Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Algeria - 1st Division
16:00 Paradou AC - CS Constantine - - - 2 1:2 Finished
Argentina - Copa Argentina
00:40 Deportivo Maipu - Huracan Las Heras - - - - 1:3 Finished
Australia - W-League
08:30 Newcastle Jets (W) - Perth Glory (W) - - - 5 2:4 Finished
Bahrain - 2nd Division
15:00 Isa Town - Al Ittifaq Maqaba - - - - 5:0 Finished
15:00 Sitra - FK Bahrain - - - 1 0:2 Finished
Belgium - Belgium Cup
19:45 Royal Antwerp - Kortrijk - - - 11 1:1 Finished
Bolivia - Primera Division
00:30 Royal Pari - Oriente Petrolero - - - 6 1:0 Finished
Brazil - Baiano
00:30 Juazeirense - Bahia - - - 1 1:1 Finished
Brazil - Carioca
19:00 Resende - Bangu - - - 1 1:1 Finished
23:00 Fluminense - Portuguesa RJ - - - 2 0:0 In Play
Brazil - Catarinense
00:30 Chapecoense - Avai - - - - 0:0 Finished
22:00 Joinville - Tubarao - - - - 1:0 In Play
Brazil - Cearense
00:30 Guarany de Sobral - Caucaia - - - - 1:1 Finished
Brazil - Copa do Nordeste
22:30 Nautico - River - - - 1 0:1 In Play
Brazil - Gaucho
19:00 Aimore - Brasil de Pelotas - - - - 1:0 Finished
23:00 EC Sao Jose - Esportivo RS - - - - 0:0 In Play
Brazil - Goiano
23:30 Goias - Aparecidense GO 1.44 4.40 8.20 1 - Not started
23:30 Gremio Anapolis - Atletico GO 5.00 3.50 1.82 - - Not started
Brazil - Matogrossense
00:10 Cuiaba - Nova Mutum EC - - - 1 1:0 Finished
00:10 Sinop - Araguaia - - - - 4:0 Finished
Brazil - Mineiro
00:30 Cruzeiro - Boa EC - - - - 2:0 Finished
Brazil - Paraibano
23:15 Campinense - Sport PB 1.24 7.00 15.00 1 - Not started
Brazil - Paranaense
22:30 Cascavel CR - Parana Clube - - - 1 0:1 In Play
23:00 Coritiba FC - Rio Branco PR - - - - 0:0 In Play
Brazil - Paulista A1
00:30 Sao Paulo - Agua Santa - - - 2 2:0 Finished
19:30 Ferroviaria SP - Mirassol - - - 1 1:1 Finished
22:00 Ponte Preta - EC Santo Andre - - - - 1:1 In Play
22:15 Santos - Bragantino - - - 5 0:0 In Play
Brazil - Pernambucano
00:30 Sport Recife - Academica Vitoria - - - 1 1:1 Finished
Brazil - Piauiense
23:00 Flamengo PI - Altos - - - - 0:1 In Play
Brazil - Potiguar
18:00 Santa Cruz RN - Globo - - - - 3:2 Finished
Chile - Primera B
23:00 Deportes La Serena - Deportes Temuco - - - - 0:0 In Play
Costa Rica - Primera Division
02:00 Cartagines - Municipal Grecia - - - 1 4:3 Finished
02:00 Saprissa - Perez Zeledon - - - 4 0:0 Finished
Costa Rica - Segunda Division
01:00 CS Uruguay de Coronado - Puerto Golfito - - - - 1:1 Finished
02:00 Municipal Liberia - Carmelita - - - - 1:1 Finished
El Salvador - Primera Division
01:30 Alianza - CD Sonsonate - - - - 2:2 Finished
21:00 CD Fas - Santa Tecla - - - 2 2:0 Finished
21:15 CD Aguila - Independiente (SAL) - - - 1 0:0 In Play
El Salvador - Reserve League
17:00 CD FAS (R) - Santa Tecla (R) - - - - 2:2 Finished
18:30 CD Aguila (R) - Independiente San Vicente (R) - - - - 1:1 Finished
England - FA-Cup
19:45 Tranmere Rovers - Watford - - - 27 2:1 Finished
England - Premier League
20:00 Wolves - Liverpool - - - 112 1:2 Finished
France - National 1
19:00 AS Beziers - USL Dunkerque - - - 5 1:2 Finished
Gambia - Division 2
16:30 Samger - Jarra West FC - - - - 1:1 Finished
16:30 Steve Biko - Team Rhino FC - - - - 2:1 Finished
Gibraltar - Premier Division
19:30 College 1975 FC - Europa Point - - - 5 2:6 Finished
Greece - Superleague
15:15 Asteras Tripolis - Panionios - - - 24 2:0 Finished
17:00 Lamia - PAOK Salonika - - - 20 0:1 Finished
17:30 Aris Saloniki - Xanthi - - - 16 1:0 Finished
Iceland - Iceland Cup Women
20:00 FH Hafnarfjordur (W) - Haukar (W) - - - 1 - Delayed
20:00 KR Reykjavik (W) - Fjolnir (W) - - - 7 3:0 Finished
Iceland - Preseason Cup
18:45 Njardvik - Afturelding - - - 2 0:4 Finished
India - I League
08:30 NEROCA - Mohun Bagan - - - 5 0:3 Finished
India - Indian Super League
14:00 Chennai Titans - Jamshedpur - - - 4 4:1 Finished
India - Mumba Elite League
10:00 Karnataka - Kenkre FC - - - - 1:1 Finished
Israel - 1st Division Women
18:00 Hapoel Raanana (W) - Maccabi Kishronot Hadera (W) - - - - 0:3 Finished
18:00 Ironi Ramat Hasharon (W) - Maccabi Holon (W) - - - 3 1:0 Finished
18:00 Maccabi Kiryat Gat (W) - Tel Aviv (W) - - - 2 0:3 Finished
18:30 Bnot Netanya (W) - Maccabi Emek Hefer (W) - - - 2 1:3 Finished
Italy - Serie C Group B
17:00 Gubbio - Triestina Calcio - - - 5 2:0 Finished
19:45 Piacenza Calcio - Arzignano Valchiampo - - - 1 0:0 Finished
Kuwait - Premier League
13:30 Al Sahel - Al Tadamon - - - 3 2:2 Finished
16:00 Al Salmiya - Al Shabab - - - 1 2:1 Finished
Mauritania - Division 2
15:30 ASC Entente Sebkha - FC Dar El Barka - - - - 2:1 Finished
17:30 Inter Nouakchott - ASC Etoile Commune Arafat - - - - 2:0 Finished
Mexico - Copa Mexico
01:00 Cafetaleros de Chiapas - Morelia - - - - 4:1 Finished
01:00 Celaya - Monterrey - - - 6 3:4 Finished
03:00 Atlas - Toluca - - - - 2:1 Finished
03:00 Santos Laguna - Pumas - - - 1 4:2 Finished
Morocco - GNF 1
18:00 Ittihad Tanger - OC Safi - - - 9 1:2 Finished
Myanmar - League 2
09:00 Chinland - Mawyawadi FC - - - 2 3:2 Finished
09:00 Kachin United FC - Myawady FC - - - 1 0:2 Finished
Nepal - Division 1
06:15 Himalayan Sherpa Club - Three Star Club - - - 1 1:3 Finished
09:15 Jawalakhel Youth Club - Nepal APF - - - - 1:0 Finished
Netherlands - KNVB Beker
17:30 IJsselmeervogels - GO Ahead Eagles - - - 6 1:1 Finished
19:45 NAC Breda - PSV - - - 12 2:0 Finished
Peru - Super Cup
23:30 EM Deportivo Binacional - Atletico Grau 2.18 3.50 3.90 5 - Not started
Qatar - Stars League
13:30 Al Sailiya - Al Ahli - - - 9 0:1 Finished
15:40 Al Gharrafa - Al Rayyan - - - 10 4:2 Finished
Rep. Ireland - Leinster Senior League
19:45 Glebe North FC - Templeogue United FC - - - - 2:1 Finished
20:00 Dublin University - Tek United - - - - 1:1 Finished
20:00 St. Francis - Mid Sutton Sportslink - - - - 3:3 Finished
Saudi Arabia - Professional League
14:55 Al Fateh - Dhamk - - - 13 0:0 Finished
17:10 Al Raed - Al Ahli Jeddah - - - 7 1:2 Finished
South America - Copa Libertadores
00:30 CA Progreso - Barcelona Guayaquil - - - 8 0:2 Finished
Spain - Spain Cup
18:00 Ebro - Leganes - - - 8 0:1 Finished
18:00 Mirandes - Celta Vigo - - - 22 2:1 Finished
20:00 CD Badajoz - Eibar - - - 18 3:1 Finished
20:00 Cultural Leonesa - Atletico Madrid - - - 27 2:1 Finished
20:00 Rayo Vallecano - Real Betis - - - 16 2:2 Finished
Spain - Youth League
18:00 Lugo U19 - Calasanz U19 - - - - 4:0 Finished
Syria - Syrian League
12:00 Al Nwa`ir - Al Shorta - - - - - Delayed
12:00 Al Sahel SC (SYR) - Hottin - - - - - Delayed
12:00 Al Wathba - Al Taliya - - - - - Delayed
Turkey - Turkish Cup
11:00 Yeni Malatyaspor - Sivasspor - - - 9 2:1 Finished
14:00 Denizlispor - Trabzonspor - - - 11 2:0 Finished
17:30 Galatasaray - Caykur Rizespor - - - 12 2:1 Finished
Uganda - Uganda Cup
13:00 FC Super Eagles - SC Villa - - - - 1:4 Finished
13:00 Ggaba FC - Mbale Heroes - - - 1 0:0 Finished
13:00 Kampala University Luweero - Kataka FC - - - - - Delayed
13:00 Koboko Rising Stars - Bright Stars - - - 2 0:1 Finished
13:00 Six Oclock - Airtel Kitara - - - 3 1:1 Finished
13:00 Young Elephants - Maroons - - - 1 0:0 Finished
United Arab Emirates - UAE Football League
14:30 Al Khaleej - Al Ain - - - 9 0:3 Finished
14:30 Al Wasl - Al Ittihad Kalba - - - 10 2:0 Finished
17:00 Ajman - Al Jazira - - - 11 1:1 Finished
17:00 Al Nasr - Bani Yas - - - 11 0:1 Finished
World - Club Friendlies
01:00 Alianza Lima - Millonarios - - - - 1:2 Finished
01:00 Real Espana - Olimpia - - - - 2:0 Finished
01:00 San Martin SJ - Sportivo Desamparados - - - - 0:1 Finished
08:45 Pulau Pinang - Manjung City FC - - - 1 2:0 Finished
09:00 Angkor Tiger - Petaling Jaya Rangers FC - - - 1 0:1 Finished
09:30 Adelaide City - Cumberland United - - - 7 2:0 Finished
09:30 Modbury Jets - Adelaide Comets - - - 1 2:4 Finished
09:30 St. George Willawong FC - Taringa Rovers - - - - - Canceled
10:00 Linense - FC Krasnodar II - - - 2 0:0 Finished
10:00 Slavoj Vysehrad - FK Zarkovo - - - - 1:1 Finished
10:00 Viktoria Plzen - Viktoria Zizkov - - - 5 0:0 Finished
10:30 Mizoram - Assam - - - 1 4:0 Finished
11:00 Thai Port - Nakhon Ratchasima - - - - 2:0 Finished
11:15 Geylang International - Young Lions - - - 3 0:3 Finished
11:30 Sbikha - ES Hammam-Sousse - - - 1 1:1 Finished
12:00 Borec - Bregalnica Štip - - - 1 1:1 Finished
12:00 Jahn Regensburg - Blau Weiss Linz - - - 1 5:0 Finished
13:00 FC Vysocina Jihlava - ZP Sport Podbrezova - - - - 2:0 Finished
13:00 Kuala Lumpur - Sarawak - - - 1 2:1 Finished
13:00 Lviv - Minai - - - 2 1:2 Finished
13:00 Negeri Sembilan - Melaka FC - - - - 0:5 Finished
13:00 Pathum Thani United - Prachuap - - - 1 0:1 Finished
13:00 Renova - Labunishta - - - 1 0:1 Finished
13:00 Viktoria Plzen - Sokolov - - - 4 6:0 Finished
13:30 NK Istra 1961 Pula - HNK Gorica - - - 1 1:1 Finished
14:00 AS Marsa - EGS Gafsa - - - - 1:4 Finished
14:00 Dynamo Kiev - Vardar - - - 1 4:0 Finished
14:30 Shakhter Karagandy - Vozdovac - - - - 1:1 Finished
15:00 Gaz Metan Medias - Shonan Bellmare - - - - 0:1 Finished
15:00 Lokomotiv Moscow - NK Osijek - - - 4 0:2 Finished
15:00 Suduva Marijampole - FS Metta/Lu - - - 2 2:3 Finished
17:00 Sokol Zivanice - Trutnov - - - 2 3:0 Finished
17:30 VFB Lubeck - Hamburger SV - - - 3 5:2 Finished
18:00 FC Kray - Spvgg Steele - - - 1 - Canceled
18:00 FC Kray - SV Schermbeck - - - - 4:4 Finished
18:00 Hertha (AUS) - Donau Linz - - - 1 0:1 Finished
18:00 Wacker Burghausen - SV Ried - - - 3 3:3 Finished
18:15 Hoganas - Hogaborg - - - - 4:1 Finished
18:30 SpVgg Sterkrade-Nord - DJK Arminia Klosterhardt - - - - 6:2 Finished
18:30 VfB Ginsheim - FC Basara Mainz - - - 2 1:2 Finished
18:45 FC Monheim - FC BW Friesdorf - - - - 2:0 Finished
18:45 VfR Krefeld-Fischeln - SV Vorst - - - 1 5:1 Finished
19:30 Drogheda United - Sligo Rovers - - - - 1:2 Finished
19:30 FC Carlos Stein - UTC Cajamarca - - - - 1:1 Finished
20:00 Cienciano - Melgar - - - 1 1:1 Finished
World - Friendly Internationals
11:00 Bangladesh - Burundi - - - 5 0:3 Finished
World - Friendly Internationals U23
01:30 Brazil U23 - Uruguay U23 - - - 2 3:1 Finished