Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Argentina - ITF-M Argentina
11:30 Alan Ferreyra - Franco Palermo - - - - - Delayed
11:30 Alan Kohen - Tomas Francisco Spinelli - - - - - Delayed
11:30 Alejo Vilaro - Facundo Bermejo - - - - - Delayed
11:30 Facundo Lopez - Javier Roldan - - - - - Delayed
11:30 Ivan Conforti - Martin Facundo Carrizo - - - - - Delayed
11:30 Lorenzo Joaquin Rodriguez - Tiago Seweryniak - - - - - Delayed
11:30 Marco Pairetti - Ignacio Carou - - - - - Delayed
11:30 Marcos Castares - Bruno Luca Faletto Ureta - - - - - Delayed
11:30 Matias Riva - Tomas Martin Etcheverry - - - - - Delayed
11:30 Nicolas Bacella - Ignacio Cuzzani - - - - - Delayed
11:30 Tomas Basail - Javier Naser - - - - - Delayed
11:30 Tomas Reche - Hugo Jorge Suarez - - - - - Delayed
14:00 Alexis Gurmendi - Patricio Gabriel Manzotti - - - - - Delayed
14:00 Aqustin Suarez Gonzalez - Mateo Berne - - - - - Delayed
14:00 Eduardo Razzeto - Federico Horacio Kuiper - - - - - Delayed
14:00 Felipe D'Annunzio - Maximiliano Rivas - - - - - Delayed
14:00 Francisco Aranguren - Lautaro Agustin Falabella - - - - - Delayed
14:00 Gaston Ezequiel Cantero - Alan Postay - - - - - Delayed
14:00 Justo Villanueva - Facundo Jofre - - - - - Delayed
14:00 Leonardo Aboian - Bruno Britez - - - - - Delayed
14:00 Nicolas Bruna - Mateo Etchevarne - - - - - Delayed
14:00 Solano Caffarena - Fernando Sierra - - - - - Delayed
16:30 Andres Ariel Fernandez Lopez - Marcos Felice - - - - - Not started
16:30 Gabriel Sanchez - Nicolas Fernandez Vina - - - - - Not started
16:30 Geronimo Espin Busleiman - Guido Ivan Justo - - - - - Not started
16:30 Gian Matias Di Natale - Tomas Coronel - - - - - Not started
16:30 Marco Saffratti - Fermin Tenti - - - - - Not started
16:30 Martin Capdevilla - Juan Bautista Otegui - - - - - Not started
16:30 Mateo Galdon - Gaston Erhardt - - - - - Not started
16:30 Nahuel Tassi - Francisco Comesana - - - - - Not started
16:30 Nicolas Zaidman - Alejo Michaux - - - - - Not started
16:30 Valentin Florez - Santiago Besada - - - - - Not started
Austria - ITF-W Graz
10:00 Vendula Zovincova - Anna Bondar - - - - - Interrupted
Austria - ITF-W Graz Doubles
13:00 Bondar A/Jani R-L - Jablonovska J/Vajdova N - - - - - Delayed
Belarus - ITF-M Belarus
07:00 Ivan Yatsuk - Mikita Dastanka - - - - - Delayed
07:00 Pavel Filin - Aliaksei Kanstantsinau - - - - - Delayed
07:00 Sardor Pulatov - Andrei Molyak - - - - - Delayed
07:00 Shonigmatjon Shofayziyev - Pavel Liavonchyk - - - - - Delayed
07:00 Uladzislau Zhuk - Timofey Senkevich - - - - - Delayed
07:00 Yahor Yatsyk - Sergey Bolotov - - - - - Delayed
08:00 Marsel Ilhan - Dzmitry Zhyrmont - - - - 6:3,6:3 Finished
09:30 Aleksandr Sazankov - Denis Merkulov - - - - - Delayed
09:30 Artsiom Cherkasau - Ivan Liutarevich - - - - - Delayed
09:30 Georgii Kravchenko - Mason Recci - - - - - Delayed
09:30 Maksim Zubkou - Grigoriy Lomakin - - - - - Delayed
09:30 Sharobiddin Abzalov - Piotr Paliukhovich - - - - - Delayed
09:30 Tadas Tarasevicius - Maxime Cressy - - - - - Delayed
09:30 Yannai Barkai - Martin Borisiouk - - - - - Delayed
Belgium - ITF-M Belgium
08:00 Barnaby Smith - Alexis Boureau - - - - 3:6,1:6 Finished
08:00 Buvaysar Gadamauri - Marko Jovanovic - - - - 6:2,6:0 Finished
08:00 James Ledger - Kaptan Kaster - - - - 2:6,6:3,6(5):7(7) Finished
09:30 Mark-Flavius Andres - Jake Hersey - - - - 2:6,2:6 Finished
10:10 Jerome Coune - Robin Vanhauwe - - - - 6:1,6:3 Finished
10:30 Benoit Lanckohr - Chris Conrardy - - - - 3:6,0:6 Finished
11:00 Alexis Klegou - Tom Pisane - - - - 6:2,6:0 Finished
11:00 Guillaume Dermiens - Simon Musset - - - - 7(7):6(4),6:3 Finished
12:00 Niels Desein - Julien Cagnina - - - - 4:6,2:6 Finished
12:05 David Tixhon - Nick Michielssen - - - - 6:3,2:6,5:7 Finished
13:30 Henrik Traskin - Louis van Herck - - - - 4:6,2:6 Finished
14:00 Antoine Hoang - Jeroen Vanneste - - - - 6(0):7(7),6:3,4:3 In Play
Belgium - ITF-W Wanfercee-Baulet
08:00 Celine El Ghali - Helena Verbeeck - - - - - Delayed
08:00 Charlotte Vekeman - Luna Meers - - - - - Delayed
08:00 Emilia Gaelle Dejonckheere - Mathilde Trigaux - - - - - Delayed
08:00 Jutte van Hansewyck - Nicole Gadient - - - - - Delayed
08:00 Lara Salden - Anastasiya Shleptsova - - - - - Delayed
08:00 Zoi Meers - Christina Wolfgruber - - - - - Delayed
10:30 Anna Popescu - Antje Rubbrecht - - - - - Delayed
10:30 Elisabeth Chantraine - Constance Sibille - - - - - Delayed
10:30 Helena Jansen Figueras - Chanel Scudiero - - - - - Delayed
10:30 Laure Line Glaude - Irina Cantos Siemers - - - - - Delayed
10:30 Rebecca Gustafson - Lucia Zelenka - - - - - Delayed
10:30 Tatiana Silbereisen - Laetitia Pulchartova - - - - - Delayed
14:00 Eden Sophie Schlagenhauf - Linda Puppendahl - - - - - Delayed
14:00 Manon Garcia - Stephanie Wagner - - - - - Delayed
14:00 Sevil Yuldasheva - Anastasiya Mulder-Syrovatskaia - - - - - Delayed
Canada - CH Vancouver
19:00 Joris De Loore - Cedrik-Marcel Stebe - - - 2 - Not started
21:40 Stefano Napolitano - Jordan Thompson - - - 1 - Not started
Canada - CH Vancouver Doubles
19:00 Treat Huey / Robert Lindstedt - Frederik Nielsen / Andreas Siljestrom - - - 1 - Not started
Canada - ITF-W Vancouver
01:30 Ons Jabeur - Carol Zhao - - - 3 - Not started
19:30 Danka Kovinic - Carol Zhao - - - 2 - Not started
20:00 Maryna Zanevska - Jana Fett - - - 4 - Not started
Canada - ITF-W Vancouver Doubles
18:00 Jessica Moore / Jocelyn Rae - Krawczyk D / Olmos G - - - - - Not started
Dominican Republic - CH Santo Domingo
20:30 Damir Dzumhur - Victor Estrella Burgos - - - 13 - Not started
Dominican Republic - CH Santo Domingo Doubles
18:30 Daniel Elahi Galan / Santiago Giraldo - Juan Ignacio Londero / Luis David Martinez - - - - - Not started
Finland - ITF-M Finland
08:30 Jurgen Zopp - Filippo Baldi - - - - 6:4,6:0 Finished
Germany - CH Meerbusch
11:00 Andreas Haider-Maurer - Karim-Mohamed Maamoun - - - 4 6:4,6(3):7(7),6:3 Finished
13:40 Ricardo Ojeda Lara - Nicola Kuhn - - - 19 6:4,7(7):6(4) Finished
Germany - CH Meerbusch Doubles
15:40 Dustin Brown / Antonio Sancic - Kevin Krawietz / Andreas Mies - - - 1 - Delayed
Germany - ITF-M Germany
11:00 Sebastian Fanselow - Mate Valkusz - - - - 3:6,4:6 Finished
14:00 Benjamin Hassan - Jan Choinski - - - - 1:6,2:6 Finished
Germany - ITF-M Germany Doubles
12:30 Dan Added / Hugo Daubias - Florian Fallert / Peter Heller - - - - 2:6,7(8):6(6),7:10 Finished
Germany - ITF-W Leipzig
10:00 Richel Hogenkamp - Valentyna Ivakhnenko - - - 1 6:3,6:0 Finished
11:30 Magdalena Frech - Julia Grabher - - - - 6(11):7(13),7(7):6(3),6:3 Finished
Germany - ITF-W Leipzig Doubles
13:00 Valentyna Ivakhnenko / Lidziya Marozava - Tereza Mrdeza / Ankita Raina - - - - - Delayed
Hungary - ITF-M Hungary
07:30 Andras Necz - Markus Neuhauser - - - - - Delayed
07:30 Andrei Afilipoaei - Denis Brizic - - - - - Delayed
07:30 Andrej Glvac - Martin Fekiac - - - - - Delayed
07:30 Anze Arh - Patrik Jancovic - - - - - Delayed
07:30 Dacian Simion - Daniel Szebeni - - - - - Delayed
07:30 Daniel Rabas - Tamas Krisztofer Cseh - - - - - Delayed
07:30 Dominik Hruncak - Lajos Koczan - - - - - Delayed
07:30 Dragos Torge - Laszlo Szendroi - - - - - Delayed
07:30 George Kennedy - Oliver Varga-Toth - - - - - Delayed
07:30 Gyula Pinter - Leon Petko - - - - - Delayed
07:30 Julius Linnemann - Mate Cseresznyes - - - - - Delayed
07:30 Juraj Hochel - Florian Kurzmann - - - - - Delayed
07:30 Marcell Bartakovics - Sebastian Kurzmann - - - - - Delayed
07:30 Martin Zeljenka - Thomas Colautti - - - - - Delayed
07:30 Matyas Metyko - Lukas Pavur - - - - - Delayed
07:30 Milen Ianakiev - Lenard Soha - - - - - Delayed
07:30 Norbert Nagyi - Alexey Aleshchev - - - - - Delayed
07:30 Ofek Shaaf - Ali Mirzakhani - - - - - Delayed
07:30 Patrick Keane - Marton Szappanos - - - - - Delayed
07:30 Peter Balla - Arnold Csaholczi - - - - - Delayed
07:30 Peter Horvath - Nicolas Ferrando - - - - - Delayed
07:30 Peter Samosi - Nicholas Katzaros - - - - - Delayed
07:30 Pietro Mugelli - Joachim Li-Ernoul - - - - - Delayed
07:30 Roman Boychuk - Xian Yao Zhou - - - - - Delayed
07:30 Sam Ryan Ziegann - Mehdi Naqvi - - - - - Delayed
07:30 Shem Alexis - Marek Flinner - - - - - Delayed
07:30 Shramay Dhawan - Dominik Kisantal - - - - - Delayed
07:30 Soma Peter - Marek Lukacovic - - - - - Delayed
07:30 Tomas Liska - Bence Kalocsa - - - - - Delayed
07:30 Vlad Courneliu Pop - Bernie Schranz - - - - - Delayed
Italy - ATP Maneribo
07:30 David Vega Hernandez - Andre Ghem - - - - 6:1,7:5 Finished
07:30 Federico Gaio - Hugo Nys - - - - 6:4,3:6,6:3 Finished
07:30 Walter Trusendi - Jonathan Mridha - - - - 6(2):7(7),6:3,6:1 Finished
09:00 Gianluca Mager - Martin Cuevas - - - 1 6:0,6:1 Finished
09:45 Gianluca Di Nicola - David Lucas Ambrozic - - - - 6:0,6:0 Finished
10:10 Ilija Vucic - Lucas Miedler - - - - 4:6,4:6 Finished
10:20 Alexander Weis - Alessandro Coppini - - - - 7:5,6:1 Finished
11:00 Daniel Munoz-De La Nava - Lenny Hampel - - - - - Delayed
11:45 Miliaan Niesten - Oleksandr Bielinskyi - - - - 6:2,7(7):6(5) Finished
11:50 Davide Pontoglio - Toni Simonovic - - - - 6:1,6:2 Finished
12:25 Romain Arneodo - Lorenzo Sonego - - - - - Delayed
12:30 Miljan Zekic - Lorenzo Sonego - - - - 6:3,5:7,6(6):7(8) Finished
12:35 Alex Molcan - Arthur Surreaux - - - - 6:1,6:1 Finished
13:30 Maximilian Neuchrist - Christian Lindell - - - - 6:1,6:4 Finished
13:45 Giuseppe Tresca - Josh Hagar - - - - 4:6,6:4,1:6 In Play
15:15 Giorgio Ricca - David Pichler - - - - 3:6,3:6,0:0 In Play
15:30 Constant Lestienne - Riccardo Bonadio - - - - 6:3,6:4,0:0 In Play
Italy - CH Cordenons
15:00 Laslo Djere - Roberto Carballes Baena - - - 11 - Not started
17:00 Elias Ymer - Lorenzo Giustino - - - 5 - Not started
Italy - CH Cordenons Doubles
13:00 Matwe Middelkoop / Igor Zelenay - Roman Jebavy / Zdenek Kolar - - - 1 2:6,3:6,0:0 Finished
Italy - ITF-W Cuneo
12:30 Anastasia Grymalska - Martina Colmegna - - - - 6:2,6(1):7(7),4:6 In Play
15:00 Federica Di Sarra - Lucia Bronzetti - - - - - Delayed
Italy - ITF-W Sezze
13:30 Benedetta Luccone - Sara Gambogi - - - - - Delayed
13:30 Manon Peral - Livia Palma - - - - - Delayed
13:30 Sonia Cassani - Alessia Bianchi - - - - - Delayed
15:30 Maria Pereyra Sellart - Natalia Zorgovska - - - - - Delayed
15:30 Maud Vigne - Virginia Ciccone - - - - - Delayed
Netherlands - ITF-M Netherlands
08:00 Andres Grinderslev - Rohit Navelkar - - - - - Delayed
08:00 Gijs Buntsma - Paul Sprengelmeijer - - - - - Delayed
08:00 Giovanni Rizzuti - Vuk Trbojevic - - - - - Not started
08:00 Justin Boulais - Jeremy Tour - - - - - Delayed
08:00 Kevin Kaczynski - Nick Broekhof - - - - - Delayed
08:00 Linus Krohn - Friedrich Levin Sommerwerck - - - - - Delayed
08:00 Martijn Molenkamp - Tom Clavel - - - - - Delayed
08:00 Marvin Schramm - Alvise Montresor - - - - - Delayed
08:00 Morad-Mackey Den Drijver - Igor Straatsma - - - - - Delayed
08:00 Niklas Guttau - Alexander van Kerkhoven - - - - - Delayed
08:00 Niklas Guttau - Mats Hermans - - - - - Not started
08:00 Patrick Kristensen - Lars Bijsterbosch - - - - - Delayed
08:00 Paul Monteban - Kevin Kaczynski - - - - - Not started
08:00 Quin Verstegen - Nicholas Williams - - - - - Delayed
08:00 Ricky de Bruijn - Pelle Boerma - - - - - Delayed
08:00 Roman Ruenger - Vuk Trbojevic - - - - - Delayed
08:00 Samuel Bensoussan - Guy Den Heijer - - - - 6:4,6:4 Finished
08:00 Stijn Slump - Nathan De Veer - - - - - Not started
08:00 Thomas Roy Vissenberg - Rasmus Michelsen - - - - - Delayed
08:00 Till Wegner - Nico Mertens - - - - - Not started
08:00 Tim Van Der Horst - Leonard Von Hindte - - - - - Not started
10:00 Andres Grinderslev - Hunter Reese - - - - - Delayed
10:00 Floris Van Den Brink - Gijs Buntsma - - - - - Delayed
10:00 Gregorio Cordonnier - Linus Krohn - - - - - Delayed
10:00 Nathan De Veer - Thorsten Sollie - - - - - Delayed
10:00 Nick Chappell - Justin Boulais - - - - - Delayed
10:00 Ondrej Krstev - Rasmus Michelsen - - - - - Delayed
10:00 Patrick Kristensen - Bart Van Den Berg - - - - - Delayed
10:00 Pelle Boerma - Tim Slager - - - - - Delayed
10:00 Till Wegner - Marvin Greven - - - - - Delayed
10:00 Tim Van Der Horst - Lucas Hellfritsch - - - - - Delayed
10:00 Tom Clavel - Quin Verstegen - - - - - Delayed
12:20 Samuel Bensoussan - Scott Griekspoor - - - - - Delayed
12:45 Botic Van de Zandschulp - Pascal Meis - - - - 6:1,6:3 Finished
16:00 Marvin Schramm - Maikel Borg - - - - - Not started
16:00 Stephan Gerritsen - Igor Straatsma - - - - - Delayed
Netherlands - ITF-M Netherlands Doubles
08:30 Maikel Borg / Stephan Gerritsen - Glenn Smits / Boy Vergeer - - - - 4:6,4:6,0:0 Finished
13:00 Pascal Meis / Botic van de Zandschulp - Scott Griekspoor / Louis Wessels - - - - - Delayed
Netherlands - ITF-W Oldenzaal
08:00 Aymet Uzcategui - Albina Khabibulina - - - - 1:6,1:6 Finished
08:00 Tayisiya Morderger - Suzan Lamens - - - - 6:2,6:1 Finished
10:00 Ana Sofia Sanchez - Chiara Scholl - - - - - Delayed
10:45 Catherine Chantraine - Ana Sofia Sanchez - - - - 5:7,0:6 Finished
12:45 Tayisiya Morderger - Albina Khabibulina - - - - - Delayed
Netherlands - ITF-W Oldenzaal Doubles
13:00 Kerfs D / Scholl C - Elaine Genovese / Regina Husak - - - - - Delayed
13:00 Kruijer N / Lamens S - Paula Ormaechea / Ana Sofia Sanchez - - - - - Delayed
Poland - ITF-M Poland
08:00 Blazej Krzeptowski - Patryk Krolik - - - - - Delayed
08:00 Jakub Grzegorczyk - Oleksandr Chernov - - - - - Delayed
08:00 Konrad Mularczyk - Oleksander Kyrychenko - - - - - Delayed
08:00 Krzysztof Mlazga - Kamil Stach - - - - - Delayed
08:00 Lorenzo Di Maro - Mehrdad Shahidipour - - - - - Delayed
08:00 Luke Gerry - Dominik Langmajer - - - - - Delayed
08:00 Maciej Jablonski - Jan Malmon - - - - - Delayed
08:00 Maciej Prochalski - Daniel Gunn - - - - - Delayed
08:00 Michal Sikorski - Jan Galka - - - - - Delayed
08:00 Nir Vodavoz - Boryslaw Michalowski - - - - - Delayed
08:00 Norbert Tadyszak - Michal Bedra - - - - - Delayed
08:00 Paulius Matulevicius - Daniil Tsebrenko - - - - - Delayed
08:00 Tomas Vaise - Nazar Shum - - - - - Delayed
08:00 Uri Vodavoz - Danyil Chornous - - - - - Delayed
09:00 Mats Moraing - Boy Westerhof - - - - 6:4,6:1 Finished
11:30 Aleksandar Vukic - Hubert Hurkacz - - - - 6:4,6:4 Finished
14:00 Bartosz Losiak - Adam Mlazga - - - - - Delayed
Poland - ITF-W Mragowo
07:30 Anais Defossez - Wiktoria Uzarek - - - - - Delayed
07:30 Emma Zakordoniec - Monika Joanna Przyby - - - - - Delayed
07:30 Katsiaryna Skachkova - Zuzanna Dziewiecki - - - - - Delayed
07:30 Martina Zerulo - Nikola Okopniak - - - - - Delayed
07:30 Paulina Jastrzebska - Nika Novikova - - - - - Delayed
07:30 Sofiya Kuzina - Julia Piatek - - - - - Delayed
08:00 Maia Lumsden - Jade Suvrijn - - - - 5:7,6:0,4:6 Finished
08:00 Marta Lesniak - Yuliya Hatouka - - - - 6:4,6:1 Finished
08:00 Prim Siripipat - Katarzyna Wysoczanska - - - - - Delayed
09:30 Deniza Marcinkeviciute - Nina Furmaniak - - - - - Delayed
10:30 Alicja Zduniak - Kelly Williford - - - - - Delayed
10:30 Francesca Dell'edera - Akiko Okuda - - - - - Delayed
10:30 Joana Eidukonyte - Nadia Brunzlow - - - - - Delayed
10:30 Joanna Zawadzka - Natalie Cvackova - - - - - Delayed
10:30 Julia Oczachowska - Anna-Lena Neuwirth - - - - - Delayed
10:30 Kateryna Karpyuk - Joanna Dobrowolska - - - - - Delayed
10:30 Patricia Cyranowski - Shivani Manchanda - - - - - Delayed
10:30 Tomoe Yazawa - Anastasiya Kasarzheuskaya - - - - - Delayed
Portugal - ITF-M Portugal
08:30 Alvaro Bueno Gil - Yan Bondarevskiy - - - - - Delayed
08:30 Connor Garnett - Pedro Barosa - - - - - Delayed
08:30 Daniel Batista - Rodrigo Silva - - - - - Delayed
08:30 Eduardo Cabral - Luis Faria - - - - - Delayed
08:30 Filipe Castanheira - Maxime Tchoutakian - - - - - Delayed
08:30 Goncalo Andrade - Ruan Du Preez - - - - - Delayed
08:30 Hugo Pierre - Jose von Hafe Perez - - - - - Delayed
08:30 Illia Stoliar - Felipe Muzzi - - - - - Delayed
08:30 John Lamble - Scott Duncan - - - - - Delayed
08:30 Juan David Ramirez - Tomas Almeida - - - - - Delayed
08:30 Michael Zhu - William Ma - - - - - Delayed
08:30 Miles Seemann - Jacopo Berrettini - - - - - Delayed
08:30 Naser AL Obaidly - Finn Bass - - - - - Delayed
08:30 Nicolas Moreno de Alboran - Alejandro Garcia Oliver - - - - - Delayed
08:30 Nuno Deus - Abdulhamid Mubarak - - - - - Delayed
08:30 Pedro Gabriel Rodrigues - Lance-Pierre Du Toit - - - - - Delayed
08:30 Pol Fernandez - Pedro Alves - - - - - Delayed
08:30 Ram Kapach - Abdullah Maqdes - - - - - Delayed
08:30 Ran Amar - Tiago Cacao - - - - - Delayed
08:30 Ronnie Schneider - Manuel Almeida - - - - - Delayed
08:30 Samuel Bothwell - David Ramalho - - - - - Delayed
08:30 Simon Carr - Sebastien Mathieu - - - - - Delayed
08:30 Wilfredo Gonzalez - Enric Guaita-Pais - - - - - Delayed
09:00 David Guez - Jonathan Kanar - - - - 4:6,1:6 Finished
09:00 David Perez Sanz - Ryan Peniston - - - - 6:0,7:5 Finished
10:30 Abdulrahman Alawadhi - George Houghton - - - - - Delayed
10:30 Alec Adamson - Goncalo Falcao - - - - - Delayed
10:30 Goncalo Barradas - Joao Barra - - - - - Delayed
10:30 Martim Leote Prata - Valentin de Carvalho - - - - - Delayed
10:30 Richard Yang - Duarte Nuno Teixeira - - - - - Delayed
10:30 Vito Dell'Elba - Amit Gaberal - - - - - Delayed
10:30 Yanais Laurent - Duncan Mugabe - - - - - Delayed
14:00 Antonio Sabugueiro - Thomas Servien - - - - - Delayed
14:00 Conor Berg - Neil Oberleitner - - - - - Delayed
Portugal - ITF-M Portugal Doubles
13:00 Abdullah Maqdes / Javier Pulgar-Garcia - Nuno Deus / Bernardo Saraiva - - - - 5:7,2:6,0:0 Finished
Romania - ITF-M Romania
06:00 Alex Hunt - Andrei Iacob - - - - - Delayed
06:00 Alin Gerogian Tanase - Daniel Cozma - - - - - Delayed
06:00 Andrei Burtica - Marshall Tutu - - - - - Delayed
06:00 Calin Manda - David Bogdan Apostol - - - - - Delayed
06:00 Cezar Catalin Chicosu - Laurentiu Mandocescu - - - - - Delayed
06:00 Collin Johns - Karan Lalchandani - - - - - Delayed
06:00 Filip Duda - Giamarco Cricetti - - - - - Delayed
06:00 George Iulian Dina - Mihai Ducu - - - - - Delayed
06:00 Mihai Razvan Marinescu - Eduard Vlasceanu - - - - - Delayed
06:00 Razvan Marius Codescu - Jiri Vachtl - - - - - Delayed
06:00 Vlad - Andreeas Dumitrescu - Antonin Bolardt - - - - - Delayed
06:00 Vlad Andrei Dumitru - Bogdan Pavel - - - - - Delayed
07:00 Ben Patael - Pietro Licciardi - - - - 7:5,5:7,2:6 Finished
10:20 Florent Diep - Federico Zeballos - - - - 6:3,6:0 Finished
10:30 Andi Jianu - Vladislav Melnic - - - - - Delayed
10:30 Bogdan Ionut Apostol - Federico Rebecchini - - - - - Delayed
10:30 Dragos Constantin Ignat - Madalin Ivan - - - - - Delayed
10:30 Ilie Babinciuc - Gabi Adrian Boitan - - - - - Delayed
10:30 Luca George Tatomir - Patrick Grigoriu - - - - - Delayed
10:30 Mihnea Lorin Stefan Turcu - Dan Radu Munteanu - - - - - Delayed
10:30 Stefan Octavian Samoila - Alexandru Cristian Bodnariuk - - - - - Delayed
10:30 Vladimir Filip - Ciprian Onufrei - - - - - Delayed
10:30 Yifeng Xu - Dan Alexandru Tomescu - - - - - Delayed
15:00 David Pata - Samir Iftikhar - - - - - Delayed
15:00 Sergio Barranco - Radu Dimitrie Hristache Zgondea - - - - - Delayed
15:00 Sorin Andrei Iordache - Daisuke Sumizawa - - - - - Delayed
Romania - ITF-W Bucharest
07:00 Alexandra Diana Brag - Mihaela Ghioca - - - - - Delayed
07:00 Alexandra Maria Staiculescu - Francesca Lucia Duca - - - - - Delayed
07:00 Ana Maria Gabriela Taranu - Maria Toma - - - - - Delayed
07:00 Ana Mihaela Vladutu - Sapfo Sakellaridi - - - - - Delayed
07:00 Camelia Hristea - Oana Irimescu - - - - - Delayed
07:00 Emma Onila - Laura Margareta Luca - - - - - Delayed
07:00 Izabela Gabriela Novac - Andreia Beberechi - - - - - Delayed
07:00 Nicoleta Cristina Bajescu - Cosima Trinity Calinescu - - - - - Delayed
07:00 Rebecca Ana Maria Vezure - Jennifer Luikham - - - - - Delayed
09:00 Delia Cristina Florea - Maria Victoria Negoita - - - - - Delayed
09:00 Iulia Savescu - Ana-Maria Gavrilovici - - - - - Delayed
11:00 Andra Maria Nitescu - Gabriela Aura Zarnoveanu - - - - - Delayed
11:00 Andreea Elena Iordachi - Ioana Alexandra Negoitescu - - - - - Delayed
11:00 Francesca Dorothea Ciutescu - Jodie Annie Lawrence Taylor - - - - - Delayed
11:00 Gabriela Ana Maria Davidescu - Alexandra Alina Tincu - - - - - Delayed
11:00 Ioana Toanchina - Laura Cazacu - - - - - Delayed
Russia - ITF-M Russia
08:00 Evgeny Karlovskiy - Artur Shakhnubaryan - - - - 6:1,6:4 Finished
08:30 Anton Zaitcev - Michail Elgin - - - - 2:6,6:4,4:6 Finished
Russia - ITF-M Russia Doubles
10:15 Davydov I / Polyakov V - Ivan Kalinin / Kirill Kivattsev - - - - - Delayed
Russia - ITF-W Moscow
07:00 Yana Sizikova - Iryna Shymanovich - - - - 1:6,7:5,5:7 Finished
Russia - ITF-W Moscow Doubles
10:00 Aleksandra Kuznetsova / Sofya Lansere - Kremen I / Shymanovich I - - - - 2:6,0:6,0:0 Finished
Serbia - ITF-M Serbia
07:00 Aleksandar Jocic - Luka Ilic - - - - - Delayed
07:00 Alexander Babanine - Lazar Vojinovic - - - - - Delayed
07:00 Bogdan Bajic - Nenad Vladusic - - - - - Delayed
07:00 Duje Kekez - Tomoya Kitayama - - - - 6:2,6:0 Finished
07:00 Franjo Raspudic - Pavle Daljev - - - - 6:2,6:2 Finished
07:00 Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata - Dimitri Morogiannis - - - - - Delayed
07:00 Goran Markovic - Neven Krivokuca - - - - - Delayed
07:00 Guido Marson - Franco Capalbo - - - - - Delayed
07:00 Ivan Sabanov - Viktor Stojanovic - - - - - Delayed
07:00 Karlo Kranic - Ivan Randjelovic - - - - 6:2,6:1 Finished
07:00 Lawrence Bataljin - Nemanja Subanovic - - - - - Delayed
07:00 Marko Vejnovic - Aleksa Martinovic - - - - - Delayed
07:00 Maxim Krapivin - Boris Zivkovic - - - - - Delayed
07:00 Milos Radenkovic - Filip Maric - - - - 1:6,3:6 Finished
07:00 Simone Roncalli - Karlo Divkovic - - - - - Delayed
07:00 Stefan Latinovic - Milos Nikolic - - - - 4:6,0:6 Finished
08:00 Tomislav Brkic - Dimitar Kuzmanov - - - - 6:4,6:3 Finished
09:30 Aleksa Djordjevic - Ted Bachev - - - - - Delayed
09:30 Artem Dubrivnyy - Stevan Popovic - - - - - Delayed
09:30 Darko Jandric - Bosko Novakovic - - - - - Delayed
09:30 Domagoj Biljesko - Milos Vuckovic - - - - - Delayed
09:30 Feda Bilic - Rajko Mladenovic - - - - - Delayed
09:30 Filip Stipic - Bogdan Djurdjevic - - - - - Delayed
09:30 Julian Bradley - Alexey Dubinin - - - - - Delayed
09:30 Kerim Subasic - Djordje Janackovic - - - - - Delayed
09:30 Klim Ivanov - Tadeas Paroulek - - - - - Delayed
09:30 Maksim Tikhomirov - Marko Novak - - - - - Delayed
09:30 Marko Pavlovic - Alexander Ovcharov - - - - - Delayed
09:30 Milos Vukovic - Milos Dabic - - - - - Delayed
09:30 Nino Serdarusic - Nathan Pasha - - - 1 6:2,6:4 Finished
09:30 Shendrit Deari - Adam Kovac - - - - - Delayed
09:30 Shinnosuke Hiramatsu - Mislav Bosnjak - - - - - Delayed
09:30 Stefan Micov - Stefan Petrovic - - - - - Delayed
09:30 Wellington Bastos - Vladislav Tasenkov - - - - - Delayed
Serbia - ITF-W Vrnjacka Banja
07:00 Adelina Baravi - Mihaela Djakovic - - - - - Delayed
07:00 Ana Platisa - Julia Nina Jankovic - - - - - Delayed
07:00 Anna Makhorkina - Andjelka Andric - - - - - Delayed
07:00 Dejana Milenkovic - Mila Masic - - - - - Delayed
07:00 Emilija Kokanovic - Jelena Pjeranovic - - - - - Delayed
07:00 Giorgia Di Muzio - Teodora Vancagovic - - - - - Delayed
07:00 Iva Jankovic - Yasmeen Ghaoui - - - - - Delayed
07:00 Sara Gvozdenovic - Jovana Gvozdenovic - - - - - Delayed
07:00 Tamara Milosevic - Simona Maksimovic - - - - - Delayed
07:00 Tina Vlajic - Mila Mejic - - - - - Delayed
09:30 Aleksandra Stosic - Lidija Samardzic - - - - - Delayed
09:30 Andjela Reljic - Lyuboslava Peruhova - - - - - Delayed
09:30 Bojana Klincov - Zaneta Malinovic - - - - - Delayed
09:30 Jovana Jankovic - Elena Milovanovic - - - - - Delayed
09:30 Katarina Kostic - Jasmina Moskovljevic - - - - - Delayed
09:30 Maria Petrovic - Zorica Spasojevic - - - - - Delayed
09:30 Natasa Luzajic - Michaela Gadzheva - - - - - Delayed
09:30 Polina Akimova - Jovana Samoceta - - - - - Delayed
09:30 Teodora Djokic - Milica Novakovic - - - - - Delayed
09:30 Veronika Erjavec - Timea Jaruskova - - - - - Delayed
12:30 Dunja Stamenkovic - Domenika Turkovic - - - - - Delayed
Spain - ITF-M Spain
09:00 Adria Alvarez - Jeremias Lima-Perez - - - - - Delayed
09:00 Alejandro Herrera Cuadrado - Vasisht Cheruku - - - - - Delayed
09:00 Alejandro Martinez Dura - Sergio Redondo Pereira - - - - - Delayed
09:00 Andres Fernandez Canovas - Imanol Lopez Morillo - - - - - Delayed
09:00 Axel Vila Antuna - Mateo Barreiros Reyes - - - - - Delayed
09:00 David Redondo Pereira - Francisco San Andres Aguado - - - - - Delayed
09:00 Eric Beci - Manel Perez Esteve - - - - - Delayed
09:00 Hugo Moura - Pablo Irigaray Guarne - - - - - Delayed
09:00 Inigo Santos-Fernandez - Alvaro Blanco Damea - - - - - Delayed
09:00 Jose Vicent Monsonis Uso - Alessandro Tabares - - - - - Delayed
09:00 Lluis Dolz - Jon Yecora Ruiz - - - - - Delayed
09:00 Miguel Vallejo - Alex Marti Pujolras - - - - - Delayed
09:00 Nathan Lavanchy - Alfonso Fernandez-Guimera - - - - - Delayed
09:00 Rafael Mazon-Hernandez - Nathan Lavanchy - - - - - Delayed
09:00 Santiago Pulpon Feito - Javier Herrero - - - - - Delayed
10:00 Marc Giner - Rafael Matos - - - - 6:2,4:6,7(8):6(6) Finished
15:45 Jorge Mendieta - Angel Santiago Setien - - - - - Delayed
15:45 Kevin Borges Pereira - Ansu Bhuyan - - - - - Delayed
Spain - ITF-W Isla de Gran Canaria
11:00 Fanny Ostlund - Chayenne Ewijk - - - - 6:4,4:6,2:6 Finished
Switzerland - ITF-M Switzerland
07:00 David Sidbon - Jake Douglas - - - - - Delayed
07:00 Felipe Stepanov Zyabtchenko - Noel Kunz - - - - - Delayed
07:00 Gian Gruenig - Gabriel Currlin - - - - - Delayed
07:00 Jesse Paul Krattiger - Amit Batta - - - - 4:6,1:6 Finished
07:00 Joel Javier Alt - Andre Batista - - - - 6:2,7:5 Finished
07:00 Luca Schena - Matteo Vialmin - - - - - Delayed
07:00 Martin Poplawski - Yannik Steinegger - - - - - Delayed
07:00 Nico Borter - Stefan Fiacan - - - - - Delayed
07:00 Nicolas Parizzia - Marc Hofer - - - - 6:2,6:2 Finished
07:00 Oliver Mrose - Laurin Aerne - - - - - Delayed
09:00 Alexander Lazov - Filip Horansky - - - - 2:6,0:6 Finished
09:00 Benjamin Pietri - Marco Zocastello - - - - - Delayed
09:00 Louroi Martinez - Raul Joel Andrin Teichmann - - - - - Delayed
09:00 Luca Castelnuovo - Jesse Ross - - - - - Delayed
09:00 Maximilien Sanson - Lukas Vontobel - - - - - Delayed
09:00 Quentin Folliot - Mischa Lanz - - - - - Delayed
10:00 Amit Batta - Fabien Salle - - - - - Delayed
10:00 Joel Javier Alt - Killian Davanzo - - - - - Delayed
10:00 Keivon Tabrizi - Jake Douglas - - - - - Delayed
10:00 Nicolas Parizzia - Sebastian Hawken - - - - - Delayed
11:30 Felipe Stepanov Zyabtchenko - Timo Lanz - - - - - Delayed
12:00 Gian Gruenig - Jari Hanhimaki - - - - - Delayed
12:00 Luca Keist - Aaron Schmid - - - - - Delayed
12:00 Oliver Mrose - Luca Staeheli - - - - - Delayed
12:30 Nicolas Uryson - Matteo Vialmin - - - - - Delayed
13:30 Yannik Steinegger - Maxime Guichoud - - - - - Delayed
Switzerland - ITF-W Caslano
07:30 Ana Giraldi Requena - Sandy Marti - - - - - Delayed
07:30 Celine Kern - Corina Mader - - - - - Delayed
07:30 Chiara Giaquinta - Melody Hefti - - - - - Delayed
07:30 Jessica Crivelletto - Giulia Turconi - - - - - Delayed
07:30 Kamilla Kokeladze - Tanja Grzan - - - - - Delayed
07:30 Sophie Jacobeit - Maria Schneider - - - - - Delayed
08:30 Lisa Gregori - Michaela Cinkova - - - - - Delayed
08:30 Marcella Cucca - Jasmin Bruni - - - - - Delayed
08:30 Valentina Lia - Maria Aurelia Scotti - - - - - Delayed
11:00 Federica Joe Gardella - Aurora Urso - - - - - Delayed
11:00 Giada Defendi - Andrina Peer - - - - - Delayed
11:00 Juliana Valero - Esther Thebault - - - - - Delayed
11:00 Marie Mettraux - Ina Kaufinger - - - - - Delayed
11:00 Radina Rakic - Valentina Giavazzi - - - - - Delayed
11:00 Samantha Koelliker - Dominique Meyer - - - - - Delayed
11:00 Taylor Dean - Safiya Carrington - - - - - Delayed
Switzerland - ITF-W Montreux
12:00 Leonie Kung - Maria-Teresa Torro-Flor - - - - 5:7,2:6 Finished
14:00 Deborah Chiesa - Kimberley Zimmermann - - - - 6:1,7:5 Finished
Turkey -
07:00 Diana Maria Mihail - Magali Kempen - - - - 0:6,0:6 Finished
07:00 Ekaterina Yashina - Deniz Paykoc - - - - 6:3,6:2 Finished
07:00 Samantha Murray - Angelina Gabueva - - - - 6:4,7:5 Finished
08:00 Mirabelle Njoze - Kotomi Takahata - - - - 1:6,1:6 Finished
08:50 Beyda Baykal - Zeyner Ay - - - - 7(7):6(2),6:1 Finished
09:05 Seven Oral - Muazzez Demirci - - - - 2:6,3:6 Finished
09:30 Petia Arshinkova - Valeriya Zeleva - - - - 2:6,2:6 Finished
10:00 Cemre Anil - Tea Faber - - - - 1:6,2:6 Finished
10:35 Zeynep Sonmez - Ksenia Palkina - - - - - Not started
12:25 Ilay Yoruk - Veronika Kapshay - - - - 6:4,6:4 Finished
Turkey - ITF-M Turkey
07:00 Bora Sengul - Alexandar Yordanov - - - - - Delayed
07:00 Hristo Valeov - Martin Atanasov - - - - - Delayed
07:00 Ivailo Traykov - Stefan Luckanov - - - - - Delayed
07:00 Radoslav Shandarov - Prashant Sawant - - - - - Delayed
07:00 Vasil Shandarov - Petar Pjevcevic - - - - - Delayed
07:00 Yuri Khachatryan - Muhammed Kaan Erel - - - - - Delayed
08:00 Alessandro Bega - Viktor Durasovic - - - - 7(7):6(2),6:3 Finished
09:00 Christopher Daniels - Maxim Turyev - - - - - Delayed
09:30 Tsung-Hua Yang - Gabriel Donev - - - - 6:2,6:2 Finished
10:00 Bogdan Fedortsov - Osmancan Soyler - - - - - Delayed
10:00 Ege Dora Guler - Erbol Zhumaev - - - - - Delayed
10:00 Gabriele Maria Noce - Andrea Zanetti - - - - - Delayed
10:00 Igor Filipovic - Gabriel Evtimov - - - - - Delayed
10:00 Marko Goles Babic - Recep Ulas Uzun - - - - - Delayed
10:00 Nabi Kustepe - Mustafa Deger Gokalp - - - - - Delayed
10:00 Roman Revkov - Enes Donmezer - - - - - Delayed
10:00 Yoan Georgiev - Gorkem Yuksel Inan - - - - - Delayed
11:00 Francesco Liucci - Musa Eren Bas - - - - - Delayed
11:00 Yasser Bouchareb - Ferdun Shevkedov - - - - - Delayed
12:00 Benjamin Zuckerman - Patricio Heras - - - - - Delayed
12:00 Oezen Usakli - Ivan Korol - - - - - Delayed
12:00 Philip Sikman - Mehmet Ata Mol - - - - - Delayed
12:00 Vikash Kumar Novlani - Ottaviano Martini - - - - - Delayed
Turkey - ITF-M Turkey Doubles
08:00 Martos Gornes S/Toledo Bague P - Darko Bojanovic / Alexander Erler - - - - 6:0,6:1,0:0 Finished
10:00 Shandarov R/Shandarov V - Agamenone F / Zukas M - - - - 0:6,1:6,0:0 Finished
14:00 Martos Gornes S/Toledo Bague P - Agamenone F / Zukas M - - - - 2:6,6:1,15:17 Finished
USA - ATP Cincinnati
01:00 Rafael Nadal - Nick Kyrgios - - - 11 2:6,5:7 Finished
18:00 John Isner - Grigor Dimitrov - - - 15 - Not started
23:00 Nick Kyrgios - David Ferrer - - - 8 - Not started
USA - ATP Cincinnati Doubles
17:00 Jamie Murray / Bruno Soares - Lukasz Kubot / Marcelo Melo - - - 6 - Not started
18:20 Ryan Harrison/Michael Venus - Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut - - - 3 - Not started
USA - ATP Winston Salem
16:00 Facundo Mena - Jonathan Eysseric - - - - 1:5 In Play
16:00 Kyle Edmund - Max Purcell - - - 6 5:5 In Play
16:00 Skander Mansouri - Alex Bolt - - - - 5:4 In Play
17:20 Kevin King - Alex De Miaur - - - 3 - Not started
17:20 Marton Fucsovics - Nicolaas Scholtz - - - - - Not started
17:20 Ruben Bemelmans - Borna Gojo - - - - - Not started
18:40 Franko Skugor - Dominik Koepfer - - - 4 - Not started
18:40 Rogerio Dutra Silva - Gonzalo Escobar - - - 2 - Not started
USA - WTA Cincinnati
16:00 Karolina Pliskova - Garbine Muguruza - - - 16 3:6 In Play
20:00 Sloane Stephens - Simona Halep - - - 11 - Not started
USA - WTA New Haven
14:00 Irina-Camelia Begu - Viktorija Golubic - - - 3 6:1,6:4 Finished
14:00 Jana Cepelova - Sara Sorribes Tormo - - - 3 6:1,7:5 Finished
14:00 Kateryna Bondarenko - Maria Sakkari - - - 4 6:2,6:4 Finished
14:00 Lucie Hradecka - Lara Arruabarrena - - - 9 3:6,6(4):7(7) Finished
14:00 Magdalena Rybarikova - Brienne Minor - - - 2 6:1,6:1 Finished
14:00 Vera Zvonareva - Anastasia Rodionova - - - 3 2:6,6:3,6:1 Finished
15:30 Johanna Larsson - Maria Jose Martinez Sanchez - - - 2 6:3,2:1 In Play
15:30 Julia Elbaba - Kurumi Nara - - - 2 2:6,2:6 Finished
16:15 Aliaksandra Sasnovich - Shelby Rogers - - - 5 - Delayed
16:15 Pauline Parmentier - Magda Linette - - - 7 - Delayed
16:45 Ana Bogdan - Gabriela Dabrowski - - - 1 - Delayed
16:45 Carina Witthoeft - Varvara Lepchenko - - - 9 - Not started
16:45 Elise Mertens - Monica Puig - - - 4 - Delayed
16:45 Kirsten Flipkens - Tatjana Maria - - - 3 - Not started