Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Albania - Super Cup
17:00 Partizani Tirana - Kukesi - - - 1 4:2 Finished
Argentina - Primera B Metropolitana
18:30 Acassuso - Los Andes - - - - 2:0 Finished
Argentina - Primera B Nacional
16:00 Almagro - San Martin De Tucuman - - - - - Postponed
18:05 Guillermo Brown - Barracas Central - - - 1 0:2 Finished
18:30 Deportivo Riestra - Gimnasia Jujuy - - - 1 2:1 Finished
19:00 Gimnasia Mendoza - Defensores de Belgrano - - - - 0:0 Finished
20:05 Tigre - Quilmes - - - - 1:2 Finished
21:00 Alvarado - Agropecuario - - - - 1:2 Finished
Argentina - Primera C
18:30 Central Cordoba - El Porvenir - - - 1 2:1 Finished
18:30 Real Pilar - Deportivo Espaniol - - - - 1:1 Finished
Argentina - Primera Division
14:00 Patronato - Huracan - - - 1 2:1 Finished
18:30 Defensa Y Justicia - Arsenal De Sarandi - - - 2 0:3 Finished
20:45 Lanus - Velez Sarsfield - - - 11 3:1 Finished
23:00 Boca Juniors - C.A. Aldosivi - - - 10 1:0 In Play
Argentina - Reserve League
20:00 Boca Juniors (R) - Aldosivi (R) - - - 1 1:0 Finished
Armenia - Premier League
13:15 FC Noah - Ararat-Armenia - - - 3 1:2 Finished
Australia - Brisbane Premier League
07:00 Brisbane Knights - Caboolture FC - - - 2 3:4 Finished
Australia - NPL ACT
05:00 Canberra FC - Gungahlin United - - - 4 3:1 Finished
05:00 Canberra Olympic - Cooma Tigers - - - 1 4:0 Finished
Australia - NPL ACT U20
03:00 Canberra FC U20 - Gungahlin Utd U20 - - - 1 2:2 Finished
03:00 Canberra Olympic U20 - Cooma Tigers U20 - - - 1 7:2 Finished
Australia - NPL ACT Women
05:00 Woden Weston FC (W) - Monaro Panthers (W) - - - 1 0:0 Finished
Australia - NPL Northern NSW
04:30 Adamstown Rosebud FC - Maitland FC - - - 1 0:3 Finished
04:30 Charlestown City Blues FC - Lambton Jaffas - - - - 0:0 Finished
04:50 Lake Macquarie - Valentine Phoenix - - - 2 0:0 Finished
Australia - NPL Northern NSW U20
02:40 Adamstown Rosebud U20 - Maitland FC U20 - - - 1 1:1 Finished
02:40 Charlestown City Blues U20 - Lambton Jaffas U20 - - - - 0:3 Finished
02:40 Lake Macquarie City FC U20 - Valentine Phoenix U20 - - - - 3:0 Finished
Australia - NPL NSW 2
05:00 Central Coast Mariners U21 - Blacktown Spartans - - - - 1:0 Finished
05:30 North Shore Mariners - Rydalmere Lions FC - - - - 3:1 Finished
Australia - NPL NSW Women
05:45 Sydney University (W) - Northern Tigers FC (W) - - - 1 2:0 Finished
Australia - NPL Queensland
09:00 Brisbane Roar U21 - Gold Coast Knights - - - - 0:4 Finished
Australia - NPL Queensland U20
04:45 Brisbane Strikers U20 - Olympic U20 - - - 1 2:1 Finished
Australia - NPL Queensland Women
06:00 Gold Coast United (W) - Moreton Bay United (W) - - - 2 1:0 Finished
06:15 Capalaba (W) - Lions FC (W) - - - 2 2:2 Finished
08:00 Souths United (W) - Logan Lightning (W) - - - 3 0:0 Finished
Australia - NPL Tasmania
04:00 South Hobart - Clarence United - - - - 13:1 Finished
Australia - NPL Victoria
05:00 Melbourne Knights - Hume City - - - 5 1:2 Finished
06:00 South Melbourne - Altona Magic - - - 8 2:0 Finished
Australia - NPL Victoria 2
05:00 St Albans Saints - Eastern Lions SC - - - - 3:2 Finished
Australia - NPL Victoria U20
02:30 Melbourne Knights U20 - Hume City U20 - - - - 3:3 Finished
03:30 South Melbourne U20 - Altona Magic U20 - - - 3 3:1 Finished
Australia - NPL Victoria Women
05:00 Alamein FC (W) - FC Bulleen Lions (W) - - - - 2:1 Finished
Australia - NPL Western Australia
07:00 Perth Glory U21 - Cockburn City - - - 6 0:1 Finished
Australia - Queensland Premier League
07:30 Capalaba Bulldogs - Rochedale Rovers - - - 1 1:3 Finished
Austria - 2 Landesliga
08:30 ASK Klagenfurt - ASKO Wolfnitz - - - - 2:0 Finished
08:30 SV Seeboden - FC Nassfeld Hermagor - - - - 2:0 Finished
09:00 St Michael/Bl - Annabichl / Austria II - - - - 2:3 Finished
Austria - Bundesliga
15:00 Austria Vienna - FC Trenkwalder Admira - - - 12 1:1 Finished
15:00 SCR Altach - TSV Hartberg - - - 4 3:3 Finished
15:00 Sturm Graz - Rapid Vienna - - - 4 0:1 Finished
Austria - Bundesliga Women
11:00 Horn (W) - FC Bergheim (W) - - - - 1:2 Finished
12:00 USC Landhaus (W) - Sudburgenland (W) - - - 1 5:1 Finished
13:00 Neulengbach (W) - SK Sturm Graz (W) - - - - 0:4 Finished
Austria - Erste Liga
08:30 SC Austria Lustenau - Liebherr Grazer AK - - - 7 0:2 Finished
Austria - Landesliga
14:00 Bleiburg - Maria Saal - - - 1 3:0 Finished
15:00 KAC Betekom - St Michael/Bl - - - - 0:1 Finished
Austria - Regionalliga Salzburg
13:00 Salzburger AK 1914 - SV Scholz Grodig - - - - 3:1 Finished
Austria - Regionalliga Tirol
08:30 SPG Reichenau/Union - Hall - - - - 2:2 Finished
Azerbaijan - Premier League
16:00 Sabail FC - Zirə - - - 1 1:0 Finished
Belarus - Premier League
16:45 FC Gorodeya - Dinamo Minsk - - - 3 3:1 Finished
Belarus - Reserve League
11:00 FC Slutsk (R) - FC Shakhtyor Salihorsk (R) - - - - 3:3 Finished
Belgium - Belgium Cup
14:00 KMSK Deinze - KSK Heist - - - - 0:0 Finished
14:00 Loenhout SK - SC Dikkelvenne - - - 2 1:4 Finished
14:00 Mandel United - RSC Habay - - - 1 5:0 Finished
14:00 Olympia Wijgmaal - Nijlen - - - - 2:0 Finished
14:00 Rhodienne De Hoek - RCS Onhaye - - - - 0:2 Finished
14:00 UR Namur - Vervietois RCS - - - - 1:2 Finished
Belgium - First Division A
12:30 Standard Liege - Mouscron Peruwelz - - - 6 4:1 Finished
16:00 Royal Antwerp - STVV - - - 7 2:0 Finished
18:00 AA Gent - KV Oostende - - - 9 2:0 Finished
Belgium - First Division B
14:00 Union Saint-Gilloise - Lokeren - - - 1 3:1 Finished
Bolivia - Liga Nacional B
19:30 C.D. Fortaleza - Independiente Petroleros - - - 1 2:1 Finished
19:30 Deportivo FATIC - Arauco Prado - - - - 3:0 Finished
19:30 Nacional Senac - Stormer's Sporting Club - - - - 1:1 Finished
19:30 Universitario Beni - Real Santa Cruz - - - 1 2:1 Finished
19:30 Universitario Sucre - Stormers San Lorenzo - - - - 1:0 Finished
Bolivia - Primera Division
19:00 Real Potosi - Blooming - - - 2 5:1 Finished
19:00 Sport Boys Warnes - Guabira - - - - 2:0 Finished
19:30 Bolivar - San Jose - - - 17 1:4 Finished
21:15 Jorge Wilstermann - Aurora - - - 18 5:1 Finished
23:30 Oriente Petrolero - The Strongest - - - 4 - Not started
Bosnia and Herzegovina - 1st League
15:30 Gosk Gabela - NK Slaven Zivinice - - - - 3:1 Finished
15:30 TOSK Tesanj - HNK Capljina - - - - 1:0 Finished
Bosnia and Herzegovina - Premier League
18:30 FK Tuzla City - HSK Zrinjski - - - 2 0:0 Finished
Brazil - Brasileiro A2 Women
17:00 Sao Paulo (W) - Cruzeiro RJ (W) - - - - 4:0 Finished
Brazil - Brasileiro U20
14:00 Fluminense RJ U20 - Palmeiras U20 - - - - 1:1 Finished
Brazil - Brasileiro Women
18:00 Audax SP (W) - Kindermann SC (W) - - - - 0:1 Finished
Brazil - Carioca 2
14:00 Queimados - Profute - - - - 3:4 Finished
18:00 Barcelona (BRA) - 7 de Abril - - - 1 1:3 Finished
18:00 Barra Mansa - Araruama FC - - - - 1:0 Finished
18:00 Campos AA - Goytacaz - - - 1 1:1 Finished
18:00 CFRJ Marica RJ - Rio Sao Paulo - - - - 0:0 Finished
18:00 Santa Cruz - Mageense - - - 1 0:2 Finished
18:00 Serrano - Audax Rio - - - 1 0:0 Finished
Brazil - Catarinense 2
13:00 Almirante Barroso - Concordia SC - - - - 1:4 Finished
Brazil - Copa do Brasil U23
14:00 Foz Do Iguacu U23 - Apucarana SC U23 - - - - 0:1 Finished
Brazil - Copa Fares Lopes
18:30 Caucaia - FC Atletico Cearense - - - - 2:0 Finished
Brazil - Copa Gaucho
14:00 Internacional B - Aimore - - - 5 0:0 Finished
14:00 SC Gaucho - Sociedade Esportiva E Recreativa Cruz Alta - - - - 7:0 Finished
18:00 Caxias - Lajeadense - - - 3 4:2 Finished
Brazil - Copa Paulista
13:00 Linense - Mirassol - - - - 0:0 Finished
13:00 Noroeste - Rio Claro - - - - 0:1 Finished
18:00 EC Santo Andre - Sao Caetano - - - - 1:0 Finished
19:00 Portuguesa SP - Juventus SP - - - 1 1:0 Finished
Brazil - Goiano 2
19:00 Anapolis GO - Rio Verde GO - - - 1 2:0 Finished
19:00 Morrinhos - SC Jaragua - - - 3 1:0 Finished
19:00 Trindade - America GO - - - - 0:0 Finished
Brazil - Paulista Serie B
13:00 AD Guarulhos - Sao Jose EC - - - - 1:1 Finished
13:00 Assisense SP - Paulista - - - - 0:2 Finished
13:00 Catanduvense - Fernandopolis - - - - 0:1 Finished
Brazil - Paulista U20
13:00 Santos U20 - Sao Bernardo U20 - - - - 4:1 Finished
18:00 Corinthians U20 - Sao Paulo U20 - - - - 2:2 Finished
Brazil - Paulista Women
18:00 Ferroviaria (W) - Corinthians (W) - - - - 0:4 Finished
18:00 Ponte Preta (W) - JUVENTUS (W) - - - - 1:2 Finished
Brazil - Pernambucano 2
19:00 Ibis SC - Porto Alegre - - - - 1:1 Finished
Brazil - Pernambucano Women
18:00 Sport Recife (W) - Nautico Capibaribe (W) - - - 2 3:0 Finished
Brazil - Serie A
19:00 Bahia - Goias - - - 3 1:1 Finished
19:00 Cruzeiro - Santos - - - 10 2:0 Finished
19:00 Fluminense - CSA - - - 4 0:1 Finished
19:00 Sao Paulo - Ceara - - - 6 1:0 Finished
22:00 Chapecoense - Avai - - - 8 1:0 In Play
Brazil - Serie B
19:00 CRB - Vitoria - - - 4 0:1 Finished
Brazil - Serie C
18:30 Ypiranga - Boa EC - - - - 0:1 Finished
19:00 Confianca - Treze - - - 1 0:1 Finished
21:00 Santa Cruz - Globo - - - - 2:1 Finished
Brazil - Serie D
19:00 Manaus - Brusque - - - 1 2:2 Finished
Bulgaria - First Professional League
15:00 CSKA Sofia - Arda - - - 2 3:2 Finished
17:30 Cherno More Varna - Ludogorets - - - 10 1:2 Finished
Bulgaria - Second Professional League
16:30 Neftohimik - Strumska Slava - - - - 3:0 Finished
Burundi - Premier League
13:00 Les Lierres FC - LLB Academic - - - - 1:2 Finished
Cambodia - Metfone C-League
08:30 Boeung Ket - Visakha - - - 1 1:1 Finished
08:30 Police Commisionary FC - Phnom Penh Crown - - - 2 2:3 Finished
Chile - Primera B
19:30 Nublense - Deportes La Serena - - - - 1:2 Finished
20:00 Deportes Valdivia - Deportes Temuco - - - 3 0:0 Finished
20:00 Rangers - Deportes Melipilla - - - - 2:0 Finished
Chile - Primera Division
16:30 Union La Calera - Universidad de Chile - - - 5 0:0 Finished
19:00 Antofagasta - Cobresal - - - 3 2:0 Finished
21:30 Audax Italiano - Palestino - - - 5 2:3 Finished
Chile - Segunda Division
19:30 Colchagua - General Velasquez - - - 1 2:2 Finished
20:00 San Marcos - AC Colina - - - - 0:0 Finished
Chile - Tercera A
19:30 Provincial Osorno - Deportes Union Companias - - - - 0:2 Finished
China - 1st League
11:30 Meizhou Hakka - Hangzhou Lucheng - - - 1 1:2 Finished
11:30 Xinjiang Tianshan - Nei Zhongyou FC - - - 1 2:3 Finished
11:35 Sichuan Longfor - Liaoning Hongyun - - - 2 3:2 Finished
China - Super League Women
08:00 Dalian Quanjian (W) - Henan Shisanxiang (W) - - - 2 1:5 Finished
11:35 Jiangsu Suning (W) - Beijing EG (W) - - - - 1:0 Finished
Chinese Taipei - Premier League
08:00 Ming Chuan University - Tainan City - - - - 2:2 Finished
11:00 Taipei City Tatung - Taicheng Lions - - - - 7:0 Finished
Colombia - League U20
14:30 Barranquilla FC U20 - Universidad de Cordoba U20 - - - - 2:0 Finished
Colombia - Liga Femenina Profesional
19:00 Cortulua (W) - America de Cali (W) - - - - 1:2 Finished
19:00 Cucuta Deportivo (W) - Atletico Bucaramanga (W) - - - - 1:0 Finished
19:00 Deportes Tolima (W) - Orsomarso (W) - - - - 1:3 Finished
19:00 Deportivo Pereira (W) - Atletico Nacional (W) - - - 1 0:3 Finished
19:00 Independiente Medellin (W) - Once Caldas (W) - - - 1 1:0 Finished
Colombia - Primera A
00:45 Deportes Tolima - Once Caldas - - - 1 0:0 Finished
21:00 Alianza Petrolera - Atletico Bucaramanga - - - 2 1:0 Finished
22:00 Junior - Independente Santa Fe - - - 4 1:0 In Play
23:00 Atletico Nacional - Union Magdalena - - - 8 1:0 In Play
Colombia - Primera B
20:00 Atletico FC - Universitario Popayan - - - 1 2:1 Finished
Costa Rica - Primera Division
02:00 Herediano - Desportivo de Guadalupe - - - 3 2:0 Finished
02:00 Saprissa - Cartagines - - - - 2:2 Finished
21:00 Jicaral - Perez Zeledon - - - 2 1:0 Finished
22:00 Alajuelense - UCR - - - 10 4:1 In Play
Costa Rica - Primera Division Women
21:00 CCDR Liberia (W) - Universidad de Costa Rica (W) - - - - 3:0 In Play
21:15 Deportivo Saprissa (W) - Municipal Pococi (W) - - - 1 1:1 In Play
Costa Rica - Segunda Division
17:00 Puntarenas - Barrio Mexico - - - - 4:0 Finished
17:00 Santa Ana - Curridibat - - - - 0:3 Finished
17:05 Cartagena (CRI) - Santa Rosa - - - - 2:1 Finished
21:00 Carmelita - Guanacasteca - - - 1 3:1 Finished
Cote d'Ivoire - League 1
15:30 SOL Abobo - ES Bouakal - - - - 2:1 Finished
18:00 Bassam - SC Gagnoa - - - - 1:1 Finished
Croatia - 1 HNL
16:00 HNK Hajduk Split - HNK Gorica - - - 4 3:0 Finished
18:00 HNK Rijeka - NK Osijek - - - 14 1:1 Finished
Croatia - 2 HNL
15:30 Bijelo Brdo - Rudes - - - - 0:2 Finished
15:30 Croatia Zmijavci - Dubrava Zagreb - - - 1 2:0 Finished
15:30 Dinamo Zagreb II - Osijek II - - - - 1:1 Finished
Czech Republic - 1st League
13:00 AC Sparta Praha - Banik Ostrava - - - 3 2:0 Finished
15:00 FK Jablonec - Mlada Boleslav - - - 3 2:1 Finished
15:00 Karvina - Slovan Liberec - - - 8 0:1 Finished
17:00 FC Teplice - Viktoria Plzen - - - 10 1:1 Finished
Czech Republic - 1st League Women
10:30 FC Slovacko (W) - Lokomotiva Brno (W) - - - - 1:2 Finished
Czech Republic - 2nd League
15:00 SK Slovan Varnsdorf - FC Vysocina Jihlava - - - 3 2:1 Finished
Czech Republic - 3rd League
08:15 Blansko - Fastav Zlin B - - - - 1:0 Finished
08:15 Bohemians II - Hradec Kralove II - - - 1 1:2 Finished
08:15 Dukla Praha II - Pardubice II - - - - 5:1 Finished
08:15 SK Slavia Praha II - Loko Vltavin - - - 2 4:1 Finished
08:15 SK Unex Unicov - Velke Mezirici - - - 2 1:1 Finished
08:15 Slovacko II - Slovan Rosice - - - 2 3:1 Finished
08:15 Sparta Praha B - Kraluv Dvur - - - 2 4:1 Finished
08:30 Mlada Boleslav II - Chlumec nad Cidlinou - - - - 7:0 Finished
08:30 Teplice B - Slovan Velvary - - - - 1:2 Finished
08:30 Viktoria Plzen II - Pribram II - - - 2 1:0 Finished
15:00 SK Rakovnik - Admira Praha - - - - 2:1 Finished
15:00 Stechovice - Benesov - - - - 2:0 Finished
15:00 Taborsko - Hostoun - - - - 4:1 Finished
Czech Republic - 4th League
08:15 Karvina II - FK SK Polanka - - - - 3:1 Finished
08:15 Zbrojovka II - Tj Sokol Lanzhot - - - - 1:3 Finished
14:30 Slavoj Polna - Zdar nad Sazavou - - - - 0:2 Finished
Czech Republic - 5th League
12:30 Lisen II - Bosonohy - - - - 2:1 Finished
14:30 SK Batov - FC Provodov - - - - 4:2 Finished
14:30 TJ Sigma Lutin - TJ Bohunovice - - - 1 - Delayed
Denmark - 1st Division
11:45 FC Roskilde - Vendsyssel - - - 7 2:0 Finished
11:45 Næstved - Hvidovre - - - 4 1:1 Finished
Denmark - 2nd Division
11:00 Holbaek - B 93 Copenhagen - - - - 3:2 Finished
17:00 Ringkobing - Thisted - - - - 1:3 Finished
Denmark - Elitedivisionen
11:30 Fortuna Hjorring (W) - Brondby IF (W) - - - 3 2:1 Finished
Denmark - Superligaen
10:00 Silkeborg IF - Sonderjyske - - - 16 3:3 Finished
12:00 Esbjerg fB - Lyngby - - - 4 1:0 Finished
14:00 FC Midtjylland - Hobro - - - 13 1:1 Finished
16:00 Brøndby - Aalborg - - - 14 2:1 Finished
Dominican Republic - Premier League
20:00 Atletico San Cristobal - Atletico De San Francisco - - - - 2:0 Finished
20:00 Atletico Vega Real - Moca FC - - - - - Delayed
20:00 Barcelona Atletico - Atletico Pantoja - - - - 1:2 Finished
22:00 Cibao FC - Delfines Del Este - - - - - Delayed
Ecuador - Serie A
00:30 Dep. Cuenca - Aucas - - - 3 1:2 Finished
18:00 Olmedo - El Nacional - - - 1 0:2 Finished
20:15 Fuerza Amarilla SC - Tecnico Universitario - - - 2 2:2 Finished
22:30 Emelec - Independiente Del Valle - - - 1 1:2 In Play
Ecuador - Serie B
15:45 Independiente Juniors - Atletico Porteno - - - - 2:3 Finished
El Salvador - Primera Division
00:30 CD Sonsonate - Municipal Limeno - - - - 3:2 Finished
01:00 Alianza - Santa Tecla - - - 1 1:0 Finished
01:00 CD Isidro-Metapan - Municipal Limeno - - - 1 1:2 Finished
21:15 Independiente (SAL) - CD Chalatenango - - - 1 0:1 In Play
El Salvador - Segunda Division
16:30 Vendaval - Municipal Ilopaneco - - - - - Delayed
21:00 Brujos Mario Calvo - CD Racing Junior de Armenia - - - - - Delayed
England - EFL Championship
11:00 Reading - Cardiff City - - - 11 3:0 Finished
England - National League
14:00 Notts County - Wrexham - - - 3 1:1 Finished
England - Premier League
13:00 Sheffield United - Crystal Palace - - - 21 1:0 Finished
15:30 Chelsea - Leicester City - - - 66 1:1 Finished
England - Premier League II
11:00 Sunderland U23 - Norwich City U23 - - - - 1:2 Finished
13:00 Wolves U23 - Everton U23 - - - - 0:0 Finished
England - WSL 2
12:00 Lewes (W) - Blackburn (W) - - - - 5:1 Finished
13:00 Crystal Palace (W) - Coventry City (W) - - - - 0:0 Finished
13:00 Leicester City (W) - Durham (W) - - - - 1:5 Finished
13:00 London Bees (W) - Millwall Lionesses (W) - - - - 0:2 Finished
14:00 Aston Villa (W) - Sheffield FC (W) - - - 1 3:2 Finished
Estonia - Meistriliiga
12:00 JK Nomme Kalju - Tulevik Viljandi - - - 3 2:2 Finished
Estonia - Second League
09:00 Maardu Linnameeskond II - Trans Narva II - - - - 2:4 Finished
10:00 Kohtla-Jarve II - Tallinna FC Ararat - - - - 2:5 Finished
10:00 Parnu Vaprus II - Tallinna JK Piraaja - - - - 0:8 Finished
14:00 JK Volta II - Ajax Lasnamae - - - - 4:3 Finished
14:00 Jogeva Wolves - Tallinna JK Legion II - - - - 2:9 Finished
Faroe Islands - Effodeildin
14:00 AB Argir - NSI Runavik - - - 1 1:5 Finished
14:00 HB Torshavn - IF - - - - 6:0 Finished
14:00 Vikingur - EB/Streymur - - - - 2:1 Finished
Fiji - National Football League
01:00 Rewa FC - Nadi FC - - - - 0:4 Finished
03:00 Suva - Lautoka - - - 1 2:1 Finished
Finland - Kakkonen Group A
15:30 Pepo - Viikingit - - - 2 4:0 Finished
Finland - Kakkonen Group B
15:30 Honka 2 - Tampereen Ilves II - - - 2 1:2 Finished
Finland - Kakkonen Group C
15:30 PK 37 - RoPS II - - - - 3:5 Finished
15:30 VPS II - Jbk Pietarsaari - - - 1 0:5 Finished
Finland - Kolmonen Itä- & Keski-Suomi
15:30 Warkaus JK - PAVE - - - - 2:3 Finished
Finland - Kolmonen Kaakkois-Suomi
12:00 Simpeleen Urheilijat - PeKa - - - 1 1:9 Finished
Finland - Kolmonen Keski-Pohjanmaa & Vaasa
15:30 Narpes Kraft - KPS - - - - 4:1 Finished
Finland - Kolmonen Pohjois-Suomi
12:00 RoPo - AS Moon - - - 2 5:2 Finished
Finland - Kolmonen Tampere
15:30 Loiske - Forssan JK - - - 1 1:0 Finished
Finland - Kolmonen Uusimaa & Helsinki 1
16:00 Etela-Espoon Pallo - HPS - - - 1 1:1 Finished
Finland - Nelonen Itä-Suomi
15:00 AFC Keltik - Raiku - - - - - Delayed
Finland - Veikkausliiga
14:00 Kpv Kokkola - HJK - - - 7 2:1 Finished
Finland - Ykkonen Women
11:00 VIFK (W) - HauPa (W) - - - - 6:2 Finished
Finland - Youth League
10:30 KaaPo Kaarina U20 - Reipas Lahti U20 - - - - 1:1 Finished
France - Ligue 1
13:00 AS Saint-Etienne - Stade Brest - - - 17 1:1 Finished
15:00 Stade Reims - Racing Strasbourg - - - 5 0:0 Finished
19:00 Stade Rennais - PSG - - - 36 2:1 Finished
France - National 3
13:00 Chartres II - AS Montlouis Football - - - - 0:0 Finished
13:00 Les Mureaux - US Ivry - - - - 2:0 Finished
Georgia - Erovnuli Liga
15:00 Saburtalo - Dila Gori - - - - - Delayed
Georgia - Erovnuli Liga 2
13:30 Baia Zugdidi - Merani Tbilisi - - - - - Delayed
13:30 Spartaki Tskhinvali - Shukura - - - - - Delayed
Germany - 2 Bundesliga
11:30 Dynamo Dresden - FC Heidenheim 1846 - - - 10 2:1 Finished
11:30 Holstein Kiel - Karlsruher SC - - - 14 2:1 Finished
11:30 SpVgg Greuther Fürth - Jahn Regensburg - - - 6 1:0 Finished
Germany - 2 Bundesliga Women
09:00 Arminia Bielefeld (W) - Bayern Munich II (W) - - - - 1:2 Finished
09:00 Turbine Potsdam II (W) - Saarbrucken (W) - - - 1 4:0 Finished
12:00 1 Ffc Frankfurt II (W) - FC Ingolstadt 04 (W) - - - 1 2:2 Finished
Germany - 3. Liga
11:00 FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig - - - 1 0:3 Finished
12:00 FC Carl Zeiss Jena - SV Waldhof Mannheim - - - - 1:2 Finished
Germany - Bundesliga
13:30 Eintracht Frankfurt - 1899 Hoffenheim - - - 26 1:0 Finished
16:00 FC Union Berlin - RB Leipzig - - - 26 0:4 Finished
Germany - Bundesliga U19
09:00 Fortuna Dusseldorf U19 - Wuppertaler SV U19 - - - 2 3:2 Finished
11:00 Rot Weiss Oberhausen U19 - Viktoria Koln U19 - - - - 2:2 Finished
Germany - Bundesliga Women
12:00 1. FC Köln (W) - FCR Duisburg (W) - - - 1 2:1 Finished
12:00 Essen-Schonebeck (W) - Bayer Leverkusen (W) - - - - 3:1 Finished
12:00 Wolfsburg (W) - Sand (W) - - - - 1:0 Finished
Germany - Hessenliga
12:00 KSV Baunatal - Turk Gucu Friedberg - - - - 1:1 Finished
15:30 Sportverein Steinbach - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - - - - 0:0 Finished
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg
13:00 VfB Stuttgart II - TSV Ilshofen - - - 1 7:3 Finished
Germany - Oberliga Bayern
16:00 TSV Schwaben Augsburg - TSV Schwabmunchen - - - - 1:3 Finished
Germany - Oberliga Bremen
09:00 Geestemunde - Leher Turnerschaft - - - - 1:4 Finished
12:30 SV Hemelingen - Union Bremen - - - - 3:0 Finished
13:00 Borgfeld - Oberneuland - - - - 3:2 Finished
13:00 BSC Hastedt - Tus Schwachhausen - - - - 0:2 Finished
13:30 Bremerhaven - Habenhauser FV - - - - 4:0 Finished
Germany - Oberliga Hamburg
08:45 Usc Paloma - Wandsbeker Concordia - - - - 2:7 Finished
13:00 TSV Sasel - SV Rugenbergen - - - - 5:0 Finished
Germany - Oberliga Niederrhein
13:00 Schonnebeck - SC Velbert - - - 1 2:1 Finished
13:00 Sportfreunde Baumberg - VfB Hilden - - - 1 1:5 Finished
Germany - Oberliga Niedersachsen
13:00 BSV Kickers Emden - SC Spelle-Venhaus - - - - 1:2 Finished
13:00 Eintracht Celle - VFL Oldenburg - - - - 4:2 Finished
13:00 Lupo-Martini - HSC BW Schwalbe Tundern - - - - 4:0 Finished
13:00 TuS Bersenbruck - FT Braunschweig - - - - 3:0 Finished
Germany - Oberliga NOFV-Nord
12:00 CFC Hertha - Staaken - - - - 1:5 Finished
13:30 Hertha Zehlendorf - Tasmania Berlin - - - 3 0:1 Finished
Germany - Oberliga NOFV-Sued
12:00 Askania Bernburg - Fsv 63 Luckenwalde - - - - 0:7 Finished
12:00 International Leipzig - Grimma - - - - 1:2 Finished
12:00 VFL 05 Hohenstein-Ernstthal - SV 1899 Merseburg - - - - 1:3 Finished
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar
13:00 SV Gonsenheim - Tus Mechtersheim - - - - 4:1 Finished
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein
12:00 SV Todesfelde - Inter Türksport Kiel - - - - 2:0 Finished
13:00 Eckernforder SV - SV Eichede - - - 1 2:3 Finished
13:00 Oldenburger SV - SV Frisia 03 - - - 1 - Canceled
Germany - Oberliga Westfalen
13:00 ASC 09 Dortmund - Gutersloh - - - - 0:1 Finished
13:00 Eintracht Rheine - Hammer Spvg - - - - 5:0 Finished
13:00 Holzwickeder SC - SV Schermbeck - - - - 0:1 Finished
13:00 Kaan-Marienborn - RSV Meinerzhagen - - - 1 4:0 Finished
13:00 SC Preussen Munster II - Sportfreunde Siegen - - - - 1:3 Finished
13:00 SC Westfalia 04 Herne - Paderborn 07 II - - - - 0:1 Finished
13:00 SC Wiedenbrück 2000 - Tsg Sprockhovel - - - - 5:2 Finished
13:00 TuS Ennepetal - Rot Weiss Ahlen - - - - 1:0 Finished
13:00 Westfalia Rhynern - TUS Erndtebrück - - - - 3:0 Finished
Germany - Regionalliga Bayern
12:00 Augsburg II - VfB Eichstatt - - - - 0:0 Finished
12:00 TSV Buchbach - TSV Aubstadt - - - 2 2:1 Finished
Germany - Regionalliga Nord
12:00 Eintracht Norderstedt - Holstein Kiel II - - - 2 2:3 Finished
13:00 SV Drochtersen/Assel - Hansa Luneburg - - - 1 4:2 Finished
13:00 VFB Oldenburg - Etsv Weiche Flensburg - - - 2 1:2 Finished
Germany - Regionalliga Nordost
11:30 Bischofswerdaer - BSG Chemie Leipzig - - - 3 0:0 Finished
11:30 FSV Union Furstenwalde - Wacker Nordhausen - - - - 1:2 Finished
11:30 Hertha BSC Berlin II - FSV Optik Rathenow - - - 1 6:0 Finished
Germany - Regionalliga Sudwest
11:00 TSG 1899 Hoffenheim II - Kickers Offenbach - - - 5 1:2 Finished
12:00 SV Elversberg 07 - Bahlinger SC - - - 1 4:1 Finished
Guatemala - Liga Nacional
02:00 Coban Imperial - Guastatoya - - - - 3:0 Finished
17:00 Deportivo Sanarate - Antigua GFC - - - 2 0:0 Finished
18:00 Cotzumalguapa - Siquinala - - - - 2:0 Finished
21:00 Deportivo Mixco - Xelaju MC - - - 1 1:2 Finished
Guatemala - Liga Nacional Women
16:00 Club Aurora FCF (W) - CSD Barcena FF (W) - - - - - Delayed
16:00 Gardenias de (W) - Deportivo Malacateco (W) - - - - 2:0 Finished
Guatemala - Primera Division
02:00 Sacachispas (GUA) - Mictlan - - - - - N/A
17:00 Marquense - Xinabajul - - - - 2:1 Finished
17:00 Suchitepequez - Nueva Concepcion - - - - 3:0 Finished
18:00 Quiche - Solola - - - - 0:0 Finished
19:30 Deportivo Chiantla - Deportivo Reu - - - - 2:1 Finished
21:00 Sansare - Aurora (GUA) - - - - 2:1 Finished
21:30 Chimaltenango - San Pedro - - - - 3:0 Finished
Honduras - Primera Division
01:00 Real Espana - Real De Minas - - - - 5:1 Finished
01:00 UPNFM - Marathon - - - 1 0:1 Finished
01:15 Vida - Real Sociedad - - - - 2:1 Finished
01:30 Olimpia - Motagua - - - - - Postponed
22:00 Platense - Honduras Progreso - - - 1 0:1 In Play
Hungary - NB I Women
12:30 Szombathely (W) - Kelen (W) - - - - 4:0 Finished
Hungary - NB II
15:30 Balmazujvaros - Csakvar TK - - - - 0:1 Finished
15:30 Dunakanyar Vac - Dorogi - - - - 2:0 Finished
15:30 Kbsc FC Kft Kazincbaricika - Tiszakecske - - - - 2:1 Finished
15:30 Nyiregyhaza Spartacus - Elore FC Bekescsaba - - - - 3:0 Finished
16:00 MTK - Soroksar - - - - 3:2 Finished
17:00 Bfc Siofok - Gyori ETO - - - 1 1:0 Finished
17:00 Budafok - Budaorsi SC - - - 3 2:3 Finished
17:00 Gyirmot SE - Szeged 2011 - - - - 0:0 Finished
17:00 Szombathelyi Haladas - Szolnoki Mav-Mondi - - - 1 3:0 Finished
17:00 Vasas - Ajkai - - - 1 1:1 Finished
Iceland - Landsbankadeild
16:00 Vestmannaeyjar - KA Akureyri - - - 1 1:1 Finished
17:00 Grindavik - HK Kopavogs - - - 1 1:1 Finished
18:00 Hafnarfjordur - Fylkir - - - 8 2:1 Finished
19:15 Stjarnan - IA Akranes - - - 3 3:1 Finished
Iceland - League U19
14:00 Fylkir / Ellidi U19 - Dalvik/Reynir/KF U19 - - - - 4:1 Finished
India - India Cup
09:00 Chennai City FC - Army Green - - - - 2:1 Finished
Indonesia - Liga 1
11:30 PSM - Persib - - - 6 3:1 Finished
Indonesia - Liga 3
06:15 Pro Duta - Persita Tangerang - - - - - Postponed
Israel - Toto Cup Ligat Al
16:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv - - - 2 0:1 Finished
17:30 Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva - - - 1 3:1 Finished
Israel - Toto Cup Ligat Leumit
16:30 Hapoel Petach - Hapoel Ramat Gan - - - 1 1:1 Finished
Italy - Italy Cup
16:00 Perugia - Brescia Calcio - - - - 2:1 Finished
16:15 Fiorentina - Monza - - - 7 3:1 Finished
18:30 AS Cittadella - Carpi - - - - 3:3 Finished
18:30 Ascoli Calcio - Trapani - - - - 2:0 Finished
18:30 Cagliari - Chievo - - - 1 2:1 Finished
18:30 Empoli - Pescara - - - 5 2:1 Finished
18:30 Frosinone - Monopoli Srl - - - - 5:1 Finished
18:30 Hellas Verona - Cremonese - - - - 1:2 Finished
18:30 Udinese - Alto Adige Sud Tirol - - - 3 3:1 Finished
18:45 Lecce - Salernitana - - - - 4:0 Finished
18:45 Pisa - Bologna - - - 4 0:3 Finished
18:45 Sassuolo - Spezia Calcio - - - 1 1:0 Finished
18:45 Spal Ferrara - Feralpisalo - - - 2 3:1 Finished
19:00 Crotone - Sampdoria - - - 1 1:3 Finished
Italy - Serie C Cup
15:00 Albinoleffe - Lecco - - - 2 1:2 Finished
15:00 AZ Picerno - Bisceglie - - - - - N/A
15:30 ASD Sicula Leonzio - Vibonese - - - - 3:0 Finished
15:30 Avellino - Bari - - - 1 1:0 Finished
15:30 Virtus Verona - Union ArzignanChiampo - - - - 2:0 Finished
16:30 Reggiana - Juventus U23 - - - 2 3:3 Finished
18:00 Renate - Como Calcio - - - - 4:2 Finished
18:30 Rieti - Ternana Calcio - - - 4 1:3 Finished
18:30 Teramo Calcio - Gubbio - - - 1 2:1 Finished
18:30 Vis Pesaro - Rimini Calcio - - - - 1:0 Finished
Italy - Serie D Cup
14:00 Aglianese - ASD Grassina - - - - 3:4 Finished
14:00 Fossano Calcio - Vado - - - - 1:2 Finished
14:00 Gladiator - ACD San Tommaso - - - - 2:0 Finished
14:00 Lavagnese - Fezzanese - - - - 1:1 Finished
14:00 Pol. Ciliverghe Mazzano - Legnago Salus - - - - 2:2 Finished
14:00 Roccella - ASD Corigliano Calabro - - - - 0:1 Finished
14:00 Tamai - Luparense - - - - 1:1 Finished
14:00 Virtus Francavilla - Grumentum Valdagri - - - - 4:0 Finished
15:00 Giugliano - Sorrento - - - - 1:2 Finished
16:00 US Ladispoli - Flaminia - - - - 1:1 Finished
16:30 Sassari Torres - Arzachena - - - - 2:0 Finished
16:30 Vastese - Chieti - - - - 1:0 Finished
Japan - J1 League
09:00 Matsumoto Yamaga - Nagoya Grampus - - - 3 1:1 Finished
10:00 Gamba Osaka - Jubilo Iwata - - - 5 1:1 Finished
Japan - J2 League
10:00 Omiya Ardija - Jef United Chiba - - - 1 2:1 Finished
10:00 Tokyo Verdy - Montedio Yamagata - - - - 0:0 Finished
Japan - J3 League
06:00 Grulla Morioka - Fukushima United FC - - - 2 2:0 Finished
Kazakhstan - Premier League
12:00 Zhetisu Taldyqorghan - Aktobe Lento - - - 2 5:0 Finished
13:00 Shakhter Karagandy - Kaisar Kyzylorda - - - - 3:0 Finished
Kenya - Super Cup
13:00 Gor Mahia - Bandari - - - - 1:0 Finished
Kosovo - Superleague
15:00 Dukagjini FK - KF Ballkani - - - - 0:0 Finished
15:00 Trepca - KF Gjilani - - - - 4:1 Finished
Laos - Division 1
09:00 KPS FC - Master 7 II - - - 1 0:6 Finished
09:00 Quest United FC - Vientiane FT - - - - 2:2 Finished
09:00 Trinity FC - Viengchan - - - 3 3:5 Finished
Laos - Premier League
10:00 Lao Police Club - Evo United - - - - 5:0 Finished
Latvia - Higher League
14:00 Ventspils - Rigas FS - - - 3 3:0 Finished
16:00 Riga FC - SK Liepajas Metalurgs - - - - 1:0 Finished
Lithuania - A Lyga
14:00 Atlantas - FK Panevezys - - - 1 0:2 Finished
Lithuania - I Lyga
12:00 Dainava - Hegelmann Litauen - - - - 3:0 Finished
14:00 Riteriai II - Vilniaus Vytis - - - 3 - Delayed
Luxembourg - National Division
14:00 Racing Luxembourg - Progres Niedercorn - - - 1 1:1 Finished
14:00 Rodange - Muhlenbach-Sandzak - - - - 1:3 Finished
16:30 Differdange 03 - US Hostert - - - - 3:1 Finished
Malawi - Super League
12:30 Be Forward Wan - Moyale Barracks - - - - 2:3 Finished
12:30 Civil Sporting Club - Masters Security - - - - 3:0 Finished
12:30 Kamuzu Barracks - Mzuni - - - 1 0:0 Finished
Malaysia - M3 League
08:45 Armed Forces - Puchong Fuerza - - - - 1:1 Finished
Malaysia - Malaysia Cup
13:00 Petaling Jaya Rangers FC - Uitm FC - - - - 1:0 Finished
13:00 Selangor - PDRM - - - 2 1:1 Finished
Mali - Premiere Division
16:00 Stade Malien - Centre Salif Keita - - - - 2:0 Finished
18:00 Olympique de Bamako - Yeelen Olympique - - - - 4:1 Finished
Mexico - Ascenso MX
17:00 Celaya - Cimarrones de Sonora - - - - 0:1 Finished
22:00 Loros de Colima - Alebrijes de Oaxaca - - - 1 - Delayed
Mexico - League U20
14:00 Necaxa U20 - Santos Laguna U20 - - - - 0:0 Finished
14:00 Pumas U20 - Veracruz U20 - - - - 2:2 Finished
15:00 Juarez U20 - Queretaro U20 - - - - 1:0 Finished
Mexico - Liga MX
02:05 CF America - Morelia - - - 8 1:0 Finished
02:06 Monterrey - Toluca - - - 7 2:0 Finished
17:00 Pumas - Tiburones Rojos De Veracruz - - - 12 2:0 Finished
22:00 Necaxa - Santos Laguna - - - 5 2:0 In Play
Mexico - Liga Premier Serie A
01:00 Reboceros La Piedad - Cruz Azul Hidalgo - - - - 0:1 Finished
22:00 Atletico San Luis II - Canoneros Marina - - - - - Delayed
Mexico - Liga Premier Serie B
21:00 CD Cuautla - CD Uruapan - - - - 1:2 Finished
Moldova - Division A
14:30 CF Sparta Selemet - FC Zaria Balti - - - - 3:2 Finished
14:30 FC Floresti - Sireti - - - - 7:0 Finished
14:30 Speranza D - Granicerul - - - - 3:0 Finished
14:30 Ungheni - Cahul 2005 - - - - - N/A
Moldova - National Division
16:00 Petrocub - Sfintul Gheorghe Suruceni - - - - 0:2 Finished
17:00 Sheriff Tiraspol - Milsami-Ursidos - - - - 2:1 Finished
Mongolia - Premier League
04:00 Selenge Press - Khaan Khuns - - - - 3:0 Finished
Montenegro - Druga liga Crne Gore
15:30 Jedinstvo Bijelo Polje - Arsenal Tivat - - - 1 1:0 Finished
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
15:00 Kom - Grbalj Radanovici - - - 1 1:1 Finished
15:00 Mladost Lješkopolje - OFK Titograd - - - - 0:0 Finished
15:00 Rudar Pljevlja - Sutjeska - - - 1 0:4 Finished
15:00 Zeta - Iskra - - - 1 0:1 Finished
17:30 Petrovac - Buducnost Podgorica - - - - 0:3 Finished
Myanmar - National League
09:00 Hantharwady United - Ayeyawady United - - - 1 1:3 Finished
09:00 Shan United - Magwe FC - - - - 2:0 Finished
09:30 Chinland - Rakhine United - - - 1 0:0 Finished
Netherlands - Eredivisie
10:15 Fortuna Sittard - Willem II - - - 13 2:3 Finished
12:30 Twente - RKC Waalwijk - - - 9 3:3 Finished
14:45 AZ Alkmaar - Groningen - - - 12 0:0 Finished
14:45 Feyenoord - Utrecht - - - 21 1:1 Finished
18:00 Heracles Almelo - PSV - - - 7 0:2 Finished
New Zealand - Southern Premier League
00:30 Nelson Suburbs - Otago University - - - - 5:1 Finished
00:30 Nomads United - Caversham AFC - - - - 2:3 Finished
Nicaragua - Primera Division
01:00 Diriangen - Walter Ferreti - - - - 0:0 Finished
01:00 Las Sabanas FC - Real Madriz - - - - - Postponed
21:00 Chinandega - Juventus Managua - - - 1 1:0 Finished
21:00 Ocotal - Jalapa - - - 1 2:1 Finished
Nicaragua - Youth League
18:30 Chinandega U20 - Juventus Managua U20 - - - - 0:2 Finished
18:30 Deportivo Ocotal U20 - Jalapa U20 - - - - 1:3 Finished
North Macedonia - Prva Liga
15:00 Borec - Vardar - - - 2 0:0 Finished
15:00 FK Makedonija Gjorce Petrov - Akademija Pandev - - - - 0:0 Finished
15:00 Rabotnicki - Shkupi - - - - - N/A
15:00 Renova - FC Struga Trim & Lum - - - 1 2:1 Finished
15:00 Sileks - Skendija 79 - - - 2 1:0 Finished
Norway - 1st Division
13:00 Ham Kam - KFUM - - - 1 4:4 Finished
16:00 IK Start - Tromsdalen - - - 2 2:0 Finished
16:00 Nest-Sotra - Kongsvinger IL - - - 2 3:0 Finished
16:00 Raufoss Fotball - Ullensaker / Kisa - - - 1 4:2 Finished
16:00 Strommen - Notodden - - - 2 1:1 Finished
16:00 Ulf Sandnes - Jerv - - - - 2:3 Finished
Norway - 1st Division Women
11:00 Honefoss BK (W) - Snogg (W) - - - - 2:0 Finished
12:00 Asane Fotball (W) - Ovrevoll Hosle (W) - - - - 0:1 Finished
12:00 Grand Bodo (W) - Nanset (W) - - - - 4:0 Finished
14:00 Floya (W) - Byasen (W) - - - - 5:2 Finished
14:00 Linderud-Grei (W) - Medkila (W) - - - - 0:1 Finished
Norway - 2nd Division G.1
13:00 Byasen - Sola - - - 2 0:2 Finished
13:00 Nardo - Arendal - - - 2 2:0 Finished
14:00 IL Hodd - Stjordals-Blink - - - 1 2:3 Finished
16:00 Bryne - Fredrikstad - - - 1 1:2 Finished
16:00 Kvik Halden - Moss - - - - 1:1 Finished
Norway - 2nd Division G.2
11:00 Fram Larvik - Alta - - - 3 2:0 Finished
13:00 Mjolner - Elverum - - - - 1:1 Finished
14:00 Kjelsas - Senja - - - 1 4:0 Finished
16:00 Oppsal - Odd Grenland II - - - 2 1:0 Finished
Norway - 3th Division G.6
14:00 Gjellerasen - Harstad - - - 1 7:0 Finished
15:00 Skjetten - Floya - - - - 0:1 Finished
15:30 Honefoss - Finnsnes IL - - - 1 2:2 Finished
Norway - 4th Division
12:00 Sortland IL - IL Morild - - - - - Delayed
13:30 Vuku IL - Orland - - - - - Delayed
14:00 Bronnoysund IL - Sandnessjoen - - - - - Delayed
16:00 Rade - Rakkestad - - - - - Delayed
Norway - Eliteserien
14:00 Stabaek - Kristiansund - - - 5 2:0 Finished
16:00 Mjondalen - SK Brann - - - 7 2:1 Finished
16:00 Ranheim - Molde - - - 9 2:3 Finished
16:00 Tromso IL - Lillestrom SK - - - 10 1:1 Finished
16:00 Valerenga - Haugesund - - - 3 1:2 Finished
18:00 Viking - Stromsgodset - - - 3 4:0 Finished
Norway - Toppserien
13:00 Sandviken (W) - Trondheims-Orn (W) - - - 3 1:0 Finished
Panama - Premier League
23:00 Alianza - Costa Del Este FC - - - 1 0:0 In Play
23:00 Atletico Chiriqui - Sporting San Miguelito - - - - - Delayed
Panama - Reserve League
20:00 Alianza Panama (R) - Costa del Este (R) - - - - 1:1 Finished
Paraguay - Primera Division
20:00 Deportivo Capiata - Guarani Asuncion - - - 3 1:2 Finished
22:30 Libertad - River Plate - - - 2 1:0 In Play
Peru - Primera Division
01:00 Universidad Cesar Vallejo - Alianza Lima - - - 2 3:1 Finished
18:15 Deportivo Municipal - EM Deportivo Binacional - - - 3 1:1 Finished
20:30 Sporting Cristal - Sport Boys Callao - - - 5 4:2 Finished
Peru - Segunda Division
16:00 Alianza Atletico - Cultural Santa Rosa - - - - 2:0 Finished
18:00 Los Caimanes - CD Coopsol - - - 1 0:3 Finished
20:30 Sport Loreto - Atletico Grau - - - 2 3:6 Finished
20:30 Union Huaral - Santos Ica - - - 1 1:1 Finished
Poland - 2nd League
11:05 Gornik Leczna - TKP Elena Torun - - - 2 1:3 Finished
Poland - 3rd League
09:15 KS Pelikan Lowicz - Znicz Biala Piska - - - 1 2:4 Finished
10:00 Baltyk Koszalin - Pogon Szczecin II - - - - 1:2 Finished
10:00 Miedz Legnica II - Slask Wroclaw II - - - 1 0:2 Finished
10:00 MKS Korona Kielce II - Jutrzenka Giebultow - - - 1 2:0 Finished
12:00 Falubaz Zielona Gora - Sleza Wroclaw - - - - 3:1 Finished
14:00 Bron Radom - Lechia Tomaszow Mazowiecki - - - - 2:1 Finished
14:00 Gornik Konin - MKS Nielba Wagrowiec - - - - 1:1 Finished
14:00 KP Chemik Police - Sokol Kleczew - - - - 1:1 Finished
14:00 KP Starogard - JKS Jarota Jarocin - - - 1 0:1 Finished
15:00 Baltyk Gdynia - Calisia Kalisz - - - - 1:2 Finished
15:00 Gwardia Koszalin - Kotwica Kolobrzeg - - - - 0:2 Finished
15:00 Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz - - - - 3:3 Finished
15:00 KS Hetman Zamosc - NKP Podhale - - - - 1:1 Finished
15:00 KS Unia Janikowo - KS Radunia Stezyca - - - - 0:1 Finished
15:00 Kszo Ostrowice - Wolczanka W. Pelkinska - - - - 1:1 Finished
15:00 RKS Radomsko - KS Wasilkow - - - - 5:0 Finished
15:00 Siarka Tarnobrzeg - Sokol Sieniawa - - - - 2:0 Finished
15:00 Stal Krasnik - Avia Swidnik - - - - 5:0 Finished
15:00 Wisla Pulawy - Chelmianka Chelm - - - - 0:0 Finished
15:00 Wisloka Debica - Podlasie Biala Podlaska - - - - 4:1 Finished
16:00 KS Mieszko Gniezno - Grom Nowy Staw - - - 4 2:1 Finished
16:00 OKS Swit Skolwin - Polonia Sroda - - - - 3:1 Finished
16:00 Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowiecki - - - - 0:0 Finished
17:00 Motor Lublin - Orleta Radzyn Podlaski - - - 4 0:0 Finished
Poland - 4th League
12:00 KS Victoria Zmudz - Lewart Lubartow - - - - 1:3 Finished
12:00 MLKS Unia Gniewkowo - Pogon Mogilno - - - - 0:0 Finished
12:00 Polonia Kepno - Kotwica Kornik - - - - 0:0 Finished
12:00 TS Wegrzce - Wislanie Jaskowice - - - - 1:1 Finished
12:00 Unia Swarzedz - KS Opatowek - - - - 3:0 Finished
13:00 Bielawianka Bielawa - KS Piast Nowa Ruda - - - - - Delayed
13:00 Cartusia Kartuzy - MKS Jantar Ustka - - - - - Delayed
13:00 FK Radnik Lipnica - DKS Powisle Dzierzgon - - - - - Delayed
13:00 KS Legia Chelmza - Wloclavia Wloclawek - - - - - Delayed
13:00 MKS Neptun Konskie - GKS Partyzant Radoszyce - - - - - Delayed
13:30 Polonia Przemysl - MKS Blekitni Ropczyce - - - - 1:2 Finished
14:00 GKS Drwinia - LKS Barciczanka Barcice - - - - - Delayed
14:00 Kaszubia Koscierzyna - GOSRiT Luzino - - - - - Delayed
14:00 KS Jeziorak Ilawa - MKS Elk - - - - - Delayed
14:00 KS Korona Rzeszow - MUKS Sokol Kolbuszowa Dolna - - - - - Delayed
14:00 KS Pelikan II Lowicz - GKS Orkan Buczek - - - - - Delayed
14:00 LKS Dab Dabrowa Bialostocka - AKS Sparta Augustow - - - - - Delayed
14:00 Luban Maniowy - Sandecja Nowy Sacz 2 - - - - - Delayed
14:00 Olimpia II Elblag - GKS Pisa Barczewo - - - - - Delayed
14:00 Orleta Aleksandrow Kujawski - KS Notecianka Pakosc - - - - - Delayed
14:00 Partyzant Targowiska - Wisloka Debica - - - - - Delayed
14:00 PIAST Zlotniki Kujawskie - BKS Chemik Bydgoszcz - - - - - Delayed
14:00 Pogon Lwowek - TP Ostrovia 1909 Ostrow Wielkopolski - - - - - Delayed
14:00 Pogon Nowe Skalmierzyce - MKS Olimpia Kolo - - - - - Delayed
14:00 Polonia Leszno - OTPS Winogrady Poznan - - - - - Delayed
14:00 RKS Lech Rypin - BKS Sparta Brodnica - - - - - Delayed
14:00 Sokol Marcinkowice - LKS Bystrzyca Gorna - - - - - Delayed
14:00 Sparta Rejowiec Fabryczny - Orleta Lukow - - - - - Delayed
14:00 Tarnovia Tarnowo - KP OBRA 1912 Koscian - - - - - Delayed
14:00 Victoria Ostrzeszow - Warta Miedzychod - - - - - Delayed
14:30 Pcimianka Pcim - KS Clepardia Krakow - - - - - Delayed
15:00 Czarni Polaniec - Orlicz Suchedniow - - - - - Delayed
15:00 GKS Mirkow/Dlugoleka - TSSR Polonia Trzebnica - - - - - Delayed
15:00 GKS Przodkowo - Wda Lipusz - - - - 4:0 Finished
15:00 GKS Rudki - MKS Busko-Zdroj - - - - - Delayed
15:00 Granat - LZS Lubrzanka Kajetanow - - - - - Delayed
15:00 Granit Bychawa - Lublinianka Wieniawa - - - - - Delayed
15:00 Gryf Slupsk - KS Stolem Gniewino - - - - - Delayed
15:00 Huragan Miedrzyrzec Podlaski - KS Powislak Konskowola - - - - - Delayed
15:00 Jaroslaw - LKS Rzemieslnik Pilzno - - - - - Delayed
15:00 KS Ekoball Sanok - Piast Tuczempy - - - - - Delayed
15:00 KS Naprzod Jedrzejow - MKS Pogon Staszow - - - - - Delayed
15:00 KS Pomorzanin Torun - SP Zawisza Bydgoszcz - - - - - Delayed
15:00 KS Sparta 1951 Szepietowo - BKS Hetman Bialystok - - - - - Delayed
15:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski - MKS Ilanka Rzepin - - - - - Delayed
15:00 KS Wiazownica - Karpaty Krosno - - - - - Delayed
15:00 Lechia Dzierzoniow - OLKS Piast Wroclaw Zerniki - - - - - Delayed
15:00 LKS Jawiszowice - Cracovia Krakow II - - - - - Delayed
15:00 LKS Kwiatkowice - LKS Omega Kleszczow - - - - - Delayed
15:00 LKS Lagow - GKS Nowiny - - - - - Delayed
15:00 LKS Slomniczanka Slomniki - Sokol Kocmyrzow - - - - - Delayed
15:00 LKS Wlodawianka Wlodawa - Huczwa Tyszowce - - - - - Delayed
15:00 Meprozet Stare Kurowo - MKS Spojnia Osno Lubuskie - - - - - Delayed
15:00 MKS Alit Ozarow - Lysica Bodzentyn - - - - - Delayed
15:00 MKS Biebrza Goniadz - LKS 1926 Lomza - - - - - Delayed
15:00 MKS Czarni Zagan - Warta Gorzow - - - - - Delayed
15:00 Orzel Piaski Wielkie - Beskid Andrychow - - - - - Delayed
15:00 Orzel Ryczow - Czarni Staniatki - - - - - Delayed
15:00 Piast Ilowa - MKS Korona Kozuchow - - - - - Delayed
15:00 Pogon Lebork - GKS Kowale - - - - - Delayed
15:00 Pogon Skwierzyna - MKS Polonia Slubice - - - - - Delayed
15:00 Sparta Grebocice - KS Prochowiczanka Prochowice - - - - - Delayed
15:00 Star Starachowice - Spartakus Daleszyce - - - - - Delayed
15:00 Tecza Homanit Krosno Odrzanskie - MKP Carina Gubin - - - - - Delayed
15:00 Trzebinia Siersza - Skawinka Skawina - - - - - Delayed
15:00 TS 1946 Nida Pinczow - Wierna Malogoszcz - - - - - Delayed
15:00 TS Przylep - MTS Pogon Swiebodzin - - - - - Delayed
15:00 Tur Bielsk Podlaski - Promien Monki - - - - - Delayed
15:00 Vineta Wolin - Iskierka Szczecin-Smierdnica - - - - - Delayed
15:00 Watra Bialka Tatrzanska - GKS Glinik - - - - - Delayed
15:00 Wolania Wola Rzedzinska - LKS Orkan Szczyrzyc - - - - - Delayed
15:00 ZAP Syrena Zbaszynek - DAB Przybyszow - - - - - Delayed
15:30 Unia Oswiecim - LKS Rajsko - - - - - Delayed
16:00 KS Sportis Lochowo - Kujawianka Izbica Kujawska - - - - - Delayed
17:19 Ruch Radzionkow - LKS Drama Zbroslawice - - - - - Delayed
18:00 MUKS Unia Warszawa - KS Raszyn - - - - - Delayed
Poland - Ekstraklasa
13:00 GKS Piast Gliwice - Wisla Plock - - - 7 1:0 Finished
15:30 KS Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk - - - 3 2:1 Finished
15:30 Legia Warszawa - Zaglebie Lubin - - - 8 1:0 Finished
Poland - Ekstraliga Women
10:00 AZS Wroclaw(W) - AZS UJ Krakow (W) - - - - 0:3 Finished
14:00 FC Katowice (W) - MKS Olimpia Szczecin(W) - - - 1 7:3 Finished
14:00 Rolnik (W) - UKS SMS Lodz (W) - - - - - Delayed
Portugal - Campeonato de Portugal
14:00 SC Praiense - GD Fontinhas - - - - 2:1 Finished
15:00 Maritimo II - Vizela - - - 2 0:2 Finished
15:00 SC Espinho - Gondomar - - - - 1:0 Finished
16:00 AC Marinhense - Vitoria de Sernache - - - - 5:1 Finished
16:00 Amora - Louletano DC - - - - 0:2 Finished
16:00 Benfica Castelo - Oliveira Hospital - - - 7 1:1 Finished
16:00 CD Pinhalnovense - Real SC - - - - 0:0 Finished
16:00 CD Trofense - Arouca - - - - 1:2 Finished
16:00 CF Canelas 2010 - Felgueiras 1932 - - - - 1:1 Finished
16:00 Clube Oriental Lisboa - SC Mineiro Aljustrelense - - - - 1:0 Finished
16:00 Coimbroes - Sanjoanense - - - - 2:1 Finished
16:00 Fabril Barreiro - Lagos - - - - 0:0 Finished
16:00 Loures - Sintrense - - - - 0:0 Finished
16:00 Lusitania FC Lourosa - Pedras Rubras - - - 1 1:0 Finished
16:00 Lusitano FCV - SC Vila Real - - - - 4:0 Finished
16:00 Merelinense - Berco SC - - - - 2:1 Finished
16:00 Montalegre - AD Oliveirense - - - - 6:1 Finished
16:00 Pedras Salgadas - Vitoria Guimaraes II - - - 1 0:3 Finished
16:00 Sacavenense - Olimpico Montijo - - - - 1:0 Finished
16:00 Sao Martinho - Cerveira - - - - 0:2 Finished
16:00 UD Santarem - Recreio D. Agueda - - - - 1:0 Finished
16:00 Valadares Gaia FC - Ginasio Figueirense - - - - 3:0 Finished
Portugal - League U19
10:00 CD Aves U19 - Gil Vicente FC U19 - - - - 3:0 Finished
10:00 Tondela U19 - Benfica U19 - - - - 0:2 Finished
Portugal - Primeira Liga
15:00 CD Aves - CS Maritimo - - - 4 3:1 Finished
15:00 Pacos de Ferreira - CD Santa Clara - - - 6 0:1 Finished
17:30 Vitoria Guimaraes - Boavista - - - 15 1:1 Finished
20:00 Sporting Lisbon - Sporting Braga - - - 64 2:1 Finished
Portugal - Segunda Division
10:15 Estoril Praia - Farense - - - 6 1:2 Finished
15:00 Cova Piedade - CD Feirense - - - - 2:1 Finished
15:00 Leixoes SC - Nacional Madeira - - - 2 1:1 Finished
15:00 Porto II - SC Varzim - - - 9 1:1 Finished
17:15 Vilafranquense - Benfica II - - - 1 4:0 Finished
Rep. Ireland - Championship Women
13:00 Kilkenny United (W) - Cork City (W) - - - - - Delayed
13:00 Limerick (W) - Peamount Utd (W) - - - - - Delayed
Rep. Ireland - League U19
11:00 Wexford Youths U19 - Cabinteely U19 - - - - - N/A
13:00 Bray Wanderers U19 - Waterford United U19 - - - - - Delayed
13:00 Cobh Ramblers U19 - Galway United U19 - - - - 1:1 Finished
13:00 Derry City U19 - Sligo Rovers U19 - - - - 5:4 Finished
13:00 Longford Town U19 - Shelbourne U19 - - - - - Delayed
Rep. Ireland - Leinster Senior League
10:00 Ayrfield United F.C - Verona FC - - - - 0:2 Finished
10:00 Bangor Celtic - Portmarnock - - - - 4:0 Finished
10:00 Donnycarney - Newbridge Town - - - - 4:1 Finished
10:00 Firhouse Clover - Swords Celtic FC - - - - 2:0 Finished
10:00 Tek United - Collinstown - - - - 1:2 Finished
11:00 Crumlin United - St Mochtas AFC Dublin - - - - 0:1 Finished
Rep. Ireland - Munster Senior League
09:45 Cobh Wanderers - Ringmahon Rangers - - - - 3:4 Finished
Romania - Liga 2
10:00 CS Concordia Chiajna - Farul Constanta - - - 5 2:1 Finished
12:30 Dunarea Calarasi - Petrolul Ploiesti - - - 2 1:3 Finished
Romania - Liga I
15:00 Botosani - CS Universitatea Craiova - - - 14 1:1 Finished
18:00 Steaua Bucharest - Politehnica Iasi - - - 16 1:2 Finished
Russia - 1st Division
07:00 Luch-Energiya Vladivostok - Fakel - - - 2 3:0 Finished
14:00 FC Khimki - Neftekhimik Nizhnekamsk - - - 1 3:2 Finished
14:00 FC Nizhny Novgorod - SKA Khabarovsk - - - 2 1:1 Finished
14:00 Mordoviya Saransk - Chertanovo - - - 1 2:3 Finished
15:00 Avangard Kursk - FC Chayka Peschanokopskoye - - - 2 1:1 Finished
15:00 Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl - - - 4 2:3 Finished
15:00 Torpedo Moskva - Tekstilshchik - - - 4 3:1 Finished
16:00 FC Krasnodar II - Tom Tomsk - - - 1 0:1 Finished
16:00 Torpedo Armavir - Baltika Kaliningrad - - - 2 1:1 Finished
Russia - 3rd Division
06:00 Buryatia Ulan-Ude - Sdyushor Kemerovo - - - - 1:0 Finished
06:00 Polimer Barnaul - Dinamo Barnaul - - - - 2:2 Finished
06:00 Rassvet Krasnoyarsk - Metallurg Novokuznetsk - - - - 1:0 Finished
06:00 Tom-M Tomsk - Raspadskaya - - - - 0:2 Finished
06:00 Torpedo Rubtsovsk - Stroitel Biysk - - - - - N/A
06:00 Zenit-M Irkutsk - Sibir-M Novosibirsk - - - - 3:2 Finished
Russia - Premier League
11:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula - - - 4 1:0 Finished
13:30 Ufa - FC Rostov - - - 7 2:0 Finished
16:00 Dinamo Moscow - Lokomotiv Moscow - - - 2 1:2 Finished
Russia - Youth League
06:00 Ufa-D - Rostov-D - - - 2 1:4 Finished
Scotland - League Cup
14:00 Dundee - Aberdeen - - - 1 1:2 Finished
14:00 East Fife - Rangers - - - 4 0:3 Finished
Scotland - Premier League Women 2
11:00 Stirling University (W) - Hibernian (W) - - - 1 0:4 Finished
12:00 Spartans (W) - Forfar Farmington (W) - - - 1 1:0 Finished
13:10 Glasgow City (W) - Celtic (W) - - - 3 1:0 Finished
15:00 Kilmarnock (W) - Partick Thistle (W) - - - - 1:1 Finished
15:00 St. Johnstone (W) - Hamilton Academical (W) - - - - 1:2 Finished
Serbia - First League
15:00 Dinamo Vranje - Metalac - - - 2 2:3 Finished
15:00 FK Graficar Beograd - Kolubara Lazarevac - - - - 3:0 Finished
15:00 FK Kabel Novi Sad - Sindelic Beograd - - - - 1:0 Finished
15:00 Novi Pazar - FK Trajal - - - - 3:1 Finished
15:00 Radnicki Pirot - Zlatibor - - - - 1:1 Finished
15:00 Smederevo - Buducnost Dobanovci - - - - 0:2 Finished
15:00 Teleoptik Zemun - FK Zarkovo - - - - 0:1 Finished
18:00 Backa Palanka - Radnicki Kragujevas - - - - 1:1 Finished
Serbia - League U19
08:00 FK Vozdovac U19 - Graficar U19 - - - - 1:0 Finished
08:00 Spartak Subotica U19 - TSC Backa Topola U19 - - - - 1:0 Finished
09:00 OFK Belgrade U19 - Cukaricki U19 - - - - 0:3 Finished
15:30 FK Internacional U19 - Radnicki Nis U19 - - - - 5:1 Finished
16:00 Partizan Beograd U19 - Rad Belgrad U19 - - - - 3:2 Finished
Serbia - Srpska Liga
09:00 Car Konstantin - FK Temnic - - - - 1:0 Finished
09:00 SFS Borac - Vlasina - - - 2 1:3 Finished
15:00 FK TEK Sloga - BSK Borca - - - - 1:2 Finished
15:00 FK Zvezdara - FK Radnicki Obernovac - - - - 1:1 Finished
15:00 Proleter Mihajlovac - Buducnost Krusik - - - - 2:2 Finished
15:00 Vaga - Mladenovac - - - - 0:0 Finished
17:00 Borac Cacak - Mladi Radnik - - - - 4:0 Finished
Serbia - Super Liga
17:00 Partizan Beograd - Rad Beograd - - - 1 3:0 Finished
18:00 FK Macva Sabac - Napredak Krusevac - - - 4 0:1 Finished
18:00 Vojvodina Novi Sad - FK Backa Topola - - - 4 2:2 Finished
Singapore - S League
09:30 Balestier Khalsa - Geylang International - - - 3 3:4 Finished
09:30 Tampines Rovers - Albirex Niigata S - - - 6 2:0 Finished
09:30 Young Lions - Hougang United - - - 2 2:4 Finished
Slovakia - 1st League
16:00 DAC Dunajska Streda - Mfk Zemplin Michalovce - - - 5 1:1 Finished
Slovakia - 1st League Women
12:30 NMSK 1922 Bratislava (W) - SKF Zilina (W) - - - - 0:2 Finished
12:30 Spartak Myjava (W) - Poprad (W) - - - 3 8:0 Finished
Slovakia - 2nd League
08:30 Petrzalka - Mfk Ruzomberok B - - - 2 1:3 Finished
15:00 Slavoj Trebisov - FC STK 1914 Samorin - - - 2 0:0 Finished
Slovakia - 3rd League
08:30 FK Raca - FK Inter Bratislava - - - - 1:3 Finished
08:30 Jednota Banova - FK Cadca - - - - 3:0 Finished
14:00 Banik Kalinovo - Tatran Oravske Vesele - - - - 2:1 Finished
14:00 Druzstevnik Liptovska Stiavnica - SK Novohrad Lucenec - - - - 0:3 Finished
14:00 MSK Namestovo - SK Pramen Kovacova - - - - 0:3 Finished
14:00 Sarisske Michalany - MFK Vranov nad Toplou - - - 3 1:2 Finished
15:00 Malzenice - Druzstevnik Velke Ludince - - - - 2:0 Finished
Slovenia - 1st League Women
09:00 ZNk Cerklje (W) - ZNK Radomlje (W) - - - 3 1:3 Finished
Slovenia - League U19
10:00 Olimpija Ljubljana U19 - NK Sampion Celje U19 - - - - 1:3 Finished
15:30 NK Triglav Kranj U19 - NK Rudar U19 - - - - - Delayed
Slovenia - Prva Liga
14:00 ASK Bravo Publikum - BST Domzale - - - 8 0:0 Finished
16:00 Mura 05 - Rudar Velenje - - - 3 2:0 Finished
18:15 Aluminij - Olimpija Ljubljana - - - 1 1:0 Finished
Slovenia - Second League
17:00 Koper - Nafta Lendava - - - 2 2:1 Finished
South Africa - Diski Challenge
09:00 Polokwane City (R) - Mamelodi Sundowns (R) - - - - 1:1 Finished
South Africa - First Division
11:00 TS Galaxy FC - Jomo Cosmos - - - - 0:0 Finished
13:00 Pretoria University - Steenberg United - - - - 1:0 Finished
13:00 Richards Bay - JDR Stars - - - - 2:2 Finished
13:00 Royal Eagles - Mbombela United - - - - - Postponed
South Africa - MTN 8 Cup
13:00 Bidvest Wits University - SuperSport United - - - - 0:3 Finished
South Korea - K League 1
10:00 Incheon United - Jeju United - - - 2 0:0 Finished
11:00 Sangju Sangmu - Pohang Steelers - - - 4 2:1 Finished
South Korea - K League 2
10:00 Seoul E-Land - FC Anyang - - - - 2:0 Finished
Spain - Copa Catalunya
17:00 Andorra - Prat - - - - 0:1 Finished
18:00 UA Horta - CF Badalona - - - - 0:2 Finished
Spain - La Liga
15:00 CD Alaves - UD Levante - - - 8 1:0 Finished
17:00 RCD Espanyol - Sevilla - - - 22 0:2 Finished
19:00 Real Betis - Real Valladolid - - - 34 1:2 Finished
20:00 Atletico Madrid - Getafe CF - - - 95 1:0 Finished
Spain - Segunda Division
16:00 CD Numancia - Alcorcon AD - - - 3 0:1 Finished
16:00 Deportivo La Coruna - Real Oviedo - - - 4 3:2 Finished
16:30 Girona CF - Sporting Gijon - - - 3 1:1 Finished
18:00 CF Cadiz - Ponferradina - - - 8 3:1 Finished
18:00 Las Palmas - SD Huesca - - - 7 0:1 Finished
Sudan - Premier League
17:00 Al-Ahli Shendi - Hay Al Wadi SC - - - - 1:0 Finished
Sweden - 1st Division Norra
13:30 Tegs - Carlstad United - - - 2 4:2 Finished
Sweden - 1st Division Sodra
15:00 Ljungskile SK - Assyriska Turabdin IK - - - 4 2:1 Finished
15:00 Trollhattan - Tvaakers - - - 5 1:0 Finished
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland
15:00 Lidkopings FK - Stenungsunds IF - - - 3 1:2 Finished
Sweden - 2nd Division Ostra Gotaland
12:00 Raslatts SK - Karlskrona - - - - 2:3 Finished
Sweden - 2nd Division Sodra Svealand
10:00 IFK Haninge/Brandbergen - Linkoping - - - - 4:1 Finished
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland
15:00 Angelholms FF - IFK Malmo - - - - 2:1 Finished
Sweden - 3rd Division Mellersta Norrland
12:00 Iggesunds IK - Harnosand - - - - 2:0 Finished
Sweden - 3rd Division Norra Norrland
12:00 Kiruna FF BoIS - Bergnasets AIK - - - 1 6:1 Finished
Sweden - 3rd Division Sodra Gotaland
12:00 Sodra Sandby IF - Limhamns FF - - - - 3:0 Finished
Sweden - 3rd Division Sodra Svealand
12:00 Farsta - Trosa-Vagnharads SK - - - - 2:2 Finished
Sweden - 3rd Division Sydostra Gotaland
15:00 Lindsdal - Saxemara - - - - 1:1 Finished
Sweden - 3rd Division Sydvastra Gotaland
15:00 Almhults - Hogaborg - - - - 4:1 Finished
Sweden - Allsvenskan
13:00 AIK - Kalmar FF - - - 21 1:2 Finished
13:00 Örebro SK - BK Hacken - - - 6 1:2 Finished
13:00 Sirius - IFK Norrkoping - - - 7 0:2 Finished
15:30 Malmö FF - Falkenberg - - - 9 5:0 Finished
Sweden - Damallsvenskan
13:00 Kopparbergs/Gothenburg FC (W) - Kristianstads Dff (W) - - - - 2:0 Finished
14:00 Eskilstuna United (W) - Pitea IF (W) - - - - 1:1 Finished
15:00 Linkopings FC (W) - Vittsjo GIK (W) - - - - 2:1 Finished
Sweden - Div 4 Blekinge
14:00 Listerby IK - Nättraby GoIF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Bohuslän/Dal
11:00 Bengtsfors IF - Stala Myckleby - - - - 3:0 Finished
11:00 IFK Valla - IK Svane - - - - 2:1 Finished
13:00 Hafreströms IF - Kungshamns IF - - - - 4:0 Finished
Sweden - Div 4 Halland
12:00 Genevad Veinge IF - Lilla Träslövs FF - - - - 1:1 Finished
12:00 Väröbacka GIF - IF Norvalla - - - - 4:3 Finished
Sweden - Div 4 Hälsingland
14:00 Forsa IF - Bollnäs Kurd IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Östergötland Östra
12:00 IK Derik - Bravalla IK - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Skåne Östra
14:00 Torestorp-Älekulla FF - Fjalkinge IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Småland Nordvästra
12:00 FK Besa - Klippans Forenade - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Uppland
11:00 Vattholma IF - Radmansö SK - - - - - N/A
12:00 GoIF Kare - FC Arlanda - - - - - Delayed
14:00 Habo FF - Tärnsjö IF - - - - - Delayed
15:00 Procyon BK - Uppsala-Kurd FK - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Västerbotten Norra
14:00 Medle SK - Lycksele IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Västerbotten Södra
14:00 Stöcke IF - Sandakernkamraternas IF - - - - - Delayed
17:00 Röbäcks If - Tegs SK Fotboll - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Västergötland Norra
13:00 IFK Skovde FK - Edsvara-Norra Vanga FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 4 Västergötland Södra
13:00 Gota BK - Kronangs IF - - - - 3:0 Finished
13:00 Limmareds IF - Skepplanda BTK - - - - 1:0 Finished
Sweden - Div 4 Västmanland
13:00 Tortuna SK - Vasteras BK 30 - - - - - Delayed
14:00 Kolsva IF - Gideonsbergs IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Blekinge
12:00 Solve BK - Backaryd SK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Dalarna
13:00 M.I.L - IF Vikapojkarna - - - - - Delayed
13:00 Swesom FC - Nyhammars IF A - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Dalsland
12:00 Fargelanda IF - Backefors IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Hälsingland
14:00 Alfta GIF FK - IFK Bergvik - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Örebro Län
15:15 Hidingsta IK - Ervalla SK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Östra
15:30 FF Jaguar - Norrköpings FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Östergötland Västra
15:00 Ledbergs IF - Mjölby Södra IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Skåne Nordvästra
12:00 Vikens IK - Brunnby FF/ Vasby FK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Skåne Södra
11:00 Skurups AIF - AIF Barrikaden - - - - - N/A
12:00 Oxie SK - Skegrie BK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Skåne Sydvästra
12:00 Lunds BOIS - Husie IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Södermanland
15:00 Halleforsnas IF - Eskilstuna FC - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Stockholm Mellersta
14:00 Essinge IK - Fisksatra IF - - - - - Delayed
14:00 Vasastan BK - IFK Lidingo FK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Stockholm Södra
16:00 FC Iliria Stockholm - Ingaro IF - - - - 1:1 Finished
16:00 Stuvsta IF 1926 - Albion FC - - - - 2:1 Finished
16:00 Svensk-Palestinska FF - S Wanderers IKF - - - - 0:2 Finished
Sweden - Div 5 Uppland Västra
12:00 IF VP Uppsala - Södra Trögds IK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västerbotten Mellersta
13:00 Hjoggböle IF - Renbergsvattnets IF - - - - - Delayed
15:00 IFK Bjurfors - Flarkens IK - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västerbotten Södra
13:00 Höjdens BK - Spölands IF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västergötland Södra
12:00 Horreds IF - Torestorp-Älekulla FF - - - - - Delayed
Sweden - Div 5 Västmanland
13:00 Ramnäs IF - Surahammar FK - - - - - Delayed
Sweden - Elitettan
12:00 Moron BK (W) - IF Brommapojkarna (W) - - - - - Delayed
13:00 Assi IF (W) - IK Uppsala Fotboll (W) - - - - - Delayed
13:00 Borgeby (W) - Hammarby IF Dff (W) - - - - - Delayed
13:30 Asarums IF FK (W) - AIK (W) - - - - - Delayed
Sweden - Superettan
13:00 Dalkurd - Gais - - - 2 3:0 Finished
15:30 Brommapojkarna - Osters IF - - - 3 1:1 Finished
Sweden - Youth League
09:00 Taby FK U19 - Vasalunds IF U19 - - - - 4:2 Finished
12:00 Djursholm U19 - Gefle IF FF U19 - - - 1 4:1 Finished
Switzerland - Swiss Cup
12:00 Cham - FC Aarau - - - 2 2:2 Finished
12:00 Linth 04 - Schaffhausen - - - - 3:1 Finished
13:00 FC Uster - Lancy FC - - - - 1:3 Finished
14:00 Calcio Kreuzlingen - FC Luzern - - - - 0:2 Finished
14:00 Yverdon-Sport - Neuchatel Xamax - - - 1 1:2 Finished
Thailand - Thai League I
11:00 Muang Thong United - PTT Rayong - - - 1 2:2 Finished
11:00 Suphanburi FC - Thai Port - - - - 1:3 Finished
12:00 Chiangmai FC - Trat FC - - - 1 1:3 Finished
12:00 Chonburi - Nakhon Ratchasima - - - 1 2:1 Finished
Thailand - Thai League II
11:00 Rayong FC - Sisaket - - - - 1:1 Finished
11:00 Thai Honda - Chiangmai United - - - 1 2:0 Finished
12:00 Customs United - Ayutthaya United - - - 1 0:3 Finished
12:00 Kasetsart FC - Police Tero - - - - 1:1 Finished
Thailand - Thai League III
09:00 Surat FC - Phuket FC - - - - 0:0 Finished
11:00 Ang Thong FC - Chachoengsao - - - - 0:0 Finished
11:00 BTU United - Chamchuri - - - - 2:1 Finished
11:00 Phrae United - Chiangrai - - - - 4:0 Finished
11:00 Trang FC - Nakhon Pathom - - - - 0:1 Finished
Thailand - Thai League IV
09:00 Chainat Hornbill II - Luk Isan - - - - 2:0 Finished
09:00 Chainat United - Ratchaburi II - - - - 2:1 Finished
09:00 Kabin United - Chantaburi FC - - - - 1:0 Finished
09:00 Mahasarakham FC - Buriram United II - - - - 0:0 Finished
09:00 Nong Bua Lamphu II - Sakon Nakon FC - - - - 4:3 Finished
09:00 Phan Thong - Bankhai United - - - - 0:3 Finished
09:00 Rangsit University - Air Force Robinson FC - - - - 2:1 Finished
Turkey - TFF 1. League
13:30 Hatayspor - Altinordu - - - 3 1:0 Finished
16:15 BB Erzurumspor - Istanbulspor AS - - - 1 2:2 Finished
18:45 Akhisar - Adanaspor - - - - 1:0 Finished
18:45 Altay - Umraniyespor - - - - 1:3 Finished
Turkey - Turkcell Super League
16:15 Konyaspor - Ankaragucu - - - 3 0:0 Finished
18:45 Goztepe AS Izmir - Antalyaspor - - - 5 0:1 Finished
18:45 Kasimpasa - Trabzonspor - - - 3 1:1 Finished
18:45 Yeni Malatyaspor - İstanbul Basaksehir F.K. - - - 8 3:0 Finished
Ukraine - Premier League
14:00 Olimpik Donetsk - Karpaty Lviv - - - 1 1:3 Finished
16:30 Lviv - Shakhtar Donetsk - - - 1 0:2 Finished
16:30 Zorya Lugansk - Pfk Olexandriya - - - - 1:2 Finished
Uruguay - Primera Division
18:00 CA Progreso - Defensor - - - - 3:1 Finished
18:00 Liverpool FC Montevideo - Racing CM - - - 2 3:1 Finished
18:00 Montevideo Wanderers - Rampla Juniors - - - 1 4:3 Finished
21:00 Penarol - Juventud de Las Piedras - - - 3 0:0 Finished
Uruguay - Segunda Division
18:00 Bella Vista - Albion (URU) - - - - 1:2 Finished
USA - MLS
00:30 Sporting KC - San Jose Earthquakes - - - 4 2:1 Finished
01:00 Houston Dynamo - Colorado Rapids - - - 3 2:2 Finished
02:00 LA Galaxy - Seattle Sounders - - - 6 2:2 Finished
02:00 Real Salt Lake - Los Angeles Blues - - - 5 0:2 Finished
02:00 Vancouver Whitecaps - DC United - - - 6 1:0 Finished
USA - NWSL
02:30 Portland Thorns (W) - Washington Spirit (W) - - - 1 3:1 Finished
17:00 Sky Blue FC (W) - Seattle Reign (W) - - - 1 1:1 Finished
USA - USL Pro
00:30 FC San Antonio - Rio Grande Valley - - - 1 2:2 Finished
01:00 Austin Bold - Tulsa Roughnecks - - - 2 5:1 Finished
01:30 El Paso Locomotive - Tacoma Defiance - - - - 2:0 Finished
01:30 New Mexico United - LA Galaxy II - - - 3 2:2 Finished
02:00 Orange County Blues FC - Las Vegas Lights - - - - 3:0 Finished
03:00 Sacramento Republic FC - Colorado Springs - - - - 4:0 Finished
22:00 Indy Eleven - Saint Louis FC - - - 2 2:0 In Play
Uzbekistan - PFL
12:00 Bunyodkor Tashkent - Metallurg Bekabad - - - - 1:0 Finished
13:00 Andizhan - Nawbahor Namangan - - - - 0:1 Finished
14:15 Qyzylqum Zarafshon - Samarkand-Dinamo - - - - 2:1 Finished
Venezuela - Primera Division
20:00 Atletico Venezuela - Llaneros de Guanare - - - 1 1:4 Finished
20:00 Estudiantes Merida - Aragua - - - 5 0:2 Finished
21:00 Caracas - Academia Puerto Cabello - - - 1 4:1 Finished
22:00 Monagas SC - Deportivo Tachira - - - 2 2:1 In Play
Venezuela - Reserve League
17:00 Atletico Venezuela (R) - Caracas (R) - - - - 0:4 Finished
Venezuela - Segunda Division
19:30 Real Frontera - Hermanos Colmenares - - - - 2:3 Finished
20:00 Angostura - UCV - - - - 1:1 Finished
20:00 Fundacion AIFI - Petroleros de Anzoategui - - - - 1:3 Finished
Vietnam - V-League 1
11:00 Thanh Hoa - Hai Phong - - - 2 0:3 Finished
12:00 Sanna Khanh Hoa - Song Lam Nghe An - - - 1 1:4 Finished
Vietnam - V-League 2
08:30 CS.Dong Thap - Binh Phuoc - - - 2 1:1 Finished
09:00 XM Fico Tay Ninh - Pho Hien FC - - - - 2:0 Finished
10:00 DT.Long An - Bong da Hue - - - 1 5:1 Finished
Wales - Premier League
13:30 The New Saints - Caernarfon Town - - - 4 1:0 Finished
World - Club Friendlies
08:00 Atletico Madrid B - Leganes II - - - - 5:1 Finished
09:00 CD Tarancon - Torrejon - - - - 1:0 Finished
09:00 Santa Ana - Azuqueca - - - - 3:1 Finished
10:30 Ibarra - Las Palmas II - - - 4 1:2 Finished
16:00 Panionios - Levadiakos - - - - 1:2 Finished
16:00 Sloga Mravince - NK OSK Otok - - - 1 5:0 Finished
16:30 La Baneza - Cultural Leonesa - - - - 0:6 Finished
16:45 Lamia - Volos NPS - - - - 0:0 Finished
17:00 Burgos - Real Madrid Castilla - - - - 3:2 Finished
17:00 CF Valencia B - Gimnastic De Tarragona - - - 1 3:1 Finished
17:00 UD Salamanca - Merida AD - - - - 1:2 Finished
18:00 Algeciras - AD Ceuta FC - - - - 0:1 Finished
18:00 Arosa - Pontevedra CF - - - - 0:4 Finished
18:00 Calamonte - C.D. Zarceno - - - 1 3:1 Finished
18:00 Fuente de Cantos - Azuaga - - - - 0:0 Finished
18:00 Villarrubia - Villacanas - - - - 3:2 Finished
18:30 Loja - El Palo - - - - 2:1 Finished
19:00 Deportes Linares - CF Cordoba - - - - - N/A
19:00 Linares Deportivo - CF Cordoba - - - - 1:2 Finished
20:00 Juventud Antoniana - Central Norte - - - - 2:2 Finished
World - Club Friendlies Women
21:00 Atletico Madrid (W) - Manchester City (W) - - - 1 2:3 Finished
World - International Champions Cup Women
23:30 Olympique Lyonnais (W) - North Carolina (W) - - - 1 - Not started
Zimbabwe - Premier League
13:00 CAPS United - Highlanders - - - - 2:1 Finished
13:00 Herentals - ZPC Kariba - - - - 1:0 Finished