Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Albania - Superleague
12:00 Erzeni - Elbasani - - - - 25:20,25:19,25:23,0:0,0:0 Finished
15:00 Teuta - Partizani Tirana - - - - 16:25,16:25,17:25,0:0,0:0 Finished
17:30 Vllaznia - Studenti Tirana - - - - - Not started
Albania - Superleague Women
11:00 Apollonia (W) - Skenderbeu (W) - - - - 13:25,26:24,25:20,22:25,13:15 Finished
13:00 Partizani Tirana (W) - Teuta (W) - - - - 25:9,25:14,25:18,0:0,0:0 Finished
14:00 Tirana (W) - Mirdita (W) - - - - 25:22,19:25,21:25,21:25,0:0 Finished
Argentina - Division de Honor Women
01:30 Gimnasia La Plata (W) - River Plate (W) - - - - 15:25,25:22,22:25,23:25 Finished
20:59 Estudiantes de La Plata (W) - San Lorenzo (W) - - - - - Not started
23:00 Argentino de Castelar (W) - Sholem (W) - - - - - Not started
23:00 Boca Juniors (W) - Velez Sarsfield (W) - - - - - Not started
23:30 Ciudad de BA (W) - Banco Provincia La Plata (W) - - - - - Not started
Argentina - Inferiores U19
18:15 Instituto Leloir U19 - Club de Gimnasia y Esgrima U19 - - - - - Not started
Argentina - Inferiores U21
19:45 Instituto Leloir U21 - Gimnasia y Esgrima U21 - - - - - Not started
Argentina - Regional Federal Women
01:00 Nautico (W) - Fisherton (W) - - - - 25:16,25:16,25:19,0:0,0:0 Finished
22:00 Club Rosario (W) - Son De Rosario (W) - - - - - Not started
Argentina - Superiores Primera Women
00:30 Club Moron (W) - Tortuguitas (W) - - - - 20:25,25:18,21:25,23:25,0:0 Finished
01:30 Circulo General Urquiza (W) - Banfild (W) - - - - 16:25,25:23,21:25,25:16,15:8 Finished
01:30 San Fernando (W) - Centro Galicia (W) - - - - 25:10,25:20,25:13,0:0,0:0 Finished
Australia - AVL
07:00 Queensland Pirates - UTSSU - - - - 25:13,25:21,25:21,0:0,0:0 Finished
Australia - AVL Women
10:00 Queensland (W) - UTSSU (W) - - - - 25:17,25:21,23:25,20:25,13:15 Finished
Austria - AVL
17:00 SK Posojilnica - SG SVS Sokol - - - - - Not started
17:00 Weiz - VBK Klagenfurt - - - - - Not started
Austria - WVL
14:30 Hartberg (W) - VC Tirol (W) - - - - 20:25,17:25,18:25,0:0,0:0 Finished
14:30 SG TI-Volley (W) - SG Prinz Brunnenbau Volleys (W) - - - - 18:25,25:9,25:18,25:17,0:0 Finished
16:30 Linz-Steg (W) - SVS Post Schwechat (W) - - - 1 19:25,25:20,0:0,0:0,0:0 In Play
17:00 Wildcats (W) - UVC Graz (W) - - - - - Not started
17:30 SG Salzburg (W) - SG Eisenerz/Trofaiach (W) - - - 3 - Not started
Belarus - Championship Women
11:30 Minchanka Minsk 2 (W) - Kommunalnik Mogilev (W) - - - - 22:25,16:25,19:25,0:0,0:0 Finished
14:00 Pribuzhie Brest (W) - Kommunalnik GrGU (W) - - - - 25:16,25:21,21:25,23:25,15:8 Finished
Belarus - Division A
14:00 Bgu Bate Borisov - Minsk - - - - 25:22,25:20,25:18,0:0,0:0 Finished
14:00 Energiya Gomel - Shakhter Soligorsk - - - - 20:25,25:21,25:17,18:25,12:15 Finished
14:00 Legion Obuhovo - Zapadnyi Bug Brest - - - - 25:18,25:11,22:25,22:25,16:14 Finished
14:00 Marco Vitebsk - Mogilev - - - - 25:17,25:20,25:20,0:0,0:0 Finished
Belarus - Higher League B Women
14:00 Zhemchuzhina Polesia II (W) - RGUOR-2004 (W) - - - 1 25:12,25:22,25:20,0:0,0:0 Finished
Belgium - 1st League Men
18:30 Avoc Achel - Noliko Maaseik - - - - - Not started
18:30 Haasrode Leuven - VDK Gent - - - - - Not started
18:30 Knack - Lindemans Aalst - - - - - Not started
Belgium - 1st League Women
17:30 Tchalou Volley (W) - Lendelede (W) - - - - - Not started
18:30 Gent (W) - Michelbeke (W) - - - - - Not started
18:30 Oostende (W) - Charleroi (W) - - - - - Not started
18:30 Oudegem (W) - Callant Antwerp Ladies VT (W) - - - - - Not started
18:30 Tongeren (W) - Asterix Avo (W) - - - - - Not started
Brazil -
22:00 Nova Petropolis U19 - APAV Canoas U19 - - - - - Not started
Brazil - Campeonato Mineiro
20:00 Uberlandia/Gabarito - Anapolis - - - - - Not started
Brazil - Campeonato Paulista
00:30 Itapetininga - Volei Renata - - - - 22:25,27:25,25:20,24:26,15:10 Finished
Bulgaria - Superleague
14:00 Dunav Ruse - Arda Kardzhali - - - - 25:20,21:25,26:24,25:17 Finished
Bulgaria - U19 Championship Women
08:30 Kazanlak Volley U19 (W) - VC Zagorets NZ U19 (W) - - - - 25:11,25:3,25:12,0:0,0:0 Finished
11:00 Burgas 2009 U19 (W) - Rakovski Dimitrovgrad U19 (W) - - - 1 - Delayed
Croatia - 1st League Women
14:00 OK Don Bosco (W) - Veli Vrh Pila (W) - - - - 21:25,25:22,25:22,25:18,0:0 Finished
14:00 ZOK Dubrovnik (W) - ZOK Drenova (W) - - - - 25:16,25:10,25:18,0:0,0:0 Finished
16:00 Zadar (W) - HAOK Mladost 2 (W) - - - - 23:25,13:25,19:25,0:0,0:0 Finished
16:00 ZOK Nova Gradiska (W) - Kostrena (W) - - - - 25:23,25:17,25:19,0:0,0:0 Finished
17:30 OK Karlovac (W) - Dinamo Zagreb (W) - - - - - Not started
Croatia - Super Liga
15:00 MOK Rijeka - OK Trnje - - - - 25:20,25:14,21:25,25:17,0:0 Finished
15:00 OK Varazdin Volley - MOK Mursa Pan - - - 1 18:25,18:25,25:21,16:25,0:0 Finished
16:00 OKM Centrometal - OK Split - - - - 25:23,25:18,25:19,0:0,0:0 Finished
16:30 MOK Rovinj - OK Sisak - - - - 31:29,0:0,0:0,0:0,0:0 In Play
17:00 OK Zadar - MOK Marsonia - - - - - Not started
Croatia - Super Liga Women
11:00 Olimpik (W) - ZOK Osijek (W) - - - - 9:25,23:25,17:25,0:0,0:0 Finished
17:00 ZOK Vukovar (W) - Brda (W) - - - - - Not started
18:30 HAOK Rijeka (W) - Marina Kastela (W) - - - - - Not started
Czech Republic - 1 Liga Junior
09:00 Plzen U20 - Kladno U20 - - - - 25:11,25:19,25:14,0:0,0:0 Finished
Czech Republic - 2 Liga
07:00 Blue Volley Ostrava - Volejbal Ostrava s.r.o. - - - - 17:25,25:19,22:25,23:25,0:0 Finished
07:00 Dvur Kralove nad Labem - Zdar nad Sazavou - - - - 31:33,25:22,25:18,25:23 Finished
07:00 Havlickuv Brod - Lokomotiva Ceska Lipa - - - - 18:25,19:25,21:25 Finished
08:00 Kladno B - TJ Praga - - - - 25:20,31:29,22:25,24:26,13:15 Finished
08:00 Modrany - Domazlice - - - - 25:23,23:25,21:25,25:21,10:15 Finished
08:00 Sokol Slapanice - Moravka - - - - 23:25,23:25,26:24,17:25,0:0 Finished
Czech Republic - 2 Liga Women
07:00 TJ Lokomotiva Liberec I (W) - Decin Rumburk (W) - - - - 23:25,17:25,25:21,24:26,0:0 Finished
08:00 Jablonec nad Nisou (W) - TJ Zikuda Turnov (W) - - - - 25:23,25:16,25:18,0:0,0:0 Finished
08:00 TJ Bohemians Praha (W) - Zdar nad Sazavou (W) - - - - 25:21,25:20,15:25,25:22,0:0 Finished
09:00 Prostejov B (W) - Opava (W) - - - - 19:25,25:20,25:22,25:23,0:0 Finished
09:00 Tatran Stresovice B (W) - CVUT Praha (W) - - - - 14:25,20:25,8:25,0:0,0:0 Finished
09:00 TJ OP Prostejov (W) - TJ Ostrava B (W) - - - - 25:22,15:25,27:29,14:25,0:0 Finished
Czech Republic - Extraliga
16:00 Karlovarsko - CZU Lvi Prague - - - - 25:21,25:11,17:17,0:0,0:0 In Play
16:00 Liberec - Beskydy - - - - 25:18,25:13,22:20,0:0,0:0 In Play
16:00 Odolena Voda - Usti nad Labem - - - - 25:23,18:25,13:15,0:0,0:0 In Play
Czech Republic - Extraliga Women
15:00 Olymp Prague (W) - TJ Ostrava (W) - - - - 24:26,25:22,20:25,19:25,0:0 Finished
15:00 SK Olomouc (W) - VK SG Brno (W) - - - - 22:25,25:27,25:20,25:22,13:7 In Play
15:00 VK Prostejov (W) - TJ Sternberk (W) - - - - 25:17,25:17,25:15,0:0,0:0 Finished
16:00 KP Brno (W) - Liberec (W) - - - - 25:18,18:25,18:22,0:0,0:0 In Play
16:00 PVK Prerov (W) - Frydek-Mistek (W) - - - - 23:25,20:25,19:19,0:0,0:0 In Play
Denmark - 2nd Division
08:00 Hjerm FIF - Aalborg 2 - - - - 15:25,16:25,17:25,0:0,0:0 Finished
10:00 Hjerm FIF (W) - Aalborg 2 (W) - - - - 6:25,23:25,15:25,0:0,0:0 Finished
Estonia - 1 league Women
11:30 Sparta Tallinn (W) - Tartu Dorpat/TKSK (W) - - - - 25:22,25:21,25:16,0:0,0:0 Finished
Estonia - Meeste Liiga
10:00 Kiili - Valio Voru - - - - 21:25,24:26,23:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Neemeco - TLU (Tallinna Ulikool) - - - - 14:25,18:25,23:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Rakvere II - Liider/Rae vald - - - - 25:23,30:32,25:18,22:25,15:8 Finished
11:00 Saaremaa 2 - Noortekoondis - - - - 25:19,20:25,25:14,25:17,0:0 Finished
14:00 Jarvamaa - Tallinna Spordikool - - - - 21:25,21:25,18:25 Finished
Europe - Baltic League
13:00 Jekabpils - Saaremaa - - - - 11:25,25:21,25:27,26:24,15:11 Finished
14:00 Parnu - Biolars - - - - 21:25,25:14,25:18,25:22 Finished
16:00 Tallinn - RTU - - - - 23:25,22:25,14:15,0:0,0:0 In Play
Europe - Baltic League Women
13:00 TU Bigbank (W) - TTU (W) - - - - 10:25,17:25,21:25,0:0,0:0 Finished
14:00 Prekyba Parama (W) - RVS (W) - - - 1 15:25,18:25,25:22,20:25,0:0 Finished
15:00 TK Kaunas ASU (W) - VK Jelgava/LU (W) - - - - 21:25,17:25,24:26,0:0,0:0 Finished
Europe - MEVZA Women
15:00 OK Kastela (W) - UOK Banja Luka (W) - - - - 25:11,25:19,24:26,21:25,15:7 Finished
Europe - MEVZA League
18:00 Mladost Kastela - ACH Volley - - - - - Not started
Finland - Mestaruusliiga Men
14:00 Hurrikaani - Karelian Hurmos - - - - 25:18,25:20,25:18 Finished
Finland - Mestaruusliiga Women
14:00 LP Viesti (W) - Puijo (W) - - - - 25:17,25:22,25:18,0:0,0:0 Finished
14:00 OrPo (W) - Kuusamo (W) - - - - 17:25,24:26,25:21,14:25,0:0 Finished
France - Pro A
18:00 Chaumont - Ajaccio - - - - - Not started
18:00 Montpellier - Paris - - - - - Not started
18:00 Narbonne - Rennes - - - - - Not started
France - Pro A Women
15:00 IFVB (W) - TFOC (W) - - - - 18:25,26:24,22:25,25:21,11:8 In Play
17:00 RC Cannes (W) - Vandoeuvre - - - - - Not started
17:30 Marcq Baroeul (W) - Mougins (W) - - - - - Not started
18:00 Chamalierois (W) - SF Paris (W) - - - - - Not started
18:00 Mulhouse (W) - Nantes (W) - - - - - Not started
Greece - A1 Women
15:00 Markopoulo (W) - Thera (W) - - - - 16:25,15:25,15:25,0:0,0:0 Finished
15:00 Panathinaikos Athens (W) - PAOK (W) - - - 1 25:20,25:14,19:25,20:25,14:11 Finished
16:00 AWS Thetis (W) - Evosmou (W) - - - - 25:22,25:18,17:14,0:0,0:0 In Play
16:00 Pannaxiakos (W) - Ilisiakos (W) - - - - 25:14,25:14,5:7,0:0,0:0 In Play
17:00 AO Porfiras (W) - Olympiakos Piraeus (W) - - - - - Not started
17:00 Aris (W) - Ilioupoli (W) - - - - - Not started
Greece - A2 Men
16:00 AE Armeniki - AS Kerkis - - - - 20:25,15:23,0:0,0:0,0:0 In Play
16:00 Karditsas - CHANTH - - - - 25:20,25:20,25:22,0:0,0:0 Finished
17:00 AO Aigialeon - Neoi Vironos - - - - - Not started
Greece - A2 Women
15:00 EA Larissas (W) - Pefkon (W) - - - - 12:25,17:25,25:20,24:26,0:0 Finished
16:00 Asklipios Trikalon (W) - Stavroupolis (W) - - - - - Delayed
Greece - Pre League Women
16:00 Ags Artemis (W) - Xanth (W) - - - 1 25:15,22:25,15:23,0:0,0:0 In Play
16:45 AEK Athens (W) - FO Vrilission (W) - - - - 25:16,25:16,25:16,0:0,0:0 Finished
17:00 Asp Korinthos (W) - Zaon (W) - - - - - Not started
Hungary - NB I Women
15:00 Fatum Nyiregyhaza (W) - MTK-Budapest (W) - - - - 25:13,25:17,25:13,0:0,0:0 Finished
16:00 Ujpest (W) - Jaszberenyi RK (W) - - - - 20:25,25:19,10:25,0:0,0:0 In Play
Hungary - NB II Men
16:00 Penzugyor SE U21 - MEAFC Miskolc U21 - - - - 25:21,25:20,21:25,25:22,0:0 Finished
Hungary - NB II Women
12:00 Kispest SE 2 (W) - Penta Godolloi U21 (W) - - - - 25:16,25:19,25:9,0:0,0:0 Finished
12:00 Palota RSC 2 (W) - KISTEXT (W) - - - - 25:16,25:16,25:21,0:0,0:0 Finished
13:30 UTE U21 (W) - Haladas (W) - - - - 25:15,25:14,25:11,0:0,0:0 Finished
16:00 BVSC Zuglo NB 2 (W) - Miskolci VSC (W) - - - - 23:25,25:8,25:13,25:15,0:0 Finished
Hungary - Regional League Women
08:00 Kispest SE (W) - Mouzdul CE (W) - - - - 25:23,11:25,18:25,11:25,0:0 Finished
Iceland - Mizunodeild
16:00 HK - Throttur Nes - - - - 25:23,25:15,20:25,6:6,0:0 In Play
16:00 Vestri - Alftanes - - - - 16:25,18:25,4:12,0:0,0:0 In Play
Iceland - Mizunodeild Women
14:00 HK (W) - Throttur Nes (W) - - - - 25:12,25:18,25:19,0:0,0:0 Finished
Indonesia - Division Utama
08:00 Surabaya Samator - TNI AU Jakarta - - - - 25:15,25:22,25:23 Finished
10:00 TNI AL Jakarta (W) - PGN Popsivo Jakarta (W) - - - - 24:26,23:25,21:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Bank Jateng - DPU Grobogan Jateng - - - - 25:19,22:25,25:23,25:15,0:0 Finished
Italy -
19:30 Volley Prata - UniTrento - - - - - Not started
Italy - Serie A1
16:00 Vero Volley Monza - Itely Milano - - - 3 22:25,27:29,4:5,0:0,0:0 In Play
Italy - Serie A1 Women
18:30 Bene Scandicci (W) - UBI Banca San Bernardo Cuneo (W) - - - - - Not started
Japan - V league Women
03:00 Toray Arrows (W) - PFU Blue Cats (W) - - - - 23:25,25:19,25:23,25:15 Finished
04:00 Hisamitsu Springs (W) - Hitachi (W) - - - - 25:21,25:23,25:22,0:0,0:0 Finished
06:00 Ageo (W) - JT Marvelous (W) - - - - 25:23,19:25,23:25,25:21,6:15 Finished
07:00 Okayama Seagulls (W) - Himeji Victorina VC (W) - - - - 25:14,25:14,25:14,0:0,0:0 Finished
Kazakhstan - Kazakhstan Cup
08:00 Mangystau - Burevestnik Almaty - - - - 15:25,18:25,18:25,0:0,0:0 Finished
Latvia - Nacionala Liga
11:00 Kuldigas - RTU - - - - 17:25,19:25,25:20,21:25,0:0 Finished
13:00 Vecumnieki - MSG Jaunsardze - - - - 25:20,25:20,25:16,0:0,0:0 Finished
15:00 Aizpute - Ozolnieki - - - - 25:20,17:25,20:25,25:22,13:15 Finished
Netherlands - DELA Eredivisie
17:30 Sliedrecht (W) - Flamingo's'56 (W) - - - - - Not started
18:00 Apollo 8 (W) - VC Sneek (W) - - - - - Not started
18:00 CSE VC Zwolle (W) - Alterno Apeldorn (W) - - - - - Not started
18:00 Springendal Set-up`65 (W) - Eurosped (W) - - - - - Not started
Netherlands - Eredivisie Men
17:30 RECO Zevenhuizen - Papendal/Arnem - - - - - Not started
18:00 Draisma Dynamo Apeldoorn - BMC/SSS - - - - - Not started
18:00 Taurus - Sliedrecht Sport - - - - - Not started
18:00 VoCASA - FirmX Orion Doetinchem - - - - - Not started
18:00 Zaanstad - Groningen/Lycurgus - - - - - Not started
Norway - Eliteserien
14:00 Randaberg - Viking TIF - - - - 21:25,23:25,20:25 Finished
Norway - Eliteserien Women
11:30 Randaberg IL (W) - Viking TIF (W) - - - - 18:25,25:17,25:21,25:13,0:0 Finished
Peru - Peru League
01:30 Talentos Chiclayo - Junior - - - - 18:25,21:25,25:21,18:25,0:0 Finished
23:00 CD Unilever - Fishland - - - - - Not started
Peru - Superior Liga
20:59 Regatas Lima - Talentos Chiclayo - - - - - Not started
22:00 Peerless - DC Asociados - - - - - Not started
Philippines - V-League Women
06:00 Pacifictown-Army (W) - Motolite (W) - - - - 21:25,23:25,14:25,0:0,0:0 Finished
08:00 Chef Classic Red Spikers (W) - Philippine Air Force (W) - - - - 15:25,17:25,20:25,0:0,0:0 Finished
Poland - 1 Liga Women
16:00 WTS Solna (W) - MKS SAN-Pajda Jaroslaw (W) - - - - 21:25,25:19,18:14,0:0,0:0 In Play
Poland - 2 Liga
12:00 SMS Spala 3 - Lotnik Leczyca - - - - 22:25,25:21,26:24,25:23,0:0 Finished
12:30 Legia Warsaw - Metro Warszawa - - - - 25:13,23:25,24:26,19:25 Finished
13:30 SMS Spala 2 - UKS Centrum Augustow - - - - 27:25,23:25,20:25,23:25 Finished
15:00 MKS Rosiek Sycow - MKS Olavia Olawa - - - - 16:25,25:19,13:25,25:21,20:18 Finished
Poland - 2 Liga Women
15:00 Bas Bialystok (W) - PMKS Nike Wegrow (W) - - - - 25:16,25:22,25:17,0:0,0:0 Finished
16:00 Gedania Gdansk (W) - MKS Sokol Mogilno (W) - - - - 25:18,25:16,24:21,0:0,0:0 In Play
16:00 Olava (W) - Radzionkow (W) - - - 1 14:25,25:20,23:21,0:0,0:0 In Play
Poland - 3rd League Women
09:30 Bronowianka Krakow (W) - MKS Andrychow (W) - - - - 21:25,23:25,25:11,21:25,0:0 Finished
15:00 Jastrzebie (W) - Burza Mikolow (W) - - - - 25:16,14:25,21:25,16:25,0:0 Finished
15:00 MUKS Piatka Sandomierz (W) - Construction Kielce (W) - - - - 25:18,25:19,25:11,0:0,0:0 Finished
15:00 UKS Esperanto Warszawa (W) - KS Halinow (W) - - - - 25:14,21:25,21:25,25:19,6:15 Finished
Poland - Liga I
17:00 SMS PZPS Spała - AGH 100RK AZS Kraków - - - - - Not started
Poland - Mloda Liga Women
14:00 Olimpijczyk Pruszcz U20 (W) - Alpat Gdynia U20 (W) - - - - 25:21,25:18,25:11,0:0,0:0 Finished
Poland - Orlen Liga Women
15:00 Bydgoszcz (W) - Wisla Warszawa (W) - - - 2 26:24,25:23,26:24,0:0,0:0 Finished
16:00 PGNiG Nafta Pila (W) - Bielsko-Biala (W) - - - - 25:22,25:19,12:13,0:0,0:0 In Play
Portugal - A1 Masculino
16:00 A. J. F. Bastardo - Clube Kairos - - - - 16:25,25:18,14:11,0:0,0:0 In Play
16:00 Castelo Maia GC - Leixoes SC - - - 1 25:23,22:25,12:18,0:0,0:0 In Play
17:00 AAS Mamede - VC Viana - - - - - Not started
17:00 CN Ginastica - Vitoria Guimaraes - - - - - Not started
17:00 Famalicense AC - Esmoriz GC - - - - - Not started
17:30 Sporting CP - SC Caldas - - - - - Not started
19:45 Benfica - Sporting de Espinho - - - - - Not started
Portugal - A1 Women
14:30 Boavista Lobos (W) - Braga (W) - - - - 25:23,22:25,25:23,25:23,0:0 Finished
19:00 Clube Kairos (W) - Vilacondense (W) - - - - - Not started
Portugal - Portugal A2 Women
21:00 ADRE Praiense (W) - FC Calheta (W) - - - - - Not started
Romania - Divizia A1 Men
10:00 Stiinta Baia Mare - CSU UV Timisoara - - - - 25:20,25:18,25:12,0:0,0:0 Finished
10:30 Unirea Dej - Dinamo Bucuresti - - - - 25:21,22:25,15:25,25:20,13:15 Finished
12:00 CSM Gloria Buzau - Cluj - - - - 25:19,25:20,25:22 Finished
15:00 Remat Zalau - Campia Turzii - - - - 25:22,25:21,25:21 Finished
Romania - Divizia A1 Women
14:00 CSM Targoviste (W) - Rapid Bucuresti (W) - - - - 25:13,25:15,25:18,0:0,0:0 Finished
14:00 CSU Galati (W) - CS Medgidia (W) - - - - - Delayed
14:00 Stiinta Bacau (W) - CSO 2005 Voluntari (W) - - - - 25:4,25:11,25:17,0:0,0:0 Finished
15:00 Alba Blaj (W) - SCM Pitesti (W) - - - - 25:13,25:17,25:18,0:0,0:0 Finished
15:30 Lugoj (W) - CSU Cluj (W) - - - - 25:11,22:25,25:18,23:20,0:0 In Play
Russia - 1st League
16:00 VC Tambov - Saranskabel-Mordovya - - - - 25:20,24:26,20:14,0:0,0:0 In Play
Russia - Division 1 Women
08:00 Shuyanochka (W) - DYUSSH Michurinsk (W) - - - - 25:17,25:19,25:17 Finished
09:00 Primorochka 2 (W) - Belogorochka BGTU (W) - - - - 25:22,20:25,25:20,8:25,17:15 Finished
11:00 Tambovchanka (W) - SDYUSHOR Cherepovets (W) - - - - 25:15,25:11,25:16,0:0,0:0 Finished
Russia - Super League Women
12:00 Avtodor-Metar Chelyabinsk (W) - Yenisey Krasnoyarsk (W) - - - - 23:25,23:25,25:23,25:17,17:19 Finished
14:00 Dinamo Moscow (W) - Uralochka (W) - - - - 17:25,23:25,25:17,18:25,0:0 Finished
14:00 Minchanka (W) - Odintsovo (W) - - - - 25:17,25:22,25:23,0:0,0:0 Finished
14:00 Proton Saratov (W) - Leningradka (W) - - - - 16:25,25:23,25:22,25:16,0:0 Finished
16:00 Lokomotiv Kaliningrad (W) - Dinamo Kazan (W) - - - - 22:25,20:25,7:10,0:0,0:0 In Play
Russia - Vyscha League B Women
13:00 Izhevsk (W) - Severyanka 3 (W) - - - - 25:19,25:19,25:21,0:0,0:0 Finished
15:00 VC Tulitsa-2 (W) - Severyanochka-2 (W) - - - - 29:27,17:25,25:22,25:22,0:0 Finished
16:00 Bryansk (W) - Baltiyskaya Volna (W) - - - - 25:19,25:13,25:12,0:0,0:0 Finished
Serbia - Region League
14:00 Sloven - Indjija - - - - 25:20,25:13,25:20,0:0,0:0 Finished
Serbia - Savezna liga Men
16:00 NIS Vojvodina - NIS - - - - 25:18,22:25,18:14,0:0,0:0 In Play
16:00 Novi Pazar Junior - Spartak Subotica - - - - 21:25,24:26,13:17,0:0,0:0 In Play
16:00 Partizan - Jedinstvo - - - - 25:15,25:17,25:27,3:1,0:0 In Play
Serbia - Savezna liga Women
15:30 Vizura (W) - Tent (W) - - - - 25:23,25:20,18:25,18:16,0:0 In Play
16:00 Jedinstvo Stara Pazova (W) - Crvena Zvezda (W) - - - - 21:25,25:17,19:16,0:0,0:0 In Play
16:00 Zok Ub (W) - Zeleznicar (W) - - - - 17:25,23:25,15:19,0:0,0:0 In Play
18:00 OK Beograd (W) - Partizan (W) - - - - - Not started
Slovakia -
09:00 Humenne - Slavia Svidnik B - - - 2 25:14,25:14,19:25,25:14,0:0 Finished
Slovakia - Division 1 Women
10:00 SK Elba Presov (W) - VA UNIZA Zilina (W) - - - - 21:25,18:25,25:23,22:25,0:0 Finished
Slovakia - Extraliga
16:00 Svidnik - Nitra - - - - 25:13,25:22,25:16,0:0,0:0 Finished
16:00 Trencin - Zvolen - - - - 23:25,23:25,16:25,0:0,0:0 Finished
Slovenia - 1.Liga
17:00 Panvita Pomgrad - MOK Krka - - - - - Not started
17:00 Sostanj Topolsica - Crnuce - - - - - Not started
18:00 MTB Maribor - Salonit Anhovo - - - - - Not started
18:00 OK Hoce - Astec Triglav - - - - - Not started
Slovenia - 1.Liga Womens
15:00 Formis (W) - ATK Grosuplje (W) - - - - 25:20,17:25,21:25,15:25,0:0 Finished
17:30 SIP Sempeter (W) - Ankaran (W) - - - - - Not started
South Korea - South Korea Cup Women
07:00 Incheon Pink Spiders (W) - Expressway Co (W) - - - - 25:17,25:14,24:26,25:23 Finished
South Korea - V League Men
05:00 Gumi KB Insurance Stars - Samsung Blue Fangs - - - 1 21:25,26:24,25:27,25:18,10:15 Finished
Spain - Primera Division
14:30 C.N. Sabadell - San Roque Batan - - - - 22:25,20:25,25:23,19:25,0:0 Finished
18:30 AE Aula - CV 6 Manresa - - - - - Not started
Spain - Primera Division Women
12:45 C.N. Sabadell (W) - Gran Canaria 2 (W) - - - - 29:27,21:25,25:23,32:34,10:15 Finished
14:00 CVB Barca U20 (W) - Artemisa (W) - - - - - Delayed
14:45 CV Sant Boi (W) - Sant Cugat B (W) - - - - 25:22,16:25,25:27,21:25,0:0 Finished
16:00 CV Fuenlabrada (W) - CDU Atarfe (W) - - - - 20:25,16:25,17:21,0:0,0:0 In Play
Spain - Regional League U19 Women
08:00 Murs Montjuic U19 (W) - CEV L'Hospitalet B U19 (W) - - - - 15:25,19:25,11:25,0:0,0:0 Finished
Spain - Superliga
15:30 Almoradi - CV Conectabalear Manacor - - - - 25:21,24:26,15:25,11:15,0:0 In Play
16:00 CDV Textil Santanderina - Melilla - - - - 21:25,25:22,22:18,0:0,0:0 In Play
16:00 Ventura Palma - Grau - - - - 25:20,25:23,12:8,0:0,0:0 In Play
17:00 Voleibol Teruel - Emeve Lugo - - - - - Not started
17:30 Unicaja Almeria - Vecindario - - - - - Not started
Spain - Superliga 2
14:00 Mundet - Castellon - - - - - Delayed
14:00 Xativa - Madrid - - - - 15:25,25:15,25:22,19:25,13:15 Finished
15:30 Palencia 2020 - Intasa San Sadurnino - - - - 25:16,21:25,25:19,11:12,0:0 In Play
16:00 Extremadura Caceres - Collado Villalba - - - - 22:25,25:23,19:17,0:0,0:0 In Play
16:30 Club Vigo - Calasancias Coruna - - - - - Delayed
17:00 Leganes - FC Barcelona - - - - - Not started
17:00 Rotogal Boiro - Grupo Laura Otero - - - - - Not started
17:30 Pinto Caredent - Benidorm - - - - - Not started
17:30 Santiago Bruxas - Dumbria - - - - - Not started
18:00 Badajoz Extremadura - Arona - - - - - Not started
18:00 Tarragona S.P.S.P. - CV Pizarra - - - - - Not started
18:30 Cisneros Alter - Mintonette Almeria - - - - - Not started
Spain - Superliga 2 Women
15:00 CAEP Soria (W) - C.V. Aguere (W) - - - 1 25:19,25:12,25:12,0:0,0:0 Finished
15:00 RGC Covadonga (W) - Rivas Ciudad del Deporte (W) - - - - 25:17,25:22,25:19,0:0,0:0 Finished
15:00 UBE L'Illa Grau (W) - Esplugues (W) - - - - 25:22,23:25,21:25,15:25,0:0 Finished
15:30 Emeve Lugo (W) - CV Sestao (W) - - - - 25:16,13:5,0:0,0:0,0:0 Finished
16:00 Cuesta Piedra Santa Cruz (W) - Universitat D`Alacant (W) - - - - - Delayed
16:00 ESD Granadas de Elche (W) - Vall d'Hebron (W) - - - - - Delayed
16:15 Xativa (W) - Grau Castello (W) - - - - 19:25,4:8,0:0,0:0,0:0 In Play
17:00 Cancela Zalaeta (W) - CV Leganes (W) - - - - - Not started
17:30 Torrejon (W) - CV Tenerife (W) - - - - - Not started
18:00 Mairena VC (W) - Ciutat Cide (W) - - - - - Not started
Spain - Superliga Women
14:00 Sant Cugat (W) - Socuellamos (W) - - - - 21:25,20:25,14:25,0:0,0:0 Finished
16:00 Haro Rioja (W) - Cajasol (W) - - - - 25:21,25:19,24:20,0:0,0:0 In Play
17:00 Alcobendas (W) - CV ACE Gran Canaria 2014 (W) - - - - - Not started
17:00 Algar surmenor (W) - CVB Barca (W) - - - - - Not started
17:00 CV Haris Tenerife (W) - Madrid (W) - - - - - Not started
17:00 Logrono (W) - Alvaro de menorca Valeriano (W) - - - - - Not started
Sweden - Elite Men
13:00 Sater - Orkelljunga - - - - 22:25,9:25,14:25 Finished
14:00 Linkopings - Sollentuna - - - - 22:25,15:25,19:25 Finished
15:00 Falkoping - Vingaker - - - - 22:25,25:19,15:25,13:25,0:0 Finished
Sweden - Elite Women
11:00 Linkopings (W) - Sollentuna (W) - - - 1 26:24,25:18,17:25,18:25,12:15 Finished
12:00 Gislaved (W) - Orebro (W) - - - - 19:25,21:25,13:25,0:0,0:0 Finished
13:00 Varnamo (W) - Engelholm (W) - - - - 16:25,21:25,18:25,0:0,0:0 Finished
Switzerland - NLA
15:30 Schonenwerd - Lausanne - - - - 25:23,25:23,21:25,0:2,0:0 In Play
16:00 Volley Top Luzern - Amriswil - - - - - Delayed
16:30 Traktor Basel - TSV Jona - - - - - Delayed
Switzerland - NLA Women
15:30 Cheseaux (W) - Lugano (W) - - - - - Delayed
15:30 Val-de-Travers (W) - Toggenburg (W) - - - - - Delayed
Turkey - 1st League Women
11:00 Fenerbahce (W) - Yesilyurt (W) - - - - 25:11,25:17,25:10,0:0,0:0 Finished
11:00 Karayollari (W) - Eczacibasi (W) - - - - 14:25,20:25,8:25,0:0,0:0 Finished
14:30 Nilufer Bld. (W) - Aydin B.Sehir Bld. (W) - - - - 18:25,20:25,20:25,0:0,0:0 Finished
16:00 Besiktas (W) - Galatasaray (W) - - - - 17:25,18:25,16:15,0:0,0:0 In Play
Turkey - 2nd Legaue
10:00 Duzce Bld. Spor - Afyonkarahisar Bld. - - - - 21:25,25:19,20:25,25:20,15:13 Finished
10:00 Haliliye - Maliye Ihtisas - - - - 25:15,25:21,25:12,0:0,0:0 Finished
10:00 Niksar Belediye - Cizre Belediyesi - - - - 27:25,25:21,25:21,0:0,0:0 Finished
11:00 Akkus Bld - Cevhertepe - - - - 25:22,25:17,27:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Bigadic Bld. - Milas Bld - - - - 25:17,15:25,25:22,26:28,15:11 Finished
11:00 Inegol Belediyesi II - Alanya Bld - - - - 20:25,25:23,26:24,25:20,0:0 Finished
11:00 Kocaeli BSB Kagit Spor - Kula BLD. - - - - 25:17,25:21,25:13,0:0,0:0 Finished
11:00 Solhan Metem Spor - Hatay B.Sehir Bld - - - - 24:26,25:19,25:22,16:25,15:9 Finished
11:00 Ziraat Bankasi 2 - Torul Genclik - - - - 25:21,25:21,25:22,0:0,0:0 Finished
12:00 Tofas - Istanbul BBSK 2 - - - - 25:18,22:25,19:25,25:21,10:15 Finished
14:00 T.F.L Altekma - Saint Joseph - - - - 25:15,18:25,25:19,24:18,0:0 Finished
Turkey - 3rd League
13:30 Ziraat Bankasi 3 - Anadolu - - - - 25:21,25:19,25:14,0:0,0:0 Finished
Turkey - 3rd League Women
09:00 Sultan Spor (W) - Baskent Besiktaslilar (W) - - - - 25:14,25:11,25:6,0:0,0:0 Finished
14:00 Tepebasi Genc (W) - Ankara Karayollari 2 (W) - - - - 27:29,25:21,23:25,25:22,15:10 Finished
Uruguay - Clausura Primera Women
23:30 National (URU) (W) - Olimpia (W) - - - - - Not started
USA - NCAA 2 Women
06:00 Chaminade (W) - Dominican (W) - - - 1 29:27,25:19,25:16,0:0,0:0 Finished
USA - NCAA 3 Women
17:00 Wisconsin (W) - Concordia Chicago (W) - - - - - Not started
USA - NCAA Women
01:00 Ole Mississippi (W) - Arkansas (W) - - - - 19:25,25:16,25:22,25:18,0:0 Finished
02:00 Oregon (W) - USC (W) - - - - 25:23,26:24,25:16 Finished
02:00 Washington (W) - Arizona (W) - - - - 25:20,25:18,25:17 Finished
03:00 Stanford (W) - Colorado (W) - - - - 25:22,25:12,25:14 Finished
15:30 Incarnate Word (W) - Sam Houston State (W) - - - - 19:25,22:25,25:26,0:0,0:0 Finished
16:00 Saint Peters (W) - Rider (W) - - - - 23:25,20:25,21:24,0:0,0:0 Finished
17:00 Quinnipiac (W) - Canisius (W) - - - - - Not started
18:00 Fordham (W) - Saint Louis (W) - - - - - Not started
18:00 Houston Baptist (W) - Texas A&M (W) - - - - - Not started
18:00 Winthrop (W) - Radford (W) - - - - - Not started
19:00 Portland State Vikings (W) - Northern Colorado (w) - - - - - Not started
19:00 San Jose St. (W) - New Mexico (W) - - - - - Not started
21:00 Milwaukee (W) - Wright State (W) - - - - - Not started
22:00 Stetson (W) - North Alabama (W) - - - - - Not started
23:00 Geo. Washington (W) - Duquesne Dukes (W) - - - - - Not started
23:00 Ohio Buckeyes (W) - Purdue (W) - - - - - Not started
World - Club Friendlies
10:00 Arkasspor - Galatasaray - - - - 23:25,21:25,18:25,0:0,0:0 Finished
11:00 Warszawska - Jastrzebski - - - - 25:17,25:21,25:17,0:0,0:0 Finished
12:00 Bursa Bld - Belediyesi Istanbul - - - - 25:21,23:25,22:25,25:18,15:11 Finished
12:30 Kedzierzyn-Kozle - CBL London Polonia - - - - 25:15,25:19,25:13,0:0,0:0 Finished
14:00 Fakel Novy Urengoy-Y - Chernomorskiy Sevastopol - Y - - - - 25:10,25:20,25:17 Finished
16:00 Zenit Saint Petersburg - Y - Dinamo-Olimp Y - - - - 25:19,17:25,22:25,25:17,13:15 Finished
World - Club Friendlies Women
20:00 Fluminense (W) - CR Flamengo (W) - - - 1 - Not started
22:00 Minas (W) - Praia Clube (W) - - - - - Not started