Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Argentina - Torneo Super 20
00:30 Atenas - Libertad - - - - 82:76 Finished
00:30 Gimnasia (CR) - Penarol - - - - 75:65 Finished
Brazil - FPB U19
22:00 AA Sao Caetano U19 - Pinheiros U19 - - - 1 41:55 In Play
Brazil - LBF Women
22:00 Araraquara (W) - Veracruz Campinas (W) - - - - 44:53 In Play
Europe - FIBA Champions League
18:30 Spirou Charleroi - Hapoel Tel Aviv - - - 6 73:59 Finished
France - Pro A
18:45 Nanterre - Bourg en Bresse - - - 1 85:64 Finished
Israel - National League Cup
17:30 Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Kfar Saba/Kohav Yair - - - - 89:99 Finished
Philippines - UAAP Women
07:00 NU Lady Bulldogs (W) - DLSU Archers (W) - - - - - N/A
Philippines - UCBL
06:00 CEU Scorpions - TIP Engineers - - - - 83:57 Finished
Russia - 3x3 Liga Pro
06:00 Ural-pro 3x3 - Rubin-pro 3x3 - - - - - N/A
06:30 Lokomotiv-pro 3x3 - Akhmat-pro 3x3 - - - - 21:13 Finished
07:00 Amkar-pro 3x3 - Rubin-pro 3x3 - - - - - N/A
07:30 Enisei-pro 3x3 - Akhmat-pro 3x3 - - - - - N/A
09:00 Amkar-pro 3x3 - Akhmat-pro 3x3 - - - - - N/A
10:00 Ural-pro 3x3 - Lokomotiv-pro 3x3 - - - - 19:21 Finished
Russia - Russia Cup Women
10:00 Stavropolchanka-SKFU (W) - Spartak Noginsk 2 (W) - - - - 68:66 Finished
13:00 Enisey Krasnoyarsk 2 (W) - Vologda (W) - - - - 56:89 Finished
13:15 Shahty YURGPU (W) - Yunost Penzenskaya Oblast (W) - - - - 65:66 Finished
15:30 Nika Syktyvkar (W) - Spartak St. Petersburg (W) - - - 1 85:62 Finished
Russia - UGMK Cup Women
11:30 Nadezhda (W) - Euroleasing Sopron (W) - - - - 56:67 Finished
14:00 Ekaterinburg (W) - Udominate (W) - - - - 79:50 Finished
Slovenia - Super Cup
18:00 Union Olimpija - KK Primorska - - - 3 71:83 Finished
Turkey - Federation Cup
10:00 Ormanspor - Selcuklu Belediye - - - - 92:70 Finished
10:30 Manisa Belediye - Yalova Group Belediye Spor - - - - 86:68 Finished
12:15 Karesi Genclik Spor - Petkim Spor - - - - 88:100 Finished
12:45 Bursaspor - ITU - - - - 85:83 Finished
14:30 Duzce Belediye - Mamak Belediye - - - 2 70:77 Finished
15:00 Bandirma Kirmizi - Olin Edirne - - - - 84:79 Finished
16:45 Artvin Belediye - Yeni Mamak Spor - - - - 84:85 Finished
17:15 Final Genclik - Akhisar Belediye - - - - 50:88 Finished
World - Club Friendlies
16:00 US Monastir - ES Goulette - - - - - Delayed
16:30 Brose Baskets - Anwil Wloclawek - - - 1 91:70 Finished
16:30 Szombathely - Kapfenberg Bulls - - - 1 75:65 Finished