Get the App



Never miss a bet

Time Event 1 X 2 Posts
Score Status
Belarus - Belarus League
14:00 Masheka - Kronon - - - - 33:33 Finished
Croatia - Premijer liga Men
18:00 Bjelovar - Sesvete - - - - 22:23 Finished
Denmark - Division 1 Women
14:00 SonderjyskE (W) - AGF Arhus (W) - - - - 33:19 Finished
16:15 Roskilde Handbold (W) - Hadsten Sports Klub (W) - - - - 22:29 Finished
Denmark - Haandboldligaen
18:00 Team Tvis Holstebro - Aalborg Handbold - - - - 33:31 Finished
France - Lidl Starligue
14:15 Creteil - Paris - - - - 27:40 Finished
15:00 Chartres Metropole - Pays Aix UCH - - - - - Canceled
16:00 Chambery Savoie - Saint Raphael - - - 1 29:29 Finished
Germany - 2. Bundesliga
16:00 DJK Rimpar - Dessauer - - - - 21:21 Finished
16:00 Elbflorenz - Emsdetten - - - - 30:24 Finished
Germany - Bundesliga
12:30 Balingen Weilstetten - Flensburg-Handewitt - - - 2 25:32 Finished
13:50 Leipzig - SC Magdeburg - - - - 33:29 Finished
15:00 Coburg 2000 - Füchse Berlin - - - 1 25:32 Finished
15:00 Essen - Burgdorf - - - - 26:26 Finished
15:00 FA Goppingen - THW Kiel - - - 1 28:31 Finished
17:30 MT Melsungen - Bergischer - - - 2 32:31 Finished
Germany - Bundesliga Women
15:00 Leipzig (W) - TVB Wuppertal (w) - - - - 30:16 Finished
Hungary - Division 1
16:00 Komloi - Budakalasz - - - - 28:28 Finished
17:00 Gyongyosi - Tatabanya - - - - - Delayed
17:30 Dabas VSE KC - Cegledi - - - - - Canceled
Norway - 1. Divisjon
15:00 Kristiansund - Fold HK - - - - 38:31 Finished
15:00 Vikhammer - Falk - - - - 26:33 Finished
16:00 Charlottenlund SK Ha - Herulf Moss - - - - 22:27 Finished
17:00 Follo - Stavanger IF - - - - 32:25 Finished
17:00 Sandnes - Viking Tif - - - - 25:28 Finished
Norway - Postenligaen
16:00 Arendal - Sandefjord - - - - 30:33 Finished
16:00 Fyllingen - Bækkelaget Handbal - - - - 35:35 Finished
16:00 Viking Stavanger - Kolstad - - - - 36:27 Finished
17:00 Fjellhammer - Elverum - - - - 21:33 Finished
17:00 Runar - Halden - - - - 28:33 Finished
Poland - I Liga
15:00 Ostrow Wielkopolski - Katy Wroclawskie - - - - 19:18 Finished
Poland - Liga 3
09:30 Zabrze - AZS AGH 2 Krakow - - - - - Delayed
Poland - Superliga
17:20 Park-Kiper Piotrkow - Zabrze - - - 1 20:30 Finished
Portugal - LPA
11:00 Porto Vitalis - Benfica Lisboa - - - - 27:25 Finished
15:00 Madeira - FC Gaia - - - 1 34:29 Finished
Portugal - Portugal Cup Women
11:00 AD Sanjoanense (W) - Academico (W) - - - - 25:17 Finished
Serbia - Superliga B
17:00 Planinka - Priboj - - - - 44:27 Finished
18:00 ZORK Jagodina - Jastrebac - - - - 23:23 Finished
Slovakia - Extraliga
13:00 MHK Kosice - Slovan Modra - - - - 30:22 Finished
South Korea - 1st League Men
04:00 Chungnam Athletic - Incheon SC - - - - 17:20 Finished
05:30 Doosan - Sangmu Phoenix - - - - 32:24 Finished
07:00 SK Hawks - Hanam - - - - 21:23 Finished
Spain - Division de Honor Plata
11:00 BM Burgos - BM Lalin - - - - 32:29 Finished
World - International Friendlies Women
12:00 Spain (W) - Slovakia (W) - - - - 24:22 Finished
14:30 Sweden (W) - Hungary (W) - - - - 31:25 Finished