Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa - African Nations Championship
13:00 Ethiopia - Rwanda - - - 1 0:1 Finished
13:00 Zimbabwe - Lesotho - - - - 3:1 Finished
15:00 Ghana - Burkina Faso - - - - 0:1 Finished
16:00 Tanzania - Sudan - - - 1 0:1 Finished
16:00 Togo - Nigeria - - - 2 4:1 Finished
Argentina - Primera A Women
18:45 Social Atletico Television (W) - El Porvenir (W) 1.80 3.75 4.25 - - Not started
Argentina - Primera B Metropolitana
18:05 San Miguel - Talleres Remedios - - - 1 0:0 In Play
18:30 Colegiales - Acassuso - - - 2 0:0 In Play
18:30 Comunicaciones - Defensores Unidos - - - - 0:0 In Play
18:30 Deportivo Armenio - Tristan Suarez - - - 2 - Delayed
Argentina - Primera B Nacional
18:30 Deportivo Moron - San Martin SJ - - - 2 0:0 In Play
19:00 Estudiantes Rio Cuarto - Club Atletico Mitre de Salta 1.74 3.68 6.00 - - Not started
19:00 San Martin De Tucuman - Brown de Adrogue 1.84 3.40 5.30 1 - Not started
23:00 Independiente Rivadavia - Alvarado 2.07 3.32 4.00 - - Not started
Argentina - Primera C
14:00 Berazategui - Deportivo Laferrere - - - 2 6:4 Finished
18:30 General Lamadrid - San Martin Burzaco - - - 1 0:0 In Play
Argentina - Primera D
14:00 Centro Espanol - Puerto Nuevo - - - - 1:0 Finished
14:00 Defensores de Cambaceres - Yupanqui - - - - 2:2 Finished
14:00 Deportivo Muniz - Central Ballester - - - - 0:1 Finished
Argentina - Primera Division
14:00 Newell`s Old Boys - C.A. Aldosivi - - - 6 2:0 Finished
16:15 Godoy Cruz - Banfield - - - 1 0:2 Finished
18:30 Lanus - Colon de Santa Fe - - - 10 1:0 In Play
20:45 Racing Club - Arsenal De Sarandi 1.75 3.75 5.62 3 - Not started
23:00 River Plate - Velez Sarsfield 1.60 4.23 6.60 1 - Not started
Argentina - Reserve League
17:15 Racing Club (R) - Arsenal (R) - - - - 3:0 In Play
Argentina - Torneo Federal A
18:30 Atletico Camioneros - Sansinena - - - - 0:0 In Play
18:30 Gimnasia y Esgrima - Def. de Pronunciamiento - - - - 0:0 In Play
18:30 Villa Mitre - Huracan Las Heras - - - 1 - Delayed
19:00 Defensores Belgrano Villa Ramalho - Atletico Guemes 2.31 3.10 3.51 - - Not started
19:00 Union Sunchales - Boca Unidos 2.14 3.10 3.60 - - Not started
19:15 Juventud Unida Univ. - Sportivo Desamparados 2.99 2.94 2.67 - - Not started
19:30 Deportivo Maipu - Olimpo Bahia Blanca 2.52 2.80 3.14 - - Not started
20:00 Central Norte - SP. Las Parejas 2.51 2.84 3.61 - - Not started
20:00 Cipolletti - Deportivo Madryn 2.38 3.08 3.03 - - Not started
20:00 Crucero del Norte - Chaco For Ever 2.73 3.10 2.84 - - Not started
20:00 Sportivo Belgrano - Douglas Haig 2.48 2.82 3.10 1 - Not started
Armenia - Premier League
12:00 FC Lori Vanadzor - Ararat - - - 2 1:4 Finished
13:00 Pyunik - FC Noah - - - 1 1:2 Finished
Aruba - Premier Division
22:00 Bubali - Dakota 3.80 4.00 1.69 - - Not started
Australia - NPL Finals
03:00 Queensland Lions - Campbelltown City - - - 1 2:1 Finished
06:30 Heidelberg United - Perth - - - 2 2:3 Finished
Australia - NPL Western Australia Women
05:00 Fremantle City FC (W) - Queens Park SC (W) - - - 2 1:1 Finished
Austria - 1st League Women
11:00 Sudburgenland (W) - FC Bergheim (W) - - - 1 2:1 Finished
Austria - Bundesliga
12:30 Austria Vienna - SCR Altach - - - 6 2:0 Finished
12:30 TSV Hartberg - Wolfsberger AC - - - 5 0:2 Finished
15:00 LASK Linz - Red Bull Salzburg - - - 18 2:2 Finished
Austria - Erste Liga
08:30 Vorwarts Steyr - Austria Wien II - - - 11 0:0 Finished
Austria - Landesliga
08:30 WAF Brigittenau - Donau Wien - - - 1 2:1 Finished
09:00 SV Kraig - ATUS Ferlach - - - - 0:2 Finished
12:30 Kottmannsdorf - SK Treibach - - - - 0:1 Finished
14:30 St Michael/Bl - St. Jakob/Ros - - - - 1:0 Finished
Austria - Regionalliga Tirol
15:00 Wacker Innsbruck II - Wörgl - - - 3 0:3 Finished
Azerbaijan - Premier League
14:30 Neftchi Baku - Keshla FK - - - 2 0:0 Finished
Barbados - Super Cup
01:00 Weymouth Wales FC - Brittons Hill - - - 2 2:1 Finished
20:00 Pride of Gall Hill - Pinelands United 1.71 3.92 4.33 - - Not started
Belarus - Premier League
11:00 Ynergetyk BGU - FC Isloch - - - 4 1:2 Finished
14:00 Gomel - Dinamo Minsk - - - 4 0:1 Finished
Belgium - First Amateur Division
13:00 Rupel Boom - R.O.C. de Charleroi-Marchienne - - - - - Delayed
13:00 Vise CS - Liege - - - - 2:1 Finished
Belgium - First Division A
12:30 Standard Liege - AS Eupen - - - 20 3:0 Finished
16:00 Club Brugge - Anderlecht - - - 8 2:1 Finished
18:00 Zulte Waregem - AA Gent - - - 3 1:1 In Play
Belgium - First Division B
14:00 Oud-Heverlee Leuven - KVSK United Overpelt-Lommel - - - 6 1:0 Finished
Bolivia - Liga Nacional B
19:30 Independiente Petroleros - Universitario Sucre 2.45 3.60 2.65 - - Not started
19:30 Nacional Senac - C.D. Fortaleza 1.46 4.33 5.75 - - Not started
Bolivia - Primera Division
19:00 Destroyers - Aurora 1.99 3.60 4.30 - - Not started
19:00 Real Potosi - Nacional Potosi 3.18 4.00 2.14 2 - Not started
19:30 Bolivar - Sport Boys Warnes 1.11 11.50 30.00 5 - Not started
21:15 Jorge Wilstermann - Royal Pari 1.32 5.99 10.00 5 - Not started
23:30 Oriente Petrolero - Guabira 1.62 4.30 5.50 1 - Not started
Bosnia and Herzegovina - Premier League
14:30 HSK Zrinjski - Celik Zenica - - - 2 3:0 Finished
14:30 Zvijezda 09 - Velez Mostar - - - 1 1:2 Finished
Botswana - Premier League
13:30 Police XI - Extension Gunners - - - - - Delayed
13:30 Security Systems - Township Rollers - - - - 2:1 Finished
Brazil - Brasileiro U20
14:00 Palmeiras U20 - Flamengo RJ U20 - - - - 1:0 Finished
Brazil - Brasileiro Women
17:00 Ferroviaria (W) - Corinthians (W) - - - - 1:1 In Play
Brazil - Carioca B2
18:00 Perolas Negras - CFRJ Marica RJ - - - - 0:0 In Play
18:00 Rio Sao Paulo - Barra Mansa - - - - 1:0 In Play
Brazil - Copa do Brasil U23
14:00 Apucarana SC U23 - Foz Do Iguacu U23 - - - - - Delayed
14:00 Nacional AC PR U23 - AA Batel U23 - - - - 2:0 Finished
Brazil - Copa Gaucho
18:00 Lajeadense - Caxias - - - 2 1:0 In Play
18:00 Nova Prata RS - AE Sao Borja - - - - 0:1 In Play
19:00 Aimore - Internacional B 1.80 3.90 4.81 - - Not started
Brazil - Copa Gaucho U19
18:00 Soledade FC U19 - Novo Horizonte U19 - - - - 1:0 In Play
Brazil - Copa Santa Catarina
18:00 Fluminense SC - Figueirense U23 - - - - 1:0 In Play
18:30 Marcilio Dias - Almirante Barroso - - - - - Delayed
18:30 Tubarao - Joinville - - - - 0:0 In Play
Brazil - Goiano 2
19:00 Anapolis GO - Aparecida GO 1.54 3.75 6.00 - - Not started
19:00 Trindade - SC Jaragua 2.86 3.50 2.60 - - Not started
Brazil - Paranaense U19
18:00 Maringa FC U19 - Parana U19 - - - - 0:0 In Play
Brazil - Paulista Serie B
13:00 Flamengo SP - Maua Futebol TE - - - - 4:3 Finished
13:00 Francana - Tupa - - - - 3:2 Finished
13:00 Independente Limeira - Amparo - - - - 3:2 Finished
13:00 Marilia AC - Catanduva - - - - 0:0 Finished
13:00 Paulista - Assisense SP - - - - 1:2 Finished
13:00 Rio Branco SP - Itapirense - - - - 1:4 Finished
13:00 Sao Jose EC - AD Guarulhos - - - - 1:1 Finished
Brazil - Serie A
14:00 Internacional - Chapecoense - - - 4 1:0 Finished
19:00 CSA - Ceara 3.30 3.12 2.60 8 - Not started
19:00 Fortaleza EC - Palmeiras 5.10 3.55 1.93 9 - Not started
19:00 Vasco - Atletico PR 2.18 3.37 3.95 9 - Not started
22:00 Goias - Fluminense 2.84 3.40 2.74 - - Not started
Brazil - Serie C
21:00 Nautico - EC Juventude 2.00 3.35 4.34 - - Not started
Bulgaria - First Professional League
14:45 Lokomotiv Plovdiv - Beroe Stara Zagora - - - 4 3:0 Finished
17:15 Ludogorets - Arda - - - 2 1:0 In Play
Cambodia - Metfone C-League
11:00 National DM FC - Phnom Penh Crown - - - - - Delayed
Canada - Premier League
19:30 Cavalry FC - Pacific FC 1.74 3.89 4.85 - - Not started
China - 1st League
07:30 Changchun Yatai - Qingdao Hainiu - - - 2 1:1 Finished
07:30 Resources Capital - Hong Kong Sapling - - - 1 3:2 Finished
11:30 Liaoning Hongyun - Heilongjiang Lava - - - 1 2:4 Finished
11:30 Shijiazhuang Yongchang Junhao - Guangdong Southern Tigers F.C. - - - 1 0:1 Finished
China - Super League
09:30 Tianjin Tianhai - Beijing Guo'an - - - 9 0:3 Finished
11:35 Shanghai SIPG - Henan Jianye - - - 7 2:1 Finished
12:00 Guangzhou Evergrande - Wuhan Zall - - - 8 0:1 Finished
China - Super League Women
07:00 Guangdong Haiyin (W) - Dalian Quanjian (W) - - - 5 1:0 Finished
07:00 Henan Shisanxiang (W) - Jiangsu Suning (W) - - - 9 1:1 Finished
07:00 Shanghai SVT (W) - Wuhan Jiangda (W) - - - 1 5:0 Finished
Chinese Taipei - Premier League
08:00 NTUPES - Taipower - - - 1 0:2 Finished
11:00 Taichung City - Taipei City Tatung - - - - 0:1 Finished
Colombia - Primera A
01:00 America de Cali - Atletico Bucaramanga - - - 6 1:1 Finished
20:15 Independente Santa Fe - Envigado 1.66 3.88 6.60 6 - Not started
22:00 Cucuta - Cali 2.36 3.24 3.50 1 - Not started
22:20 Alianza Petrolera - Union Magdalena 1.78 3.60 7.00 5 - Not started
Colombia - Primera B
19:00 Tigres Bogota - Fortaleza 2.54 3.20 2.99 - - Not started
20:00 Orsomarso - Chico F.C. 4.27 3.50 1.97 3 - Not started
20:00 Valledupar - Llaneros 2.00 3.44 4.18 - - Not started
20:30 Atletico FC - Barranquilla 3.10 3.15 2.48 3 - Not started
20:30 Real San Andres - Bogota 3.04 3.16 2.52 3 - Not started
Costa Rica - Primera Division
02:00 Saprissa - Santos de Guapiles - - - 2 2:2 Finished
17:00 UCR - Jicaral - - - - 1:1 In Play
21:05 Limon - Municipal Grecia 2.11 3.76 3.33 - - Not started
21:55 Perez Zeledon - Desportivo de Guadalupe 2.15 3.52 3.73 - - Not started
23:00 Herediano - Alajuelense 2.42 3.48 2.94 - - Not started
Costa Rica - Segunda Division
17:00 Puntarenas - AD Cofutpa - - - - 1:2 In Play
18:00 Santa Rosa - Guanacasteca - - - - - Delayed
19:00 Barrio Mexico - Cartagena (CRI) 2.40 3.50 2.50 - - Not started
19:00 Puma Generalena - Puerto Golfito 2.02 3.25 3.30 - - Not started
19:00 Turrialba - Consultants Moravia 2.25 3.34 2.91 - - Not started
Croatia - 1 HNL
14:30 HNK Hajduk Split - NK Inter Zapresic - - - 3 3:1 Finished
17:00 NK Istra 1961 Pula - HNK Rijeka - - - 1 0:3 In Play
Croatia - 2 HNL
14:30 Osijek II - Dubrava Zagreb - - - 2 0:1 Finished
14:30 Rudes - NK Dugopolje - - - - 2:1 Finished
Croatia - 3 HNL
09:00 Trnje - NK Bistra - - - - 1:1 Finished
Croatia - League U19
09:00 NK Rudes U19 - Hajduk Split U19 - - - 2 0:0 Finished
Cyprus - 1st Division
15:00 Anorthosis - AE Pafos - - - 5 2:0 Finished
16:00 Ethnikos Achnas - Nea Salamina - - - 10 2:0 Finished
Cyprus - 2nd Division
13:30 Aris Limassol - Digenis Ypsonas - - - - - Delayed
Czech Republic - 1st League
13:30 Mlada Boleslav - Banik Ostrava - - - 2 2:0 Finished
16:00 AC Sparta Praha - Slavia Prague - - - 7 0:3 Finished
Czech Republic - 1st League Women
08:30 Dukla Praha (W) - Viktoria Plzen (W) - - - 1 0:1 Finished
Czech Republic - 3rd League
08:00 Pribram II - Pisek - - - 2 2:2 Finished
08:15 Chlumec nad Cidlinou - Sokol Zapy - - - - 1:2 Finished
08:15 Hradec Kralove II - Pardubice II - - - 1 0:0 Finished
08:15 SK Sigma Olomouc II - Vyskov - - - 1 1:1 Finished
08:15 Slovacko II - 1.SC Znojmo - - - - 2:3 Finished
08:15 Slovan Liberec II - Prepere - - - - 1:4 Finished
08:15 Velke Mezirici - Fastav Zlin B - - - 6 1:0 Finished
08:30 Buldoci Karlovy Vary - SK Slavia Praha II - - - 1 1:2 Finished
08:30 Teplice B - Bohemians II - - - - 1:6 Finished
11:30 Taborsko - Stechovice - - - 1 3:2 Finished
14:30 Hostoun - SK Rakovnik - - - - 4:0 Finished
14:30 Sokol Brozany - FK Zbuzany 1953 - - - - 1:2 Finished
Czech Republic - 4th League
08:15 Karvina II - Novy Jicin - - - - 2:0 Finished
08:15 Meteor VIII - Neratovice - - - 1 3:1 Finished
08:15 Opava II - Hermanice - - - 1 4:0 Finished
14:30 Tatran Sedlcany - FK Jindrichuv Hradec - - - - 4:1 Finished
Czech Republic - 5th League
10:30 Lisen II - FK Banik Ratiskovice - - - 1 3:0 Finished
Denmark - 1st Division
11:45 Næstved - Viborg FF - - - 6 2:2 Finished
12:00 FC Fredericia - Fremad Amager - - - 6 1:2 Finished
12:00 Nykobing Mors IF - Vendsyssel - - - 6 0:3 Finished
13:00 Kolding - Skive IK - - - 3 4:2 Finished
Denmark - 2nd Division
11:00 Avarta - Holbaek - - - 1 2:2 Finished
11:00 Jammerbugt - Dalum - - - 1 3:0 Finished
11:00 Slagelse - Brønshøj BK - - - 1 0:1 Finished
13:00 AB Copenhagen - Ringkobing - - - 1 1:2 Finished
Denmark - Superligaen
10:00 Hobro - Sonderjyske - - - 10 1:1 Finished
12:00 FC Nordsjælland - Aalborg - - - 6 2:1 Finished
12:00 Silkeborg IF - Lyngby - - - 6 2:3 Finished
14:00 Esbjerg fB - Brøndby - - - 3 3:1 Finished
16:00 FC Copenhagen - FC Midtjylland - - - 18 0:0 Finished
Ecuador - Serie A
17:00 LDU de Quito - Mushuc Runa SC - - - 4 3:0 In Play
19:15 Fuerza Amarilla SC - El Nacional 3.80 4.03 2.03 - - Not started
21:30 Barcelona Guayaquil - Aucas 1.75 4.20 5.00 4 - Not started
Ecuador - Serie B
14:50 Manta - Puerto Quito - - - 3 0:0 Finished
20:00 CD Clan Juvenil - Santa Rita (ECU) 6.00 4.10 1.51 1 - Not started
20:00 LDU Portoviejo - Gualaceo SC 1.84 3.25 4.60 - - Not started
Egypt - Premier League
13:00 Aswan FC - Misr Lel Makasa - - - 2 2:3 Finished
15:30 El Entag El Harby - Al Masry - - - - 3:0 Finished
15:30 Wadi Degla SC - Tanta - - - - 0:1 Finished
18:00 Al Masry - Haras El Hedood - - - 1 0:0 In Play
El Salvador - Primera Division
00:30 CD Chalatenango - Jocoro - - - 1 2:2 Finished
01:15 CD Isidro-Metapan - CD Aguila - - - - 2:0 Finished
21:00 11 Deportivo - Santa Tecla 3.10 3.42 2.30 1 - Not started
21:15 Independiente (SAL) - CD Sonsonate 2.70 3.48 2.57 - - Not started
21:15 Municipal Limeno - CD Fas 2.19 3.42 3.40 - - Not started
21:30 El Vencedor - Alianza 3.48 3.39 2.13 1 - Not started
El Salvador - Segunda Division
21:00 AD Juayua - CD Titan 2.22 3.10 3.00 - - Not started
21:00 Atletico Marte - Once Lobos Chalchuapa 2.15 3.56 2.93 - - Not started
England - EFL Championship
11:00 West Bromwich - Huddersfield Town - - - 10 4:2 Finished
England - FA Premier Women
13:00 Derby (W) - AFC Fylde (W) - - - 1 0:1 Finished
13:00 Stoke City LFC (W) - Hull City (W) - - - 1 4:1 Finished
England - FA-Cup
14:00 Biggleswade - Chertsey Town - - - - 1:3 Finished
England - Premier League
13:00 Crystal Palace - Wolves - - - 15 1:1 Finished
13:00 West Ham United - Manchester United - - - 22 2:0 Finished
15:30 Arsenal - Aston Villa - - - 29 3:2 Finished
15:30 Chelsea - Liverpool - - - 51 1:2 Finished
England - Premier League II
11:00 Swansea City U23 - Sunderland U23 - - - - 1:0 Finished
England - WSL Continental Cup
11:00 Durham (W) - Aston Villa (W) - - - - 3:0 Finished
11:00 Liverpool FC (W) - Sheffield FC (W) - - - - 2:3 Finished
13:00 Birmingham (W) - Everton LFC (W) - - - - 1:0 Finished
13:00 Chelsea (W) - West Ham United (W) - - - 1 2:0 Finished
13:00 Coventry City (W) - Blackburn (W) - - - - 1:1 Finished
13:00 Lewes (W) - Crystal Palace (W) - - - - 2:3 Finished
14:00 Bristol City (W) - London Bees (W) - - - - 3:0 Finished
Estonia - Esiliiga
10:00 Kohtla-Jarve JK Jarve - JK Vaprus Parnu - - - - 1:3 Finished
10:00 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia II - - - 1 2:0 Finished
Estonia - Meistriliiga
10:00 Kuressaare - Maardu FC Starbunker - - - 2 1:0 Finished
12:00 JK Tammeka Tartu - FC Flora Tallinn - - - 1 1:6 Finished
Estonia - Second League
10:00 Kose - Paide III - - - - 0:5 Finished
Europe - UEFA Championship U17 Women
11:00 Moldova U17 (W) - Turkey U17 (W) - - - - 2:4 Finished
11:00 Switzerland U17 (W) - Romania U17 (W) - - - - 8:0 Finished
Faroe Islands - Effodeildin
14:00 B36 Torshavn - IF - - - 6 7:2 Finished
16:00 AB Argir - Klaksvik - - - 2 0:2 Finished
Finland - Kakkonen Group A
12:00 VJS Vantaa - Jippo - - - 2 0:0 Finished
15:30 MiPK - Kiffen - - - 1 4:1 Finished
Finland - Kakkonen Group B
12:00 Honka 2 - Kaapo Kaarina - - - 2 1:3 Finished
Finland - Kakkonen Group C
12:00 Kokkola Gbk - JS Hercules - - - 2 3:1 Finished
12:00 Oulu OLS - Jbk Pietarsaari - - - - 1:5 Finished
12:00 PK 37 - SJK Akatemia - - - - 2:3 Finished
Finland - Kolmonen Kaakkois-Suomi
10:00 Virkiä - STPS - - - - 1:0 Finished
11:00 Edustus IPS - Peltirumpu - - - - 7:2 Finished
Finland - Kolmonen Keski-Pohjanmaa & Vaasa
09:00 VPV - Sporting Kristina - - - - 3:3 Finished
14:00 KaIK - I-JBK - - - - 2:1 Finished
Finland - Kolmonen Länsi-Suomi
12:30 Toejoen Veikot - Inter 2 - - - 1 0:5 Finished
Finland - Kolmonen Pohjois-Suomi
11:00 AC Oulu Akatemia - TP 47 - - - 2 3:1 Finished
Finland - Kolmonen Uusimaa & Helsinki 1
13:15 FC Finnkurd - Nummelan PS - - - 1 6:1 Finished
Finland - Veikkausliiga
15:30 IFK Mariehamn - KuPS - - - 5 0:1 Finished
15:30 Ilves - Inter Turku - - - 3 1:0 Finished
Finland - Youth League
10:30 KaaPo Kaarina U20 - Ilves U20 - - - - 1:2 Finished
10:30 KuPS U20 - VJS Vantaa U20 - - - 4 2:0 Finished
11:00 Atlantis U20 - TPS U20 - - - - 2:0 Finished
14:00 KoiPS U20 - Honka U20 - - - 1 1:2 Finished
France - League U19
09:00 Angers U19 - Bayonne U19 - - - 1 1:0 Finished
09:00 Monaco U19 - Colomiers U19 - - - - 2:0 Finished
13:00 Auxerre U19 - Sochaux U19 - - - - 0:0 Finished
13:00 Istres U19 - Ajaccio U19 - - - - 1:2 Finished
13:00 Lens U19 - Feignies U19 - - - - 3:2 Finished
13:00 Niort U19 - Trelissac FC U19 - - - - 2:2 Finished
13:00 PSG U19 - Orleans U19 - - - 4 1:0 Finished
13:00 Valenciennes U19 - Evreux FC 27 U19 - - - - 1:2 Finished
13:30 Le Puy U19 - Paris U19 - - - - 1:1 Finished
France - Ligue 1
13:00 Stade Rennais - Lille - - - 8 1:1 Finished
15:00 Angers SCO - AS Saint-Etienne - - - 12 4:1 Finished
19:00 Lyonnais - PSG 4.10 4.20 1.97 42 - Not started
France - National 3
13:00 FC Chambly Thelle II - Le Touquet - - - - 1:2 Finished
13:00 Le Portel - US Maubeuge - - - - 1:2 Finished
13:00 Les Mureaux - Paris Saint-Germain II - - - - 2:0 Finished
13:00 Roche Novillars - Besancon RC - - - - 0:1 Finished
Germany - 2 Bundesliga
11:30 Dynamo Dresden - Jahn Regensburg - - - 1 2:1 Finished
11:30 Hamburger SV - FC Erzgebirge Aue - - - 3 4:0 Finished
11:30 VfL Osnabrück - St. Pauli - - - 10 1:1 Finished
Germany - 2 Bundesliga Women
09:00 1 Ffc Frankfurt II (W) - Arminia Bielefeld (W) - - - - 0:2 Finished
09:00 Borussia Monchengladbach (W) - VfL Wolfsburg II (W) - - - 1 - Delayed
Germany - 3. Liga
11:00 Hansa Rostock - FSV Zwickau - - - 3 1:1 Finished
12:00 Bayern Munchen II - FC Ingolstadt 04 - - - 3 2:1 Finished
Germany - Bundesliga
13:30 Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf - - - 14 2:1 Finished
16:00 Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund - - - 31 2:2 Finished
Germany - Bundesliga U19
09:00 Borussia Dortmund U19 - Bayer Leverkusne U19 - - - 2 6:1 Finished
09:00 Schalke U19 - MSV Duisburg U19 - - - 1 1:0 Finished
10:00 Cottbus U19 - St Pauli U19 - - - 1 0:5 Finished
10:00 Kaiserslautern U19 - Kickers Offenbach U19 - - - - 2:0 Finished
11:00 Preusen Munster U19 - Rot Weiss Oberhausen U19 - - - - 0:1 Finished
11:00 Union Berlin U19 - RB Leipzig U19 - - - - 1:0 Finished
Germany - Bundesliga Women
12:00 Bayer Leverkusen (W) - FFC Frankfurt (W) - - - - 1:3 Finished
12:00 FCR Duisburg (W) - Freiburg (W) - - - - 0:1 Finished
12:00 Sand (W) - Bayern Munchen (W) - - - 1 0:5 Finished
12:00 USV Jena (W) - 1. FC Köln (W) - - - - 2:2 Finished
Germany - Oberliga Baden-Wuerttemberg
12:00 Sgv Freiberg - Stuttgarter Kickers - - - - 1:3 Finished
12:00 VfB Stuttgart II - SV Linx - - - - 6:0 Finished
13:00 Rielasingen Arlen - FV Ravensburg - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Bayern
14:00 1860 Munchen II - SV Kirchanschoring - - - - - Delayed
14:00 SV Donaustauf - Jahn Regensburg II - - - - - Delayed
14:00 TSV Schwabmunchen - SV Pullach - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Bremen
09:00 Geestemunde - Bremerhaven - - - - 0:3 Finished
11:00 Tus Schwachhausen - BTS Neustadt - - - - 4:0 Finished
13:00 Borgfeld - Union Bremen - - - - 1:0 Finished
13:00 BSC Hastedt - Werder Bremen III - - - - 4:0 Finished
Germany - Oberliga Hamburg
12:00 Niendorfer TSV - SV Rugenbergen - - - - 6:1 Finished
12:30 Teutonia 05 Hamburg - Wandsbeker Concordia - - - - 3:0 Finished
13:00 Union Tornesch - Victoria Hamburg - - - - 2:2 Finished
Germany - Oberliga Mittelrhein
13:00 Borussia Freialdenhoven - FC Pesch - - - - 3:2 Finished
13:00 Eilendorf - Duren - - - - 2:2 Finished
13:00 FC Hurth - Spvg Wesseling-Urfeld - - - - - Postponed
13:00 Hennef 05 - FC BW Friesdorf - - - - 1:1 Finished
13:00 Viktoria Arnoldsweiler - Vichttal - - - - 2:3 Finished
13:15 Frechen - Deutz - - - - 3:1 Finished
13:30 Koln II - Siegburger - - - - 1:2 Finished
Germany - Oberliga Niederrhein
13:00 1 FC Kleve - SSVG Velbert - - - - 4:1 Finished
13:00 1. FC Bocholt - TuRu Düsseldorf - - - - 3:2 Finished
13:00 FC Kray - Cronenberger SC - - - 1 7:1 Finished
13:00 FC Monheim - SV 19 Straelen - - - - - Delayed
13:00 Germania Ratingen - Schonnebeck - - - - - Delayed
13:00 SC Velbert - Sportfreunde Baumberg - - - - - Delayed
13:00 Schwarz Weiss Essen - Meerbusch - - - - 0:3 Finished
13:30 VfB Hilden - SF Niederwenigern - - - - - Delayed
Germany - Oberliga Niedersachsen
13:00 FT Braunschweig - Heeslinger SC - - - - 1:3 Finished
13:00 Hagen/Uthlede - 1. FC Germania Egestorf-Langreder - - - - - Delayed
13:00 Mtv Gifhorn - BSV Kickers Emden - - - - - Delayed
13:00 TuS Bersenbruck - Lupo-Martini - - - - - Delayed
13:00 Vfv Hildesheim - SC Spelle-Venhaus - - - - 3:1 Finished
14:00 SV Atlas Delmenhorst - MTV Wolfenbuttel - - - - 5:1 Finished
Germany - Oberliga NOFV-Nord
11:30 TSG Neustrelitz - Torgelower Greif - - - - 1:0 Finished
12:00 CFC Hertha - Ludwigsfelder - - - - 0:0 Finished
12:00 Greifswalder SV 04 - Staaken - - - - 3:2 Finished
12:00 Tasmania Berlin - Strausberg - - - - 1:2 Finished
12:00 Victoria Seelow - 1. FC Lok Stendal - - - - 1:1 Finished
Germany - Oberliga NOFV-Sued
12:00 Einheit Rudolstadt - Fsv 63 Luckenwalde - - - - 1:0 Finished
12:00 International Leipzig - VfB 1921 Krieschow - - - - 5:0 Finished
Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz Saar
13:30 1. FC Kaiserslautern II - Dudenhofen - - - - 3:0 Finished
Germany - Oberliga Schleswig-Holstein
12:00 SV Todesfelde - Psv Neumunster - - - - 3:0 Finished
13:00 Eckernforder SV - TSB Flensburg - - - - 2:3 Finished
13:00 SV Preussen 09 Reinfeld - VFB Lubeck II - - - - 3:2 Finished
Germany - Oberliga Westfalen
13:00 Hammer Spvg - ASC 09 Dortmund - - - - - Delayed
13:00 Holzwickeder SC - TuS Ennepetal - - - 1 3:2 Finished
13:00 Paderborn 07 II - RSV Meinerzhagen - - - - - Delayed
13:00 SC Preussen Munster II - Eintracht Rheine - - - - 2:0 Finished
13:00 Sportfreunde Siegen - SC Wiedenbrück 2000 - - - - 0:2 Finished
13:00 SV Schermbeck - Kaan-Marienborn - - - - - Delayed
13:00 TUS Erndtebrück - Tsg Sprockhovel - - - - - Delayed
13:15 SC Westfalia 04 Herne - Westfalia Rhynern - - - - - Delayed
Germany - Regionalliga Nord
12:00 Eintracht Norderstedt - Hamburger SV II - - - 1 0:2 Finished
13:00 Hansa Luneburg - Holstein Kiel II - - - 4 2:1 Finished
13:00 SV Drochtersen/Assel - Etsv Weiche Flensburg - - - 1 1:2 Finished
14:00 Altona 93 - VFL Wolfsburg II - - - 2 4:1 Finished
Germany - Regionalliga Nordost
11:30 Bfc Dynamo - 1. FC Lok Leipzig - - - 1 0:0 Finished
11:30 FSV Union Furstenwalde - Germania Halberstadt - - - 1 3:0 Finished
11:30 ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach 1906 - - - - 5:1 Finished
Germany - Regionalliga Sudwest
12:00 Freiburg II - Astoria Walldorf - - - 1 2:2 Finished
12:00 SSV Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II - - - 1 0:1 Finished
Germany - Regionalliga West
12:00 Fortuna Düsseldorf II - Borussia Monchengladbach II - - - 2 1:3 Finished
Greece - Gamma Ethniki
08:00 Agios Ierotheos - Ano Mera - - - - 1:0 Finished
13:30 Ethnikos Piraeus - Fostiras - - - - 0:1 Finished
13:30 Iraklis Zygou - Panseraikos - - - - 1:2 Finished
13:30 Thermaikos Thermis - Edessaikos - - - - 1:0 Finished
Greece - Super League U19
08:00 Volos NPS U19 - OFI U19 - - - - 1:2 Finished
10:00 Panathinaikos FC U19 - Olympiakos U19 - - - 1 3:0 Finished
Greece - Superleague
12:00 Larissa - Xanthi - - - 5 3:0 Finished
15:30 PAOK Salonika - Aris Saloniki - - - 14 2:2 Finished
16:30 Lamia - Panionios - - - 5 1:1 Finished
17:30 Panathinaikos - Olympiakos Piraeus - - - 7 0:1 In Play
Guatemala - Liga Nacional
02:00 Xelaju MC - Guastatoya - - - 1 1:2 Finished
17:30 Antigua GFC - CSD Comunicaciones - - - 2 1:1 In Play
18:00 Malacateco - Cotzumalguapa - - - 1 0:0 In Play
18:00 Malacateco - Santa Lucia - - - 1 - Delayed
19:30 Iztapa - Coban Imperial 2.53 3.57 3.12 - - Not started
21:00 Deportivo Mixco - Deportivo Sanarate 2.15 3.50 3.96 - - Not started
Guatemala - Primera Division
02:00 Quiche - Deportivo Chiantla - - - - 3:0 Finished
02:00 Sacachispas - Aurora (GUA) - - - - 1:0 Finished
17:00 Marquense - Deportivo Reu - - - - 5:1 In Play
17:00 Suchitepequez - San Pedro - - - - 3:0 In Play
21:00 Comunicaciones II - Carcha 1.91 3.34 4.10 - - Not started
21:00 Sansare - Mictlan 1.83 3.25 4.10 - - Not started
Haiti - Championnat National D1
20:00 Cavalry FC - Racing FC des Gonaives 2.40 3.00 2.75 - - Not started
20:00 Mirebalais - America des Cayes 2.61 2.97 2.81 - - Not started
22:00 Don Bosco FC (HAI) - Tempete 2.41 3.10 2.98 - - Not started
Honduras - Primera Division
01:15 Honduras Progreso - Vida - - - 1 2:3 Finished
21:00 Real Sociedad - Real De Minas 2.71 3.32 2.78 - - Not started
22:00 Motagua - UPNFM 1.99 3.47 4.09 - - Not started
22:00 Platense - Marathon 3.48 3.56 2.04 - - Not started
23:00 Real Espana - Olimpia 2.60 3.32 2.64 - - Not started
Hong Kong -
09:30 Wofoo Tai Po - Kitchee - - - - - Postponed
Hong Kong - HKFA 1st Division
05:30 Dreams Metro Gallery - North District FC - - - 2 2:1 Finished
07:30 Hoi King - Wong Tai Sin - - - - 1:1 Finished
07:30 Shatin - Citizen - - - - 1:1 Finished
07:30 South China - Sham Shui Po SA - - - - 4:0 Finished
07:30 Wing Yee - Central & Western - - - - 4:0 Finished
Hong Kong - HKFA 2nd Division
05:30 Kwun Tong - Lucky Mile - - - - 1:1 Finished
05:30 Yau Tsim Mong - Tung Sing - - - - 0:0 Finished
07:30 St Joseph's (HON) - Kwong Wah - - - - 2:0 Finished
Hungary - Hungary Cup
13:00 ESMTK - Gyori ETO - - - - 1:3 Finished
13:00 Gyongyosi - Szombathelyi Haladas - - - - 0:3 Finished
13:00 III. Keruleti TUE - Kbsc FC Kft Kazincbaricika - - - - 0:6 Finished
13:00 Olajmunkas SE - Sarbogard SE - - - - 1:5 Finished
13:00 Taksony SE - Nyiregyhaza Spartacus - - - - 0:2 Finished
13:00 THSE Szabadkikoto - Tiszakecske - - - - 0:1 Finished
Hungary - NB I
15:00 Zalaegerszeg TE - Ferencvaros - - - 3 1:2 Finished
Iceland - Landsbankadeild
14:00 Fylkir - Stjarnan - - - 5 1:4 Finished
14:00 Grindavik - Valur - - - 3 2:2 Finished
14:00 HK Kopavogs - IA Akranes - - - 2 1:1 Finished
14:00 KR Reykjavik - Hafnarfjordur - - - 5 3:2 Finished
14:00 Vestmannaeyjar - Breioablik - - - 3 1:1 Finished
14:00 Vikingur Reykjavik - KA Akureyri - - - 1 2:3 Finished
India - Santosh Trophy
10:00 Daman & Diu - Maharashtra - - - - 0:1 Finished
Indonesia - Liga 1
08:30 Bhayangkara FC - Pusamania Borneo - - - 1 1:1 Finished
Indonesia - Liga 2
06:30 PSBS Biak - Sulut Uited - - - - 0:0 Finished
08:00 Martapura FC - Persewar Waropen - - - - 1:1 Finished
08:30 Persita Tangerang - PSMS Medan - - - - 1:0 Finished
08:30 PSCS Cilacap - Perserang - - - - 1:0 Finished
08:30 PSGC Ciamis - Cilegon United - - - 1 2:0 Finished
Indonesia - Liga 3
06:30 Pro Direct - Medan Utama FC - - - - - Delayed
07:00 Persesi Siantar - Poslab Labuhan Batu - - - - 3:3 Finished
07:00 Tanjung Balai United - Batak United - - - - 2:2 Finished
08:00 Persikab Kabupateng Bandung - Bintang Timur FC - - - - 1:0 Finished
08:00 Perspin Pinrang - Gasta Takalar - - - 1 3:1 Finished
08:45 Bangka Selatan - Persibabar Barat - - - 1 1:2 Finished
09:15 Karo United - PS Keluarga - - - - 0:1 Finished
12:00 Patriot Chandrabhaga - Benfica FC Karawang - - - - 2:1 Finished
Iran - Pro League
12:30 Esteghlal - Perspolis - - - 2 0:1 Finished
Israel - Liga Alef
12:30 Hapoel Bnei Arrara Ara - Hapoel Migdal Haemeq - - - - 1:0 Finished
Israel - Premier League
16:00 Hapoel Raanana - Ashdod SC - - - 1 1:1 Finished
17:15 Hapoel Haifa - Hapoel Hadera - - - - 0:2 In Play
Italy - Primavera 1
09:00 Atalanta U19 - Juventus U19 - - - 4 5:0 Finished
11:00 Chievo U19 - Sampdoria U19 - - - - 0:1 Finished
Italy - Serie A
10:30 Sassuolo - Spal Ferrara - - - 16 3:0 Finished
13:00 Bologna - AS Roma - - - 24 1:2 Finished
13:00 Lecce - Napoli - - - 18 1:4 Finished
13:00 Sampdoria - AC Torino - - - 41 1:0 Finished
16:00 Atalanta - Fiorentina - - - 28 2:2 Finished
18:45 Lazio - Parma 1.35 6.15 10.60 14 - Not started
Italy - Serie A Women
10:30 Fiorentina (W) - Roma (W) - - - 3 0:2 Finished
Italy - Serie B
19:00 Trapani - Salernitana 2.72 3.15 3.10 3 - Not started
Italy - Serie C Group A
13:00 Arezzo - Albinoleffe - - - - 0:1 Finished
13:00 Pianese - Alessandria - - - - 0:1 Finished
13:00 Renate - Olbia - - - - 2:0 Finished
13:00 Siena - Pro Patria - - - - 0:1 Finished
15:30 Juventus U23 - Pontedera - - - 1 1:1 Finished
15:30 Lecco - Monza - - - - 0:3 Finished
15:30 Novara Calcio - Pergolettese - - - 3 0:0 Finished
Italy - Serie C Group B
13:00 Fermana - Sambenedettese - - - 1 1:1 Finished
13:00 Gubbio - Vicenza Calcio - - - - 0:3 Finished
13:00 Virtus Verona - Triestina Calcio - - - - 3:2 Finished
13:00 Vis Pesaro - Padova Calcio - - - - 0:2 Finished
15:30 Fano Calcio - Reggiana - - - 3 0:0 Finished
Italy - Serie C Group C
13:00 ASD Sicula Leonzio - Ternana Calcio - - - - 1:2 Finished
13:00 AZ Picerno - Casertana - - - - 1:1 Finished
13:00 Monopoli Srl - Catania - - - - 4:2 Finished
13:00 Rieti - Potenza - - - 1 1:1 Finished
13:00 Viterbese Castrense - Catanzaro - - - - 2:1 Finished
15:30 Avellino - Bisceglie - - - 1 0:1 Finished
15:30 Reggina Calcio - Vibonese - - - - 2:0 Finished
15:30 Virtus Francavilla - Bari - - - 1 1:0 Finished
18:45 Cavese - Paganese Calcio 2.22 3.46 3.60 4 - Not started
Italy - Serie D Group A
13:00 Casale - Bra - - - - - Delayed
13:00 Ghivizzano Borgoamozzano - Lucchese - - - - - Delayed
13:00 Prato Spa - Caronnese - - - - 2:0 Finished
13:00 Real Forte Querceta - Borgosesia - - - - 1:1 Finished
13:00 Sanremese - Vado - - - - - Delayed
13:00 Savona - Fezzanese - - - - - Postponed
Italy - Serie D Group B
13:00 Bustese Roncalli - Nibionnoggiono - - - - 0:0 Finished
13:00 Caravaggio - Folgore Caratese - - - - - Delayed
13:00 Inveruno - Levico Terme - - - - - Delayed
13:00 Ponte San Pietro - AC Legnano - - - - - Delayed
13:00 Pro Sesto - Tritium - - - - - Delayed
13:00 Seregno - ASD Brusaporto - - - - - Delayed
13:00 Sondrio - Virtus Bergamo - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group C
13:00 ASD Cartigliano - Delta Rovigo - - - - - Delayed
13:00 Belluno - Cjarlins Muzane - - - - - Delayed
13:00 Clodiense - AC Vigasio - - - - - Delayed
13:00 Legnago Salus - Este - - - - - Delayed
13:00 Luparense - GSD Ambrosiana - - - - - Delayed
13:00 US Adriese - Tamai - - - - 2:0 Finished
13:00 Villafranca - Mestre - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group D
13:00 AC Calvina Sport - Mezzolara - - - - - Delayed
13:00 Forli - ASD Sasso Marconi - - - - - Delayed
13:00 Pol. Ciliverghe Mazzano - Fiorenzuola - - - - 2:2 Finished
13:00 Sammaurese - AC Crema 1908 - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group E
13:00 Flaminia - Nuova Monterosi - - - - 0:0 Finished
13:00 Gavorrano - Cannara - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group F
13:00 Chieti - Olympia Agnonese - - - - 0:0 Finished
13:00 Citta di Campobasso - Vastese - - - - - Delayed
13:00 Giulianova Calcio - Montegiorgio - - - - - Delayed
13:00 San Nicolo - Avezzano - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group G
13:00 ASD Trastevere - Aprilia - - - - 2:1 Finished
13:00 Latina - Lanusei Calcio - - - - 1:1 Finished
13:00 Sassari Torres - Ostia Mare Lidocalcio - - - - - Delayed
13:00 Turris Neapolis - Città di Anagni - - - - - Delayed
13:00 Vis Artena - US Ladispoli - - - - - Delayed
14:00 Arzachena - Latte Dolce - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group H
13:00 Brindisi - Audace Cerignola - - - - 1:0 Finished
13:00 Gelbison - Gladiator - - - - - Delayed
13:00 Grumentum Valdagri - Taranto Sport - - - - - Delayed
13:00 Nardo - Nocerina - - - - 0:1 Finished
13:00 Omnia Bitonto - Agropoli - - - - - Delayed
13:00 Sorrento - Citta di Fasano - - - - - Delayed
13:00 US Foggia - FBC Gravina - - - - - Delayed
13:30 Team Altamura - Virtus Francavilla - - - - 1:0 Finished
14:00 Andria - Virtus Casarano - - - - - Delayed
Italy - Serie D Group I
13:00 Acireale - Troina - - - - - Delayed
13:00 ASD Corigliano Calabro - ASD Cittanovese - - - - 0:1 Finished
13:00 Giugliano - ACD San Tommaso - - - - 4:0 Finished
13:00 Messina - US Castrovillari - - - - 3:1 Finished
13:00 Palermo - Ragusa - - - - - Delayed
13:00 Savoia - Marsala - - - - - Delayed
13:00 SS Nola 1925 - Roccella - - - - - Delayed
13:00 US Palmese - Licata - - - 1 1:2 Finished
Jamaica - National Premier League
20:30 Humble Lions - Waterhouse 3.56 3.10 2.20 - - Not started
20:30 Molynes United - Arnett Gardens 2.33 3.17 3.18 - - Not started
20:30 Tivoli Gardens - Cavalier 2.71 2.98 2.89 - - Not started
Japan - 1st Division Women
04:00 INAC Leonessa (W) - Nojima (W) - - - - 0:1 Finished
04:00 Nittaidai FC (W) - Nagano Parceiro (W) - - - - 0:3 Finished
04:00 Vegalta Sendai (W) - Iga Kunoichi (W) - - - - 1:1 Finished
08:00 NTV Beleza (W) - Urawa Reds (W) - - - - 2:3 Finished
Japan - 2nd Division Women
04:00 AS Harima Albion (W) - Ehime FC (W) - - - - 2:0 Finished
Japan - Football League
04:00 Matsue City FC - Suzuka Unlimited - - - - 0:1 Finished
04:00 Veertien Kuwana - Biwako Shiga - - - - 1:1 Finished
06:00 FC Maruyasu Okazaki - Verspah Oita - - - - 0:0 Finished
06:00 Ryutsu Keizai Dragons - Nara Club - - - - 1:1 Finished
Japan - J2 League
05:00 Mito Hollyhock - Gifu - - - 2 1:0 Finished
06:00 Jef United Chiba - Tokushima Vortis - - - 3 1:1 Finished
07:00 Kashiwa Reysol - Ehime - - - 11 2:1 Finished
07:00 Machida Zelvia - Yokohama FC - - - 3 0:0 Finished
10:00 Omiya Ardija - Tokyo Verdy - - - - 2:0 Finished
10:00 Tochigi SC - Kagoshima United FC - - - 5 3:1 Finished
Kazakhstan - Premier League
10:00 Shakhter Karagandy - Tobol Kostanai - - - 2 0:1 Finished
10:00 Zhetisu Taldyqorghan - FK Astana - - - 2 2:1 Finished
12:00 Ordabasy - Aktobe Lento - - - - 4:1 Finished
Kenya - KPL
11:00 Posta Rangers - Western Stima - - - - 0:1 Finished
12:00 Homeboyz - Kariobangi Sharks - - - 1 3:0 Finished
12:00 Sofapaka - Chemelil Sugar - - - 1 4:0 Finished
12:00 SoNy Sugar - Bandari - - - - 0:1 Finished
12:00 Zoo Kericho - Tusker - - - - 1:2 Finished
13:15 Gor Mahia - KCB - - - - 2:1 Finished
Kosovo - Superleague
13:00 Drita (KOS) - Trepca - - - - 1:1 Finished
13:00 Dukagjini FK - KF Feronikeli - - - - 0:2 Finished
18:00 KF Prishtina - KF Gjilani - - - - 1:0 In Play
Kuwait - Premier League
15:15 Al Tadamon - Al Sahel - - - - 2:0 Finished
17:35 Kazma - Al Yarmouk - - - 1 1:0 In Play
Latvia - Higher League
13:00 FS Metta/Lu - Ventspils - - - - 3:3 Finished
15:00 Valmiera - Riga FC - - - - 0:1 Finished
Lithuania - I Lyga
11:00 Hegelmann Litauen - Lietava Jonava - - - - 1:1 Finished
13:00 Vetra Vilnius - Banga Gargzdai - - - - 2:2 Finished
Malawi - Super League
12:30 Kamuzu Barracks - Blue Eagles FC (MAL) - - - - 0:0 Finished
12:30 TN Stars - Ntopwa United - - - - 3:1 Finished
Malaysia - Challenge Cup
12:15 Sarawak - UKM FC - - - - 0:1 Finished
Malaysia - M3 League
08:45 Penjara FC - Glory United FC - - - - 2:1 Finished
08:45 Ultimate FC - Batu Dua FC - - - - 3:0 Finished
Malaysia - Malaysia Cup
13:00 Melaka FC - Pahang - - - 1 0:3 Finished
13:00 Perak - Selangor - - - 1 1:0 Finished
13:00 PKNP FC - Petaling Jaya Rangers FC - - - 1 3:0 Finished
Malta - 1st Division
18:15 St. Andrews - Zejtun Corinthians - - - - 0:1 In Play
Malta - Premier Division
16:00 Santa Lucia - Tarxien Rainbows - - - - 2:1 Finished
18:00 Floriana - Gzira United - - - 1 0:0 In Play
Mexico - Ascenso MX
02:00 Cimarrones de Sonora - Mineros de Zacatecas - - - 1 0:0 Finished
22:00 Celaya - UAEM 2.90 3.20 2.80 1 - Not started
Mexico - Liga MX
02:00 CF America - Queretaro - - - 9 2:2 Finished
17:00 Pumas - Cruz Azul - - - 3 0:1 In Play
Mexico - Liga MX Femenil
15:00 Cruz Azul (W) - FC Juarez (W) - - - 1 3:0 Finished
17:00 Puebla FC (W) - Veracruz (W) - - - 3 2:1 In Play
21:00 Queretaro (W) - Club America (W) 4.16 3.94 1.83 - - Not started
Mexico - Liga Premier Serie A
17:00 Atletico San Luis II - Reboceros La Piedad - - - - 0:1 In Play
Mexico - Liga Premier Serie B
21:00 CD Cuautla - Mineros de Zacatecas II 3.00 3.88 2.05 - - Not started
Moldova - Division A
13:00 CF Sparta Selemet - Speranza D - - - - - Delayed
13:00 CSCA Buiucani - Sîngerei - - - - - Delayed
13:00 FC Floresti - CSF Sparta - - - - - Delayed
13:00 FC Tighina - Iskra-Stali Ribnita - - - - - Delayed
Mongolia - Premier League
07:00 Anduud City - Ulaanbaatar City - - - - 2:7 Finished
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
13:00 Iskra - Buducnost Podgorica - - - - 2:2 Finished
13:00 Mladost Lješkopolje - Kom - - - - 4:2 Finished
13:00 Rudar Pljevlja - Petrovac - - - - 4:0 Finished
14:00 Sutjeska - Grbalj Radanovici - - - - 5:0 Finished
16:00 OFK Titograd - Zeta - - - - 0:1 Finished
Morocco - GNF 1
15:00 Raja Beni Mellal - MA Tetouan - - - 1 0:2 Finished
17:00 OC Khouribga - HUS Agadir - - - - 0:0 In Play
19:00 Ittihad Tanger - DH El Jadida 2.08 3.19 4.11 1 - Not started
Mozambique - Premier League
13:00 Costa Do Sol - Incomati Xinavane - - - - 4:1 Finished
Netherlands - Eredivisie
10:15 SC Heerenveen - Utrecht - - - 17 1:1 Finished
12:30 Emmen - Feyenoord - - - 7 3:3 Finished
14:45 ADO Den Haag - AZ Alkmaar - - - 9 0:1 Finished
14:45 PSV - Ajax - - - 19 1:1 Finished
Netherlands - Eredivisie Women
12:30 Excelsior (W) - Heerenveen (W) - - - - 0:2 Finished
Netherlands - Tweede Divisie
12:30 AFC - Koninklijke HFC - - - - 0:0 Finished
New Zealand - Championship Women
01:00 Northern Football (W) - Capital FF (W) - - - - 2:0 Finished
Nicaragua - Primera Division
01:00 Real Esteli - Diriangen - - - 2 3:1 Finished
01:00 Real Madriz - Chinandega - - - - 1:1 Finished
21:00 Managua - Jalapa 1.11 8.91 21.49 - - Not started
Nicaragua - Youth League
18:30 UNAN Managua U20 - Jalapa U20 - - - - - Not started
North Macedonia - Prva Liga
13:00 FK Makedonija Gjorce Petrov - Renova - - - - 0:1 Finished
13:30 Vardar - Sileks - - - 2 3:0 Finished
Norway - 1st Division
13:00 Ham Kam - IK Start - - - 3 4:0 Finished
13:00 Jerv - Tromsdalen - - - 1 1:0 Finished
13:00 KFUM - Sandefjord - - - 2 3:3 Finished
13:00 Nest-Sotra - Skeid - - - 5 2:1 Finished
13:00 Strommen - Sogndal IL - - - 5 2:0 Finished
16:00 Aalesunds - Notodden - - - 2 3:1 Finished
16:00 Ulf Sandnes - Raufoss Fotball - - - 6 3:1 Finished
Norway - 2nd Division G.1
13:00 Byasen - Egersund IK - - - 2 0:1 Finished
13:00 Sola - IL Hodd - - - 2 0:1 Finished
13:00 Stjordals-Blink - Arendal - - - 2 4:0 Finished
15:00 Fredrikstad - Brattvag IL - - - 3 3:2 Finished
16:00 Bryne - Moss - - - 2 0:1 Finished
Norway - 2nd Division G.2
12:00 Senja - Asane - - - - 0:2 Finished
13:15 Alta - Kjelsas - - - - 2:1 Finished
14:00 Asker - Sotra SK - - - 1 2:0 Finished
14:00 Grorud IL - Mjolner - - - 1 2:1 Finished
Norway - 3th Division G.1
15:30 Traeff - Eidsvold - - - 1 - Delayed
Norway - 3th Division G.2
10:00 IL Norild - Orn Horten - - - - 1:3 Finished
Norway - 3th Division G.5
15:00 Melhus - Kolstad - - - - - Delayed
Norway - 3th Division G.6
12:30 Finnsnes IL - Gjellerasen - - - - - Delayed
13:30 Floya - Junkeren - - - 1 - Delayed
14:00 Honefoss - Harstad - - - 1 2:0 Finished
Norway - 4th Division
12:00 Namsos IL - Orland - - - - - Delayed
14:00 Jevnaker - Assiden - - - - - Delayed
Norway - Eliteserien
16:00 Lillestrom SK - Kristiansund - - - 2 1:1 Finished
16:00 Odd Ballklubb - Sarpsborg Sparta - - - 9 3:0 Finished
16:00 Ranheim - Bodo/Glimt - - - 13 1:1 Finished
16:00 Tromso IL - Stromsgodset - - - 8 0:1 Finished
16:00 Valerenga - Viking - - - 3 0:4 Finished
18:00 Mjondalen - Rosenborg - - - 7 1:1 In Play
Panama - Liga Nacional de Ascenso
21:00 Centenario - Azuero FC 1.78 3.25 4.65 - - Not started
Panama - Premier League
20:00 Universitario - San Francisco 3.22 3.19 2.38 - - Not started
21:00 Arabe Unido - Tauro 2.38 3.25 3.30 - - Not started
23:00 Alianza - Atletico Chiriqui 2.30 3.04 3.25 - - Not started
Paraguay - Primera Division
20:30 Sol de America - General Diaz 1.92 3.68 4.40 1 - Not started
23:00 Cerro Porteno - Sportivo Luqueno 1.54 4.66 7.50 1 - Not started
Peru - Primera Division
01:00 Sport Huancayo - Universitario - - - 5 0:1 Finished
16:00 Sporting Cristal - Ayacucho FC - - - 1 1:0 Finished
20:00 Alianza Universidad - San Martin 1.85 3.96 4.70 1 - Not started
20:30 Alianza Lima - Real Garcilaso 1.65 4.10 6.10 1 - Not started
23:00 Melgar - Carlos Mannucci 1.30 6.08 14.72 - - Not started
Peru - Reserve League
17:00 Alianza Universidad (R) - Deportivo San Martin (R) - - - - 1:0 In Play
20:00 FBC Melgar (R) - Carlos Mannucci (R) 1.55 4.10 5.50 - - Not started
Peru - Segunda Division
18:15 Union Huaral - Los Caimanes - - - 3 0:1 In Play
20:00 Cienciano - Alianza Atletico 1.33 5.35 10.00 - - Not started
20:30 Sport Loreto - Comerciantes Unidos 2.63 3.54 2.48 1 - Not started
Philippines - PFL
07:30 Stallions - Ceres - - - 5 0:2 Finished
08:00 Global FC - Green Archers - - - 1 2:2 Finished
Poland - 1st League
13:00 Podbeskidzie Bielsko Biala - GKS Tychy 71 - - - 4 2:2 Finished
17:00 Olimpia Grudziadz - Puszcza Niepolomice - - - 2 0:0 In Play
Poland - 2nd League
11:05 Stal Rzeszow - Resovia Rzeszow - - - 1 1:1 Finished
Poland - 3rd League
09:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki - Unia Skierniewice - - - - 5:3 Finished
09:15 KS Pelikan Lowicz - Concordia Elblag - - - - 4:1 Finished
11:00 Slask Wroclaw II - Foto Higiena Gac - - - 1 0:0 Finished
13:00 KS Wasilkow - Huragan Morag - - - - - Delayed
14:00 Ruch Wysokie Mazowiecki - Bron Radom - - - - - Delayed
14:00 Ruch Zdzieszowice - Energetyk Row Rybnik - - - - - Delayed
14:00 Sleza Wroclaw - Rekord Bielsko-Biala - - - - 2:1 Finished
14:00 Stal Krasnik - Sokol Sieniawa - - - - - Delayed
Poland - 4th League
13:00 FK Radnik Lipnica - Gryf Slupsk - - - - - Delayed
13:00 Granit Bychawa - Lewart Lubartow - - - - - Delayed
13:00 KS Gminy Chelm Klos - Sparta Rejowiec Fabryczny - - - - - Delayed
13:00 KS Pelikan II Lowicz - Ner Poddebice - - - - - Delayed
13:00 KS Sparta 1951 Szepietowo - UKS Krypnianka Krypno - - - - - Delayed
13:00 Lada 1945 Bilgoraj - Huczwa Tyszowce - - - - - Delayed
13:00 LKS 1926 Lomza - LKS Dab Dabrowa Bialostocka - - - - - Delayed
13:00 LKS Lagow - GKS Rudki - - - - - Delayed
13:00 LKS Rzemieslnik Pilzno - MKS Blekitni Ropczyce - - - - - Delayed
13:00 LKS Spojnia Osiek - Drzewiarz Jasienica - - - - - Delayed
13:00 MKS Odra Scinawa - GKS Gryf Gryfow Slaski - - - - - Delayed
13:00 Polonia Laziska Gorne - Podbeskidzie Bielsko Biala II - - - - - Delayed
13:00 Tomasovia Tomaszow - Unia Hrubieszow - - - - - Delayed
13:00 Tur Bielsk Podlaski - Jagiellonia Bialystok II - - - - - Delayed
14:30 Limanovia Limanowa - GKS Glinik - - - - - Delayed
14:30 LKS Kwiatkowice - Warta Miedzychod - - - - - Delayed
14:30 MTS Pogon Swiebodzin - DAB Przybyszow - - - - - Delayed
14:30 Pcimianka Pcim - Wislanie Jaskowice - - - - - Delayed
Poland - Ekstraklasa
10:30 Wisla Plock - Wisla Krakow - - - 15 2:1 Finished
13:00 Pogon Szczecin - Gornik Zabrze - - - 9 1:1 Finished
15:30 Cracovia - Legia Warszawa - - - 4 1:2 Finished
Portugal - Campeonato de Portugal
11:00 Ideal - Recreio D. Agueda - - - - 1:2 Finished
14:00 Benfica Castelo - Anadia - - - - 1:1 Finished
14:00 CD Trofense - Sanjoanense - - - - 0:0 Finished
14:00 CF Canelas 2010 - Ginasio Figueirense - - - - 4:1 Finished
14:00 Coimbroes - Lusitano FCV - - - 1 1:2 Finished
14:00 FC Armacenenses - Real SC - - - - 1:2 Finished
14:00 Loures - Sintra - - - - 3:4 Finished
14:00 Lusitania FC Lourosa - SC Vila Real - - - 2 2:0 Finished
14:00 SC Espinho - Pedras Rubras - - - 1 1:1 Finished
14:00 Valadares Gaia FC - Castro Daire - - - - 2:0 Finished
15:00 Maritimo II - Braganca - - - - 3:2 Finished
16:45 Vizela - Berco SC - - - 2 2:1 Finished
17:00 SC Praiense - Caldas - - - - 0:1 In Play
18:45 Felgueiras 1932 - Gondomar 2.05 3.41 3.63 - - Not started
Portugal - League U19
09:00 Academica Coimbra U19 - Sporting CP U19 - - - - 1:2 Finished
Portugal - Primeira Liga
14:30 Gil Vicente - Boavista - - - 3 0:0 Finished
17:00 CD Tondela - Vitoria Guimaraes - - - 24 1:3 In Play
17:00 Vitoria Setubal - Portimonense SC - - - 3 0:0 In Play
19:30 Porto - CD Santa Clara 1.19 8.40 22.00 5 - Not started
Portugal - Segunda Division
10:15 Leixoes SC - Benfica II - - - 4 1:0 Finished
15:00 CD Mafra - SC Varzim - - - - 1:1 Finished
15:00 Cova Piedade - Casa Pia - - - 2 0:1 Finished
17:15 Academica Coimbra - CD Feirense - - - 4 0:0 In Play
17:15 Vilafranquense - Estoril Praia - - - 3 1:3 In Play
Rep. Ireland - Championship Women
13:00 Limerick (W) - Wexford Youths (W) - - - 2 1:11 Finished
Rep. Ireland - Galway Premier Division
10:00 St Bernards - Mervue United - - - - - Delayed
13:00 Loughrea Rams - Corrib Celtic - - - - - Delayed
Rep. Ireland - Leinster Senior League
10:00 Ardmore Rovers - St Kevins Old Boys SC - - - - - Delayed
10:00 Dublin Bus - Collinstown - - - - 2:3 Finished
10:00 Dunboyne AFC - Drumcondra - - - - - Delayed
10:00 Newtown Rangers - University College Dublin - - - - - Delayed
10:00 Skerries Town - Firhouse Clover - - - - - Delayed
11:00 Ballymun - Newbridge Town - - - - - Delayed
11:00 Crumlin United - Edenderry Town - - - - - Delayed
11:00 St Mochtas AFC Dublin - Liffey Wanderers - - - - - Delayed
13:30 Wayside Celtic - Maynooth University Town FC - - - - - Delayed
Rep. Ireland - Wexford Premier League
10:00 Gorey Rangers - Courtown Hibs - - - - - Delayed
10:00 North End United - Campile United - - - - - Delayed
10:00 Shamrock Rovers Wexf. - Bunclody FC - - - - - Delayed
Romania - Liga 2
09:30 Rapid Bucuresti - Gloria Buzau - - - 5 3:2 Finished
Romania - Liga I
14:30 Botosani - Chindia Targoviste - - - 7 0:3 Finished
17:30 Steaua Bucharest - CFR Cluj - - - 5 0:0 In Play
Russia - 2st Division
10:00 Zorkiy Krasnogorsk - Zvezda Ryazan - - - 2 0:0 Finished
12:00 Rodina Moscow - Luki Energiya V.Luki - - - 1 1:1 Finished
Russia - Premier League
08:30 Gazovik Orenburg - Lokomotiv Moscow - - - 8 2:3 Finished
11:00 Dinamo Moscow - FK Sochi 04 - - - 2 2:3 Finished
13:30 Arsenal Tula - Ural Ekaterinburg - - - 4 1:1 Finished
16:00 CSKA Moscow - FC Krasnodar - - - 3 3:2 Finished
Russia - Youth League
07:30 Arsenal-D Tula - Ural-D Ekaterinburg - - - - 2:0 Finished
09:00 CSKA-D Moscow - FK Krasnodar-D - - - 2 1:4 Finished
Scotland - Premier League Women
11:00 Stirling University (W) - Rangers (W) - - - 2 1:4 Finished
12:00 Hibernian (W) - Celtic (W) - - - 2 3:0 Finished
Scotland - Premier League Women 2
13:00 St. Johnstone (W) - Glasgow Girls (W) - - - 2 1:0 Finished
Scotland - Premiership
11:15 St. Johnstone - Rangers - - - 4 0:4 Finished
12:00 Celtic - Kilmarnock - - - 11 3:1 Finished
14:00 Hibernian - Heart of Midlothian - - - 2 1:2 Finished
Serbia - League U19
09:00 Vojvodina U19 - Cukaricki U19 - - - - 1:4 Finished
Serbia - Srpska Liga
09:00 Car Konstantin - Radan Lebane - - - - 1:0 Finished
09:00 SFS Borac - Dunav Prahovo - - - - - Delayed
Serbia - Super Liga
16:00 Partizan Beograd - Crvena Zvezda - - - 2 2:0 Finished
Singapore - S League
09:30 Warriors - Tampines Rovers - - - 8 0:1 Finished
Slovakia - 1st League
16:00 AS Trencin - Slovan Bratislava - - - 8 2:4 Finished
Slovakia - 1st League Women
09:00 Trnava (W) - Slovan Bratislava (W) - - - 2 0:8 Finished
Slovakia - Youth League
09:00 MFK Zemplin Michalovce U19 - FK Senica U19 - - - 1 0:1 Finished
Slovenia - Prva Liga
12:00 Rudar Velenje - BST Domzale - - - 5 2:3 Finished
14:00 NK Triglav Kranj - Maribor - - - 13 1:3 Finished
16:00 Mura 05 - Celje - - - 1 1:0 Finished
18:15 Olimpija Ljubljana - ASK Bravo Publikum - - - 3 2:0 In Play
Slovenia - Second League
17:00 Koper - Drava - - - 2 0:1 In Play
South Africa - Diski Challenge
08:00 Baroka FC (R) - Lamontville Golden Arrows (R) - - - 1 2:0 Finished
08:00 Bidvest Wits (R) - Maritzburg United (R) - - - - 2:1 Finished
10:00 Amazulu (R) - Highlands Park (R) - - - - 0:0 Finished
South Africa - First Division
13:00 Pretoria University - Uthongathi - - - - 0:1 Finished
13:00 Richards Bay - Free State Stars - - - - 2:0 Finished
13:00 Steenberg United - Moroka Swallows - - - - 2:1 Finished
13:00 TS Galaxy FC - Ajax Cape Town - - - - 1:0 Finished
South Africa - Premier League
13:00 Baroka - Highlands Park - - - 3 1:2 Finished
13:00 FC Cape Town - Golden Arrows - - - - 1:1 Finished
South Korea - K League 1
08:00 Incheon United - Daegu - - - 6 1:1 Finished
08:00 Ulsan Hyundai - Gangwon - - - 6 - Postponed
10:00 Gyeongnam - Jeonbuk Hyundai Motors - - - 3 - Postponed
South Korea - K League 2
08:00 FC Anyang - Seoul E-Land - - - 1 5:2 Finished
10:00 Ansan Greeners FC - Bucheon FC 1995 - - - 2 1:2 Finished
Spain - La Liga
10:00 Getafe CF - RCD Mallorca - - - 26 4:2 Finished
12:00 RCD Espanyol - Real Sociedad - - - 16 1:3 Finished
14:00 Valencia CF - Leganes - - - 29 1:1 Finished
16:30 Athletic Bilbao - CD Alaves - - - 18 2:0 Finished
19:00 Sevilla - Real Madrid 2.79 3.90 2.75 72 - Not started
Spain - Segunda B G.1
09:30 Pena Deportiva - Celta De Vigo B - - - 3 3:4 Finished
10:00 Internacional - Las Rozas - - - - 2:1 Finished
10:00 Marino de Luanco - Melilla - - - 2 0:0 Finished
10:00 Pontevedra CF - Atletico Baleares - - - 1 0:1 Finished
10:00 Rayo Majadahonda - Atletico Madrid B - - - - 1:0 Finished
10:00 SS Reyes - Real Oviedo II - - - - 2:3 Finished
11:00 Las Palmas II - Real Madrid Castilla - - - 1 0:0 Finished
15:00 Racing Ferrol - Sporting Gijon B - - - - 0:0 Finished
Spain - Segunda B G.2
10:00 Deportivo Alaves II - CD Izarra - - - - 4:0 Finished
15:00 Haro - CD Guijuelo - - - - 1:0 Finished
15:00 Salmantino - UD Logrones - - - - 0:2 Finished
15:00 Tudelano - Athletic Bilbao B - - - - 0:3 Finished
15:30 Real Valladolid II - Barakaldo CF - - - 1 3:1 Finished
16:00 CD Calahorra - UD Salamanca - - - - 1:1 Finished
16:15 Real Sociedad II - Leioa - - - 1 4:3 Finished
16:30 Arenas de Getxo - Amorebieta - - - - 1:1 Finished
17:00 Cultural Leonesa - Burgos - - - - 3:0 In Play
Spain - Segunda B G.3
10:00 Ejea - Ebro - - - 1 1:1 Finished
10:00 Gimnastic De Tarragona - Cornella - - - 1 2:2 Finished
10:00 Prat - Andorra - - - 1 0:1 Finished
15:00 CF Badalona - Unio Esportiva De Lleida - - - 1 1:1 Finished
16:00 CE Sabadell - La Nucia - - - 1 1:0 Finished
16:00 UE Olot - CF Valencia B - - - 1 1:0 Finished
16:30 Espanyol B - CD Castellon - - - - 0:0 Finished
17:00 Hercules Alicante CF - Orihuela CF - - - 2 1:2 In Play
Spain - Segunda B G.4
10:00 Villarrobledo - Villarrubia - - - - 2:1 Finished
16:00 Atletico Sanluqueno - Linense - - - 1 1:0 Finished
16:00 Merida AD - Recreativo Huelva - - - 1 0:1 Finished
16:30 San Fernando CD - Yeclano - - - 1 1:0 Finished
17:00 Algeciras - Sevilla II - - - 1 1:0 In Play
17:00 Cartagena CF - Cadiz II - - - - 1:0 In Play
17:00 Don Benito - Marbella - - - - 1:1 In Play
17:00 Talavera - Real Murcia - - - - 1:2 In Play
Spain - Segunda Division
10:00 Ponferradina - Real Oviedo - - - 9 2:1 Finished
14:00 Girona CF - Las Palmas - - - 2 1:0 Finished
16:00 CD Numancia - CF Elche - - - 3 1:1 Finished
16:00 Sporting Gijon - Racing Santander - - - 3 1:1 Finished
18:00 CD Tenerife - Fuenlabrada - - - 9 0:0 In Play
18:00 Extremadura UD - SD Huesca - - - 7 0:1 In Play
Spain - Segunda Division B Women
10:00 CPM Friol (W) - Racing Santander (W) - - - - 4:2 Finished
Spain - Superliga Women
09:30 Sporting de Huelva (W) - Sevilla (W) - - - - 1:0 Finished
09:30 Valencia (W) - Athletic Bilbao (W) - - - - 2:0 Finished
10:00 CDEF Logrono (W) - CD Tacon (W) - - - 2 5:1 Finished
10:00 Deportivo La Coruna (W) - UDG Tenerife Sur (W) - - - 1 1:1 Finished
12:00 Levante (W) - Rayo Vallecano (W) - - - - 0:1 Finished
14:00 Real Sociedad (W) - Real Betis (W) - - - - 2:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 1
16:00 Arosa - Silva SD - - - - 2:2 Finished
16:00 Paiosaco - Racing Villalbes - - - 1 3:1 Finished
17:00 SD Compostela - Deportivo La Coruna II - - - 1 1:0 In Play
Spain - Tercera Div. Group 10
10:00 Coria CF - Puente Genil CF - - - - 0:1 Finished
10:00 Xerez Deportivo FC - Gerena - - - - 3:0 Finished
10:30 Real Betis B - Lebrijana - - - - 5:0 Finished
15:30 Sevilla III - Los Barrios - - - - 1:0 Finished
16:00 CD Ciudad de Lucena - CD San Roque - - - 1 1:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 11
10:30 Constancia - Portmany - - - - 3:1 Finished
10:30 Soller - Formentera - - - - 0:6 Finished
16:00 Poblense - Collerense - - - - 2:1 Finished
16:00 RCD Mallorca B - Platges de Calvia - - - - 2:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 12
11:00 CD Tenerife B - Santa Ursula - - - 1 1:0 Finished
11:00 Marino - CD Atletico Paso - - - - 0:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 13
09:30 Lorca Deportiva - Plus Ultra - - - 1 3:0 Finished
09:30 SFC Minerva - Mar Menor CF - - - - 1:1 Finished
10:00 La Hoya Lorca CF II - Deportiva Minera - - - - 2:2 Finished
16:00 UCAM Murcia CF II - EG El Palmar - - - - 2:1 Finished
16:30 Mazarron - Cartagena II - - - - 1:0 Finished
16:30 UD Los Garres - Ciudad de Murcia - - - - 3:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 14
10:00 Cacereno - CD Diocesano - - - - 1:1 Finished
10:00 Calamonte - Arroyo - - - - 0:1 Finished
10:00 UP Plasencia - Jerez - - - - 1:2 Finished
17:00 Moralo - AD Llerenense - - - - - Delayed
Spain - Tercera Div. Group 16
10:00 SD Logrones - Oyonesa - - - - 3:2 Finished
14:00 Comillas FC - Alberite - - - - 3:0 Finished
17:30 Yague - Casalarreina CF - - - 1 0:0 In Play
Spain - Tercera Div. Group 17
10:00 Borja - Almudevar - - - - 1:0 Finished
10:00 Cuarte Industrial - Illueca - - - - 1:1 Finished
15:00 Brea - Utebo - - - - 1:0 Finished
15:00 Teruel - Calamocha - - - - 4:0 Finished
15:30 Sarinena - Fraga - - - 1 2:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 18
10:00 UB Conquense - Illescas - - - 4 1:1 Finished
15:00 CD Guadalajara - Quintanar del Rey - - - - 1:0 Finished
16:00 La Roda - CD Tarancon - - - - - Delayed
16:00 Madridejos - Azuqueca - - - - 0:3 Finished
16:00 Manchego Ciudad - CD Toledo Sad - - - - 1:0 Finished
16:00 Villacanas - La Solana - - - - - Delayed
Spain - Tercera Div. Group 2
10:00 Covadonga - Condal - - - - 4:2 Finished
15:30 Mosconia - Praviano - - - - 1:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 3
10:45 Racing Santander B - Laredo - - - 1 1:3 Finished
15:00 Gimnastica Torrelavega - Torina - - - - 2:0 Finished
15:30 Cayon - Selaya - - - - 1:2 Finished
Spain - Tercera Div. Group 4
09:15 Real Sociedad III - Beasain - - - - 0:0 Finished
09:15 Santutxu - Balmaseda - - - - 0:2 Finished
09:30 JD Somorrostro - Tolosa - - - - 0:2 Finished
09:30 Portugalete - Sestao River - - - - 4:1 Finished
09:30 SD Deusto - Santurtzi - - - - 0:1 Finished
09:30 Sodupe - Durango - - - - 0:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 5
10:00 Castelldefels - Atletico San Cristobal - - - - 3:0 Finished
10:00 Cerdanyola del Valles - Banyoles - - - - 1:1 Finished
10:00 UA Horta - Manresa - - - - 2:1 Finished
15:00 Pobla Mafumet - CF Igualada - - - - 3:0 Finished
16:00 UE Sants - Sant Andreu - - - - 2:4 Finished
16:00 Vilassar de Mar - Terrassa - - - - 0:0 Finished
Spain - Tercera Div. Group 6
09:00 Elche II - Novelda - - - - 4:0 Finished
09:30 CF Intercity - Paterna - - - - 0:0 Finished
09:30 Recambios Colon C.D. - Crevillente - - - - 1:2 Finished
10:00 Silla CF - JS Hercules II - - - - 1:1 Finished
16:00 CD Alcoyano - La Roda - - - - 4:0 Finished
16:00 Eldense - Villarreal III - - - - 0:2 Finished
17:00 Alzira - Acero - - - - 0:0 In Play
Spain - Tercera Div. Group 7
09:30 Alcobendas Sport - CD El Alamo - - - - 1:1 Finished
09:30 Rayo Vallecano II - Torrejon - - - - 2:1 Finished
09:30 RCD Carabanchel - Atletico Pinto - - - - 1:1 Finished
09:30 Trival Valderas - Villaverde Boetticher CF - - - - 1:0 Finished
09:30 Union Adarve - Alcorcon II - - - - 3:1 Finished
10:00 Mostoles - RSD Alcala - - - - 3:2 Finished
10:00 Pozuelo Alarcon - Parla - - - - 0:1 Finished
10:00 Santa Ana - Navalcarnero - - - - 1:1 Finished
11:00 Leganes II - San Fernando de Henares - - - - 4:0 Finished
15:00 Flat Earth FC - ED Moratalaz - - - - 1:2 Finished
Spain - Tercera Div. Group 8
16:00 Atletico Astorga - Zamora - - - 1 0:1 Finished
Spain - Tercera Div. Group 9
10:00 Loja - Torreperogil - - - - 4:0 Finished
10:00 Maracena - Velez - - - - 1:1 Finished
10:00 Polideportivo Almeria - Alhaurin Torre - - - - 3:4 Finished
11:00 Melilla CD - CD Huetor Vega - - - - 1:0 Finished
16:00 El Ejido - Atletico Mancha Real - - - - 1:0 Finished
16:30 Antequera - Huetor Tajar - - - - 1:0 Finished
16:30 Ciudad de Torredonjimeno - Malaga II - - - - 2:0 Finished
Sweden - 1st Division Norra
11:00 Umea - Forward - - - 1 2:1 Finished
13:00 Boden - Gefle - - - 1 1:2 Finished
13:00 FC Linkoping City - Tegs - - - - 2:0 Finished
14:00 Carlstad United - Akropolis - - - 1 0:3 Finished
15:00 Sandviken - Karlslund - - - - 2:1 Finished
15:00 Vasalunds - Sollentuna United - - - - 1:1 Finished
Sweden - 1st Division Sodra
15:00 IFK Varnamo - Skovde Aik - - - 1 2:2 Finished
15:00 Kristianstads FF - Oskarshamns AIK - - - - 1:2 Finished
15:00 Oddevold - Lund - - - - 0:3 Finished
15:00 Trollhattan - Landskrona Bois - - - - 0:1 Finished
Sweden - 2nd Division Norra Gotaland
15:00 Vargarda IK - Vanersborgs - - - - 5:3 Finished
Sweden - 2nd Division Norra Svealand
14:30 Gute - IFK Stocksund - - - - 3:4 Finished
Sweden - 2nd Division Vastra Gotaland
15:00 Vinbergs IF - Ullared - - - - 1:0 Finished
Sweden - 3rd Division Norra Svealand
11:30 Syrianska IF Kerbura - Vasteras IK - - - - 4:0 Finished
Sweden - 3rd Division Sydvastra Gotaland
12:00 Varbergs GIF FK - Raa IF - - - - 3:0 Finished
Sweden - Allsvenskan
13:00 Hammarby IF - AIK - - - 10 2:1 Finished
15:30 Helsingborgs IF - AFC Eskilstuna - - - 8 2:1 Finished
15:30 IF Elfsborg - Malmö FF - - - 6 0:3 Finished
Sweden - Damallsvenskan
11:00 Rosengard (W) - Kif Orebro Dff (W) - - - 3 3:1 Finished
13:00 Pitea IF (W) - Linkopings FC (W) - - - - 1:0 Finished
15:00 Eskilstuna United (W) - Vittsjo GIK (W) - - - - 1:0 Finished
Sweden - Elitettan
10:00 Hammarby IF Dff (W) - Moron BK (W) - - - - - Delayed
15:00 IK Uppsala Fotboll (W) - Asarums IF FK (W) - - - - - Delayed
Sweden - Superettan
13:00 Mjällby AIF - Brommapojkarna - - - 3 0:2 Finished
13:00 Vasteras - Degerfors - - - 4 1:0 Finished
15:30 Halmstads BK - Trelleborgs FF - - - 3 3:0 Finished
Sweden - Youth League
09:00 Taby FK U19 - Djursholm U19 - - - 1 3:2 Finished
Switzerland - Challenge League
14:00 Vaduz - FC Lausanne Sport - - - 2 1:2 Finished
Switzerland - Super League
14:00 BSC Young Boys - Basel - - - 15 1:1 Finished
14:00 FC Zurich - FC Thun - - - 5 2:0 Finished
14:00 Lugano - FC Luzern - - - - 1:1 Finished
Tajikistan -
12:00 Istiklol - FK Istaravshan - - - - 2:0 Finished
Thailand - Thai League I
11:00 Buriram PEA - Chainat - - - 4 1:0 Finished
11:00 Chiangmai FC - Thai Port - - - 1 0:2 Finished
12:00 Nakhon Ratchasima - Samut Prakan FC - - - 1 4:1 Finished
12:00 Trat FC - Prachuap - - - 1 0:0 Finished
Thailand - Thai League II
11:00 Police Tero - Sisaket - - - - 0:1 Finished
11:00 Udon Thani - Ayutthaya United - - - - 1:2 Finished
12:00 Chiangmai United - Ubon UMT FC - - - - 2:2 Finished
12:00 Kasetsart FC - Nong Bua Pitchaya FC - - - - 2:2 Finished
12:00 Thai Honda - Customs United - - - - 1:2 Finished
Thailand - Thai League III
11:00 Nakhon Pathom - Khon Kaen United - - - - 1:2 Finished
Thailand - Thai League IV
09:00 Bankhai United - Huai Thalaeng United - - - - 3:2 Finished
09:00 Muang Loei United - Uttaradit FC - - - - 1:0 Finished
11:00 Chainat United - Pathum Thani Seeker - - - - 1:1 Finished
11:00 Watbot - Kohkwang - - - - 3:0 Finished
Tunisia - Ligue 2
14:00 CS Sfaxien - Avenir Sportif Kasserine - - - - 1:1 Finished
14:00 EGS Gafsa - AS Djerba - - - - 1:1 Finished
14:00 ES Hammam-Sousse - Menzel Bouzelfa - - - - 1:2 Finished
14:00 Jendouba Sport - Oued Ellil - - - - 2:0 Finished
14:00 Rejiche - AS Marsa - - - 1 0:1 Finished
14:00 SS Sfaxien - Avenir Sportif Kasserine - - - - 1:1 Finished
Turkey - TFF 1. League
11:00 Giresunspor - Fatih Karagumruk - - - 3 1:1 Finished
13:30 Eskisehirspor - Menemenspor - - - - 3:0 Finished
16:00 Akhisar - Hatayspor - - - 1 3:1 Finished
Turkey - Turkcell Super League
11:00 Caykur Rizespor - Gaziantep Bld Spor - - - 2 1:2 Finished
13:30 Genclerbirligi - Alanyaspor - - - 4 1:1 Finished
16:00 Yeni Malatyaspor - Galatasaray - - - 6 1:1 Finished
Ukraine - 1st League
12:00 Inhulets - Mykolaiv - - - 3 3:2 Finished
Ukraine - 2nd League
14:00 Alliance Lipova Dolina - Krystal Kherson - - - - 2:1 Finished
Ukraine - Premier League
11:00 Desna Chernigov - Shakhtar Donetsk - - - 2 0:1 Finished
14:00 Vorskla Poltava - Dynamo Kiev - - - - 0:5 Finished
16:30 Kolos Kovalivka - Pfk Olexandriya - - - 1 1:1 Finished
Uruguay - Primera Division
19:00 CA Progreso - Liverpool FC Montevideo 2.70 3.44 2.67 1 - Not started
19:00 Cerro - Danubio 2.85 3.50 2.72 1 - Not started
19:00 Fenix M - Montevideo Wanderers 2.13 3.86 3.25 3 - Not started
19:00 Plaza Colonia - Cerro Largo 3.16 3.20 2.52 - - Not started
19:00 River Plate - Boston River 2.30 3.32 3.48 1 - Not started
22:00 Nacional M - Racing CM 1.46 4.56 8.62 - - Not started
Uruguay - Segunda Division
18:30 Sud America - Atenas - - - 1 - Delayed
19:00 Cerrito - Bella Vista 2.15 3.60 3.50 - - Not started
USA - MLS
00:30 Houston Dynamo - Orlando City SC - - - 8 2:1 Finished
00:30 Sporting KC - Colorado Rapids - - - 8 2:3 Finished
02:30 LA Galaxy - Montreal Impact - - - 7 2:1 Finished
02:30 Los Angeles Blues - Toronto - - - 9 1:1 Finished
19:55 Portland Timbers - Minnesota United 2.08 4.00 3.60 3 - Not started
22:00 Dallas - New York City FC 2.10 4.00 3.65 1 - Not started
22:30 New York Red Bulls - Philadelphia Union 2.01 4.20 3.80 2 - Not started
USA - NWSL
01:00 Utah Royals (W) - North Carolina (W) - - - - 0:3 Finished
02:00 Seattle Reign (W) - Sky Blue FC (W) - - - - 0:1 Finished
02:30 Portland Thorns (W) - Houston Dash (W) - - - 1 1:0 Finished
USA - USL League One
02:30 FC Tucson - Richmond Kickers - - - - 0:0 Finished
21:00 Forward Madison - North Texas 2.71 3.75 2.50 - - Not started
USA - USL Pro
00:30 Rio Grande Valley - Real Maryland Monarchs - - - 3 3:1 Finished
01:30 El Paso Locomotive - Colorado Springs - - - 1 2:0 Finished
02:30 Fresno Fuego - Phoenix Rising - - - 1 2:1 Finished
18:00 Charleston Battery - North Carolina - - - - 0:0 In Play
18:00 Ottawa Fury FC - Hartford Athletic - - - 2 3:0 In Play
23:00 Austin Bold - Las Vegas Lights 2.00 3.50 3.60 2 - Not started
23:00 OKC Energy FC - Sacramento Republic FC 2.60 3.40 2.55 1 - Not started
Uzbekistan - PFL
13:00 Bunyodkor Tashkent - Qyzylqum Zarafshon - - - - 2:1 Finished
13:00 Nasaf Qarsi - Buxoro - - - - 1:2 Finished
Venezuela - Primera Division
15:00 Deportivo La Guaira - Deportivo Lara - - - - 3:1 Finished
20:00 Atletico Venezuela - Trujillanos 2.29 3.36 3.36 1 - Not started
20:00 Llaneros de Guanare - Metropolitanos FC 2.45 3.54 2.93 - - Not started
22:00 Mineros De Guayana - Caracas 2.15 3.44 3.51 - - Not started
Venezuela - Reserve League
17:00 Atletico Venezuela (R) - Monagas (R) - - - 1 3:1 In Play
19:30 Estudiantes Caseros (R) - Caracas (R) 5.00 4.16 1.69 - - Not started
Venezuela - Segunda Division
19:30 Deportivo Petare - Gran Valencia 2.40 3.25 2.60 - - Not started
19:30 Libertador - Yaracuyanos 2.80 3.32 2.33 - - Not started
19:30 Petroleros de Anzoategui - Fundacion AIFI 2.30 3.20 2.75 - - Not started
19:30 Urena - Deportivo JBL Zulia 2.40 3.68 2.50 - - Not started
Vietnam - V-League 2
08:30 AN Giang - SQC Binh Dinh - - - - 2:0 Finished
08:30 Binh Phuoc - Hue FC - - - 1 4:3 Finished
08:30 CS.Dong Thap - Phu Dong FC - - - - 2:2 Finished
08:30 Dak Lak - XM Fico Tay Ninh - - - 1 4:2 Finished
08:30 Hong Linh Ha Tinh - DT.Long An - - - 3 2:1 Finished
08:30 Thanh Pho Can Tho - Pho Hien FC - - - - 0:0 Finished
Wales - Premier League
13:30 Barry Town United - Newi Cefn Druids - - - 2 1:0 Finished
Wales - Premier League Women
13:00 Briton Ferry (W) - Port Talbot (W) - - - - 1:2 Finished
13:00 Cardiff City LFC (W) - Llandudno FC (W) - - - 1 10:0 Finished
13:00 Cardiff Met LFC (W) - Cyncoed LFC (W) - - - 1 2:0 Finished
13:00 Swansea (W) - Aberystwyth (W) - - - 2 3:0 Finished
World - Friendly Internationals U19 Women
16:30 Uruguay U19 (W) - Chile U19 (W) - - - 1 2:1 Finished
18:45 Argentina U19 (W) - Brazil U19 (W) 17.00 10.00 1.16 - - Not started
World - Friendly Internationals U20
10:00 Ethiopia U20 - Tanzania U20 - - - 1 0:4 Finished
Zambia - Premier League
13:00 Lusaka Dynamos - NAPSA Stars - - - - 0:1 Finished
13:00 Nkana - Mufulira Wanderers - - - - 2:3 Finished