Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Albania - First Division
12:00 Tomori Berat - KS Bylis Ballsh - - - - 0:0 Finished
Algeria - Division 1
15:00 USM El Harrach - USM Blida - - - 4 2:0 Finished
Algeria - Division 2
14:00 AS Ain M'lila - CA Batna - - - - 2:0 Finished
14:30 Kouba - Aso Chlef - - - 1 0:2 Finished
15:00 Ain Fakroun - Saïda - - - - 0:0 Finished
15:00 CA Bordj Bou Arreridj - Amal Bou Saada - - - - 1:0 Finished
15:00 JSM Bejaia - Skikda - - - - 2:1 Finished
15:00 RC Relizane - ASM Oran - - - 2 1:0 Finished
15:00 WA Tlemcen - MO Bejaia - - - - 1:0 Finished
Algeria - League U21
10:00 Ain Fakroun U21 - Saïda U21 - - - 1 1:2 Finished
10:00 AS Ain M'lila U21 - CA Batna U21 - - - - 0:1 Finished
10:00 CA Bordj Bou Arreridj U21 - Amal Bou Saada U21 - - - - 1:1 Finished
10:00 GC Mascara U21 - MCE Eulma U21 - - - - - N/A
10:00 JSM Bejaia U21 - Skikda U21 - - - - 2:1 Finished
10:00 RC Kouba U21 - ASO Chlef U21 - - - - 2:2 Finished
10:00 RC Relizane U21 - ASM Oran U21 - - - - 0:1 Finished
10:00 USM Harrach U21 - USM Blida U21 - - - - 1:1 Finished
Argentina - Primera Nacional B
18:30 Deportivo Riestra - Club Atletico Mitre de Salta - - - - 2:1 Finished
Argentina - Torneo A
00:30 Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Maipu - - - 1 2:0 Finished
17:30 Huracan Las Heras - Gutierrez - - - - 1:1 Finished
Armenia - Premier League
11:00 Banants - Ararat - - - 10 0:0 Finished
Australia - A-League
08:50 Adelaide United - Melbourne Victory - - - 12 2:2 Finished
Australia - FFA Cup
05:00 South Melbourne - Sydney FC - - - - - N/A
05:00 Western Sydney Wanderers FC - Adelaide United - - - - - N/A
Austria - Erste Liga
16:30 FAC Team Fur Wien - FC Liefering - - - 4 2:2 Finished
16:30 SC Austria Lustenau - WSG Swarovski Wattens - - - 8 2:0 Finished
16:30 SC Magna Wr. Neustadt - Kapfenberger SV Superfund - - - 1 4:2 Finished
16:30 TSV Hartberg - Blau Weiss Linz - - - 6 2:0 Finished
18:30 FC Wacker Innsbruck - SV Ried - - - 2 1:1 Finished
Austria - Landesliga
16:00 SAK Klagenfurt - ATSV Wolfsberg - - - - 1:0 Finished
16:00 SPG Axams/Goetzens - SV Absam - - - - 1:4 Finished
17:00 Burmoos - Bergheim - - - - 4:0 Finished
17:00 Donau Linz - Union Edelweiß - - - - 2:0 Finished
17:00 VST Volkermarkt - KAC Betekom - - - 1 1:0 Finished
17:30 FC Deutschkreutz - Pinkafeld - - - - 0:5 Finished
Austria - Regionalliga East
17:00 Bruck/Leitha - Amstetten - - - 2 2:1 Finished
17:00 First Vienna FC - Stadlau - - - - 3:1 Finished
17:00 Rapid Wien II - Ebreichsdorf - - - 3 1:1 Finished
17:00 SC/ESV Parndorf - SV Schwechat - - - - 1:0 Finished
17:30 FCM Traiskirchen - Austria Wien II - - - 1 2:1 Finished
17:30 Mannsdorf - SC Neusiedl 1919 - - - - 2:3 Finished
Austria - Regionalliga Mitte
17:00 Klagenfurt - Gleisdorf - - - 1 3:3 Finished
17:00 SC Weiz - Wolfsberger AC II - - - - 4:3 Finished
17:00 Union Vocklamarkt - Lafnitz - - - 2 0:0 Finished
Austria - Regionalliga West
17:30 Kufstein - SV Wals-Grünau - - - - 2:4 Finished
Azerbaijan - Division One
11:00 Mugan - Qaradag Lokbatan - - - - 2:4 Finished
11:00 Olimpik Shuvalan Baku - Sabah - - - - 0:0 Finished
11:00 Simurq Zaqatala - Bina FC - - - - 0:3 Finished
11:00 Turan Tauz - Agsu - - - - 3:2 Finished
Azerbaijan - Premier League
14:00 Sabail FC - Inter Baku - - - 3 1:0 Finished
Bahrain - King's Cup
13:30 Al Ahli - Manama - - - - 1:1 Finished
15:45 Al Shabab - Al Najma - - - - 0:0 Finished
Bangladesh - League 2
09:30 TT Club Motijheel - Feni - - - - 0:0 Finished
Belarus - Premier League
16:00 Krumkachy - FC Gorodeya - - - 3 0:3 Finished
Belgium - Jupiler Pro League
18:30 Mouscron Peruwelz - Standard Liege - - - 11 1:3 Finished
Belgium - Reserve League
17:30 Genk (R) - Club Brugge (R) - - - - 0:1 Finished
Bolivia - Torneo Apertura
00:30 The Strongest - Blooming - - - 2 1:0 Finished
Brazil - Campeonato Brasileiro U20
18:30 Coritiba U20 - Cruzeiro U20 - - - 1 1:1 Finished
Brazil - Campeonato Paulista U20
18:00 Palmeiras U20 - Sao Bernardo U20 - - - - 2:2 Finished
Brazil - Serie B
21:15 Guarani - EC Juventude - - - 2 - Delayed
22:30 CRB - Boa EC 2.05 3.35 4.30 - - Not started
22:30 Nautico - ABC 1.82 3.60 5.70 4 - Not started
23:30 Ceara - Figueirense 1.60 4.00 8.00 2 - Not started
Bulgaria - A PFG
14:45 OFK Pirin - Slavia Sofia - - - 2 0:0 Finished
16:45 Dunav Ruse - Botev Plovdiv - - - 5 0:0 Finished
Bulgaria - B PFG
12:45 Lokomotiv G. Oryahovitsa - Lokomotiv Sofia - - - 1 1:0 Finished
13:00 Litex Lovech - Neftohimik - - - 1 2:0 Finished
13:00 Strumska Slava - Nesebar - - - - 0:1 Finished
13:00 Tsarskoye Selo - Maritsa Plovdiv - - - - 2:0 Finished
14:00 Sozopol - Montana - - - - 0:5 Finished
Chile - Primera B
21:00 Union San Felipe - Santiago Morning - - - 1 0:0 In Play
23:30 Barnechea - Nublense 2.40 3.30 3.25 2 - Not started
China - Super League
11:35 Shandong Luneng - Liaoning Hongyun - - - 8 3:1 Finished
Colombia - Liga Postobon
00:45 Tigres Bogota - America de Cali - - - 2 0:0 Finished
Croatia - 1 HNL
16:00 NK Inter Zapresic - Rudes - - - 3 3:1 Finished
Croatia - 2 HNL
13:00 HNK Gorica - Sibenik - - - 3 1:0 Finished
13:00 NK Hrvatski Dragovoljac - Novigrad - - - 1 2:1 Finished
Cyprus - 2nd Division
16:00 Othellos Athienou - Enosis - - - - 3:2 Finished
16:00 Thoi Lakatamias - Halkanoras Idaliou - - - - 2:0 Finished
Czech Republic - 5 Liga
15:30 SK Batov - FK Chropyne - - - - 3:1 Finished
16:00 FC Cheb - FK Nejdek - - - - 6:0 Finished
Czech Republic - Gambrinus Liga
16:00 FC Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 - - - 1 2:4 Finished
18:15 Banik Ostrava - Sigma Olomouc - - - 3 1:1 Finished
Czech Republic - U19 League
09:00 MFK Karvina U19 - Teplice U19 - - - - 2:0 Finished
Denmark - 2nd Division
16:30 Hvidovre - Hillerod Fodbold - - - 3 3:3 Finished
17:00 AB Copenhagen - Brønshøj BK - - - 1 3:0 Finished
Denmark - Danmarksserien G. 1
16:30 Herlev - Fredensborg BI - - - - 4:2 Finished
Denmark - SAS Ligaen
17:00 FC Midtjylland - AC Horsens - - - 3 4:2 Finished
Egypt - Premier League
12:45 Al Ragaa - Al Masry - - - 3 0:0 Finished
12:45 Petrojet - Wadi Degla SC - - - 3 2:2 Finished
15:00 Ismaily - El Daklyeh - - - 2 2:1 Finished
18:00 Zamalek - Smouha SC - - - 1 0:3 Finished
England - Premier League
19:00 West Ham United - Brighton - - - 15 0:3 Finished
England - Premier League II
12:00 Brighton U23 - Middlesbrough U23 - - - - 2:2 Finished
13:00 Everton U23 - Sunderland U23 - - - 5 0:1 Finished
18:00 Newcastle United U23 - Blackburn Rovers U23 - - - - 0:2 Finished
18:00 Norwich City U23 - Southampton U23 - - - 1 3:0 Finished
18:00 Stoke City U23 - West Bromwich U23 - - - - 4:2 Finished
England - Prof. Development League U23
13:30 Queens Park Rangers U23 - Ipswich U23 - - - - 1:2 Finished
18:00 Birmingham City U23 - Barnsley U23 - - - - 1:2 Finished
18:00 Bristol City U23 - Millwall U23 - - - - 3:0 Finished
Estonia - Meistriliiga
16:30 Trans Narva - FC Flora Tallinn - - - 5 0:7 Finished
Europe - UEFA Championship U17
12:00 Poland U17 - Cyprus U17 - - - 1 1:0 Finished
12:00 Sweden U17 - San Marino U17 - - - 1 9:0 Finished
Europe - UEFA Championship U19 Women
09:00 Belgium U19 (W) - Croatia U19 (W) - - - 1 7:0 Finished
15:00 Austria U19 (W) - Macedonia U19 (W) - - - 4 2:0 Finished
15:00 Norway U19 (W) - Northern Ireland U19 (W) - - - - 7:0 Finished
15:00 Portugal U19 (W) - Cyprus U19 (W) - - - 5 7:0 Finished
Finland - Veikkausliiga
15:30 Hifk - Seinajoen JK - - - 7 2:2 Finished
15:30 Ilves - PS Kemi - - - 1 1:0 Finished
15:30 Inter Turku - HJK - - - 3 1:3 Finished
15:30 KuPS - JJK - - - 5 2:1 Finished
15:30 RoPS - IFK Mariehamn - - - 8 0:3 Finished
15:30 VPS - Lahti - - - 6 2:1 Finished
France - Ligue 1
18:45 AS Saint-Etienne - Montpellier HSC - - - 14 0:1 Finished
France - Ligue 2
18:00 Auxerre - US Quevilly - - - 6 2:1 Finished
18:00 Chamois Niortais - Bourg-Peronnas - - - 2 2:0 Finished
18:00 Le Havre - Chateauroux - - - 2 1:1 Finished
18:00 Nancy - Clermont Foot - - - 1 2:2 Finished
18:00 Nimes Olympique - Stade Brest - - - 3 4:0 Finished
18:00 Paris - Valenciennes FC - - - 3 3:2 Finished
18:00 Tours FC - FC Sochaux Montbeliard - - - 5 0:1 Finished
18:00 US Orleans - FC Lorient - - - 3 1:2 Finished
Georgia - League U19
11:00 Samgurali Tskhaltubo U19 - Merani Martvili U19 - - - - 1:7 Finished
Germany - 2. Bundesliga
16:30 FC Ingolstadt 04 - FC Heidenheim 1846 - - - 6 3:0 Finished
16:30 Fortuna Dusseldorf - SV Darmstadt 98 - - - 12 1:0 Finished
Germany - 3. Bundesliga
17:00 Hansa Rostock - VfL Osnabrück - - - 1 2:0 Finished
17:00 SG Sonnenhof Großaspach - Chemnitzer FC - - - - 3:1 Finished
Germany - Bremenliga
17:00 Brinkumer SV - Oberneuland - - - 1 2:2 Finished
Germany - Bundesliga
18:30 FC Schalke 04 - FSV Mainz 05 - - - 14 2:0 Finished
Germany - Hessenliga
17:30 Rot-Weiß Hadamar - SC Hessen Dreieich - - - - 1:1 Finished
Germany - Oberliga Hamburg
17:30 SC Condor Hamburg - FC Suderelbe - - - - 5:0 Finished
17:30 TuS Osdorf - SV Rugenbergen - - - - 1:3 Finished
Germany - Oberliga Niedersachsen
17:30 BV Cloppenburg - SV Atlas Delmenhorst - - - - 0:2 Finished
Germany - Oberliga NOFV Nord
17:30 Tennis Borussia - Malchower SV 90 - - - - 4:1 Finished
Germany - Regionalliga Bayern
17:00 FV Illertissen - Augsburg II - - - - 2:0 Finished
17:00 Schweinfurt - VfR Garching - - - 2 3:0 Finished
17:00 TSV Buchbach - Memmingen - - - 1 1:1 Finished
Germany - Regionalliga Nordost
17:00 Wacker Nordhausen - FC Oberlausitz Neugersdorf - - - 1 1:1 Finished
17:30 Fsv 63 Luckenwalde - TSG Neustrelitz - - - 2 1:4 Finished
Germany - Regionalliga North
17:30 Hannover 96 II - TSV Havelse - - - 1 2:2 Finished
17:30 SV Drochtersen/Assel - Eintracht Braunschweig II - - - 1 1:1 Finished
Germany - Regionalliga West
16:30 Fortuna Düsseldorf II - KFC Uerdingen - - - 1 0:0 Finished
17:00 SC Verl - Westfalia Rhynern - - - 1 2:1 Finished
18:00 Borussia Monchengladbach II - SC Wiedenbrück 2000 - - - 1 0:4 Finished
Gibraltar - Premier Division
18:30 Gibraltar United - ST. Joseph`s FC - - - - 3:1 Finished
India - Goa Professional League
10:30 FC Bardez - Vasco Sports Club - - - - 6:0 Finished
India - Mizoram Premier League
09:30 Dinthar FC - Ramhlun North FC - - - 1 1:2 Finished
14:00 Bethlehem VT - Mizoram Police FC - - - - 2:4 Finished
India - Shillong Premier League
11:30 Shillong United - Langsning - - - - - N/A
Indonesia - Liga 1
11:30 Bali United - PS TNI - - - 5 2:1 Finished
11:30 Persiba - Barito Putera - - - 2 2:3 Finished
Iran - Iran Cup
13:15 Esteghlal - Nassaji Mazandaran - - - - 2:1 Finished
Iran - Persian Gulf Pro League
13:20 Zob-Ahan - Pars Jonoubi Jam - - - 1 0:3 Finished
Israel - Leumit League
12:00 Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv - - - 1 2:2 Finished
12:00 Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth - - - 1 4:0 Finished
12:00 Hapoel Marmorek - Hapoel Afula - - - - 0:0 Finished
12:00 Hapoel Petach - Ironi Rishon Lezion - - - - 0:1 Finished
12:00 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bney Lod - - - - 1:1 Finished
Israel - Liga Alef
11:00 Hapoel Jerusalem - SC Haifa Robbie Shapiro - - - 1 0:3 Finished
12:00 Ironi Tiberias - Hapoel Shfaram - - - - 4:1 Finished
Israel - Liga Bet
09:00 Beitar Naharia - Hapoel Bueine - - - 3 1:0 Finished
11:00 Maccabi Ironi Netivot - Maccabi Ironi Sderot - - - - 4:1 Finished
11:30 Hapoel Kiryat Ono - AS Holon Mor - - - - 3:0 Finished
11:30 Tzeirei Kfar Kanna - MS Julis - - - - - N/A
12:00 Hapoel Ramot Menashe Megiddo - Hapoel Bnei Zalfa - - - - 1:2 Finished
12:00 Ironi Bnei Kabul - Ahva Arraba - - - - 1:0 Finished
Italy - Serie B
17:00 Cremonese - Brescia Calcio - - - 4 2:0 Finished
19:00 Bari - AS Cittadella - - - 1 4:2 Finished
Italy - Serie C Group B
18:45 Padova Calcio - Bassano Virtus - - - 2 1:0 Finished
Japan - J2 League
09:30 Yokohama FC - Machida Zelvia - - - 2 2:2 Finished
Jordan - Jordan League
16:30 Al Jazeera - Al Ahli - - - - 4:1 Finished
16:30 Al Wahdat - Al Buqaa - - - 1 2:0 Finished
Kenya - GOTV Shield Cup
12:00 Kariobangi Sharks - AFC Leopards - - - - 0:2 Finished
Kuwait - Kuwait League
14:40 Al Kuwait SC - Al Tadamon - - - 2 8:1 Finished
17:10 Al Jahra - Al Qadissiyah - - - - 3:1 Finished
Lebanon - Division II
12:30 Al Hikma - Homenetmen - - - - 2:1 Finished
Lebanon - Lebanese League
18:45 Al Ahed - Al Ansar - - - - 0:0 Finished
Malaysia - Premier
13:00 ATM - Perlis - - - - - N/A
13:00 Johor Darul Tazim II - Kuala Lumpur - - - - - N/A
13:00 MISC - PDRM - - - 1 - N/A
13:00 PKNP FC - Terengganu - - - 2 - N/A
13:00 Sabah - Negeri Sembilan - - - 1 - N/A
13:00 Uitm FC - Kuantan FA - - - 2 - N/A
Malaysia - President's Cup
12:45 Terengganu U21 - Selangor U21 - - - 1 1:0 Finished
Malta - BOV Premier Division
16:00 Lija Athletic - Birkirkara - - - - 0:2 Finished
17:00 Naxxar Lions - St. Andrews - - - 1 3:1 Finished
18:15 Gzira United - Balzan Youths - - - 2 1:2 Finished
Mexico - League U20
14:00 Atlas U20 - Tijuana U20 - - - - 1:1 Finished
15:00 Morelia U20 - Leon U20 - - - - 1:1 Finished
Mexico - Liga Premier Serie A
15:00 Club America II - Lobos Prepa - - - - 1:2 Finished
15:00 Tijuana II - Necaxa II - - - - 2:2 Finished
15:00 Unam Pumas II - Irapuato - - - - 2:0 Finished
17:00 Puebla II - Queretaro II - - - - 2:3 Finished
21:00 Chivas Guadalajara II - Durango - - - 2 0:0 In Play
22:00 Monterrey II - Tepatitlan de Morelos 2.35 3.60 2.75 - - Not started
Moldova - Divizia Nationala
12:00 Dacia Chisinau - FC Zaria Balti - - - - 1:1 Finished
12:00 Spicul Chiscareni - Sfintul Gheorghe Suruceni - - - 1 1:1 Finished
14:00 Zimbru Chisinau - Speranta - - - 1 2:1 Finished
Morocco - Super League
16:00 Far Rabat - DH El Jadida - - - 2 1:2 Finished
18:00 KAC Marrakesh - Ittihad Tanger - - - 1 2:2 Finished
Netherlands - Dutch Eredivisie
18:00 Groningen - Willem II - - - 11 0:1 Finished
Netherlands - Dutch Jupiler League
18:00 Almere - Cambuur Leeuwarden - - - 5 1:1 Finished
18:00 AZ II - Emmen - - - 1 2:1 Finished
18:00 Dordrecht 90 - De Graafschap - - - - 1:1 Finished
18:00 Fortuna Sittard - Eindhoven - - - 3 2:2 Finished
18:00 GO Ahead Eagles - Jong Ajax - - - 4 4:1 Finished
18:00 Helmond Sport - Stormvogels/Telstar - - - 1 1:2 Finished
18:00 Jong PSV Eindhoven - RKC Waalwijk - - - 1 3:2 Finished
18:00 Top Oss - Den Bosch - - - 2 1:1 Finished
18:00 Utrecht (Reserves) - Mvv Maastricht - - - - 2:1 Finished
18:00 Volendam - NEC - - - 3 0:2 Finished
North America - CONCACAF League
02:00 Olimpia - Santos de Guapiles - - - 7 0:1 Finished
Northern Ireland - Championship
18:45 Ballyclare Comrades - HW Welders - - - - 4:3 Finished
Northern Ireland - Premiership
19:00 Ards - Warrenpoint Town - - - - 2:1 Finished
Norway - 4th Division
15:45 Hundvaag - Midtbygdens - - - - 0:1 Finished
16:30 Bergsoy IL - Larsnes/Gursken - - - - 4:0 Finished
16:30 Godoy IL - Sykkylven - - - - 5:2 Finished
16:30 IL Norborg - Hareid IL - - - - 3:1 Finished
16:30 Klepp IL - Buoy IL - - - - 1:2 Finished
16:30 Rollon - Emblem - - - - 2:1 Finished
16:30 Skarbovik - Langevaag - - - - - N/A
17:00 Eiger IL - Sunde - - - - 5:1 Finished
17:00 Havorn - Randaberg - - - - 1:7 Finished
17:00 Lyngbo SK - Bremnes - - - - 7:0 Finished
17:00 Naerbo - Skjold - - - - 6:0 Finished
18:00 Djerv 1919 - Varhaug IL - - - - - N/A
Norway - 5th Division
17:00 Begby - Askim - - - - - N/A
17:00 Bones - Flaktveit IK - - - - 2:3 Finished
17:00 HSV - Tronvik FK - - - - - N/A
17:00 Lisleby - Idd - - - - - N/A
17:00 Lovstakken - Eidsvag IL - - - - - N/A
17:00 ROS - Vikersund - - - - 0:5 Finished
17:00 Spydeberg - Mysen - - - - - N/A
17:00 Torp - Kambo - - - - - N/A
17:00 Torvastad - Leirvik - - - - 12:0 Finished
18:00 Nordheimsund - Galgen - - - - - N/A
18:00 Nymark - Nore Neset - - - - - N/A
18:00 Valestrand Hjellvik - Bergen Nord - - - - - N/A
Norway - Interkretsserie U19
13:00 Mjondalen U19 - Start U19 - - - - 0:4 Finished
16:30 Baerums Verk Hauger U19 - Nesoya U19 - - - - 0:3 Finished
16:30 Grorud U19 - Ready 2 U19 - - - - 7:0 Finished
16:30 Hoybr/Stovn U19 - Sagene U19 - - - 1 1:4 Finished
16:30 Stabaek II U19 - Ullern 2 U19 - - - 1 0:2 Finished
17:45 Baekkelaget SK U19 - Holmlia II U19 - - - 2 1:3 Finished
18:00 Sverresborg IF 2 U19 - Trond U19 - - - - 2:1 Finished
Palestine - West Bank League
14:00 Al-Birah Institution - Shabab Al-Khalil - - - - 0:1 Finished
14:00 Thakafi Tulkarm - Ahli Al-Khalil - - - - 0:0 Finished
Panama - Reserve League
23:00 Santa Gema Reserves - Independiente CG (R) 1.78 3.56 3.70 - - Not started
Peru - Peruvian Primera Division
18:15 Ayacucho FC - UTC Cajamarca - - - 1 2:2 Finished
20:30 Comerciantes Unidos - Juan Aurich - - - 2 1:2 In Play
20:30 Juan Aurich - Comerciantes Unidos 0.00 4.00 1.47 - - Not started
Peru - Reserve League
17:30 Comerciantes Unidos (R) - Juan Aurich (R) - - - 3 2:4 Finished
Peru - Segunda Division
16:00 Willy Serrato - Cultural Santa Rosa - - - - 1:1 Finished
Philippines - UFL
11:00 Ilocos United - Meralco Manila - - - - 0:3 Finished
Poland - Ekstraklasa
16:00 Zaglebie Lubin - GKS Piast Gliwice - - - 5 2:2 Finished
18:30 Gornik Zabrze - Korona Kielce - - - 4 3:3 Finished
Portugal - Liga Zon Sagres
19:30 Estoril Praia - Boavista - - - 7 0:3 Finished
Qatar - Qatar League
14:25 Al Khor - Al-Markhiya - - - - 0:1 Finished
14:25 Al Sailiya - Al Rayyan - - - 8 0:1 Finished
16:35 Al Arabi - Al Sadd - - - 2 1:3 Finished
Rep. Ireland - Leinster Senior League
18:45 Bangor Celtic - Leixlip United - - - 2 0:1 Finished
Rep. Ireland - Premier Division
18:45 Bray Wanderers - Shamrock Rovers - - - 2 1:0 Finished
18:45 Dundalk - FC Bohemians - - - 5 0:1 Finished
18:45 Limerick 37 - Galway United - - - 9 2:2 Finished
18:45 St. Patrick's Athletic - Cork city - - - 4 4:2 Finished
19:00 Finn Harps - Drogheda United - - - 3 - Canceled
Romania - Liga 3 Serie 1
12:00 Kosarom Pascani - Bucovina Radauti - - - - 1:2 Finished
12:00 Petrotub Roman - FC Otelul Galati - - - - 2:1 Finished
Romania - Liga 3 Serie 2
12:00 FCSB II - FC Agricola Borcea - - - 2 8:0 Finished
12:00 Sportul Chiscani - Unirea Slobozia - - - 2 0:8 Finished
Romania - Liga 3 Serie 3
12:00 Astra II - CS Tunari - - - - 2:1 Finished
12:00 Atletic Bradu - Concordia Chiajna II - - - - 1:1 Finished
12:00 Viitorul Domnesti - Sporting Rosiori - - - - 5:2 Finished
Romania - Liga 3 Serie 4
12:00 CNP Timisoara - AFC Hermannstadt 2 - - - - 0:3 Finished
12:00 CS Municipal Lugoj - Gloria Lunca Teuz Cermei - - - - 1:2 Finished
Romania - Liga 3 Serie 5
12:00 Sanatatea Cluj - CS Performanta Ighiu - - - 1 1:2 Finished
12:00 Unirea Alba-Iulia - AFC Unirea Tasnad - - - - 1:1 Finished
Romania - Liga I
15:00 Gaz Metan Medias - CSMS Iasi - - - 5 0:2 Finished
17:45 CS Concordia Chiajna - CS Universitatea Craiova - - - 3 1:2 Finished
Russia - 2st Division
11:00 FC Murom - Spartak Kostroma - - - 1 0:0 Finished
14:30 Lada-Tolyatti - Gazovik Orenburg II - - - 2 0:0 Finished
15:00 Torpedo Vladimir - Dolgoprudnyi - - - 1 1:2 Finished
Russia - Premier League Youth
06:00 SKA Khabarovsk-D - Ufa-D - - - 1 2:0 Finished
11:00 FC Tosno-D - Rostov-D - - - - 2:1 Finished
11:00 Spartak-D Moscow - Amkar-D Perm - - - 2 1:1 Finished
12:00 Rubin-D Kazan - Dinamo-D Moscow - - - 1 2:3 Finished
Rwanda - National League
13:30 APR - AS Kigali - - - - 2:1 Finished
San Marino - Campionato
19:15 Virtus - Fiorentino - - - - 1:0 Finished
Saudi Arabia - Division 2
12:00 Al-Thuqbah - Al Taqdom - - - - 1:1 Finished
12:15 Al Draih - Abha - - - - 0:1 Finished
12:50 Hottain - Al Jubail Club - - - - 2:4 Finished
Saudi Arabia - League
14:50 Al Fateh - Al Ittifaq - - - 2 1:1 Finished
16:55 Al Taawon - Al Faisaly Harmah - - - 2 1:0 Finished
Saudi Arabia - Prince Faisal bin Fahad Cup
12:20 Al Faysaly U21 - Al Nasr U21 - - - - 0:1 Finished
12:45 Uhud U21 - Al Qadasiya U21 - - - - 0:1 Finished
Serbia - Prva Liga
12:30 Teleoptik Zemun - Indija - - - - 2:1 Finished
Serbia - Super Liga
16:00 Vojvodina Novi Sad - Radnicki Nis - - - 3 1:1 Finished
Singapore - S League
11:30 Home United - Balestier Khalsa - - - 4 2:0 Finished
Slovakia - 2nd Liga
12:30 Bardejov - ZP Sport Podbrezova B - - - - 7:0 Finished
16:00 FK Pohronie - Sered - - - 2 2:3 Finished
Slovenia - PrvaLiga
18:20 Olimpija Ljubljana - Triglav Gorenjska - - - 4 3:0 Finished
Slovenia - SNL 3
17:00 NK Sencur - Kranj - - - - 5:0 Finished
Spain - Liga Adelante
19:00 Osasuna - Barcelona B - - - 13 2:2 Finished
Spain - Seg. League Women G.6
19:30 UD Geneto Del Teide (W) - Atletico Union Guimar (W) - - - - 2:4 Finished
20:00 Castillo (W) - CD Yone La Garita (W) - - - 2 2:2 In Play
Spain - Tercera Div. Group 12
20:00 San Fernando CD - Villa Santa Brigida - - - 2 1:1 In Play
Sudan - Premier League
17:00 El-Ahli Atbara - Al Hilal - - - - 1:2 Finished
Sweden - Allsvenskan
17:00 Örebro SK - Halmstads BK - - - 4 0:1 Finished
Switzerland - Challenge League
18:00 Vaduz - Neuchatel Xamax - - - 4 0:5 Finished
Tanzania - Liga Kuu Bara
13:00 Mwadui - Kagera Sugar - - - - 1:1 Finished
Trinidad and Tobago - League Cup
22:00 Point Fortin - Defence Force 3.12 3.59 2.06 - - Not started
Tunisia - League II
13:30 ES Hammam-Sousse - AS Marsa - - - - 0:1 Finished
13:30 Sporting Ben Arous - CS Hammam Lif - - - - 2:0 Finished
Turkey - TFF 1. League
15:00 Adanaspor - Ankaragucu - - - 2 0:0 Finished
Turkey - Turkcell Super League
17:00 Antalyaspor - Kasimpasa - - - 9 2:1 Finished
17:00 Goztepe AS Izmir - Alanyaspor - - - 15 3:3 Finished
Turkey - Turkcell Super League U21
11:00 Goztepe U21 - Alanyaspor U21 - - - - 1:1 Finished
12:00 Antalyaspor U21 - Kasimpasa U21 - - - - 3:5 Finished
Uganda - Super League
13:00 Express - Onduparaka - - - - 1:2 Finished
13:30 UPDF - Masavu FC - - - - 2:2 Finished
Ukraine - Druha Liga
11:00 Sudnobudivnyk - Tavria Simferopol - - - 1 0:0 Finished
12:00 Real Pharm - FC Dnipro-1 - - - - 0:3 Finished
Ukraine - League U21
09:00 Olimpik Donetsk U21 - Zirka Kirovohrad U21 - - - 1 2:2 Finished
10:00 Stal Dniprodzerzhynsk U21 - Chernomorets Odessa U21 - - - 1 3:0 Finished
10:00 Vorskla Poltava U21 - Karpaty Lviv U21 - - - 1 2:2 Finished
11:00 Oleksandria U21 - Veres U21 - - - 1 3:1 Finished
Ukraine - Persha Liga
14:00 Inhulets - Avanhard - - - 1 0:0 Finished
15:00 Volyn Lutsk - Desna Chernigov - - - - 0:2 Finished
Ukraine - Regional League
12:30 FC Ivankivtsi - Cheremosh Kolos Vyzhnytsya - - - - 7:1 Finished
12:30 MSK Kitsman - FC Universitet Chernivtsi - - - - 1:1 Finished
United Arab Emirates - Reserve League
13:10 Al Dhafra (R) - Dibba Al Fujairah (R) - - - 1 2:3 Finished
United Arab Emirates - UAE Cup
12:55 Al Fujairah - Masafi - - - - 0:1 Finished
12:55 Al Thaid - Masfut - - - - 3:1 Finished
13:00 Al Hamriyah - Al Urooba - - - - 0:2 Finished
United Arab Emirates - UAE League
13:00 Al Nasr - Ajman - - - 1 0:1 Finished
16:00 Al Jazira - Al Wasl - - - 6 0:0 Finished
USA - USL First Division
23:30 Louisville City - Bethlehem Steel 1.63 4.15 6.70 - - Not started
Uzbekistan - PFL
11:30 Olmaliq - Mash`al Mubarek - - - - 2:1 Finished
12:00 Qyzylqum Zarafshon - Lokomotiv Tashkent - - - - 0:2 Finished
12:00 Sogdiyona Jizzax - Metallurg Bekabad - - - 1 3:2 Finished
13:00 Nasaf Qarsi - Samarkand-Dinamo - - - 1 3:0 Finished
Vietnam - V-League
10:00 Song Lam Nghe An - Hai Phong - - - 1 2:3 Finished
Wales - Welsh League Division One
18:15 Cambrian & Clydach Vale - Ton Pentre - - - - 5:1 Finished
18:30 Llanelli Town - Port Talbot Town - - - - 2:2 Finished
Wales - Welsh Premier League
18:45 Prestatyn Town - Bangor City - - - - 4:2 Finished
19:00 Aberystwyth - The New Saints - - - 2 1:2 Finished
World - Club Friendlies
13:00 Panseraikos - Veroia - - - - 2:0 Finished
15:00 Mumbai - Alzira 1.91 3.60 3.25 - - Not started
15:00 Mumbai City - Alzira - - - - 3:1 Finished
World - Club Friendlies Women
19:00 France (W) - England (W) - - - - 1:0 Finished
World - WC Qualifying Women
14:00 Germany (W) - Iceland (W) - - - 5 2:3 Finished
16:00 Slovenia (W) - Czech Republic (W) - - - 1 0:4 Finished
16:15 Sweden (W) - Denmark (W) - - - - - Postponed
18:30 Belgium (W) - Romania (W) - - - - 3:2 Finished