Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Albania - FSHV Cup
12:45 Farka Volley - Vllaznia - - - - 18:25,27:25,26:28,27:29,0:0 Finished
16:00 Tirana - Partizani Tirana - - - - - Delayed
Albania - FSHV Cup Women
11:00 Lushnja (W) - Elbasani (W) - - - - 23:25,20:25,25:10,0:0,0:0 Finished
11:00 Tirana (W) - Skenderbeu (W) - - - - 25:22,25:21,25:18,0:0,0:0 Finished
13:00 Mirdita (W) - Korabi (W) - - - - 25:10,25:8,25:10,0:0,0:0 Finished
15:00 Barleti Volley (W) - Apollonia (W) - - - - 25:18,25:9,25:14,0:0,0:0 Finished
15:00 Vllaznia (W) - AgriTourism Huqi (W) - - - - 25:20,30:28,25:14,0:0,0:0 Finished
Argentina - Copa ACLAV
22:00 UPCN Voley Club - Ateneo - - - - - Not started
Argentina - Super Tercera Women
00:30 San Andres (W) - CA Independiente (W) - - - - 10:25,14:25,14:25 Finished
Austria - 2 Bundesliga
13:30 VBK Klagenfurt/2 - SG VBC Weiz/Gleisdorf/2 - - - - 25:12,21:25,25:17,25:15,0:0 Finished
15:00 HotVolleys - TSV Hartberg - - - - 25:16,26:24,25:19,0:0,0:0 Finished
16:00 Union Steyr - Raiffeisen VC Wolfurt - - - - 25:21,19:25,25:23,25:23,0:0 Finished
16:30 Volleyballakademie Graz - SG Volleyteam Roadrunners - - - - 14:25,20:25,13:25,0:0,0:0 Finished
17:00 PSV Volleyballgemeinschaft Salzburg - Hypo Tirol - - - - 25:23,24:26,17:25,28:26,15:10 Finished
17:00 VC ATUS Wr.Neustadt-Felixdorf - VC Hausmannstätten - - - - 25:19,14:25,25:23,24:26,15:8 Finished
17:30 UVC Holding Graz/2 - SSV HIB Liebenau - - - - 22:25,25:21,23:25,20:25,0:0 Finished
18:00 Sportunion Raiffeisen Bisamberg - SG supervolley OO/2 - - - - 23:25,19:25,20:25,0:0,0:0 Finished
18:00 Sportunion St. Polten - TV vertebene Oberndorf - - - - 25:20,25:27,25:22,20:25,10:15 Finished
18:00 VC Gewerbepark Mils - ATSV Atterseevolleys Lenzing - - - - 25:15,22:25,25:27,21:25 Finished
Austria - AVL
18:30 Weiz - UVC Graz - - - 1 25:23,17:25,22:25,25:23,15:12 Finished
Austria - WVL
15:30 SG TI-Volley (W) - Linz-Steg (W) - - - - 14:25,20:25,16:25,0:0,0:0 Finished
18:00 SG Prinz Brunnenbau Volleys (W) - SG Eisenerz/Trofaiach (W) - - - 1 25:20,20:25,25:22,25:18,0:0 Finished
18:00 Wildcats (W) - SVS Post Schwechat (W) - - - - 17:25,23:25,25:22,18:25,0:0 Finished
19:30 SG Salzburg (W) - VC Tirol (W) - - - - 22:25,17:25,29:27,19:21,0:0 In Play
Azerbaijan - Superleague Women
10:00 Azerrail Baku (W) - Abseron (W) - - - - 23:25,25:22,25:16,25:22,0:0 Finished
Belarus - Belarus Cup
13:00 Marco Vitebsk - Energiya Gomel - - - - 21:25,18:25,13:25,0:0,0:0 Finished
14:45 Stroitel Minsk - Legion Obuhovo - - - - 25:21,25:22,25:21,0:0,0:0 Finished
Belarus - Belarus Cup Women
14:00 Pribuzhie Brest (W) - Kommunalnik GrGU (W) - - - - 25:19,25:19,25:20,0:0,0:0 Finished
Belarus - Higher League B
13:00 Vzlet Orsha - Bumprom - - - - 25:21,21:25,16:25,14:25,0:0 Finished
Belgium - 1st League Men
19:30 Haasrode Leuven - Knack - - - - 25:22,25:22,25:20,0:0,0:0 Finished
19:30 Lindemans Aalst - VBC Waremme - - - - 25:19,22:25,25:17,16:11,0:0 In Play
19:30 VDK Gent - Avoc Achel - - - 1 25:20,25:23,25:19,0:0,0:0 Finished
Belgium - Belgium Cup Women
19:30 Asterix Avo (W) - Charleroi (W) - - - - 25:19,25:23,25:17,0:0,0:0 Finished
19:30 Oostende (W) - Gent (W) - - - - 25:16,25:22,25:23,0:0,0:0 Finished
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga
17:00 MOK Jedinstvo - Borac Starcevo - - - - 25:11,25:15,25:22,0:0,0:0 Finished
Brazil - Superliga Men
00:30 Funvic - Vivo Minas - - - - 18:25,25:20,25:21,25:19,0:0 Finished
19:00 Apan Volei Blumenau - Sada Cruzeiro - - - 1 21:25,13:25,23:25,0:0,0:0 Finished
20:00 Volei Ribeirao - Moda Maringa - - - - 21:25,25:20,7:7,0:0,0:0 In Play
21:00 Caramuru - Volei Renata - - - - 16:21,0:0,0:0,0:0,0:0 In Play
22:00 Montes Claros - Itapetininga - - - - - Not started
Brazil - Superliga Women
20:00 Sao Caetano (W) - Fluminense (W) - - - - - Delayed
22:00 RENATA VALINHOS/COUNTRY (W) - Barueri (W) - - - - - Not started
Bulgaria - Superleague
15:00 Dunav Ruse - Montana - - - - 21:25,11:25,25:18,19:25 Finished
15:00 Slaviya Sofia - Levski Sofia - - - 1 17:25,16:25,25:27 Finished
16:00 Lukoil Neftohimik - Dobrudzha 07 - - - 1 25:23,25:20,25:16 Finished
Bulgaria - Superleague Womens
14:00 Beroe (W) - Perun Varna (W) - - - - 25:10,25:7,25:17,0:0,0:0 Finished
14:00 CSKA Sofia (W) - Rakovski Dimitrovgrad (W) - - - - 25:18,25:11,25:19,0:0,0:0 Finished
16:30 Kazanlak (W) - Maritsa Plovdiv (W) - - - - - Delayed
16:30 Slaviya (W) - Levski Sofia (W) - - - - 18:25,15:25,16:25,0:0,0:0 Finished
Bulgaria - Vyscha League
12:00 Minior - Botev - - - - 25:19,25:14,25:19,0:0,0:0 Finished
16:00 Botev Lukovit - VK Etropole - - - - 25:19,30:28,25:13,0:0,0:0 Finished
16:00 Slivnishki Geroy - Lulin - - - - 25:20,23:25,16:25,25:22,15:12 Finished
16:00 Zvezdets - Investbank Teteven Volley - - - - 25:18,25:19,25:15 Finished
China - CVL Women
08:00 Bayi (W) - Shanghai (W) - - - - 19:25,25:21,14:25,20:25 Finished
08:00 Jiangsu (W) - Guangdong Evergrande (W) - - - - 21:25,25:22,19:25,25:21,12:15 Finished
08:00 Liaoning (W) - Tianjin (W) - - - - 9:25,20:25,18:25,0:0,0:0 Finished
08:00 Shandong Jinan (W) - Beijing (W) - - - - 25:22,25:21,25:22,0:0,0:0 Finished
08:00 Sichuan (W) - Henan (W) - - - - 25:19,25:20,23:25,25:22 Finished
11:30 Hebei (W) - Fujian (W) - - - - 20:25,13:25,21:25,0:0,0:0 Finished
Croatia - 1st League Women
15:00 ZOK Nova Gradiska (W) - Dinamo Zagreb (W) - - - - 14:25,13:25,18:25,0:0,0:0 Finished
16:30 OK Don Bosco (W) - HAOK Mladost 2 (W) - - - - 11:25,18:25,16:25,0:0,0:0 Finished
17:00 Zadar (W) - ZOK Drenova (W) - - - - 25:14,25:18,25:18,0:0,0:0 Finished
18:00 OK Karlovac (W) - Veli Vrh Pila (W) - - - - 25:20,25:14,18:25,25:23,0:0 Finished
Croatia - Super Liga
16:00 MOK Rijeka - MOK Rovinj - - - - 25:16,25:12,25:20,0:0,0:0 Finished
16:00 OK Varazdin Volley - OK Zadar - - - - 25:17,25:23,25:20,0:0,0:0 Finished
17:00 OKM Centrometal - OK Medicinar - - - - 26:24,25:16,25:22,0:0,0:0 Finished
18:00 OK Sisak - MOK Marsonia - - - - 25:15,25:23,25:20 Finished
19:00 MOK Mursa Pan - OK Split - - - - 19:25,26:24,21:25,25:17,12:15 Finished
Croatia - Super Liga Women
12:00 Olimpik (W) - Brda (W) - - - - 11:25,17:25,13:25,0:0,0:0 Finished
18:30 HAOK Rijeka (W) - ZOK Osijek (W) - - - - 25:16,25:23,25:16,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - 2 Liga
09:00 Sokol Ceska Trebova II - Zdar nad Sazavou - - - - 25:16,25:23,25:15,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - 2 Liga Women
08:00 Plzen B (W) - TJ Bohemians Praha (W) - - - - 30:28,25:15,25:23,0:0,0:0 Finished
08:00 TJ Lokomotiva Liberec I (W) - TJ Svitavy (W) - - - - 25:13,25:19,25:21,0:0,0:0 Finished
09:00 Decin Rumburk (W) - Cerveny Kostelec (W) - - - - 25:21,25:20,20:25,16:25,15:11 Finished
09:00 Opava (W) - Frydek Mistek II (W) - - - - 25:10,25:19,25:17,0:0,0:0 Finished
09:00 Prostejov B (W) - Odry (W) - - - - 25:20,25:21,25:20,0:0,0:0 Finished
09:00 Sokol Zizkov B (W) - TJ Zikuda Turnov (W) - - - - 25:16,22:25,23:25,21:25,0:0 Finished
Czech Republic - Extraliga
15:30 Ostrava - Odolena Voda - - - 2 25:19,27:25,25:20,0:0,0:0 Finished
16:00 Usti nad Labem - Kladno - - - 1 25:21,27:29,17:25,19:25 Finished
16:00 Zlin - Liberec - - - - 18:25,27:29,18:25 Finished
17:00 Ceske Budejovice - Karlovarsko - - - 1 25:22,25:23,14:25,17:25,14:16 Finished
17:00 CZU Lvi Prague - Beskydy - - - - 25:19,25:22,25:20 Finished
Czech Republic - Extraliga Women
16:00 Olymp Prague (W) - TJ Sternberk (W) - - - - 25:10,23:25,25:19,20:25,11:15 Finished
16:00 SK Olomouc (W) - Liberec (W) - - - - 18:25,27:29,25:10,22:24,0:0 Finished
16:00 VK Prostejov (W) - VK SG Brno (W) - - - 1 26:24,17:25,23:25,15:25,0:0 Finished
17:00 PVK Prerov (W) - TJ Ostrava (W) - - - - 17:25,20:25,14:25,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - Extraliga Youth
10:00 Slapanice U20 - Lanskroun U20 - - - - 28:26,25:21,25:23,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - League 1
16:00 TJ Sokol Dobrichovice - TJ Sokol Bucovice - - - - 21:25,14:25,25:21,21:25,0:0 Finished
Czech Republic - League 1 Women
11:00 Madeta Ceske Budejovice (W) - Hlincovka (W) - - - - 25:15,25:17,22:25,25:19,0:0 Finished
Denmark - 1st League
13:00 IF Lyseng - Randers Novo - - - - 22:25,15:25,25:20,25:20,15:9 Finished
13:00 Skovbakken - Bedsted - - - - 21:25,25:15,26:24,25:23 Finished
13:45 Koge - Frederiksberg - - - - 15:25,12:25,17:25,0:0,0:0 Finished
14:00 Ikast KFUM - ASV Aarhus 2 - - - - 28:26,25:22,25:19,0:0,0:0 Finished
Denmark - 1st League Women
11:00 Koge 2 (W) - Amager (W) - - - - 9:25,16:25,15:25,0:0,0:0 Finished
13:00 Aalborg HIK (W) - Bedsted (W) - - - - 25:13,25:18,25:22,0:0,0:0 Finished
13:00 Fortuna Odense 2 (W) - Esbjerg (W) - - - - 25:13,25:17,25:23,0:0,0:0 Finished
16:00 Ikast (W) - Aarhus 2 (W) - - - - 22:25,23:25,25:20,20:25,0:0 Finished
Denmark - 2nd Division
09:00 Aalborg 2 - Hjerm FIF - - - - 25:22,25:15,19:25,25:17,0:0 Finished
11:00 Fortuna Odense - Esbjerg - - - - 25:18,25:14,25:11,0:0,0:0 Finished
12:00 Ikast KFUM 2 - Aarhus 4 - - - - 15:25,16:25,22:25,0:0,0:0 Finished
12:00 Kolding VK - ASV Aarhus 3 - - - - 25:11,25:20,25:17,0:0,0:0 Finished
14:00 Holbaek - Lyngby 2 - - - - 25:16,25:16,25:17 Finished
15:00 IF Lyseng II - Hornsyld IF - - - - 25:16,25:14,25:23,0:0,0:0 Finished
Denmark - 2nd Division Women
10:00 Ikast KFUM 2 (W) - Holstebro KFUM (W) - - - - 18:25,21:25,22:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Aalborg 2 (W) - Hjerm FIF (W) - - - - 25:17,29:27,25:23,0:0,0:0 Finished
11:00 IF Lyseng (W) - Randers Novo Volley (W) - - - - 22:25,25:20,25:16,25:21,0:0 Finished
11:00 Skovbakken (W) - Nordenskov (W) - - - - 21:25,25:10,15:25,25:15,15:8 Finished
12:00 Rosenlund (W) - Lyngby 2 (W) - - - - 21:25,25:16,18:25,27:25,15:13 Finished
14:00 Kolding VK (W) - Aarhus 3 (W) - - - - 25:22,25:20,25:21,0:0,0:0 Finished
15:00 Brondby 2 (W) - Enghave VK (W) - - - - 9:25,11:25,22:25,0:0,0:0 Finished
15:00 Middelfart VK (W) - Funder GF (W) - - - - - Delayed
Denmark - Eliteserien Men
13:00 Middelfart - Amager - - - - 25:15,25:18,25:12,0:0,0:0 Finished
14:00 Gentofte - Arhus - - - - 25:17,25:22,25:18 Finished
15:00 Aalborg - VK Vestsjaelland - - - - 25:22,25:14,25:17 Finished
Denmark - Eliteserien Women
12:00 Koge (W) - VK Vestsjaelland (W) - - - - 25:22,25:21,25:23,0:0,0:0 Finished
13:00 Brondby (W) - Holte (W) - - - - 17:25,25:16,25:21,26:28,10:15 Finished
15:00 Fortuna Odense (W) - Frederiksberg (W) - - - - 15:25,25:9,25:20,25:20,0:0 Finished
16:00 Gentofte (W) - Aarhus Volley (W) - - - - 23:25,26:24,21:25,19:25,0:0 Finished
Estonia - Meeste Liiga
10:00 Noortekoondis - Jarvamaa - - - - 25:15,21:25,27:25,22:25,15:17 Finished
11:00 Tallinn Uni - Saaremaa 2 - - - - 25:20,21:25,25:14,25:15,0:0 Finished
11:00 Tallinna Spordikool - Eesti Maaulikooli Spordiklubi - - - 1 18:25,18:25,25:23,20:25,0:0 Finished
12:30 Liider/Rae vald - Neemeco - - - - 25:15,13:25,17:25,19:25 Finished
13:00 Valio Voru - Rakvere II - - - - 25:18,24:26,17:25,25:22,11:15 Finished
Europe - Baltic League
15:00 BIGBANK Tartu - Jekabpils - - - - 25:13,25:21,25:16,0:0,0:0 Finished
Europe - Baltic League Women
14:00 TK Ausrine KKSC (W) - TTU (W) - - - - 25:22,19:25,17:25,16:25,0:0 Finished
15:00 VK miLATss (W) - Audentese SG (W) - - - - 25:23,15:25,26:24,17:25,15:9 Finished
Europe - MEVZA Women
16:00 OK Kastela (W) - Branik Maribor (W) - - - - 25:19,17:25,13:25,18:25,0:0 Finished
18:00 Calcit Kamnik (W) - Bimal Jedinstvo Brcko (W) - - - - 25:20,23:25,23:25,18:25,0:0 Finished
18:30 HAOK Mladost (W) - Nova Gorica (W) - - - - 25:23,25:21,25:17,0:0,0:0 Finished
Europe - MEVZA League
16:00 HAOK Mladost - SG Union Raiffeisen Waldviertel - - - - 29:31,21:25,25:21,17:25,0:0 Finished
17:00 ACH Ljubljana Volley - MTB Maribor - - - - 25:19,25:19,25:21,0:0,0:0 Finished
18:00 SK Posojilnica - Mladost Brcko - - - - 25:21,22:25,25:23,19:25,12:15 Finished
Finland - 1st League Women
10:00 Rantaperkion Isku (W) - Pihtiputaan lukio/Ploki (W) - - - - 25:17,25:22,25:11,0:0,0:0 Finished
Finland - Mestaruusliiga Men
13:30 Etta - Akaa - - - - 20:25,18:25,14:25 Finished
15:00 Karelian Hurmos - Savo - - - - 20:25,25:23,23:25,19:25 Finished
15:00 VaLePa - Loimu - - - - 20:25,25:22,25:23,25:23 Finished
15:00 Vantaa - Hurrikaani - - - - 18:25,28:30,14:25 Finished
Finland - Mestaruusliiga Women
15:00 OrPo (W) - HPK (W) - - - - 25:22,21:25,25:15,25:20,0:0 Finished
15:00 Puijo (W) - LiigaPloki (W) - - - - 18:25,25:21,25:21,25:23,0:0 Finished
France - Pro A
16:00 AS Cannes - Nice - - - - 25:21,25:21,25:15 Finished
17:00 Paris - Toulouse - - - - 16:25,26:24,26:28,25:19,15:13 Finished
18:30 Poitiers - Tours - - - - 25:17,24:26,19:25,20:25,0:0 Finished
19:00 Chaumont - Tourcoing - - - - 25:22,25:15,22:25,24:15,0:0 Finished
19:00 Montpellier - Ajaccio - - - - 25:23,25:19,25:18 Finished
19:00 Nantes Reze - Rennes - - - - 23:25,25:22,22:25,22:25,0:0 Finished
France - Pro A Women
16:00 IFVB (W) - Vandoeuvre - - - - - Delayed
18:00 Saint-Raphael (W) - Mougins (W) - - - - - Delayed
18:30 Marcq Baroeul (W) - SF Paris (W) - - - - 20:25,25:27,25:15,20:25,0:0 Finished
19:00 Chamalierois (W) - RC Cannes (W) - - - - - Delayed
19:00 Le Cannet (W) - Nantes (W) - - - 2 25:14,25:23,25:18,0:0,0:0 Finished
19:00 TFOC (W) - Beziers (W) - - - - - Delayed
19:00 Venelles (W) - Mulhouse (W) - - - - - Delayed
France - Pro B
17:00 Plessis Robinson - Martigues - - - - - Delayed
17:00 Saint-Jean D-Illac - Nancy - - - - - Delayed
19:00 Cambrai - Mende Volley Lozere - - - - - Delayed
19:00 Saint-Quentin - Frejus - - - - - Delayed
Germany - 2. Bundesliga North
19:00 Humann Essen - VCO Berlin - - - - 19:25,15:25,22:25,0:0,0:0 Finished
Germany - 2. Bundesliga Women South
15:00 TV 05 Waldgirmes (W) - Grimma (W) - - - - 25:27,26:24,18:25,18:25,0:0 Finished
Germany - Bundesliga Men
17:00 Friedrichshafen - Berlin Recycling Volleys - - - 2 25:22,23:25,27:29,25:20,16:18 Finished
17:00 Netzhoppers - Rottenburg - - - - 23:25,25:22,23:25,26:24,11:15 Finished
18:00 Giesen/Hildesheim - Hypo Tirol Alpenvolleys Haching - - - - 22:25,19:25,26:24,22:25 Finished
18:00 Luneburg - Eltmann - - - - 25:20,21:25,22:25,25:20,15:7 Finished
19:00 TV Buhl - SWD Powervolles Duren - - - 1 25:17,25:23,18:25,17:25,15:9 Finished
Germany - Bundesliga Women
16:30 SC Dresdner (W) - NawaRo Straubing (W) - - - - 25:20,25:18,25:20,0:0,0:0 Finished
17:00 SWE Volley-Team (W) - Alemannia Aachen (W) - - - - 25:23,14:25,25:18,15:25,15:13 Finished
18:00 SC Schweriner (W) - SC Potsdam (W) - - - - 23:25,25:20,25:12,22:25,15:13 Finished
18:00 Vilsbiburg (W) - Allianz Stuttgart (W) - - - 2 28:26,24:26,19:25,19:25,0:0 Finished
Greece - A1
16:00 Foinikas Syroy - AS Elpis - - - - 25:21,25:18,25:21,0:0,0:0 Finished
16:30 AO Kifisias - Pamvohaikos - - - - 25:21,22:25,25:22,25:22,0:0 Finished
Greece - A1 Women
16:00 Markopoulo (W) - Olympiakos Piraeus (W) - - - - 8:25,18:25,25:21,14:25,0:0 Finished
17:00 AWS Thetis (W) - Ilisiakos (W) - - - - 25:19,25:17,30:28,0:0,0:0 Finished
17:00 Pannaxiakos (W) - Panathinaikos Athens (W) - - - - - Delayed
18:00 AO Porfiras (W) - PAOK (W) - - - - 12:25,25:15,21:25,16:25,0:0 Finished
18:00 Aris (W) - Evosmou (W) - - - - 25:18,25:21,25:14,0:0,0:0 Finished
Greece - A2 Men
13:00 Olympias - Heraklion - - - - 28:26,25:27,17:25,19:25,0:0 Finished
17:00 Panionios - AE Armeniki - - - - - Delayed
Greece - A2 Women
17:30 Filathlitkos Larisas (W) - EA Larissas (W) - - - - 13:25,25:21,25:18,25:23,0:0 Finished
17:30 Ment (W) - Stavroupolis (W) - - - - 25:17,25:11,25:17,0:0,0:0 Finished
Greece - Pre League Women
17:00 Ags Artemis (W) - AEK Athens (W) - - - - 21:25,20:25,21:25,0:0,0:0 Finished
18:00 Aps Nauarchos Votsis (W) - Makedones Axiou (W) - - - - 25:18,19:25,25:21,12:25,6:15 Finished
Hungary - NB I Women
15:45 Budaors (W) - DVTK (W) - - - - 19:25,25:23,25:22,16:25,15:9 Finished
17:00 Ujpest (W) - Bekescsabai RSE (W) - - - - 28:26,25:12,25:15,0:0,0:0 Finished
Hungary - NB II Men
16:00 Penzugyor SE U21 - USK Ujfehertoi U21 - - - - 25:13,25:7,25:11,0:0,0:0 Finished
Hungary - NB II Women
12:00 Kispest SE U21 (W) - VRC Kazincbarcika U21 (W) - - - - 25:12,25:8,25:7,0:0,0:0 Finished
13:00 Kozgaz U21 (W) - SZoESE U21 (W) - - - - 25:14,14:25,23:25,22:25,0:0 Finished
17:00 TFSE U21 (W) - Szent Benedek-Balatonfured U21 (W) - - - - - Not started
17:00 TFSE U21 (W) - Szent Benedek-Balatonfured U21 (W) - - - - 25:9,25:17,24:26,25:18,0:0 Finished
18:00 Delta RSE U21 (W) - VESC U21 (W) - - - - 20:25,15:25,22:25,0:0,0:0 Finished
Hungary - Regional League Women
08:30 Kispest SE U19 (W) - Lorinc 2000 (W) - - - - 17:25,20:25,14:25,0:0,0:0 Finished
Iceland - Mizunodeild
18:00 Alftanes - KA Akureyri - - - - 25:22,26:24,25:21,0:0,0:0 Finished
Iceland - Mizunodeild Women
14:00 Afturelding (W) - Ka (W) - - - - 22:25,16:25,25:23,19:25,0:0 Finished
16:00 Throttur Nes (W) - Throttur Reykjavik (W) - - - - 25:21,16:25,26:24,20:25,15:12 Finished
Italy - A3
19:30 Motta di Livenza - Invent San Dona de Piave - - - - 25:15,25:21,25:16,0:0,0:0 Finished
Italy - Region League Women
17:00 CO Rinascita NetVolley (W) - Siderurgica Leonessa Iseo (W) - - - - 15:25,22:25,20:25,0:0,0:0 Finished
20:00 Omg Cinisello (W) - Villa Cortese (W) - - - - 20:25,24:26,13:22,0:0,0:0 In Play
Italy - Serie A1
17:00 Gas Sales Piacenza - Ravenna - - - 2 22:25,25:21,19:25,25:22,18:16 Finished
Italy - Serie A1 Women
19:30 Bergamo (W) - Brescia (W) - - - 1 21:25,25:23,25:17,17:13,0:0 In Play
19:30 Pomi Casalmaggiore (W) - UBI Banca San Bernardo Cuneo (W) - - - - 25:23,25:13,24:16,0:0,0:0 Finished
Italy - Serie A2
19:30 Reggio Emilia - Brescia - - - - 19:25,19:25,24:25,0:0,0:0 Finished
19:30 Rinascita Lagonegro - Materdomini Castellana - - - - - Delayed
Italy - Serie A2 Women
16:00 Club Italia (W) - Cutrofiano (W) - - - - - Delayed
16:00 Collegno (W) - Delta Informatica Trentino (W) - - - 2 18:25,19:25,13:25,0:0,0:0 Finished
16:00 Volley Group Roma (W) - Mondovi (W) - - - - - Delayed
Italy - Serie B
17:30 Arre'Formaggi Turi Ba - Pol.Clt Terni - - - - 25:21,25:15,25:13,0:0,0:0 Finished
Italy - Serie B1 Women
17:30 Volleyro Cdpazzi Roma (W) - Battistelli Pu (W) - - - - 17:25,25:23,25:22,25:11,0:0 Finished
Japan - V League Division 2
01:30 Tsukuba United - Veertien Mie - - - - 29:27,25:27,25:20,25:22,0:0 Finished
05:00 Saitama Azalea - Tokyo Verdy - - - - 25:20,25:11,26:24 Finished
07:00 Daido Stell Red Star - Trinity Blitz - - - - 25:18,25:21,23:25,25:21,0:0 Finished
Japan - V League Division 2 Women
03:00 Kashiwa Angel (W) - Gunma Bank Green Wings (W) - - - - 22:25,11:25,14:25,0:0,0:0 Finished
05:00 JA Gifu Rioreina (W) - Breath Hamamatsu (W) - - - - 22:25,25:16,24:26,25:27,0:0 Finished
Japan - V League Men
03:00 FC Tokyo - VC Nagano Tridents - - - - 25:19,25:18,19:25,25:23,0:0 Finished
04:00 JTEKT - Suntory Sunbirds - - - - 25:14,25:20,11:25,20:25,17:15 Finished
05:00 Panasonic Panthers - Wolfdogs Nagoya - - - - 25:17,25:21,25:18 Finished
06:00 Oita Miyoshi - Toray Arrows - - - - 28:30,18:25,22:25,0:0,0:0 Finished
07:00 JT Thunders - Osaka Sakai - - - - 25:16,25:23,25:19 Finished
Japan - V league Women
03:00 Body Queenseis (W) - JT Marvelous (W) - - - - 14:25,14:25,23:25,0:0,0:0 Finished
04:00 Denso Airybees (W) - Himeji Victorina VC (W) - - - - 25:14,25:21,25:21,0:0,0:0 Finished
04:00 NEC Red Rockets (W) - Okayama Seagulls (W) - - - - 20:25,18:25,25:18,21:25 Finished
06:00 Ageo (W) - Kurobe Aqua Fairies (W) - - - - 25:15,25:23,25:13 Finished
06:00 Hitachi (W) - Hisamitsu Springs (W) - - - - 25:22,22:25,22:25,27:25,9:15 Finished
06:00 Toray Arrows (W) - PFU Blue Cats (W) - - - - 23:25,25:17,25:14,25:22,0:0 Finished
Latvia - Nacionala Liga
13:00 Valgunde/Jelgavas n. - RTU - - - - 22:25,25:16,19:25,17:25,0:0 Finished
14:00 Vecumnieki - Jekabpils Juniori - - - - 30:28,25:14,25:17,0:0,0:0 Finished
16:00 Aizpute - Kuldigas - - - - 25:21,25:22,25:21,0:0,0:0 Finished
Latvia - Nacionala Liga Women
11:00 Marupe (W) - VK Jelgava/LU (W) - - - - 11:25,18:25,17:25,0:0,0:0 Finished
13:00 VK Jelgava/LU (W) - SK Babites (W) - - - - 28:26,25:18,25:18,0:0,0:0 Finished
15:00 Riga VS (W) - Marupe (W) - - - - 25:18,25:16,25:22,0:0,0:0 Finished
17:00 SK Babites (W) - Riga VS (W) - - - - 23:25,12:25,25:16,15:25,0:0 Finished
Lithuania - 1st Division Women
09:00 LSU Dextera (W) - Prekyba Parama (W) - - - - 15:25,26:28,10:25,0:0,0:0 Finished
14:00 Vilnius University (W) - Gargzdu Sporto Centras (W) - - - - 25:13,25:19,25:13,0:0,0:0 Finished
16:00 TK Kaunas ASU (W) - Tauras SM (W) - - - - 25:10,25:11,25:20,0:0,0:0 Finished
Moldova - Championship Women
11:00 Dynamo MAI (W) - USMF Chisinau (W) - - - - 25:14,25:8,25:12,0:0,0:0 Finished
Morocco - Super League
16:00 CODM Meknes - MAS Maghrib A Fes - - - - 25:22,26:24,25:20 Finished
16:00 Fus Rabat - TS Casablanca - - - - - Delayed
Netherlands - DELA Eredivisie
19:00 Alterno Apeldorn (W) - CSE VC Zwolle (W) - - - - 17:25,17:25,25:17,25:22,10:15 Finished
19:00 VC Sneek (W) - Apollo 8 (W) - - - - - Delayed
Netherlands - Eredivisie Men
18:30 BMC/SSS - Draisma Dynamo Apeldoorn - - - - 9:25,19:25,17:25 Finished
18:30 Papendal/Arnem - RECO Zevenhuizen - - - - 23:25,17:25,25:27,0:0,0:0 Finished
18:30 Sliedrecht Sport - Taurus - - - - 21:25,25:23,25:14,25:13,0:0 Finished
19:30 FirmX Orion Doetinchem - VoCASA - - - - 25:23,25:16,25:13,0:0,0:0 Finished
Norway - Division 1 Women
10:00 OSI (W) - Blindheim IL (W) - - - - 25:4,25:15,25:7,0:0,0:0 Finished
Norway - Eliteserien
12:00 OSI - Askim VBK - - - - 25:15,25:23,25:23,0:0,0:0 Finished
15:00 Forde - Randaberg - - - - 25:22,25:22,25:21 Finished
15:30 Tromso - Koll - - - - 25:21,22:25,12:25,14:25 Finished
Norway - Eliteserien Women
13:00 Forde (W) - Koll (W) - - - - 15:25,20:25,25:22,16:25,0:0 Finished
13:00 Tromso (W) - KFUM Volda (W) - - - - 22:25,25:18,25:12,25:21,0:0 Finished
Poland - 1 Liga Women
16:00 AZS Politechnika Gliwice (W) - WTS Solna (W) - - - - 25:19,18:25,17:25,25:22,7:15 Finished
16:00 Budowlani Torun (W) - Energetyk Poznan (W) - - - - 25:22,23:25,20:25,21:25,0:0 Finished
Poland - 2 Liga
11:00 SMS Spala 3 - Kasztelan Rozprza - - - - 25:20,25:14,25:17 Finished
13:00 Legia Warsaw - Bialystok - - - - - Delayed
15:00 Trefl Gdansk 2 - KS Orzel Miedzyrzecz - - - - 25:20,16:25,13:25,14:25 Finished
15:45 Stoczniowiec Gdansk - STS Olimpia Sulecin - - - - - Delayed
17:30 Metro Warszawa - Bialystok - - - - 25:17,23:25,23:25,23:25,0:0 Finished
Poland - 2 Liga Women
12:45 Chemik Olsztyn (W) - Nosir Nowy Dwor Mazowiecki (W) - - - - - Delayed
14:00 Sparta Warszawa (W) - Bas Bialystok (W) - - - - 23:25,23:25,19:25,0:0,0:0 Finished
14:45 Silesia Volley Myslowice (W) - Olava (W) - - - - - Delayed
Poland - 3 Liga
12:30 Jelcz-Laskowice - UKS Tygrysy Strzelin - - - - 25:21,25:20,23:25,23:25,15:11 Finished
16:00 UKS Iskra Warszawa - KS Zawkrze Mlawa - - - - 25:23,25:21,25:19,0:0,0:0 Finished
Poland - 3rd League Women
12:00 KS Pradniczanka (W) - UMKS Keczanin Kety (W) - - - - 20:25,19:25,18:25,0:0,0:0 Finished
16:00 MUKS Piatka Sandomierz (W) - UKS Relaks Skarzysko (W) - - - - 25:21,25:18,25:23,0:0,0:0 Finished
17:00 Milicz (W) - Impel Wroclaw (W) - - - - 23:25,18:25,29:27,18:25,0:0 Finished
Poland - Liga I
17:00 SMS PZPS Spała - AZS PWSZ Stal Nysa - - - - 15:25,25:23,20:25,17:25,0:0 Finished
Poland - Mloda Liga Women
10:00 SMS Warszava U20 (W) - KS Zamek Ciechanow U20 (W) - - - 2 25:12,26:24,26:24 Finished
10:30 Esperanto Warszawa U20 (W) - Rutki Plonsk U20 (W) - - - - 25:13,25:13,25:14,0:0,0:0 Finished
Poland - Orlen Liga Women
14:00 Rzeszow (W) - MKS E Leclerc Radomka Radom (W) - - - - 25:22,25:20,25:14,0:0,0:0 Finished
15:00 Chemik Police (W) - Energa MKS Kalisz (W) - - - - 25:18,25:23,25:14,0:0,0:0 Finished
17:00 Bielsko-Biala (W) - LKS Commercecon Lodz (W) - - - - 19:25,25:23,25:14,25:21,0:0 Finished
Poland - Plus Liga
13:45 Jastrzebski - GKS Katowice - - - - 20:25,21:25,25:20,25:20,15:10 Finished
16:30 Kedzierzyn-Kozle - Olsztyn - - - 1 25:21,25:14,23:25,25:14 Finished
19:30 Warszawska - Trefl Gdansk - - - 1 25:23,25:23,25:24,0:0,0:0 In Play
Portugal - A1 Masculino
15:00 Clube Kairos - Benfica - - - - 18:25,20:25,25:27 Finished
15:00 Leixoes SC - CN Ginastica - - - - 25:21,16:25,25:16,19:25,7:15 Finished
15:00 Sporting de Espinho - Sporting CP - - - - 18:25,25:17,16:25,18:25 Finished
16:00 SC Caldas - Esmoriz GC - - - - 25:22,20:25,21:25,23:25 Finished
18:00 AAS Mamede - Famalicense AC - - - 1 21:25,25:17,25:19,25:18 Finished
18:00 VC Viana - Castelo Maia GC - - - - 26:24,20:25,22:25,24:26 Finished
19:00 A. J. F. Bastardo - Vitoria Guimaraes - - - - 25:22,23:25,24:26,25:27,0:0 Finished
Portugal - A1 Women
15:00 Boavista Lobos (W) - Clube Kairos (W) - - - - 13:25,23:25,19:25,0:0,0:0 Finished
16:00 AA Jose Moreira (W) - CD Aves (W) - - - - 25:19,25:20,25:17,0:0,0:0 Finished
17:00 Braga (W) - Sporting CP (W) - - - - 15:25,22:25,18:25,0:0,0:0 Finished
17:00 Porto Volei 2014 (W) - Castelo Maia (W) - - - - 31:29,25:22,25:17,0:0,0:0 Finished
18:00 Belenenses (W) - Famalicao (W) - - - - 19:25,16:25,15:25,0:0,0:0 Finished
18:00 Leixoes (W) - Vilacondense (W) - - - - 18:25,25:16,25:21,25:16,0:0 Finished
Portugal - Portugal A2 Women
15:00 AAS Mamede (W) - Juventude (W) - - - - 27:25,25:21,25:23,0:0,0:0 Finished
15:00 FC Infesta (W) - CN Ginastica (W) - - - - 25:18,25:20,24:26,20:25,16:18 Finished
15:00 Vitoria S.C. (W) - Gueifaes (W) - - - - - Delayed
19:00 Santo Tirso (W) - Esmoriz GC (W) - - - - 18:25,25:21,25:21,25:22,0:0 Finished
Qatar - QVL
13:00 Al Rayyan - Al Shamal - - - - 25:13,25:21,25:15 Finished
14:30 Al Khor - Qatar SC - - - - 25:22,25:23,22:25,26:28,11:15 Finished
Romania - Divizia A1 Men
11:30 Dinamo Bucuresti - CSM Gloria Buzau - - - - 25:16,25:16,25:14,0:0,0:0 Finished
13:30 Cluj - Campia Turzii - - - - 25:18,25:23,25:22,0:0,0:0 Finished
15:00 Unirea Dej - CSU UV Timisoara - - - - 25:16,25:16,25:8 Finished
Romania - Divizia A1 Women
11:30 CSU Cluj (W) - Dinamo Bucuresti (W) - - - - 23:25,14:25,17:25,0:0,0:0 Finished
14:30 Rapid Bucuresti (W) - CSO 2005 Voluntari (W) - - - - 25:17,25:21,25:14,0:0,0:0 Finished
15:00 CS Medgidia (W) - Stiinta Bacau (W) - - - - 18:25,25:15,23:25,21:25,0:0 Finished
16:00 Alba Blaj (W) - Lugoj (W) - - - - 25:18,25:23,25:11,0:0,0:0 Finished
Russia - 1st League Women
12:00 Simbirsk-UlGPU (W) - UGATU Ufa (W) - - - - 28:26,17:25,25:23,23:25,15:11 Finished
Russia - Super League Men
12:00 Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Kuzbass Kemerovo - - - - 16:25,16:25,25:22,15:25 Finished
13:00 Nova Novokuybyshevsk - Belogorie Belgorod - - - - 21:25,18:25,24:26 Finished
14:00 Fakel Novy Urengoy - Gazprom-Yugra Surgut - - - - 18:25,25:18,25:21,25:19 Finished
15:00 ASK Nizhniy Novgorod - Zenit Kazan - - - - 23:25,18:25,22:25 Finished
17:00 Dinamo-LO - Lokomotiv Novosibirsk - - - - 19:25,21:25,23:25 Finished
Russia - Super League Women
10:00 Yenisey Krasnoyarsk (W) - Dinamo Krasnodar (W) - - - - 15:25,22:25,15:25,0:0,0:0 Finished
16:30 Lokomotiv Kaliningrad (W) - Avtodor-Metar Chelyabinsk (W) - - - - 25:7,25:19,25:20,0:0,0:0 Finished
Russia - Uni.League Cup
11:00 IGHTU Ivanovo - NGTU Nizhny Novgorod - - - - 25:15,25:18,25:17,0:0,0:0 Finished
Russia - Vyscha League B Women
06:00 Om-SibGUOR Omsk (W) - Olimp (W) - - - - 25:20,25:23,25:17,0:0,0:0 Finished
Russia - Youth League
13:00 Lokomotiv Novosibirsk - Y - Zenit Saint Petersburg - Y - - - - 25:16,24:26,25:18,16:25,15:11 Finished
15:00 ASK-2 Nizhny Novogord (Y) - Neftegazuniver Tyumen-Y - - - - 25:18,25:17,25:18,0:0,0:0 Finished
15:00 Nova 2 Y - Dinamo-Olimp Y - - - - - Delayed
15:00 Yaroslavskiye Medvedi-Y - Belogorye II-Y - - - - 25:22,22:25,22:25,21:25,0:0 Finished
Russia - Youth League Women
09:30 Dimano Moscow-Y (W) - Dinamo Krasnodar-Y (W) - - - 1 25:20,12:25,25:12,25:15 Finished
10:00 Tyumen-Y (W) - Sakhalin Yujno-Y (W) - - - - 25:23,21:25,25:23,25:27,7:15 Finished
11:30 Leningradka Y (W) - VC Podmoskovye - Y (W) - - - - 14:25,12:25,12:25,0:0,0:0 Finished
12:00 Lokomotiv Kaliningrad - Y (W) - Minchanka Minsk - Y (W) - - - - 26:28,15:25,22:25,0:0,0:0 Finished
13:30 Dinamo Academia UOR (Y) Women - Dynamo Metar - Y (W) - - - - 15:25,13:25,16:25,25:18,12:15 Finished
14:10 Yenisey Krasnoyarsk-Y (W) - Proton-Y (W) - - - - 25:16,25:22,17:25,25:22,0:0 Finished
Serbia - Prva Liga B Women
16:00 Partizan 2 (W) - Jedinstvo Uzice (W) - - - - 25:16,25:22,21:25,25:22,0:0 Finished
Serbia - Prva Liga Women
14:00 Radnicki Beograd (W) - Pancevo (W) - - - - 25:9,25:12,25:14,0:0,0:0 Finished
Serbia - Region League
13:00 Mladost Nova Pazova - Dunav - - - - 10:25,24:26,16:25,0:0,0:0 Finished
Serbia - Savezna liga Men
17:00 Novi Pazar Junior - Crvena Zvezda - - - - 27:29,25:14,25:17,25:12,0:0 Finished
18:00 Mladi Radnik - Jedinstvo - - - - 29:27,25:22,25:18 Finished
Serbia - Savezna liga Women
16:30 Vizura (W) - Klek (W) - - - - 25:27,25:16,25:17,25:11 Finished
17:00 Zok Ub (W) - Crvena Zvezda (W) - - - - 22:25,24:26,25:17,14:25,0:0 Finished
18:00 Jedinstvo Stara Pazova (W) - Partizan (W) - - - - 25:16,25:13,25:17,0:0,0:0 Finished
19:00 OK Beograd (W) - Tent (W) - - - - 18:25,18:25,17:25 Finished
Slovakia - Extraliga
16:00 Presov - Prievidza - - - 1 25:21,25:13,26:24,0:0,0:0 Finished
17:00 Komarno - Nitra - - - 1 26:24,25:21,25:18 Finished
17:00 Svidnik - Zvolen - - - - 25:17,25:13,25:21,0:0,0:0 Finished
17:00 Trencin - Kosice - - - - 11:25,17:25,14:25,0:0,0:0 Finished
Slovakia - Extraliga Womens
16:00 Kupel Brusno (W) - Presov (W) - - - - 25:15,17:25,20:25,25:18,6:15 Finished
17:30 Pezinok (W) - UCM Trnava( W) - - - - 25:12,23:25,25:21,25:23,0:0 Finished
19:00 Nove Mesto nad Vahom (W) - UKF Nitra (W) - - - - 25:22,17:25,25:19,25:27,7:15 Finished
Slovakia - League 1
09:00 Humenne - Stara Lubovna - - - - 25:14,25:17,29:27,0:0,0:0 Finished
10:00 Mirad Presov B - Magnesia Revuca - - - - 16:25,21:25,11:25,0:0,0:0 Finished
Slovakia - League 1 Women
10:00 Presov (W) - Zvolen (W) - - - - 25:17,25:17,27:25 Finished
Slovakia - League U20 Women
10:00 Mladez Aktivne Trnava U20 - VIVUS Bratislava U20 (W) - - - - 21:25,25:11,25:18,25:15,0:0 Finished
Slovenia - 1.Liga
18:00 MOK Krka - OK Hoce - - - - 25:21,25:17,25:23,0:0,0:0 Finished
18:00 Panvita Pomgrad - Sostanj Topolsica - - - - 25:11,25:13,25:22,0:0,0:0 Finished
18:30 Crnuce - Salonit Anhovo - - - - 15:25,25:23,25:16,19:25,13:15 Finished
Slovenia - 1.Liga Womens
18:00 Formis (W) - Ankaran (W) - - - - 26:28,25:23,19:25,20:25,0:0 Finished
South Korea - V League Men
05:00 Wooricard Seoul - Hyundai Skywalkers - - - - 37:39,22:25,18:25 Finished
South Korea - V League Women
07:00 IBK Altos (W) - GS Caltex (W) - - - - 25:19,25:22,25:27,25:20 Finished
Spain - Regional League
20:00 Sandor Cornelia - Reus - - - - 25:19,25:18,22:16,0:0,0:0 In Play
Spain - Regional League U19 Women
09:45 Esplugues B U19 (W) - Volei Sant Esteve U19 (W) - - - - 25:27,22:25,25:22,24:26,0:0 Finished
Spain - Superliga
16:00 Grau - Unicaja Almeria - - - - 25:23,22:25,20:25,25:23,13:15 Finished
16:30 Emeve Lugo - Rio Duero San Jose - - - - 25:20,25:17,25:22 Finished
18:00 CV Conectabalear Manacor - Voleibol Teruel - - - - 17:25,13:25,20:25 Finished
18:00 Ventura Palma - CDV Textil Santanderina - - - - 26:24,25:16,25:20 Finished
18:30 Melilla - Almoradi - - - - 25:14,17:25,28:26,27:25,0:0 Finished
19:30 Vecindario - Ushuaia Ibiza - - - - 30:28,25:21,25:19,0:0,0:0 Finished
Spain - Superliga 2
15:00 Xativa - Mundet - - - - 25:14,25:12,19:25,25:19,0:0 Finished
16:00 Benidorm - FC Barcelona - - - - 15:25,19:25,17:25,0:0,0:0 Finished
17:00 CV Pizarra - Pinto Caredent - - - - 21:25,13:25,15:25,0:0,0:0 Finished
17:00 Extremadura Caceres - Club Vigo - - - - 25:18,25:23,24:26,22:25,15:8 Finished
17:30 Dumbria - Palencia 2020 - - - - 24:26,25:21,25:23,25:22,0:0 Finished
18:30 Intasa San Sadurnino - Grupo Laura Otero - - - - 25:14,25:22,25:14,0:0,0:0 Finished
18:30 Santiago Bruxas - Badajoz Extremadura - - - - 20:25,21:25,23:25,0:0,0:0 Finished
18:45 Mintonette Almeria - Castellon - - - - - Delayed
19:00 Collado Villalba - Rotogal Boiro - - - - 18:25,18:25,20:25,0:0,0:0 Finished
19:00 Tarragona S.P.S.P. - Cisneros Alter - - - - - Delayed
19:15 Santa Cruz de Tenerife - Calasancias Coruna - - - - - Not started
19:30 Arona - Calasancias Coruna - - - - - Delayed
Spain - Superliga 2 Women
16:00 CAEP Soria (W) - Cuesta Piedra Santa Cruz (W) - - - - 25:19,25:21,26:24,0:0,0:0 Finished
17:00 Extremadura Arroyo (W) - Torrelavega (W) - - - - 12:25,25:19,19:25,25:22,15:13 Finished
17:00 Universitat D`Alacant (W) - Ciutat Cide (W) - - - - 18:25,15:25,20:25,0:0,0:0 Finished
17:15 Xativa (W) - Mairena VC (W) - - - 1 19:25,18:25,14:25,0:0,0:0 Finished
17:30 CV Tenerife (W) - Rivas Ciudad del Deporte (W) - - - - 25:23,20:25,21:25,27:25,16:18 Finished
18:00 C.V. Aguere (W) - UBE L'Illa Grau (W) - - - - 20:25,16:25,25:20,25:16,9:15 Finished
18:00 Cancela Zalaeta (W) - Torrejon (W) - - - - 22:25,25:13,21:25,22:25,0:0 Finished
18:00 CV Leganes (W) - VP Madrid (W) - - - - 25:17,16:25,21:25,25:21,15:13 Finished
18:30 CV Sestao (W) - Sayre Mayser (W) - - - - 20:25,22:25,22:25,0:0,0:0 Finished
18:30 Grau Castello (W) - ESD Granadas de Elche (W) - - - - 14:25,25:21,15:25,25:23,12:15 Finished
19:00 Emeve Lugo (W) - RGC Covadonga (W) - - - - 25:19,21:25,25:14,30:28,0:0 Finished
Spain - Superliga Women
16:00 CV ACE Gran Canaria 2014 (W) - Haro Rioja (W) - - - - 25:19,25:18,25:20,0:0,0:0 Finished
17:00 Socuellamos (W) - Algar surmenor (W) - - - - 25:16,25:19,25:21,0:0,0:0 Finished
18:00 Alvaro de menorca Valeriano (W) - CV Haris Tenerife (W) - - - - 25:19,25:19,19:25,25:18,0:0 Finished
18:00 Logrono (W) - Alcobendas (W) - - - - 25:15,25:21,25:17,0:0,0:0 Finished
18:30 Madrid (W) - CVB Barca (W) - - - - 25:19,25:20,25:21,0:0,0:0 Finished
Sweden - Elite Men
13:30 Sollentuna - Vingaker - - - - 25:23,25:23,25:17 Finished
14:00 Sater - Sodertelge - - - - 25:22,17:25,19:25,25:17,9:15 Finished
15:00 Habo - Orkelljunga - - - - 25:19,25:16,20:25,22:25,13:15 Finished
16:00 Falkoping - Hylte/Halmstad - - - - 19:25,20:25,17:25 Finished
Sweden - Elite Women
13:00 Falkoping (W) - Lund (W) - - - - 25:13,25:19,23:25,25:22,0:0 Finished
13:00 Gislaved (W) - Linkopings (W) - - - - 25:19,25:13,25:13,0:0,0:0 Finished
14:00 Lindesberg (W) - Varnamo (W) - - - - 27:29,23:25,25:22,22:25 Finished
16:00 Sollentuna (W) - Svedala (W) - - - - 25:21,25:16,25:21,0:0,0:0 Finished
Switzerland - NLA
16:00 Amriswil - Volley Top Luzern - - - - 25:19,25:16,25:20 Finished
16:30 Lausanne - Schonenwerd - - - - 25:19,25:22,25:17 Finished
17:00 Chenois - Nafels - - - 1 27:25,25:27,21:25,25:17,15:12 Finished
17:00 TSV Jona - Traktor Basel - - - - 25:20,25:19,25:18 Finished
Switzerland - NLA Women
16:00 Aesch Pfeffingen (W) - Schaffhausen (W) - - - - - Delayed
16:30 Neuchatel (W) - Geneve Volley (W) - - - - 25:20,25:16,25:15,0:0,0:0 Finished
16:30 Toggenburg (W) - Val-de-Travers (W) - - - - 22:25,19:25,21:25,0:0,0:0 Finished
18:00 Lugano (W) - Cheseaux (W) - - - - - Delayed
Tunisia - National A
17:00 CO Kelibia - AS Haouaria - - - - 25:22,25:18,25:18,0:0,0:0 Finished
Tunisia - National League Women
16:00 Carthage - ASH Chat (W) - - - - 25:11,25:13,25:10,0:0,0:0 Finished
16:00 Club Africain (W) - AS Marsa (W) - - - - 22:25,25:11,22:25,25:20,10:15 Finished
Turkey - 1st League
10:00 Istanbul BBSK 2 - Afyonkarahisar Bld. - - - - 21:25,18:25,21:25 Finished
10:00 Torul Genclik - Niksar Belediye - - - - 21:25,17:25,17:25,0:0,0:0 Finished
10:00 Ziraat Bankasi 2 - Akkus Bld - - - - 25:15,23:25,25:22,25:19,0:0 Finished
11:00 Cizre Belediyesi - Maliye Ihtisas - - - - 25:23,23:25,25:22,25:17,0:0 Finished
11:00 Hatay B.Sehir Bld - Haliliye - - - - 25:27,21:25,20:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Kocaeli BSB Kagit Spor - Milas Bld - - - - 25:27,25:17,23:25,26:24,15:10 Finished
11:00 Kula BLD. - Duzce Bld. Spor - - - - 25:23,25:18,25:19,0:0,0:0 Finished
11:00 Saint Joseph - Tofas - - - - 24:26,25:20,25:22,23:25,15:10 Finished
11:00 Solhan Metem Spor - Sanliurfa Buyuksehir Bld - - - - 22:25,25:18,25:20,25:20,0:0 Finished
12:00 Alanya Bld - Bigadic Bld. - - - - 25:15,25:14,24:26,25:10,0:0 Finished
13:00 T.F.L Altekma - Inegol Belediyesi II - - - - 25:20,26:24,25:20,0:0,0:0 Finished
Turkey - 1st League Women
10:00 TED Kolejililer (W) - Astor PVI (W) - - - - 25:23,9:25,21:25,22:25,0:0 Finished
13:00 Karsıyaka (W) - Buyukcekmece Academi (W) - - - - 25:23,14:25,25:17,25:13,0:0 Finished
Turkey - 2nd League
15:00 Akhisargucu - Gocek Spor - - - - 25:18,25:19,25:11,0:0,0:0 Finished
Turkey - 2nd League Women
10:00 Inegol Bld (W) - Nova Genchlik (W) - - - - 26:24,19:25,21:25,18:25,0:0 Finished
Turkey - Sultanlar Ligi Women
15:30 Eczacibasi (W) - Vakifbank (W) - - - - 20:25,23:25,17:25,0:0,0:0 Finished
USA - NCAA Women
04:00 Stanford (W) - Utah (W) - - - - 22:25,25:14,25:10,12:25,15:11 Finished