Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Armenia - Premier League
11:30 Shirak - Ararat - - - 20 2:0 Finished
13:30 FC Noah - Alashkert - - - 17 1:0 Finished
Belarus - Reserve League
12:00 Smolevichi (R) - Gorodeya (R) - - - 25 3:1 Finished
Costa Rica - Primera Division
02:00 Saprissa - Jicaral - - - 11 2:2 Finished
21:00 Limon - Municipal Grecia 4.75 4.30 1.80 21 - Not started
Costa Rica - Segunda Division
20:00 Sporting San Jose FC - Guanacasteca - - - 5 3:0 In Play
Czech Republic - 2nd League
15:00 Vitkovice - FC Zbrojovka Brno - - - 31 2:3 Finished
16:00 Dukla Praha - Slavoj Vysehrad - - - 24 2:0 Finished
Estonia - Esiliiga
15:30 Elva - Parnu - - - 19 4:2 Finished
15:30 Maardu Linnameeskond - Vandra JK Vaprus - - - 37 3:1 Finished
16:00 Tallinna FC Levadia II - Nõmme United - - - 9 1:4 Finished
16:30 Kohtla-Jarve JK Jarve - Tammeka II - - - 15 0:1 Finished
16:30 Tallinna FC Flora II - JK Vaprus Parnu - - - 17 0:1 Finished
Estonia - Esiliiga B
15:30 Tallinna Kalev II - Voru JK - - - 3 1:1 Finished
15:30 Tartu Welco - Laanemaa JK Haapsalu - - - 5 1:1 Finished
16:30 Tabasalu FC Charma - Keila JK - - - 8 0:3 Finished
16:30 Viimsi MRJK - Paide Linnameeskond II - - - 8 2:0 Finished
Germany - Bundesliga Women
16:00 FCR Duisburg (W) - 1. FC Köln (W) - - - 22 1:1 Finished
Hungary - NB I Women
15:30 Ferencvarosi (W) - MTK (W) - - - 5 3:2 Finished
Iceland - League U19
18:00 Breidablik II U19 - HK / Ymir U19 - - - 3 4:0 Finished
18:20 Fram U19 - Valur U19 - - - 11 - Delayed
Israel - Liga Leumit
17:00 Hapoel Afula - Beitar Shimshon Tel Aviv Ramla - - - 6 0:0 Finished
17:00 Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Sakhnin - - - 16 2:1 Finished
17:00 Hapoel Bney Lod - Hapoel Petach - - - 7 1:1 Finished
17:00 Hapoel Katamon - Hapoel Nof Hagalil F.C. - - - 7 0:2 Finished
17:00 Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Rishon Lezion Herzel Nahalat Yehuda Haim - - - 7 1:1 Finished
17:00 Ironi Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan - - - 5 0:2 Finished
17:00 Maccabi Ahi Nazareth - Kfar Kasem - - - 7 2:4 Finished
17:00 Maccabi Petach Tikva - Hapoel Akko - - - 8 1:0 Finished
Montenegro - Third League
15:00 Sloga Bar - Igalo - - - 7 0:7 Finished
15:30 FK Obilic - FK Sloga Radovici - - - 4 0:1 Finished
16:00 Cetinje - FK Orjen - - - 1 3:2 Finished
Poland - 1st League
16:10 Radomiak Radom - Odra Opole - - - 26 0:0 Finished
18:40 GKS Tychy 71 - Zaglebie Sosnowiec SA - - - 39 1:1 Finished
Portugal - Primeira Liga
17:00 CS Maritimo - Vitoria Setubal - - - 35 1:1 Finished
18:15 Benfica - CD Tondela - - - 66 0:0 Finished
20:15 Vitoria Guimaraes - Sporting Lisbon - - - 46 0:1 In Play
Vietnam - League U19 Women
09:30 Hanoi U19 (W) - Than KSVN U19 (W) - - - 4 1:0 Finished
12:00 Phong Phu Ha Nam U19 (W) - Son La U19 (w) - - - 14 1:1 Finished
World - Club Friendlies
11:00 Molde - Kristiansund - - - 3 4:2 Finished
14:00 Odd Ballklubb - IK Start - - - 4 2:1 Finished
16:00 Mjondalen - Valerenga - - - 10 0:2 Finished
16:00 Stjordals-Blink - Rosenborg - - - - 1:3 Finished
17:00 Neptunas Klaipeda - Rosa Klaipeda - - - - - Delayed
World - Dream League 3x3
13:00 England 3x3 - France 3х3 - - - - - Delayed
13:40 Russia 3х3 - Brazil 3х3 - - - - - Delayed
14:20 France 3х3 - Brazil 3х3 - - - - - Delayed
15:00 Russia 3х3 - England 3x3 - - - - - Delayed
15:40 England 3x3 - Brazil 3х3 - - - - - Delayed
16:20 Russia 3х3 - France 3х3 - - - - - Delayed
World - Ladies League
07:50 Russia (4х4) (W) - France (4х4) (W) - - - 1 3:0 Finished
08:30 France (4х4) (W) - Germany (4х4) (W) - - - - 2:1 Finished
09:00 Germany (4х4) (W) - Russia (4х4) (W) - - - - 2:1 Finished
09:30 France (4х4) (W) - Russia (4х4) (W) - - - - - Delayed
10:00 Germany (4х4) (W) - France (4х4) (W) - - - - - Delayed
World - Soap Soccer League Women
10:00 France (Amateur) (W) - Russia (Amateur) (W) - - - - - Delayed
10:50 England (Amateur) (W) - France (Amateur) (W) - - - - 13:7 Finished
10:50 France (Amateur) (W) - England (Amateur) (W) - - - - - Delayed
11:35 Brazil (Amateur) (W) - Russia (Amateur) (W) - - - - 8:8 Finished
12:20 Brazil (Amateur) (W) - France (Amateur) (W) - - - - 7:7 Finished
13:05 England (Amateur) (W) - Russia (Amateur) (W) - - - - 15:7 Finished
13:50 Brazil (Amateur) (W) - England (Amateur) (W) - - - - 10:8 Finished
16:05 Russia (Amateur) (W) - Brazil (Amateur) (W) - - - - 9:5 Finished
16:50 France (Amateur) (W) - Brazil (Amateur) (W) - - - - 7:3 Finished
17:35 Russia (Amateur) (W) - England (Amateur) (W) - - - - 10:8 Finished
18:20 England (Amateur) (W) - Brazil (Amateur) (W) - - - - - Delayed
19:05 Russia (Amateur) (W) - France (Amateur) (W) - - - - - Delayed
World - USSR 3x3
16:20 USSR (3x3) - Brazil 3х3 - - - - - Delayed
16:45 Argentina (3х3) - Netherlands (3x3) - - - - 10:13 Finished
17:15 USSR (3x3) - Germany (3x3) - - - - - Delayed
17:40 Argentina (3х3) - Brazil 3х3 - - - - 14:13 Finished
18:05 USSR (3x3) - Netherlands (3x3) - - - - - Delayed
18:30 Germany (3x3) - Brazil 3х3 - - - - - Delayed
19:00 Argentina (3х3) - USSR (3x3) - - - - - Delayed
19:25 Brazil 3х3 - Netherlands (3x3) - - - - - Delayed
20:45 Brazil 3х3 - USSR (3x3) 2.01 10.00 2.04 - - Not started
21:10 Netherlands (3x3) - Argentina (3х3) 2.01 10.00 2.04 - - Not started
21:35 Germany (3x3) - USSR (3x3) - - - - - Delayed
22:00 Brazil 3х3 - Argentina (3х3) - - - - - Not started
22:30 Netherlands (3x3) - USSR (3x3) - - - - - Delayed
22:55 Brazil 3х3 - Germany (3x3) - - - - - Not started
23:20 USSR (3x3) - Argentina (3х3) 2.01 10.00 2.04 - - Not started
23:45 Netherlands (3x3) - Brazil 3х3 - - - - - Not started