Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Argentina - Copa ACLAV
01:00 Obras Pocito - PSM Voley - - - - 25:16,29:27,25:21 Finished
Brazil - RDJ U20
12:30 Fluminense U20 - Flamengo U20 - - - - - Not started
Brazil - Superliga Men
23:00 Sesi - Sesc RJ - - - 1 - Not started
Brazil - Superliga Women
00:30 Minas (W) - Sesc RJ (W) - - - 1 25:23,25:20,25:22,0:0,0:0 Finished
Bulgaria - Superleague
16:00 Balkanstroy Pirin - Hebar Pazardzhik - - - - - Not started
Czech Republic - 2 Liga Women
09:00 CVUT Praha (W) - VSK Slavia JU Ceske Budejovice (W) - - - - 25:20,25:16,25:11,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - Extraliga
14:00 Kladno - Beskydy - - - - - Not started
Denmark - 1st League Women
12:30 VLI (W) - Farum-Holte Wildcard (W) - - - - - Not started
Denmark - 2nd Division
10:00 SGF Vejle - Nordenskov II - - - - - Delayed
10:30 VLI - Farum-Holte 2 - - - - 11:2,0:0,0:0,0:0,0:0 In Play
11:00 Grondal EV - Hillerod G & I - - - - - Not started
11:30 Hvidovre VK 3 - KV 61 - - - - - Not started
13:00 Grondal - Amager II - - - - - Not started
13:00 Lynge Uggelose IF (W) - Lyngby Gladsaxe Wildcard (W) - - - - - Not started
14:00 Aabenraa - DHV Odense 2 - - - - - Not started
Denmark - 2nd Division Women
09:30 Hvidovre VK (W) - KV 61 (W) - - - - 25:21,21:25,11:12,0:0,0:0 In Play
10:00 VK Shima (W) - Aarhus 1900 (W) - - - - 9:25,0:0,0:0,0:0,0:0 In Play
11:00 Glostrup IC (W) - Frederiksberg 2 (W) - - - - - Not started
Denmark - Eliteserien Men
14:00 Hvidovre - Marienlyst - - - - - Not started
15:00 Ishoj Volley - Nordenskov UIF - - - - - Not started
Estonia - Meeste Liiga
11:00 Eesti Maaulikooli Spordiklubi - Noortekoondis - - - - - Not started
11:30 Liider/Rae vald - Saaremaa 2 - - - - - Not started
12:00 Neemeco - Valio Voru - - - - - Not started
13:00 Rakvere II - Kiili - - - - - Not started
Europe - Baltic League
17:00 TTU - Jekabpils - - - - - Not started
Europe - Baltic League Women
10:00 Prekyba Parama (W) - TK Kaunas ASU (W) - - - - 19:25,14:13,0:0,0:0,0:0 In Play
10:00 TU Bigbank (W) - VK Jelgava/LU (W) - - - - 25:20,9:6,0:0,0:0,0:0 In Play
10:00 VK miLATss (W) - TTU (W) - - - - 25:27,9:7,0:0,0:0,0:0 In Play
Finland - Mestaruusliiga Men
15:00 Hurrikaani - Vantaa - - - - - Not started
15:00 Loimu - Tiikerit - - - - - Not started
15:00 Team Lakkapaa - Akaa - - - - - Not started
Finland - Mestaruusliiga Women
15:00 Nurmon Jymy (W) - Kuusamo (W) - - - - - Not started
Germany - Bundesliga Men
15:00 VI Frankfurt - TSV Herrsching - - - - - Not started
Greece - A1
14:45 Panathinaikos Athens - Olympiakos Piraeus - - - - - Not started
15:30 Iraklis Thessaloniki - PAOK Thessaloniki - - - - - Not started
18:00 Ethnikos Alexandroupolis - Omilos Filathlon Irakliou - - - - - Not started
Greece - A1 Women
17:00 Pannaxiakos (W) - Panathinaikos Athens (W) - - - - - Not started
Greece - A2 Women
16:00 AS Elpis (W) - Foinikas Alexandroupolis (W) - - - - - Not started
Greece - Pre League Women
14:00 Aonnne Amazones (W) - Xanth (W) - - - - - Not started
Hungary - Champs U19
08:00 Dag KSE U19 - Malev SC U19 - - - - 25:13,25:11,25:16,0:0,0:0 Finished
09:00 MAFC U19 - Gyongyosi RSE U19 - - - - 25:27,25:17,19:25,25:18,0:0 In Play
Hungary - NB I Men
14:00 VANNET PTE-PEAC - SZESE - - - - - Not started
15:30 Dunaferr SE - Debrecen - - - - - Not started
16:00 KALO-MEH Kecskemeti SE - Vegyesz - - - - - Not started
18:00 MAFC-BME-MAPEI - Sumegi RE - - - - - Not started
Italy - Serie A1
17:00 Frusinate Sora - Trentino - - - - - Not started
17:00 Itely Milano - Andreoli Latina - - - - - Not started
17:00 Padova - Lube Macerata - - - 1 - Not started
17:00 Sir Safety Perugia - Casa Modena - - - 1 - Not started
17:00 Vibo Valentia - Vero Volley Monza - - - 1 - Not started
Italy - Serie A1 Women
16:00 Bene Scandicci (W) - Volalto Caserta (W) - - - - - Not started
16:00 Conegliano (W) - Chieri (W) - - - - - Not started
16:00 Igor Gorgonzola Novara (W) - Perugia (W) - - - - - Not started
16:00 Lardini Filottrano (W) - Firenze (W) - - - - - Not started
16:00 Vero Volley Monza (W) - Yamamay Busto Arsiz (W) - - - - - Not started
Italy - Serie A2
16:00 BCC-NEP Castellana - VBC Calci - - - - - Not started
17:00 Kemas Lamipel Santa Croce - Ortona - - - - - Not started
17:00 Pool Libertas Cantu - Bergamo - - - - - Not started
17:00 VBC Mondovi - Emma Villas Volley Siena - - - - - Not started
Italy - Serie A2 Women
14:30 Gioviva Baronissi (W) - Futura Giovani (W) - - - - - Not started
16:00 Battistelli S.g. Marignano (W) - Eurospin Ford Sara Pinerolo (W) - - - - - Not started
16:00 Helvia Recina Macerata (W) - Sorelle Ramonda-Ipag Montecchio (W) - - - - - Not started
16:00 Montale (W) - CDA Talmassons (W) - - - - - Not started
16:00 Olbia (W) - Martignacco (W) - - - - - Not started
16:00 Ravenna (W) - Marsala (W) - - - - - Not started
16:00 Volley Soverato (W) - Sassuolo (W) - - - - - Not started
Japan - V Challenge League
01:30 Tsukuba United - Tokyo Verdy - - - - 25:18,25:14,25:21,0:0,0:0 Finished
04:00 Saitama Azalea - Fujitsu Kawasaki - - - - 22:25,25:22,16:25,16:25,0:0 Finished
06:00 Metropolitan Police - Veertien Mie - - - - 20:25,21:25,25:14,25:23,10:15 Finished
Japan - V Challenge League Women
03:00 Kashiwa Angel (W) - GSS Tokyo Sunbeams (W) - - - - 25:17,23:25,18:25,25:21,18:16 Finished
Japan - V League Men
03:00 Toray Arrows - VC Nagano Tridents - - - - 25:21,25:20,23:25,25:20 Finished
04:00 JTEKT - Osaka Sakai - - - - 25:20,27:25,25:19,0:0,0:0 Finished
06:00 Oita Miyoshi - FC Tokyo - - - - 25:23,25:22,25:18 Finished
07:00 JT Thunders - Suntory Sunbirds - - - - 25:19,25:16,25:22 Finished
Japan - V league Women
03:00 Body Queenseis (W) - Toray Arrows (W) - - - - 22:25,18:25,20:25 Finished
04:00 Hisamitsu Springs (W) - Denso Airybees (W) - - - - 12:25,16:25,20:25 Finished
06:00 Hitachi (W) - Himeji Victorina VC (W) - - - 1 20:25,27:25,26:24,25:27,15:11 Finished
06:00 JT Marvelous (W) - PFU Blue Cats (W) - - - - 25:18,25:19,25:20 Finished
Kazakhstan - National League Women
05:00 Astana (W) - Altai 2 (W) - - - - 13:25,25:13,25:22,25:15 Finished
07:30 Karaganda (W) - Almaty (W) - - - - 17:25,18:25,17:25 Finished
10:00 Irtish-Kazkhrom (W) - VC Altai (W) - - - - 17:25,8:9,0:0,0:0,0:0 In Play
10:00 Irtysh Kazchrome (W) - VC Altai (W) - - - - 17:25,8:9,0:0,0:0,0:0 In Play
12:30 Kuanysh (W) - Zhetysu (W) - - - - - Not started
Kazakhstan - Vyschaya League Women
09:00 Kazygurt (W) - Kostanay (W) - - - - 25:22,15:25,20:25,22:15,0:0 In Play
11:00 ZKO (W) - Metallurg AMT (W) - - - - - Not started
Latvia - Nacionala Liga
11:00 Kuldigas - Ozolnieki - - - - - Not started
12:00 Talsi - Valgunde/Jelgavas n. - - - - - Not started
14:00 VK Daugavpils Lotos - RVS Perkons - - - - - Not started
Mexico -
01:00 Virtus GTO - Indios de la UACJ - - - - 25:15,25:20,25:22,0:0,0:0 Finished
Netherlands - DELA Eredivisie
14:30 Eurosped (W) - Springendal Set-up`65 (W) - - - - - Not started
14:30 Flamingo's'56 (W) - Sliedrecht (W) - - - - - Not started
15:00 Talentteam Papendal/Arnem (W) - Peelpush (W) - - - - - Not started
Netherlands - Eredivisie Men
15:00 Groningen/Lycurgus - Zaanstad - - - - - Not started
Norway - Division 1 Women
12:00 Skjetten (W) - Blindheim IL (W) - - - - - Not started
Norway - Eliteserien
12:00 NTNUI Volley - OSI - - - - - Not started
16:00 Viking TIF - Randaberg - - - - - Not started
Norway - Eliteserien Women
16:00 NTNUI Volley (W) - Oslo (W) - - - - - Not started
Poland - 1 Liga Women
16:00 Karpaty Krosno (W) - Opole University (W) - - - - - Not started
Poland - 2 Liga Women
14:00 Wiezyca 2011 Stezyca (W) - MKS Sokol Mogilno (W) - - - - - Not started
15:00 MLKS Lask (W) - AZS AWF Warszawa (W) - - - - - Not started
Poland - Orlen Liga Women
16:00 Budowlani Lodz (W) - Wroclaw (W) - - - - - Not started
16:00 Bydgoszcz (W) - Siodemka Legionovia Legionowo (W) - - - - - Not started
Poland - Plus Liga
13:45 Rzeszow - Aluron Warta Zawiercie - - - - - Not started
16:30 RCS Czarni Radom - Belchatow - - - - - Not started
19:30 Bedzin - MKS CUPRUM Lubin - - - - - Not started
Portugal - A1 Masculino
16:30 A. J. F. Bastardo - Benfica - - - - - Not started
18:00 Clube Kairos - Vitoria Guimaraes - - - - - Not started
Romania - Divizia A1 Men
15:00 Remat Zalau - Craiova - - - - - Not started
Russia - 1st League Women
06:00 Ufimochka-UGNTU II (W) - CSP Spartak (W) - - - - 22:25,15:25,21:25,0:0,0:0 Finished
08:00 Simbirsk-UlGPU (W) - MBU SSH-4 Lastochki (W) - - - - 25:13,25:17,25:9,0:0,0:0 Finished
Russia - Super League Men
15:30 Zenit Saint Petersburg - Yenisei Krasnoyarsk - - - - - Not started
Russia - Super League Women
14:00 Dinamo Kazan (W) - Saxalin (W) - - - - - Not started
14:00 Leningradka (W) - Odintsovo (W) - - - - - Not started
Russia - Uni.League Cup
09:30 OmGTU Omsk - BFU Kaliningrad - - - - 25:19,19:9,0:0,0:0,0:0 In Play
Russia - Youth League
08:00 Zenit Saint Petersburg - Y - Fakel Novy Urengoy-Y - - - - 25:22,25:22,16:25,20:25,15:13 Finished
10:00 ASK-2 Nizhny Novogord (Y) - Zvezda Yugra-Y - - - - 17:25,15:15,0:0,0:0,0:0 In Play
10:00 Kuzbass II-Y - Nova 2 Y - - - - 25:23,25:14,25:22 Finished
10:00 Zenit-UOR-Y - Lokomotiv Novosibirsk - Y - - - - - Delayed
11:00 Yaroslavskiye Medvedi-Y - Dinamo-2-LO - Y - - - - - Not started
Russia - Youth League Women
07:00 Leningradka Y (W) - Dimano Moscow-Y (W) - - - - 12:25,18:25,25:20,14:25,0:0 Finished
08:00 Minchanka Minsk - Y (W) - Yenisey Krasnoyarsk-Y (W) - - - - 25:17,25:23,17:25,21:25,15:8 Finished
09:00 VC Podmoskovye - Y (W) - Dinamo Academia UOR (Y) Women - - - 1 25:21,22:25,25:20,14:11,0:0 In Play
10:20 Proton-Y (W) - Sakhalin Yujno-Y (W) - - - - 6:9,0:0,0:0,0:0,0:0 In Play
10:45 Dynamo Metar - Y (W) - Dinamo Krasnodar-Y (W) - - - - - Not started
Slovakia - League 1
10:00 Komjatice - Spartak Komarno II - - - - 18:25,19:21,0:0,0:0,0:0 In Play
South Korea - V League Men
05:00 KAL Jumbos - Samsung Blue Fangs - - - - 25:22,25:21,25:22 Finished
South Korea - V League Women
07:00 KGC (W) - Suwon Hillstate (W) - - - - 23:25,25:20,22:25,20:25,0:0 Finished
Spain - Regional League U19
10:00 Sant Marti U19 - Barbera U19 - - - - 25:20,9:9,0:0,0:0,0:0 In Play
Spain - Superliga 2 Women
11:00 Esplugues (W) - Vall d'Hebron (W) - - - - - Not started
Spain - Superliga Women
11:00 Cajasol (W) - Sant Cugat (W) - - - - - Not started
Sweden - Elite Men
15:30 Hylte/Halmstad - Lunds VK - - - - - Not started
16:00 Falkenberg - Linkopings - - - - - Not started
Sweden - Elite Women
12:30 Orebro (W) - Engelholm (W) - - - - - Not started
13:00 Hylte (W) - Lund (W) - - - - - Not started
Switzerland - NLA Women
12:30 Dudingen (W) - Franches-Montagnes (W) - - - - - Not started
Turkey - 1st League Women
10:00 Mardin Genclik Spor (W) - Kahramanmaras (W) - - - - 25:22,0:0,0:0,0:0,0:0 In Play
11:00 Antalyaspor (W) - Kahramankazan Belediyesi (W) - - - - - Not started
11:00 Canakkale Belediye (W) - Goztepe (W) - - - - - Not started
11:00 Kale 1957 Spor (W) - Bolu Belediyesi (W) - - - - - Not started
11:00 Kuzeyboru SK (W) - Ankara PTT 2 (W) - - - - - Not started
11:00 Merinos (W) - Ilbank (W) - - - - - Not started
11:00 Nevsehir Bld (W) - Anakent (W) - - - - - Not started
13:00 Sariyer Istanbul (W) - Altinoluk Bld (W) - - - - - Not started
13:30 Kucukyali Y. Spor (W) - Izmir B Sehir Bld (W) - - - - - Not started
15:30 Marmaris Akademi (W) - Anadolu Univ. (W) - - - - - Not started
Turkey - 2nd League
13:00 Aydin Buyuksehir Belediyesi - Cilimli Bld - - - - - Not started
Turkey - 2nd League Women
09:00 Bolu Inkilap IOO (W) - Baskent Besiktaslilar (W) - - - - 26:24,25:22,25:16,0:0,0:0 Finished
09:00 Maliye Okullari (W) - Sultan Spor (W) - - - 1 18:25,21:25,25:15,8:8,0:0 In Play
13:00 Dostspor SK (W) - Arkas spor (W) - - - - - Not started
13:00 Karayollari (W) - TVF Spor Lisesi (W) - - - - - Not started
Turkey - Efeler Ligi
12:00 Arkasspor - M. Milli Piyango Spor Kulobo - - - - - Not started
12:00 Halk Bankasi - Belediye Plevne - - - - - Not started
13:00 Inegöl Belediyesi - Fenerbahce - - - - - Not started
14:00 Arhavi Bld - Galatasaray - - - - - Not started
16:00 Sorgun Bld - Ziraat Bankasi - - - - - Not started