Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa - CECAFA Cup
10:30 Kenya - Zanzibar - - - 3 1:0 Finished
13:00 Sudan - Tanzania - - - 2 0:0 Finished
Africa - COSAFA Cup U20
09:30 Madagascar U20 - Angola U20 - - - 1 1:5 Finished
13:00 Zambia U20 - South Africa U20 - - - - 3:0 Finished
Albania - Kategoria e Pare
12:00 KF Elbasani - Besa - - - - - Postponed
Albania - Kategoria Superiore
12:00 Flamurtari - KS Bylis Ballsh - - - - 2:2 Finished
12:00 KF Laci - KS Luftetari Gjirokaster - - - 1 4:0 Finished
15:00 Kukesi - Teuta Durres - - - - 4:0 Finished
15:00 Skenderbeu - Vllaznia Shkoder - - - - 0:1 Finished
Andorra - 2nd Division
19:30 CF Atletic America - Ranger's FC - - - 5 0:4 In Play
Antigua and Barbuda - Premier Division
21:00 Old Road - Ottos Rangers - - - 1 0:1 In Play
23:00 All Saints United - Parham 1.86 3.80 3.45 - - Not started
Argentina - Copa Argentina
00:10 River Plate - Central Cordoba - - - 8 3:0 Finished
Argentina - Superliga Cup
22:10 Racing Club - Tigre 1.84 3.65 4.89 4 - Not started
Aruba - Premier Division
22:30 Dakota - Nacional 2.25 3.68 2.70 1 - Not started
Asia - East Asian Championship
10:30 Japan - Hong Kong - - - 8 5:0 Finished
Asia - East Asian Championship Women
06:55 China (W) - Japan (W) - - - 1 0:3 Finished
Australia - A-League
06:00 Melbourne Victory - Wellington Phoenix - - - 25 0:0 Finished
08:30 Sydney FC - Central Coast Mariners - - - 34 1:0 Finished
10:45 Perth Glory - Western Sydney Wanderers FC - - - 31 2:0 Finished
Australia - A-League Youth
00:30 Brisbane Roar U21 - Adelaide United U21 - - - 6 5:1 Finished
Australia - W-League
06:30 Brisbane Roar (W) - Adelaide United (W) - - - 1 3:2 Finished
Austria - Bundesliga
16:00 FC Trenkwalder Admira - Rapid Vienna - - - 13 0:3 Finished
16:00 SKN St. Pölten - SCR Altach - - - 9 0:3 Finished
16:00 TSV Hartberg - Red Bull Salzburg - - - 11 2:2 Finished
Bahrain - Premier League
13:15 Riffa - Al Hala - - - - 5:0 Finished
15:45 Manama - Al Shabab - - - - 0:0 Finished
Belgium - 1st National League Women
13:30 Massenhoven (W) - Genk II (W) - - - - 7:2 Finished
14:00 Kontich (W) - SG-Tertre-Hautrage (W) - - - 1 1:0 Finished
14:00 OH Leuven II (W) - Famkes Merkem(W) - - - - 6:1 Finished
Belgium - First Amateur Division
18:30 Dessel Sport - KVV Thes Sport - - - - 0:2 Finished
19:00 FCV Dender EH - Liege - - - - 1:1 Finished
19:00 KMSK Deinze - KSK Heist - - - 2 3:2 Finished
19:00 Lierse SK - UR La Louvière Centre - - - - 2:1 Finished
19:00 Patro Eisden - Sint Eloois Winkel - - - - 2:1 Finished
19:00 RWDM Brussels - Tubize - - - 1 0:1 Finished
Belgium - First Division A
17:00 Royal Antwerp - AS Eupen - - - 18 1:0 Finished
19:00 Charleroi - Cercle Brugge - - - 11 3:0 Finished
19:00 Zulte Waregem - STVV - - - 7 5:1 Finished
19:30 Racing Genk - Waasland - - - 6 4:1 In Play
Belgium - First Division B
16:00 Excelsior Virton - KVSK United Overpelt-Lommel - - - - 3:1 Finished
19:30 Westerlo - Beerschot Wilrijk - - - 4 0:1 In Play
Belgium - Super League Women
14:00 Standard Liege (W) - Club Brugge (W) - - - 1 2:0 Finished
Benin - Premier League
15:00 JSP - Ayema - - - - 0:0 Finished
Bolivia - Primera Division
19:00 Always Ready - Blooming - - - 5 3:0 Finished
Botswana - Premier League
14:00 Police XI - Morupule Wanderers FC - - - - 1:1 Finished
Bulgaria - First Professional League
10:00 Beroe Stara Zagora - Tsarskoye Selo - - - 3 2:0 Finished
12:15 Cherno More Varna - Arda - - - 3 1:1 Finished
14:30 CSKA Sofia - Dunav Ruse - - - 5 4:0 Finished
Burkina Faso - Premier League
15:30 AS Douanes Ouagadougou - RC Bobo Dioulasso - - - - 2:1 Finished
Cameroon - Elite One
14:00 Fovu De Baham - UMS de Loum - - - - 1:0 Finished
Cameroon - Elite Two
12:00 AS Matelots - Yafoot - - - - 1:3 Finished
12:00 Fauve Azur Elite - Renaissance de Ngoumou - - - - 0:1 Finished
14:00 Dynamo de Douala - Les Astres de Douala - - - - 2:1 Finished
14:00 FAP - Bafoussam - - - - 1:0 Finished
14:00 Stade FC de Bertoua - University de Ngaoundere - - - - 3:0 Finished
Chile - Tercera A
20:00 Provincial Ovalle - Trasandino - - - - 0:1 In Play
Croatia - 1 HNL
14:00 HNK Rijeka - Varazdin - - - 8 3:1 Finished
16:30 NK Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva Zagreb - - - 10 1:0 Finished
Cuba - Campeonato Nacional
20:00 Artemisa FC - Villa Clara - - - 1 1:0 In Play
20:00 Camaguey - Las Tunas - - - - 0:0 In Play
20:00 Ciego de Avila - Sancti Spiritus - - - 1 5:0 In Play
20:00 Holguin - CF Granma - - - - 1:0 In Play
20:00 Matanzas - La Habana - - - - - Delayed
20:00 Mayabeque - Pinar del Rio - - - - 0:2 In Play
20:00 Santiago de Cuba - Guantanamo - - - 1 0:0 In Play
Cyprus - 1st Division
15:00 AEK Larnaca - AE Pafos - - - 3 1:0 Finished
17:00 Apollon Limassol - Anorthosis - - - 9 2:0 Finished
Cyprus - 2nd Division
12:30 Alki Oroklini - Digenis Ypsonas - - - - 2:0 Finished
12:30 Digenis Morfou - Anagennisi Derynia - - - - 0:2 Finished
12:30 Omonia Aradippou - Karmiotissa - - - 3 0:0 Finished
12:30 Omonia Psevda - Aris Limassol - - - - 0:2 Finished
12:30 Onisilos Sotira - Akritas Chlorakas - - - 1 4:2 Finished
Czech Republic - 1st League
13:30 1.FK Pribram - 1.FC Slovacko - - - 3 1:4 Finished
13:30 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 - - - 2 1:1 Finished
13:30 Slovan Liberec - Karvina - - - 7 3:0 Finished
13:30 Tescoma Zlin - Sfc Opava - - - 4 2:0 Finished
16:00 Banik Ostrava - AC Sparta Praha - - - 9 0:0 Finished
Ecuador - Reserve League
16:00 LDU Quito (R) - El Nacional (R) - - - 1 0:2 Finished
Ecuador - Serie B
20:00 Orense - LDU Portoviejo - - - 2 1:1 In Play
El Salvador - Liga Feminina
21:00 Alianza FC San Salvador (W) - Fas Asdeful (W) - - - 1 1:0 In Play
El Salvador - Reserve League
21:00 CD Aguila (R) - Municipal Limeno (R) - - - 1 0:0 In Play
England - EFL Championship
12:30 Birmingham City - West Bromwich - - - 19 2:3 Finished
15:00 Barnsley - Queens Park Rangers - - - 14 5:3 Finished
15:00 Brentford - Fulham FC - - - 12 1:0 Finished
15:00 Bristol City - Blackburn Rovers - - - 15 0:2 Finished
15:00 Derby County - Millwall - - - 8 0:1 Finished
15:00 Leeds United - Cardiff City - - - 16 3:3 Finished
15:00 Nottingham Forest - Sheffield Wednesday - - - 19 0:4 Finished
15:00 Preston North End - Luton Town - - - 24 2:1 Finished
15:00 Stoke City - Reading - - - 9 0:0 Finished
15:00 Swansea City - Middlesbrough - - - 4 3:1 Finished
15:00 Wigan Athletic - Huddersfield Town - - - 6 1:1 Finished
England - EFL League One
15:00 Accrington Stanley - Portsmouth - - - 6 4:1 Finished
15:00 AFC Wimbledon - Doncaster Rovers - - - 3 2:1 Finished
15:00 Fleetwood Town - Gillingham - - - 4 1:1 Finished
15:00 Ipswich Town - Bristol Rovers - - - 6 1:2 Finished
15:00 Lincoln City - Tranmere Rovers - - - 4 1:0 Finished
15:00 Milton Keynes Dons - Oxford United - - - 8 1:0 Finished
15:00 Peterborough United - Bolton Wanderers - - - 8 1:0 Finished
15:00 Shrewsbury Town - Coventry City - - - 3 2:1 Finished
15:00 Southend United - Rotherham United - - - 5 2:2 Finished
15:00 Sunderland - Blackpool - - - 4 1:1 Finished
15:00 Wycombe Wanderers - Burton Albion - - - 4 2:0 Finished
England - EFL League Two
15:00 Carlisle United - Grimsby Town - - - 1 0:0 Finished
15:00 Cheltenham Town - Cambridge United - - - 3 1:1 Finished
15:00 Crawley Town - Port Vale - - - 8 0:0 Finished
15:00 Crewe Alexandra - Mansfield Town - - - 6 1:1 Finished
15:00 Leyton Orient - Bradford City - - - 11 0:0 Finished
15:00 Newport County - Stevenage Borough - - - 7 1:1 Finished
15:00 Northampton Town - Forest Green Rovers - - - 2 1:0 Finished
15:00 Plymouth Argyle - Morecambe - - - 6 3:0 Finished
15:00 Salford City - Exeter City - - - 4 0:1 Finished
15:00 Scunthorpe United - Colchester United - - - 3 2:2 Finished
15:00 Swindon Town - Oldham Athletic - - - 3 2:0 Finished
15:00 Walsall - Macclesfield Town - - - 2 1:1 Finished
England - FA Trophy
13:00 Chesterfield - Notts County - - - - 0:1 Finished
15:00 AFC Fylde - Curzon Ashton - - - 1 1:0 Finished
15:00 AFC Hornchurch - Dulwich Hamlet - - - 1 1:0 Finished
15:00 AFC Telford United - Leamington - - - - - Postponed
15:00 Atherton Collieries - Barrow - - - - - Postponed
15:00 Barnet - Weymouth - - - - 2:1 Finished
15:00 Bradford Park Avenue - Halesowen Town - - - - 2:2 Finished
15:00 Carshalton Athletic - Aveley - - - - 3:3 Finished
15:00 Chelmsford City - Havant & Waterlooville - - - 1 2:1 Finished
15:00 Dorking Wanderers - Bromley - - - - 3:0 Finished
15:00 Eastbourne Borough - Salisbury City - - - - 2:2 Finished
15:00 Eastleigh - Yate Town - - - - 6:1 Finished
15:00 Enfield Town - Ebbsfleet United - - - - 0:2 Finished
15:00 Farsley Celtic - Altrincham - - - - 2:2 Finished
15:00 Halifax Town - Wrexham - - - 1 4:0 Finished
15:00 Harrogate Town - Hartlepool United - - - - 3:2 Finished
15:00 Hednesford Town - Chester City - - - - 0:0 Finished
15:00 Kings Lynn - Dover Athletic - - - - 2:2 Finished
15:00 Maidenhead United - Hemel Hempstead Town - - - 2 4:2 Finished
15:00 Maidstone United - Concord Rangers - - - - 2:3 Finished
15:00 Matlock Town - Chorley - - - 1 2:2 Finished
15:00 Royston Town - Boreham Wood - - - 1 2:0 Finished
15:00 Solihull Moors F.C. - Darlington - - - - 2:2 Finished
15:00 South Shields - Southport - - - - 2:2 Finished
15:00 Stockport County - Blyth Spartans - - - - 4:2 Finished
15:00 Sutton United - Dagenham & Redbridge - - - 2 1:1 Finished
15:00 Tonbridge Angels - Hampton & Richmond - - - - 2:2 Finished
15:00 Torquay United - Aldershot Town - - - - 5:1 Finished
15:00 United of Manchester - Kettering Town - - - - 2:1 Finished
15:00 Yeovil Town - Welling United - - - 2 3:1 Finished
England - Isthmian League
15:00 Bishop s Stortford - Worthing - - - - - Postponed
15:00 Bognor Regis Town - Cray Wanderers - - - - 7:2 Finished
15:00 Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta - - - - 3:1 Finished
15:00 Corinthian Casuals - Wingate & Finchley - - - 1 3:3 Finished
15:00 Horsham - East Thurrock United - - - 1 1:0 Finished
15:00 Leatherhead - Brightlingsea Regent - - - - 1:0 Finished
15:00 Merstham - Lewes - - - - 2:4 Finished
15:00 Potters Bar Town - Haringey Borough - - - - - Postponed
England - National League North
15:00 Alfreton Town - Gloucester City - - - 1 - Postponed
England - National League South
15:00 Dartford - Billericay Town - - - 1 3:2 Finished
England - Northern League
15:00 Ashton United - Stafford Rangers - - - 1 - Postponed
15:00 Grantham Town - Morpeth Town - - - 1 1:2 Finished
15:00 Hyde United - Gainsborough Trinity - - - - 1:1 Finished
15:00 Lancaster City - Stalybridge Celtic - - - - 0:0 Finished
15:00 Nantwich Town - Buxton - - - - 2:2 Finished
15:00 Radcliffe Borough - Witton Albion - - - - 1:0 Finished
15:00 Scarborough Athletic - Mickleover Sports - - - - 4:1 Finished
15:00 Warrington Town - Basford United - - - - 1:1 Finished
15:00 Whitby Town - Bamber Bridge - - - - 0:1 Finished
England - Premier League
12:30 Liverpool - Watford - - - 50 2:0 Finished
15:00 Burnley - Newcastle United - - - 11 1:0 Finished
15:00 Chelsea - Bournemouth - - - 20 0:1 Finished
15:00 Leicester City - Norwich City - - - 28 1:1 Finished
15:00 Sheffield United - Aston Villa - - - 23 2:0 Finished
17:30 Southampton - West Ham United - - - 18 0:1 Finished
England - Premier League II
15:00 Liverpool U23 - Chelsea U23 - - - - 1:1 Finished
England - Southern League Central
15:00 Barwell - Nuneaton Town - - - - 0:1 Finished
15:00 Biggleswade Town - Alvechurch - - - 2 - Postponed
15:00 Coalville Town - Banbury United - - - - 1:1 Finished
15:00 Leiston FC - Peterborough Sports - - - - 2:4 Finished
15:00 Lowestoft Town - Rushall Olympic - - - - 0:0 Finished
15:00 Needham Market - Bromsgrove Sporting - - - - 0:3 Finished
15:00 St Ives Town - Redditch United - - - - 2:1 Finished
15:00 Stourbridge - Kings Langley - - - - 1:3 Finished
15:00 Stratford Town - Hitchin Town - - - - - Postponed
England - Southern League South
15:00 Blackfield & Langley - Beaconsfield Town - - - - 0:1 Finished
15:00 Gosport Borough - Harrow Borough - - - - 1:0 Finished
15:00 Hayes & Yeading United - Truro City - - - - 0:1 Finished
15:00 Merthyr Town - Walton Casuals - - - - 0:2 Finished
15:00 Poole Town - Hendon - - - - - Postponed
15:00 Swindon Supermarine - Dorchester Town - - - - - Postponed
15:00 Taunton Town - Metropolitan Police - - - - 4:3 Finished
15:00 Tiverton Town - Farnborough Town - - - - - Postponed
15:00 Weston Super Mare - Wimborne - - - - - Postponed
Ethiopia - Premier League
12:00 Awassa City - Bahir Dar Kenema - - - - 1:0 Finished
12:00 Awassa Kenema - Bahir Dar Kenema - - - 1 1:0 Finished
12:00 Sebeta City - Adama City - - - - 0:0 Finished
12:00 Shire Endaselassie - Welwalo Adigrat - - - - 0:3 Finished
France - Feminine Division 1
13:30 Guingamp (W) - Reims(W) - - - - 1:1 Finished
13:30 Marseille (W) - Bordeaux (W) - - - - 1:4 Finished
13:30 Soyaux (W) - FC Fleury 91 (W) - - - - - Postponed
14:30 Olympique Lyonnais (W) - Dijon (W) - - - 5 2:0 Finished
France - Ligue 1
16:30 Metz - Marseille - - - 26 1:1 Finished
19:00 Angers SCO - AS Monaco - - - 17 0:0 Finished
19:00 Nimes Olympique - FC Nantes - - - 8 0:1 Finished
19:00 SC Amiens - Dijon - - - 8 1:1 Finished
19:00 Stade Brest - Nice - - - 10 0:0 Finished
19:00 Toulouse - Stade Reims - - - 11 0:1 Finished
France - Ligue 2
15:00 AC Ajaccio - RC Lens - - - 2 1:2 Finished
France - National 1
18:00 Pau - Le Puy - - - 7 2:3 Finished
France - National 2 G.A
14:00 St. Maur Lusi - Schiltigheim - - - - 2:1 Finished
17:00 ASM Belfort - Iris Club de Croix - - - - 2:1 Finished
17:00 CS Sedan Ardennes - Stade de Reims II - - - - 1:1 Finished
17:00 Jeanne d Arc de Drancy - OSC Lille II - - - - 0:0 Finished
17:00 Sainte-Genevieve - RC Lens II - - - - 2:1 Finished
17:00 SC Bastia - Olympique Saint-Quentinois - - - - - Postponed
France - National 2 G.B
15:30 AS Poissy - Guingamp II - - - - 3:5 Finished
17:00 CMS Oissel - US St Malo - - - - 0:2 Finished
17:00 E Sannois Saint-Gratien - Rouen - - - - 0:1 Finished
17:00 Vitre - Chartres-de-Bretagne - - - - 2:2 Finished
17:30 FC Gobelins - Granville (FRA) - - - - 3:0 Finished
18:00 Lorient II - Angers SCO II - - - - 1:0 Finished
France - National 2 G.C
17:00 Bergerac - Sete - - - - 2:2 Finished
17:00 Saint Pryve Saint Hilaire - ASF Andrezieux - - - - 1:1 Finished
17:00 St Etienne 2 - Trelissac - - - - 1:0 Finished
17:00 Stade Bordelais - Angouleme - - - - - Postponed
France - National 2 G.D
17:00 Monaco II - RC Grasse - - - 2 0:1 Finished
17:00 US Endoume Catalans - Martigues - - - - 1:2 Finished
France - National 3
17:00 Arras Football - Le Portel - - - - - Postponed
17:00 Bourgoin Jallieu - AIN Sud Foot - - - - 0:3 Finished
17:00 Dinan Lehon - Plabennec - - - - 3:3 Finished
17:00 Le Mans UC 72 II - Fontenay Vendee - - - - - Postponed
17:00 Montceau Bourgogne - Roche Novillars - - - - 5:2 Finished
17:00 Orleans II - USM Montargis - - - - 0:2 Finished
17:00 PD Ergue Gaberic - Stade Brestois 29 II - - - - 1:3 Finished
17:00 Quevilly II - Avranches II - - - - 4:4 Finished
17:00 Valenciennes AFC II - Vimy - - - - - Postponed
18:00 Auch - US Salinieres - - - - - Postponed
18:00 Les Genets d'Anglet - Lege-Cap-Ferret - - - - 2:2 Finished
Gambia - GFA League
16:30 Marimoo - GAF FC - - - - 0:2 Finished
16:30 WAA Banjul - Real Banjul - - - - - Delayed
Germany - 2 Bundesliga
12:00 FC Heidenheim 1846 - Arminia Bielefeld - - - 13 0:0 Finished
12:00 Karlsruher SC - SpVgg Greuther Fürth - - - 5 1:5 Finished
12:00 St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden - - - 3 3:1 Finished
Germany - 3. Liga
13:00 Bayern Munchen II - FC Kaiserslautern - - - 10 1:3 Finished
13:00 Eintracht Braunschweig - SV Meppen - - - 3 1:2 Finished
13:00 FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim - - - 4 0:1 Finished
13:00 Hallescher FC - FC Wurzburger Kickers - - - 1 2:5 Finished
13:00 Hansa Rostock - Chemnitzer FC - - - 5 1:2 Finished
13:00 Viktoria Koln - KFC Uerdingen - - - - 0:1 Finished
Germany - Bundesliga
14:30 FC Bayern Munich - Werder Bremen - - - 28 6:1 Finished
14:30 FC Cologne - Bayer Leverkusen - - - 29 2:0 Finished
14:30 FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund - - - 32 0:4 Finished
14:30 Hertha BSC - Freiburg - - - 29 1:0 Finished
14:30 SC Paderborn 07 - FC Union Berlin - - - 18 1:1 Finished
17:30 Fortuna Dusseldorf - RB Leipzig - - - 49 0:3 Finished
Germany - Bundesliga Women
12:00 Wolfsburg (W) - FCR Duisburg (W) - - - 7 4:0 Finished
Germany - DFB-Pokal U19
11:00 VfB Stuttgart U19 - Bochum U19 - - - - 2:0 Finished
Germany - Hessenliga
13:00 TUS Dietkirchen - Sv Neuhof - - - - 4:0 Finished
Germany - Oberliga Niederrhein
13:00 SSVG Velbert - 1. FC Bocholt - - - 1 2:1 Finished
13:15 SV 19 Straelen - Meerbusch - - - - - Postponed
14:00 1 FC Kleve - FC Monheim - - - 1 2:3 Finished
14:00 Sportfreunde Baumberg - Cronenberger SC - - - 1 3:1 Finished
14:00 VfB Hilden - Germania Ratingen - - - 2 3:0 Finished
15:00 SC Union Nettetal - FC Kray - - - - 2:3 Finished
15:00 Schonnebeck - TuRu Düsseldorf - - - - 2:1 Finished
15:00 TVD Velbert 1870 - Schwarz Weiss Essen - - - - 2:0 Finished
Germany - Oberliga Niedersachsen
12:30 1. FC Germania Egestorf-Langreder - BSV Kickers Emden - - - - - Postponed
13:00 SV Atlas Delmenhorst - Eintracht Celle - - - - - Postponed
Germany - Oberliga NOFV-Nord
12:00 Hertha Zehlendorf - MSV Pampow - - - - 1:2 Finished
Germany - Oberliga NOFV-Sued
12:00 Askania Bernburg - Grimma - - - 1 4:5 Finished
12:00 Einheit Rudolstadt - VFC Plauen - - - - 3:1 Finished
12:00 FC Oberlausitz Neugersdorf - FSV Martinroda - - - - 3:3 Finished
12:00 VFL 05 Hohenstein-Ernstthal - VfB 1921 Krieschow - - - 1 4:0 Finished
13:00 International Leipzig - VFL Halle 96 - - - - 2:0 Finished
13:00 Wacker Nordhausen - Fsv 63 Luckenwalde - - - - 0:2 Finished
Germany - Oberliga Westfalen
13:00 Eintracht Rheine - Rot Weiss Ahlen - - - - - Postponed
14:00 SC Preussen Munster II - Hammer Spvg - - - 1 3:0 Finished
Germany - Regionalliga Nord
12:00 Hamburger SV II - St Pauli II - - - 3 1:1 Finished
13:00 Etsv Weiche Flensburg - Heider SV - - - 1 - Postponed
Germany - Regionalliga Nordost
12:30 Energie Cottbus - Hertha BSC Berlin II - - - 5 3:1 Finished
12:30 FSV Optik Rathenow - SV Lichtenberg 47 - - - 1 3:0 Finished
12:30 ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt - - - - 2:0 Finished
Germany - Regionalliga West
13:00 Bonner SC - SV Lippstadt 08 - - - 1 - Postponed
13:00 Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund II - - - 1 1:1 Finished
13:00 Ssg Bergisch Gladbach 09 - Koln II - - - 3 1:1 Finished
13:00 Wuppertaler SV - TuS Haltern - - - 1 - Postponed
16:00 Fortuna Düsseldorf II - Alemannia Aachen - - - - 2:3 Finished
Greece - Class A Women
12:00 PAOK (W) - Atromitos (W) - - - 2 7:0 Finished
Greece - Football League
13:00 Doxa Dramas - Ergotelis - - - - 1:2 Finished
13:00 OF Ierapetras - Egaleo - - - - 0:0 Finished
Greece - Gamma Ethniki
12:00 Rhodes - Korinthos 2006 - - - - 4:0 Finished
Greece - Super League 2 U19
09:00 Apollon Smirnis U19 - Chania FC U19 - - - 2 2:0 Finished
11:00 Apollon Pontou Kalamaria U19 - AE Karaiskakis FC U19 - - - - 4:3 Finished
11:30 Panachaiki U19 - Ergotelis U19 - - - - 0:1 Finished
13:00 Apollon Larissa U19 - Doxa Dramas U19 - - - - 1:2 Finished
Greece - Super League U19
09:30 Panetolikos FC U19 - PAOK U19 - - - 1 0:3 Finished
10:00 OFI U19 - Aris Thessaloniki U19 - - - - 3:3 Finished
10:30 Volos NPS U19 - Panionios FC U19 - - - - 2:1 Finished
11:00 AE Larissa U19 - Atromitos Athinon U19 - - - - 2:2 Finished
12:00 Panathinaikos FC U19 - Lamia U19 - - - 1 4:0 Finished
Greece - Superleague
15:15 Ofi Kreta - Aris Saloniki - - - 7 3:1 Finished
17:30 Panathinaikos - Lamia - - - 7 2:0 Finished
18:00 Xanthi - AEK Athens - - - 7 0:1 Finished
Hong Kong - HKFA 2nd Division
12:30 Lucky Mile - St Joseph's (HON) - - - - 0:1 Finished
Hong Kong - HKFA Premier League Women
12:30 Shatin SA (W) - Happy Valley (W) - - - - 0:4 Finished
13:00 Chelsea SS (W) - Kitchee (W) - - - - 0:4 Finished
Hong Kong - Sapling Cup
06:30 Happy Valley - Wofoo Tai Po - - - - 4:2 Finished
Hungary - 1st League U19
10:00 MTK Budapest U19 - Honved U19 - - - - 1:2 Finished
10:00 Puskas Academy U19 - Gyori ETO U19 - - - 4 0:1 Finished
Hungary - NB I
16:00 Kaposvar - Debreceni VSC - - - 1 4:1 Finished
16:00 Kisvarda - Fehervar - - - 4 0:2 Finished
16:00 Paksi SE - Mezokovesd-Zsory - - - 4 1:0 Finished
16:00 Puskas Academy - Zalaegerszeg TE - - - 3 0:1 Finished
18:30 Budapest Honved - Ujpest - - - 5 0:0 Finished
India - Bangalore Super Division
10:00 SAI Bangalore FC - Bengaluru II - - - - 0:1 Finished
India - I League
11:30 East Bengal - Trau FC - - - 1 2:1 Finished
India - Indian Super League
14:00 FC Goa (IND) - Atletico de Kolkata - - - 2 2:1 Finished
India - Mizoram Premier League
14:00 Electric Veng FC - Aizawl FC - - - - 0:2 Finished
India - Mumba Elite League
08:00 Western Railway - HDFC Bank - - - - 3:2 Finished
Indonesia - Liga 3
08:00 757 Kepri FC - PSBL Langsa - - - - 3:3 Finished
08:00 Sleman United - Persinga Ngawi - - - - 0:2 Finished
08:30 Gaspa 1958 - PSN Ngada - - - - 2:2 Finished
08:30 Karo United - Persikota Tangerang - - - - 2:1 Finished
08:30 Perseden Denpasar - Persigo Gorontalo - - - - 2:0 Finished
08:30 Persedikab Kediri - Banten Jaya FC - - - 1 4:2 Finished
08:30 Persekat Kabupaten Tegal - Fearless Persekabtas - - - 3 2:0 Finished
08:30 PSID Jombang - Bontang - - - - 1:1 Finished
12:00 Persibas Banyumas - PSKC Cimahi - - - - - Delayed
12:00 Persibri Batanghari - Persidi Idi Rayeuk - - - - 0:0 Finished
12:00 PS Protaba Bantul - Persiba Bantul - - - 1 0:0 Finished
12:00 Tornado - Tiga Naga - - - - 1:3 Finished
Iran - League U23
06:30 Raad Sorkh U23 - Moghavemat Tehran U23 - - - - 2:6 Finished
08:30 Saipa U23 - Caspian U23 - - - - 3:0 Finished
09:30 Baderan Tehran U23 - Olympic Andisheh U23 - - - - 1:0 Finished
09:30 Sorkhpooshan Pakdasht U23 - Paykan FC U23 - - - - - Delayed
10:00 Oghab Tehran U23 - Naft Iranian U23 - - - - - Delayed
10:30 Abi Pooshan U23 - Peyrovan Hejazi U23 - - - - 2:3 Finished
10:30 Niroye Zamini U23 - Esteghlal U23 - - - - 0:2 Finished
10:30 Persepolis U23 - Arvand Charkh Shemiran U23 - - - 2 2:0 Finished
Iran - Pro League
11:30 Saipa - Perspolis - - - 3 0:2 Finished
12:00 Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman - - - 7 1:1 Finished
12:30 Gol Gohor Sirjan - Zob-Ahan - - - 1 0:0 Finished
13:10 Sanat Naft - Machine Sazi Tabriz - - - 1 1:0 Finished
14:00 Esteghlal - Shahin - - - 4 4:1 Finished
Israel - Liga Alef
17:45 Agudat Sport Ashdod - Ironi Or Yehuda - - - - 2:2 Finished
Israel - Liga Bet
10:30 Maccabi Bnei Raina - Maccabi Umm al-Fahm - - - 2 1:1 Finished
12:30 FC Tzeirey Tamra - Ahi Acre - - - - 0:1 Finished
12:30 Hapoel Sandala Gilboa - Ihud Bnei Baqa - - - - 0:1 Finished
Israel - Premier League
13:00 Maccabi Tel Aviv - SC Ness Tziona - - - 2 1:1 Finished
15:30 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehoda - - - - 2:1 Finished
16:30 Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba - - - 1 0:2 Finished
17:50 Hapoel Raanana - Maccabi Haifa - - - 3 0:0 Finished
Israel - Youth League
08:00 Ihud Bnei Baqa U19 - Maccabi Herzliya U19 - - - - 1:0 Finished
08:30 Gadna Tel Aviv Yehuda U19 - Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 - - - 1 3:1 Finished
08:30 Hapoel Petach Tikva U19 - Bney Yehuda Tel Aviv U19 - - - 1 1:1 Finished
08:30 Shimshon Tel Aviv Raya U19 - Maccabi Yavne U19 - - - - 4:0 Finished
08:50 Neve Yosef U19 - Maccabi Ahi Nazareth U19 - - - 1 2:0 Finished
09:00 Hapoel Kiryat Ono U19 - FC Kfar Qasim U19 - - - - 3:0 Finished
09:00 Ironi Modiin U19 - Hapoel Katamon U19 - - - 3 0:2 Finished
09:00 Maccabi Tzur Shalom U19 - Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 - - - 1 1:1 Finished
09:15 Hapoel Herzliya U19 - Hapoel Kfar Saba U19 - - - 3 3:1 Finished
09:30 Hapoel Akko U19 - Ironi Tiberias U19 - - - - 3:0 Finished
09:30 Hapoel Ashkelon U19 - Maccabi Kabilio Jaffa U19 - - - 1 1:0 Finished
Italy - Campionato Nazionale
10:30 Cesena U19 - Carpi U19 - - - - 1:0 Finished
13:30 Pro Vercelli U19 - Gozzano U19 - - - - 2:2 Finished
Italy - Primavera 1
10:00 Fiorentina U19 - Cagliari U19 - - - 3 2:0 Finished
12:00 Inter Milan U19 - Sassuolo U19 - - - - 1:1 Finished
13:30 Napoli U19 - Lazio U19 - - - 2 1:2 Finished
13:30 Torino U19 - Empoli U19 - - - 2 0:0 Finished
Italy - Primavera 2
10:00 Benevento U19 - Lecce U19 - - - 7 2:3 Finished
10:30 Ascoli U19 - Livorno U19 - - - - 3:2 Finished
10:30 Juve Stabia U19 - Frosinone U19 - - - 1 3:2 Finished
10:30 Trapani U19 - Nuova Cosenza U19 - - - - 1:3 Finished
13:00 Parma U19 - Virtus Entella U19 - - - - 3:1 Finished
13:30 Brescia U19 - SPAL 2013 U19 - - - - 3:4 Finished
13:30 Pisa U19 - Perugia U19 - - - - 0:0 Finished
13:30 Pordenone U19 - Venezia U19 - - - - 2:1 Finished
13:30 Salernitana 1919 U19 - Crotone U19 - - - 1 0:0 Finished
13:30 Spezia U19 - AC Milan U19 - - - - 0:3 Finished
13:30 Verona U19 - Cremonese U19 - - - - 4:3 Finished
15:00 Cittadella U19 - Udinese U19 - - - - 4:1 Finished
Italy - Serie A
14:00 Brescia Calcio - Lecce - - - 23 3:0 Finished
17:30 Napoli - Parma - - - 28 1:2 Finished
19:45 Genoa - Sampdoria - - - 16 0:0 In Play
Italy - Serie A Women
11:00 Bardolino Verona (W) - AC Milan (W) - - - 5 0:1 Finished
11:00 Juventus (W) - Bari (W) - - - 6 2:0 Finished
13:30 Empoli (W) - Sassuolo (W) - - - - 2:2 Finished
13:30 Roma (W) - Orobica (W) - - - 1 6:0 Finished
Italy - Serie B
14:00 Ascoli Calcio - AS Cittadella - - - 9 1:0 Finished
14:00 Frosinone - Pescara - - - 9 2:0 Finished
14:00 Venezia - Spezia Calcio - - - 7 0:0 Finished
14:00 Virtus Entella - Empoli - - - 6 2:0 Finished
17:00 Livorno - Benevento - - - 10 0:2 Finished
Italy - Serie C Group A
20:00 Carrarese - Pianese - - - 6 1:0 In Play
Italy - Serie C Group B
14:15 Modena - Ravenna Calcio - - - 2 2:0 Finished
Italy - Serie C Group C
20:00 Cavese - Ternana Calcio - - - 4 1:1 In Play
Italy - Serie D Group B
13:30 Levico Terme - Tritium - - - - 2:1 Finished
Italy - Serie D Group C
14:00 Cjarlins Muzane - Tamai - - - - 0:0 Finished
Ivory Coast - League 1
15:30 SC Gagnoa - Issia Wazy - - - - 0:0 Finished
16:00 Africa Sports - ASEC Mimosas - - - - 1:0 Finished
Japan - J1 League
04:00 Shonan Bellmare - Tokushima Vortis - - - 6 1:1 Finished
Japan - University Championship
02:00 IPU Pacific Pacific University - Osaka University PE - - - - 1:2 Finished
02:00 Meiji University - Chukyo University - - - - 3:0 Finished
02:00 Niigata University - University Rissho - - - 2 0:1 Finished
02:00 Toho Yokohama University - Tokoha University SC - - - 2 1:0 Finished
04:30 Biwako Seikei College - Tsukuba University - - - 3 1:2 Finished
04:30 Chuo University FC - Sendai University - - - 2 2:1 Finished
04:30 Fukuoka University - Hosei University - - - 2 1:4 Finished
04:30 Kwansei Gakuin University - Tokai University - - - - 4:2 Finished
Kenya - KPL
12:00 Kisumu All Stars - Bandari - - - - 0:2 Finished
Kenya - KSL
12:00 Bidco United - Fortune Sacco - - - - 3:0 Finished
12:00 Coast Stima - Nairobi Stima - - - 1 3:0 Finished
12:00 Migori Youth - Vihiga Bullets - - - - 3:0 Finished
12:00 Nairobi City Stars - Kibera Black Stars - - - - 0:1 Finished
12:00 Ushuru F.C. - Kenya Police FC - - - - 4:1 Finished
Kuwait - Premier League
13:05 Al Nasr - Al Arabi - - - - 0:1 Finished
Malawi - Super League
12:30 Azam Tigers - Moyale Barracks - - - - 0:1 Finished
12:30 Chitipa United - Dwangwa United - - - - 1:1 Finished
12:30 Civil Sporting Club - Mzuni - - - - 1:2 Finished
Mali - Premiere Division
15:30 CS Duguwolofila - AS Performance - - - - 2:1 Finished
16:00 Stade Malien - AS Sabana De Mopti - - - - 3:1 Finished
18:00 Lafia Club de Bamako - Real Bamako - - - - - Postponed
18:00 USFAS - Yeelen Olympique - - - - 1:2 Finished
Malta - 1st Division
13:00 Qrendi - Pembroke Athleta - - - - 1:4 Finished
15:15 Lija Athletic - St. Andrews - - - - 0:1 Finished
Malta - Premier Division
13:00 Mosta - Gudja United - - - - - Postponed
15:15 Senglea Athletic - Tarxien Rainbows - - - - - Postponed
Mauritania - Championnat D1
16:00 Kaedi - JAHE - - - - 5:2 Finished
16:30 ASC Police - ACS Ksar - - - - 1:1 Finished
18:30 Tidjikja - SNIM - - - 2 2:0 Finished
Mexico - League U20
17:00 Santos Laguna U20 - Tijuana U20 - - - - 2:0 Finished
Morocco - GNF 1
17:00 RSB Berkane - DH El Jadida - - - 2 1:1 Finished
Morocco - GNF 2
14:00 AS Sale - Widad Temara - - - - 1:1 Finished
Nepal - Division 1
09:15 Machhindra FC - Brigade Boys FC - - - - 2:0 Finished
Netherlands - Eredivisie
17:30 ADO Den Haag - Groningen - - - 6 1:1 Finished
18:45 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk - - - 12 3:2 Finished
18:45 VVV-Venlo - Zwolle - - - 18 1:2 Finished
19:45 Twente - Vitesse - - - 15 0:3 In Play
Netherlands - Eredivisie U19
13:30 Ajax U19 - NAC Breda U19 - - - 1 3:1 Finished
13:30 AZ Alkmaar U19 - Sparta Rotterdam U19 - - - - 6:1 Finished
13:30 FC Twente U19 - FC Utrecht U19 - - - - 1:1 Finished
13:30 PSV Eindhoven U19 - Feyenoord U19 - - - - 3:0 Finished
Netherlands - KNVB Beker Women
11:45 VV Ter Leede (W) - VV Reiger Boys (W) - - - 2 3:0 Finished
12:00 SV Saestum (W) - PSV/FC Eindhoven (W) - - - - - Delayed
14:45 ASV Wartburgia (W) - BVV Barendrecht VR1 (W) - - - - - Delayed
Netherlands - Tweede Divisie
13:30 Excelsior Maassluis - De Treffers - - - - 1:1 Finished
13:30 GVVV - Koninklijke HFC - - - 1 2:0 Finished
13:30 HHC Hardenberg - Quick Boys - - - - 3:1 Finished
13:30 Noordwijk - Jong Volendam FC - - - - 5:1 Finished
13:30 Scheveningen - Kozakken Boys - - - - 3:1 Finished
13:30 TEC - AFC - - - - 2:2 Finished
14:00 Spakenburg - Rijnsburgse Boys - - - - 2:2 Finished
14:30 Katwijk - IJsselmeervogels - - - - 2:1 Finished
14:30 Sparta Rotterdam II - ASWH - - - - 6:2 Finished
New Zealand - Premier League
03:30 Auckland City - Eastern Suburbs (NZL) - - - 8 0:0 Finished
Nicaragua - Youth League
01:00 Real Madriz U20 - Real Esteli U20 - - - - - Delayed
Northern Ireland - Championship
14:00 Dergview - Newry City - - - 1 - Postponed
14:00 HW Welders - Knockbreda - - - 3 2:3 Finished
14:00 Loughgall - Queens University - - - 7 0:1 Finished
15:00 Dundela - Ards - - - 6 0:3 Finished
Northern Ireland - Premiership
15:00 Ballymena United - Dungannon Swifts - - - 4 3:2 Finished
15:00 Cliftonville - Carrick Rangers - - - 1 - Postponed
15:00 Glentoran - Crusaders - - - 3 1:1 Finished
15:00 Institute - Glenavon - - - 3 1:4 Finished
15:00 Larne - Coleraine - - - - 2:2 Finished
15:00 Warrenpoint Town - Linfield - - - - 0:2 Finished
Oman - Professional League
12:40 Al Oruba - Suwaiq - - - - 2:0 Finished
12:40 Seeb - Oman - - - - 3:0 Finished
15:30 Fanja - Al Nahda - - - - 2:4 Finished
Palestine - West Bank League
13:00 Taraji Wadi Al-Nes - Shabab Al-Smoa - - - - 3:2 Finished
Paraguay - Primera Division
21:00 Sol de America - Olimpia A - - - 7 0:0 In Play
Peru - Segunda Division
18:00 CD Coopsol - Sport Chavelines Juniors - - - - 4:0 Finished
20:15 Atletico Grau - Deportivo Llacuabamba - - - 7 - Delayed
Poland - Ekstraklasa
14:00 KS Rakow Czestochowa - Gornik Zabrze - - - 9 2:1 Finished
16:30 Slask Wroclaw - Lech Poznan - - - 11 1:1 Finished
19:00 Legia Warszawa - Wisla Plock - - - 17 3:1 Finished
Portugal - Campeonato de Portugal
15:00 C.S.D.Camara Lobos - Berco SC - - - 2 4:3 Finished
15:00 CF Canelas 2010 - CD Trofense - - - - 2:1 Finished
15:00 Valadares Gaia FC - Amarante - - - - 1:2 Finished
16:00 GD Fontinhas - AC Marinhense - - - - 1:2 Finished
17:45 Recreio D. Agueda - Anadia - - - - 0:1 Finished
Portugal - Campeonato Nacional Women
14:00 Ouriense (W) - Sporting CP (W) - - - - 0:2 Finished
Portugal - League U19
11:45 Estoril Praia U19 - Sporting CP U19 - - - 1 1:2 Finished
15:00 Academica Coimbra U19 - Belenenses U19 - - - - 1:0 Finished
15:00 Amora U19 - Benfica U19 - - - - 0:3 Finished
15:00 CD Aves U19 - Nacional Madeira U19 - - - - 1:0 Finished
15:00 Chaves U19 - Moreirense U19 - - - - 2:1 Finished
15:00 Freamunde U19 - Trofense U19 - - - - 0:2 Finished
15:00 Gondomar U19 - Boavista U19 - - - - 0:1 Finished
15:00 Maritimo U19 - O Elvas U19 - - - - 1:0 Finished
15:00 Nogueirense U19 - Varzim U19 - - - - 2:0 Finished
15:00 Pacos de Ferreira U19 - Leixoes U19 - - - - 1:1 Finished
15:00 Penafiel U19 - Oliveira de Frades U19 - - - - 2:0 Finished
15:00 Porto U19 - Feirense U19 - - - - 6:1 Finished
15:00 Rio Ave U19 - Vizela U19 - - - - 4:0 Finished
15:00 Vitoria Guimaraes U19 - Gil Vicente FC U19 - - - - 3:1 Finished
Portugal - League U23
11:00 Academica U23 - Belenenses U23 - - - 1 1:3 Finished
11:00 CD Aves U23 - Portimonense U23 - - - - - Postponed
11:00 Sporting Braga U23 - Leixoes U23 - - - 2 1:0 Finished
15:00 Cova de Piedade U23 - Feirense U23 - - - - - Postponed
Portugal - Primeira Liga
15:30 CS Maritimo - Boavista - - - 6 1:0 Finished
18:00 Benfica - Famalicao - - - 7 4:0 Finished
20:30 Vitoria Setubal - CD Aves - - - 16 0:0 In Play
Portugal - Segunda Division
11:00 Estoril Praia - Nacional Madeira - - - 1 1:2 Finished
15:00 Casa Pia - CD Mafra - - - 7 0:1 Finished
17:15 Vilafranquense - Leixoes SC - - - 5 1:1 Finished
Rep. Ireland - Galway Premier Division
14:00 Corrib Rangers - Galway Hibs - - - - - Delayed
Rep. Ireland - Leinster Senior League
13:00 Tolka Rovers - Wayside Celtic - - - - - Canceled
14:00 Cherry Orchard - Ballymun - - - 2 3:0 Finished
19:00 Willow Park - Collinstown - - - - - Delayed
Rep. Ireland - Munster Senior League
14:00 Douglas Hall - Avondale - - - - - Delayed
Romania - Liga I
11:00 FC Clinceni - Botosani - - - 8 1:1 Finished
13:00 Politehnica Iasi - Gaz Metan Medias - - - 2 1:2 Finished
18:00 CS Universitatea Craiova - Voluntari - - - 6 2:1 Finished
Rwanda - 2nd Division
10:30 Vision FC - Etoile de L'Est - - - - 0:0 Finished
11:00 Gorilla - Amagaju - - - - 2:0 Finished
12:00 Nyagatare FC - Vision - - - - 0:4 Finished
12:00 UR FC - Rugende FC - - - - 0:1 Finished
13:30 Intare - Impeesa FC - - - - 3:1 Finished
Rwanda - National League
13:00 Gasogi United - AS Kigali - - - - 1:1 Finished
13:00 Gicumbi - Bugesera - - - - 1:2 Finished
13:00 Heroes - APR - - - 1 0:1 Finished
Saudi Arabia - 2nd Division
12:10 Al Riyadh - Al-Arabi Al-Saudi - - - - 1:0 Finished
Saudi Arabia - Professional League
12:35 Dhamk - Al Feiha - - - 1 2:1 Finished
16:45 Al Ittihad - Al Faisaly Harmah - - - 3 1:2 Finished
Saudi Arabia - Youth League
12:10 Al Hilal Riyadh U19 - Al Wahda Mecca U19 - - - - 1:1 Finished
12:10 Al-Nassr Riyadh U19 - Al Ittifaq Dammam U19 - - - - 1:0 Finished
12:40 Ohod Madinah U19 - Abha U19 - - - - 2:1 Finished
12:45 Al Ahli Jeddah U19 - Al Shabab Riyadh U19 - - - - 1:0 Finished
12:45 Al Ittihad Jeddah U19 - Al Qadisiya Al Khubar U19 - - - - 0:0 Finished
Scotland - Championship
15:00 Arbroath - Dundee United - - - 8 0:1 Finished
15:00 Ayr United - Alloa Athletic - - - 8 2:1 Finished
15:00 Dundee - Dunfermline Athletic - - - 3 4:3 Finished
15:00 Greenock Morton - Queen Of The South - - - 4 - Postponed
15:00 Partick Thistle - Inverness Caledonian Thistle - - - 4 3:1 Finished
Scotland - Highland Football League
15:00 Clachnacuddin FC - Fraserburgh FC - - - - - Postponed
Scotland - League One
15:00 Airdrieonians - Peterhead - - - 6 2:1 Finished
15:00 Falkirk - Raith Rovers - - - 3 1:1 Finished
15:00 Forfar Athletic - Dumbarton - - - 2 3:4 Finished
15:00 Montrose - Clyde - - - 1 4:0 Finished
15:00 Stranraer - East Fife - - - 2 0:2 Finished
Scotland - League Two
15:00 Annan Athletic - Edinburgh City - - - 4 0:2 Finished
15:00 Brechin City - Cowdenbeath - - - 3 2:1 Finished
15:00 Cove Rangers FC - Stenhousemuir - - - 5 2:1 Finished
15:00 Elgin City - Albion Rovers - - - 2 2:2 Finished
15:00 Queen's Park - Stirling Albion - - - - 1:1 Finished
Scotland - Lowland Football League
14:00 Spartans - Dalbeattie Star - - - - 4:0 Finished
15:00 BSC Glasgow - Gala Fairydean - - - - 4:0 Finished
15:00 Cumbernauld Colts - East Stirling - - - - 1:4 Finished
15:00 East Kilbride - Bonnyrigg Rose - - - - 0:1 Finished
15:00 Edinburgh University - Civil Service Strollers - - - - 0:3 Finished
15:00 Gretna - Caledonian Braves - - - - 1:5 Finished
15:00 Stirling University - Berwick Rangers - - - - 1:0 Finished
Scotland - Premiership
15:00 Aberdeen - Hamilton Academical - - - 6 1:0 Finished
15:00 Heart of Midlothian - St. Johnstone - - - 6 0:1 Finished
15:00 Ross County - Kilmarnock - - - 7 1:0 Finished
15:00 St. Mirren - Livingston - - - 3 3:3 Finished
Senegal - Ligue 1
16:30 Diambars - Casa Sport - - - - 1:2 Finished
16:30 Teungueth FC - Goree - - - - 0:0 Finished
17:00 Jaraaf - Pikine - - - - 0:1 Finished
Serbia - Super Liga
13:00 Proleter Novi Sad - Radnicki Nis - - - 1 1:1 Finished
South Africa - Diski Challenge
08:00 Bidvest Wits (R) - Supersport United (R) - - - 1 3:2 Finished
08:00 Chippa United (R) - Stellenbosch FC (R) - - - - 2:1 Finished
10:00 Highlands Park (R) - Cape Town City FC (R) - - - - 0:1 Finished
South Africa - First Division
11:00 Pretoria University - Royal Eagles - - - - 3:2 Finished
13:30 Free State Stars - Jomo Cosmos - - - - 1:1 Finished
13:30 Real Kings - TS Sporting FC - - - - 2:0 Finished
13:30 Steenberg United - JDR Stars - - - - 3:2 Finished
13:30 Uthongathi - Moroka Swallows - - - - 1:2 Finished
South Africa - League Cup
16:00 Mamelodi Sundowns - Maritzburg United - - - 1 2:1 Finished
Spain - La Liga
12:00 Granada CF - UD Levante - - - 21 1:2 Finished
15:00 Real Sociedad - Barcelona - - - 43 2:2 Finished
17:30 Athletic Bilbao - Eibar - - - 36 0:0 Finished
20:00 Atletico Madrid - Osasuna - - - 36 0:0 In Play
Spain - Primera Nacional Women
17:00 Torrelodones C.F. (W) - CD Samper (W) - - - - 2:3 Finished
Spain - Segunda B G.1
11:00 Atletico Baleares - Las Rozas - - - 2 2:0 Finished
16:00 Racing Ferrol - Langreo - - - 1 3:0 Finished
18:00 Pontevedra CF - Rayo Majadahonda - - - - 2:1 Finished
Spain - Segunda B G.2
14:30 Athletic Bilbao B - Barakaldo CF - - - 5 0:1 Finished
15:00 CA Osasuna B - CD Calahorra - - - 1 3:0 Finished
15:00 Real Valladolid II - Salmantino - - - - 3:0 Finished
15:00 UD Salamanca - CD Guijuelo - - - - 2:1 Finished
15:30 Amorebieta - Deportivo Alaves II - - - - 1:1 Finished
17:00 Arenas de Getxo - Haro - - - - 2:0 Finished
Spain - Segunda B G.3
11:00 Andorra - CF Valencia B - - - 2 4:3 Finished
11:00 Ebro - CD Castellon - - - 1 2:1 Finished
16:00 Llagostera - UE Olot - - - 1 1:0 Finished
16:00 Orihuela CF - Espanyol B - - - - 1:3 Finished
17:00 CF Villarreal B - Ejea - - - - 3:1 Finished
18:00 Hercules Alicante CF - CF Badalona - - - 2 1:2 Finished
Spain - Segunda B G.4
16:00 Marbella - Algeciras - - - - 0:0 Finished
16:30 Villarrubia - CD Badajoz - - - - 1:3 Finished
17:00 Cartagena CF - UCAM Murcia CF - - - 1 2:1 Finished
17:30 Granada II - Sevilla II - - - - 0:0 Finished
17:30 Recreativo Huelva - Cadiz II - - - - 1:0 Finished
Spain - Segunda Division
15:00 Mirandes - SD Huesca - - - 6 2:0 Finished
17:00 CD Tenerife - Alcorcon AD - - - 9 0:0 Finished
17:00 Ponferradina - Deportivo La Coruna - - - 5 2:0 Finished
20:00 Real Zaragoza - Racing Santander - - - 8 1:0 In Play
Spain - Segunda Division B Women
12:00 UD Granadilla Tenerife B (W) - Cordoba (W) - - - - 2:0 Finished
Spain - Superliga Women
11:00 Real Sociedad (W) - CDEF Logrono (W) - - - - 5:0 Finished
16:00 Espanyol (W) - FC Barcelona (W) - - - 3 0:4 Finished
17:30 Real Betis (W) - Sporting de Huelva (W) - - - 1 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 1
16:00 Arzua - Deportivo La Coruna II - - - - 2:0 Finished
16:30 Paiosaco - Bergantinos - - - 1 0:0 Finished
18:30 Ourense - Arenteiro - - - 1 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 11
15:00 Ibiza Islas Pitiusas - CE Andratx - - - - 3:1 Finished
17:00 Felanitx - RCD Mallorca B - - - - 1:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 12
12:00 UD Tamaraceite - UD San Fernando - - - - 1:0 Finished
16:30 Santa Ursula - Mensajero - - - - 1:1 Finished
17:00 Las Palmas III - Union Viera - - - - 1:2 Finished
Spain - Tercera Div. Group 13
15:15 SFC Minerva - Olimpico Totana - - - - 0:2 Finished
Spain - Tercera Div. Group 14
15:00 AD Llerenense - CD Diocesano - - - - 0:2 Finished
16:30 EMD Aceuchal - Extremadura UD II - - - - 3:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 15
14:30 Beti Kozkor KE - Cortes - - - - 0:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 16
14:30 UD Logrones B - Villegas - - - - 7:0 Finished
17:30 Yague - Comillas FC - - - 1 0:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 17
15:30 Illueca - CD Belchite 97 - - - - 1:1 Finished
16:15 Real Zaragoza II - Brea - - - - 2:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 18
16:00 CD Tarancon - CD Toledo Sad - - - - 3:1 Finished
17:30 Illescas - Atletico Ibanes - - - - 0:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 2
17:30 Caudal - Lealtad - - - 3 0:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 3
14:30 Barreda - Tropezon - - - - 1:4 Finished
14:30 Cultural Guarnizo - Vimenor - - - - 3:0 Finished
17:00 Escobedo - Bezana - - - - 1:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 4
11:00 Portugalete - Santutxu - - - - 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 5
17:00 Santfeliuenc - UA Horta - - - - 2:2 Finished
17:30 Banyoles - L'Hospitalet - - - - 3:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 6
15:00 Atzeneta - Eldense - - - - 2:0 Finished
16:00 La Roda - Jove Espanol - - - - 1:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 7
16:00 Flat Earth FC - Alcobendas Sport - - - - 1:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 8
14:45 Numancia II - Atletico Tordesillas - - - - 3:0 Finished
15:30 Atletico Astorga - Almazan - - - 1 2:1 Finished
17:00 Becerril - Gimnastica Segoviana - - - 1 0:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 9
12:00 Melilla CD - Antequera - - - 1 2:1 Finished
17:00 Linares Deportivo - Loja - - - - 3:0 Finished
18:45 Real Jaen - Maracena - - - - 2:0 Finished
Spain - Youth League
10:00 Real Zaragoza U19 - Mallorca U19 - - - 2 0:1 Finished
11:00 CF Juventud Laguna U19 - Juventud Maritima U19 - - - - 2:0 Finished
11:00 Dos Hermanas U19 - Cadiz U19 - - - - 0:2 Finished
11:15 Athletic Bilbao U19 - UDC Txantrea KKE U19 - - - 1 7:0 Finished
12:00 Acodetti CF U19 - CF Juventud Laguna U19 - - - - 1:0 Finished
12:30 AD Huracan U19 - CD Sobradillo U19 - - - - 1:0 Finished
14:45 Aravaca CF U19 - Real Valladolid U19 - - - - 0:3 Finished
15:00 Alcorcon U19 - Extremadura UD U19 - - - - 2:2 Finished
15:00 Deportivo La Coruna U19 - Calasanz U19 - - - - - Delayed
15:00 Hercules U19 - UD Alzira U19 - - - - 2:1 Finished
15:00 Huesca U19 - UD Cornella U19 - - - - 1:1 Finished
15:00 Patacona CF U19 - Atletico Madrileno U19 - - - - 1:1 Finished
15:00 Roda U19 - Valencia U19 - - - - 1:1 Finished
16:00 Rayo Vallecano U19 - CD Badajoz U19 - - - - 1:0 Finished
16:30 Stadium Casablanca U19 - Espanyol U19 - - - - 5:1 Finished
17:00 UD Almeria U19 - San Felix U19 - - - - 1:3 Finished
17:00 UD San Fernando U19 - Los Llanos U19 - - - - 2:0 Finished
18:00 Alboraya UD U19 - UCAM Murcia U19 - - - 1 0:0 Finished
Switzerland - Challenge League
16:00 FC Stade-Lausanne-Ouchy - Schaffhausen - - - - 2:0 Finished
Switzerland - Nationalliga A Women
15:00 St. Gallen (W) - Grasshopper (W) - - - - 0:2 Finished
15:00 Zurich (W) - Young Boys (W) - - - 1 7:0 Finished
16:00 FC Basel (W) - Servette (W) - - - 1 2:4 Finished
Switzerland - Super League
18:00 FC St Gallen - FC Zurich - - - 9 1:3 Finished
18:00 Servette Geneva - FC Thun - - - 15 2:1 Finished
Thailand - Coke Cup U19
07:00 Chiangmai U19 - Phrae United U19 - - - - 1:1 Finished
Tunisia - Ligue 1
13:00 US Monastir - AS Slimane - - - 1 0:0 Finished
Tunisia - Ligue 2
13:00 AS Marsa - SS Sfaxien - - - - 0:0 Finished
13:00 ES Hammam-Sousse - AS Djerba - - - - 1:1 Finished
13:00 ES Rades - AS Gabes - - - - 1:1 Finished
13:00 M'saken - Ariana - - - - 1:0 Finished
13:00 Menzel Bouzelfa - EGS Gafsa - - - - 0:0 Finished
13:00 Rejiche - Avenir Sportif Kasserine - - - - 3:0 Finished
Turkey - Super League U19
10:00 Alanyaspor U19 - MP Antalyaspor U19 - - - - 0:1 Finished
10:00 Istanbulspor AS U19 - Eskisehirspor U19 - - - - 5:2 Finished
10:00 Trabzonspor AS U19 - Osmanlıspor U19 - - - 2 2:1 Finished
11:30 Altay U19 - Adana Demirspor U19 - - - - 0:0 Finished
11:30 Balikesirspor U19 - Akhisar Belediye U19 - - - - 0:0 Finished
11:30 Bursaspor U19 - Kayserispor U19 - - - - 3:1 Finished
11:30 Galatasaray U19 - MKE Ankaragucu U19 - - - 2 2:0 Finished
11:30 Genclerbirligi U19 - Hatayspor U19 - - - - 2:2 Finished
11:30 Istanbul BBSK U19 - Konyaspor U19 - - - - 1:1 Finished
11:30 Umraniyespor U19 - Kocaelispor U19 - - - - - Delayed
Turkey - TFF 1. League
11:00 BB Erzurumspor - Giresunspor - - - 2 2:0 Finished
11:00 Boluspor - Fatih Karagumruk - - - - 0:2 Finished
13:30 Istanbulspor AS - Eskisehirspor - - - 10 1:0 Finished
16:00 Adanaspor - Menemenspor - - - 1 1:3 Finished
Turkey - TFF 2. League
10:00 Hekimoglu Trabzon - Baskent Akademi - - - 1 2:1 Finished
10:30 Kirsehir Belediyespor - Belediye Vanspor - - - - 0:1 Finished
10:30 Samsunspor - Konyaspor - - - - 2:0 Finished
10:30 Sancaktepe Belediye - Manisa BBSK - - - - 4:4 Finished
10:30 Tuzlaspor - Eyupspor - - - 2 1:0 Finished
Turkey - TFF 3 League
10:30 Bayrampasa - Halide Edip Adivar SK - - - - 1:1 Finished
10:30 Cankaya FK - Silivrispor - - - - 3:5 Finished
10:30 Manisaspor - Tokatspor - - - 1 2:4 Finished
Turkey - Turkcell Super League
12:00 Caykur Rizespor - Kasimpasa - - - 5 0:3 Finished
14:00 Genclerbirligi - Goztepe AS Izmir - - - 7 3:1 Finished
17:00 Galatasaray - Ankaragucu - - - 14 2:2 Finished
Ukraine - League U21
10:00 Zorya Lugansk U21 - Shakhtar Donetsk U21 - - - 3 1:2 Finished
11:00 Desna Chernihiv U21 - Dinamo Kiev U21 - - - 2 0:3 Finished
11:00 Dnipro Dnjepropetrovsk U21 - Oleksandria U21 - - - 2 1:3 Finished
Ukraine - Premier League
12:00 Lviv - Kolos Kovalivka - - - 1 3:2 Finished
15:00 Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk - - - 3 1:2 Finished
17:30 Olimpik Donetsk - Illichivets - - - 5 1:2 Finished
United Arab Emirates - 1st Division
12:40 Al Urooba - Masfut - - - 1 2:2 Finished
12:40 Emirates - Dibba Al Fujairah - - - - 2:0 Finished
Uruguay - League U19
12:00 Defensor Sporting U19 - Montevideo Wanderers U19 - - - - 0:3 Finished
13:00 Rampla Juniors U19 - Torque U19 - - - - 2:0 Finished
Uruguay - Reserve League
19:00 Atletico River Plate (R) - Defensor Sporting Reserves - - - - 0:0 Finished
Uruguay - Segunda Division
19:00 Rentistas - Villa Espanola - - - - 2:0 Finished
USA - UPSL
21:00 Arlington FC - Waco - - - 1 0:0 In Play
Wales - FAW Championship
14:30 Flint Town United - Colwyn Bay - - - 1 1:2 Finished
Wales - Premier League
14:30 Cardiff MU - Aberystwyth - - - 8 1:2 Finished
14:30 Newtown - Carmarthen Town - - - 2 1:0 Finished
World - Club Friendlies
01:30 Athletico Paranaense B - Pioneros de Cancun - - - - 0:1 Finished
06:30 Hoang Anh Gia Lai U19 - SHB Da Nang FC U19 - - - - 1:4 Finished
08:30 Phnom Penh Crown - Angkor Tiger - - - - 3:1 Finished
11:00 B.Binh Duong - Myanmar U20 - - - - 3:3 Finished
13:00 Borec - Bregalnica Štip - - - - 2:4 Finished
13:00 Torna Hallestads IF - Hoors IS - - - - - Delayed
World - FIFA Club World Cup
14:00 Al Hilal - Esperance ST - - - 4 1:0 Finished
17:30 Al Sadd - Monterrey - - - 8 2:3 Finished
World - Friendly Internationals U22
07:00 Tajikistan U22 - Syria U22 - - - 1 0:0 Finished
11:35 China U22 - Mali U22 - - - 1 3:0 Finished
Zambia - Premier League
11:00 Kabwe Academy - Kansanshi Dynamos - - - - 3:2 Finished
13:00 Kabwe Warriors - NAPSA Stars - - - - 1:3 Finished
13:00 Nkana - Zesco United - - - - 1:0 Finished
Zimbabwe - Premier League
13:00 Bulawayo Chiefs FC - Herentals - - - - 0:1 Finished
13:00 CAPS United - Platinum FC - - - - 0:1 Finished
13:00 Chapungu United FC - Highlanders - - - - 2:2 Finished
13:00 Chicken Inn FC - TelOne - - - - 4:1 Finished
13:00 Harare City - Ngezi Platinum - - - - 0:0 Finished
13:00 Hwange - ZPC Kariba - - - 1 1:0 Finished
13:00 Mushowani Stars - Yadah - - - - 2:3 Finished
13:00 Triangle United - Dynamos - - - - 1:0 Finished