Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa - All African Games U20
12:00 South Africa U20 - Nigeria U20 - - - 1 1:2 Finished
16:00 Morocco U20 - Burkina Faso U20 - - - 3 0:2 Finished
Argentina - Primera B Nacional
00:05 Club Ferro Carril Oeste - CA Platense - - - 2 0:2 Finished
Argentina - Primera C
18:30 Ferrocarril Midland - Dock Sud - - - 2 4:1 Finished
Argentina - Reserve League
18:30 Canuelas (R) - Victoriano Arenas (R) - - - - 4:1 Finished
Armenia - League One
13:00 Alashkert II - Ararat 2 - - - 2 7:1 Finished
13:00 FC Van - FC Aragats - - - - 4:1 Finished
13:00 Masis - Shirak Gyumri 2 - - - - 2:2 Finished
Asia - AFC Cup
12:00 TT Ha Noi - Altyn Asyr - - - 16 3:2 Finished
Asia - AFF Championship Women
08:00 Myanmar (W) - Vietnam (W) - - - 6 0:4 Finished
11:00 Cambodia (W) - Indonesia (W) - - - 8 0:4 Finished
Asia - Arab Club Championship
15:15 Al Wasl - Al Hilal Omdurman - - - 3 2:0 Finished
17:45 Al Ittihad - Al Ahed - - - 2 3:0 Finished
Australia - NPL NSW U20
09:30 Blacktown City Demons U20 - Rockdale City Suns U20 - - - 2 2:1 Finished
09:30 Sutherland Sharks U20 - Sydney FC U20 - - - 1 2:0 Finished
Australia - Western Australia State League 1
11:45 Mandurah City - Gwelup Croatia - - - 1 0:2 Finished
Austria - Amateur Cup
15:30 SV Wernberg - VSG Radenthein - - - - 2:2 Finished
17:00 LUV Graz - SV Gossendorf Jaz - - - - 2:1 Finished
Austria - Regionalliga West
18:00 SV Telfs - Wacker Innsbruck II - - - 19 3:1 Finished
Brazil - Copa Fares Lopes
18:30 Ceara SC Fortaleza B - Horizonte - - - 1 0:1 Finished
Brazil - Copa Verde
23:30 Paysandu SC - Nacional AM 1.58 4.00 6.90 - - Not started
Brazil - Paulista U20
18:00 Maua U20 - AD Guarulhos U20 - - - - - Delayed
Brazil - Serie B
22:15 Botafogo SP - Londrina 1.98 3.40 4.80 6 - Not started
22:15 Brasil de Pelotas - Sao Bento 2.34 3.20 3.75 5 - Not started
22:15 Operario PR - Guarani 2.10 3.20 4.62 10 - Not started
23:30 Parana Clube - Atletico GO 3.10 3.04 2.78 2 - Not started
China - FA Cup
11:35 Shanghai SIPG - Shandong Luneng - - - 42 0:2 Finished
China - Super League Women
11:35 Guangdong Haiyin (W) - Wuhan Jiangda (W) - - - 4 3:2 Finished
Colombia - League U20
16:00 Deportivo Pereira U20 - Deportivo Pasto U20 - - - 1 1:2 Finished
Colombia - Primera A
19:00 Deportivo Pasto - Atletico Huila - - - 16 4:0 Finished
Colombia - Primera B
01:00 Quindio - Cartagena - - - 10 2:0 Finished
21:00 Cortulua - Llaneros - - - 13 - Not started
Czech Republic - Czech Republic Cup
15:00 Tasovice - SFK Vrchovina - - - 3 0:1 Finished
15:00 Vysoke Myto - FK Pardubice - - - 3 0:2 Finished
Denmark - Reserve League
12:00 Aarhus AGF (R) - AaB (R) - - - 1 3:1 Finished
Ecuador - Serie A
00:15 Universidad Catolica Del Ecuador - Macara - - - 3 1:3 Finished
England - EFL Championship
18:45 Birmingham City - Barnsley - - - 14 2:0 Finished
18:45 Derby County - Bristol City - - - 14 1:2 Finished
18:45 Hull City - Blackburn Rovers - - - 27 0:1 Finished
18:45 Middlesbrough - Wigan Athletic - - - 12 1:0 Finished
18:45 Sheffield Wednesday - Luton Town - - - 25 1:0 Finished
England - EFL League One
18:45 Accrington Stanley - Shrewsbury Town - - - 9 2:3 Finished
18:45 Bristol Rovers - Tranmere Rovers - - - 2 2:0 Finished
18:45 Fleetwood Town - Wycombe Wanderers - - - 9 1:1 Finished
18:45 Gillingham - Blackpool - - - 19 2:2 Finished
18:45 Ipswich Town - AFC Wimbledon - - - 11 2:1 Finished
18:45 Milton Keynes Dons - Lincoln City - - - 15 2:1 Finished
18:45 Oxford United - Burton Albion - - - 4 2:4 Finished
18:45 Portsmouth - Coventry City - - - 5 3:3 Finished
18:45 Rochdale - Sunderland - - - 14 1:2 Finished
18:45 Southend United - Peterborough United - - - 10 0:2 Finished
19:00 Bolton Wanderers - Doncaster Rovers - - - 8 - Postponed
England - EFL League Two
18:45 Cambridge United - Scunthorpe United - - - 2 3:2 Finished
18:45 Cheltenham Town - Carlisle United - - - 3 2:0 Finished
18:45 Crawley Town - Crewe Alexandra - - - 7 1:2 Finished
18:45 Grimsby Town - Colchester United - - - 3 2:2 Finished
18:45 Macclesfield Town - Morecambe - - - 3 0:1 Finished
18:45 Mansfield Town - Leyton Orient - - - 2 2:3 Finished
18:45 Oldham Athletic - Exeter City - - - 9 0:1 Finished
18:45 Plymouth Argyle - Salford City - - - 8 2:2 Finished
18:45 Port Vale - Forest Green Rovers - - - 4 2:1 Finished
18:45 Stevenage Borough - Bradford City - - - 5 0:1 Finished
18:45 Swindon Town - Northampton Town - - - 6 0:1 Finished
18:45 Walsall - Newport County - - - - 0:0 Finished
England - IPL Division One North
18:45 AFC Sudbury - Felixstowe & Walton United - - - 1 0:1 Finished
18:45 Soham Town Rangers - Histon - - - - 2:3 Finished
18:45 Witham Town - Bury Town - - - - 1:1 In Play
England - IPL Division One South
18:30 Sevenoaks Town - Whitehawk - - - - 1:1 Finished
18:45 Bracknell Town - Uxbridge - - - - 2:0 Finished
18:45 Chalfont St Peter - Bedfont Sports - - - - 2:1 Finished
18:45 Chichester City - Whyteleafe - - - - 2:3 Finished
18:45 Hanwell Town - Harlow Town - - - - 1:0 Finished
18:45 Sittingbourne - Cray Valley Paper Mills - - - - 1:3 Finished
18:45 Staines Town - Marlow - - - - 2:2 Finished
18:45 Tooting and Mitcham Utd. - Ashford Town - - - - 3:1 Finished
18:45 Waltham Abbey - Hertford Town - - - - 5:2 Finished
18:45 Ware - Barking - - - - 4:2 Finished
England - Northern League
18:45 Atherton Collieries - Warrington Town - - - - 2:4 Finished
18:45 Bamber Bridge - Radcliffe Borough - - - - - Delayed
18:45 Buxton - Nantwich Town - - - 2 1:2 Finished
18:45 Gainsborough Trinity - Whitby Town - - - - 2:0 Finished
18:45 Morpeth Town - Lancaster City - - - - 3:2 Finished
18:45 South Shields - Ashton United - - - 1 3:0 Finished
18:45 Stafford Rangers - Grantham Town - - - - 1:1 Finished
18:45 Stalybridge Celtic - Scarborough Athletic - - - 2 5:1 Finished
18:45 United of Manchester - Hyde United - - - 3 1:2 Finished
18:45 Witton Albion - Mickleover Sports - - - 1 1:0 Finished
England - NPL Division One North
18:45 Belper Town - Frickley Athletic - - - - 3:1 Finished
18:45 City Of Liverpool - Kendal Town - - - - 4:1 Finished
18:45 Cleethorpes Town - Lincoln United - - - - 5:0 Finished
18:45 Leek Town - Kidsgrove Athletic - - - - 2:1 Finished
18:45 Mossley AFC - Runcorn Linnets - - - - 2:1 Finished
18:45 Pontefract Collieries - Tadcaster Albion - - - - 1:0 Finished
18:45 Stamford AFC - Ilkeston Town - - - 3 4:2 Finished
18:45 Stockbridge Park Steels - Sheffield - - - - 3:2 Finished
England - Prof. Development League
11:00 Barnsley U23 - Cardiff City U23 - - - 3 3:1 Finished
12:00 Nottingham Forest U23 - Queens Park Rangers U23 - - - 2 3:1 Finished
England - SPL Division One South & West
18:45 Biggleswade - Welwyn Garden City - - - - 1:3 Finished
18:45 Cirencester Town - Melksham Town - - - - 5:0 Finished
18:45 Daventry Town - AFC Kempston Rovers - - - - 2:1 Finished
18:45 Halesowen Town - Kidlington - - - - 4:1 Finished
18:45 Moneyfields - Thatcham Town - - - - 1:1 Finished
18:45 Sholing - Basingstoke - - - - 2:0 Finished
18:45 St. Neots Town - Yaxley - - - - 2:5 Finished
18:45 Thame United - North Leigh - - - - 2:2 Finished
18:45 Winchester City - AFC Totton - - - 1 2:1 Finished
Estonia - Estonian Cup
09:00 FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM - Elva - - - 5 1:4 Finished
09:00 Pohja-Sakala - Tallinna JK Kalev - - - 5 0:3 Finished
Estonia - League U19
14:00 Levadia U19 - Tartu Helios Jogeva Noorus 96 U19 - - - - 3:0 Finished
14:00 Narva Trans U19 - Tammeka U19 - - - - 0:1 Finished
14:00 Rakvere Tarvas U19 - Nomme United U19 - - - - 0:6 Finished
Europe - UEFA Champions League
19:00 Apoel Nicosia - Ajax - - - 71 0:0 Finished
19:00 CFR Cluj - Slavia Prague - - - 54 0:1 Finished
19:00 LASK Linz - Club Brugge - - - 54 0:1 Finished
Finland - Kolmonen Itä- & Keski-Suomi
16:30 Kings SC - ToU - - - 1 0:3 Finished
Finland - Kolmonen Keski-Pohjanmaa & Vaasa
16:00 Esse IK - SIF - - - - - Delayed
16:00 Nykarleby IK - Sporting Kristina - - - 1 0:2 Finished
Finland - Kolmonen Uusimaa & Helsinki 1
15:45 PuiU Helsinki - TiPS - - - 6 0:5 Finished
16:00 Kiisto - KaIK - - - 2 8:2 Finished
17:00 FC Finnkurd - Toolon Taisto - - - 5 3:4 Finished
Finland - Nelonen Keski-Pohjanmaa
16:00 FF Jaro U23 - No Stars - - - - - Delayed
16:00 GBK/II - LBK Gottfridsberg - - - - - Delayed
16:00 OuHu - TUS - - - - - Delayed
Finland - Nelonen Pohjois-Suomi
16:30 Tervarit-j/JuPa - HauPa/2 - - - - - Delayed
Finland - Nelonen Tampere
16:45 NePa - PJK - - - - - Delayed
Finland - Nelonen Uusimaa/Helsinki 2
16:15 Pohu - PPJ/Ruoholahti - - - - - Delayed
Georgia - Erovnuli Liga
13:30 Torpedo 2008 Kutaisi - Dinamo Tbilisi - - - 4 0:1 Finished
16:00 Saburtalo - Dila Gori - - - 6 3:0 Finished
Germany - Regional Cup
16:00 DJK Gebenbach - FC Ingolstadt 04 - - - 3 1:3 Finished
16:00 SV Schalding-Heining - TSV 1860 Rosenheim - - - 1 1:0 Finished
16:00 SV Schwarz-Rot Neustadt - Energie Cottbus - - - 2 0:7 Finished
16:00 TSV Karlburg - 1 FC Eintracht Bamberg - - - 1 2:3 Finished
16:00 TSV Kottern - FV Illertissen - - - - 1:2 Finished
17:00 TSV 1882 Landsberg - SV Turkgucu Ataspor - - - 2 0:4 Finished
17:00 VfR Garching - Wacker Burghausen - - - 1 2:1 Finished
17:30 SSV Berzdorf - Frechen - - - 1 - Delayed
Germany - Regionalliga Sudwest
18:15 FC 08 Homburg - VfR Aalen - - - 8 2:1 Finished
Germany - Regionalliga West
17:30 Alemannia Aachen - TuS Haltern - - - 2 3:0 Finished
17:30 Ssg Bergisch Gladbach 09 - SV Rodinghausen - - - 3 0:4 Finished
Iceland - League U19
18:00 Breidablik U19 - Keflavik/Njardvik U19 - - - - 3:0 Finished
18:00 Fram Ulfarnir U19 - Valur U19 - - - 3 1:0 Finished
18:00 KR / KV U19 - Fjolnir U19 - - - - 1:5 Finished
18:00 Vikingur U19 - FH Hafnarfjordur U19 - - - - 3:2 Finished
18:30 Haukar U19 - IA Akranes U19 - - - 1 0:2 Finished
19:00 Stjarnan U19 - Leiknir / KB U19 - - - 2 3:2 Finished
20:00 Grotta U19 - Throttur U19 - - - 1 1:1 In Play
Indonesia - League U20
07:00 Persipura Jayapura U20 - Persebaya Surabaya U20 - - - 2 2:2 Finished
Indonesia - Liga 1
08:30 Bhayangkara FC - PSIS Semarang - - - 7 0:0 Finished
08:30 Persija - Kalteng Putra FC - - - 6 3:0 Finished
08:30 Semen Padang - Persela - - - 4 2:0 Finished
11:30 Madura United - Bali United - - - 13 0:1 Finished
11:30 Persebaya - Badak Lampung FC - - - 6 3:1 Finished
Indonesia - Liga 3
06:30 Betawi FC - PS Jakarta Barat - - - - 2:4 Finished
Malaysia - Challenge Cup
12:15 Sarawak - Kelantan - - - - 0:3 Finished
13:00 Kedah - PKNS - - - 10 3:2 Finished
13:00 UKM FC - Kuala Lumpur - - - 3 3:0 Finished
Mexico - Liga MX Femenil
01:00 Atletico San Luis (W) - Cruz Azul (W) - - - 1 2:1 Finished
01:00 Tigres (W) - Puebla FC (W) - - - - 4:0 Finished
02:00 Santos Laguna (W) - Monterrey (W) - - - 5 1:2 Finished
Myanmar - League U21
09:00 Rakhine United U21 - Hantharwady United FC U21 - - - 1 0:0 Finished
09:00 Zwekapin United U21 - Magwe FC U21 - - - - 1:4 Finished
Myanmar - National League
09:30 Yadanarbon - Zwekapin United - - - 4 1:2 Finished
Netherlands - Reserve League
12:30 Excelsior (Reserves) - Fortuna Sittard (Reserves) - - - 1 0:4 Finished
16:30 Den Bosch (reserves) - NEC (Reserves) - - - - 0:3 Finished
New Zealand - Capital Premier League Women
07:00 Waterside Karori (W) - Seatoun AFC (W) - - - 2 3:1 Finished
North Macedonia - Macedonia Cup
15:00 FK Kit-Go Pehcevo - Pelister - - - 4 1:1 Finished
15:00 FK Ljuboten - Tikves Kavadarci - - - 1 1:5 Finished
Norway - 3th Division G.1
17:00 Rommen SK - Sarpsborg 08 FF II - - - 5 3:0 Finished
Norway - 4th Division
17:00 Djerv 1919 - Lyngbo SK - - - - - Delayed
18:15 Fagerborg - Vestli IL - - - - - Delayed
18:15 Hasle Loren IL - Furuset - - - - - Delayed
18:15 Holmen - Heggedal - - - - - Delayed
18:15 Kolbotn IL - Oslojuvelene - - - - - Delayed
18:15 Korsvoll IL - Majorstuen - - - - - Delayed
18:15 Lommedalen IL - Nesodden - - - - - Delayed
18:15 Wam-Kam - Fremad Famagusta - - - - - Delayed
Paraguay - Paraguay Cup
22:30 Sportivo Luqueno - Club Rubio Nu 2.31 3.53 3.17 - - Not started
Poland - Regional Cup
16:00 LGKS 38 Podlesianka - Orzel Mokre - - - 1 5:0 Finished
16:00 SKS Naprzod Lipiny - Pogon Imielin - - - 2 5:2 Finished
16:00 TP Jastrzab Bielszowice - PKS Jozefka Chorzow - - - - 2:6 Finished
Portugal - League U23
09:30 Academica U23 - Portimonense U23 - - - - 2:3 Finished
15:00 Vitoria Setubal U23 - Famalicao U23 - - - 3 4:0 Finished
17:00 Cova de Piedade U23 - Leixoes U23 - - - 5 0:2 Finished
Romania - Liga 2
15:45 Turris-Oltul Turnu Magurele - Rapid Bucuresti - - - 9 3:1 Finished
Russia - 1st Division
13:00 Spartak Moscow II - FK Yenisey - - - 5 2:0 Finished
Saudi Arabia - 1st Division
15:50 Al Nahdha - Hottain - - - 2 2:1 Finished
15:55 Al Nojoom - Jeddah Club - - - 3 1:1 Finished
16:10 Al Mojzel - Al Khaleej Saihat - - - 1 1:1 Finished
16:20 Albukiryah - Al Ta'ee - - - - 1:2 Finished
16:30 Al Jabalain - Najran - - - 3 1:1 Finished
Scotland - Reserve League
13:00 Dundee United (R) - Kilmarnock (R) - - - 2 5:2 Finished
13:00 Heart (R) - St. Mirren (R) - - - 3 3:1 Finished
13:00 Morton (R) - Hamilton (R) - - - 5 1:2 Finished
Serbia - League U19
09:00 FK Brodarac U19 - Mladost Lucani U19 - - - - 4:0 Finished
Slovakia - Slovakia Cup
15:00 FK Kolarovo - KFC Kalna nad Hronom - - - 5 5:1 Finished
15:00 OFK Tatran Kracunovce - Bardejov - - - 1 1:4 Finished
South Africa - Premier League
17:30 AmaZulu - Orlando Pirates - - - 2 0:0 Finished
17:30 Mamelodi Sundowns - FC Cape Town - - - - 1:1 Finished
Sweden - 3rd Division Nordvastra Gotaland
18:00 IK Kongahalla - Hestrafors IF - - - - 0:0 Finished
Sweden - Damallsvenskan
17:00 IF Limhamn Bunkeflo (W) - Kungsbacka DFF (W) - - - - 2:0 Finished
17:00 Vaxjo (W) - Rosengard (W) - - - 2 0:0 Finished
Sweden - Div 4 Ångermanland
17:00 Högakusten - Arnäs IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Gestrikland
17:00 Brynas - Forsbacka IK - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Hälsingland
16:30 Ilsbo SK - Bergsjo IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Norrbotten Södra
17:00 Ersnäs IF - Infjardens SK - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Småland Nordvästra
17:00 Bjuvstorps FF - Astorps FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Småland Sydöstra
16:30 Ingelstads IK - Lessebo GoIF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Södermanland
17:00 AC Primavera - Triangelns IK - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Stockholm Norra
18:00 Hallonbergens IF - Solna FC - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Stockholm Södra
18:00 Alta IF - AC Jordbro - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Bohuslän
17:00 Groheds IF - Vallens IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Östra
16:30 Saltangens BK - Calcio Amore FC - - - - - Delayed
17:30 Svärtinge SK - Norrköpings FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Västra
16:30 FC Super Lambo - Kristbergs IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Skåne Sydvästra
17:00 Lunds SK - FC Möllan - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Nordvästra
17:00 Bosna IF - BK Rondinella - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Södra
17:00 Nashults IF - Nobbele BK - - - - - Delayed
17:00 Rottne IF - Emmaboda IS - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Sydvästra
16:45 Delary Pjätteryd - Vederslöv-Dänn.IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Södermanland
16:30 Raby-Rono IF - Tystberga GIF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västmanland
17:00 Hallstahammars SK FK - Ransta IK - - - - - Delayed
17:00 Skinnskattebergs SK - Västerfärnebo AIK - - - - - Delayed
17:00 Skultuna IS - Tillberga IK Fotboll - - - - - Delayed
18:00 Vasteras AFG - Bosnisk SK - - - - - Delayed
Thailand - University League
08:00 North Bangkok University - Mahidol University - - - - 1:1 Finished
Uganda -
13:00 Onduparaka - Mbarara City - - - - 0:2 Finished
Ukraine - Ukraine Cup
13:00 Tavria Simferopol - Real Pharm - - - 2 5:0 Finished
14:00 FC Kalush - Vpk Agro Magdalinovka - - - - 1:0 Finished
14:00 FK Enerhiya Nova Kakhovka - Bukovyna Chernivtsi - - - 6 1:4 Finished
14:00 Hirnyk - Chayka Petropavlovsk Borshchagovka - - - 4 0:1 Finished
14:00 Nyva Vinnytsia - Nikopol - - - - 5:1 Finished
14:00 Podillya Khmelnytskyi - FC Polissya Horodnytsya - - - - 1:0 Finished
14:00 Veres Rivne - FK Ternopil - - - - 2:1 Finished
14:30 Krystal Kherson - Dinaz Vyshgorod - - - - 1:1 Finished
Uruguay - League U19
13:00 Atletico Rentistas U19 - RC de Montevideo U19 - - - - 3:0 Finished
Uruguay - Segunda Division
18:00 Central Espanol - Deportivo Maldonado - - - - 0:1 Finished
18:00 Torque - Atenas - - - 4 2:1 Finished
18:00 Villa Espanola - Villa Teresa - - - - 1:0 Finished
World - Club Friendlies
07:00 Burundi Military - Uganda Military - - - - 2:1 Finished
12:00 Rwanda Military - Tanzania Military - - - - 3:1 Finished
15:30 Atromitos Athinon - Diagoras Vrachneikon - - - - 2:0 Finished
15:30 Larissa - Volos NPS - - - 3 2:1 Finished
16:00 AS Roma U19 - ASD Trastevere U19 - - - 1 3:1 Finished
16:00 Red Bull Salzburg - Blau Weiss Linz - - - - 7:1 Finished
16:00 Smartno - Radomlje - - - 3 3:2 Finished
16:00 TuRu Düsseldorf - Fortuna Dusseldorf - - - 4 2:4 Finished
16:00 Zagora - Vodice - - - - 4:3 Finished
17:00 OF Ierapetras - Poros - - - - 3:1 Finished
17:00 Sakaryaspor - Kocaelispor - - - - 1:1 Finished
17:00 Seleccion AFE - UD Horadada - - - 4 5:1 Finished
17:30 SK Ronse - Marcq-en-Baroeul - - - 1 1:0 Finished
18:00 HNK Cibalia Vinkovci - Croatia U20 - - - 5 0:3 Finished
19:00 Camas CF - Coria CF - - - 3 1:1 Finished
21:00 Huracan FC Molineros - CD Atletico Verapaz - - - - - Not started
World - Club Friendlies Women
16:30 Israel (W) - Chelsea (W) - - - 2 1:3 Finished