Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa - All African Games U20
16:30 Mali U20 - Ghana U20 1.91 3.60 4.50 - - Not started
16:30 Senegal U20 - Burundi U20 1.25 6.84 17.00 - - Not started
Africa - All African Games U20 Women
16:30 Cameroon U20 (W) - South Africa U20 (W) 1.30 5.62 10.25 - - Not started
Africa - CAF Champions League
13:00 Platinum FC - Big Bullets - - - 1 3:2 Finished
13:00 Zesco United - Green Mamba - - - 1 1:0 Finished
13:30 Township Rollers - Young Africans - - - 1 0:1 Finished
14:00 Primeiro de Agosto - KMKM - - - 2 - Delayed
16:30 Al Merreikh - JS Kabylie 1.63 3.74 5.66 - - Not started
17:00 Mamelodi Sundowns - AS Otoho 1.23 6.30 14.60 1 - Not started
18:00 Etoile Sportive du Sahel - Hafia FC 1.37 5.22 7.40 2 - Not started
18:00 Generation Foot - LPRC Oilers FC 1.82 3.50 4.58 1 - Not started
18:00 Zamalek - Dekedaha FC - - - - - Not started
19:00 Orlando Pirates - Green Eagles 1.72 3.82 6.14 3 - Not started
19:00 Raja Casablanca - Brikama United 1.18 9.82 13.25 2 - Not started
Africa - CAF Confederation Cup
12:00 Young Buffaloes - Buildcon - - - - - Delayed
12:30 Masters Security - Proline - - - 1 0:0 Finished
13:00 Azam - Fasil Kenema - - - - 3:1 Finished
13:00 Malindi - Mogadishu City Club - - - - 1:0 Finished
14:00 Stade Renard - DC Motema Pembe - - - - - Delayed
15:00 AshantiGold SC - Akonangui - - - - 3:0 In Play
16:00 Esae - SNIM 1.25 5.00 8.50 1 - Not started
17:30 Al-Ahli Shendi - Bandari - - - - - Not started
Albania - Kategoria Superiore
17:00 KF Tirana - KS Luftetari Gjirokaster 1.87 3.78 7.00 - - Not started
17:00 Skenderbeu - Flamurtari - - - - - Delayed
17:00 Teuta Durres - KS Bylis Ballsh 1.87 3.37 4.37 - - Not started
Algeria - 1st Division
19:00 Aso Chlef - NA Hussein Dey 2.06 3.15 4.68 - - Not started
20:00 ES Setif - MC Oran 1.66 3.79 6.50 1 - Not started
20:00 USM Bel Abbès - CA Bordj Bou Arreridj 2.72 3.06 2.92 - - Not started
Algeria - 2nd Division
19:00 AS Khroub - MO Bejaia 3.75 3.45 1.99 - - Not started
19:00 DRB Tadjenanet - USM Annaba 1.83 3.60 4.47 3 - Not started
19:00 JSM Bejaia - WA Tlemcen 2.50 3.38 3.04 - - Not started
Algeria - League U21
08:00 AS Ain M'lila U21 - JS Saoura U21 - - - - 0:2 Finished
08:00 AS Khroub U21 - MO Bejaia U21 - - - - 0:0 Finished
08:00 ASO Chlef U21 - NA Hussein Dey U21 - - - - 1:2 Finished
08:00 ES Setif U21 - MC Oran U21 - - - 1 3:3 Finished
08:00 Tadjenant U21 - USM Annaba U21 - - - - 2:1 Finished
08:00 USM Bel Abbes U21 - CA Bordj Bou Arreridj U21 - - - - 1:0 Finished
Argentina - Primera B Metropolitana
18:30 Colegiales - Comunicaciones 2.19 2.90 4.40 - - Not started
18:30 Flandria - Defensores Unidos 2.00 3.18 4.83 - - Not started
18:30 Sacachispas - Almirante Brown 3.48 3.09 2.47 - - Not started
Argentina - Primera B Nacional
16:05 Temperley - Nueva Chicago 2.84 3.10 2.90 - - Not started
18:30 Atlanta - Club Atletico Mitre de Salta 2.03 3.28 4.41 - - Not started
18:30 Barracas Central - Alvarado 1.77 3.64 5.42 1 - Not started
18:30 Deportivo Moron - Guillermo Brown 2.01 3.10 5.44 - - Not started
20:00 San Martin SJ - Estudiantes De Caseros 1.92 3.30 5.08 - - Not started
20:40 Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors 2.10 3.22 4.30 - - Not started
23:05 Independiente Rivadavia - Club Ferro Carril Oeste 2.57 3.29 2.96 - - Not started
Argentina - Primera Division
16:15 Gimnasia L.P. - Defensa Y Justicia 2.26 3.20 3.90 - - Not started
18:30 Velez Sarsfield - Newell`s Old Boys 2.12 3.20 4.44 2 - Not started
20:45 Rosario Central - Patronato 2.08 3.30 4.35 - - Not started
23:00 Independiente - Colon de Santa Fe 1.64 3.87 7.00 1 - Not started
Armenia - Premier League
13:00 FC Lori Vanadzor - FC Noah - - - 2 1:0 Finished
15:30 Banants - Gandzasar - - - - 0:0 In Play
Asia - Arab Club Championship
18:00 Al Zawraa - Riffa 2.75 3.58 2.56 - - Not started
18:00 Horseed - Ittihad Tanger 29.00 14.60 1.06 - - Not started
Australia - Brisbane Premier League
08:00 Albany Creek - Toowong - - - 2 2:2 Finished
08:00 Bayside United - The Gap - - - 1 0:0 Finished
08:00 Caboolture FC - North Pine - - - - 6:0 Finished
08:00 University of Queensland - Centenary Stormers - - - 1 0:1 Finished
Australia - NPL NSW
06:00 Wollongong Wolves FC - Sydney United - - - - 1:2 Finished
Australia - NPL NSW U20
09:00 Rockdale City Suns U20 - Sutherland Sharks U20 - - - - 1:3 Finished
Australia - NPL Queensland
07:00 Peninsula Power - Gold Coast United - - - 1 6:1 Finished
07:00 Redlands United - Queensland Lions - - - 1 0:2 Finished
08:30 Eastern Suburbs - SWQ Thunder - - - 5 8:1 Finished
09:00 Magpies FC - Brisbane Strikers - - - 2 0:11 Finished
09:00 Western Pride - Brisbane City - - - 4 1:3 Finished
Australia - NPL Queensland U20
05:00 Redlands United U20 - Queensland Lions FC U20 - - - - 1:0 Finished
06:30 Eastern Suburbs U20 - SWQ Thunder U20 - - - - 1:2 Finished
09:00 Peninsula Power U20 - Gold Coast United U20 - - - - 3:1 Finished
Australia - NPL Queensland Women
04:30 Sunshine Coast (W) - Eastern Suburbs (W) - - - - 0:5 Finished
Australia - NPL South Australia
05:30 Adelaide Comets - Campbelltown City - - - 5 1:0 Finished
05:30 Adelaide Raiders - NE MetroStars - - - - 0:4 Finished
08:30 Adelaide Olympic - Adelaide Blue Eagles - - - 1 2:0 Finished
Australia - NPL Tasmania
04:30 Clarence United - Launceston City - - - 1 1:4 Finished
04:30 Hobart Zebras - Glenorchy Knights - - - 1 1:2 Finished
06:30 Northern Rangers - Riverside II - - - - 3:1 Finished
07:00 Olympia Warriors - Kingborough Lions - - - - 3:0 Finished
Australia - NPL Victoria 2
05:00 Brunswick City - Ballarat City FC - - - 1 0:0 Finished
05:00 Eastern Lions SC - Northcote City - - - - 3:1 Finished
05:00 Langwarrin SC - Goulburn Valleys FC - - - 1 1:1 Finished
05:00 Werribee City - Moreland Zebras - - - 1 1:1 Finished
05:00 Whittlesea Ranges - Moreland City SC - - - 1 1:1 Finished
07:30 Geelong SC - St Albans Saints - - - 1 0:0 Finished
08:00 Melbourne City U21 - Manningham United Blues - - - 1 4:6 Finished
Australia - NPL Victoria Women
05:00 Calder Utd SC (W) - FC Bulleen Lions (W) - - - - 1:2 Finished
05:30 South Melbourne (W) - Bayside Utd (W) - - - - 2:1 Finished
09:30 Geelong Galaxy (W) - Alamein FC (W) - - - 1 2:0 Finished
Australia - NPL Western Australia
07:00 Cockburn City - Perth - - - 2 3:4 Finished
07:00 ECU Joondalup - Balcatta - - - 1 2:2 Finished
07:00 Perth Glory U21 - Bayswater City - - - 1 1:2 Finished
07:00 Rockingham City - Inglewood United - - - 1 1:3 Finished
07:00 Sorrento - Armadale - - - 1 0:1 Finished
07:00 Stirling Lions - Floreat Athena - - - - 0:0 Finished
Australia - NPL Western Australia U20
05:00 Cockburn City U20 - Perth U20 - - - - 2:1 Finished
05:00 ECU Joondalup U20 - Balcatta U20 - - - 1 2:0 Finished
05:00 Rockingham City U20 - Inglewood United U20 - - - 1 0:3 Finished
05:00 Sorrento U20 - Armadale U20 - - - - 2:1 Finished
05:00 Stirling Lions U20 - Floreat Athena U20 - - - - 3:0 Finished
Australia - Queensland Premier League
08:00 SC Wanderers - Rochedale Rovers - - - - 1:2 Finished
Australia - South Australia State League 1
05:00 Cumberland United - West Torrens Birkalla - - - - 4:1 Finished
05:30 Sturt Lions - Modbury Jets - - - - 0:1 Finished
Australia - Tasmania Championship
04:30 Nelson Eastern Suburbs - University of Tasmania - - - - 1:2 Finished
04:30 Taroona - BeachSide - - - - 2:2 Finished
Australia - Western Australia State League 1
07:00 Forrestfield United - Western Knights - - - - 3:2 Finished
07:00 Subiaco AFC - Ashfield SC - - - - 1:2 Finished
Austria - 2 Landesliga
15:00 Landskron - SV Sachsenburg - - - - 3:1 In Play
Austria - Bundesliga
15:00 Rapid Vienna - LASK Linz - - - 8 0:1 In Play
15:00 SV Mattersburg - SKN St. Pölten - - - 1 0:1 In Play
15:00 Wolfsberger AC - SCR Altach - - - 3 2:1 In Play
Austria - Bundesliga Women
12:30 SK Sturm Graz (W) - USC Landhaus (W) - - - - - Delayed
Austria - Erste Liga
16:00 Dornbirner SV - Kapfenberger SV Superfund 2.30 3.69 3.20 - - Not started
Austria - Karntnerliga
12:00 ATUS Ferlach - Spittal - - - - 2:1 Finished
Austria - Regionalliga East
15:30 Spvgg Weiden - Ebreichsdorf - - - - 0:0 In Play
17:00 Leobendorf - Team Wiener Linien 1.80 4.05 4.60 1 - Not started
Austria - Regionalliga Mitte
15:00 ATSV Stadl Paura - Kalsdorf - - - - 0:1 In Play
15:00 Neuhofen / Ried II - ATSV Wolfsberg - - - - 0:0 In Play
Austria - Regionalliga Salzburg
16:00 SV Seekirchen - Salzburger AK 1914 3.80 4.71 1.79 - - Not started
Austria - Regionalliga Tirol
14:00 Imst - Wörgl - - - - 3:0 In Play
Azerbaijan - Premier League
15:00 Sumgayit - Sabail FC - - - - 0:1 In Play
Belarus - First League
13:00 Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk - - - - 3:1 Finished
13:30 Khimik Svetlogorsk - Smolevichy - - - - - Delayed
14:00 FC Baranovichi - Granit Mikashevichi - - - 1 - Delayed
14:00 Orsha - Ruh Brest - - - 1 0:1 In Play
14:00 Slonim - Naftan Novopolotsk - - - - - Delayed
14:00 Smorgon - Belshina Bobruisk - - - - 0:0 In Play
Belarus - Premier League
13:00 FC Vitebsk - Neman Grodno - - - 8 0:0 Finished
17:45 Dynamo Brest - Ynergetyk BGU 1.16 11.27 25.00 6 - Not started
Belarus - Reserve League
13:00 BATE Borisov (R) - Slavia-Mozyr (R) - - - - - Delayed
14:00 Torpedo-BelAZ (R) - Gorodeya (R) - - - - - Delayed
Belarus - Second League
09:00 Energetik-Bgatu - Molodechno-2013 - - - - 1:9 Finished
13:00 FK Arsenal Dzyarzhynsk - Victoria Maryina Gorka - - - - - Delayed
Belgium - Belgium Cup
17:00 RFC Seraing - Roeselare 2.90 3.98 2.26 1 - Not started
18:00 KSK Heist - Lokeren 4.40 4.00 1.75 1 - Not started
Belgium - First Division A
16:00 Charleroi - Club Brugge 4.00 3.85 1.97 - - Not started
18:00 Cercle Brugge - Waasland 1.90 4.23 4.33 - - Not started
18:00 STVV - Zulte Waregem 3.10 3.90 2.36 3 - Not started
18:30 KV Oostende - KV Mechelen 2.98 3.65 2.54 1 - Not started
Belgium - Super League Women
12:00 Club Brugge (W) - RSC Anderlecht (W) - - - 1 1:4 Finished
Bolivia - Liga Nacional B
17:00 Virgen de Chijipata - Deportivo Escara 1.91 3.73 3.73 - - Not started
19:30 Arauco Prado - Municipal De Vinto 3.98 3.98 1.79 - - Not started
19:30 Universitario Sucre - Wilstermann Cooperativas 1.43 4.68 7.64 - - Not started
Bolivia - Primera Division
19:00 Sport Boys Warnes - Royal Pari 2.35 3.70 2.98 - - Not started
21:15 San Jose - Real Potosi 1.34 5.93 10.02 2 - Not started
23:30 Guabira - Destroyers 1.77 3.95 4.62 - - Not started
Bosnia and Herzegovina - Premier League
15:00 Celik Zenica - FK Tuzla City - - - - 0:0 In Play
15:00 Radnik Bijeljina - Mladost Doboj Kakanj - - - - 1:0 In Play
16:00 Sarajevo - Velez Mostar 1.29 6.00 20.00 1 - Not started
17:00 Sloboda Tuzla - Zvijezda 09 1.43 4.78 9.31 - - Not started
18:00 HSK Zrinjski - Borac Banja Luka 1.39 4.70 10.90 - - Not started
18:00 Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajevo 2.50 3.30 3.25 - - Not started
Brazil - Brasileiro Women
17:00 Flamengo (W) - Internacional (W) 1.50 5.25 7.37 - - Not started
Brazil - Carioca 2
13:00 Goncalense - Bonsucesso - - - - 4:2 Finished
18:00 America RJ - Barra da Tijuca 1.40 4.79 9.69 - - Not started
18:00 Angra dos Reis - Duque de Caxias 13.00 7.71 1.20 - - Not started
18:00 Artsul - Campos AA 1.43 4.74 10.50 - - Not started
18:00 Audax Rio - Tigres do Brasil 1.57 4.51 5.78 - - Not started
18:00 Nova Cidade - Serra Macaense 3.20 3.37 2.24 - - Not started
18:00 Olaria - Serrano RJ 1.63 3.66 6.37 - - Not started
18:00 Sampaio Correa RJ - AD Itaborai 1.41 5.52 6.65 - - Not started
18:00 Sao Goncalo FC RJ - Friburguense 3.38 3.40 2.35 - - Not started
Brazil - Copa Gaucho
18:00 Cruzeiro RS - SC 12 Horas 1.26 6.00 10.00 - - Not started
18:00 Pelotas - GE Bage 1.78 3.90 4.90 1 - Not started
18:00 Real FC - EC Novo Horizonte 1.45 4.68 6.53 - - Not started
Brazil - Copa Paulista
18:00 Agua Santa - EC Santo Andre 1.78 3.50 5.05 - - Not started
18:00 Inter de Limeira - Velo Clube 2.35 3.10 3.25 - - Not started
18:00 Juventus SP - Nacional SP 2.40 3.10 3.30 1 - Not started
18:00 Mirassol - Comercial SP 2.26 3.20 3.61 - - Not started
18:00 Ponte Preta B - GE Osasco SP 2.17 3.31 3.50 - - Not started
18:00 Rio Claro - Atibaia 2.70 3.20 2.90 1 - Not started
18:00 Sao Caetano - EC Sao Bernardo 1.87 3.60 4.50 - - Not started
18:00 SC Corinthians Paulista B - Desportivo Brasil 2.86 3.21 2.82 1 - Not started
18:00 Taubate - Portuguesa SP 2.60 3.45 3.10 - - Not started
18:00 Votuporanguense - Linense 2.65 3.23 2.83 - - Not started
18:00 XV de Piracicaba - Noroeste 1.94 3.40 4.39 - - Not started
Brazil - Goiano 2
19:00 SC Jaragua - Trindade 2.28 3.55 3.35 - - Not started
Brazil - Mineiro U20
13:30 Betis FC U20 - Atletico MG U20 - - - - 0:2 Finished
Brazil - Paulista Serie B
18:00 Rio Branco SP - Maua Futebol TE 1.90 3.42 4.24 - - Not started
19:00 Independente Limeira - Assisense SP 1.73 3.74 4.66 - - Not started
19:00 Paulista - Amparo 1.73 4.01 4.28 - - Not started
22:00 Sao Jose EC - Catanduvense 1.90 4.01 4.28 - - Not started
Brazil - Paulista U20
18:00 Matonense U20 - Taquaritinga SP U20 2.67 3.77 2.38 - - Not started
18:00 Sao Bernardo U20 - Ponte Preta U20 2.36 3.69 2.76 - - Not started
18:00 Velo Clube U20 - Batatais U20 1.81 3.82 4.04 - - Not started
Brazil - Paulista Women
14:00 Corinthians (W) - Ferroviaria (W) - - - 1 - Delayed
Brazil - Pernambucano 2
18:00 Ipojuca AC - Retro FC Brasil 7.06 4.08 1.49 - - Not started
Brazil - Serie A
14:00 Atletico MG - Bahia - - - 6 0:1 In Play
20:00 Gremio - Atletico PR 2.40 3.25 3.50 - - Not started
Brazil - Serie B
00:30 Cuiaba - Botafogo SP - - - 9 2:0 Finished
14:00 Parana Clube - Criciuma - - - - 0:0 In Play
19:30 Londrina - Sao Bento 1.87 4.34 5.65 4 - Not started
19:30 Oeste - Vila Nova 2.44 2.95 3.70 - - Not started
19:30 Vitoria - Operario PR 2.00 3.41 4.50 3 - Not started
22:00 Figueirense - CRB 3.50 3.16 2.40 - - Not started
22:00 Ponte Preta - Sport Recife 2.54 3.04 3.45 - - Not started
Brazil - Serie C
20:00 Ferroviario CE - Confianca 1.92 3.65 4.45 4 - Not started
20:00 Globo - ABC 1.80 3.78 4.81 - - Not started
20:00 Nautico - Santa Cruz 2.84 3.50 2.49 1 - Not started
20:00 Sampaio Correa - Imperatriz 2.42 3.57 3.04 - - Not started
20:00 Treze - Botafogo PB 2.45 3.51 2.93 - - Not started
Bulgaria - First Professional League
15:00 Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa - - - 3 1:1 In Play
17:30 Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv 1.64 3.90 6.20 6 - Not started
Bulgaria - Second Professional League
15:00 Chernomorets Pomorie - Ludogorets II - - - - 0:0 In Play
15:00 Septemvri Sofia - Kariana Erden - - - - 1:1 In Play
15:00 Strumska Slava - PFC Hebar - - - 1 0:0 Finished
16:00 Spartak Varna - Lokomotiv Sofia 4.81 3.75 1.72 - - Not started
17:00 Montana - Botev Galabovo 1.49 4.09 7.00 - - Not started
Cambodia - Metfone C-League
08:30 Boeung Ket - Svay Rieng FC - - - - 1:2 Finished
11:00 National DM FC - Kirivong Sok Sen Chey - - - - 1:2 Finished
11:00 Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor - - - 1 2:1 Finished
Canada - Premier League
22:00 Pacific FC - Valour FC 2.10 3.44 3.44 3 - Not started
Chile - Primera B
19:00 Magallanes - Nublense 2.20 3.53 4.21 - - Not started
20:00 Deportes Melipilla - Santiago Morning 2.82 3.35 2.67 2 - Not started
21:00 Puerto Montt - Rangers 1.86 3.74 6.20 1 - Not started
23:00 Deportes La Serena - Barnechea 2.07 3.80 4.05 - - Not started
Chile - Primera Division
16:30 Cobresal - Union La Calera 2.55 3.40 3.15 2 - Not started
19:30 Palestino - Colo Colo 3.05 3.50 2.51 2 - Not started
22:00 Everton de Vina del Mar - Coquimbo Unido 2.72 3.20 3.10 - - Not started
Chile - Segunda Division
19:30 AC Colina - Iberia 2.51 3.42 2.75 - - Not started
19:30 Fernandez Vial - Colchagua 2.48 3.52 3.00 - - Not started
19:30 General Velasquez - Deportes Recoleta 2.51 3.42 2.80 - - Not started
19:30 Independiente - San Marcos 3.06 3.60 2.45 - - Not started
19:30 San Antonio Unido - Lautaro de Buin 1.67 3.97 5.35 - - Not started
Chile - Tercera A
20:00 CD Municipal Mejillones - Provincial Osorno 1.83 3.60 3.85 - - Not started
21:00 Pilmahue - Deportes Linares 3.80 3.42 1.98 - - Not started
China - 1st League
11:00 Shaanxi Changan - Beijing EG FC - - - - 2:1 Finished
11:30 Guangdong Southern Tigers F.C. - Meizhou Hakka - - - 3 2:3 Finished
11:30 Hangzhou Lucheng - Guizhou Zhicheng - - - - 1:4 Finished
11:30 Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan - - - - 4:2 Finished
11:30 Liaoning Hongyun - Shijiazhuang Yongchang Junhao - - - 2 0:2 Finished
11:30 Qingdao Hainiu - Sichuan Longfor - - - 2 3:1 Finished
11:35 Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin - - - 2 1:2 Finished
China - 2nd Division
07:30 Dalian Boyang - Yinchuan Helanshan - - - - 2:2 Finished
07:30 Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon - - - 2 1:1 Finished
07:30 Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda - - - - 0:1 Finished
07:30 Yanbian Beiguo - Hebei Elite - - - - 0:0 Finished
08:00 Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia - - - - 0:1 Finished
08:00 Guangxi Baoyun - Lhasa Chengtou - - - - 3:1 Finished
08:00 Neimenggu Lucheng - Zibo Sunday - - - - 0:9 Finished
08:00 Shanxi Xindu - Beijing IT - - - 1 1:2 Finished
08:00 Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng - - - - 1:0 Finished
11:00 Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng - - - - 1:3 Finished
11:00 Zhejiang Yiwu Mall - Sichuan Jiuniu - - - - 1:4 Finished
11:30 Chengdu Better City - Zhejiang Yiteng - - - 2 4:0 Finished
11:30 Fujian Tianxin - Hunan Xiangtao - - - - 3:0 Finished
11:30 Wuhan Three Towns - Kunshan FC - - - 1 0:1 Finished
China - Super League Women
08:00 Henan Shisanxiang (W) - Guangdong Haiyin (W) - - - - 4:0 Finished
Colombia - Liga Femenina Profesional
22:00 Millonarios (W) - Independiente Santa Fe (W) 3.63 3.37 2.32 - - Not started
Colombia - Primera A
20:15 Deportivo Pasto - Union Magdalena 1.58 3.90 8.50 5 - Not started
22:00 Junior - Once Caldas 1.94 3.30 5.50 - - Not started
22:30 Cucuta - La Equidad 1.78 3.54 5.75 3 - Not started
Colombia - Primera B
20:00 Atletico FC - Orsomarso 2.25 3.28 3.46 - - Not started
Costa Rica - Segunda Division
20:00 Escazucena - Consultants Moravia 2.20 3.61 3.05 - - Not started
23:00 CS Uruguay de Coronado - Curridibat 2.57 3.44 2.63 - - Not started
Cote d'Ivoire - League 1
15:30 ASEC Mimosas - Academie de FAD - - - - - Delayed
Croatia - 1 HNL
17:00 Belupo - Varazdin 1.65 4.26 6.20 6 - Not started
19:00 NK Inter Zapresic - NK Lokomotiva Zagreb 3.05 3.55 2.60 2 - Not started
Croatia - 2 HNL
15:00 HNK Orijent 1919 - Dinamo Zagreb II - - - 2 1:0 In Play
15:30 HNK Cibalia Vinkovci - Dubrava Zagreb - - - 1 0:0 In Play
15:30 NK Dugopolje - Croatia Zmijavci - - - - 0:0 In Play
Croatia - League U19
08:00 Osijek U19 - NK Rudes U19 - - - - 6:1 Finished
14:00 Rijeka U19 - Hrvatski Dragovoljac U19 - - - - 3:0 In Play
16:00 Hajduk Split U19 - NK Inter-Zapresic U19 1.44 5.00 6.80 - - Not started
Cyprus - 1st Division
13:00 AEK Larnaca - Apollon Limassol - - - - - Delayed
13:00 Apoel Nicosia - Olympiakos Nicosia - - - - - Delayed
16:00 Doxa Katokopias - Omonia 5.00 4.26 1.83 5 - Not started
Czech Republic - 1st League
15:00 1.FK Pribram - FK Jablonec - - - 4 2:0 In Play
15:00 Tescoma Zlin - Karvina - - - 7 0:1 In Play
17:30 Slavia Prague - Bohemians 1905 1.27 6.60 14.50 1 - Not started
Czech Republic - 1st League Women
09:00 Viktoria Plzen (W) - Slovan Liberec (W) - - - - 2:0 Finished
11:30 FC Slovacko (W) - Dukla Praha (W) - - - - 3:0 Finished
13:30 Pardubice (W) - Lokomotiva Brno (W) - - - - - Delayed
14:00 Sparta Praha (W) - Slavia Prague (W) - - - - 1:1 In Play
Czech Republic - 2nd League
08:15 FK Pardubice - Sokolov - - - 2 4:0 Finished
08:15 Slavoj Vysehrad - Dukla Praha - - - 1 1:3 Finished
15:00 Prostejov - Fotbal Trinec - - - - 0:1 In Play
Czech Republic - 3rd League
08:15 Benesov - Sparta Praha B - - - - 0:0 Finished
08:15 FC Odra Petrkovice - Fotbal Frydek-Mistek - - - - 1:3 Finished
08:15 Loko Vltavin - SK Rakovnik - - - - 4:0 Finished
14:30 Dolni Benesov - Blansko - - - - 1:0 In Play
14:30 Hlucin - Slovacko II - - - - 1:0 In Play
14:30 Slovan Rosice - 1.SC Znojmo - - - - - Delayed
15:00 Domazlice - SK Slavia Praha II - - - - 1:2 In Play
15:00 Slovan Velvary - Jablonec II - - - - 0:1 In Play
15:00 Usti nad Orlici - Mlada Boleslav II - - - 2 1:0 In Play
Czech Republic - 4th League
13:00 Banik Sous - Neratovice - - - - 1:0 Finished
Czech Republic - 5th League
08:15 TJ Tatran Bohunice - Sparta Brno - - - - 1:1 Finished
10:15 SK Krumvir - Svratka Brno - - - 3 5:3 Finished
Czech Republic - League U19
08:30 Ceske Budejovice U19 - Sigma Olomouc U19 - - - 1 1:4 Finished
09:00 MFK Karvina U19 - Slovacko U19 - - - - 1:0 Finished
Denmark - 1st Division
11:15 Næstved - Vendsyssel - - - 5 3:0 Finished
Denmark - 2nd Division
11:45 FA 2000 - Slagelse - - - - 5:3 Finished
12:00 Aarhus Fremad - Sydvest 05 - - - - 1:0 Finished
12:00 Brabrand - Thisted - - - 1 1:2 Finished
12:00 Dalum - VSK Aarhus - - - - 3:2 In Play
12:00 Frem Copenhagen - HIK Hellerup - - - 1 1:4 Finished
12:00 Helsingør - Vanlose - - - 1 6:2 Finished
12:00 Jammerbugt - Naesby - - - - 3:2 Finished
12:00 Middelfart - AB Copenhagen - - - 1 1:1 Finished
13:00 B 93 Copenhagen - Avarta - - - 5 0:2 Finished
13:00 Brønshøj BK - Hillerod Fodbold - - - 7 2:0 Finished
13:00 Skovshoved IF - Holbaek - - - 1 - Delayed
Denmark - Danmarksserien G. 1
11:30 KFUM Roskilde - Allerod - - - - 5:4 Finished
12:00 Koge Nord - Skjold - - - - - Delayed
Denmark - Danmarksserien G. 2
11:00 B 1908 - Avedore IF - - - - 5:0 Finished
11:00 GVI - Bk. Union - - - - - Delayed
11:00 KFUM - Greve Fodbold - - - 2 0:0 Finished
12:00 Ishoj - Karlslunde IF - - - - - Delayed
Denmark - Danmarksserien G. 4
11:00 Viby - Holstebro - - - - 2:4 Finished
13:00 Djursland - Lyseng - - - - - Delayed
Denmark - Elitedivisionen
11:00 BSF (W) - Brondby IF (W) - - - 2 1:6 Finished
11:00 OB (W) - Farum BK (W) - - - - 1:3 Finished
11:00 VSK Aarhus (W) - Thisted FC (W) - - - - 0:2 Finished
Denmark - League U19
10:30 Odense U19 - AaB U19 - - - - - Delayed
11:00 Silkeborg U19 - Vejle U19 - - - - 1:2 Finished
Ecuador - Reserve League
15:00 Independiente (R) - Fuerza Amarilla SC (R) - - - - 0:0 In Play
18:00 SD Aucas (R) - Olmedo (R) 1.88 3.82 3.82 - - Not started
Ecuador - Serie A
00:15 Aucas - Olmedo - - - 10 1:0 Finished
20:00 Delfin SC - Dep. Cuenca 1.48 4.76 9.50 2 - Not started
22:15 Tecnico Universitario - LDU de Quito 3.25 3.56 2.27 - - Not started
Ecuador - Serie B
16:00 Orense - CD Clan Juvenil 1.10 9.20 40.00 3 - Not started
El Salvador - Primera Division
21:30 Jocoro - Independiente (SAL) 2.39 3.30 3.50 - - Not started
El Salvador - Segunda Division
21:00 Municipal Ilopaneco - CD Titan 2.29 3.42 3.02 - - Not started
21:00 Santa Rosa Guachipilin - Vendaval 2.14 3.81 3.03 - - Not started
England - EFL Championship
11:30 Derby County - West Bromwich - - - 7 1:1 Finished
14:00 Barnsley - Luton Town - - - 4 1:3 In Play
14:00 Blackburn Rovers - Cardiff City - - - 6 0:0 In Play
14:00 Charlton Athletic - Brentford - - - 8 1:0 In Play
14:00 Fulham FC - Nottingham Forest - - - 19 0:2 In Play
14:00 Huddersfield Town - Reading - - - 14 0:1 In Play
14:00 Hull City - Bristol City - - - 8 1:2 In Play
14:00 Middlesbrough - Millwall - - - 7 1:1 In Play
14:00 Preston North End - Sheffield Wednesday - - - 7 2:1 In Play
14:00 Queens Park Rangers - Wigan Athletic - - - 6 3:1 In Play
14:00 Stoke City - Leeds United - - - 15 0:3 In Play
England - EFL League One
11:30 Doncaster Rovers - Lincoln City - - - 3 2:1 Finished
11:30 Portsmouth - Rotherham United - - - - - Postponed
14:00 Bolton Wanderers - Ipswich Town - - - 10 0:5 In Play
14:00 Bristol Rovers - Oxford United - - - 3 3:1 In Play
14:00 Coventry City - Gillingham - - - 2 1:0 In Play
14:00 Fleetwood Town - Accrington Stanley - - - 1 2:0 In Play
14:00 Milton Keynes Dons - Peterborough United - - - 2 0:4 In Play
14:00 Rochdale - Blackpool - - - 9 0:0 In Play
14:00 Shrewsbury Town - Burton Albion - - - 2 0:0 In Play
14:00 Sunderland - AFC Wimbledon - - - 15 3:1 In Play
14:00 Wycombe Wanderers - Southend United - - - 4 2:3 In Play
England - EFL League Two
14:00 Bradford City - Forest Green Rovers - - - 2 0:0 In Play
14:00 Cambridge United - Oldham Athletic - - - 3 1:2 In Play
14:00 Carlisle United - Salford City - - - 5 2:2 In Play
14:00 Cheltenham Town - Swindon Town - - - 1 2:2 In Play
14:00 Colchester United - Northampton Town - - - 6 1:0 In Play
14:00 Grimsby Town - Port Vale - - - - 4:2 In Play
14:00 Leyton Orient - Crawley Town - - - - 2:3 In Play
14:00 Macclesfield Town - Scunthorpe United - - - 3 1:0 In Play
14:00 Mansfield Town - Stevenage Borough - - - 3 0:0 In Play
14:00 Morecambe - Exeter City - - - - 2:2 In Play
14:00 Newport County - Crewe Alexandra - - - 6 0:0 In Play
14:00 Plymouth Argyle - Walsall - - - - 1:0 In Play
England - Isthmian League
14:00 AFC Hornchurch - Kingstonian - - - 1 - Delayed
14:00 Corinthian Casuals - Carshalton Athletic - - - - - Delayed
14:00 Haringey Borough - Brightlingsea Regent - - - - - Delayed
14:00 Leatherhead - Enfield Town - - - - - Delayed
14:00 Margate - Lewes - - - - - Delayed
14:00 Merstham - East Thurrock United - - - - - Delayed
14:00 Potters Bar Town - Folkestone Invicta - - - - 1:2 In Play
England - National League
14:00 Bromley - Boreham Wood - - - 1 1:0 In Play
14:00 Chesterfield - Barrow - - - 2 1:2 In Play
14:00 Chorley - Hartlepool United - - - 1 0:0 In Play
14:00 Eastleigh - Dagenham & Redbridge - - - - 1:1 In Play
14:00 Ebbsfleet United - Notts County - - - 2 2:2 In Play
14:00 Halifax Town - AFC Fylde - - - 1 4:1 In Play
14:00 Harrogate Town - Stockport County - - - 7 1:1 In Play
14:00 Sutton United - Dover Athletic - - - 6 1:2 In Play
14:00 Woking - Solihull Moors F.C. - - - 3 2:0 In Play
14:00 Wrexham - Barnet - - - 1 1:1 In Play
14:00 Yeovil Town - Maidenhead United - - - - 0:1 In Play
16:20 Torquay United - Aldershot Town 1.70 4.09 5.75 1 - Not started
England - National League North
14:00 Altrincham - Darlington - - - 2 1:0 In Play
14:00 Bradford Park Avenue - Blyth Spartans - - - 2 0:0 In Play
14:00 Gateshead - Farsley Celtic - - - 4 0:2 In Play
14:00 Gloucester City - Boston United - - - - 2:0 In Play
14:00 Guiseley AFC - Alfreton Town - - - - 2:4 In Play
14:00 Hereford United - Brackley Town - - - - 1:1 In Play
14:00 Kidderminster Harriers - Chester City - - - 4 0:1 In Play
14:00 Kings Lynn - Curzon Ashton - - - 1 2:1 In Play
14:00 Leamington - Kettering Town - - - 2 3:0 In Play
14:00 Southport - AFC Telford United - - - 1 0:1 In Play
14:00 Spennymoor Town - York City - - - - 1:4 In Play
England - National League South
14:00 Billericay Town - St Albans City - - - 2 2:2 In Play
14:00 Chelmsford City - Welling United - - - 1 0:0 In Play
14:00 Chippenham Town - Weymouth - - - 1 1:0 In Play
14:00 Concord Rangers - Maidstone United - - - 2 0:1 In Play
14:00 Dartford - Braintree Town - - - 2 1:1 In Play
14:00 Dorking Wanderers - Hampton & Richmond - - - 3 0:1 In Play
14:00 Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet - - - 1 0:2 In Play
14:00 Oxford City - Hemel Hempstead Town - - - 3 1:1 In Play
14:00 Slough Town - Bath City - - - - 1:2 In Play
14:00 Tonbridge Angels - Havant & Waterlooville - - - 1 1:3 In Play
14:00 Wealdstone - Hungerford Town - - - 1 3:1 In Play
England - Northern League
14:00 Bamber Bridge - Ashton United - - - - - Delayed
14:00 Basford United - Lancaster City - - - - - Delayed
14:00 Buxton - Whitby Town - - - - - Delayed
14:00 Gainsborough Trinity - Warrington Town - - - 1 0:0 In Play
14:00 South Shields - Hyde United - - - - - Delayed
14:00 Stafford Rangers - Matlock Town - - - - - Delayed
14:00 United of Manchester - Scarborough Athletic - - - - 0:1 In Play
England - Premier League
11:30 Norwich City - Chelsea - - - 46 2:3 Finished
14:00 Brighton - Southampton - - - 16 0:1 In Play
14:00 Manchester United - Crystal Palace - - - 42 0:1 In Play
14:00 Sheffield United - Leicester City - - - 21 1:2 In Play
14:00 Watford - West Ham United - - - 11 1:3 In Play
16:30 Liverpool - Arsenal 1.54 5.10 6.50 54 - Not started
England - Premier League II
13:00 Aston Villa U23 - Norwich City U23 - - - - - Delayed
England - Southern League Central
14:00 Banbury United - Kings Langley - - - - - Delayed
14:00 Barwell - Biggleswade Town - - - 1 1:1 In Play
14:00 Hednesford Town - Alvechurch - - - 1 - Delayed
14:00 Hitchin Town - Rushall Olympic - - - - - Delayed
14:00 Leiston FC - Tamworth - - - - - Delayed
14:00 Nuneaton Town - Needham Market - - - - 1:0 In Play
14:00 Redditch United - Lowestoft Town - - - - - Delayed
14:00 Royston Town - Coalville Town - - - - - Delayed
14:00 St Ives Town - Stourbridge - - - 1 0:1 In Play
14:00 Stratford Town - Rushden & Diamonds - - - - - Delayed
England - Southern League South
14:00 Chesham United - Truro City - - - - - Delayed
14:00 Farnborough Town - Merthyr Town - - - - - Delayed
14:00 Gosport Borough - Hendon - - - - - Delayed
14:00 Metropolitan Police - Hartley Wintney - - - - - Delayed
14:00 Swindon Supermarine - Salisbury City - - - - 1:2 In Play
14:00 Weston Super Mare - Poole Town - - - - - Delayed
14:00 Wimborne - Taunton Town - - - 1 0:3 In Play
Estonia - Esiliiga B
10:00 Paide Linnameeskond II - Pohja-Tallinna JK Volta - - - 1 1:2 Finished
Estonia - Meistriliiga
13:00 JK Nomme Kalju - Levadia Tallinn - - - 6 2:1 Finished
15:30 Trans Narva - FC Flora Tallinn - - - 1 0:0 In Play
Estonia - Meistriliiga Women
15:00 Sacu Sporting (W) - Pärnu JK (W) - - - 1 - Delayed
Estonia - Second League
09:00 JK Tulevik Viljandi II - Parnu Vaprus II - - - - 2:3 Finished
10:00 Tallinna JK Legion II - Tammeka Tartu III - - - 1 2:1 Finished
12:00 Tallinna Infonet - JK Sillamae Kalev - - - - 2:1 Finished
Faroe Islands - 1. Deild
10:00 B36 Torshavn II - EB Streymur II - - - - 6:0 Finished
Fiji - National Football League
03:00 Ba - Tavua - - - - 3:0 Finished
03:00 Nasinu FC - Nadi FC - - - - 1:2 Finished
Finland - Kakkonen Group A
14:00 Jippo - JaPS - - - - 0:0 In Play
14:00 Viikingit - Nurmijarven Jalka PS - - - 1 0:2 In Play
15:30 MP Mikkelin Palloilijat - Kotkan Reipas - - - - 0:0 In Play
Finland - Kakkonen Group B
14:00 Tampereen Ilves II - Tampere United - - - - - Delayed
Finland - Kakkonen Group C
14:00 SJK Akatemia - JS Hercules - - - 2 3:1 In Play
Finland - Kolmonen Itä- & Keski-Suomi
12:30 JaPS/47 - SC Riverball - - - - - Delayed
Finland - Kolmonen Kaakkois-Suomi
12:00 HaPK Hamina - STPS - - - - 0:5 Finished
12:00 Ri-Pa - Simpeleen Urheilijat - - - 1 3:3 Finished
Finland - Kolmonen Keski-Pohjanmaa & Vaasa
11:00 SIF - Narpes Kraft - - - - 1:3 Finished
13:00 VPV - KPV/Akatemia - - - - - Delayed
Finland - Kolmonen Länsi-Suomi
12:00 Toejoen Veikot - JyTy - - - - 3:2 Finished
12:00 Vilpas - JIK - - - - 0:3 Finished
12:30 Peimari United - Sovo - - - - - Delayed
13:00 Aland - RaiFu - - - - - Delayed
Finland - Kolmonen Pohjois-Suomi
12:00 AS Moon - OTP - - - - - Delayed
13:30 AC Oulu Akatemia - PS Kemi Academy - - - - - Delayed
13:30 HauPa - Roi Utd - - - - - Delayed
Finland - Kolmonen Uusimaa & Helsinki 1
14:00 HIFK 2 - FC Finnkurd - - - 1 3:5 In Play
Finland - Kolmonen Uusimaa & Helsinki 2
12:00 Atletico Malmi - CLE - - - - - Delayed
Finland - Naisten Liiga
11:00 IK Myran (W) - ONS Oulu (W) - - - - 6:3 Finished
11:00 Ilves Tampere (W) - Aland United (W) - - - - 0:1 Finished
11:00 JyPK (W) - Honka Espoo (W) - - - 1 2:2 Finished
11:00 KuPS (W) - TiPS Vantaa (W) - - - - 1:0 Finished
11:00 TPS (W) - HJK Helsinki (W) - - - 4 1:1 Finished
Finland - Nelonen Itä-Suomi
13:00 Raiku - Zulimanit - - - - - Delayed
Finland - Nelonen Kaakkois-Suomi
12:30 KuP - KPonsi - - - - - Delayed
13:00 FC LaPa - Liry - - - - - Delayed
Finland - Nelonen Länsi-Suomi 1
11:00 SC Wolves (FIN) - TuWe - - - - - Delayed
12:00 Boda - Magen AK - - - - - Delayed
Finland - Nelonen Pohjois-Suomi
11:00 JuNsU - ToTa - - - - - Delayed
13:00 OuTa - Santa Claus - - - - - Delayed
Finland - Veikkausliiga
10:00 FC Honka - HJK - - - 13 0:1 Finished
14:00 KuPS - VPS - - - 8 5:0 In Play
Finland - Ykkonen
14:00 AC Kajaani - AC Oulu - - - 2 - Delayed
14:00 Eif - TPS - - - 3 0:0 In Play
14:00 FF Jaro - MyPa - - - 5 2:0 In Play
Finland - Ykkonen Women
11:00 PK-35 (W) - TuWe (W) - - - 1 6:0 Finished
Finland - Youth League
11:15 TPS U20 - HJK U20 - - - 3 4:3 Finished
14:30 Jyvaskylan Komeetat ry U20 - KoiPS U20 - - - 1 - Delayed
France - Feminine Division 1
11:30 Guingamp (W) - FC Metz-Algrange (W) - - - - - Delayed
11:30 Montpellier (W) - Reims(W) - - - - - Delayed
12:30 Bordeaux (W) - FC Fleury 91 (W) - - - - 4:1 Finished
12:30 Paris FC (W) - Dijon (W) - - - - 3:1 Finished
13:30 Olympique Lyonnais (W) - Marseille (W) - - - 3 6:0 Finished
France - Ligue 1
18:00 Angers SCO - Metz 2.22 3.24 4.00 1 - Not started
18:00 Dijon - Bordeaux 3.00 3.25 2.80 4 - Not started
18:00 SC Amiens - FC Nantes 2.95 3.12 2.96 3 - Not started
18:00 Stade Brest - Stade Reims 2.77 3.20 3.00 5 - Not started
France - Ligue 2
13:00 ES Troyes AC - RC Lens - - - 3 2:0 Finished
France - National 2 G.A
16:00 Bobigny - Olympique Saint-Quentinois 2.56 3.26 2.75 - - Not started
16:00 CS Sedan Ardennes - Jeanne d Arc de Drancy 1.95 3.30 4.36 - - Not started
16:00 SC Bastia - OSC Lille II 2.20 3.43 3.42 - - Not started
16:00 St. Maur Lusi - Stade de Reims II 1.86 3.50 4.24 - - Not started
France - National 2 G.B
15:00 E Sannois Saint-Gratien - AS Poissy - - - - 2:0 In Play
16:30 FC Gobelins - Fleury 91 2.51 3.16 2.89 - - Not started
France - National 2 G.C
16:00 Bourges Foot - Montpellier HSC II 2.54 3.60 2.70 - - Not started
16:00 Chamalieres - ASF Andrezieux 2.41 3.17 3.04 - - Not started
16:00 Nantes II - Stade Bordelais 1.68 3.60 6.02 - - Not started
16:00 Saint Pryve Saint Hilaire - Les Herbiers 2.53 3.36 2.75 - - Not started
16:00 St Etienne 2 - Blois Foot 41 2.05 3.50 3.74 - - Not started
16:00 US Colomiers - Trelissac 2.22 3.49 3.20 - - Not started
France - National 2 G.D
16:00 Frejus - Martigues 2.11 3.36 3.57 - - Not started
16:00 US Endoume Catalans - Olympique Lyon II 2.10 3.36 3.57 - - Not started
16:00 Yzeure - Saint-Priest 1.99 3.39 3.82 - - Not started
France - National 3
16:00 Limonest - EDS Montlucon 1.70 4.24 4.45 - - Not started
16:00 PD Ergue Gaberic - GSI Pontivy 3.28 3.98 1.99 - - Not started
16:30 Rodeo FC Toulouse - Toulouse FC II 2.41 3.22 3.04 - - Not started
Georgia - Erovnuli Liga
13:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotivi Tbilisi - - - - 3:2 Finished
16:00 Dila Gori - Torpedo 2008 Kutaisi 2.59 3.37 2.82 - - Not started
Georgia - Erovnuli Liga 2
13:00 Merani Tbilisi - Guria Lanchkhuti - - - - - Delayed
13:00 Samtredia - Spartaki Tskhinvali - - - - - Delayed
Germany - 2 Bundesliga
11:00 Hannover 96 - SpVgg Greuther Fürth - - - 3 1:1 Finished
11:00 Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld - - - 7 1:3 Finished
11:00 VfL Bochum - SV Wehen Wiesbaden - - - 4 3:3 Finished
Germany - 3. Liga
12:00 1. FC Magdeburg - TSV 1860 Munich - - - 1 5:1 Finished
12:00 Bayern Munchen II - Chemnitzer FC - - - 5 2:2 Finished
12:00 Eintracht Braunschweig - FC Wurzburger Kickers - - - 2 5:2 Finished
12:00 Preußen Münster - KFC Uerdingen - - - 2 1:1 Finished
12:00 SG Sonnenhof Großaspach - Viktoria Koln - - - 1 0:3 Finished
12:00 SV Meppen - FC Carl Zeiss Jena - - - 2 3:0 Finished
Germany - Bundesliga
13:30 1899 Hoffenheim - Werder Bremen - - - 16 3:2 Finished
13:30 FC Augsburg - FC Union Berlin - - - 10 1:1 Finished
13:30 Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen - - - 20 1:3 Finished
13:30 FSV Mainz 05 - Borussia Monchengladbach - - - 7 1:3 Finished
13:30 SC Paderborn 07 - Freiburg - - - 9 1:3 Finished
16:30 FC Schalke 04 - FC Bayern Munich 11.00 5.60 1.38 21 - Not started
Germany - Bundesliga U19
09:00 Karlsruher U19 - Kickers Offenbach U19 - - - 1 1:2 Finished
11:00 Mainz U19 - Greuther Furth U19 - - - 1 3:2 Finished
11:00 Niendorfer TSV U19 - Hamburger Sv U19 - - - 2 0:4 Finished
Germany - Bundesliga Women
11:00 Hoffenheim (W) - 1. FC Köln (W) - - - - 4:0 Finished
Germany - Hessenliga
12:00 TSV Eintracht Stadtallendorf - Sportverein Steinbach - - - - - Delayed
13:00 FC Hanau 93 - KSV Baunatal - - - - - Delayed
13:00 Rot-Weiß Hadamar - Viktoria Griesheim - - - - - Delayed
13:00 SC Hessen Dreieich - Hessen Kassel - - - - - Delayed
13:00 Sv Neuhof - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - - - - - Delayed
13:00 Turk Gucu Friedberg - FC Eddersheim - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg
12:00 CfR Pforzheim - Goppinger SV - - - - 0:0 Finished
12:00 Sgv Freiberg - Freiburger FC - - - - 2:2 Finished
12:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - FSV 08 Bissingen - - - - 1:1 Finished
12:00 TSV Ilshofen - SV Linx - - - - 4:1 Finished
13:30 Nottingen - FV Ravensburg - - - - - Delayed
13:30 Rielasingen Arlen - Ssv Reutlingen - - - - - Delayed
13:30 SV Oberachern - Neckarsulm - - - - 1:0 Finished
16:00 08 Villingen - VfB Stuttgart II 3.62 4.00 2.10 - - Not started
Germany - Oberliga Bayern
12:00 ASV Dachau - SpVgg Hankofen-Hailing - - - - 1:0 Finished
12:00 SV Seligenporten - TSV Grossbardorf - - - - - Delayed
13:00 SV Donaustauf - SV Kirchanschoring - - - - - Delayed
13:00 Vilzing - DJK Don Bosco Bamberg - - - - - Delayed
13:00 Wurzburger FV - Abtswind - - - - - Delayed
13:30 SV Turkspor - SV Pullach - - - - - Delayed
14:00 ATSV Erlangen - DJK Gebenbach - - - - - Delayed
15:00 Nordlingen - TSV Schwaben Augsburg - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Bremen
11:00 Werder Bremen III - Habenhauser FV - - - - 2:2 Finished
12:00 Brinkumer SV - Leher Turnerschaft - - - - 3:3 Finished
13:00 Blumenthaler SV - Oberneuland - - - - 0:1 Finished
14:00 Geestemunde - BTS Neustadt - - - - 7:1 In Play
Germany - Oberliga Hamburg
12:00 Meiendorfer SV - TSV Sasel - - - - 0:3 Finished
Germany - Oberliga Niederrhein
15:00 FC Monheim - TVD Velbert 1870 - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Niedersachsen
14:00 Mtv Gifhorn - Arminia Hannover - - - - - Delayed
14:00 SV Atlas Delmenhorst - 1. FC Germania Egestorf-Langreder - - - - - Delayed
Germany - Oberliga NOFV-Nord
11:00 FC Blaus Weiss 90 Berlin - TSG Neustrelitz - - - - 3:4 Finished
12:00 Brandenburger SC Sud - CFC Hertha - - - - 2:1 Finished
12:00 Staaken - Victoria Seelow - - - - 9:0 Finished
12:00 Torgelower Greif - MSV Pampow - - - - 1:0 Finished
Germany - Oberliga NOFV-Sued
11:00 VFC Plauen - VFL 05 Hohenstein-Ernstthal - - - - 2:1 Finished
12:00 Grimma - FC Oberlausitz Neugersdorf - - - - - Delayed
13:00 VFL Halle 96 - Carl Zeiss Jena II - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar
12:00 1. FC Kaiserslautern II - Wormatia Worms - - - - 2:4 Finished
13:30 FV Engers 07 - SV Gonsenheim - - - - - Delayed
13:30 Karbach - Eintracht Trier - - - - - Delayed
13:30 TSG Pfeddersheim - Röchling Völklingen - - - - - Delayed
13:30 TuS Koblenz - Arminia Ludwigshafen - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein
11:30 Weiche Flensburg II - Inter Türksport Kiel - - - 2 3:2 Finished
12:00 Husumer SV - SV Eichede - - - - 1:3 Finished
12:00 TSB Flensburg - Phonix Lubeck - - - - 5:1 Finished
13:00 Oldenburger SV - VFB Lubeck II - - - - - Delayed
Germany - Regionalliga Bayern
12:00 Schweinfurt - Viktoria Aschaffenburg - - - - 1:0 Finished
12:00 Spvgg Greuther Furth II - TSV Buchbach - - - 2 0:1 Finished
12:00 SV Turkgucu Ataspor - Nuremberg II - - - 1 2:0 Finished
12:00 TSV Aubstadt - Augsburg II - - - - 2:1 Finished
12:00 VfB Eichstatt - FV Illertissen - - - 4 1:1 Finished
12:00 Wacker Burghausen - Memmingen - - - 1 1:2 Finished
15:00 TSV Rain/Lech - VfR Garching - - - - 0:1 In Play
Germany - Regionalliga Nord
11:00 VFL Wolfsburg II - Eintracht Norderstedt - - - 3 4:0 Finished
12:00 St Pauli II - Hannover 96 II - - - - 1:2 Finished
Germany - Regionalliga Nordost
11:30 Bischofswerdaer - BFC Viktoria - - - 1 1:4 Finished
11:30 FSV Union Furstenwalde - SV Babelsberg 03 - - - - 1:0 Finished
11:30 SV Lichtenberg 47 - Wacker Nordhausen - - - 3 5:1 Finished
11:30 VSG Altglienicke - Bfc Dynamo - - - 1 4:1 Finished
Germany - Regionalliga Sudwest
12:00 1. FC Saarbrücken - Astoria Walldorf - - - - 3:1 Finished
12:00 Bahlinger SC - FC 08 Homburg - - - 1 2:0 Finished
12:00 Bayern Alzenau - Tsg Balingen - - - 1 2:2 Finished
12:00 Giessen - FSV Frankfurt - - - - 0:3 Finished
12:00 Kickers Offenbach - SV Elversberg 07 - - - - 0:3 Finished
12:00 SSV Ulm 1846 - TuS RW Koblenz - - - - 4:0 Finished
12:00 VfR Aalen - Pirmasens - - - - 2:0 Finished
Germany - Regionalliga West
12:00 Alemannia Aachen - VFB Homberg - - - - 1:1 Finished
12:00 Borussia Monchengladbach II - SV Lippstadt 08 - - - - 4:0 Finished
12:00 Sportfreunde Lotte - SV Rodinghausen - - - 1 0:2 Finished
12:00 Ssg Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiß Oberhausen - - - 1 0:2 Finished
13:00 Fortuna Düsseldorf II - FC Schalke 04 II - - - 2 2:1 Finished
Greece - Greece Cup
14:00 AO Tylikratis - AO Sellanon - - - - 2:1 In Play
Greece - Super League U19
06:45 AEK Athens U19 - Xanthi U19 - - - - 4:1 Finished
06:55 PAOK U19 - Panetolikos FC U19 - - - 2 3:0 Finished
14:05 Aris Thessaloniki U19 - OFI U19 - - - - 3:1 In Play
Greece - Superleague
16:00 Lamia - Panathinaikos 4.50 3.40 2.10 2 - Not started
18:00 Aris Saloniki - Ofi Kreta 1.44 4.60 9.60 5 - Not started
18:30 Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis 1.23 6.80 20.00 5 - Not started
Guatemala - Liga Nacional
17:00 Siquinala - CSD Comunicaciones 2.25 3.20 3.41 - - Not started
21:00 Municipal - Deportivo Mixco 1.37 4.94 7.76 - - Not started
Guatemala - Liga Nacional Women
21:45 Pares (W) - Club Aurora FCF (W) 1.81 4.27 3.72 - - Not started
Guatemala - Primera Division
17:00 Aurora (GUA) - Deportivo Catocha 1.68 4.01 5.15 - - Not started
Haiti - Championnat National D1
20:00 Mirebalais - Baltimore SC 2.67 3.02 2.88 - - Not started
Honduras - Primera Division
21:30 Marathon - Real Espana 2.14 3.42 3.49 - - Not started
21:30 Real De Minas - Platense 2.83 3.28 2.52 - - Not started
Hungary - 1st League U19
09:00 Ferencvarosi U19 - Vasas U19 - - - - 2:1 Finished
09:00 Gyori ETO U19 - MTK Budapest U19 - - - - 4:2 Finished
11:00 Puskas Academy U19 - Debreceni VSC U19 - - - - 1:2 Finished
Hungary - NB I
16:00 Budapest Honved - Debreceni VSC 2.25 3.70 3.80 2 - Not started
16:00 Diosgyori VTK - Mezokovesd-Zsory 2.90 3.25 2.66 1 - Not started
16:00 Kaposvar - Zalaegerszeg TE 4.20 3.85 2.55 1 - Not started
16:00 Kisvarda - Ujpest 3.10 3.35 2.48 - - Not started
16:00 Paksi SE - Videoton 3.60 3.44 2.36 1 - Not started
Iceland - 1 Deild
16:00 Njardvik - Magni Grenivik 2.55 4.15 4.06 1 - Not started
16:00 Thor Akureyri - Leiknir Reykjavik 1.88 4.01 4.00 - - Not started
Iceland - 1 Deild Women
14:00 Fjolnir (W) - IR Reykjavik (W) - - - 1 1:0 In Play
16:00 Grindavik (W) - Tindastoll (W) 3.45 4.40 1.87 - - Not started
Iceland - Landsbankadeild
16:00 IA Akranes - Vestmannaeyjar 1.42 5.40 8.60 2 - Not started
India - Shillong Premier League
10:00 Langsning - Rintih - - - 1 1:0 Finished
Indonesia - League U20
08:30 Bhayangkara FC U20 - Badak Lampung U20 - - - 2 3:1 Finished
08:30 PS TIRA U20 - PSS Sleman U20 - - - - 1:3 Finished
08:30 Semen Padang U20 - Persija Jakarta U20 - - - - 0:1 Finished
Indonesia - Liga 1
08:30 Persebaya - Persija - - - 5 1:1 Finished
11:00 Madura United - PSIS Semarang - - - 2 3:0 Finished
11:30 Pusamania Borneo - Semen Padang - - - 12 1:0 Finished
13:30 Bali United - Arema - - - 5 2:1 Finished
Indonesia - Liga 2
08:30 PSMS Medan - PSPS - - - 2 0:0 Finished
13:30 Persiraja Aceh - Persibat Batang - - - - 4:1 Finished
Indonesia - Liga 3
06:45 Persimura Musi Rawas - PS Banyuasin - - - - 6:1 Finished
08:30 Tornado - Nabil Pelalawan - - - - 7:2 Finished
Iran - Pro League
15:45 Shahin - Sepahan 6.00 3.60 1.90 2 - Not started
Israel - Premier League
15:00 Maccabi Haifa - Hapoel Raanana - - - 1 1:2 In Play
16:00 Hapoel Hadera - Ashdod SC 3.40 3.50 2.60 - - Not started
17:30 SC Ness Tziona - Maccabi Tel Aviv 14.50 5.25 1.30 - - Not started
Israel - Youth League
06:30 Bnei Sakhnin U19 - Hapoel Tel Aviv U19 - - - 1 1:1 Finished
13:00 Maccabi Petach Tikva U19 - Maccabi Haifa U19 - - - 1 0:2 Finished
13:30 Hapoel Kiryat Shmona U19 - Beitar Tubruk U19 - - - - 1:0 Finished
13:30 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 - Hapoel Raanana U19 - - - - 2:0 Finished
13:30 Maccabi Netanya U19 - Hapoel Ramat Gan U19 - - - - 0:0 Finished
14:00 Beitar Jerusalem U19 - Hapoel Hadera U19 - - - - 2:0 In Play
14:00 Maccabi Tel Aviv U19 - Hapoel Beer Sheva U19 - - - - 2:2 In Play
Italy - Serie A
16:00 Parma - Juventus 11.00 5.50 1.37 29 - Not started
18:45 Fiorentina - Napoli 4.30 3.60 2.04 15 - Not started
Italy - Serie B
16:00 Crotone - Cosenza 2.10 3.20 4.50 1 - Not started
16:00 Salernitana - Pescara 2.50 3.25 3.30 - - Not started
19:00 AS Cittadella - Spezia Calcio 2.54 3.25 3.30 2 - Not started
19:00 Ascoli Calcio - Trapani 1.93 3.47 5.10 3 - Not started
19:00 Venezia - Cremonese 3.10 3.20 2.70 - - Not started
19:00 Virtus Entella - Livorno 2.26 3.20 4.00 - - Not started
Italy - Serie C Group A
18:45 Pontedera - Carrarese 2.87 3.40 2.50 - - Not started
Italy - Serie C Group B
18:45 Reggiana - Feralpisalo 2.88 3.34 2.47 - - Not started
Italy - Serie C Group C
18:45 Rieti - Ternana Calcio 4.20 3.52 1.92 - - Not started
Italy - Serie D Cup
15:00 US Castrovillari - Virtus Francavilla - - - - - Delayed
Japan - Football League
06:00 Sony Sendai FC - Ryutsu Keizai Dragons - - - - 4:1 Finished
09:00 Honda FC - Nara Club - - - 1 5:1 Finished
Japan - J1 League
04:00 Consadole Sapporo - Tokyo - - - 7 1:1 Finished
09:00 Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos - - - 4 1:5 Finished
10:00 Jubilo Iwata - Cerezo Osaka - - - 7 0:2 Finished
10:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse - - - 11 2:2 Finished
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita - - - 7 0:0 Finished
10:00 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare - - - 4 1:1 Finished
Japan - J2 League
09:00 Jef United Chiba - Ventforet Kofu - - - 2 0:3 Finished
09:00 Mito Hollyhock - Tokyo Verdy - - - 2 1:2 Finished
09:00 Yokohama FC - Kagoshima United FC - - - 8 5:1 Finished
10:00 Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa - - - 2 2:3 Finished
10:00 Kyoto Sangyo - Avispa Fukuoka - - - - 1:1 Finished
10:00 Montedio Yamagata - Tochigi SC - - - 2 2:0 Finished
10:00 Renofa Yamaguchi FC - V-Varen Nagasaki - - - 1 0:4 Finished
10:00 Tokushima Vortis - Ryukyu - - - - 6:1 Finished
Kazakhstan - 1st Division
10:00 Astana II - Bulat Temirtau - - - - 1:1 Finished
11:00 Baykonur - Kaspiy Aktau - - - - 1:2 Finished
11:00 Kyzylzhar Petropavlovsk - Zhetysu B - - - - 0:0 Finished
11:00 Sport Academy Kairat - Maktaaral - - - - 0:3 Finished
11:30 Akademiya Ontustik - Altay - - - 4 1:1 Finished
12:00 Aktobe-Zhas - FK Kyran - - - - 1:3 Finished
14:00 Akzhayik Oral - Yekibastuzets - - - - 1:0 In Play
Kazakhstan - Premier League
13:00 Ordabasy - Shakhter Karagandy - - - - 3:2 Finished
13:00 Tobol Kostanai - Atyrau - - - 1 2:0 Finished
Laos - Division 1
09:00 NUOL FC - Quest United FC - - - - 5:1 Finished
09:00 Trinity FC - KPS FC - - - - 3:1 Finished
09:00 Viengchan - Vientiane FT - - - - 0:1 Finished
Laos - LFF Cup
10:00 Young Elephants - Evo United - - - 1 0:1 Finished
12:30 Lao Toyota - Lao Police Club - - - - 2:0 Finished
Latvia - First League
13:00 Rezekne/BJSS - Auda - - - - - Delayed
Latvia - Higher League
16:00 SK Liepajas Metalurgs - Ventspils 2.38 3.48 3.25 2 - Not started
Lithuania - I Lyga
11:00 Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis - - - 2 0:3 Finished
13:00 Zalgiris II - Banga Gargzdai - - - 2 0:3 Finished
Luxembourg - National Division
16:30 Union Titus Petange - Rodange 1.51 4.58 5.80 - - Not started
Malaysia - M3 League
08:45 Batu Dua FC - Kelantan United - - - - 0:10 Finished
08:45 DDM FC - Banggol Tokku FC - - - - 1:0 Finished
08:45 Puchong Fuerza - Glory United FC - - - - 4:1 Finished
Malaysia - Malaysia Cup
13:00 Melaka FC - Felda United - - - 2 1:3 Finished
13:00 Pahang - Sabah - - - 3 1:0 Finished
13:00 Pulau Pinang - Perak - - - - 1:1 Finished
Mali - Premiere Division
16:00 FC Black Stars - Olympique de Bamako 3.30 3.02 2.19 - - Not started
18:00 Onze Createurs - US Bougouni 1.68 3.62 5.36 - - Not started
Malta - Premier Division
16:30 Tarxien Rainbows - Mosta 6.04 4.15 1.64 - - Not started
17:00 Gudja United - Hibernians 10.80 6.19 1.28 1 - Not started
18:30 Balzan Youths - Sliema Wanderers 2.32 3.45 3.15 1 - Not started
Mexico - Ascenso MX
01:08 Correcaminos Uat - Loros de Colima - - - 1 2:2 Finished
22:00 Alebrijes de Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas 2.23 3.40 3.40 - - Not started
Mexico - League U20
14:00 Cruz Azul U20 - Puebla U20 - - - - 3:1 In Play
15:00 Tigres U20 - America U20 - - - - 1:0 In Play
16:00 Pachuca U20 - Atlas U20 2.50 3.60 2.62 1 - Not started
16:30 Queretaro U20 - Leon U20 1.65 4.31 4.67 - - Not started
Mexico - Liga MX
02:00 Morelia - Pumas - - - 10 2:0 Finished
02:00 Santos Laguna - Monterrey - - - 13 2:1 Finished
22:00 Queretaro - Leon 3.25 3.56 2.40 - - Not started
Mexico - Liga Premier Serie A
01:00 Atletico Saltillo - Correcaminos Uat II - - - - 1:1 Finished
01:00 Murcielagos - Nayarit Coras - - - - - Postponed
16:00 Leones Negros II - Cimarrones de Sonora II 1.73 4.01 4.28 - - Not started
17:00 Coyotes FC - Reboceros La Piedad 1.76 4.01 4.28 - - Not started
21:00 Albinegros Orizaba - Deportivo Cafessa 2.41 3.51 2.79 - - Not started
21:00 CD Nuevo Chimalhuacan - Deportivo Dongu 2.35 3.47 2.89 - - Not started
21:00 Pioneros de Cancun - Atletico San Luis II 2.18 3.51 3.16 - - Not started
22:00 Chiapas II - Yalmakan FC 2.35 3.60 3.50 - - Not started
Mexico - Liga Premier Serie B
16:00 Dorados de Sinaloa II - Calor de San Pedro 2.08 3.49 3.43 - - Not started
21:00 Atletico De San Francisco (MEX) - Mineros de Zacatecas II 6.04 4.92 1.49 - - Not started
21:00 CD Uruapan - Chapulineros 2.38 3.44 2.90 - - Not started
Moldova - Division A
14:30 Cahul 2005 - FC Tighina - - - - - Delayed
14:30 Granicerul - CF Sparta Selemet - - - - - Delayed
14:30 Real Succes - CSCA Buiucani - - - - - Delayed
14:30 Sîngerei - Speranza D - - - - - Delayed
Moldova - National Division
15:00 Milsami-Ursidos - Zimbru Chisinau - - - 1 0:0 In Play
17:00 Sheriff Tiraspol - Sfintul Gheorghe Suruceni 1.15 9.00 13.50 - - Not started
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
15:00 Grbalj Radanovici - Petrovac - - - - - Delayed
15:00 Iskra - Rudar Pljevlja - - - 1 0:0 In Play
16:30 Sutjeska - Mladost Lješkopolje 1.23 5.92 14.00 1 - Not started
18:30 OFK Titograd - Kom 1.82 3.39 4.98 - - Not started
Mozambique - Premier League
13:00 Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane - - - - 1:0 Finished
Myanmar - League U21
09:00 Shan United U21 - Southern Myanmar U21 - - - - 1:2 Finished
Netherlands - Eredivisie
16:30 Willem II - Emmen 1.87 4.00 4.50 3 - Not started
17:45 Heracles Almelo - Vitesse 3.40 4.10 2.20 4 - Not started
17:45 PSV - Groningen - - - - - Not started
18:45 SC Heerenveen - Twente 2.00 4.01 4.00 4 - Not started
Netherlands - Tweede Divisie
12:30 AFC - GVVV - - - - 1:1 Finished
12:30 Jong Volendam FC - Excelsior Maassluis - - - - - Delayed
12:30 Koninklijke HFC - HHC Hardenberg - - - - 3:1 Finished
12:30 Scheveningen - Katwijk - - - - - Delayed
13:00 ASWH - Spakenburg - - - - - Delayed
13:00 IJsselmeervogels - Sparta Rotterdam II - - - 1 4:2 Finished
13:00 Kozakken Boys - TEC - - - - - Delayed
13:00 Rijnsburgse Boys - De Treffers - - - - - Delayed
13:30 Quick Boys - Noordwijk - - - - - Delayed
New Zealand - Mainland Premier League
02:45 Burwood AFC - Parklands United - - - - 5:3 Finished
02:45 Christchurch United - St Albans Shirley - - - - 3:0 Finished
02:45 Halswell United - University of Canterbury FC - - - - 1:2 Finished
02:45 Selwyn United - Twenty 11 - - - - 9:2 Finished
02:45 Waimakariri United - Ferrymead Bays - - - - 0:1 Finished
New Zealand - MPL Reserve League
00:30 FC Twenty 11 (R) - Coastal Spirit (R) - - - - 2:3 Finished
00:30 Ferrymead Bays (R) - Cashmere Technical (R) - - - - 1:6 Finished
00:30 Selwyn United (R) - Nomads United (R) - - - - 2:10 Finished
New Zealand - New Zealand Cup
02:00 Bay Olympic (NZL) - Melville United - - - - 0:2 Finished
New Zealand - Northern Premier League
02:30 Stop Out - Western Suburbs (NZL) - - - - 0:3 Finished
02:30 Waterside Karori - North Wellington AFC - - - - 2:3 Finished
New Zealand - Southern Premier League
02:45 Dunedin Technical - Southland United - - - - 1:0 Finished
02:45 Queenstown Rovers - Roslyn Wakari AFC - - - - 3:5 Finished
Nicaragua - Primera Division
21:00 Ocotal - Las Sabanas FC 1.68 3.74 5.10 - - Not started
22:00 Juventus Managua - Diriangen 2.30 3.64 2.89 - - Not started
Nicaragua - Youth League
19:30 Juventus Managua U20 - Diriangen FC U20 2.30 3.69 2.83 - - Not started
21:00 Walter Ferreti U20 - Real Esteli U20 3.02 3.69 2.18 - - Not started
North Macedonia - Prva Liga
15:00 Vardar - Rabotnicki - - - 1 - Delayed
Northern Ireland - Championship
13:00 Ballinamallard United - Ballyclare Comrades - - - - - Delayed
13:00 Newry City - PSNI - - - - - Delayed
13:00 Portadown - HW Welders - - - - - Delayed
13:00 Queens University - Dergview - - - - - Delayed
14:00 Knockbreda - Ards - - - 1 0:0 In Play
14:00 Loughgall - Dundela - - - - - Delayed
Northern Ireland - Premiership
14:00 Ballymena United - Glentoran - - - - 1:0 In Play
14:00 Carrick Rangers - Cliftonville - - - 1 0:1 In Play
14:00 Coleraine - Institute - - - 2 0:0 In Play
14:00 Crusaders - Larne - - - 1 2:2 In Play
14:00 Dungannon Swifts - Glenavon - - - 1 - Delayed
Norway - 1st Division
13:30 Ulf Sandnes - Aalesunds - - - 8 1:2 Finished
Norway - 1st Division Women
12:00 Byasen (W) - Linderud-Grei (W) - - - - 2:1 Finished
13:00 Nanset (W) - Amazon Grimstad (W) - - - - - Delayed
Norway - 2nd Division G.1
12:00 Vidar - Nardo - - - 1 1:3 Finished
14:00 Sola - Bryne - - - 1 0:2 In Play
14:00 Stjordals-Blink - Byasen - - - 2 4:1 In Play
Norway - 2nd Division G.2
14:00 Asane - Sotra SK - - - 6 2:1 In Play
14:00 Baerum - Fram Larvik - - - - 1:1 In Play
14:00 Elverum - Kjelsas - - - - - Delayed
14:00 Floro SK - Mjolner - - - 1 - Delayed
Norway - 3th Division G.1
10:00 Molde FK 2 - Lorenskog - - - 1 1:2 Finished
11:00 Arvoll IL - Traeff - - - - 2:1 Finished
12:00 Sunndal IL - Spjelkavik IL - - - - - Delayed
13:00 Eidsvold - Krakeroy - - - 1 1:0 Finished
14:00 Rommen SK - Nordstrand - - - - 3:2 In Play
Norway - 3th Division G.2
11:00 Lokomotiv Oslo - Ullern - - - - 0:3 Finished
14:00 Drobak Frogn IL - Halsen - - - - - Delayed
14:00 Orn Horten - Frigg - - - - - Delayed
Norway - 3th Division G.3
11:00 Pors Grenland - Vardeneset - - - - 6:2 Finished
13:00 Donn - IL Flint - - - - - Delayed
13:00 Madla - Vindbjart - - - - 2:0 Finished
13:00 Staal Jorpeland IL - Storm - - - 2 - Delayed
Norway - 3th Division G.4
11:00 Fjora - Stord - - - 1 4:0 Finished
12:00 Fana - Vestfossen - - - - - Delayed
13:00 Djerv - Lysekloster - - - - - Delayed
13:00 Fyllingsdalen - Bergen Nord - - - 1 - Delayed
14:00 Vard Haugesund - Valdres - - - 2 - Delayed
Norway - 3th Division G.5
12:00 Brumunddal - Kolstad - - - - 2:2 Finished
14:00 Gjovik-Lyn - Tiller IL - - - - 3:0 In Play
14:00 Nybergsund - Orkla - - - - - Delayed
14:00 Strindheim IL - Verdal - - - - 0:5 In Play
Norway - 3th Division G.6
11:00 Junkeren - Harstad - - - 3 3:2 Finished
14:00 Finnsnes IL - Melbo IL - - - - - Delayed
14:00 Skjetten - Honefoss - - - 1 0:3 In Play
14:00 Tromso II - Gjellerasen - - - - 0:4 In Play
Norway - 4th Division
10:00 Landsas - Sortland IL - - - - - Delayed
12:00 Åga - Bronnoysund IL - - - - - Delayed
12:00 Bossekop UL - Indrefjord - - - - - Delayed
12:00 IL Morild - Grovfjord IL - - - - - Delayed
12:00 IL Varegg - Froya - - - - - Delayed
12:00 Kirkenes - Soroy Glimt - - - - - Delayed
12:00 Larvik Turn - Teie - - - - - Delayed
12:00 Lyngen Karnes IL - Storelva - - - - - Delayed
12:00 NHH FK - Lyngbo SK - - - - - Delayed
12:00 Oystese IL - Bremnes - - - - - Delayed
12:00 Salangen - Ishavsbyen - - - - - Delayed
12:00 Skarp - Bardufoss Og Omegn - - - - - Delayed
12:00 Svolvaer - Lofoten - - - - - Delayed
12:00 Trio - Sandvikens IF - - - - - Delayed
13:00 Akra IL - Naerbo - - - - - Delayed
13:00 Flisa IL - Toten - - - - - Delayed
13:00 Gneist - IL Bjarg - - - - - Delayed
13:00 Hallingdal - Solberg - - - - - Delayed
13:00 Kolbu KK - Gran IL - - - - - Delayed
13:00 Kvinesdal - Express - - - - - Delayed
13:00 Moelven IL - Engerdal - - - - - Delayed
13:00 Osteroy - Tertnes IL - - - - - Delayed
13:00 Reinsvoll - Furnes - - - - - Delayed
13:00 Sander IL - Eidskog - - - - - Delayed
13:00 Sogne - Hisoey - - - - - Delayed
13:00 Sund - Smoras IL - - - - - Delayed
13:00 Vigor - Flekkefjord - - - - - Delayed
13:30 Syril - Kaupanger - - - - - Delayed
14:00 Eid IL - Stryn - - - - - Delayed
14:00 Forde - Dale IL - - - - - Delayed
14:00 Hitra - Meldal - - - - - Delayed
14:00 KIL Hemne Fotball - Sverresborg - - - - - Delayed
14:00 Mosjoen IL - Innstranda - - - - - Delayed
14:00 Namsos IL - Kvik - - - - - Delayed
14:00 Rorvik - Vuku IL - - - - - Delayed
14:00 Tornado Maloy - Bremanger - - - - - Delayed
Norway - Eliteserien
16:00 Rosenborg - Stabaek 1.42 5.10 9.80 5 - Not started
Norway - Toppserien
11:00 Klepp (W) - Kolbotn (W) - - - - 3:0 Finished
12:00 Avaldsnes (W) - Roa (W) - - - - - Delayed
12:00 Trondheims-Orn (W) - Fart (W) - - - - 3:0 Finished
13:00 Stabaek (W) - Sandviken (W) - - - 1 0:2 Finished
Oman - League Cup
13:50 Seeb - Oman - - - - 3:0 In Play
Panama - Premier League
20:00 Universitario - Alianza 2.09 3.44 3.50 - - Not started
Paraguay - Primera Division
20:00 Sol de America - Deportivo Capiata 2.07 3.57 3.61 - - Not started
22:30 Guarani Asuncion - Sportivo San Lorenzo 1.94 4.14 3.90 1 - Not started
Peru - Primera Division
01:00 Melgar - Real Garcilaso - - - 4 2:1 Finished
20:15 EM Deportivo Binacional - Ayacucho FC 1.60 4.34 6.34 2 - Not started
22:45 Sport Huancayo - Deportivo Municipal 1.60 4.21 6.32 - - Not started
Peru - Reserve League
16:00 Universidad San Martin (R) - Molinos El Pirata FC (R) 1.69 4.00 3.74 - - Not started
Peru - Segunda Division
18:00 Juan Aurich - Sport Loreto 1.37 5.20 8.00 - - Not started
Philippines - PFL
08:00 Philippine Air Force - Green Archers - - - 2 1:4 Finished
11:00 Kaya - Stallions - - - - 1:0 Finished
Poland - 1st League
12:30 Podbeskidzie Bielsko Biala - Olimpia Grudziadz - - - 3 2:1 Finished
17:00 Chrobry Glogow - OKS 1945 Olsztyn 2.38 3.47 3.20 1 - Not started
17:45 Odra Opole - Radomiak Radom 2.70 3.40 2.78 1 - Not started
Poland - 2nd League
15:00 Stal Rzeszow - TKP Elena Torun - - - 1 - Delayed
15:30 Garbarnia Krakow - Lech Poznan II - - - - 0:0 In Play
Poland - 3rd League
11:00 Jutrzenka Giebultow - Hutnik Nowa Huta - - - 1 0:1 Finished
13:00 Grom Nowy Staw - Gornik Konin - - - 1 1:3 Finished
13:00 MKS Nielba Wagrowiec - Baltyk Koszalin - - - - - Delayed
13:30 Pogon Grodzisk Mazowiecki - Sokol Ostroda - - - - 1:2 Finished
14:00 Kotwica Kolobrzeg - KS Mieszko Gniezno - - - - 5:1 In Play
14:00 Olimpia Zambrow - RKS Radomsko - - - - - Delayed
15:00 Avia Swidnik - Motor Lublin - - - 1 - Delayed
15:00 Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn Podlaski - - - 1 - Delayed
15:00 Foto Higiena Gac - LZS Starowice - - - - - Delayed
15:00 Huragan Morag - Ursus Warszaw - - - - - Delayed
15:00 KS Wasilkow - Bron Radom - - - - - Delayed
15:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki - Polonia Warszawa - - - - - Delayed
15:00 Miedz Legnica II - Stal Brzeg - - - - - Delayed
15:00 NKP Podhale - Stal Krasnik - - - - 1:0 In Play
15:00 Podlasie Biala Podlaska - Kszo Ostrowice - - - - - Delayed
15:00 Polonia Sroda - KS Unia Janikowo - - - - - Delayed
15:00 Rekord Bielsko-Biala - Pniowek Pawlowice - - - - - Delayed
15:00 Sleza Wroclaw - Ruch Chorzow - - - - - Delayed
15:00 Sokol Aleksandrow Lodzki - Swit Nowy Dwor Mazowiecki - - - - - Delayed
15:00 Sokol Kleczew - Baltyk Gdynia - - - - - Delayed
15:00 Sokol Sieniawa - MKS Korona Kielce II - - - 1 - Delayed
15:00 TS Gwarek - Ruch Zdzieszowice - - - - - Delayed
15:00 Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg - - - - - Delayed
15:00 Wolczanka W. Pelkinska - KS Hetman Zamosc - - - - - Delayed
15:00 Znicz Biala Piska - Concordia Elblag - - - - - Delayed
15:30 Mks Kluczbork - Falubaz Zielona Gora - - - - - Delayed
16:00 Calisia Kalisz - KP Starogard 1.72 4.26 4.09 - - Not started
16:00 JKS Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 1.72 4.10 4.25 - - Not started
Poland - Ekstraklasa
13:00 Cracovia - Arka Gdynia - - - 6 3:1 Finished
15:30 Lechia Gdansk - Slask Wroclaw - - - 9 0:0 In Play
18:00 KS Rakow Czestochowa - Lech Poznan 3.15 3.55 2.60 5 - Not started
Poland - Ekstraliga Women
09:00 MKS Olimpia Szczecin(W) - AZS UJ Krakow (W) - - - 3 1:3 Finished
10:00 Medyk Konin (W) - AZS Wroclaw(W) - - - 3 2:0 Finished
10:00 Mitech Zywiec (W) - AZS PWSZ Walbrzych (W) - - - 1 2:4 Finished
13:00 Czarni Sosnowiec(W) - Rolnik (W) - - - 2 7:0 Finished
13:00 UKS SMS Lodz (W) - Bydgoszcz(W) - - - 2 11:0 Finished
Portugal - Campeonato de Portugal
13:00 Sintrense - Clube Oriental Lisboa - - - - 1:0 Finished
15:00 Real SC - Loures - - - - 1:0 In Play
16:00 Berco SC - Mirandela 2.60 3.50 2.77 - - Not started
Portugal - League U19
10:00 Benfica U19 - Estoril Praia U19 - - - - 4:0 Finished
10:00 Real Massama U19 - Loures U19 - - - 1 2:0 Finished
16:00 AC Marinhense U19 - SC Pombal U19 2.15 4.28 2.95 - - Not started
16:00 Belenenses U19 - Tondela U19 3.19 3.50 2.20 - - Not started
16:00 Famalicao U19 - Pacos de Ferreira U19 2.00 3.86 3.38 1 - Not started
16:00 Feirense U19 - Rio Ave U19 2.55 3.75 2.59 - - Not started
16:00 Leixoes U19 - CD Aves U19 1.76 3.90 4.55 - - Not started
16:00 SG Sacavenense U19 - Academica Coimbra U19 3.07 3.82 2.13 - - Not started
16:00 Sporting Braga U19 - Vitoria Guimaraes U19 1.50 4.25 6.52 - - Not started
16:00 Trofense U19 - Moreirense U19 2.58 4.00 2.41 - - Not started
16:00 Uniao Leiria U19 - Amora U19 1.79 4.21 4.17 - - Not started
16:00 Varzim U19 - AD Barroselas U19 2.10 3.62 2.89 - - Not started
16:00 Vilafranquense U19 - Alverca U19 3.37 3.95 2.00 - - Not started
Portugal - League U23
10:00 Leixoes U23 - Academica U23 - - - - 3:1 Finished
16:00 Portimonense U23 - Vitoria Setubal U23 2.20 3.69 3.04 - - Delayed
Portugal - Primeira Liga
18:00 Benfica - Porto 2.08 3.70 4.45 16 - Not started
20:30 Boavista - Pacos de Ferreira 2.54 3.20 3.40 4 - Not started
Portugal - Segunda Division
10:00 Academica Coimbra - Desportivo Chaves - - - - 1:2 Finished
15:00 CD Feirense - Academico Viseu - - - - 0:0 In Play
17:15 Penafiel - Cova Piedade 1.93 3.45 4.68 - - Not started
17:15 Sporting Covilha - Vilafranquense 1.79 3.76 5.40 2 - Not started
Rep. Ireland - FAI Cup
16:00 Glengad United - Waterford United 23.96 9.11 1.11 3 - Not started
19:00 Sligo Rovers - Limerick 37 1.18 8.60 25.00 1 - Not started
Rep. Ireland - League U19
13:00 Finn Harps U19 - Bohemians Dublin U19 - - - - 0:1 Finished
13:00 UCD U19 - Wexford Youths U19 - - - - 3:0 Finished
Rep. Ireland - Leinster Senior League
13:30 Swords Celtic FC - St. Patricks CYFC - - - - 2:1 Finished
17:00 Willow Park - St John Bosco 2.40 3.74 2.22 - - Not started
Rep. Ireland - Munster Senior League
14:00 Douglas Hall - College Corinthians - - - - - Delayed
14:00 Ringmahon Rangers - Rockmount - - - - - Delayed
Romania - Liga 2
08:00 CS Concordia Chiajna - Turris-Oltul Turnu Magurele - - - 1 0:3 Finished
08:00 Csikszereda Miercurea Ciuc - Dunarea Calarasi - - - - 1:1 Finished
08:00 Daco Getica Bucuresti - Scolar Resita - - - - 1:0 Finished
08:00 Pandurii Tg. Jiu - Acs Sirineasa - - - 1 0:0 Finished
08:00 Ripensia Timisoara - Uta Arad - - - 1 2:1 Finished
08:00 Snagov - Metaloglobus Bucuresti - - - 1 0:3 Finished
15:00 Rapid Bucuresti - ACS Poli Timisoara - - - - 0:0 In Play
Romania - Liga I
12:30 FC Clinceni - Sepsi OSK - - - 4 1:1 Finished
18:00 CFR Cluj - Botosani 2.38 3.20 3.50 5 - Not started
Russia - 2st Division
10:00 Ararat Moscow - Strogino - - - - 2:1 Finished
13:00 Kolomna - Veles - - - - - Delayed
13:00 Legion Dynamo - FC Makhachkala - - - - - Delayed
14:00 Salut Energia Belgorod - Khimik Arsenal Tula - - - 1 - Delayed
14:00 Spartak Nalchik - Mashuk-KMV - - - - - Delayed
15:00 Urozhay Krasnodar - Spartak Vladikavkaz - - - 1 1:1 In Play
Russia - 3rd Division
10:00 FC Dolgoprudny II - Serpukhov - - - - - Delayed
14:00 Bogorodsky Vityaz Noginsk - Kolomna II - - - - - Delayed
14:00 FC Kraskovo - FK Konev-Bor - - - - - Delayed
14:00 FC Sergiev Posad - Prialit Reutov - - - - - Delayed
14:00 Istra - Zvezda Lyubertsy - - - - - Delayed
14:00 Keramik Balashika - Vityaz Podolsk - - - - - Delayed
14:00 Oka Stupino - SShOR Bronnitsy - - - - - Delayed
14:00 Orbita Junior - FC Vidnoe - - - - - Delayed
14:00 Saturn II - Metallist Korolev - - - - - Delayed
14:00 Sdyussh Meteor Balashikha - Dussh Krasnoznamensk - - - - - Delayed
14:00 SSh Meteor Balashikha - Torpedo Zhavoronki - - - - - Delayed
14:00 SSH Volna Dubna - Peresvet Domodedovo - - - - - Delayed
14:00 UOR-5 Egoryevsk - Lobnya - - - - - Delayed
14:00 Veniukovo Chekhov - SH Saturn - - - - - Delayed
14:00 Znamya Noginsk - Olimp-2 Khimki - - - - - Delayed
14:00 Znamya Truda II - SSH Shatura - - - - - Delayed
14:00 Zorkij II Krasnogorsk - SSH Mozhayskiy Rayon - - - - - Delayed
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Tyumen-D - - - - - Not started
Russia - Premier League
11:00 FC Tambov - Dinamo Moscow - - - 7 0:2 Finished
13:30 Ufa - Zenit St. Petersburg - - - 14 1:0 Finished
16:00 FC Krasnodar - Lokomotiv Moscow 2.95 3.40 2.76 3 - Not started
Russia - Youth League
07:30 FK Krasnodar-D - Lokomotiv-D Moscow - - - - 1:2 Finished
09:00 CSKA-D Moscow - Akhmat-D Grozny - - - 1 1:0 Finished
11:00 Arsenal-D Tula - FC Orenburg-D - - - - 2:1 Finished
11:00 Krylya Sovetov-D Samara - Spartak-D Moscow - - - - 4:1 Finished
15:00 Rostov-D - Rubin-D Kazan - - - - 0:0 In Play
Saudi Arabia - Professional League
15:50 Al Fateh - Al Shabab 3.08 3.50 2.47 - - Not started
16:05 Al Faisaly Harmah - Al Feiha 1.97 3.82 4.10 - - Not started
17:50 Al Wahda Mecca - Al Ittifaq 1.97 3.80 3.70 - - Not started
Scotland - Championship
14:00 Alloa Athletic - Arbroath - - - 6 0:1 In Play
14:00 Ayr United - Queen Of The South - - - 1 - Not started
14:00 Dundee - Inverness Caledonian Thistle - - - - 0:0 In Play
14:00 Dunfermline Athletic - Dundee United - - - 5 0:2 In Play
Scotland - League One
14:00 Clyde - Falkirk - - - 2 1:0 In Play
14:00 Dumbarton - Stranraer - - - 1 1:1 Finished
14:00 East Fife - Airdrieonians - - - - 4:0 In Play
14:00 Peterhead - Forfar Athletic - - - 1 1:0 In Play
14:00 Raith Rovers - Montrose - - - 4 2:0 In Play
Scotland - League Two
14:00 Albion Rovers - Brechin City - - - 1 0:1 In Play
14:00 Cowdenbeath - Annan Athletic - - - - 2:1 In Play
14:00 Queen's Park - Elgin City - - - - 0:0 In Play
14:00 Stenhousemuir - Edinburgh City - - - 1 1:3 In Play
14:00 Stirling Albion - Cove Rangers FC - - - 2 1:2 In Play
Scotland - Lowland Football League
14:00 Civil Service Strollers - Gala Fairydean - - - - 2:1 In Play
14:00 East Stirling - East Kilbride - - - - 0:1 In Play
14:00 Vale Of Leithen - Kelty Hearts - - - 2 0:7 In Play
Scotland - Premiership
14:00 Hamilton Academical - Motherwell - - - 1 1:3 In Play
14:00 Hibernian - St. Johnstone - - - 1 2:1 In Play
14:00 Kilmarnock - Aberdeen - - - - 0:0 In Play
14:00 Ross County - Livingston - - - 3 1:4 In Play
Serbia - First League
15:00 Radnicki Kragujevas - Smederevo - - - 1 1:0 In Play
15:00 Sindelic Beograd - Dinamo Vranje - - - 2 1:0 In Play
18:00 FK Trajal - Teleoptik Zemun 2.30 3.00 3.00 - - Not started
18:00 Metalac - Backa Palanka 1.74 3.40 4.50 - - Not started
Serbia - League U19
08:00 Cukaricki U19 - Red Star Belgrade U19 - - - - 0:0 Finished
08:00 Graficar U19 - FK Brodarac U19 - - - - 1:3 Finished
Serbia - Srpska Liga
14:30 BSK Borca - Teleoptik - - - - - Delayed
14:30 Buducnost Krusik - Macva Bogatic - - - - 1:0 In Play
14:30 FK Sloga G Crnjelovo - Jedinstvo UB - - - - - Delayed
14:30 Jedinstvo Bosnjace - SFS Borac - - - - 1:0 In Play
14:30 Moravac Mrstane - Buducnost Popovac - - - - - Delayed
14:30 Sindelic - Toplicanin - - - - 0:0 In Play
14:30 Sloga Pozega - Loznica - - - - - Delayed
14:30 Trstenik PPT - Jagodina - - - - - Delayed
15:00 Dinamo Pancevo - FK 1 Maj Ruma - - - - 0:0 In Play
15:00 FK Becej - Radnicki Zrenjanin - - - - - Delayed
15:00 FK Kozara - Zeljeznicar Pancevo - - - - 0:1 In Play
15:00 FK Omladinac Novi Banovci - Bratstvo - - - - 0:0 In Play
15:00 FK Vrsac - Radnicki Sombor - - - - 1:0 In Play
15:00 Hajduk Kula - FK Backa 1901 - - - - 2:1 In Play
Serbia - Super Liga
18:00 Javor - Napredak Krusevac 2.16 3.50 3.85 1 - Not started
18:00 Proleter Novi Sad - Vojvodina Novi Sad 10.00 5.50 1.38 2 - Not started
18:00 Rad Beograd - FK Macva Sabac 2.56 3.12 3.20 - - Not started
18:00 Vozdovac - Mladost Lucani 2.51 3.16 3.30 1 - Not started
Serbia - Super Liga Women
08:00 Zemun (W) - Vojvodina (W) - - - - - Delayed
Slovakia - 1st League
17:00 FK Pohronie - AS Trencin 3.54 3.73 2.30 3 - Not started
17:00 Mfk Zemplin Michalovce - Sered 1.80 4.00 5.50 2 - Not started
17:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.38 3.32 3.45 - - Not started
Slovakia - 1st League Women
09:00 Trencin (W) - Trnava (W) - - - 1 1:2 Finished
13:00 Partizan Bardejov (W) - SLC Banska Bystrica (W) - - - - - Delayed
Slovakia - 2nd League
08:30 Slovan Bratislava II - Dubnica - - - 1 0:2 Finished
14:30 Kosice - Zilina II - - - 2 - Delayed
14:30 Puchov - Petrzalka - - - - 0:0 In Play
17:00 Poprad - KFC Komarno 1.44 5.04 6.54 - - Not started
17:00 Skalica - Tatran Liptovsky Mikulas 1.64 4.40 5.85 2 - Not started
Slovakia - Youth League
09:00 Dukla Banska Bystrica U19 - ZP Sport Podbrezova U19 - - - 1 1:3 Finished
09:00 FK Poprad U19 - AS Trencin U19 - - - - 0:2 Finished
Slovenia - League U19
11:00 Ns Mura U19 - ND Gorica U19 - - - - 5:2 Finished
Slovenia - Prva Liga
16:00 BST Domzale - Aluminij 1.96 3.74 4.10 3 - Not started
18:15 Olimpija Ljubljana - Mura 05 1.95 4.38 6.20 7 - Not started
Slovenia - Second League
15:00 HIT Gorica - Dob - - - 2 0:2 In Play
15:00 NK Brezice - Koper - - - - - Delayed
15:00 NK Fuzinar - Radomlje - - - 1 0:1 In Play
15:00 NK Krka - NK Krsko - - - - - Delayed
Slovenia - Third League
15:00 Prevalje - Dravinja Kostroj - - - - 1:0 In Play
South Africa - Diski Challenge
08:00 Cape Town City FC (R) - Chippa United (R) - - - 1 0:3 Finished
10:00 Bidvest Wits (R) - Orlando Pirates (R) - - - - 1:0 Finished
South Africa - First Division
13:00 Mbombela United - Ubuntu Cape Town - - - - - Delayed
13:00 TS Sporting FC - Richards Bay - - - - - Delayed
South Africa - Premier League
13:00 Black Leopards - Highlands Park - - - 1 1:1 Finished
13:00 Golden Arrows - Chippa United - - - 2 2:1 Finished
16:00 Kaizer Chiefs - SuperSport United 2.19 3.15 3.80 - - Not started
South Korea - K League 1
10:00 Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma - - - 7 1:1 Finished
10:00 Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu - - - 7 5:1 Finished
10:30 Daegu - Gangwon - - - 7 3:1 Finished
South Korea - K League 2
10:00 Bucheon FC 1995 - Chunnam Dragons - - - 6 0:3 Finished
10:00 Seoul E-Land - Ansan Greeners FC - - - - 1:3 Finished
South Korea - National League
08:00 Gyeongju HNP - Gimhae City - - - 2 0:0 Finished
Spain - La Liga
15:00 Osasuna - Eibar - - - 18 0:0 In Play
17:00 Real Madrid - Real Valladolid 1.24 7.60 14.50 35 - Not started
19:00 Celta Vigo - Valencia CF 3.35 3.60 2.32 29 - Not started
19:00 Getafe CF - Athletic Bilbao 2.60 3.00 3.45 10 - Not started
Spain - Segunda B G.1
16:45 Rayo Majadahonda - Sporting Gijon B 1.49 4.40 8.48 - - Not started
17:00 Marino de Luanco - Atletico Madrid B 6.00 3.75 1.85 - - Not started
18:30 Pontevedra CF - Coruxo 1.88 3.51 4.68 - - Not started
Spain - Segunda B G.2
16:00 Leioa - CD Guijuelo 1.86 3.75 5.00 - - Not started
17:30 Barakaldo CF - UD Salamanca 2.06 3.48 4.02 - - Not started
17:30 Real Sociedad II - Burgos 3.16 3.30 2.51 - - Not started
18:00 Cultural Leonesa - Amorebieta 1.67 4.32 6.80 3 - Not started
18:30 CD Calahorra - Real Union Irun 2.15 3.36 3.70 - - Not started
Spain - Segunda B G.3
17:00 CF Villarreal B - Levante II 2.16 3.50 4.00 - - Not started
17:45 Prat - Hercules Alicante CF 4.00 3.30 2.28 - - Not started
Spain - Segunda B G.4
18:30 Sevilla II - Yeclano 2.06 3.37 3.98 1 - Not started
19:00 San Fernando CD - Recreativo Huelva 2.75 3.10 2.97 - - Not started
19:00 Villarrobledo - Linense 3.47 3.20 2.34 - - Not started
Spain - Segunda Division
16:00 Racing Santander - UD Almeria 2.57 3.04 3.30 4 - Not started
16:00 Real Oviedo - CD Lugo 1.82 3.60 5.25 2 - Not started
17:00 Mirandes - CF Cadiz 2.93 3.10 2.92 3 - Not started
18:00 Alcorcon AD - CF Elche 2.22 3.25 3.90 4 - Not started
19:00 Malaga CF - Las Palmas 1.96 3.34 5.00 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 1
16:30 Racing Villalbes - As Pontes 2.06 3.55 3.63 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 11
17:00 Binissalem - Manacor 1.67 3.93 4.80 - - Not started
17:00 Constancia - RCD Mallorca B 6.12 3.97 1.57 - - Not started
17:00 Ferriolense - Platges de Calvia 4.58 3.35 1.93 - - Not started
17:30 Collerense - Santanyi 3.15 3.26 2.29 - - Not started
17:30 Ibiza Islas Pitiusas - Formentera 2.25 3.37 3.16 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 12
11:30 Union Viera - CD Tenerife B - - - 1 0:1 Finished
15:00 Panaderia Pulido - CD Atletico Paso - - - - - Delayed
16:00 Atletico Union Guimar - UD San Fernando 2.12 3.46 3.38 - - Not started
16:00 Las Palmas III - Ibarra 1.86 3.95 4.75 2 - Not started
Spain - Tercera Div. Group 13
17:00 Cartagena CF - Real Murcia B - - - - - Not started
18:00 La Hoya Lorca CF II - EG El Palmar 1.36 5.39 9.29 2 - Not started
Spain - Tercera Div. Group 18
18:00 CD Tarancon - Almagro 1.68 3.72 6.55 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 2
16:00 Gijon Industrial - Llanes 5.40 4.05 1.62 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 3
16:00 Tropezon - Textil Escudo 1.51 4.33 6.40 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 4
16:00 Urduliz - JD Somorrostro 2.89 3.16 2.51 1 - Not started
Spain - Tercera Div. Group 6
17:00 CF Intercity - Atletico Saguntino 1.82 3.62 4.27 1 - Not started
17:00 Crevillente - Acero 1.64 3.90 5.93 - - Not started
17:00 Jove Espanol - Novelda 1.85 3.34 5.18 - - Not started
18:00 Recambios Colon C.D. - Villarreal III 3.65 3.22 2.26 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 7
16:00 Leganes II - ED Moratalaz 1.57 4.07 6.55 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 8
16:30 UD Santa Marta - Bembibre 1.85 3.42 4.93 1 - Not started
17:00 Atletico Astorga - Cultural Leonesa II 1.53 4.36 5.92 - - Not started
Spain - Tercera Div. Group 9
18:00 Maracena - Almeria II 11.60 5.98 1.31 - - Not started
Sweden - 1st Division Norra
12:00 Forward - Nykoping - - - 1 2:4 Finished
13:00 Gefle - Umea - - - - 1:2 Finished
14:00 Carlstad United - Boden - - - 2 3:1 In Play
14:00 Sollentuna United - Karlslund - - - 2 1:2 In Play
Sweden - 1st Division Sodra
12:00 Lund - Skovde Aik - - - - 2:1 Finished
12:00 Tvaakers - Utsikten - - - - 2:2 Finished
14:00 Åtvidabergs FF - Eskilsminne - - - - - Delayed
14:00 Kristianstads FF - Lindome - - - - 0:0 In Play
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland
12:00 Grebbestads IF - Savedalens - - - - 2:0 Finished
12:00 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla - - - 1 2:1 Finished
12:00 Torslanda IK - IFK Tidaholm - - - - 2:2 Finished
13:00 Vanersborgs - Nordvarmland FF - - - - 1:1 Finished
Sweden - 2nd Division Norra Svealand
12:00 IFK Mora FK - IFK Stocksund - - - - 0:3 Finished
12:00 Karlbergs - Valbo FF - - - 2 2:1 Finished
13:00 Gamla Upsala - Taby IS - - - - 0:1 Finished
13:00 Kungsangens - Enkoping - - - - - Delayed
13:00 Kvarnsvedens IK - Skiljebo - - - - 1:0 Finished
13:00 Sundbybergs IK - Gute - - - - 5:1 Finished
14:00 IFK Lidingo FK - Hudiksvall - - - - - Delayed
Sweden - 2nd Division Norrland
11:00 Pitea - Ytterhogdals IK - - - 2 0:1 Finished
12:00 Friska Viljor - Täftea IK - - - 1 5:2 Finished
12:00 IFK Lulea - IFK Ostersund - - - - 1:0 Finished
12:00 IFK Timra - Gottne IF - - - 1 1:4 Finished
12:00 Kramfors-Alliansen - IFK Umea - - - - 0:2 Finished
12:00 Skelleftea - Sandviks IK - - - 1 4:0 Finished
Sweden - 2nd Division Ostra Gotaland
11:00 Nassjo FF - Husqvarna FF - - - - 3:3 Finished
12:00 Almeboda Linneryd - Nosaby - - - - 4:2 Finished
12:00 Karlskrona - Ifo Bromolla - - - - 3:0 Finished
13:00 Asarums IF FK - Raslatts SK - - - - - Delayed
13:00 Dalstorps IF - IFK Berga - - - - - Delayed
13:00 Osterlen FF - Rappe GOIF - - - - - Delayed
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland
11:00 Onsala BK - Vinbergs IF - - - 1 1:2 Finished
11:30 Ullared - Eslovs - - - - 2:1 Finished
12:00 Assyriska BK - Qviding FIF - - - - 2:3 Finished
12:00 KSF Prespa Birlik - Angelholms FF - - - - 1:0 Finished
12:00 Rosengard - Halmia - - - 2 0:1 Finished
Sweden - 3rd Division Mellersta Gotaland
11:00 Gerdskens BK - Odsmals IK - - - - - Delayed
12:00 IFK Falkoping FF - Alingsas IF - - - - 3:1 Finished
12:00 Melleruds - Frammestads IK - - - - - Delayed
13:00 Holmalund - Tidaholms GoIF - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Mellersta Norrland
12:00 Ostavalls IF - Iggesunds IK - - - - - Delayed
12:00 Stode IF - Algarna - - - - 1:0 Finished
12:00 Sund IF - Froso - - - - 0:1 Finished
14:00 Harnosand - Soderhamns FF - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Nordostra Gotaland
11:00 Lindo FF - Vimmerby - - - - - Delayed
12:00 Eneby BK - Tord - - - - 3:4 Finished
12:00 Hogsby IK - Tranas FF - - - - 2:0 Finished
12:00 Tenhult - Torstorps - - - - - Delayed
13:00 IK Sleipner - Skärblacka IF - - - - - Delayed
13:00 Mjolby AI FF - Smedby - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Nordvastra Gotaland
09:00 Vastra Frolunda - IK Kongahalla - - - - 3:1 Finished
10:00 Angered MBIK - Landvetter IS - - - - 4:3 Finished
12:00 Hestrafors IF - Dalen/Krokslatts FF - - - - - Delayed
12:00 Hisingsbacka FC - IK Virgo - - - - 3:2 Finished
Sweden - 3rd Division Norra Norrland
12:00 IFK Holmsund - Harads IF - - - - - Delayed
13:00 Storfors AIK - Ohtana-Aapua FF - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Norra Svealand
12:00 IFK Uppsala - Vartans IK - - - - 2:2 Finished
12:00 Marsta IK - BKV Norrtalje - - - - 1:1 Finished
12:00 Vasteras IK - Vallentuna - - - - 2:5 Finished
13:00 Fanna BK - Brottby SK - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Sodra Gotaland
11:00 Limhamns FF - IFK Trelleborg - - - - - Delayed
12:00 BK Flagg - Kulladals FF - - - - 0:1 Finished
12:00 IFK Trelleborg - Tomelilla IF - - - - 2:0 Finished
12:00 Kvarnby - Sodra Sandby IF - - - - 0:5 Finished
13:00 Nike - IF Lodde - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Sodra Norrland
12:00 Sandvikens AIK - Rengsjo SK - - - - - Delayed
12:00 Torsakers IF - Heby AIF - - - - - Delayed
13:00 Forssa BK - Avesta AIK - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Sodra Svealand
11:00 Trosa-Vagnharads SK - Enhörna IF - - - - - Delayed
12:00 Angby IF - Farsta - - - - 2:1 Finished
12:00 Hanvikens SK - Eskilstuna City - - - - 5:4 Finished
12:00 Hargs BK - Tullinge TP FK - - - - 2:0 Finished
12:00 Varmdo - Vasterhaninge IF - - - - 1:3 Finished
Sweden - 3rd Division Sydostra Gotaland
11:00 Nybro - Solvesborgs GIF - - - - 1:0 Finished
12:00 IFK Grimslov-V Torsas - Karlshamn United - - - - 1:2 Finished
12:00 Saxemara - Horvikens IF - - - - 0:2 Finished
13:00 Vaxjo Norra - IFK Karlshamn - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Sydvastra Gotaland
12:00 Anderstorps IF - Raa IF - - - - 2:0 Finished
12:00 Gnosjo IF - Hoganas - - - - - Delayed
12:00 Hogaborg - Markaryds - - - - - Delayed
12:00 Skene - Laholms - - - - - Delayed
13:00 IFK Fjaras - Almhults - - - - - Delayed
Sweden - 3rd Division Vastra Svealand
12:00 Karlstad BK - Nora BK - - - - - Delayed
13:00 IFK Olme - Saffle FF - - - - - Delayed
13:00 IFK Sunne - IK Arvika Fotboll - - - - - Delayed
13:00 Kungsör BK - Hertzoga BK - - - - - Delayed
Sweden - Allsvenskan
14:00 Sirius - Örebro SK - - - 2 2:4 In Play
Sweden - Damallsvenskan
12:00 Kopparbergs/Gothenburg FC (W) - Linkopings FC (W) - - - - 1:1 Finished
13:00 Kungsbacka DFF (W) - Eskilstuna United (W) - - - 1 0:4 Finished
Sweden - Div 4 Blekinge
12:00 Hasslo GoIF - Listerby IK - - - - - Delayed
12:00 Kristianopels GoIF - Morrums GoIS FK - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Göteborg A
12:15 United Africa FC - Guldhedens IK - - - - - Delayed
13:00 Nol IK - Kortedala IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Hälsingland
14:00 Ilsbo SK - Kilafors IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Småland Sydöstra
12:00 Hossmo BK - Åryds IK - - - - - Delayed
12:00 Smedby BoIK - Lindas Langasjo - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Stockholm Mellersta
11:00 Boo FK - Langholmen - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Stockholm Södra
10:00 Alta IF - Segeltorps IF - - - - - Delayed
12:00 Fittja IF - Assyriska United IK - - - - - Delayed
12:00 IFK Stockholm - Alvsjo AIK FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Uppland
10:00 Radmansö SK - Habo FF - - - - - Delayed
10:00 Tärnsjö IF - Bälinge IF - - - - - Delayed
11:00 Rasbo IK - Procyon BK - - - - - Delayed
12:30 GoIF Kare - Vattholma IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Värmland
12:00 Kils AIK - Torsby IF - - - - - Delayed
12:00 Vastanviks AIF - SK Sifhalla - - - - - Delayed
13:00 Bratens IK - Skattkarrs IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Västergötland Norra
12:00 IFK Hjo - Rada BK - - - - - Delayed
13:00 Edsvara-Norra Vanga FF - Fagersanna IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Västergötland Södra
12:00 IFK Ulricehamn - IFK Trollhattan - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Ångermanland
13:00 Bollsta IK - Natra GIF - - - - - Delayed
13:00 Harnosands FF - Langsele AIF - - - - - Delayed
13:00 Modo FF - Bik Sportklubb - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Blekinge
12:00 IF Trion - Solve BK - - - - - Delayed
12:00 Jämshögs IF - BK Union - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Bohuslän
12:00 Groheds IF - Gilleby IF - - - - - Delayed
13:00 Smogens IF - Bovall-Hunnebo - - - - - Delayed
13:15 Vallens IF - Rosserods IK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Dalarna
13:00 Amsbergs SK - M.I.L - - - - - Delayed
13:00 IF Vikapojkarna - Swesom FC - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Göteborg A
11:00 Alvangens IK - Angered MBIK - - - - - Delayed
13:00 Romelanda UF - Ytterby - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Göteborg B
11:00 Kungsladugards BK - Balltorps FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Halland
10:00 IF Norvalla - Genevad Veinge IF - - - - - Delayed
12:00 Bua IF - Derome Åskloster - - - - - Delayed
12:00 Getinge IF - Loftadalens IF - - - - - Delayed
12:00 HAFF - Rinia IF - - - - - Delayed
12:00 Kvibille BK - Kungsbacka IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Hälsingland
14:00 SIF - Marma IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Mellersta
10:30 Finspangs FK - Brokinds IF - - - - - Delayed
13:00 Ortomta GoIS - Kenty - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Östra
09:00 Azech SF - Stegeborgs IF - - - - 5:0 Finished
10:00 Ringarums IF - Svärtinge SK - - - - - Delayed
13:00 Calcio Amore FC - FF Jaguar - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Västra
10:00 IK Ostria Lambohov - LiU AIF FK - - - - - Delayed
13:00 Mantorps FF - Osterstads IF - - - - - Delayed
13:00 Mjölby Södra IF - IFK Wreta Kloster - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Nordöstra
13:00 Malilla GOIF - Södra Vi IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Nordvästra
11:00 FK Liljan - Tabergs SK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Norra
13:00 Bodafors SK - Orserums IK - - - - - Delayed
14:00 Malmbacks IF - Ekhagens IF - - - - - Delayed
14:00 Solberga GoIF - Annebergs GIF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Småland Sydöstra
13:00 GoIF Kare - IFK Borgholm - - - - - Delayed
13:00 IFK Paryd - Tvarskogs IF - - - - - Delayed
13:00 Kalmar AIK FK - Boda Hogby - - - - - Delayed
13:00 Torsas/ Norra Tang - SSG IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Uppland Östra
11:30 Svensk-Palestinska FF - Harg-Östhammar FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Värmland Östra
12:00 IFK Kristinehamn - IF Nyedshov - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Värmland Västra
12:00 IFK Velen - Grums IK - - - - - Delayed
12:00 Varmskogs SK - Amterviks FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västergötland Mellersta
14:00 Tvärred Vegby FC - Sodra Vings IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västergötland Norra
13:00 Jula BK - Borgunda IK - - - - - Delayed
13:00 Trollekis - Vinninga AIF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västergötland Södra
11:00 Kinnahults IF - Boras AIK - - - - - Delayed
Sweden - Elitettan
12:00 Hammarby IF Dff (W) - Kvarnsvedens IK (W) - - - - - Delayed
13:00 IK Uppsala Fotboll (W) - Sundsvalls DFF (W) - - - 1 - Delayed
Sweden - Superettan
14:00 Syrianska FC - Vasteras - - - 1 0:2 In Play
Sweden - Youth League
11:00 IF Brommapojkarna U19 - Akropolis U19 - - - - 1:3 Finished
16:00 Sollentuna FK U19 - Bele Barkarby FF U19 3.17 5.35 1.79 - - Not started
Switzerland - 1.Liga Classic
16:30 FC Paradiso - Gossau 1.73 4.10 4.28 - - Not started
Switzerland - Challenge League
15:30 Wil 1900 - SC Kriens - - - 3 0:0 In Play
17:00 FC Lausanne Sport - FC Aarau 1.65 4.97 5.80 2 - Not started
17:00 Schaffhausen - FC Stade-Lausanne-Ouchy 2.22 3.75 3.70 - - Not started
Switzerland - Nationalliga A Women
16:30 Zurich (W) - St. Gallen (W) - - - - - Not started
Switzerland - Promotion League
13:00 FC Black Stars - Yverdon-Sport - - - - 0:4 Finished
14:00 Zurich II - Stade Nyonnais - - - - 0:0 In Play
Switzerland - Super League
17:00 BSC Young Boys - FC Zurich 1.52 5.00 6.80 9 - Not started
17:00 Neuchatel Xamax - Basel 6.60 4.80 1.54 8 - Not started
Tajikistan - First League
13:00 Istiklol - Khatlon - - - 1 5:0 In Play
Thailand - League U19
07:00 Muang Thong United U19 - Bangkok United U19 - - - - 1:0 Finished
07:00 Police Tero FC U19 - Army United U19 - - - - 0:0 Finished
Thailand - Thai League I
10:45 Buriram PEA - Sukhothai - - - 7 1:1 Finished
11:00 Trat FC - PTT Rayong - - - 1 0:0 Finished
12:00 Bangkok United - Thai Port - - - 3 2:0 Finished
13:00 Prachuap - Samut Prakan FC - - - 1 - Delayed
Thailand - Thai League II
10:45 Ubon UMT FC - Army United - - - - 0:1 Finished
11:00 Customs United - Nong Bua Pitchaya FC - - - - 2:2 Finished
12:00 Air Force United - Kasetsart FC - - - 6 3:0 Finished
12:00 Rayong FC - Ayutthaya United - - - 1 2:1 Finished
13:00 Police Tero - Chiangmai United - - - 4 1:0 Finished
Thailand - Thai League III
09:00 Rajpracha-BTU - Kasem Bundit University - - - - 2:0 Finished
09:00 Surat FC - Krabi - - - - 0:3 Finished
10:00 Chamchuri - North Bangkok University - - - - 2:0 Finished
11:00 Ang Thong FC - Ubon Ratchathani - - - - 2:0 Finished
11:00 BTU United - Phuket FC - - - - 2:3 Finished
11:00 Lampun Warrior - Muangkan - - - - 5:1 Finished
11:00 Phrae United - Chachoengsao - - - - 4:0 Finished
11:00 Sa Kaeo City - Chiangrai - - - - - Delayed
Tunisia - Ligue 1
15:30 Club Africain - Stade Tunisien - - - 1 0:0 In Play
15:30 JS Kairouan - AS Slimane - - - - - Not started
15:30 US Tataouine - Esperance ST - - - - - Delayed
Turkey - Super League U19
12:00 Bursaspor U19 - Altınordu U19 - - - - 2:1 Finished
14:00 Elazigspor U19 - Adana Demirspor U19 - - - - - Delayed
14:00 MP Antalyaspor U19 - Osmanlıspor U19 - - - - - Delayed
Turkey - TFF 1. League
13:30 Keciorengucu - Osmanlispor - - - 7 1:0 Finished
18:45 Altinordu - Fatih Karagumruk 2.92 3.50 2.50 5 - Not started
18:45 Balikesirspor - BB Erzurumspor 11.50 5.05 1.38 1 - Not started
Turkey - Turkcell Super League
16:15 Ankaragucu - Kayserispor 3.05 3.25 2.62 2 - Not started
18:45 Alanyaspor - Kasimpasa 1.70 4.80 4.80 3 - Not started
18:45 İstanbul Basaksehir F.K. - Fenerbahce 2.62 3.55 2.90 10 - Not started
Ukraine - 1st League
14:00 Avanhard - Obolon Brovar - - - - 1:1 In Play
16:00 Volyn Lutsk - Chornomorets Odesa 2.35 3.64 3.01 - - Not started
Ukraine - League U21
12:00 Karpaty Lviv U21 - Zorya Lugansk U21 - - - - 3:2 Finished
Ukraine - Premier League
11:00 Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava - - - 1 0:3 Finished
14:00 Pfk Olexandriya - Desna Chernigov - - - 1 0:2 In Play
16:30 Dynamo Kiev - Olimpik Donetsk 1.17 7.96 36.00 5 - Not started
Uruguay - League U19
12:00 Boston River U19 - RC de Montevideo U19 - - - - 0:1 Finished
12:00 CS Miramar Misiones U19 - Cerro U19 - - - - 3:5 Finished
12:00 Defensor Sporting U19 - CA River Plate U19 - - - - 1:1 Finished
14:00 Torque U19 - Basanez U19 - - - - 2:1 In Play
Uruguay - Primera Division
18:00 Boston River - CA Progreso 3.00 3.38 2.51 3 - Not started
18:00 Plaza Colonia - Cerro Largo 3.35 3.20 2.39 - - Not started
18:00 Racing CM - Montevideo Wanderers 2.45 3.66 2.90 3 - Not started
18:00 River Plate - Penarol 4.20 3.50 2.03 - - Not started
Uruguay - Segunda Division
13:05 Rentistas - Villa Espanola - - - - 1:1 Finished
18:00 Albion (URU) - Deportivo Maldonado 2.90 3.44 2.37 - - Not started
18:00 Cerrito - Central Espanol 1.74 3.70 4.78 - - Not started
18:00 Sud America - Torque 2.73 3.38 2.54 - - Not started
18:00 Villa Teresa - Tacuarembo 1.80 3.50 4.15 - - Not started
Uruguay - Segunda Division B
21:15 Rocha - CA Basanez 1.73 4.01 4.28 - - Not started
USA - MLS
02:00 Portland Timbers - Seattle Sounders - - - 17 1:2 Finished
23:00 New York City FC - New York Red Bulls 2.02 4.05 3.80 3 - Not started
23:30 New England - Chicago Fire 2.08 4.00 3.65 - - Not started
23:30 Philadelphia Union - DC United 1.46 5.00 7.80 1 - Not started
23:30 Toronto - Montreal Impact 1.75 4.21 5.20 - - Not started
USA - NWSL
23:00 North Carolina (W) - Seattle Reign (W) 1.87 3.74 4.75 - - Not started
23:30 Washington Spirit (W) - Orlando Pride (W) 1.73 3.85 4.70 - - Not started
USA - USL Pro
02:30 Phoenix Rising - Sacramento Republic FC - - - 3 2:1 Finished
18:00 Ottawa Fury FC - Saint Louis FC 1.83 3.72 4.27 - - Not started
19:00 Louisville City - North Carolina 2.46 3.55 2.69 - - Not started
21:00 Hartford Athletic - Atlanta United II 2.38 3.75 2.72 1 - Not started
23:30 Tampa Bay Rowdies - Memphis 901 1.23 6.73 11.00 - - Not started
Venezuela - Primera Division
14:30 Academia Puerto Cabello - Estudiantes Merida - - - - - Delayed
15:00 Metropolitanos FC - Zulia - - - 2 1:0 In Play
20:00 LALA FC - Portuguesa 2.58 3.20 2.92 4 - Not started
21:00 Aragua - Monagas SC - - - - - Not started
Venezuela - Reserve League
14:30 Puerto Cabello (R) - Llaneros De Guanare (R) - - - - - Delayed
Venezuela - Segunda Division
19:00 Titanes - Hermanos Colmenares 1.47 4.70 6.14 - - Not started
19:30 Gran Valencia - Yaracuyanos 2.73 3.35 2.53 - - Not started
19:30 ULA - Real Frontera 4.29 3.88 1.83 - - Not started
19:30 Yaracuy FC - Deportivo Petare 2.00 3.53 3.63 - - Not started
20:00 Urena - Atletico El Vigia 2.41 3.60 2.73 - - Not started
Vietnam - V-League 1
10:00 Hai Phong - Viettel - - - 1 2:1 Finished
11:00 Than Quang Ninh - B.Binh Duong - - - 2 0:1 Finished
12:00 TN Sai Gon - Thanh Hoa - - - - 2:0 Finished
Vietnam - V-League 2
09:00 Bong da Hue - Hong Linh Ha Tinh - - - - 2:1 Finished
10:00 DT.Long An - AN Giang - - - 1 1:1 Finished
World - Club Friendlies
07:00