Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Africa - Africa Club Champs
11:00 Asc Police - Douane - - - - 13:25,15:25,15:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Kenya Prisons - FAP - - - - 25:20,25:19,22:25,23:25,15:13 Finished
12:00 Esperance ST - Al Saraya - - - - 25:18,25:13,25:13,0:0,0:0 Finished
13:00 AS Finances - Espoir V.C - - - - 25:27,22:25,19:25,0:0,0:0 Finished
15:00 Al Ahly (EGY) - Bordj Bou Arreridj - - - - - Delayed
15:00 University of Kibungo - Al Nahda - - - - - Delayed
17:00 Alahly Benghazi(LYB) - Bafia - - - - - Delayed
17:20 Etoile Du Sahe - Alswehly - - - - - Delayed
Argentina - Liga A1
23:30 Ciudad Voley - UPCN Voley Club - - - - - Not started
Austria - 2 Bundesliga
14:30 VBK Klagenfurt/2 - VC Voitsberg - - - - 25:22,25:16,25:21,0:0,0:0 Finished
Austria - AVL
09:00 SG supervolley Enns - SG Salzburg - - - - 26:24,25:17,25:20,0:0,0:0 Finished
Austria - WVL
15:30 Wildcats (W) - SVS Post Schwechat (W) - - - - - Delayed
Belgium - 1st League Men
16:00 Guibertin - VBC Waremme - - - - 25:23,25:22,25:27,20:25,12:15 Finished
Belgium - 1st League Women
15:30 Michelbeke (W) - Zoersel (W) - - - - - Delayed
Brazil - Superliga Men
00:30 Sada Cruzeiro - Canoas - - - - 25:16,25:18,21:25,25:19,0:0 Finished
19:15 Sesi - Vivo Minas - - - - - Delayed
Czech Republic - Extraliga
16:00 Ceske Budejovice - Pribram - - - - 25:18,25:18,18:25,29:27 Finished
Denmark - Eliteserien Men
13:00 Aalborg - Lyngby Volley WC - - - - 23:25,25:16,22:25,28:26,19:17 Finished
13:00 Arhus - Middelfart - - - - 25:23,22:25,16:25,19:25,0:0 Finished
13:00 Marienlyst - Ishoj Volley - - - - 25:20,25:21,25:20,0:0,0:0 Finished
16:00 Gentofte - Hvidovre - - - - 25:9,25:17,25:22 Finished
Denmark - Eliteserien Women
12:30 Ikast (W) - Frederiksberg (W) - - - - 24:26,19:25,25:22,24:26 Finished
Estonia - Meeste Liiga
10:00 TTU - Neemeco - - - - 25:16,25:9,25:23,0:0,0:0 Finished
13:00 Tallinn - Noortekoondis - - - - 15:25,25:21,25:19,25:16,0:0 Finished
Estonia - Meistriliiga Women
10:00 Tallinas University (W) - TTU (W) - - - - 22:25,18:25,21:25,0:0,0:0 Finished
10:00 Tallinn University (W) - TTU (W) - - - - - Delayed
Finland - Mestaruusliiga Men
14:00 Sampo - Etta - - - - 25:20,21:25,25:13,25:20 Finished
14:00 Tiikerit - Team Lakkapaa - - - - 25:18,18:25,18:25,22:25 Finished
14:00 VaLePa - Leka Volley - - - - 23:25,25:20,25:22,25:14 Finished
Finland - Mestaruusliiga Women
14:00 OrPo (W) - LP Viesti (W) - - - - 12:25,26:24,17:25,17:25 Finished
Germany - Bundesliga Men
14:00 Netzhoppers - Friedrichshafen - - - - 15:25,26:24,25:23,12:25,8:15 Finished
14:00 TV Buhl - SCC Berlin - - - - 20:25,18:25,17:25,0:0,0:0 Finished
15:00 Rottenburg - TSG Solingen Volleys - - - - 25:22,21:25,28:26,25:19 Finished
Greece - 3rd Division
18:00 Kalamarias - Kampaniakos - - - - - Delayed
Greece - A1
15:00 Foinikas Syroy - Panathinaikos Athens - - - - 21:25,18:25,26:24,30:28,16:14 Finished
15:00 Iraklis Thessaloniki - AO Kifisias - - - - 20:25,18:25,28:26,17:25 Finished
15:00 Kyzikos Nea Peramos - Olympiakos Piraeus - - - - 15:25,27:29,22:25 Finished
15:00 Orestiadas - Ethnikos Alexandroupolis - - - - 19:25,13:25,21:25 Finished
15:00 Pamvohaikos - PAOK Thessaloniki - - - - 25:21,25:21,28:30,14:25,12:15 Finished
15:00 Panahaiki - Iraklis Chalkidas - - - - 23:25,25:19,25:15,25:27,10:15 Finished
Greece - A1 Women
15:00 Panathinaikos Athens (W) - Pannaxiakos (W) - - - - - Delayed
Greece - A2 Women
13:00 Das Oreokastrou (W) - Niki Alexandroupolis (W) - - - - 22:25,22:25,25:22,14:24,0:0 Finished
Italy - Serie A1
16:00 Casa Modena - Lube Macerata - - - - - Delayed
16:00 Copra Piacenza - Andreoli Latina - - - - 20:25,22:25,25:22,29:27,15:8 Finished
16:00 Vero Volley Monza - Pallavolo Molfetta - - - - 23:25,25:22,25:23,25:23 Finished
16:00 Vibo Valentia - Ravenna - - - - 26:28,14:25,25:21,26:28 Finished
Italy - Serie A2
10:00 Potenza Picena - SOL Lucernari Montecchio Maggiore - - - - 25:17,17:25,22:25,25:27,0:0 Finished
14:00 Rinascita Lagonegro - Cassa Rurale Cantu - - - - 25:21,25:23,18:25,25:21 Finished
16:00 ASD Volley Castellana - Tuscania - - - - 28:26,25:22,22:25,25:17 Finished
16:00 Bergamo - Civita Castellana - - - - 25:21,25:19,25:19 Finished
16:00 Castellana Grotte - Tuscania - - - - - Delayed
16:00 Emma Villas Volley Siena - VBC Mondovi - - - - 22:25,25:18,25:18,25:23 Finished
16:00 Monini Spoleto - Reggio Emilia - - - - 25:21,25:18,25:23 Finished
17:30 Alessano - Videx Grottazzolina - - - - - Delayed
17:30 Ortona - Castellana Grotte - - - - 25:21,25:17,25:17 Finished
Italy - Serie A2 Women
14:30 Chieri (W) - Omia Anagni W - - - - 26:24,25:23,25:13 Finished
15:00 Battistelli S.g. Marignano W - Volalto Caserta (W) - - - - 28:26,20:25,25:20,25:20 Finished
15:00 Brescia W - Torinese (W) - - - - 21:25,25:12,25:14,25:20 Finished
15:00 Delta Informatica Trentino (W) - SAB Grima Legnano (W) - - - - 25:15,23:25,25:21,13:25,8:15 Finished
15:00 Lardini Filottrano (W) - Olbia (W) - - - - 25:13,25:23,25:13 Finished
15:00 Mondovi (W) - Palmi (W) - - - - 18:25,22:25,25:23,28:30 Finished
15:00 Pesaro (W) - Volley Soverato (W) - - - - 25:18,21:25,27:25,23:25,16:18 Finished
Latvia - Nacionala Liga
10:00 RTU - Ozolnieki - - - - 25:21,23:25,25:17,23:25,13:15 Finished
15:00 Aizpute - Limbazi - - - - - Delayed
15:00 Fono - Aizkraukle - - - - - Delayed
Netherlands - DELA Eredivisie
13:30 Eurosped (W) - Springendal Set-up`65 (W) - - - - - Delayed
Netherlands - Eredivisie Men
14:30 FirmX Orion Doetinchem - Draisma Dynamo Apeldoorn - - - - 25:23,25:21,25:21,0:0,0:0 Finished
Peru - Peru League
21:00 Circolo (W) - Sporting Cristal (W) - - - - - Delayed
23:00 Deportivo Jaamsa (W) - Geminis (W) - - - - - Not started
Philippines - UAAP Women
07:00 AdU Lady Falcons (W) - ADMU Lady Eagles (W) - - - - 13:25,13:25,11:25,0:0,0:0 Finished
08:00 NU Lady Bulldogss (W) - UP Lady Maroons (W) - - - - 14:25,27:25,21:25,12:25,0:0 Finished
Poland - Orlen Liga Women
12:45 Muszyna (W) - PGNiG Nafta Pila (W) - - - - 25:12,25:17,21:25,25:16,0:0 Finished
13:00 Atom Trefl Sopot (W) - Chemik Police (W) - - - - 25:23,25:22,21:25,17:25,15:13 Finished
15:00 Budowlani Torun (W) - AZS KSZO Ostrowiec (W) - - - - 20:25,21:25,25:19,25:16,15:8 Finished
Poland - Plus Liga
15:00 Bedzin - Rzeszow - - - - 17:25,16:25,18:25 Finished
16:00 Kedzierzyn-Kozle - Warszawska - - - - 25:22,25:16,25:12 Finished
Portugal - A1 Masculino
17:00 A. J. F. Bastardo - Benfica - - - - - Delayed
Russia - Super League Men
14:00 Dinamo Krasnodar - Universitet Nizhnevartovsk - - - - 27:25,25:18,22:25,25:18,0:0 Finished
15:00 Belgorod - Zenit Kazan - - - - 15:25,22:25,20:25 Finished
Russia - Super League Women
08:00 Yenisey Krasnoyarsk (W) - Dinamo Moscow (W) - - - - 16:25,25:23,15:25,21:25,0:0 Finished
Russia - Vyscha League Men
10:00 Torpedo Chelyabinsk - Prikamie Perm - - - - 19:25,25:15,25:18,18:25,15:12 Finished
10:00 Universitet Barnaul - Akademya-Kazan - - - - 25:20,25:21,25:21 Finished
11:00 Zorkii Krasnogorsk - MGTU - - - - 25:19,25:19,19:25,29:27 Finished
12:00 Grozniy - Yaroslavl - - - - 25:21,17:25,18:25,20:25,0:0 Finished
12:00 Lokomotiv Izumrud - Voronezh - - - - 25:21,20:25,25:19,25:17 Finished
14:00 Dagestan Makhachkala - Gazprom-Stavropol - - - - 19:25,29:27,25:16,25:18,0:0 Finished
Russia - Vyshaya Liga A Women
07:00 Primorochka Vladivostok (W) - Ufimochka (W) - - - - 25:17,26:24,26:24 Finished
11:00 Olimp (W) - Voronezh (W) - - - - 25:20,26:24,21:25,25:20 Finished
14:00 Lipetsk Indesit - Severstal (W) - - - - 25:27,26:24,26:28,25:20,15:6 Finished
14:00 Politekh Kursk (W) - Nizhny Novgorod (W) - - - - 25:17,25:17,19:25,25:27,14:16 Finished
Russia - Youth League
08:00 Dinamo-2-LO - Neftyanik Orenburg (Y) - - - - - Delayed
08:00 Lokomotiv Novosibirsk-Y - Zenit-UOR-Y - - - - 18:25,25:10,25:22,25:18,0:0 Finished
09:00 Fakel Novy Urengoy-Y - Universitet Nizhnevartovsk -Y - - - - 25:23,15:25,19:25,20:25,0:0 Finished
Serbia - Savezna liga Men
16:00 Novi Pazar Junior - Crvena Zvezda - - - - 25:21,20:25,24:26,25:17,16:14 Finished
South Korea - V League Women
05:00 Incheon Pink Spiders (W) - IBK Altos (W) - - - - 25:16,32:34,23:25,23:25,0:0 Finished
Sweden - Elite Men
12:00 Linkopings - Sodertelge - - - - 25:20,25:17,25:22,0:0,0:0 Finished
15:00 Falkenberg - Tierp - - - - - Delayed
Sweden - Elite Women
13:00 Lindesberg (W) - Svedala (W) - - - - - Delayed
14:00 Engelholm (W) - Lund (W) - - - - 25:15,25:10,25:19,0:0,0:0 Finished
Turkey - 1st League
11:30 MSK Urfa - Inegöl Belediyesi - - - - 28:30,16:25,25:17,20:25,0:0 Finished
13:00 Maliye Piyango - Besiktas - - - - 25:14,25:21,24:19,0:0,0:0 Finished
15:30 Belediyesi Istanbul - Arkasspor - - - - 19:25,27:25,24:26,21:25 Finished
Turkey - 2nd League Women
11:00 Beylikduzu (W) - Pursaklar V. Ihtisas (W) - - - - 20:25,25:20,25:23,25:23,0:0 Finished
13:00 Ilbank (W) - Anakent (W) - - - - 25:15,25:19,25:20,0:0,0:0 Finished
USA - NCAA Men
03:00 Brigham - Long Beach St. - - - - 21:25,22:25,21:25,0:0,0:0 Finished
03:00 Pepperdine - UC Irvine - - - - 18:25,22:25,30:28,26:28,0:0 Finished
Vietnam - Premier League
14:00 Binh Duong - Long An - - - 1 22:25,18:25,25:18,23:25,0:0 Finished
14:00 Quan Khu 4 - Maseco TP Ho Chi Minh - - - - 26:24,25:21,19:25,25:16,0:0 Finished
Vietnam - Premier League Women
07:00 Binh Dien Long An (W) - Vinh Phuc (W) - - - - 25:11,25:16,25:17,0:0,0:0 Finished
07:00 Thanh Hoa (W) - Ngang Hang Cong Thuong (W) - - - - 25:19,13:25,16:25,20:25,0:0 Finished
12:00 Hai Duong (W) - Truyan H.V. Long (W) - - - - 16:25,19:25,23:25,0:0,0:0 Finished
12:00 Thong Tin Lien (W) - Quang Ninh W - - - - 25:10,25:21,25:12,0:0,0:0 Finished