Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Argentina - Copa Jujuy
20:00 Talleres De Perico - Atletico San Pedro - - - 1 1:1 Finished
Argentina - Primera A Women
18:10 Huracan (W) - Boca Juniors (W) - - - - - Delayed
19:00 San Lorenzo (W) - Social Atletico Television (W) - - - - 6:0 Finished
Argentina - Primera B Metropolitana
18:30 San Telmo - Colegiales - - - 7 0:0 Finished
19:00 Talleres Remedios - Acassuso - - - 5 0:0 Finished
Argentina - Primera B Nacional
00:30 Club Atletico Mitre de Salta - Deportivo Moron - - - 2 1:1 Finished
20:10 Agropecuario - CA Platense - - - 4 0:2 Finished
23:00 Atletico Rafaela - Instituto AC Cordoba - - - 1 1:2 In Play
Argentina - Primera C
18:30 Deportivo Espaniol - Club Leandro N. Alem - - - 3 1:0 Finished
18:30 San Martin Burzaco - Berazategui - - - - 2:2 Finished
Argentina - Primera D
18:30 Centro Espanol - Deportivo Muniz - - - 2 0:0 Finished
18:30 Yupanqui - Liniers - - - - 0:1 Finished
Argentina - Torneo Federal A
22:00 Sportivo Desamparados - Villa Mitre - - - 3 0:1 In Play
Belgium - Belgium Cup U21
18:00 FCV Dender EH U21 - KV Kortrijk U21 - - - - 1:3 Finished
18:00 KV Mechelen U21 - Waasland-Beveren U21 - - - 4 2:2 Finished
18:00 Liege U21 - AS Eupen U21 - - - - 0:1 Finished
18:00 Lierse SK U21 - Club Brugge U21 - - - - 1:2 Finished
18:00 Lommel U21 - Antwerp U21 - - - - 2:2 Finished
18:00 Mouscron Peruwelz U21 - KMSK Deinze U21 - - - - 2:0 Finished
18:00 Oud Heverlee Leuven U21 - Beerschot AC U21 - - - - 3:3 Finished
18:00 Roeselare U21 - Oostende U21 - - - 2 0:0 Finished
18:00 Sporting Lokeren U21 - Cercle Brugge U21 - - - - 0:3 Finished
18:00 Westerlo U21 - Zulte Waregem U21 - - - - 4:4 Finished
Belgium - League Cup Reserves
18:00 Lierse (R) - Club Brugge (R) - - - 1 - N/A
18:00 Lommel (R) - Antwerp (R) - - - 1 - N/A
18:00 Oud Heverlee Leuven (R) - Beerschot Wilrijk (R) - - - - - N/A
18:00 Roeselare (R) - KV Oostende (R) - - - 1 - N/A
18:00 Westerlo (R) - Zulte Waregem (R) - - - - - N/A
Brazil -
13:30 Capital Brasilia - SESP/Samambaense - - - - 2:4 Finished
Brazil - Carioca C
13:00 Ceres RJ - CAAC Brasil FC - - - 1 3:1 Finished
18:00 Arturzinho RJ - Resende - - - 1 1:3 Finished
Brazil - Copa do Nordeste U20
18:00 Botafogo PB U20 - ASA AL U20 - - - - 4:1 Finished
Brazil - Copa Fares Lopes
18:30 Floresta EC - Caucaia - - - - 0:0 Finished
Brazil - Copa Gaucho U19
18:00 Gremio Esportivo Nacional U19 - Rio Grande RS U19 - - - 1 2:4 Finished
Brazil - Copa Sul U19
18:00 Novo Hamburgo U19 - Criciuma U19 - - - 1 0:1 Finished
Brazil - Serie B
23:00 Atletico GO - Ponte Preta - - - 19 0:0 In Play
23:00 Guarani - Botafogo SP - - - 12 0:0 In Play
23:00 Sport Recife - Cuiaba - - - 15 1:0 In Play
Chile - Primera B
22:00 Rangers - Magallanes - - - 4 1:1 In Play
Colombia - Primera A
01:00 Cucuta - Patriotas - - - 4 1:0 Finished
Colombia - Primera B
20:30 Bogota - Tigres Bogota - - - 8 0:3 Finished
20:30 Cartagena - Real San Andres - - - 3 3:3 Finished
20:30 Chico F.C. - Atletico FC - - - 3 2:0 Finished
20:30 Cortulua - Valledupar - - - 2 6:0 Finished
20:30 Fortaleza - Barranquilla - - - 12 2:1 Finished
20:30 Leones FC - Orsomarso - - - 1 2:0 Finished
20:30 Llaneros - Quindio - - - 4 0:1 Finished
20:30 Pereira - Universitario Popayan - - - - 1:0 Finished
Denmark - League U21
17:30 FA 2000 U21 - Hvidovre U21 - - - - 4:2 Finished
England - Prof. Development League
12:00 Crystal Palace U23 - Watford U23 - - - 5 0:2 Finished
12:00 Ipswich U23 - Cardiff City U23 - - - 7 3:1 Finished
18:00 Bolton Wanderers U23 - Crewe Alexandra U23 - - - 14 1:4 Finished
18:00 Sheffield United U23 - Nottingham Forest U23 - - - 1 1:1 Finished
18:00 Wigan Athletic (R) - Burnley U23 - - - - 1:1 Finished
England - SPL Division One Central
18:45 Coleshill Town - North Leigh - - - - 1:2 Finished
Estonia - Esiliiga
16:00 Tallinna Kalev II - Rakvere JK Tarvas - - - 5 0:1 Finished
Europe - UEFA Championship U19
11:00 Israel U19 - Netherlands U19 - - - 2 0:2 Finished
11:00 Moldova U19 - Latvia U19 - - - 4 0:6 Finished
12:00 Lithuania U19 - Romania U19 - - - 8 1:0 Finished
12:00 Serbia U19 - Spain U19 - - - 9 0:4 Finished
Europe - UEFA Championship U21
15:00 Czech Republic U21 - Scotland U21 - - - 4 0:0 Finished
16:00 Finland U21 - Denmark U21 - - - 7 0:1 Finished
16:30 Armenia U21 - Italy U21 - - - 9 0:1 Finished
17:00 San Marino U21 - Croatia U21 - - - 14 0:7 Finished
17:30 Romania U21 - Northern Ireland U21 - - - 6 3:0 Finished
Europe - UEFA Euro Cup Qualification
18:45 Bulgaria - England - - - 65 0:6 Finished
18:45 France - Turkey - - - 64 1:1 Finished
18:45 Iceland - Andorra - - - 24 2:0 Finished
18:45 Kosovo - Montenegro - - - 53 2:0 Finished
18:45 Lithuania - Serbia - - - 52 1:2 Finished
18:45 Moldova - Albania - - - 24 0:4 Finished
18:45 Ukraine - Portugal - - - 77 2:1 Finished
Germany - Regionalliga Sudwest
18:15 FSV Frankfurt - FC 08 Homburg - - - 13 0:3 Finished
India - Shillong Premier League
09:30 Langsning - Laban - - - 3 3:3 Finished
Indonesia - Liga 3
08:30 Persipra Prabumulih - Bank Sumsel FC - - - 2 1:2 Finished
Italy - Serie C Group A
18:45 Pontedera - Pistoiese - - - 14 2:1 Finished
Japan - 1st Division Women
04:00 Nittaidai FC (W) - NTV Beleza (W) - - - 1 1:6 Finished
Japan - Football League
04:00 Nara Club - Reinmeer Aomori - - - - 1:2 Finished
05:00 Suzuka Unlimited - FC Maruyasu Okazaki - - - - 1:3 Finished
Japan - J2 League
05:00 Kashiwa Reysol - Mito Hollyhock - - - 10 2:3 Finished
05:00 Montedio Yamagata - Gifu - - - 8 2:0 Finished
Japan - J3 League
04:00 Vanraure Hachinohe - SC Sagamihara - - - - 0:1 Finished
Malta - 1st Division
16:00 St George Cospicua - Lija Athletic - - - 3 2:4 Finished
18:15 Fgura United - Mqabba - - - - 3:4 Finished
Mexico - Liga MX Femenil
21:00 Toluca (W) - Atletico San Luis (W) - - - 5 3:1 Finished
Mexico - Liga Premier Serie B
22:00 Irapuato - Reboceros La Piedad - - - 2 2:3 In Play
Netherlands - Reserve League
13:00 Fortuna Sittard (Reserves) - Den Bosch (reserves) - - - 5 1:3 Finished
North America - CONCACAF Champions League
19:00 Dominica - Nicaragua - - - 3 0:4 Finished
North America - CONCACAF Nations League
02:00 Honduras - Martinique - - - 14 1:0 Finished
22:00 Sint Maarten - Guadeloupe - - - 3 1:2 In Play
23:00 Suriname - St Vincent Grenadines - - - 8 0:0 In Play
Norway - 4th Division
17:00 Randaberg - Hundvaag - - - - 1:2 Finished
17:30 Farsund IL - Vag - - - - 3:7 Finished
17:30 Hisoey - Flekkefjord - - - - 2:7 Finished
17:30 Lyngdal IL - Vigor - - - - 3:0 Finished
17:30 Randesund IL - Kvinesdal - - - - 1:1 Finished
Palestine - Gaza Strip League
14:00 Shabab Khanyounis - Al-Hilal Gaza - - - - 1:2 Finished
Peru - Primera Division
20:00 Real Garcilaso - Universidad Cesar Vallejo - - - 7 2:0 Finished
Rep. Ireland - FAI Intermediate Cup
18:45 Malahide United - Lucan United - - - - - Delayed
Rep. Ireland - Leinster Senior League
19:00 Home Farm - St John Bosco - - - - 0:0 Finished
19:00 Kilbarrack United - Ballyfermot United - - - - 2:1 Finished
Serbia - First League
13:00 Sindelic Beograd - Buducnost Dobanovci - - - 1 3:2 Finished
13:00 Smederevo - FK Kabel Novi Sad - - - 8 2:1 Finished
Serbia - Super Liga Women
11:00 Radnicki 1923 (W) - Spartak Subotica (W) - - - 8 0:1 Finished
South America - Copa Libertadores Women
22:00 Deportivo Cuenca (W) - Mundo Futuro (W) - - - 2 - Delayed
22:00 Santiago Morning (W) - UAI Urquiza (W) - - - 1 2:2 In Play
23:00 Club Nanas (W) - Corinthians (W) - - - 2 0:3 In Play
South Korea - WK League
10:00 Busan Sangmu (W) - Hwacheon KSPO (W) - - - 1 0:1 Finished
10:00 Gyeongju (W) - Suwon (W) - - - 1 0:0 Finished
10:00 Seoul Amazones (W) - HS Red Angels (W) - - - 2 2:4 Finished
Sweden - 1st Division Sodra
17:00 Oddevold - Tvaakers - - - 14 1:2 Finished
Thailand - Coke Cup U19
09:00 PTT Rayong U19 - Bankhai United U19 - - - - 1:1 Finished
09:00 Trat FC U19 - Banbueng FC U19 - - - - 4:1 Finished
Uruguay - Reserve League
19:00 Atletico Fenix (R) - Boston River (R) - - - - - Delayed
19:00 Defensor Sporting Reserves - Liverpool Montevideo Reserves - - - - - Delayed
19:00 Nacional M(Reserves) - Danubio (R) - - - - 0:0 Finished
19:00 Rampla Juniors (R) - Juventud de Las Piedras (R) - - - 1 - Delayed
Vietnam - League U21
08:30 Sanna Khanh Hoa U21 - TP Ho Chi Minh FC U21 - - - 7 1:2 Finished
11:00 Pho Hien U21 - Ha Noi TT U21 - - - 2 1:2 Finished
World - Club Friendlies
12:00 Peykan - Nassaji Mazandaran - - - - 2:1 Finished
12:30 Iran U20 - Pars Jonoubi Jam U20 - - - - 0:0 Finished
12:30 Sorkhpooshan Pakdasht - Gol Gohor Sirjan - - - - 2:0 Finished
World - Friendly Internationals
16:00 Rwanda - Tanzania - - - 4 0:0 Finished
17:00 Czech Republic - Northern Ireland - - - 2 2:3 Finished
17:00 Egypt - Botswana - - - 6 1:0 Finished
22:00 Venezuela - Trinidad & Tobago - - - 10 2:0 In Play
World - Friendly Internationals U19
11:00 Wales U19 - Austria U19 - - - 2 2:0 Finished
12:00 Albania U19 - Poland U19 - - - - 3:1 Finished
12:00 FYR Macedonia U19 - Cyprus U19 - - - - 1:2 Finished
12:00 Ireland U19 - Denmark U19 - - - - 0:2 Finished
14:00 Portugal U19 - Italy U19 - - - 7 1:0 Finished
15:00 Estonia U19 - Russia U19 - - - 4 0:6 Finished
15:30 Saudi Arabia U19 - Kyrgyzstan U19 - - - - 5:1 Finished
World - Friendly Internationals U20
15:00 Poland U20 - Netherlands U20 - - - - 1:2 Finished
15:00 Sweden U20 - Norway U20 - - - - 3:2 Finished
18:00 England U20 - Czech Republic U20 - - - - 0:3 Finished
World - Friendly Internationals U21
12:30 Greece U21 - Ukraine U21 - - - - 0:2 Finished
World - Friendly Internationals U23
16:00 Bahrain U23 - Syria U23 - - - 1 0:3 Finished
19:00 Brazil U23 - Japan U23 - - - - 2:3 Finished