Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Asia - Asia League
05:00 Nikko Ice Bucks - Yokohama Grits - - - - - Delayed
06:30 Tohoku Free Blades - Nippon Paper Cranes - - - - - Delayed
Austria - Eishockey Liga
15:30 Klagenfurt - Vienna Capitals - - - 1 4:5 Finished
15:30 Red Bull Salzburg - Graz 99ers - - - 3 10:2 Finished
16:30 Steinbach Black Wings 1992 - TWK Innsbruck - - - 1 1:5 Finished
17:00 Bolzano - Villach - - - 2 4:1 Finished
Belarus - Extraliga
14:00 Lokomotiv Orsha - Dinamo-Molodechno - - - - 2:3 Finished
14:00 Shakhtar Soligorsk - Metallurg Zhlobin - - - - 4:3 Finished
14:00 Yunost Minsk - Gomel - - - - 4:2 Finished
Czech Republic - Chance Liga
15:00 Poruba - HC Stadion Litomerice - - - - 2:5 Finished
Czech Republic - Extraliga
14:30 Zlin - Energie Karlovy Vary - - - 2 4:5 Finished
15:00 Mlada Boleslav - Pardubice - - - - 3:2 Finished
15:00 Sparta Prague - Verva Litvinov - - - - 2:3 Finished
16:00 Ceske Budejovice - Olomouc - - - - 2:4 Finished
16:00 Kometa Brno - Liberec - - - 2 3:2 Finished
17:00 Trinec - Mountfield HK - - - - 2:1 Finished
Denmark - Metal Ligaen
13:00 Rodovre Mighty Bulls - Esbjerg - - - 1 4:3 Finished
14:00 Aalborg - Herlev Hornets - - - - 3:2 Finished
14:00 Frederikshavn - Herning Blue Fox - - - - 3:2 Finished
14:00 Rungsted - Odense Bulldogs - - - - 9:2 Finished
Europe - Alps Hockey League
16:30 Bregenzerwald - Klagenfurt II - - - 2 7:3 Finished
Finland - Championship U20
12:00 Assat U20 - KalPa U20 - - - - 4:3 Finished
Finland - SM-Sarja Women
11:15 Sport (W) - TPS (W) - - - - - Delayed
12:00 Kärpät (W) - HIFK(W) - - - - - Delayed
13:30 Kuortane (W) - Ilves Tampere (W) - - - - 4:1 Finished
13:45 RoKi (W) - KalPa (W) - - - - - Delayed
14:15 Rauman Lukko (W) - K-Espoo - - - - - Delayed
Finland - Suomi-Sarja
13:00 Riemu - Titaanit - - - - 6:2 Finished
14:00 Pyry - Karhu HT - - - - - Delayed
16:00 K-Laser - S-Kiekko - - - - - Canceled
16:00 Muik Hockey - HCIK - - - - - Delayed
Germany - 2 Bundesliga
16:00 Crimmitschau - Heilbronner - - - - 3:4 Finished
16:00 Dresdner Eislöwen - EV Ravensburg - - - 1 0:3 Finished
16:00 EHC Bayreuth - Kassel Huskies - - - - 3:4 Finished
16:00 Tolzer Lowen - EC Rote Teufel Bad Nauheim - - - - - Delayed
17:30 Lowen Frankfurt - Freiburg - - - - 5:4 Finished
Germany - MagentaSport Cup
12:45 Schwenninger - Munchen - - - - 2:3 Finished
Germany - Oberliga North
14:30 Hannover Indians - Rostocker EC - - - - 5:4 Finished
15:00 EHC Erfurt - MEC Halle 04 - - - - 0:1 Finished
17:00 Icefighters Leipzig - Preussen Krefeld - - - - 6:2 Finished
17:30 Hannover Scorpions - Destil Trappers Tilburg - - - - - Delayed
Germany - Oberliga South
16:00 EC Peiting - Selber - - - - 4:5 Finished
16:00 Star Bulls Rosenheim - Riessersee - - - - 5:5 Finished
17:00 EV Fussen - EV Regensburg - - - - 4:5 Finished
17:45 Deggendorfer SC - ECDC Memmingen Indians - - - - 1:6 Finished
17:45 Weiden - Landsberg - - - - 7:5 Finished
Hungary - Erste Liga
16:30 ASC Corona Brasov - Vasas Budapest - - - 1 7:3 Finished
16:30 Gyergyoi - Ujpest - - - 1 3:2 Finished
17:00 Docler - MAC Ujbuda - - - - 0:6 Finished
17:30 DEAC - Fehervari Titanok - - - - 4:2 Finished
Norway - Division 1
13:00 Gjovik - Haugesund - - - - 3:6 Finished
Poland - PLH
16:00 Aksam Unia Oswiecim - Sanok - - - 3 4:0 Finished
16:00 GKS Katowice - PKH Lotos Gdansk - - - 1 2:1 Finished
17:00 Jastrzebie - Tychy - - - 1 7:2 Finished
17:00 MMKS Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec - - - 1 5:0 Finished
17:30 Krakow - Torun - - - 3 4:2 Finished
Russia - KHL
11:00 Barys Astana - Spartak Moscow - - - 2 2:1 Finished
14:00 AK Bars Kazan - Severstal Cherepovec - - - 2 5:2 Finished
14:00 Krasnaya Zvezda Kunlun - Avangard Omsk - - - - 1:2 Finished
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk - - - 1 3:2 Finished
14:00 Niznekamsk - Tractor Chelyabinsk - - - 2 5:3 Finished
14:00 Torpedo Novgorod - Metallurg Magnitogorsk - - - 1 2:4 Finished
Russia - MHL
03:00 Sakhalinskie Akuly - Krasnaya Armiya - - - - 1:2 Finished
03:00 Tayfun - Atlanty - - - 1 3:5 Finished
06:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor - - - - 5:1 Finished
07:00 Omskie Yastreby - Sputnik Alm - - - - 2:4 Finished
10:00 Dinamo St Petersburg - MHC Dinamo Moscow - - - - 3:2 Finished
10:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 - - - - 1:3 Finished
11:00 HC Riga - Krylya Sovetov - - - - 3:5 Finished
Russia - VHL
08:00 Gornyak - MHC Khimik - - - 1 2:5 Finished
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan - - - - 4:3 Finished
14:00 Zvezda Chekhov - Rubin Tyumen - - - - 4:3 Finished
Slovakia - 1 Liga
16:00 HK Trnava - Zilina - - - - 3:5 Finished
Slovakia - Extraliga
15:00 Nitra - Dukla Trencin - - - 1 3:6 Finished
16:00 Ban.Bystrica - Zvolen - - - 2 1:6 Finished
16:00 HC 07 Detva - Poprad - - - 1 3:4 Finished
16:00 Poprad - HC 07 Detva 1.68 5.00 4.10 - - Not started
16:00 Slovan Bratislava - L. Mikulas - - - - 6:2 Finished
16:30 DVTK - HC Nove Zamky - - - - 2:3 Finished
16:30 HC Nove Zamky - DVTK 2.70 4.40 2.23 - - Not started
17:00 Dukla Michalovce - Kosice - - - - 0:1 Finished
South Korea - South Korea Cup
05:00 Daemyung Killer Whales - Anyang Halla - - - - - Delayed
Sweden - Allsvenskan
14:00 Björklöven - Vasby - - - - 3:5 Finished
14:00 Kristianstads - Vita Hasten - - - - 0:3 Finished
16:30 Almtuna - Bofors IK Karlskoga - - - 1 3:4 Finished
16:30 Modo - Vasteras - - - 1 4:1 Finished
16:30 Västerviks - Tingsryds - - - - - Delayed
Sweden - HockeyEttan Norra
14:00 Kiruna AIF - Ornskoldsvik - - - - - Delayed
15:00 Kalix Ungdoms - Teg - - - - - Delayed
15:00 Pitea - Sundsvall - - - - - Delayed
15:00 Vannas - Ostersunds - - - - 0:1 Finished
Sweden - HockeyEttan Ostra
15:00 Hammarby - Visby Roma - - - - 1:3 Finished
15:00 Hanvikens SK - Arlanda - - - - 5:1 Finished
15:00 Nykopings - Hudiksvalls - - - - - Delayed
15:00 Segeltorps IF - Vallentuna - - - - 3:4 Finished
Sweden - HockeyEttan Sodra
15:00 Kallinge Ronneby - Nybro - - - - - Canceled
15:00 Kalmar - Troja/Ljungby - - - - - Delayed
15:00 Vimmerby HC - Hanhals - - - - - Canceled
Sweden - HockeyEttan Vastra
15:00 Forshaga IF - Surahammars - - - - - Delayed
15:00 Grums - HC Dalen - - - - - Canceled
15:00 Koping HC - Eskilstuna Linden - - - - 9:1 Finished
15:00 Lindloven - Skovde - - - - 2:1 Finished
15:00 Malungs IF - Kumla - - - - 5:6 Finished
15:00 Mariestad BoIS - Borlänge - - - - 3:1 Finished
Sweden - SDHL Women
11:00 Linkopings (W) - SDE HF (W) - - - - - Delayed
12:00 Djurgårdens (W) - AIK (W) - - - - 5:1 Finished
12:00 Goteborg (W) - Lulea (W) - - - - 1:4 Finished
14:30 HV 71 (W) - Modo (W) - - - - 3:2 Finished
Switzerland - Nationalliga B
14:45 GCK Lions - Academy Zug - - - - 4:1 Finished
15:00 Ajoie - Ticino Rockets - - - - 8:1 Finished
15:00 Winterthur - Thurgau - - - - 1:3 Finished
16:45 La Chaux-De-Fonds - Kloten - - - - 1:9 Finished
16:45 Visp - Sierre-Anniviers - - - - 4:2 Finished
Ukraine - PHL
12:00 Kremenchuk - HC Dnepr Kherson - - - - 4:1 Finished
15:00 Sokol Kiev - Mariupol - - - - 1:0 Finished
World - CHL Pro
19:25 Capitals vrn - Bruins vrn - - - - - Delayed
20:01 Penguins vrn - Sharks vrn - - - - - Delayed
20:34 Bruins vrn - BlackHawks vrn - - - - - Delayed
21:20 BlackHawks vrn - Capitals vrn - - - - - Delayed
21:53 Sharks vrn - Penguins vrn - - - - - Delayed
22:59 Capitals vrn - Sharks vrn 2.16 7.20 2.14 - - Not started
World - Dream League
05:45 Switzerland (Amateur) - USA (Amateur) - - - - - Delayed
06:45 Canada (Amateur) - Russia (Amateur) - - - - - Delayed
World - Ice Cup
01:00 CSKA Team - Dinamo Team - - - - - N/A
05:20 Slovakia team - Germany Team - - - - - Delayed
06:00 Switzerland Team - USA Team - - - - - Delayed
06:30 Slovakia team - Switzerland Team - - - - - Delayed
07:20 Germany Team - USA Team - - - - - Delayed
08:10 Slovakia team - USA Team - - - - - Delayed
09:00 Switzerland Team - Germany Team - - - - - Delayed
09:50 Germany Team - Slovakia team - - - - - Delayed
11:00 USA Team - Switzerland Team - - - - - Delayed
12:10 Switzerland Team - Slovakia team - - - - - Delayed
13:00 USA Team - Germany Team - - - - 2:1 Finished
13:50 USA Team - Slovakia team - - - - - Delayed
14:35 Germany Team - Switzerland Team - - - - - Delayed
15:20 Czech Republic Team - Switzerland Team - - - - - Delayed
19:45 Metallurg Team - Avangard Team - - - - - Delayed
20:20 AkBars Team - Amur Team - - - - - Delayed
22:45 CSKA Team - SKA Team - - - - - Not started
23:50 Severstal Team - Dinamo Team - - - - - Not started