Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Algeria - 2nd Division
14:00 Saïda - USM El Harrach - - - 8 1:0 Finished
17:00 JSM Bejaia - AS Khroub - - - 4 0:0 Finished
Argentina - Copa Argentina
00:10 Colon de Santa Fe - Estudiantes De Caseros - - - 1 2:2 Finished
Argentina - Reserve League
13:00 All Boys (R) - Club Atletico Atlanta (R) - - - 1 - Delayed
13:00 Defensores de Belgrano (R) - Almagro (R) - - - 2 - Delayed
19:00 Platense FC (R) - Deportivo Riestra (R) - - - 1 - Delayed
Austria - Regionalliga East
17:30 Mauerwerk - SC Magna Wr. Neustadt - - - 10 0:2 Finished
Bahrain - 2nd Division
15:00 Budaiya - FK Bahrain - - - 1 0:1 Finished
15:00 Sitra - Malikiya - - - - 1:2 Finished
Bolivia - Liga Nacional B
00:30 Mariscal Sucre - CD Torre Fuerte - - - 5 1:1 Finished
Bolivia - Regional League
19:30 Oriente Petrolero (R) - Argentinos Juniors SC (R) - - - 1 1:4 Finished
20:30 CD Universidad Crucena - Ferroviario Santa Cruz - - - - 0:3 Finished
Botswana - Premier League
13:30 Police XI - Miscellaneous - - - 1 0:2 Finished
Brazil -
23:00 Taruma (W) - Atletico Cliper (W) 5.00 4.50 1.44 2 - Not started
Brazil - Brasiliense II
14:00 Legiao FC - Brasilia - - - - 0:0 Finished
Brazil - Carioca C
13:00 Atletico Carioca - CF Sao Jose RJ - - - 3 4:1 Finished
13:00 Resende - Acao RJ - - - - 1:2 Finished
18:00 CAAC Brasil FC - Paduano - - - - 1:4 Finished
18:00 Campo Grande AC - Sao Cristovao RJ - - - - 3:0 Finished
18:00 SE Buzios - Arturzinho RJ - - - - 3:2 Finished
18:00 Teresopolis - Paraiba - - - 1 1:1 Finished
Brazil - Copa do Brasil U20
18:30 Monte Cristo U20 - America Morrinhos U20 - - - - 0:2 Finished
Brazil - Copa Gaucho
18:00 EC Sao Jose - Lajeadense - - - 1 1:0 Finished
18:00 Gremio Porto Alegre B - Avenida - - - 1 3:0 Finished
Brazil - Copa Gaucho U19
18:00 Torino FC U19 (BRA) - Nova Prata U19 - - - - 2:1 Finished
Brazil - Potiguar 2
18:00 Força e Luz - Atletico Potengi - - - - 3:0 Finished
Brazil - Serie A
00:30 Goias - Corinthians - - - 8 2:2 Finished
00:30 Vasco - Botafogo RJ - - - 12 2:1 Finished
22:15 Avai - Internacional - - - 14 0:0 In Play
22:15 Santos - Ceara - - - 23 0:0 In Play
Brazil - Serie B
22:15 Botafogo SP - Atletico GO - - - 9 0:0 In Play
Canada - Premier League
01:00 Edmonton - Pacific FC - - - - 3:1 Finished
Chile - Primera Division
21:30 Everton de Vina del Mar - Curico Unido - - - 20 0:0 In Play
Colombia - Copa Colombia
01:30 Medellin - Deportivo Pasto - - - 8 3:2 Finished
Costa Rica - Primera Division
02:00 Cartagines - Saprissa - - - 4 1:2 Finished
02:00 Desportivo de Guadalupe - Herediano - - - 1 1:1 Finished
02:00 Perez Zeledon - Jicaral - - - 1 1:1 Finished
Cote d'Ivoire - Coupe de la Ligue
15:30 Ecole de Football Yeo Martial - Esperance - - - 1 1:1 Finished
17:00 Bassam - Sewe Sport - - - - - Delayed
18:00 Racing Club d'Abidjan - Jeunesse Club Abidjan - - - 2 0:0 Finished
Denmark - League U19
11:00 Silkeborg U19 - AGF U19 - - - 1 1:0 Finished
11:00 Vejle U19 - Brondby U19 - - - 2 3:2 Finished
Egypt - Premier League
13:00 FC Masr - El Gouna - - - 5 0:0 Finished
15:30 Enppi - El Entag El Harby - - - 9 0:1 Finished
15:30 Misr Lel Makasa - Al Masry - - - 8 1:0 Finished
18:00 Pyramids - Smouha SC - - - 21 0:0 Finished
England - Premier League U23 Cup
12:00 Crystal Palace U23 - Blackburn Rovers U23 - - - 1 1:3 Finished
England - Prof. Development League
13:00 Wigan Athletic (R) - Coventry City U23 - - - 4 0:3 Finished
Estonia - Esiliiga
16:00 Tammeka II - Elva - - - 9 1:0 Finished
Europe - UEFA Champions League Women
17:00 FC Barcelona (W) - Minsk (W) - - - 15 5:0 Finished
Europe - UEFA Championship U17
11:00 Austria U17 - Malta U17 - - - 1 6:0 Finished
15:30 Bulgaria U17 - Norway U17 - - - 1 1:2 Finished
Georgia - Erovnuli Liga 2
11:00 Baia Zugdidi - Gagra - - - 2 1:0 Finished
11:00 Guria Lanchkhuti - Kolkheti Poti - - - - 3:0 Finished
Germany - Regional Cup
18:00 SV Herbern - Spvg Steinhagen - - - - 2:0 Finished
Honduras - Primera Division
01:00 Olimpia - Honduras Progreso - - - 1 4:0 Finished
01:00 UPNFM - Vida - - - - 2:2 Finished
India - Punjab Super Division
09:30 Penjab Police Jalandahar - Kehar SC - - - 1 3:0 Finished
India - Shillong Premier League
09:30 Rangdajied United - Shillong Lajong - - - 2 1:1 Finished
Indonesia - Liga 2
06:30 Persewar Waropen - Persatu Tuban - - - 6 1:0 Finished
08:30 BaBel United - Sriwijaya - - - 2 2:1 Finished
08:30 Blitar United FC - Persita Tangerang - - - 6 1:1 Finished
08:30 Cilegon United - Perserang - - - 1 - Postponed
08:30 PSCS Cilacap - PSGC Ciamis - - - - - Postponed
08:30 PSMS Medan - Persiraja Aceh - - - 1 1:0 Finished
08:30 PSPS - Persibat Batang - - - 1 3:1 Finished
Indonesia - Liga 3
09:00 Perssu Sumenep - PSN Ngada - - - - 2:2 Finished
Iran - 2nd Division
12:00 Pas-Hamadan - Shohada Babolsar - - - 2 1:1 Finished
Iran - Iran Cup
12:00 Shahrdari Mahshahr - Esteghlal Novin Mahshahr - - - 1 2:1 Finished
13:20 Esteghlal - Fajr Sepasi - - - 5 3:0 Finished
Iran - League U23
11:30 Mes Rafsanjan U23 - Tractor Sazi Tabriz U23 - - - - 1:1 Finished
11:30 Nassaji Mazandaran U23 - Khouneh Be Khouneh U23 - - - - - Delayed
11:30 Neshat Sari U23 - Foolad Khuzestan U23 - - - 1 1:7 Finished
11:30 Zob Ahan U23 - Pars Jonoubi Jam U23 - - - 2 3:2 Finished
11:45 Naft Ahvaz U23 - Mes Kerman U23 - - - - 0:1 Finished
11:45 Shahin U23 - Sepahan Isfahan FC U23 - - - - 2:1 Finished
Israel - Liga Bet
16:00 Ahi Acre - Ihud Bnei Mejdel Krum - - - - 1:2 Finished
Israel - Liga Leumit
16:00 Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon - - - 5 1:2 Finished
16:00 Hapoel Rishon Lezion Herzel Nahalat Yehuda Haim - Beitar Shimshon Tel Aviv Ramla - - - 8 2:3 Finished
16:00 Maccabi Petach Tikva - Ironi Ramat Hasharon - - - 10 4:3 Finished
Kuwait - 1st Division
14:45 Burgan - Khaitan - - - - 3:0 Finished
15:45 Al Jahra - Al Fehaiheel - - - - 2:1 Finished
Lithuania - A Lyga Women
16:00 Zalgiris Vilnius (W) - Gintra Universitetas (W) - - - - 0:2 Finished
17:00 FK Banga (W) - Utenis Utena (W) - - - - 5:3 Finished
Mongolia - Premier League
08:00 FC Ulaanbaatar - Khaan Khuns - - - 2 1:0 Finished
11:00 Anduud City - Selenge Press - - - 1 1:4 Finished
12:00 Anduud City - Falcons - - - 3 1:4 Finished
Myanmar -
10:00 Monywa University (W) - Mandalay University (W) - - - 4 2:1 Finished
10:00 Nay Pyi Taw University - Myitkyina University - - - - 0:5 Finished
Nicaragua - Primera Division
01:00 Walter Ferreti - Juventus Managua - - - - 1:1 Finished
Nicaragua - Youth League
22:30 Real Esteli U20 - Deportivo Ocotal U20 1.34 5.75 7.50 3 - Not started
Norway - 4th Division
16:30 Emblem - SIF - - - - 3:5 Finished
17:00 Hinna Fotball - Havdur - - - - 6:0 Finished
17:00 Naerbo - Lura - - - - 3:3 Finished
17:30 IL Runar - Re FK - - - - 6:0 Finished
17:30 Sandefjord BK - Larvik Turn - - - - 4:1 Finished
17:30 Stokke - Husoy & Foynland - - - - 2:0 Finished
18:00 Teie - EIK IF Tonsberg - - - - 3:5 Finished
Norway - Elite League U19
15:00 Lillestrom U19 - Rosenborg U19 - - - 1 2:2 Finished
Norway - League U19
16:30 Oppsal U19 - Lyn Oslo U19 - - - 1 2:4 Finished
16:30 Strommen U19 - Bærum U19 - - - 1 1:8 Finished
17:15 KFUM U19 - Krakeroy U19 - - - 1 8:0 Finished
19:15 Skeid U19 - Raufoss U19 - - - - - Delayed
Peru - Copa Bicentenario
01:00 Academia Cantolao - Sport Huancayo - - - - 0:0 Finished
18:30 Atletico Grau - CD Coopsol - - - 7 4:1 Finished
Portugal - Portuguese Cup
19:45 FC Alverca - Sporting Lisbon - - - 27 2:0 Finished
Romania - 1st League Women
13:00 Vasas (W) - Olimpia Cluj-Napoca (W) - - - 6 2:3 Finished
Russia - Youth League
12:00 Akhmat-D Grozny - Lokomotiv-D Moscow - - - 5 1:0 Finished
Saudi Arabia - 1st Division
15:20 Najran - Albukiryah - - - 4 1:1 Finished
Saudi Arabia - 2nd Division
12:10 Hajer - Al-Rawdhah Club - - - - 1:1 Finished
12:45 Al Jndal - Al Suqoor - - - 1 1:0 Finished
Serbia - League U19
09:00 FK Brodarac U19 - OFK Belgrade U19 - - - 2 2:0 Finished
11:00 FK Vozdovac U19 - Crvena Zvezda U19 - - - 2 1:2 Finished
Slovenia - 1st League Women
13:30 ZNk Cerklje (W) - ZNK Maribor (W) - - - 4 3:3 Finished
South America - Copa Libertadores Women
22:00 Corinthians (W) - America de Cali (W) - - - 4 0:0 In Play
22:00 Santiago Morning (W) - CD Municipalidad Majes (W) - - - 6 2:0 In Play
Spain - Copa Federacion
18:00 CD Castellon - Jove Espanol - - - 5 2:0 Finished
18:30 San Fernando CD - Linense - - - 8 0:1 Finished
Spain - Primera Nacional Women
17:30 Murcia Feminas (W) - Plaza Argel (W) - - - 1 0:0 Finished
Thailand - Coke Cup U19
09:00 Chanthaburi FC U19 - Bankhai United U19 - - - - 0:5 Finished
Uganda - 2nd Division
13:00 Airtel Kitara - Kasese New Villa - - - 1 - Delayed
13:00 Dove - UPDF - - - - 0:1 Finished
13:00 Katwe United - Light SS - - - 1 1:0 Finished
13:00 Kiboga Young - MYDA FC - - - - 0:1 Finished
13:00 Ndejje University - Nyamityobora FC - - - - 2:1 Finished
13:00 Paidha Black Angels - Kataka FC - - - 1 - Delayed
13:00 Water FC - Kabale Sharp - - - - 1:2 Finished
Ukraine - League U21
11:00 Shakhtar Donetsk U21 - Kolos Kovalivka U21 - - - 2 3:1 Finished
Uruguay - Primera Division
19:00 Liverpool FC Montevideo - Rampla Juniors - - - 19 1:0 Finished
19:00 Racing CM - Penarol - - - 15 3:3 Finished
22:30 Montevideo Wanderers - Defensor 3.25 3.80 2.26 14 - Not started
USA - NCAA Women
21:00 Minnesota TwinStars (W) - Nebraska Cornhuskers (W) - - - - 1:1 In Play
USA - USL Pro
01:00 New Mexico United - Tacoma Defiance - - - 5 1:1 Finished
01:00 Real Maryland Monarchs - Austin Bold - - - 3 2:2 Finished
Venezuela - Venezuela Cup
21:00 Caracas - Yaracuy FC - - - 4 0:0 In Play
World - Club Friendlies
09:30 Gol Reyhan - Sorkhpooshan Pakdasht - - - - 3:0 Finished
11:00 Khonkaen FC U19 - Laos U19 - - - - 0:1 Finished
World - Friendly Internationals U19
12:00 Indonesia U19 - China U19 - - - 3 3:1 Finished
14:00 Saudi Arabia U19 - Kyrgyzstan U19 - - - 1 2:0 Finished