lanus - Huracan - - - 1 2:0 Finished
20:10 Sarmiento - Patronato - - - 3 1:3 Finished
22:20 Godoy Cruz - Estudiantes - - - 4 0:1 In Play
22:20 Tigre - Atletico Rafaela - - - 3 1:0 In Play
Argentina - Primera Nacional B
18:35 Flandria - Argentinos Juniors - - - - 0:1 Finished
23:30 Deportivo Santamarina - Instituto AC Cordoba - - - - - Not started
Argentina - Reserve League
13:00 Godoy Cruz (R) - Estudiantes (R) - - - 2 1:1 Finished
13:00 Lanus (R) - Huracan (R) - - - 1 1:0 Finished
13:00 Sarmiento (R) - Patronato (R) - - - - 0:3 Finished
14:00 Tigre (R) - Atletico Rafaela (R) - - - 2 2:2 Finished
14:00 Union Santa Fe(Reserves) - Independiente CG (R) - - - - - Delayed
18:00 Quilmes (R) - Arsenal (R) - - - - 1:2 Finished
18:00 Racing Club (R) - Colon (R) - - - 1 2:0 Finished
Argentina - Torneo A
00:30 Gimnasia Tiro - Cipolletti - - - - 2:1 Finished
Australia - Northern NSW
10:00 Newcastle Jets U21 - Lake Macquarie - - - - - N/A
Australia - Victorian Cup
09:30 South Melbourne - Bentleigh Greens - - - 2 0:2 Finished
Brazil - Campeonato Brasileiro Women
21:15 Corinthians (W) - Ferroviaria (W) - - - - 4:0 Finished
Brazil - Campeonato Carioca
18:00 America RJ - AD Itaborai 2.07 3.50 2.90 - - Not started
Brazil - Campeonato Carioca B
18:00 America RJ - AD Itaborai - - - 1 2:0 Finished
18:00 Goncalense - Friburguense - - - - 1:2 Finished
18:00 Sao Cristovao RJ - Goytacaz - - - - 0:4 Finished
Brazil - Copa Santa Catarina U20
18:00 Avai U20 - Joinville U20 - - - - 0:0 Finished
Brazil - Serie A
00:45 Atletico MG - Sport Recife - - - 2 2:2 Finished
00:45 Atletico PR - Sao Paulo - - - 2 1:0 Finished
00:45 Avai - Fluminense - - - - 0:3 Finished
22:30 Corinthians - Bahia - - - 6 1:0 In Play
22:30 Ponte Preta - Cruzeiro - - - 3 1:0 In Play
Ecuador - Serie A
00:15 LDU de Quito - Barcelona Guayaquil - - - - 1:1 Finished
Egypt - Premier League
20:00 Al Gaish - Misr Lel Makasa - - - 2 1:1 Finished
20:00 Aswan FC - Ismaily - - - 2 2:3 Finished
Estonia - Estonian Cup
15:00 FCI Tallinn - Tallinna Infonet II - - - - - Delayed
15:00 Levadia Tallinn - JK Nomme Kalju - - - - 3:0 Finished
15:00 Trans Narva - Maardu Linnameeskond - - - 1 6:1 Finished
16:00 Jogeva Wolves - Odratakkel - - - - - Delayed
16:30 Paide III - Poseidon II - - - - - Delayed
17:00 Tallinna FC Ararat - Tallinna FC Zapoos - - - - - Delayed
Europe - UEFA Championship U21
18:45 England U21 - Poland U21 - - - 13 3:0 Finished
18:45 Slovakia U21 - Sweden U21 - - - 5 3:0 Finished
Finland - Kolmonen League
14:00 HPS - EIF/Akademi - - - 2 - Delayed
Finland - Veikkausliiga
15:30 HJK - IFK Mariehamn - - - 6 2:0 Finished
15:30 Ilves - SJK Akatemia - - - 6 1:0 Finished
15:30 VPS - RoPS - - - 4 1:0 Finished
Finland - Ykkonen
15:30 Kpv Kokkola - FF Jaro - - - 4 3:0 Finished
Georgia - First League
14:00 Merani Martvili - Baia Zugdidi - - - - 5:0 Finished
14:00 Sioni Bolnisi - Samgurali - - - - 2:0 Finished
Iceland - 1 deild kvenna A
19:15 Throttur Reykjavik (W) - IA Akranes (W) - - - 2 3:0 Finished
Iceland - Icelandic 1 deild
19:15 Fram - Grotta - - - 5 1:0 Finished
19:15 HK Kopavogs - IR Reykjavik - - - 1 2:0 Finished
Latvia - Latvian Cup
16:00 Ogres Novada Sporta Centrs - Rezekne/BJSS - - - 1 0:3 Finished
Latvia - Second League
13:00 Ilukstes NSS - Daugava Daugavpils II - - - - 1:1 Finished
Latvia - Virsliga
14:30 Rigas FS - Ventspils - - - 1 4:2 Finished
16:00 Spartaks - SK Liepajas Metalurgs - - - 1 1:1 Finished
16:30 Riga FC - Jelgava - - - 2 1:0 Finished
Lithuania - Lithuanian 1 Lyga
14:00 Vilniaus Vytis - Silute - - - - 5:1 Finished
Mali - Premiere Division
16:00 AS Nianan - USC Kita - - - - 1:2 Finished
16:30 Stade Malien - Black Star - - - - 3:1 Finished
19:00 CSK FC - Lafia Club de Bamako - - - 1 1:2 Finished
North America - CONCACAF U20 Championship Women
22:00 El Salvador U20 (W) - Panama U20 (W) - - - 3 1:0 Finished
Norway - 2nd Division Women
18:00 Nordreisa (W) - Furuflaten (W) - - - - - Delayed
18:15 Frigg (W) - Lunner (W) - - - - - Delayed
Norway - 3th Division
16:00 MO - Molde FK 2 - - - 4 0:2 Finished
Norway - 4th Division
16:30 Godoy IL - Emblem - - - - - Delayed
16:30 Skarbovik - Hodd II - - - - - Delayed
16:30 Sunde - Eiger IL - - - - - Delayed
17:00 Buoy IL - Klepp IL - - - - - Delayed
17:00 Hoken - Lofoten - - - - - Delayed
17:00 Randaberg - Havorn - - - - - Delayed
17:00 Vadmyra IL - Sund - - - - - Delayed
17:00 Varhaug IL - Djerv 1919 - - - - - Delayed
17:00 Voll - Hinna Fotball - - - - - Delayed
17:30 Folkets Klubb - Stathelle - - - - - Delayed
17:30 Gran IL - Faaberg - - - - - Delayed
17:30 Hauerseter SK - Lorenskog II - - - - - Delayed
17:30 IL Flint - EIK IF Tonsberg - - - - - Delayed
17:30 Nanset - IL Runar - - - - - Delayed
17:30 Nesjar - Re FK - - - - - Delayed
18:00 Fart - MBK Domkirkeodden - - - - - Delayed
18:00 Tydal - KIL Hemne Fotball - - - - - Delayed
18:15 Lille Toyen - Manglerud Star - - - - - Delayed
18:15 Oslojuvelene - Arvoll IL - - - - - Delayed
18:30 IK Gimletroll - Donn - - - - - Delayed
18:30 Rosseland - Egersunds II - - - - - Delayed
Norway - 5th Division
16:15 Tasta - Mastra - - - - - Delayed
16:30 IL Valder - Blindheim - - - - - Delayed
16:30 Vigra - Hovdebygda - - - - - Delayed
16:30 Wam-Kam - Oppegard - - - - - Delayed
17:00 Askoy - Fitjar - - - - - Delayed
17:00 Bogafjell - Forus og Gausel - - - - - Delayed
17:00 Bud - CFK - - - - - Delayed
17:00 Fjell - Askollen - - - - - Delayed
17:00 Forsand - Sandved IL - - - - - Delayed
17:00 Havdur - Oltedal - - - - - Delayed
17:00 Huringen - Haugfoss - - - - - Delayed
17:00 Jolster IL - Sandane IL - - - - - Delayed
17:00 Orre - Moi - - - - - Delayed
17:00 Rena - Hamar IL - - - - - Delayed
17:00 Stranda IL - Ellingsoy - - - - - Delayed
17:00 Vigrestad - Brusand - - - - - Delayed
17:00 Vinne - Aasguten - - - - - Delayed
17:15 Torp - Mysen - - - - - Delayed
17:30 Austad - Holeværingen - - - - - Delayed
17:30 Birkenes IL - Oyestad - - - - - Delayed
17:30 Fevang - Stokke - - - - - Delayed
17:30 Flatas - Orland - - - - - Delayed
17:30 Fram - Innherred - - - - - Delayed
17:30 Hernes - Furnes - - - - - Delayed
17:30 Klyve - IL Kjapp - - - - - Delayed
17:30 Lisleby - Lervik - - - - - Delayed
17:30 Storm FC - Langesund - - - - - Delayed
18:00 Froya - Telavag - - - - - Delayed
18:00 Leirvik - Torvastad - - - - - Delayed
18:00 Stavanger - Paradis - - - - - Delayed
18:15 Abildso - NIH - - - - - Delayed
18:15 Baerumslokka - OSI - - - - - Delayed
18:15 Fossum - Rustad - - - - - Delayed
18:15 Hoybr/Stovn - Brosundet - - - - - Delayed
18:15 Kurer - Driv - - - - - Delayed
18:15 Ovrevoll Hosle - Furuset - - - - - Delayed
18:15 Sagene - Gruner IL - - - - - Delayed
18:15 Teisen - Fjellstrand - - - - - Delayed
18:15 Veitvet - Luka - - - - - Delayed
Paraguay - Primera Division
20:00 General Diaz - Olimpia A - - - 3 0:0 Finished
22:10 Cerro Porteno - Sportivo Trinidense - - - 3 0:0 In Play
Paraguay - Reserve League
12:00 Club Libertad (R) - Independiente FBC (R) - - - 2 8:1 Finished
Russia - 3rd Division
12:00 Sviblovo - FSM II - - - 1 0:4 Finished
13:00 Inter Alfa FC - NK Grad - - - - 2:4 Finished
Russia - 4th Division
15:00 Sokol-M - Rosich-M - - - - 3:0 Finished
Russia - Russia Cup Women
12:30 Yenisey (W) - Rossiyanka (W) - - - 1 1:2 Finished
13:00 CSKA Moscow (W) - Kubanochka Krasnodar (W) - - - 1 2:1 Finished
13:00 FC Donchanka Azov (W) - Zvezda 2005 Perm (W) - - - - 0:3 Finished
15:00 Chertanovo (W) - Ryazan VDV (W) - - - - 2:1 Finished
Rwanda - Rwanda Cup
13:30 APR - Bugesera - - - - 3:1 Finished
13:30 AS Kigali - Amagaju - - - 2 2:2 Finished
Singapore - S League
12:30 Warriors - Tampines Rovers - - - 4 0:1 Finished
12:30 Young Lions - Balestier Khalsa - - - 6 0:0 Finished
Sweden - Allsvenskan U19
13:00 Orebro SK U19 - GIF Sundsvall U19 - - - 1 5:1 Finished
16:00 GAIS Goteborg U19 - Lunds BK U19 - - - - - Delayed
16:00 Kalmar FF U19 - Osters IF U19 - - - 1 3:0 Finished
17:00 Trelleborgs FF U19 - Angelholms FF U19 - - - - 1:4 Finished
18:00 Taby FK U19 - Hammarby U19 - - - 2 2:0 Finished
Sweden - Damallsvenskan
15:30 Djurgardens IF Dff (W) - Kopparbergs/Gothenburg FC (W) - - - - 2:0 Finished
Sweden - Division 1 Sodra
17:00 Skovde Aik - Husqvarna FF - - - 1 1:1 Finished
Sweden - Division 2 Norra Gotaland
17:00 Karlstad BK - IFK Uddevalla - - - - 1:3 Finished
17:00 Nordvarmland FF - Vargarda IK - - - - 1:4 Finished
17:00 Vanersborgs FK - Trollhattan - - - - 2:5 Finished
17:30 Stenungsunds IF - FBK Karlstad - - - - 5:1 Finished
Sweden - Division 2 Norra Svealand
17:00 Eskilstuna City - Sundbybergs IK - - - - 6:1 Finished
17:00 Karlbergs - Gute - - - - 1:1 Finished
17:30 Skiljebo - Gamla Upsala - - - - 0:0 Finished
17:30 Stromsberg - Forward - - - - 0:3 Finished
Sweden - Division 2 Norrland
16:00 Skelleftea - Gallivare-Malmberget FF - - - - 5:2 Finished
17:00 Bollnas GIF FF - Valbo FF - - - - 0:0 Finished
17:30 Hudiksvall - Harnosand - - - - 1:1 Finished
Sweden - Division 2 Ostra Gotaland
16:30 KSF Prespa Birlik - IFK Malmo - - - 1 1:1 Finished
17:00 Hassleholm - Vimmerby - - - - 2:1 Finished
17:30 Lindsdal - Osterlen FF - - - - 3:1 Finished
Sweden - Division 2 Sodra Svealand
17:00 Boo FK - FC Linkoping City - - - - 0:5 Finished
17:30 Assyriska IF - Sodertalje FK - - - - 0:0 Finished
17:30 IFK Haninge/Brandbergen - IFK Kumla - - - - 4:3 Finished
17:30 Rynninge IK - Varmbols - - - - 4:2 Finished
Sweden - Division 2 Vastra Gotaland
17:00 Halmia - Assyriska Turabdin IK - - - 2 1:1 Finished
17:00 Tvaakers - Vinbergs IF - - - - 1:0 Finished
17:00 Ullared - Dalstorps IF - - - 1 1:2 Finished
Sweden - Division 3 Mellersta Gotaland
16:00 Raslatts SK - Gnosjo IF - - - 1 5:5 Finished
17:00 IFK Falkoping FF - Gerdskens BK - - - - 0:0 Finished
Sweden - Division 3 Mellersta Norrland
17:00 Svartviks IF - Stode IF - - - - 1:1 Finished
17:30 Alsens IF - Ostavalls IF - - - - 1:1 Finished
Sweden - Division 3 Nordostra Gotaland
17:00 Myresjo/Vetlanda FK - Hogsby IK - - - - 0:4 Finished
17:00 Nassjo FF - Varnamo Sodra FF - - - - 3:4 Finished
17:00 Smedby - Linkoping - - - - 0:0 Finished
Sweden - Division 3 Nordvastra Gotaland
17:00 Ahlafors - Hisingsbacka FC - - - - 0:2 Finished
17:00 Gunnilse - Karra-Klareberg - - - - 3:2 Finished
Sweden - Division 3 Norra Norrland
17:00 IFK Kalix - Notvikens IK - - - - 5:1 Finished
17:00 IFK Umea - Kiruna FF BoIS - - - - 2:1 Finished
17:30 Sandviks IK - Hedens IF - - - - 0:2 Finished
17:30 Storfors AIK - Sunnana SK - - - 1 3:1 Finished
Sweden - Division 3 Ostra Svealand
17:00 Enebybergs IF - Vallentuna - - - 1 0:1 Finished
17:30 Vaksala SK - Marsta IK - - - - 2:0 Finished
17:30 Vaksala SK - Sala FF - - - - - Delayed
Sweden - Division 3 Sodra Gotaland
17:00 BK Olympic - Hyllie IK - - - - - Delayed
17:00 Lund - Eslovs - - - - 2:3 Finished
Sweden - Division 3 Sodra Norrland
17:00 Hille - Saters IF FK - - - - - Delayed
17:00 Hille - Kvarnsvedens IK - - - - 2:1 Finished
17:30 Ytterhogdals IK - Iggesunds IK - - - - 1:0 Finished
Sweden - Division 3 Sodra Svealand
17:00 Trosa-Vagnharads SK - Jarna SK - - - - - Delayed
18:00 Newroz FC - Farsta - - - - 1:0 Finished
Sweden - Division 3 Sydostra Gotaland
17:00 Solvesborgs GIF - Saxemara - - - - 3:0 Finished
Sweden - Division 3 Sydvastra Gotaland
17:00 Vastra Frolunda - Kungsbacka IF - - - - 1:1 Finished
Sweden - Division 3 Vastra Svealand
17:00 IFK Sunne - IFK Amal - - - - - Delayed
17:00 Karlskoga - IFK Olme - - - - 3:3 Finished
17:00 Koping - Yxhults IK - - - - - Delayed
17:00 Saffle FF - Vastanviks AIF - - - - 3:0 Finished
17:30 Nora-Pershyttan BK - Franke IK - - - - 1:1 Finished
Sweden - Division 4
16:30 BK Hollviken - BK Flagg - - - - - Not started
16:30 Ramlosa Sodra IF - Raa IF - - - - - Not started
16:30 Vansbro AIK FK - Malungs IF A - - - - - Not started
17:00 AC Primavera - IK Viljan - - - - - Not started
17:00 Angeback BK - Stromtorps - - - - - Not started
17:00 ASA - IF Leikin - - - - - Delayed
17:00 Astorps FF - Harrie FF - - - - - Not started
17:00 Edsvara-Norra Vanga FF - Vara SK - - - - - Delayed
17:00 FBK Balkan - Akarps IF - - - - - Not started
17:00 Gefle Legend - Torsakers IF - - - - - Not started
17:00 Helsingborgs Ostra IF - Billesholms GIF - - - - - Not started
17:00 IFK Mariestad - Tidaholms GoIF - - - - - Delayed
17:00 IFK Trelleborg - Pelister Treleborg - - - - - Not started
17:00 IFK Uppsala - Procyon BK - - - - - Not started
17:00 Infjärdens SK - Lillpite IF - - - - - Not started
17:00 Jämshögs IF - Högadals IS - - - - - Not started
17:00 Kagedalens AIF - Bergsbyns SK - - - - - Not started
17:00 Lilla Träslövs FF - Getinge IF - - - - - Delayed
17:00 Lycksele IF - Myckle IK - - - - - Not started
17:00 Medle SK - Rönnskär Railcare IF - - - - - Not started
17:00 Nike - Croatia Helsingborg KIF - - - - - Not started
17:00 Odakra IF - Tagarps AIK - - - - - Not started
17:00 Ostra-Torp Smygehuk FF - KSF Kosova - - - - - Not started
17:00 Scandinavian FC Örebro - Laxa IF - - - - - Delayed
17:00 Skrea IF - IFK Fjaras - - - - - Delayed
17:00 Sörfors IF - Umedalen - - - - - Not started
17:00 Sörmjöle IK - FC Mary s Home - - - - - Not started
17:00 Vaster - Molnlycke IF - - - - - Delayed
17:30 Delsbo IF - Norrala IF - - - - - Not started
17:30 FK Kozara - Jonsereds IF - - - - - Delayed
17:30 Harads IF - FC Munkan - - - - - Not started
17:30 Hede IK - Myssjo Ovikens IF - - - - - Delayed
17:30 IFK Arvidsjaur - Ersnäs IF - - - - - Not started
17:30 Ilsbo SK - Marma IF - - - - - Not started
17:30 Offerdals IF - Lillhärdals IF - - - - - Delayed
18:00 Lira United - Ohtana-Aapua FF - - - - - Not started
18:00 Taby IS - IFK Vaxholm - - - - - Not started
Sweden - Division 5
16:00 Axvalls IF - IF Tymer - - - - - Not started
16:00 Näsvikens IK - Högs SK - - - - - Not started
17:00 Asums BK - Tosteberga Nymölla IF - - - - - Not started
17:00 Bara GoIF - Anderslovs BoIK - - - - - Not started
17:00 Broby IF - Bjarnums GoIF - - - - - Not started
17:00 Fjalkinge IF - Vinslovs IF - - - - - Not started
17:00 Genevad Veinge IF - Bua IF - - - - - Not started
17:00 Helges IF - Norrsundets IF - - - - - Not started
17:00 Helsingborgs AIS - Teckomatorps SK - - - - - Not started
17:00 IF Centern - Kornhult Hishult FF - - - - - Not started
17:00 IF Ornen - Amterviks FF - - - - - Not started
17:00 IFK Lindesberg - Skollersta IF - - - - - Not started
17:00 IFK Rossjoholm - Forslovs IF - - - - - Not started
17:00 IFK Skoghall - Grums IK - - - - - Not started
17:00 Klagstorps IF - Skabersjö IF - - - - - Not started
17:00 Lilla Torg - Limhamns FF - - - - - Not started
17:00 Limmareds IF - Kinnahults IF - - - - - Delayed
17:00 Linero IF - Lunds BOIS - - - - - Not started
17:00 Linghems SK - Västra Husby IF - - - - - Not started
17:00 Nasby IF - Ovesholms IF - - - - - Not started
17:00 Nasets SK - Harryda IF - - - - - Delayed
17:00 Norra Fagelas IF - Ekedalens SK - - - - - Not started
17:00 Norrahammars GIS - FC Real Internacional - - - - - Not started
17:00 Norrstrands IF - Hammaro FK - - - - - Not started
17:00 Östra Ryds IF - Tallboda IF - - - - - Not started
17:00 Rottneros IK - Jössefors IK - - - - - Not started
17:00 Slätta SK 2 - Krylbo IF A - - - - - Not started
17:00 Sturefors IF - Söderköpings IK - - - - - Not started
17:00 Torup-Rydo FF - Derome Åskloster - - - - - Not started
17:00 Vellinge IF - Liria FK - - - - - Not started
17:15 United Africa FC - Romelanda UF - - - - - Delayed
17:30 Clemensnäs IF - Flarkens IK - - - - - Not started
17:30 Fiskeviks IF - IFK Velen - - - - - Not started
17:30 Parkalompolo IK - Polcirkeln Svanstein FF - - - - - Not started
17:30 Sorby IK - Tocksfors IF - - - - - Not started
17:45 Futsal Club Linné - Kungsladugards BK - - - - - Delayed
Sweden - Elitettan Women
16:00 Umea IK (W) - Sundsvalls DFF (W) - - - - 2:1 Finished
17:00 Hovas Billdal (W) - Kungsbacka DFF (W) - - - - - Delayed
17:00 Ostersunds DFF (W) - IF Boljan (W) - - - - 1:1 Finished
17:00 Vasteras IK (W) - Mallbackens (W) - - - - - Delayed
Sweden - Superettan
17:00 Orgryte Gothenburg - Degerfors - - - 4 1:2 Finished
USA - Major League Soccer
01:00 Colorado Rapids - LA Galaxy - - - 5 1:3 Finished
02:30 Seattle Sounders - Orlando City SC - - - 1 1:1 Finished
USA - PDL
21:00 OKC Energy U23 - Mississippi Brilla - - - 3 1:0 In Play
23:00 Charlotte Eagles - SC United Bantams - - - 1 - Delayed
23:30 Derby City Rovers - Michigan Bucks - - - - - Not started
USA - USA WPSL W
02:00 Pacific (W) - Galaxy (W) - - - - 2:2 Finished
USA - USL First Division
00:30 Swope Park Rangers - Colorado Springs - - - 2 2:1 Finished
03:00 Sacramento Republic FC - Rio Grande Valley - - - 1 6:2 Finished
23:00 Pittsburgh Riverhounds - Tampa Bay Rowdies - - - 1 - Delayed
Vietnam - Second Division
08:00 Palace Khanh Hoa - Kon Tum - - - - 4:2 Finished
08:30 Ha Noi T&T II - Viettel II - - - - - N/A
09:00 SQC Binh Dinh - Lam Dong - - - - 2:1 Finished
World - Club Friendlies
09:00 Mladost Lucani - Partizan Beograd - - - 1 1:0 Finished
11:00 Sirius - Örebro SK - - - 3 1:0 Finished
12:00 FC Flora Tallinn - AIK - - - 11 2:0 Finished
12:30 Poltava - Vorskla Poltava - - - - 0:0 Finished
13:00 Kamaz Nab Chelny - FC Tambov - - - 3 1:1 Finished
13:00 Zaglebie Lubin - AEK Larnaca - - - 2 0:0 Finished
14:00 IF Elfsborg - Kalmar FF - - - 4 2:1 Finished
14:00 MISC - Perak - - - 1 0:1 Finished
14:00 Pulau Pinang - PKNP FC - - - - 0:3 Finished
14:00 Pyunik - Shirak - - - 3 1:1 Finished
14:00 Ufa - SKA Khabarovsk - - - - 1:3 Finished
14:30 Spartak Moscow - Chertanovo - - - - 2:1 Finished
14:30 Videoton - FC Rostov - - - 3 1:0 Finished
14:30 Zenit Izhevsk - Tyumen - - - - 0:2 Finished
15:00 FC Odesa - Mykolaiv 2.02 3.24 3.24 - - Not started
15:00 FC Odesa - Mykolaiv 2.14 3.44 3.44 - - Not started
15:00 Gornik Zabrze - Slaskich Miast - - - - - Delayed
15:00 Zhemchuzhina Odessa - Mykolaiv - - - - 3:3 Finished
15:30 Lokomotiv Moscow - Rudar Velenje - - - - 1:1 Finished
15:30 Olimpija Ljubljana - Trepca - - - - 1:1 Finished
16:00 Jagiellonia Bialystok - Gkp Gorzow Wielkopolski - - - 2 6:0 Finished
16:00 Maribor - Ural Ekaterinburg - - - 1 2:0 Finished
16:30 VfR Voxtrup - VfL Osnabrück - - - 1 1:3 Finished
17:00 FC Germania Bieber - Kickers Offenbach - - - 1 1:23 Finished
17:00 Qabala - Ludogorets - - - - 0:2 Finished
17:00 Ruzomberok - Fotbal Trinec - - - - 1:0 Finished
World - Confederation Cup
15:00 Cameroon - Australia - - - 19 1:1 Finished
18:00 Germany - Chile - - - 25 1:1 Finished
World - Friendly Internationals
19:00 Qatar U22 - North Korea U23 1.74 3.75 4.33 - - Not started
World - Friendly Internationals U23
19:00 Qatar U23 - North Korea U23 - - - - 2:0 Finished
World - Tournament U19
15:00 NK Hypo Limac U19 - Bjelovar U19 - - - 3 3:0 Finished
17:30 NK Uljanik U19 - Hajduk Split U19 - - - - 8:0 Finished