Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa -
10:30 Eritrea U20 - Sudan U20 - - - 2 3:3 Finished
13:00 Djibouti U20 - Uganda U20 - - - - 1:5 Finished
Algeria - 1st Division
16:00 NA Hussein Dey - ES Setif - - - 5 4:3 Finished
Algeria - League U21
09:00 NA Hussein Dey U21 - ES Setif U21 - - - 1 1:2 Finished
Argentina - Primera B Metropolitana
18:30 Villa San Carlos - Argentino de Quilmes - - - 1 1:0 In Play
Argentina - Primera B Nacional
23:15 Sarmiento - Gimnasia Mendoza 2.20 3.13 3.98 3 - Not started
23:30 Deportivo Santamarina - Defensores de Belgrano 2.54 3.00 3.21 1 - Not started
Argentina - Primera C
18:30 Argentino Merlo - Victoriano Arenas - - - - 3:0 In Play
18:30 Dock Sud - Lujan - - - 2 0:0 In Play
18:30 Sportivo Italiano - CA Ituzaingo - - - 1 1:0 In Play
Argentina - Primera D
18:30 Claypole - Atlas - - - - 0:1 In Play
Armenia - League One
12:30 Junior Sevan - Artsakh FA - - - 1 1:0 Finished
Asia - Arab Club Championship
14:45 Al Jazira - Al Nasr - - - 2 3:1 Finished
16:00 Al-Shorta Baghdad - Al Kuwait SC - - - 2 2:0 Finished
19:00 Raja Casablanca - Hilal Al-Quds - - - - 1:0 In Play
Asia - SAFF Championship U18
09:15 India U18 - Bangladesh U18 - - - - 0:0 Finished
Azerbaijan - Premier League
15:00 ZirÉ™ - Garabagh Agdam - - - 3 1:3 Finished
Bahrain - 2nd Division
15:30 Budaiya - Qalali - - - 1 2:0 Finished
15:30 Sitra - Al Ittifaq Maqaba - - - 1 0:0 Finished
Belgium - Reserve League
17:30 Anderlecht (R) - Gent (R) - - - 1 3:2 Finished
17:30 Antwerp (R) - Waasland-Beveren (R) - - - - 1:2 Finished
17:30 Charleroi Fleurus (R) - Cercle Brugge (R) - - - - 0:0 Finished
17:30 Genk (R) - Club Brugge (R) - - - - 4:0 Finished
17:30 KV Oostende (R) - R.E. Virton (R) - - - - 3:2 Finished
17:30 Lokeren (R) - Lommel (R) - - - 2 3:6 Finished
17:30 Zulte Waregem (R) - Eupen (R) - - - 1 0:2 Finished
18:00 KV Kortrijk (R) - Mouscron-Peruwelz (R) - - - 2 2:1 In Play
18:00 KV Mechelen (R) - Sint Truidense (R) - - - 3 5:1 In Play
18:00 Oud Heverlee Leuven (R) - Standard Liege (R) - - - 3 0:1 In Play
18:00 Roeselare (R) - Beerschot Wilrijk (R) - - - - 1:3 In Play
18:00 Union Saint Gilloise (R) - Westerlo (R) - - - 1 1:1 In Play
Brazil - Carioca 2 U20
18:00 CFRJ Marica U20 - Perolas Negras U20 - - - 2 0:0 In Play
Brazil - Copa Fares Lopes
18:30 Horizonte - Fortaleza EC XI - - - - 1:0 In Play
Brazil - Copa Gaucho
18:00 EC Sao Jose - Gremio Porto Alegre B - - - 1 1:1 In Play
23:00 Pelotas - SC 12 Horas 1.14 7.50 17.00 - - Not started
Brazil - Copa Gaucho U19
18:00 Brasil Pelotas U19 - Gremio Esportivo Nacional U19 - - - 1 6:0 In Play
18:00 Sapucaiense U19 - Uniao Harmonia U19 - - - - 1:1 In Play
Brazil - Goiano 2
23:00 Morrinhos - Rio Verde GO 2.43 3.40 2.80 - - Not started
Brazil - Serie A
23:00 Avai - Atletico MG 2.72 3.25 3.05 4 - Not started
Bulgaria - First Professional League
14:30 Etar 1924 Veliko Tarnovo - Vitosha Bistritsa - - - 8 1:0 Finished
Bulgaria - Second Professional League
17:00 CSKA 1948 Sofia - Septemvri Sofia - - - 1 5:0 Finished
Colombia - Primera A
00:30 Junior - Jaguares de Cordoba - - - 5 3:0 Finished
Colombia - Primera B
23:00 Cartagena - Leones FC 1.88 3.78 4.74 - - Not started
Croatia - League U19
12:00 Osijek U19 - Dinamo Zagreb U19 - - - 3 2:1 Finished
12:00 Sesvete U19 - NK Slaven Koprivnica U19 - - - - 2:3 Finished
14:00 NK Inter-Zapresic U19 - NK Lokomotiva Zagreb U19 - - - 2 0:3 Finished
Cyprus - 1st Division
16:00 Enosis - Apoel Nicosia - - - 4 2:3 Finished
Czech Republic - 1st League
16:00 FK Jablonec - Sigma Olomouc - - - 21 2:2 Finished
Denmark - Superligaen
17:00 Randers FC - AC Horsens - - - 7 2:1 Finished
Egypt - Premier League
15:30 Smouha SC - Al Ahly Cairo - - - 4 0:1 Finished
18:00 Zamalek - Al Ittihad - - - 5 1:0 In Play
England - Northern League
18:45 Basford United - Witton Albion - - - - - Delayed
England - NPL Division One North West
18:45 Brighouse Town - Pickering Town - - - 1 3:0 In Play
England - NPL Division One South East
18:45 Lincoln United - Sheffield - - - - 3:0 In Play
England - Premier League II
12:00 West Bromwich U23 - Newcastle United U23 - - - 13 2:1 Finished
18:00 Aston Villa U23 - Manchester United U23 - - - 3 4:1 In Play
18:00 Blackburn Rovers U23 - Tottenham Hotspur U23 - - - 3 4:0 In Play
England - Prof. Development League
12:00 Colchester United U23 - Millwall U23 - - - - 3:1 Finished
12:00 Crewe Alexandra U23 - Sheffield Wednesday U23 - - - 2 3:1 Finished
12:00 Queens Park Rangers U23 - Crystal Palace U23 - - - - 3:1 Finished
12:30 Birmingham City U23 - Sheffield United U23 - - - 3 1:1 Finished
13:00 Burnley U23 - Nottingham Forest U23 - - - 5 1:1 Finished
18:00 Ipswich U23 - Charlton Athletic U23 - - - 2 1:3 In Play
Estonia - Esiliiga
14:30 Tallinna FC Flora II - Elva - - - 9 5:1 Finished
16:00 Tammeka II - Tartu Welco - - - 12 0:1 Finished
France - Ligue 2
18:45 FC Lorient - Rodez Aveyron - - - 24 0:0 In Play
Georgia - Erovnuli Liga 2
12:00 Gagra - Spartaki Tskhinvali - - - - 3:1 Finished
12:00 Guria Lanchkhuti - Shevardeni 1906 - - - - 3:2 Finished
Germany - 3. Liga
17:00 KFC Uerdingen - SV Waldhof Mannheim - - - 6 0:3 Finished
Germany - Bundesliga
18:30 VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim - - - 60 1:1 In Play
Germany - Regionalliga Nord
18:15 VFB Lubeck - VFB Oldenburg - - - 9 1:1 In Play
India - Calcutta Football League
09:00 Aryan - BSS SC - - - - 1:2 Finished
09:00 Mohammedan - Peerless SC - - - - 2:0 Finished
India - Santosh Trophy
09:30 Chandigarh - Himachal Pradesh - - - - 2:3 Finished
Indonesia - League U20
08:30 Bhayangkara FC U20 - Persebaya Surabaya U20 - - - - 0:1 Finished
08:30 Persela Lamongan U20 - PSS Sleman U20 - - - 2 1:0 Finished
08:30 PS Barito Putera U20 - PSIS Semarang U20 - - - - 1:0 Finished
Indonesia - Liga 1
08:30 Persija - Barito Putera - - - 4 1:0 Finished
08:30 Persipura - Persib - - - 8 1:3 Finished
08:30 Semen Padang - PSM - - - 11 2:1 Finished
11:30 Badak Lampung FC - PS TIRA - - - 2 2:2 Finished
Indonesia - Liga 2
08:30 Persik Kediri - Mitra Kukar - - - 1 2:0 Finished
08:30 Persis Solo - Persatu Tuban - - - - 1:0 Finished
08:30 PSIM Yogyakarta - Madura FC - - - 3 2:0 Finished
Israel - Liga Alef
16:30 Rubi Shapira - Hapoel Asi Gilboa - - - 1 1:0 Finished
Israel - Liga Leumit
16:00 Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula - - - 1 2:1 Finished
16:00 Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Bney Lod - - - - 3:1 Finished
17:00 Hapoel Katamon - Hapoel Petach - - - 2 1:0 Finished
Israel - Premier League
17:15 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv - - - 3 3:0 Finished
Israel - Toto Cup Ligat Leumit
15:30 Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Sakhnin - - - - 2:1 Finished
Italy - Primavera 1
13:00 Torino U19 - AS Roma U19 - - - 3 3:2 Finished
Italy - Serie C Group A
16:00 GIANA Erminio - Carrarese - - - 10 1:1 Finished
Japan - 1st Division Women
04:00 Albirex Niigata (W) - JEF United (W) - - - - 1:1 Finished
Japan - Football League
04:00 Reinmeer Aomori - FC Osaka - - - - 1:2 Finished
Japan - J2 League
10:00 Ryukyu - Montedio Yamagata - - - 11 3:3 Finished
Kenya - KSL
10:00 Kenya Police FC - Migori Youth - - - 2 2:2 Finished
10:00 Northern Wanderers - Talanta - - - - 1:3 Finished
12:00 Administration Police - Shabana - - - - 2:0 Finished
12:00 APS Bomet - Mount Kenya United - - - - 0:2 Finished
12:00 Modern Coast - Vihiga United - - - - 1:1 Finished
12:00 Muranga Seal - Bidco United - - - - 0:5 Finished
12:00 Nairobi Stima - Fortune Sacco - - - - 2:0 Finished
12:00 St Josephs Youth - Vihiga Bullets - - - 1 1:2 Finished
12:00 Ushuru F.C. - Kibera Black Stars - - - - 1:1 Finished
Kosovo - Superleague
13:00 KF Ballkani - Vushtrria - - - - 5:2 Finished
13:00 KF Ferizaj - KF Drenica Skenderaj - - - - 0:1 Finished
13:00 KF Flamurtari Pristina - Llapi Podujeve - - - - 1:5 Finished
Kuwait - Premier League
14:15 Al Shabab - Al Salmiya - - - - - N/A
Lithuania -
14:00 SM Tauras Kaunas U19 - FK Dainava Alytus U19 - - - - 4:0 Finished
Malaysia - President's Cup
12:45 Selangor PKNS U21 - Perak U21 - - - - 2:0 Finished
Maldives - Premier League
11:00 Club Green Streets - United Victory - - - 2 8:2 Finished
16:00 TC Sports - Foakaidhoo - - - 1 1:1 Finished
Malta - 1st Division
17:00 Pembroke Athleta - Vittoriosa Stars - - - 1 2:1 Finished
Mexico - Liga MX Femenil
21:00 Monarcas Morelia (W) - Atlas (W) 4.50 4.00 1.72 - - Not started
21:00 Unam Pumas (W) - Atletico San Luis (W) 1.48 4.53 6.75 1 - Not started
23:00 Toluca (W) - C.D. Guadalajara (W) 2.60 3.75 2.50 - - Not started
Mexico - Liga Premier Serie B
22:00 Chapulineros - Zitacuaro CF 2.30 3.54 3.20 - - Not started
Netherlands - Eerste Divisie
18:00 Jong PSV Eindhoven - Cambuur Leeuwarden - - - 13 0:1 In Play
Netherlands - Reserve League
12:00 Emmen (R) - Vitesse (Reserves) - - - 1 2:4 Finished
12:00 Feyenoord (Reserves) - SC Heerenveen (Reserves) - - - 3 3:3 Finished
16:30 Excelsior (Reserves) - Willem II (Reserves) - - - 5 0:2 Finished
16:30 FC Eindhoven (Reserves) - NAC Breda (Reserves) - - - 5 1:3 Finished
16:30 Heracles (Reserves) - Go Ahead Eagles (Reserves) - - - - 1:1 Finished
16:30 NEC (Reserves) - Dordrecht (Reserves) - - - 3 4:4 Finished
16:30 VVV Venlo (Reserves) - Roda JC (Reserves) - - - 1 5:2 Finished
Northern Ireland - Premiership
18:45 Carrick Rangers - Linfield - - - 7 0:1 In Play
Norway - 2nd Division G.2
11:00 Odd Grenland II - Floro SK - - - 7 2:2 Finished
Norway - 3th Division G.1
12:30 Sarpsborg 08 FF II - Molde FK 2 - - - 1 3:2 Finished
Norway - 3th Division G.2
17:00 Mjondalen IF II - Ullern - - - 3 4:2 Finished
17:00 Valerenga II - Lyn Oslo - - - 4 3:3 Finished
Norway - 3th Division G.3
16:00 Viking Stavanger II - Start II - - - 3 0:0 Finished
Norway - 3th Division G.5
17:00 Rosenborg BK 2 - Steinkjer - - - 1 2:0 Finished
17:30 Raufoss II - Kongsvinger II - - - 2 4:3 Finished
Norway - 3th Division G.6
15:00 Tromso II - Ullensaker / Kisa II - - - 7 1:1 Finished
Norway - 4th Division
16:15 Fjellhamar - Fet - - - - - Delayed
17:30 IL Skarphedin - Tollnes - - - - - Delayed
18:00 Arna Bjornar - IL Bjarg - - - - - Delayed
18:15 Klofta - Raelingen - - - - - Delayed
Norway - Eliteserien
17:00 Stabaek - Molde - - - 29 1:2 Finished
Palestine - Gaza Strip League
13:00 Khadamat Al Shatea - Shabab Khanyounis - - - - - Postponed
Portugal - League U23
16:45 CD Aves U23 - Belenenses U23 - - - - 2:1 Finished
Portugal - Primeira Liga
18:00 Sporting Braga - CS Maritimo - - - 26 2:2 In Play
20:00 Sporting Lisbon - Famalicao 1.55 4.90 7.00 42 - Not started
Qatar - League U23
15:15 Al-Sadd SC U23 - Umm Salal U23 - - - - 2:2 Finished
15:15 Al-Wakrah SC U23 - Al Duhail U23 - - - 2 0:3 Finished
15:15 Qatar SC Doha U23 - Al Sailiya U23 - - - 1 1:2 Finished
Rep. Ireland - Leinster Senior League
18:45 Glebe North FC - Lucan United - - - - 0:3 In Play
19:00 Larkview Boys - Kilbarrack United - - - - 0:0 In Play
Rep. Ireland - Premier Division
18:20 Dundalk - Shamrock Rovers - - - 16 3:2 In Play
Romania - Liga 2
14:00 Farul Constanta - Ripensia Timisoara - - - 5 1:0 Finished
Romania - Liga I
17:30 Viitorul Constanta - Politehnica Iasi - - - 13 2:1 Finished
Russia - 2st Division
13:00 FK Kvant Obninsk - Strogino - - - 4 0:1 Finished
Scotland - Reserves League Cup
13:00 Hibernian (R) - Hamilton (R) - - - - 4:0 Finished
13:00 Motherwell (R) - Dunfermline (R) - - - 4 2:0 Finished
13:00 Queen of the South (R) - Aberdeen (R) - - - 4 0:5 Finished
13:00 Ross County (R) - Kilmarnock (R) - - - - 1:2 Finished
18:30 East Stirlingshire (R) - Livingston (R) - - - - 0:1 In Play
18:45 Alloa Athletic (R) - BSC Glasgow (R) - - - 1 0:4 In Play
18:45 East Kilbride FC (R) - Albion Rovers FC (R) - - - - 0:0 In Play
Serbia - League U19
09:00 Crvena Zvezda U19 - Mladost Lucani U19 - - - - 2:1 Finished
South Korea - K League 2
11:00 Ansan Mugunghwa - Chunnam Dragons - - - 2 1:0 Finished
11:00 Busan I`Park - Gwangju - - - 2 3:2 Finished
South Korea - WK League
10:00 Busan Sangmu (W) - Suwon (W) - - - - 0:2 Finished
10:00 Hwacheon KSPO (W) - Gumi Sportstoto (W) - - - - 1:0 Finished
10:00 Seoul Amazones (W) - Gyeongju (W) - - - - 1:3 Finished
Sweden - Damallsvenskan
17:00 Vaxjo (W) - Kungsbacka DFF (W) - - - 2 5:5 Finished
Turkey - Turkcell Super League
17:00 Besiktas - Ä°stanbul Basaksehir F.K. - - - 22 1:1 Finished
17:00 Sivasspor - Trabzonspor - - - 19 2:1 Finished
Ukraine - 1st Division Women
08:00 FC Yednist Plysky (W) - FC Podillya (W) - - - 12 3:0 Finished
Ukraine - 2nd League
13:00 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka - FC Polissya Horodnytsya - - - - 0:1 Finished
Uruguay - Reserve League
13:00 Racing Club Montevideo(Reserves) - Atletico River Plate (R) - - - 1 0:0 Finished
18:00 Boston River (R) - Cerro Porteno(Reserves) - - - - 0:1 Finished
18:00 Danubio (R) - Plaza Colonia (R) - - - - 2:3 In Play
18:00 Liverpool Montevideo Reserves - Atletico Fenix (R) - - - 1 1:2 In Play
18:00 Montevideo Wanderers Reserves - Nacional M(Reserves) - - - 1 0:1 In Play
18:00 Progreso (R) - Juventud de Las Piedras (R) - - - 1 0:3 In Play
Venezuela - Primera Division
21:30 Monagas SC - Estudiantes Merida 2.32 3.34 3.35 4 - Not started
Vietnam - National League Women
09:00 Thai Nguyen (W) - Ho Chi Minh II (W) - - - 1 4:0 Finished
11:20 Ho Chi Minh City (W) - PP Ha Nam (W) - - - 7 0:0 Finished
World - Club Friendlies
22:00 La Horquetta SA - San Juan Jabloteh 2.57 3.76 2.42 - - Not started
World - Friendly Internationals U23
16:00 Jordan U23 - Syria U23 - - - - 0:1 Finished