Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Argentina - Copa Santa Fe
18:00 Ateneo Pablo VI - Central Cordoba de Rosario - - - 1 0:2 Finished
18:00 Beltransgaz Slonim - Union Totoras - - - - 1:0 Finished
19:00 Sanjustino - Club Defensores Del Oeste - - - - 0:1 Finished
Argentina - Copa Santiago
19:00 Union de Beltran - Independiente de Beltran - - - - 1:2 Finished
Argentina - Primera A Women
18:00 San Lorenzo (W) - Boca Juniors (W) - - - - 1:2 Finished
Australia - Brisbane Premier League
05:00 Mount Gravatt - University of Queensland - - - - 1:0 Finished
Australia - NPL Northern NSW
04:30 Hamilton Olympic - Adamstown Rosebud FC - - - - 4:1 Finished
04:30 Newcastle Jets U21 - Valentine Phoenix - - - - 2:2 Finished
05:30 Maitland FC - Charlestown City Blues FC - - - - - N/A
Australia - NPL Northern NSW U20
02:30 Hamilton Olympic U20 - Adamstown Rosebud U20 - - - - 1:4 Finished
Australia - NPL NSW
05:00 Blacktown City Demons - APIA Leichhardt Tigers - - - - 1:2 Finished
05:00 Wollongong Wolves FC - Sutherland Sharks - - - - 2:1 Finished
07:00 Rockdale City Suns - Bonnyrigg White Eagles FC - - - 2 2:4 Finished
Australia - NPL NSW 2
05:00 Western Sydney Wanderers U21 - Hills United FC - - - - 1:2 Finished
07:00 Mt Druitt Town Rangers - North Shore Mariners - - - 1 0:3 Finished
Australia - NPL NSW U20
03:00 Blacktown City Demons U20 - APIA Leichhardt Tigres U20 - - - - 2:1 Finished
03:00 Wollongong Wolves U20 - Sutherland Sharks U20 - - - - 3:2 Finished
05:00 Rockdale City Suns U20 - Bonnyrigg White Eagles U20 - - - - 2:3 Finished
Australia - NPL NSW Women
05:00 North Shore Mariners (W) - Illawarra Stingrays (W) - - - - 1:2 Finished
08:00 Macarthur Rams (W) - Sutherland Sharks (W) - - - - 6:0 Finished
08:00 Manly Utd (W) - NWS Koalas (W) - - - 3 0:1 Finished
Australia - NPL Queensland
07:00 Olympic FC - Moreton Bay United - - - 1 0:0 Finished
08:30 Brisbane Roar U21 - Sunshine Coast - - - 2 1:1 Finished
Australia - NPL Queensland U20
05:00 Olympic U20 - Moreton Bay Jets U20 - - - - 2:0 Finished
Australia - NPL Queensland Women
05:00 Mudgeeraba SC (W) - Capalaba (W) - - - - 2:3 Finished
06:00 Senior NTC (W) - Souths United (W) - - - - - N/A
07:00 Moreton Bay United (W) - Gold Coast United (W) - - - - 0:2 Finished
Australia - NPL Tasmania
04:00 Hobart Zebras - Devonport City - - - - 1:1 Finished
Australia - NPL Tasmania Women
02:00 Hobart Zebras (W) - Ulverstone (W) - - - 1 1:3 Finished
04:00 South Hobart (W) - Clarence United (W) - - - - - N/A
Australia - NPL Victoria
06:00 Heidelberg United - Dandenong Thunder SC - - - 1 5:2 Finished
Australia - NPL Victoria 2 West
05:00 Melbourne Victory U21 - Moreland City SC - - - - 0:6 Finished
Australia - NPL Victoria U20
02:30 Melbourne Knights U20 - Northcote City U20 - - - - - Postponed
04:00 Heidelberg United U20 - Dandenong Thunder U20 - - - - - Postponed
06:15 South Melbourne U20 - Oakleigh Cannons U20 - - - - - Postponed
Australia - NPL Victoria Women
05:15 Box Hill United SC (W) - Bayside Utd (W) - - - 1 3:2 Finished
07:00 FC Bulleen Lions (W) - Calder Utd SC (W) - - - - 1:2 Finished
Australia - NPL Western Australia
07:00 Inglewood United - Bayswater City - - - 2 1:0 Finished
Australia - NPL Western Australia U20
05:00 Inglewood United U20 - Bayswater City U20 - - - - 1:5 Finished
Australia - NPL Western Australia Women
05:00 Fremantle City FC (W) - Beckenham Angels SC (W) - - - - 6:3 Finished
Australia - Queensland Premier League
06:00 Sunshine Coast - WDSC Wolves - - - 3 0:0 Finished
Austria - 2 Landesliga
09:00 SV Seeboden - VSG Radenthein - - - - 1:3 Finished
16:00 ASKO Furnitz - Nussdorfer AC - - - 1 3:4 Finished
16:00 Eisenkappel - Ruckersdorf - - - - 2:0 Finished
16:00 Globasnitz - St. Margarethen - - - - 4:2 Finished
16:00 Poggersdorf - St Michael/Bl - - - - 5:4 Finished
16:00 SC Ulrichsberg - ASK Klagenfurt - - - - 2:4 Finished
16:00 Sirnitz - Sankt Michael im Lavanttal - - - 2 4:4 Finished
16:00 SV Ludmannsdorf - ASKO Wolfnitz - - - 1 1:2 Finished
16:00 SV Ruden - Eberstein - - - - 3:2 Finished
Barbados - Premier League
01:00 Brittons Hill - Rendezvous - - - - 4:0 Finished
20:00 Paradise (BAR) - Porey Springs - - - 2 3:0 In Play
22:00 Empire Club - UWI Blackbirds 3.18 3.74 2.10 - - Not started
Belarus - First League
11:00 Belshina Bobruisk - Khimik Svetlogorsk - - - - 2:0 Finished
11:00 Ynergetyk BGU - Slonim - - - - 2:1 Finished
14:00 Dyussh-DSK - Lokomotiv Gomel - - - 1 1:1 Finished
15:00 FC Baranovichi - Orsha - - - - 0:1 Finished
15:00 Granit Mikashevichi - Smorgon - - - - 0:0 Finished
15:00 Lida - FC Chist - - - - 3:0 Finished
15:00 Naftan Novopolotsk - Slavia Mozyr - - - 3 0:1 Finished
Belarus - Premier League
13:45 Shakhter Soligorsk - Luch Minsk - - - 2 4:0 Finished
15:45 Torpedo Zhodino - Dnepr Mogilev - - - 3 1:0 Finished
17:45 Neman Grodno - BATE Borisov - - - 9 2:3 Finished
Brazil - Catarinense 2
13:00 Barra Mansa - Camboriu - - - 1 0:1 Finished
14:00 CA Metropolitano - Almirante Barroso - - - - 2:2 Finished
Brazil - Gaucho U20
18:00 Gremio U20 - Soledade FC U20 - - - - 3:1 Finished
Cameroon - Elite One
12:30 Apejes Academy - Yafoot - - - 3 4:1 Finished
12:30 AS Fortuna Mfou - Dragon Club Yaounde - - - 2 2:2 Finished
12:30 Union Sportive de Douala - Fovu De Baham - - - 3 1:2 Finished
14:30 Bamboutos de Mbouda - New Star Douala - - - - 1:0 Finished
14:30 Eding Sport FC - Colombe du Dja et Lobo - - - - 1:1 Finished
14:30 FC Aigle - Feutcheu FC - - - 1 2:0 Finished
14:30 Unisport Bafang - Stade Renard - - - - 1:1 Finished
Chile - Chile Cup
16:00 Deportes Iquique - San Marcos - - - 3 3:1 Finished
16:00 Huachipato - Rangers - - - 3 2:0 Finished
19:00 Magallanes - Union La Calera - - - 2 1:1 Finished
19:30 Colchagua - O'Higgins - - - 1 0:0 Finished
20:15 Universidad Catolica - Cobreloa - - - 12 0:2 In Play
21:00 San Luis Quillota - Barnechea - - - - 0:0 In Play
23:00 Audax Italiano - Coquimbo Unido 1.70 4.14 5.50 3 - Not started
Chile - Tercera A
19:30 Provincial Ovalle - AC Colina - - - 2 3:1 Finished
China - 2nd Division
11:30 Suzhou Dongwu - Shenzhen Ledman - - - - 0:0 Finished
Chinese Taipei - Intercity League
06:00 Taipei City Tatung - Hang Yuen FC - - - - 2:0 Finished
08:00 Taipower - NTUPES - - - - 3:0 Finished
10:00 Tainan City - Royal Blues FC - - - - 3:2 Finished
Czech Republic - 4th League
15:00 FC Strani - Trebic - - - 5 3:1 Finished
15:00 Havlickuv Brod - Stara Rise - - - 1 1:4 Finished
15:30 FK Bohumin - NK Jesenice - - - - 2:1 Finished
Czech Republic - 5th League
09:00 Tatran Vsechovice - Dubicko - - - 1 12:0 Finished
15:00 FK Jaromer - Sokol Trebes - - - - 6:1 Finished
15:30 SK Zabreh - Dolany - - - - 2:2 Finished
Denmark - Elitedivisionen
13:00 Fortuna Hjorring (W) - Brondby IF (W) - - - 3 4:1 Finished
13:00 KoldingQ (W) - OB (W) - - - 1 3:1 Finished
13:00 VSK Aarhus (W) - BSF (W) - - - - 3:0 Finished
Denmark - Fynsserien
09:00 KRFK - Oks - - - - 2:2 Finished
09:00 Nr. Aaby IK - Naesby II - - - - 2:4 Finished
09:00 O.B. - Otterup - - - - 2:2 Finished
12:45 Marstal/Rise - Flemlose/Harby - - - - 1:2 Finished
Denmark - Jyllandsserien Pulje
11:30 VRI - Egen UI - - - - 4:0 Finished
Ecuador - Serie A
00:30 Delfin SC - Guayaquil City - - - 4 1:0 Finished
20:30 El Nacional - Barcelona Guayaquil - - - 5 0:1 In Play
23:00 Emelec - Universidad Catolica Del Ecuador 1.62 4.40 6.50 6 - Not started
Ecuador - Serie B
21:00 Gualaceo SC - America de Quito - - - 1 1:0 In Play
Estonia - Estonian Cup
09:00 JK Loo - JK Vaprus Parnu - - - - 1:2 Finished
09:00 Maardu Linnameeskond - Tulevik Viljandi - - - 3 3:0 Finished
09:00 Paide Linnameeskond II - Tabasalu FC Charma - - - - 0:3 Finished
09:00 Pohja-Tallinna JK Volta - JK Tammeka Tartu - - - - 0:3 Finished
09:00 Tallinna FC Olympic Olybet - FC Flora Tallinn - - - - 0:16 Finished
09:00 Torva JK - Kohtla-Jarve JK Jarve - - - - 1:3 Finished
09:00 Viimsi JK II - Poseidon II - - - - 3:0 Finished
12:00 Kuressaare - Pоlva FC Lootos - - - - 22:0 Finished
15:30 JK Tulevik Viljandi II - Jogeva Wolves - - - - 4:3 Finished
Estonia - Second League
14:00 Pärnu JK Poseidon - FC Otepaa - - - - 1:0 Finished
Ethiopia - Premier League
12:00 Adama City - Arba Minch - - - - 1:1 Finished
Faroe Islands - Effodeildin
13:30 TB Tvoroyri - Klaksvik - - - 1 0:1 Finished
14:00 EB/Streymur - 07 Vestur - - - - 2:1 Finished
14:00 HB Torshavn - B36 Torshavn - - - 4 2:1 Finished
14:00 Skala - AB Argir - - - - 2:0 Finished
Finland - Kakkonen Group A
15:30 MiPK - Jippo - - - 1 1:1 Finished
Finland - Kakkonen Group B
15:30 FC Honka - MuSa - - - 7 2:3 Finished
Finland - Kakkonen Group C
15:30 Jbk Pietarsaari - JS Hercules - - - 7 1:2 Finished
15:30 Oulu OLS - SC KuFu-98 - - - 4 1:1 Finished
15:30 PK 37 - SJK Akatemia - - - 1 2:2 Finished
Finland - Kolmonen Itä- & Keski-Suomi
16:30 Huima - Warkaus JK - - - - 1:2 Finished
Finland - Kolmonen Kaakkois-Suomi
13:00 STPS - PeKa - - - - 2:6 Finished
Finland - Naisten Liiga
11:00 Honka Espoo (W) - ONS Oulu (W) - - - 3 4:2 Finished
13:00 Ilves Tampere (W) - HJK Helsinki (W) - - - 1 2:3 Finished
14:00 Aland United (W) - TiPS Vantaa (W) - - - - 2:0 Finished
Finland - Nelonen Itä-Suomi
13:00 AC BARCA - KiU - - - - - N/A
Finland - Nelonen Kaakkois-Suomi
15:00 SiU - PeKa - - - - - N/A
Finland - Nelonen Pohjois-Suomi
12:30 OuTa - KTU - - - - - N/A
14:30 Tervarit-j/JuPa - HauPa/2 - - - - - N/A
Finland - Youth League
13:15 Inter Turku U20 - Ilves U20 - - - 3 1:3 Finished
14:00 Lahti / YJ U20 - TPS U20 - - - 2 2:3 Finished
Georgia - Erovnuli Liga
14:00 Sioni Bolnisi - Lokomotivi Tbilisi - - - - 1:0 Finished
16:30 Saburtalo - Dinamo Tbilisi - - - 1 1:0 Finished
Georgia - Erovnuli Liga 2
13:30 Samgurali - Merani Martvili - - - - 2:4 Finished
13:30 Spartaki Tskhinvali - Gagra - - - - 1:2 Finished
Guatemala - Liga Nacional Women
18:00 Club Deportivo Xela (W) - UNIFUT-Rosal (W) - - - - 0:2 Finished
Jamaica - KSAFA Super League
21:00 Barbican - Wadadah - - - - 1:0 In Play
Japan - 1st Division Women
02:00 JFA Academy (W) - Cerezo Osaka (W) - - - - 4:2 Finished
03:00 Norddea Hokkaido (W) - Tsukuba FC (W) - - - - 2:1 Finished
04:00 FC Jumonji Ventus (W) - FC Yamato Sylphid (W) - - - - 0:2 Finished
Japan - Football League
04:00 Cobaltore Onagawa - Nara Club - - - - 0:4 Finished
04:00 Honda Lock SC - Imabari - - - - 1:1 Finished
04:00 Reinmeer Aomori - FC Osaka - - - - 1:2 Finished
04:00 Tegevajaro Miyazaki - Vanraure Hachinohe - - - - 2:3 Finished
04:00 Veertien Kuwana - Tokyo Musashino - - - - 1:1 Finished
04:00 Verspah Oita - Ryutsu Keizai Dragons - - - - 1:1 Finished
07:00 FC Maruyasu Okazaki - Sony Sendai FC - - - - 2:1 Finished
Japan - J2 League
09:00 Fagiano Okayama - Yokohama FC - - - 6 0:0 Finished
09:00 Gifu - Machida Zelvia - - - 8 0:1 Finished
Japan - J3 League
05:00 Fukushima United FC - SC Sagamihara - - - - 2:2 Finished
06:00 Azul Claro Numazu - Thespa Kusatsu - - - - 2:0 Finished
Japan - Japan Cup Women
04:00 Shizuoka Sangyo University (W) - Orca Kamogawa FC (W) - - - 1 0:4 Finished
04:00 Yokohama Seagulls (W) - Elfen Sayama (W) - - - 1 1:0 Finished
Japan - League Cup Women
05:00 Urawa Reds (W) - Albirex Niigata (W) - - - 1 3:3 Finished
Kazakhstan - Premier League
11:00 FK Astana - Irtysh Pavlodar - - - 9 3:0 Finished
13:00 Akzhayik Oral - Kairat Almaty - - - 2 1:2 Finished
13:00 Atyrau - Tobol Kostanai - - - 1 0:2 Finished
13:00 Kaisar Kyzylorda - Zhetisu Taldyqorghan - - - - 0:0 Finished
15:00 Aktobe Lento - Ordabasy - - - 1 3:1 Finished
Kenya - KPL
08:00 Nakumatt - Homeboyz - - - 1 6:1 Finished
11:00 Kariobangi Sharks - Posta Rangers - - - 1 1:0 Finished
12:00 Nzoia United - Gor Mahia - - - 2 1:3 Finished
12:00 Sofapaka - Thika United - - - 1 3:0 Finished
12:00 Tusker - Wazito FC - - - - 1:1 Finished
12:00 Ulinzi Stars - Bandari - - - 2 0:0 Finished
Kenya - KSL
08:00 Nakuru AllStars - Isibania - - - 2 3:0 Finished
10:00 Coast Stima - Green Commandos FC - - - - - Postponed
11:00 Talanta - Kenya Police FC - - - - - N/A
Latvia - Latvian Cup
13:00 Rezekne/BJSS - RTU FC - - - 4 0:2 Finished
Lithuania - I Lyga
09:00 Kupiskis - FK Panevezys - - - 2 0:6 Finished
10:00 Kruoja Pakruojis - FC Stumbras B - - - 1 2:0 Finished
11:00 Zalgiris II - Trakai II - - - - 1:2 Finished
Macau - Liga de Elite
12:30 Benfica de Macau - Monte Carlo - - - 1 1:0 Finished
Macau - Second Division
06:00 Tim IEC - Artilheiros - - - 1 8:3 Finished
08:00 Hong Ngai - Casa de Portugal - - - - 1:3 Finished
Malawi - Super League
12:30 Blue Eagles FC (MAL) - Dwangwa United - - - - 4:0 Finished
12:30 Moyale Barracks - TN Stars - - - - 4:3 Finished
12:30 Silver Strikers - Azam Tigers - - - - 1:0 Finished
Myanmar - National League
09:30 Zwekapin United - Yangon United - - - 1 0:2 Finished
New Zealand - Central Premier League
02:00 Napier City Rovers - Wellington Olympic - - - - 2:1 Finished
New Zealand - South Premier League Women
01:00 Dunedin Technical AFC (W) - Queenstown (W) - - - - 7:0 Finished
Norway - 1st Division
13:00 Ham Kam - Sogndal IL - - - 15 1:3 Finished
16:00 Asane - Ullensaker / Kisa - - - 4 1:5 Finished
16:00 Floro SK - Jerv - - - 10 3:2 Finished
16:00 Levanger - Mjondalen - - - 11 0:4 Finished
16:00 Notodden - Kongsvinger IL - - - 8 1:2 Finished
16:00 Strommen - Tromsdalen - - - 6 1:3 Finished
16:00 Ulf Sandnes - Aalesunds - - - 11 1:2 Finished
Norway - 1st Division Women
11:00 Amazon Grimstad (W) - Medkila (W) - - - - 4:0 Finished
11:00 Asane Fotball (W) - Bossekop (W) - - - 1 2:0 Finished
Norway - 2nd Division G.1
13:00 Alta - Baerum - - - 1 0:2 Finished
13:00 Mjolner - Elverum - - - 4 1:1 Finished
14:00 Moss - Stabaek II - - - - 3:1 Finished
14:00 Odd Grenland II - Fram Larvik - - - 4 3:2 Finished
16:00 Fredrikstad - Nybergsund - - - 4 6:0 Finished
16:00 Honefoss - Raufoss Fotball - - - 1 1:2 Finished
Norway - 2nd Division G.2
11:30 Flekkeroy - Brattvag IL - - - 2 1:5 Finished
12:00 Skeid - IL Hodd - - - 2 1:1 Finished
13:00 Arendal - Bryne - - - 1 1:1 Finished
14:00 Nardo - Egersund IK - - - - 0:1 Finished
Norway - 3th Division G.1
13:00 Oslo KFUM II - SK Herd - - - - 1:3 Finished
Norway - 3th Division G.3
12:00 Tonsberg - Madla - - - 1 0:0 Finished
14:00 Sandefjord II - Sola - - - - 1:2 Finished
Norway - 3th Division G.4
13:00 Lysekloster - Oystese IL - - - - 3:1 Finished
15:00 Viking Stavanger II - Tertnes IL - - - 1 5:0 Finished
Norway - 3th Division G.6
13:00 Korsvoll IL - Senja - - - - 0:2 Finished
13:00 Lyn Oslo - Frigg - - - - 1:0 Finished
15:30 Floya - Melbo IL - - - - 4:0 Finished
16:15 Sortland IL - Skarp - - - - 2:2 Finished
Norway - 4th Division
12:00 Sandviken - Sund - - - - 3:3 Finished
12:30 Kirkenes - Porsanger IL - - - - 1:1 Finished
13:00 Midsund - Sunndal IL - - - - 1:3 Finished
13:00 Redalen IL - Kolbu KK - - - - 3:3 Finished
13:00 Surnadal IL - Malmefjorden - - - - 3:2 Finished
Norway - League U19
13:00 Ullensaker/Kisa U19 - FK Bodo/Glimt U19 - - - - 3:1 Finished
13:00 Viking FK U19 - Stromsgodset U19 - - - 1 3:2 Finished
14:00 Kristiansund BK U19 - Mjondalen U19 - - - - 0:6 Finished
Norway - Lower Leagues Akershus
15:00 Gimse - Alvdal - - - - - N/A
Norway - Lower Leagues Østfold
15:30 Varteig - Skjeberg SK - - - - - N/A
Paraguay - 2nd Division
13:30 Fernando de la Mora - Sportivo San Lorenzo - - - - 0:0 Finished
Peru - Segunda Division
16:00 Willy Serrato - Cienciano - - - - 0:7 Finished
20:00 Alfredo Salinas - Universidad Cesar Vallejo - - - - 1:0 In Play
20:00 Sport Loreto - Atletico Grau - - - - 1:1 In Play
20:30 Carlos Mannucci - Cultural Santa Rosa - - - - 1:1 In Play
Philippines - PFL
08:00 Davao Aguilas - Stallions - - - - - N/A
Scotland - Scottish Cup Women
12:00 Forfar Farmington (W) - Glasgow City (W) - - - - 0:3 Finished
13:00 Inverness City (W) - Spartans (W) - - - - - Delayed
14:30 Hamilton Academical (W) - Rangers (W) - - - - 3:1 Finished
15:00 Glasgow Girls (W) - Hearts (W) - - - - 1:5 Finished
Singapore - S League
09:30 Balestier Khalsa - Hougang United - - - 4 0:1 Finished
09:30 Home United - Geylang International - - - 6 2:0 Finished
09:30 Tampines Rovers - Warriors - - - 10 2:3 Finished
Slovakia - 3rd League
15:00 FK Druzstevnik Plavnica - Milenium - - - - 1:5 Finished
15:00 Spartak Banovci - MFK Topolcany - - - - 4:1 Finished
15:00 Svidnik - Velke Revistia - - - - 0:6 Finished
15:30 MFK Detva - MFK Zarnovica - - - - 1:2 Finished
15:30 MFK Nova Bana - Tatran Krasno nad Kysucou - - - - 2:0 Finished
15:30 Teplicka nad Vahom - Dukla Banska Bystrica - - - - 0:3 Finished
Spain - Segunda B P-Offs
16:30 Extremadura UD - Cartagena CF - - - 4 1:0 Finished
Spain - Segunda B P-Offs Women
09:00 Plaza Argel (W) - CD Femarguin (W) - - - - 3:2 Finished
Spain - Spain Cup Youth
10:00 Athletic Bilbao U19 - Atletico Madrid U19 - - - - 1:1 Finished
10:00 San Felix U19 - Real Madrid U19 - - - - 4:1 Finished
Spain - Tercera Div. P-Offs
10:00 Ejea - Cadiz II - - - - 1:1 Finished
10:00 Salmantino - SD Compostela - - - - 1:1 Finished
10:00 Socuellamos - UD Salamanca - - - 1 1:0 Finished
10:00 UD Ibiza - Levante II - - - - 1:0 Finished
10:00 Villarrobledo - Almeria II - - - - 3:6 Finished
11:00 San Fernando de Henares - Durango - - - - 0:1 Finished
16:00 Portugalete - CD Castellon - - - - 1:1 Finished
17:00 Orihuela CF - Langreo - - - - 2:1 Finished
Sweden - 1st Division Norra
13:00 Akropolis - Rynninge IK - - - 2 3:2 Finished
13:00 Sandviken - Carlstad United - - - 3 0:3 Finished
13:00 Skelleftea - Assyriska - - - 2 2:2 Finished
Sweden - 1st Division Sodra
15:00 Kristianstads FF - Karlskrona - - - 2 4:3 Finished
15:00 Ljungskile SK - Grebbestads IF - - - 1 2:0 Finished
Sweden - 3rd Division Nordostra Gotaland
14:00 Vimmerby - Smedby - - - - 3:2 Finished
15:00 Grebo IK - Tenhult - - - - 2:5 Finished
Sweden - 3rd Division Norra Norrland
13:00 IFK Holmsund - Infjardens SK - - - - 3:1 Finished
Sweden - 3rd Division Sodra Norrland
13:00 Soderhamns FF - Sala FF - - - - 3:1 Finished
Sweden - 3rd Division Sydostra Gotaland
13:00 Ronneby - Glomminge IF - - - - 3:0 Finished
Sweden - Allsvenskan Norra U19
11:00 Taby FK U19 - GIF Sundsvall U19 - - - - 5:1 Finished
12:00 Sollentuna FK U19 - Djursholm U19 - - - - 0:2 Finished
Sweden - Allsvenskan Sodra U19
10:00 Mjallby U19 - Halmstads U19 - - - - 4:0 Finished
12:00 IF Elfsborg U19 - Angelholms FF U19 - - - 1 3:0 Finished
Sweden - Damallsvenskan
13:00 IF Limhamn Bunkeflo (W) - IFK Kalmar (W) - - - - 2:0 Finished
13:00 Vittsjo GIK (W) - Hammarby IF Dff (W) - - - - 0:1 Finished
15:00 Eskilstuna United (W) - Kopparbergs/Gothenburg FC (W) - - - 1 1:3 Finished
Sweden - Div 4 Blekinge
13:00 Hallaryds IF - Högadals IS - - - - 1:1 Finished
Sweden - Div 4 Bohuslän-Dalsland
15:00 Viken - Herrestads AIF - - - - 3:3 Finished
Sweden - Div 4 Gestrikland
15:00 Norrsundets IF - IK Huge - - - - 1:1 Finished
Sweden - Div 4 Gotland
17:00 Visby BoIS - FC Copa - - - - 1:3 Finished
Sweden - Div 4 Östergötland Östra
18:00 Hagahöjdens BK - Lindö FF - - - - 2:3 Finished
Sweden - Div 4 Östergötland Västra
18:00 AC Studenterna - BK Ljungsbro - - - - 6:1 Finished
Sweden - Div 4 Skåne Östra
13:00 IFK Simrishamn - Lunnarps BK - - - - 1:0 Finished
Sweden - Div 4 Skåne Sydvästra
12:00 IFK Trelleborg - Lilla Torg - - - - 2:0 Finished
Sweden - Div 4 Stockholm Södra
15:00 Konyaspor KIF - Ragsveds - - - - 0:2 Finished
Sweden - Div 4 Uppland
11:00 GoIF Kare - Fanna BK - - - - 6:1 Finished
13:00 Tärnsjö IF - Brottby SK - - - - 2:2 Finished
15:00 Procyon BK - Upsala IF - - - - 1:0 Finished
17:00 Rimbo IF - Bälinge IF - - - - 0:3 Finished
Sweden - Div 4 Västerbotten Södra
13:00 FC Mary s Home - Young Boys FC - - - - 2:1 Finished
Sweden - Div 4 Västmanland
14:00 Irsta IF - Gideonsbergs IF - - - - 0:6 Finished
Sweden - Div 5 Ångermanland
16:00 Forsmo IF - Bjartra IS - - - - 2:4 Finished
Sweden - Div 5 Gestrikland
16:00 Hedesunda IF - Helges IF - - - - 8:0 Finished
16:00 Storviks IF - Abyggeby FK - - - - 1:10 Finished
Sweden - Div 5 Halland
17:00 Grimetons IK - Bua IF - - - - 0:1 Finished
Sweden - Div 5 Hälsingland
15:00 SIF - Bollnäs Kurd IF - - - - 1:3 Finished
16:00 Jarvso BK - Färila IF - - - - 1:0 Finished
Sweden - Div 5 Norrbotten Mellersta
18:00 Savast AIF - Unbyns IF - - - - 3:0 Finished
Sweden - Div 5 Norrbotten Norra
13:00 Malmbergets AIF - Haparanda FF - - - - 1:6 Finished
Sweden - Div 5 Östergötland Östra
12:00 Syrianska Eskilstuna IF - Krokeks IF - - - - 1:5 Finished
Sweden - Div 5 Skåne Sydöstra
13:00 Kopingebro IF - Sjobo IF - - - - 1:2 Finished
Sweden - Div 5 Skåne Sydvästra
13:00 Skegrie BK - Srbija FF - - - - 1:1 Finished
13:30 Vellinge IF - Klagshamn - - - - 6:5 Finished
Sweden - Div 5 Skåne Västra
11:00 AIF Barrikaden - Husie IF - - - - 2:2 Finished
12:00 Rosengard FF - Linero IF - - - - 6:0 Finished
13:00 BK Fram - Skanekurd FF - - - - 9:5 Finished
Sweden - Div 5 Södermanland
16:00 Katrineholms SK FK - Hallbybrunns IF - - - - 2:1 Finished
Sweden - Div 5 Stockholm Mellersta
17:00 Hogalids IF - IK Hephata - - - - - N/A
Sweden - Div 5 Stockholm Norra
17:00 FF Taby City - Ursvik IK - - - - 1:4 Finished
17:00 FK Bosna 08 - Erikslunds KF - - - - 2:1 Finished
17:00 Solna FC - Parsian IF - - - - 3:1 Finished
Sweden - Div 5 Uppland Västra
16:00 FC Balinge City - Tierps IF - - - - 1:8 Finished
Sweden - Div 5 Värmland Östra
14:00 Ratorps IK - Ravasens IK Karlskoga - - - - - N/A
Sweden - Div 5 Värmland Västra
13:00 Jössefors IK - Arjängs IF - - - - - Postponed
Sweden - Div 5 Västerbotten Mellersta
17:00 Flarkens IK - Vebomarks IF - - - - 0:5 Finished
Sweden - Div 5 Västerbotten Norra
12:00 Byske IF - Sorsele IF - - - - 7:0 Finished
Sweden - Div 5 Västerbotten Södra
15:30 Höjdens BK - Stöcke IF - - - - 4:6 Finished
Sweden - Div 5 Västergötland Östra
16:00 Grolanda IF - Tibro AIK - - - - 4:2 Finished
Sweden - Div 5 Västergötland Södra
14:00 Dalsjofors GoIF - Högvads BK - - - - 7:0 Finished
Sweden - Div 5 Västergötland Västra
13:00 FC Corner - Vinninga AIF - - - - 3:4 Finished
Sweden - Div 5 Västmanland
18:00 Riddarhytte SK - Ransta IK - - - - 0:1 Finished
Sweden - Elitettan
11:00 Ljusdals IF (W) - Kungsbacka DFF (W) - - - - 2:2 Finished
12:00 AIK (W) - Assi IF (W) - - - - 2:2 Finished
12:00 Lidkopings FK (W) - Mallbackens (W) - - - - 4:1 Finished
13:00 IK Uppsala Fotboll (W) - Kif Orebro Dff (W) - - - 1 1:5 Finished
Sweden - Superettan
13:00 Jonkopings Södra - Falkenberg - - - 27 1:3 Finished
15:30 Halmstads BK - AFC Eskilstuna - - - 20 2:1 Finished
Thailand - Thai League I
11:00 Pattaya United - Prachuap - - - 5 0:0 Finished
11:00 Ubon UMT FC - Nakhon Ratchasima - - - 5 2:2 Finished
12:00 Bangkok Glass - Siam Navy FC - - - 5 0:1 Finished
12:00 Muang Thong United - Air Force United - - - 3 3:1 Finished
Thailand - Thai League II
11:00 Nong Bua Lampu FC - Chiangmai FC - - - - 2:2 Finished
11:00 Udon Thani - Ang Thong FC - - - - 2:1 Finished
12:00 IPE Samut Sakhon - Krabi - - - - 4:2 Finished
12:00 Sisaket - Lampang FC - - - - 2:0 Finished
Thailand - Thai League III
09:00 Army FC - Ranong United - - - - 0:2 Finished
09:00 Bangkok U. Deffo - Customs United - - - 1 0:0 Finished
09:00 Kasem Bundit University - Trang FC - - - - 0:1 Finished
09:00 Muangkan - Ayutthaya - - - - 2:1 Finished
09:00 Ubon Ratchathani - Marines Eureka - - - - 1:1 Finished
11:00 Chiangmai United - Ayutthaya United - - - - 3:3 Finished
Trinidad and Tobago - Professional League
20:00 Erin - Cunupio FC - - - 2 1:2 In Play
Uruguay -
15:30 Alto Peru - CA Basanez - - - 1 1:3 Finished
18:30 Colon (URU) - Bella Vista - - - 1 1:0 Finished
18:30 Los Halcones - Canadian - - - - 2:2 Finished
USA - NPSL
00:30 Fort Worth Vaqueros FC - Katy 1895 FC - - - - 5:2 Finished
01:00 PDX FC - Kitsap Pumas - - - - 1:0 Finished
01:00 San Diego Zest FC - Temecula - - - - 4:0 Finished
02:00 Golden State Force - Oxnard Guerreros FC - - - - 5:0 Finished
02:00 Sonoma County Sol - CD Aguiluchos - - - - 3:0 Finished
02:30 East Bay Stompers - Napa Valley 1839 - - - - 6:1 Finished
19:00 Tulsa Athletics - Saint Louis FC - - - - 2:1 Finished
22:00 Greater Lowell United FC - Hartford City FC 2.05 4.18 3.20 1 - Not started
23:00 Jacksonville United FC - Boca Raton FC 1.65 4.22 5.45 - - Not started
23:00 Miami United FC - Storm FC 1.10 11.00 21.00 - - Not started
USA - PDL
20:00 San Francisco Glens SC - Orange County Blues U23 - - - - 1:2 In Play
22:00 AC Connecticut - Westchester Flames 2.63 4.00 2.46 - - Not started
USA - US Open Cup
01:00 Sporting KC - Dallas - - - 1 3:2 Finished
USA - USA League Women
19:00 Indy Premier (W) - Grand Rapids FC (W) - - - - - Delayed
USA - USL Pro
00:30 FC San Antonio - Sacramento Republic FC - - - - 1:0 Finished
00:30 Nashville FC - North Carolina - - - - 1:0 Finished
00:30 OKC Energy FC - Rio Grande Valley - - - - 3:1 Finished
00:30 Saint Louis FC - Real Maryland Monarchs - - - - 0:1 Finished
01:00 Orange County Blues FC - Reno - - - - 2:2 Finished
02:30 Phoenix Rising - Tulsa Roughnecks - - - - 3:0 Finished
03:00 Las Vegas Lights - Seattle Sounders II - - - - 4:1 Finished
21:00 Portland Timbers II - Colorado Springs - - - - 1:0 In Play
USA - WPSL
01:30 So Cal Union (W) - Beach Futbol Club (W) - - - - 3:0 Finished
02:00 California Storm (W) - Fresno Fuego (W) - - - - - N/A
02:30 San Diego SeaLions (W) - San Diego Parceiro (W) - - - - 1:1 Finished
14:00 Florida Tropics SC (W) - Florida Krush (W) - - - - - Delayed
16:00 Carolina Rapids (W) - Asheville City (W) - - - - 1:5 Finished
17:00 Indy Saints FC (W) - Motor City FC (W) - - - - 0:10 Finished
18:00 Florida Gulf Coast DL FC (W) - Team Boca Blast (W) - - - 1 2:1 Finished
19:00 Fortuna Tulsa (W) - Texas Spurs (W) - - - - 3:1 Finished
19:00 St. Louis Lions (W) - Kansas City Athletics (W) - - - - 2:2 Finished
19:30 New Jersey Wildcats (W) - Rhode Island Reds FC (W) - - - 1 2:1 In Play
20:00 Galaxy (W) - Tucson Soccer Academy (W) - - - 1 0:1 In Play
20:00 Minnesota TwinStars (W) - Chicago City SC (W) - - - - - Delayed
20:00 Primero de Mayo (W) - San Francisco Nighthawks (W) - - - - 1:2 In Play
21:00 Ajax America (W) - LA Villa FC (W) - - - - 1:1 In Play
21:00 TSS Rowers (W) - Seattle Sounders (W) - - - 1 0:1 In Play
21:30 Pleasanton Rage (W) - California Storm (W) - - - - - Delayed
22:00 Chattanooga FC (W) - Peachtree City (W) 1.70 4.40 4.54 - - Not started
Venezuela - Segunda Division
19:00 Hermanos Colmenares - Chico de Guayana - - - - 1:1 Finished
19:30 Yaracuyanos - Llaneros de Guanare - - - - 0:3 Finished
Vietnam - V-League 1
10:00 B.Binh Duong - Song Lam Nghe An - - - 5 1:2 Finished
10:00 Da Nang - Hoang Anh Gia Lai - - - 3 2:1 Finished
10:00 Hai Phong - CLB TP HO Chi Minh - - - 4 2:0 Finished
10:00 Sanna Khanh Hoa - NHS Quang Nam - - - 4 2:2 Finished
11:00 Nam Dinh - Than Quang Ninh - - - 9 1:1 Finished
12:00 TN Sai Gon - HP Ha Noi - - - 2 5:2 Finished
World - Club Friendlies
12:00 SC Eltersdorf - Spvgg Greuther Furth II - - - 5 1:3 Finished
12:00 SV Sulzemoos - ASV Dachau - - - - 1:1 Finished
13:30 Newi Cefn Druids - Gap Connah's Quay - - - - 1:2 Finished
15:00 Slavia Sofia - Rabotnicki - - - - - Delayed
16:00 Sampion Celje - Vardar - - - - 1:4 Finished
World - Friendly Internationals U18
10:00 Japan U18 - Norway U18 - - - - 1:2 Finished
10:00 Portugal U18 - Czech Republic U18 - - - - 2:1 Finished
World - World Cup
12:00 Costa Rica - Serbia - - - 190 0:1 Finished
15:00 Germany - Mexico - - - 237 0:1 Finished
18:00 Brazil - Switzerland - - - 274 1:1 Finished
Zambia - Premier League
11:00 Green Buffaloes - Power Dynamos - - - - 0:1 Finished
13:00 Green Eagles - Nkana - - - - 2:1 Finished
13:00 Red Arrows - Zanaco - - - 1 1:0 Finished
Zimbabwe - Premier League
13:00 Black Rhinos FC - Ngezi Platinum - - - 1 2:1 Finished
13:00 Bulawayo Chiefs FC - ZPC Kariba - - - - 0:2 Finished
13:00 Chapungu United FC - CAPS United - - - - 0:2 Finished
13:00 Harare City - Yadah - - - 1 3:0 Finished
13:00 Triangle United - Chicken Inn FC - - - - 0:1 Finished