Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Austria - AVL
14:00 SG Union Raiffeisen Waldviertel - VBK Klagenfurt - - - - 22:25,25:16,26:24,25:20,0:0 Finished
Austria - WVL
15:30 SG Eisenerz/Trofaiach (W) - SG Prinz Brunnenbau Volleys (W) - - - - 23:25,23:25,23:25,0:0,0:0 Finished
Belarus - Higher League B
11:00 Kommunalnik Grodno - SDYUSHOR Minsk - - - - 25:16,25:18,25:21,0:0,0:0 Finished
Belgium - Belgium Cup Women
12:00 Asterix Avo (W) - Oostende (W) - - - - 25:23,25:11,25:18,0:0,0:0 Finished
Belgium - Super Cup
15:00 Noliko Maaseik - Knack - - - - 24:26,23:25,18:25 Finished
Bulgaria - U19 Championship Women
08:00 CSKA Sofia U19 (W) - Lokomotiv 1929 Sofiya U19 (W) - - - - - Delayed
Bulgaria - U20 Champs
11:00 CSKA Sofia U20 - Slavia Sofia U20 - - - - 22:25,17:25,27:25,21:25,0:0 Finished
12:00 Minyor U20 - SU U20 - - - 1 25:22,20:25,20:25,25:23,15:8 Finished
Croatia - 1st League Women
16:00 Kostrena (W) - OK Karlovac (W) - - - - 20:25,20:25,19:25,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - 2 Liga
08:00 Prosek Praha - Modrany - - - - 13:25,25:22,22:25,25:17,16:14 Finished
Czech Republic - 2 Liga Women
07:00 TJ Ostrava B (W) - Frydek Mistek II (W) - - - - 25:17,22:25,18:25,25:13,15:10 Finished
Czech Republic - Extraliga Youth Women
07:00 Dukla Liberec U20 (W) - Spanielka U20 (W) - - - - 25:15,25:20,25:11,0:0,0:0 Finished
08:00 Olymp Praha U20 (W) - Plzen U20 (W) - - - - 25:17,25:15,18:25,25:22,0:0 Finished
10:00 Chodov U20 (W) - Ceske Budejovice U20 (W) - - - - - Delayed
10:00 Tatran Stresovice U20 (W) - Nove Veseli U20 (W) - - - - 24:26,17:25,25:18,9:25,0:0 Finished
Denmark - 1st League
09:00 Lyngby Volley WC - Gentofte II - - - - 23:25,20:25,18:25 Finished
09:30 Frederiksberg - Koge - - - - 25:19,23:25,25:22,22:25,13:15 Finished
12:00 Bedsted - Skovbakken - - - - 25:23,25:18,24:26,25:22 Finished
14:00 Holte - Hvidovre VK 2 - - - - 18:25,23:25,24:26,15:25,15:13 Finished
Denmark - 1st League Women
10:00 Farum-Holte Wildcard (W) - VLI (W) - - - - 25:11,30:32,25:15,25:8,0:0 Finished
14:00 Bedsted (W) - Aalborg HIK (W) - - - - 22:25,17:25,25:18,25:18,11:15 Finished
14:30 Amager (W) - Koge 2 (W) - - - - 17:25,25:18,25:15,25:22,0:0 Finished
Denmark - 2nd Division
08:00 Farum-Holte 2 - VLI - - - - 21:25,26:28,12:25 Finished
09:00 Hillerod G & I - Grondal EV - - - - 10:25,28:26,22:25,23:25 Finished
11:00 ASV Aarhus 3 - Kolding VK - - - - 22:25,23:25,25:23,17:25 Finished
12:00 Lyngby 2 - Holbaek - - - - 25:22,16:25,18:25,18:25 Finished
13:00 Nordenskov II - SGF Vejle - - - - 21:25,14:25,19:25 Finished
15:00 KV 61 - Hvidovre VK 3 - - - - - Delayed
Denmark - 2nd Division Women
10:00 Amager 2 (W) - Grondal EV (W) - - - - 21:25,25:18,19:25,24:26,0:0 Finished
12:00 Enghave VK (W) - Brondby 2 (W) - - - - 25:9,25:6,25:12,0:0,0:0 Finished
12:00 KV 61 (W) - Hvidovre VK (W) - - - - 22:25,26:24,25:13,25:10,0:0 Finished
13:00 Lyngby 2 (W) - Rosenlund (W) - - - - 27:25,25:19,25:17,0:0,0:0 Finished
Denmark - Eliteserien Men
11:00 Nordenskov UIF - Ishoj Volley - - - - 25:21,25:16,26:24 Finished
12:00 VK Vestsjaelland - Aalborg - - - - 25:18,25:20,25:18 Finished
12:30 Amager - Middelfart - - - - 19:25,22:25,20:25 Finished
Denmark - Eliteserien Women
12:00 Holte (W) - Brondby (W) - - - - 21:25,25:18,25:16,25:16,0:0 Finished
Europe - Baltic League
14:00 Biolars - TTU - - - - 25:19,25:21,27:29,16:25,15:13 Finished
14:00 Parnu - Saaremaa - - - - 13:25,18:25,15:25,0:0,0:0 Finished
15:00 RTU - BIGBANK Tartu - - - - 21:25,20:25,14:25 Finished
Europe - Baltic League Women
09:00 Audentese SG (W) - VK miLATss (W) - - - - 21:25,26:24,23:25,18:25,0:0 Finished
09:00 TK Kaunas ASU (W) - Prekyba Parama (W) - - - - 25:19,27:25,21:25,24:26,15:8 Finished
09:00 VK Jelgava/LU (W) - TU Bigbank (W) - - - - 17:25,22:25,13:25,0:0,0:0 Finished
12:30 TTU (W) - TK Ausrine KKSC (W) - - - - 25:13,25:16,25:18,0:0,0:0 Finished
Finland - League 1
15:00 Isku-Volley - TuTo - - - - 17:25,17:25,23:25 Finished
Finland - Mestaruusliiga Men
14:00 Akaa - Tiikerit - - - - 25:17,22:25,27:25,21:25,15:10 Finished
14:00 Karelian Hurmos - VaLePa - - - - 25:19,25:20,23:25,14:25,14:16 Finished
Finland - Mestaruusliiga Women
14:00 Kuusamo (W) - LP Viesti (W) - - - 1 25:22,21:25,25:16,25:21,0:0 Finished
14:00 Nurmon Jymy (W) - Vampula (W) - - - - 23:25,25:20,27:29,19:25,0:0 Finished
14:00 OrPo (W) - LiigaPloki (W) - - - - 25:22,24:26,22:25,15:25,0:0 Finished
Germany - 2. Bundesliga North
11:00 VCO Berlin - FC Schuttorf 09 - - - - 25:19,25:22,25:23 Finished
Germany - 2. Bundesliga Women South
14:00 Wiesbaden II (W) - TV Dingolfing (W) - - - - 25:20,19:25,25:22,15:25,12:15 Finished
Germany - Bundesliga Men
15:00 Tirol Innsbruck - Rottenburg - - - - 25:18,25:22,23:25,25:18 Finished
Guatemala - Liga Ascenso
02:00 Banco Industrial - Antigua Jr - - - - 23:25,17:25,17:25,0:0,0:0 Finished
Guatemala - Liga Ascenso Women
15:00 Rony Mejia (W) - Campeonas (W) - - - - 25:19,25:23,25:16,0:0,0:0 Finished
16:00 Jumps (W) - U. del Valle de Guatemala (W) - - - - - Delayed
Guatemala - Liga Mayor Women
14:00 Universidad Rafael Landivar (W) - Zoom (W) - - - - 16:25,23:25,23:25,0:0,0:0 Finished
17:00 Zoom Arco 5-6 (W) - Miss Uno (W) - - - - 25:17,25:21,25:20,0:0,0:0 Finished
Hungary - NB I Men
14:30 Dunaferr SE - Szolnoki Foiskola RKSI - - - - 25:20,25:14,25:18,0:0,0:0 Finished
15:00 Penzugyor SE - Fino Kaposvar - - - - 25:18,19:25,20:25,30:28,15:6 Finished
16:00 MAV Elore SC - Debrecen - - - - 18:25,25:20,25:17,16:25,18:16 Finished
17:00 MAFC-BME-MAPEI - VANNET PTE-PEAC - - - - 25:17,25:8,25:15 Finished
Hungary - NB I Women
15:00 Szent Benedek-Balatonfured (W) - Budaors (W) - - - 1 25:14,25:17,25:22,0:0,0:0 Finished
Italy - Serie A1 Women
15:00 Bergamo (W) - Lardini Filottrano (W) - - - - 25:23,25:22,27:25,0:0,0:0 Finished
15:00 Brescia (W) - Volalto Caserta (W) - - - - 25:21,26:28,26:24,25:17,0:0 Finished
15:00 Firenze (W) - Yamamay Busto Arsiz (W) - - - - 25:21,18:25,20:25,25:15,15:11 Finished
15:00 Pomi Casalmaggiore (W) - Bene Scandicci (W) - - - 1 24:26,25:22,25:21,30:32,12:15 Finished
15:00 UBI Banca San Bernardo Cuneo (W) - Igor Gorgonzola Novara (W) - - - - 25:23,23:25,17:25,22:25,0:0 Finished
16:30 Chieri (W) - Perugia (W) - - - - 25:23,25:19,22:25,25:15,0:0 Finished
Italy - Serie A2 Women
13:30 Collegno (W) - Gioviva Baronissi (W) - - - - 25:16,25:12,26:24 Finished
15:00 Battistelli S.g. Marignano (W) - CDA Talmassons (W) - - - - - Delayed
15:00 Cutrofiano (W) - Eurospin Ford Sara Pinerolo (W) - - - - 22:25,21:25,22:25,0:0,0:0 Finished
15:00 Helvia Recina Macerata (W) - Marsala (W) - - - - - Delayed
15:00 Montale (W) - Martignacco (W) - - - - 20:25,28:26,25:21,22:25,15:10 Finished
15:00 Ravenna (W) - Delta Informatica Trentino (W) - - - - 15:25,25:23,18:25,25:23,16:18 Finished
15:00 Sorelle Ramonda-Ipag Montecchio (W) - Mondovi (W) - - - - 25:19,19:25,25:17,25:20,0:0 Finished
15:00 Volley Group Roma (W) - Giovani Busto Arsizio (W) - - - - - Delayed
15:00 Volley Soverato (W) - Olbia (W) - - - 2 - Delayed
Japan - V league Women
03:00 JT Marvelous (W) - Kurobe Aqua Fairies (W) - - - - 25:20,23:25,25:22,12:25,17:15 Finished
06:00 PFU Blue Cats (W) - Body Queenseis (W) - - - - 17:25,11:25,19:25 Finished
Latvia - Nacionala Liga
10:00 RVS Perkons - VK Daugavpils Lotos - - - - 19:25,16:25,18:25 Finished
13:00 Vecumnieki - VK Ezerzeme - - - - 25:21,23:25,19:25,16:25 Finished
Latvia - Nacionala Liga Women
08:00 MSÄ¢/Zeltaleja (W) - RSU/MVS (W) - - - - 15:25,19:25,18:25,0:0,0:0 Finished
Netherlands - DELA Eredivisie
12:30 Apollo 8 (W) - Eurosped (W) - - - - 26:24,20:25,18:25,18:25,0:0 Finished
13:00 Peelpush (W) - Sliedrecht (W) - - - - - Delayed
Norway - Eliteserien
12:00 NTNUI Volley - Tromso - - - - 20:25,26:24,22:25,19:25 Finished
12:00 TVN - Koll - - - - 18:25,26:28,20:25 Finished
14:00 Forde - Askim VBK - - - - 26:24,25:16,25:19 Finished
Norway - Eliteserien Women
11:00 Oslo (W) - NTNUI Volley (W) - - - - 25:19,25:19,25:17,0:0,0:0 Finished
11:30 Forde (W) - Randaberg IL (W) - - - - 14:25,16:25,20:25,0:0,0:0 Finished
Philippines - Spikers Turf
05:30 UPHSD - Cignal - - - - 17:25,23:25,15:25 Finished
07:30 Philippine Air Force - Sta. Elena Construction - - - - 20:25,25:22,23:25,25:20,8:15 Finished
Philippines - Super Liga Women
05:00 Generika (W) - Foton Motors Tornadoes (W) - - - - 25:21,17:25,25:27,25:19,11:15 Finished
07:00 F2 Logistics (W) - Saint Lucia (W) - - - - 25:22,25:15,25:15,0:0,0:0 Finished
09:00 PLDT (W) - Petron (W) - - - - 18:25,19:25,28:26,19:25,0:0 Finished
Philippines - V-League Women
06:00 Perlas Lady Spikers (W) - Pacifictown-Army (W) - - - - 25:27,25:20,25:22,21:25,15:9 Finished
08:00 PetroGazz Angels (W) - VC Creamline (W) - - - - 21:25,24:26,25:19,18:25,0:0 Finished
Poland - 3 Liga
11:00 KSD Energoutil Elk - SMS Panorama Dzialdowo - - - - 26:24,21:25,25:18,25:22,0:0 Finished
15:00 UKS Iskra Warszawa - UKS Olimp Skaryszew - - - - 25:21,25:21,25:19 Finished
Poland - Liga I
16:00 Gwardia Wroclaw - Strzelce Opolskie - - - - 25:18,24:26,25:21,25:22 Finished
Poland - Mloda Liga
10:30 KS WIFAMA Lodz U20 - Tomaszow Mazowiecki 2 U20 - - - - 27:29,25:16,27:25,25:10,0:0 Finished
Poland - Mloda Liga Women
13:00 Legionovia Legionowo 2 U20 (W) - PMKS Nike Wegrow U20 (W) - - - - 25:22,25:19,25:19,0:0,0:0 Finished
Portugal - A1 Women
14:00 Clube Kairos (W) - Porto Volei 2014 (W) - - - - 12:25,24:26,25:17,26:24,8:15 Finished
15:00 Braga (W) - Castelo Maia (W) - - - - 15:25,21:25,25:22,25:18,5:15 Finished
15:00 Vilacondense (W) - Sporting CP (W) - - - 1 16:25,17:25,28:26,25:22,13:15 Finished
16:00 CD Aves (W) - Leixoes (W) - - - - 17:25,25:14,25:21,24:26,15:12 Finished
16:00 Porto Volei 2014 (W) - Famalicao (W) - - - - 25:12,25:17,25:19,0:0,0:0 Finished
Russia - Russia Cup Men
05:00 Yaroslavl - Tehnolog-Belogorie - - - - 25:23,25:22,22:25,25:19 Finished
07:30 Gazprom-Yugra Surgut - Magnitka-Universitet - - - - 25:13,25:22,25:19 Finished
07:30 Universitet Barnaul - Belogorie Belgorod - - - - 25:23,21:25,25:20,24:26,6:15 Finished
08:00 Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk - Tarkhan Sterlitamak - - - - 25:19,25:13,27:25 Finished
10:00 ASK Nizhniy Novgorod - Iskra Odintsovo - - - - 25:19,25:20,25:13 Finished
10:00 Lokomotiv Novosibirsk 2 - Lokomotiv Novosibirsk - - - - 18:25,23:25,16:25 Finished
10:00 Tyumen - Kuzbass Kemerovo - - - - 23:25,21:25,25:22,22:25 Finished
10:30 Neftyanik Orenburg - Ural Ufa - - - - 22:25,24:26,25:20,24:26 Finished
12:00 MGTU - Dinamo Moscow - - - - 21:25,14:25,25:18,23:25 Finished
13:00 Dinamo Chelyabinsk - Fakel Novy Urengoy - - - - 19:25,16:25,23:25 Finished
14:00 Dynamo II Moscow - Zenit Saint Petersburg - - - - 25:11,25:21,15:25,25:20 Finished
Russia - Super League Women
06:00 Saxalin (W) - Dinamo Kazan (W) - - - 3 25:18,24:26,21:25,25:16,15:10 Finished
12:00 Uralochka (W) - Minchanka (W) - - - - 25:18,25:21,25:16,0:0,0:0 Finished
Russia - Vyshaya Liga A Women
12:00 Luch (W) - Impuls-Sport Volgodonsk (W) - - - - 19:25,25:18,25:18,25:20,0:0 Finished
12:30 YuZGU-Atom (W) - Dynamo-UOR Kazan (W) - - - - 25:9,25:15,21:25,17:25,12:15 Finished
13:30 Severstal (W) - Uralochka - NTMK 2 (W) - - - - 25:19,25:22,21:25,25:18,0:0 Finished
14:15 Lipetsk Indesit - Primorochka Vladivostok (W) - - - - 25:17,25:17,25:19,0:0,0:0 Finished
15:00 Ufimochka Ugntu (W) - Tulitsa Tula (W) - - - - 14:25,25:22,24:26,28:26,6:15 Finished
16:00 Tyumen (W) - Nizhny Novgorod (W) - - - - 25:18,17:25,12:25,15:25,0:0 Finished
South Korea - South Korean Cup
05:00 Samsung Blue Fangs - Wooricard Seoul - - - - 14:25,17:25,22:25 Finished
Spain - Primera Division Women
08:30 Sant Just Groc (W) - Bordils (W) - - - - 25:22,25:14,25:23,0:0,0:0 Finished
Spain - Superliga 2
09:45 Madrid - Cisneros Alter - - - - 25:18,25:17,25:18 Finished
10:30 FC Barcelona - Castellon - - - - 25:18,25:10,25:20 Finished
Spain - Superliga 2 Women
10:00 CV Sestao (W) - Torrejon (W) - - - - 19:25,15:25,16:25,0:0,0:0 Finished
10:00 Esplugues (W) - ESD Granadas de Elche (W) - - - - 25:23,21:25,22:25,25:21,12:15 Finished
10:00 Universitat D`Alacant (W) - UBE L'Illa Grau (W) - - - - - Delayed
Spain - Superliga Women
10:00 Cajasol (W) - Logrono (W) - - - - 16:25,16:25,25:23,12:25,0:0 Finished
10:30 CV ACE Gran Canaria 2014 (W) - CV Haris Tenerife (W) - - - - 17:25,20:25,25:20,25:18,14:16 Finished
14:00 CVB Barca (W) - Haro Rioja (W) - - - - 23:25,13:25,17:25,0:0,0:0 Finished
Sweden - Elite Men
14:00 Orkelljunga - Sodertelge - - - - 25:17,26:24,25:23 Finished
Sweden - Elite Women
12:30 Sollentuna (W) - Gislaved (W) - - - - 25:22,18:25,25:23,25:21,0:0 Finished
14:00 Engelholm (W) - Hylte (W) - - - - 25:12,25:16,26:28,22:25,15:5 Finished
15:00 Svedala (W) - Varnamo (W) - - - 2 25:21,25:17,16:25,16:25,11:15 Finished
Switzerland - NLA Women
14:30 Dudingen (W) - Cheseaux (W) - - - - - Delayed
15:00 Aesch Pfeffingen (W) - Franches-Montagnes (W) - - - - 25:17,25:21,25:21,0:0,0:0 Finished
16:00 Neuchatel (W) - Schaffhausen (W) - - - - 22:25,25:20,25:20,25:23,0:0 Finished
Turkey - 1st League Women
16:00 Nilufer Bld. (W) - Galatasaray (W) - - - - 25:22,20:25,12:25,21:25,0:0 Finished
Turkey - 2nd League Women
11:00 Kahramankazan Belediyesi (W) - Nevsehir Bld (W) - - - - 20:25,25:21,9:25,23:25,0:0 Finished
11:00 Mardin Genclik Spor (W) - Ankara PTT (W) - - - - 25:20,25:16,21:25,25:20,0:0 Finished
11:00 Marmaris Akademi (W) - Altinoluk Bld (W) - - - - 25:22,25:22,25:22,0:0,0:0 Finished
11:30 Goztepe (W) - Kucukyali Y. Spor (W) - - - - 25:20,25:14,24:26,24:26,15:13 Finished
12:00 Bolu Belediyesi (W) - Anadolu Univ. (W) - - - - 25:18,25:19,25:18,0:0,0:0 Finished
USA - NCAA Women
16:00 Florida Atlantic University (W) - Charlotte (W) - - - - 25:23,25:13,25:23,0:0,0:0 Finished
16:00 UCF (W) - Memphis (W) - - - - 25:14,25:19,25:15,0:0,0:0 Finished
17:00 Connecticut (W) - ECU (W) - - - - - Delayed
17:00 Davidson (W) - Rhode Island (W) - - - - 25:17,25:23,25:23,0:0,0:0 Finished
17:00 Florida International (W) - Western Kentucky Hilltoppers (W) - - - - 12:25,18:25,24:26,0:0,0:0 Finished
17:00 Princeton (W) - Yale (W) - - - - 25:19,25:14,25:17,0:0,0:0 Finished
17:00 Rider (W) - Fairfield (W) - - - - 17:25,20:25,15:25,0:0,0:0 Finished
17:00 Saint Peters (W) - Quinnipiac (W) - - - - 18:25,20:25,12:25,0:0,0:0 Finished
17:00 Texas A&M (W) - Florida (W) - - - - 23:25,23:25,25:14,25:15,12:15 Finished
18:00 Nebraska (W) - Michigan (W) - - - - 25:21,25:22,25:14 Finished
18:00 North Texas (W) - Southern Miss (W) - - - - 25:14,25:15,25:18,0:0,0:0 Finished
18:00 Rice (W) - Middle Tenn (W) - - - - 25:18,25:17,25:10 Finished
18:30 Pittsburgh (W) - Boston College (W) - - - - 23:25,22:25,23:25,0:0,0:0 Finished
19:00 NJIT (W) - Lipscomb (W) - - - - - Delayed
20:00 Colorado (W) - UCLA (W) - - - - 15:25,23:25,12:14,0:0,0:0 In Play
20:00 Wisconsin (W) - Minnesota (W) - - - - 25:18,25:14,9:8,0:0,0:0 In Play
Vietnam - A-League
14:00 BTL Canh Sat Co Dong - Tre TPHCM - - - - 23:25,25:23,28:26,25:22,0:0 Finished
Vietnam - A-League Women
08:30 Hai Duong (W) - Vinh Phuc (W) - - - - 25:15,25:13,25:16,0:0,0:0 Finished
12:00 Ha Noi (W) - Tre TP. Ho Chi Minh (W) - - - - 25:22,10:25,25:22,20:25,21:23 Finished
World - Club Friendlies
08:30 Olsztyn - Aluron Warta Zawiercie - - - - 25:13,25:23,25:16 Finished
10:50 RCS Czarni Radom - GKS Katowice - - - - 26:24,25:21,25:19 Finished
12:45 Jastrzebski - Gas Sales Piacenza - - - - 18:25,25:15,22:25,25:23,11:15 Finished
16:00 Belchatow - Itely Milano - - - - 18:25,25:19,17:25,17:25 Finished
World - NORCECA Continental Championship Women
00:15 Puerto Rico (W) - Dominican Republic (W) - - - - 25:19,14:25,24:26,25:21,8:15 Finished
15:00 Costa Rica (W) - Trinidad & Tobago (W) - - - - 25:19,25:21,25:19 Finished
17:00 Mexico (W) - Cuba (W) - - - 2 25:20,25:20,17:25,25:22,0:0 Finished
19:00 Puerto Rico (W) - Canada (W) - - - - 24:26,13:25,20:25,0:0,0:0 Finished
21:15 Dominican Republic (W) - USA (W) - - - - - Not started
World - World Cup
02:00 Argentina - Russia - - - - 25:23,25:23,21:25,25:16 Finished
03:30 Italy - Canada - - - 1 25:19,17:25,25:15,23:25,16:18 Finished
05:00 USA - Australia - - - - 25:14,25:13,25:16 Finished
06:00 Poland - Brazil - - - 7 25:19,23:25,19:25,25:16,11:15 Finished
08:00 Tunisia - Egypt - - - - 25:23,14:25,25:17,25:18 Finished
10:20 Japan - Iran - - - 1 25:16,26:28,25:13,25:21 Finished